výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek

Trutnov (20. 9. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 15:55) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.11 280.00
2 31 Adam HašekAdam Hašek 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 09.67 173.00
3 23 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.91 134.00
4 38 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.47 61.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 15:55) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.08 287.00
2 16 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.49 205.00
3 2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.88 138.00
4 9 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 10.14 101.00
5 19 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 10.16 98.00
6 33 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 5 10.33 77.00
7 35 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.37 72.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 15:55) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.16 270.00
2 11 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.25 251.00
3 30 Josef DusílekJosef Dusílek 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 09.52 199.00
4 34 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.86 142.00
5 8 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 10.05 113.00
6 3 Tony ImlaufTony Imlauf 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.20 93.00
7 27 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.39 70.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 20.9.2018 - 15:55) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.03 298.00
2 12 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.40 222.00
3 7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 10.02 117.00
4 24 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.20 93.00
5 37 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.37 72.00
6 32 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 10.46 62.00
18 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 20.9.2018 - 15:55) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.45 212.00
2 21 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.47 208.00
3 25 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.82 148.00
4 13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.01 119.00
5 36 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.10 106.00
6 28 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 1 10.53 54.00
7 10 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 10.58 49.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 20.9.2018 - 15:55) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.76 158.00
2 5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.85 143.00
3 29 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 09.88 138.00
4 6 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.91 134.00
5 22 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.97 125.00
6 15 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.00 120.00
7 39 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.68 40.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.58 426.00
2 72 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.65 411.00
3 47 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.71 397.00
4 42 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.74 391.00
5 62 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.81 376.00
6 68 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 10.34 270.00
80 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.27 499.00
2 45 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.70 400.00
3 64 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.76 386.00
4 58 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.89 359.00
5 49 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.95 346.00
6 74 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.30 278.00
7 81 Anna TopalovskáAnna Topalovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.69 209.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: -1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.18 521.00
2 59 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.97 342.00
3 44 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.15 306.00
4 73 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.18 300.00
5 48 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 10.24 289.00
6 67 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 10.30 278.00
7 79 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.63 219.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 20.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.30 492.00
2 63 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.63 415.00
3 69 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.70 400.00
4 77 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.88 361.00
5 43 Linda PeterováLinda Peterová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.97 342.00
6 75 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.02 332.00
7 50 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 10.70 208.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 20.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.47 451.00
2 41 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.52 440.00
3 56 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.80 378.00
4 65 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 10.00 336.00
5 70 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.10 316.00
6 76 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.14 308.00
7 46 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 10.47 247.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 20.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.55 433.00
2 78 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.88 361.00
3 55 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.00 336.00
4 40 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.01 334.00
5 71 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.26 285.00
6 66 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.67 213.00
7 51 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 11.10 147.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 18:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.95 586.00
2 25 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:05.82 426.00
3 15 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:08.34 393.00
4 39 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:09.00 384.00
5 5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:10.63 363.00
6 27 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:13.34 330.00
7 38 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:15.53 304.00
8 31 Adam HašekAdam Hašek 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 2:17.71 280.00
9 33 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 2:18.56 270.00
10 10 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:18.74 268.00
11 37 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:20.71 247.00
12 35 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:21.85 235.00
18 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 18:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:00.34 504.00
2 3 Tony ImlaufTony Imlauf 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 2:02.84 468.00
3 28 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 2:05.82 426.00
4 34 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:06.37 419.00
5 32 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 7 2:07.92 398.00
