3. kolo KPD staršího žactva
Trutnov (23. 6. 2018)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 23.6.2018 - 12:55) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 18.42 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 18.79 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 18 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 19.50 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.07 | 4.00 | ||||||||||||
5 | 53 | Jakub ŽačokJakub Žačok | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 20.46 | 3.00 | ||||||||||||
6 | 51 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 20.57 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 12:55) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Dominik NepolskýDominik Nepolský | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 3 | 19.85 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 46 | --- ------ --- | 11 | --- | 2 | 21.80 | |||||||||||||
3 | 29 | Filip BláhaFilip Bláha | 05 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 22.69 | |||||||||||||
4 | 10 | Antonín MalichAntonín Malich | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5 | 23.23 | |||||||||||||
5 | 45 | Jan VitvarJan Vitvar | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 6 | 25.09 | |||||||||||||
6 | 43 | Jan LelekJan Lelek | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 25.53 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 12:55) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 18.24 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Tomáš BedlekTomáš Bedlek | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 19.76 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 39 | Antonín MosteckýAntonín Mostecký | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 20.98 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 33 | Jonáš KohlJonáš Kohl | 05 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 21.62 | |||||||||||||
5 | 48 | Michal HamplMichal Hampl | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 21.88 | |||||||||||||
6 | 42 | Adam KmeckoAdam Kmecko | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 22.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 18.24 | 11.00 | ||
2 | 27 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 18.42 | 9.00 | ||
3 | 35 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 18.79 | 8.00 | ||
4 | 18 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 19.50 | 7.00 | ||
5 | 22 | Tomáš BedlekTomáš Bedlek | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 19.76 | 6.00 | ||
6 | 44 | Dominik NepolskýDominik Nepolský | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 3 | 19.85 | 5.00 | ||
7 | 20 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.07 | 4.00 | ||
8 | 53 | Jakub ŽačokJakub Žačok | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 20.46 | 3.00 | ||
9 | 51 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 20.57 | 2.00 | ||
10 | 39 | Antonín MosteckýAntonín Mostecký | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 20.98 | 1.00 | ||
11 | 33 | Jonáš KohlJonáš Kohl | 05 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 21.62 | |||
12 | 46 | --- ------ --- | 11 | --- | 2 | 21.80 | |||
13 | 48 | Michal HamplMichal Hampl | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 21.88 | |||
14 | 42 | Adam KmeckoAdam Kmecko | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 22.02 | |||
15 | 29 | Filip BláhaFilip Bláha | 05 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 22.69 | |||
16 | 10 | Antonín MalichAntonín Malich | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5 | 23.23 | |||
17 | 45 | Jan VitvarJan Vitvar | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 6 | 25.09 | |||
18 | 43 | Jan LelekJan Lelek | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 25.53 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 20.29 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 110 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 20.65 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 108 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 20.79 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 83 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.92 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 125 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 21.05 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 142 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 21.87 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 102 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 21.24 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 61 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | SK Dobruška z.s. | 2 | 21.40 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 72 | Eliška KarlováEliška Karlová | 04 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 21.76 | |||||||||||||
4 | 127 | Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 22.00 | |||||||||||||
MS | 115 | Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová | 03 | TJ Jilemnice | 5 | 22.18 | |||||||||||||
6 | 117 | Aneta VinklářováAneta Vinklářová | 03 | TJ Jilemnice | 6 | 22.55 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | Marie KordováMarie Kordová | 04 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 21.42 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 151 | Martina RozehnalováMartina Rozehnalová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 21.76 | |||||||||||||
3 | 148 | Agáta MalichováAgáta Malichová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 21.86 | |||||||||||||
4 | 88 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.09 | |||||||||||||
5 | 101 | Tereza KopeckáTereza Kopecká | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 22.16 | |||||||||||||
6 | 122 | Zuzana JungováZuzana Jungová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 22.20 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
150 | Barbora PeterováBarbora Peterová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
1 | 91 | Denisa SmutnáDenisa Smutná | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 21.88 | |||||||||||||
2 | 86 | Viktoria MyškováViktoria Myšková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 21.90 | |||||||||||||
3 | 70 | Barbora FléglováBarbora Fléglová | 05 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 22.15 | |||||||||||||
4 | 114 | Pavla MánkováPavla Mánková | 04 | TJ Jilemnice | 6 | 22.28 | |||||||||||||
5 | 63 | Lucie MatyášováLucie Matyášová | 05 | SK Dobruška z.s. | 5 | 22.45 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 22.66 | |||||||||||||
2 | 76 | Zuzana NácovskáZuzana Nácovská | 03 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 23.29 | |||||||||||||
3 | 65 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | SK Dobruška z.s. | 6 | 23.29 | |||||||||||||