6 16 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:07.93 398.00
7 17 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 2:10.63 363.00
8 7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:10.63 363.00
9 11 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:12.57 339.00
10 8 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:13.46 329.00
11 19 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:14.18 320.00
12 24 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:18.24 274.00
13 2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:27.98 176.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 18:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 1:52.08 632.00
2 4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13 1:59.69 513.00
3 21 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:03.27 462.00
4 29 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 2:05.26 434.00
5 6 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:07.44 405.00
6 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:07.87 399.00
7 12 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:08.23 394.00
8 22 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:10.65 363.00
9 30 Josef DusílekJosef Dusílek 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 2:12.36 342.00
10 23 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:15.98 299.00
11 20 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:16.23 296.00
12 36 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:20.23 252.00
13 9 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:28.82 169.00
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:01.94 481.00
2 56 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:04.66 442.00
3 42 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:05.12 436.00
4 66 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:07.40 405.00
5 45 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:10.18 369.00
6 47 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:11.75 350.00
7 59 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:12.15 345.00
8 71 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:14.96 311.00
9 68 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:15.36 306.00
10 81 Anna TopalovskáAnna Topalovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:15.90 300.00
11 54 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:19.44 261.00
12 58 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:20.96 244.00
80 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 DNS
46 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:03.21 462.00
2 44 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:05.39 432.00
3 65 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:05.96 424.00
4 77 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:09.78 374.00
5 64 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:14.14 321.00
6 48 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:16.05 298.00
7 61 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:17.36 283.00
8 57 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:18.65 269.00
9 72 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:19.22 263.00
10 43 Linda PeterováLinda Peterová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:21.56 238.00
11 62 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:22.12 232.00
12 51 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14 2:23.61 217.00
13 73 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:26.69 188.00
14 76 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:30.79 152.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:07.25 407.00
2 41 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:07.45 405.00
3 52 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:09.79 374.00
4 40 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:11.30 355.00
5 55 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:11.95 347.00
6 75 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:13.23 331.00
7 74 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:13.47 329.00
8 69 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:13.77 325.00
9 78 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:16.82 290.00
10 63 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:19.53 260.00
11 79 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:19.96 255.00
12 67 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:22.88 225.00
13 50 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10 2:39.12 90.00
49 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNF
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 20.9.2018 - 17:05) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 34 4.39 0.0 271.00
2 26 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 38 4.38 0.0 269.00
3 21 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 24 4.23 0.0 244.00
4 14 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 27 4.18 0.0 235.00
5 11 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 17 4.13 0.0 227.00
6 12 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18 4.00 0.0 206.00
7 17 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 3.98 0.0 203.00
8 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 3.87 0.0 185.00
9 23 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 19 3.84 0.0 181.00
10 8 Matouš FlégrMatouš Flégr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 10 3.79 0.0 173.00
11 6 Matěj BezouškaMatěj Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3 3.75 0.0 167.00
12 22 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 9 3.72 0.0 162.00
13 31 Adam HašekAdam Hašek
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 12 3.72 0.0 162.00
14 34 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 1 3.70 0.0 159.00
15 13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 25 3.69 0.0 158.00
16 15 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30 3.69 0.0 158.00
17 7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 4 3.69 0.0 158.00
18 30 Josef DusílekJosef Dusílek
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
07 7 3.64 0.0 150.00
19 16 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 32 3.64 0.0 150.00
20 10 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 33 3.63 0.0 149.00
21 29 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
07 6 3.60 0.0 145.00
22 35 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 8 3.59 0.0 143.00
23 25 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 36 3.57 0.0 140.00
24 5 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 35 3.55 0.0 137.00
25 3 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16 3.49 0.0 129.00
26 20 Petr MalinaPetr Malina
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 23 3.44 0.0 122.00
27 19 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 22 3.44 0.0 122.00
28 33 Jan MoravecJan Moravec
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 26 3.41 0.0 118.00
29 2 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 3.38 0.0 114.00
30 32 Martin HolubMartin Holub
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 15 3.37 0.0 112.00
31 24 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 31 3.32 0.0 106.00
32 36 Radek JiřičkaRadek Jiřička
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 20 3.25 0.0 96.00
33 9 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 21 3.18 0.0 88.00
34 27 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 39 3.18 0.0 88.00
35 28 Marek BenešMarek Beneš
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 2 3.13 0.0 81.00
36 38 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 29 3.08 0.0 75.00
37 39 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 37 2.86 0.0 50.00
38 37 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 28 2.80 0.0 44.00
18 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 14 DNS 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 20.9.2018 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 78 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 20 4.10 0.0 331.00
2 53 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 4.06 0.0 322.00
3 61 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26 3.98 0.0 303.00
4 62 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 35 3.93 0.0 292.00
5 63 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 39 3.87 0.0 279.00
6 57 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30 3.86 0.0 276.00
7 59 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 9 3.82 0.0 267.00
8 52 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 3.77 0.0 257.00
9 60 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 3.74 0.0 250.00
10 54 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 13 3.73 0.0 248.00
11 45 Ivana SmažíkováIvana Smažíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 34 3.72 0.0 246.00
12 77 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 3.71 0.0 244.00
13 47 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 6 3.66 0.0 233.00
14 41 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 10 3.64 0.0 229.00
15 42 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 24 3.62 0.0 225.00
16 43 Linda PeterováLinda Peterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 27 3.61 0.0 223.00
17 58 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 3.61 0.0 223.00
18 72 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 19 3.60 0.0 220.00
19 56 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18 3.59 0.0 218.00
20 75 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 36 3.59 0.0 218.00
21 55 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 14 3.48 0.0 196.00
22 70 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 7 3.48 0.0 196.00
23 64 Angelika HaukováAngelika Hauková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 12 3.47 0.0 194.00
24 49 Karolína JežkováKarolína Ježková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 16 3.46 0.0 192.00
25 65 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 23 3.46 0.0 192.00
26 73 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 21 3.43 0.0 186.00
27 67 Sofie ŠkolováSofie Školová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 37 3.43 0.0 186.00
28 40 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 3.40 0.0 180.00
29 71 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 17 3.40 0.0 180.00
30 74 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 25 3.36 0.0 172.00
31 68 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 41 3.35 0.0 170.00
32 81 Anna TopalovskáAnna Topalovská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 40 3.34 0.0 168.00
33 44 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 32 3.34 0.0 168.00
34 46 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3 3.32 0.0 165.00
35 69 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 42 3.30 0.0 161.00
36 76 Natálie AdamuNatálie Adamu
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1 3.29 0.0 159.00
37 48 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 11 3.28 0.0 157.00
38 51 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 38 3.13 0.0 130.00
39 79 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 29 3.02 0.0 110.00
40 50 Adriana SlezákováAdriana Slezáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 33 2.97 0.0 102.00
80 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 31 DNS 0.0 0.00
66 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 28 NM 0.0 0.00
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 20.9.2018 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Jan MoravecJan Moravec
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 26 42.92 0.0 248.00
2 16 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 32 41.18 0.0 234.00
3 14 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 27 36.83 0.0 198.00
4 8 Matouš FlégrMatouš Flégr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 10 36.03 0.0 192.00
5 19 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 22 36.02 0.0 192.00
6 15 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30 35.94 0.0 191.00
7 26 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 38 35.86 0.0 190.00
8 10 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 33 35.48 0.0 187.00
9 25 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 36 35.40 0.0 187.00
10 7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 4 33.99 0.0 175.00
11 37 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 28 33.95 0.0 175.00
12 35 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 8 33.89 0.0 174.00
13 4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 34 33.38 0.0 170.00
14 12 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18 32.74 0.0 165.00
15 23 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 19 32.52 0.0 163.00
16 29 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
07 6 31.73 0.0 157.00
17 38 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 29 31.67 0.0 157.00
18 5 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 35 31.64 0.0 156.00
19 11 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 17 31.63 0.0 156.00
20 30 Josef DusílekJosef Dusílek
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
07 7 31.31 0.0 154.00
21 21 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 24 31.09 0.0 152.00
22 3 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16 30.98 0.0 151.00
23 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 30.05 0.0 144.00
24 22 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 9 29.40 0.0 139.00
25 32 Martin HolubMartin Holub
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 15 29.16 0.0 137.00
26 6 Matěj BezouškaMatěj Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3 29.12 0.0 136.00
27 28 Marek BenešMarek Beneš
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 2 29.07 0.0 136.00
28 34 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 1 28.35 0.0 130.00
29 9 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 21 27.46 0.0 123.00
30 31 Adam HašekAdam Hašek
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
08 12 27.17 0.0 121.00
31 24 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 31 26.62 0.0 117.00
32 13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 25 26.20 0.0 114.00
33 27 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 39 25.13 0.0 105.00
34 2 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 25.03 0.0 105.00
35 17 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 24.21 0.0 98.00
36 36 Radek JiřičkaRadek Jiřička
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 20 23.77 0.0 95.00
37 20 Petr MalinaPetr Malina
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 23 23.02 0.0 89.00
38 39 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 37 21.45 0.0 77.00
18 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 14 DNS 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 20.9.2018 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18 40.72 0.0 364.00
2 53 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 36.22 0.0 309.00
3 57 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30 35.43 0.0 300.00
4 41 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 10 35.14 0.0 296.00
5 63 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 39 31.94 0.0 258.00