4 | 136 | Valentýna HákováValentýna Háková | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 23.37 | |||||||||||||
5 | 135 | Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 24.20 | |||||||||||||
6 | 68 | Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová | 04 | SK Dobruška z.s. | 2 | 25.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Lucie BridzikováLucie Bridziková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 22.63 | |||||||||||||
2 | 67 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | SK Dobruška z.s. | 3 | 22.75 | |||||||||||||
3 | 130 | Anna SedláčkováAnna Sedláčková | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 22.91 | |||||||||||||
4 | 66 | Klára UhlíkováKlára Uhlíková | 04 | SK Dobruška z.s. | 4 | 23.15 | |||||||||||||
5 | 107 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 23.66 | |||||||||||||
6 | 60 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 24.58 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 21.58 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 123 | Tereza KocourkováTereza Kocourková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 22.18 | |||||||||||||
3 | 154 | Petra ZelinkováPetra Zelinková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 23.03 | |||||||||||||
4 | 144 | Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 23.04 | |||||||||||||
5 | 140 | Nikol FlečkováNikol Flečková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 24.21 | |||||||||||||
6 | 133 | Marie DejmkováMarie Dejmková | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 4 | 25.63 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 23.6.2018 - 12:30) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 79 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 19.84 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 129 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 22.00 | |||||||||||||
3 | 119 | Magdalena ČížkováMagdalena Čížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 22.08 | |||||||||||||
4 | 111 | Tereza VšetečkováTereza Všetečková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 22.23 | |||||||||||||
5 | 116 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 03 | TJ Jilemnice | 6 | 22.94 | |||||||||||||
6 | 120 | Klára DostálováKlára Dostálová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 24.81 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 79 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 19.84 | 11.00 | ||
2 | 126 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 20.29 | 9.00 | ||
3 | 110 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 20.65 | 8.00 | ||
4 | 108 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 20.79 | 7.00 | ||
5 | 83 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.92 | 6.00 | ||
6 | 125 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 21.05 | 5.00 | ||
7 | 102 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 21.24 | 4.00 | ||
8 | 61 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | SK Dobruška z.s. | 2 | 21.40 | 3.00 | ||
9 | 124 | Marie KordováMarie Kordová | 04 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 21.42 | 2.00 | ||
10 | 96 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 21.58 | 1.00 | ||
11 | 72 | Eliška KarlováEliška Karlová | 04 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 21.76 | |||
11 | 151 | Martina RozehnalováMartina Rozehnalová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 21.76 | |||
13 | 148 | Agáta MalichováAgáta Malichová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 21.86 | |||
14 | 142 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 21.87 | |||
15 | 91 | Denisa SmutnáDenisa Smutná | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 21.88 | |||
16 | 86 | Viktoria MyškováViktoria Myšková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 21.90 | |||
17 | 127 | Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 22.00 | |||
17 | 129 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 22.00 | |||
19 | 119 | Magdalena ČížkováMagdalena Čížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 22.08 | |||
20 | 88 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.09 | |||
21 | 70 | Barbora FléglováBarbora Fléglová | 05 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 22.15 | |||
22 | 101 | Tereza KopeckáTereza Kopecká | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 22.16 | |||
23 | 115 | Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová | 03 | TJ Jilemnice | 5 | 22.18 | |||
23 | 123 | Tereza KocourkováTereza Kocourková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 22.18 | |||
25 | 122 | Zuzana JungováZuzana Jungová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 22.20 | |||
26 | 111 | Tereza VšetečkováTereza Všetečková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 22.23 | |||
27 | 114 | Pavla MánkováPavla Mánková | 04 | TJ Jilemnice | 6 | 22.28 | |||
28 | 63 | Lucie MatyášováLucie Matyášová | 05 | SK Dobruška z.s. | 5 | 22.45 | |||
29 | 117 | Aneta VinklářováAneta Vinklářová | 03 | TJ Jilemnice | 6 | 22.55 | |||
30 | 138 | Lucie BridzikováLucie Bridziková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 22.63 | |||
31 | 99 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 22.66 | |||
32 | 67 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | SK Dobruška z.s. | 3 | 22.75 | |||
33 | 130 | Anna SedláčkováAnna Sedláčková | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1 | 22.91 | |||
34 | 116 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 03 | TJ Jilemnice | 6 | 22.94 | |||
35 | 154 | Petra ZelinkováPetra Zelinková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 23.03 | |||
36 | 144 | Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 23.04 | |||
37 | 66 | Klára UhlíkováKlára Uhlíková | 04 | SK Dobruška z.s. | 4 | 23.15 | |||
38 | 76 | Zuzana NácovskáZuzana Nácovská | 03 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 23.29 | |||
38 | 65 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | SK Dobruška z.s. | 6 | 23.29 | |||
40 | 136 | Valentýna HákováValentýna Háková | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 23.37 | |||
41 | 107 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 23.66 | |||
42 | 135 | Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 24.20 | |||
43 | 140 | Nikol FlečkováNikol Flečková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 24.21 | |||
44 | 60 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 24.58 | |||
45 | 120 | Klára DostálováKlára Dostálová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 24.81 | |||
46 | 68 | Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová | 04 | SK Dobruška z.s. | 2 | 25.02 | |||
47 | 133 | Marie DejmkováMarie Dejmková | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 4 | 25.63 | |||
150 | Barbora PeterováBarbora Peterová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | DNS |