6 62 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 35 31.40 0.0 252.00
7 68 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 41 29.73 0.0 232.00
8 65 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 23 29.13 0.0 225.00
9 55 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 14 28.59 0.0 219.00
10 49 Karolína JežkováKarolína Ježková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 16 28.43 0.0 217.00
11 59 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 9 27.40 0.0 205.00
12 77 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 27.27 0.0 203.00
13 67 Sofie ŠkolováSofie Školová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 37 27.10 0.0 201.00
14 60 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 26.42 0.0 193.00
15 78 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 20 26.11 0.0 190.00
16 42 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 24 25.63 0.0 184.00
17 44 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 32 25.59 0.0 184.00
18 66 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 28 24.88 0.0 176.00
19 40 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 24.79 0.0 175.00
20 72 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 19 24.52 0.0 171.00
21 61 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26 24.40 0.0 170.00
22 81 Anna TopalovskáAnna Topalovská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 40 23.98 0.0 165.00
23 69 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 42 22.88 0.0 153.00
24 45 Ivana SmažíkováIvana Smažíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 34 22.68 0.0 151.00
25 47 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 6 22.60 0.0 150.00
26 64 Angelika HaukováAngelika Hauková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 12 22.55 0.0 149.00
27 46 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3 22.52 0.0 149.00
28 79 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 29 22.46 0.0 148.00
29 75 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 36 22.08 0.0 144.00
30 73 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 21 21.53 0.0 138.00
31 43 Linda PeterováLinda Peterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 27 21.52 0.0 137.00
32 58 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 21.35 0.0 136.00
33 76 Natálie AdamuNatálie Adamu
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1 21.29 0.0 135.00
34 54 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 13 20.83 0.0 130.00
35 52 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 20.37 0.0 125.00
36 51 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 38 19.82 0.0 119.00
37 71 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 17 19.56 0.0 116.00
38 70 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 7 18.79 0.0 107.00
39 48 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 11 17.21 0.0 90.00
40 50 Adriana SlezákováAdriana Slezáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 33 14.68 0.0 63.00
41 74 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 25 14.61 0.0 62.00
80 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 31 DNS 0.0 0.00
Celkem 42 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1299
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1252
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1250
4 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1066
5 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1023
6= Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0987
6= Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0987
8 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0973
9 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0940
10 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0934
11 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0901
12 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0874
13 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0862
14 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0850
15 Josef DusílekJosef Dusílek 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0845
16 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0842
17 Tony ImlaufTony Imlauf 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0841
18 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0813
19 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0807
20 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0799
21 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0789
22 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0777
23 Adam HašekAdam Hašek 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0736
24 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0732
25 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0713
26 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0709
27 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0697
28 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0665
29 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0653
30 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0624
31 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0597
32 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0593
33 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0590
34 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0551
35 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0549
36 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0538
37 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0533
38 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0481
Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice DNS
Celkem 39 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1592
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1402
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1370
4 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1366
5 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1301
6 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1248
7 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1236
8 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1212
9 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1189
10 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1182
11 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1177
12 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1172
13 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1166
14 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1159
15 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1152
16 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1130
17 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1100
18 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1098
19 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1090
20= Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1065
20= Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1065
22 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1050
23 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1044
24 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1039
25 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1025
26 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0978
27 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0962
28 Linda PeterováLinda Peterová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0940
29 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0892
30 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0890
31 Anna TopalovskáAnna Topalovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0842
32 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0841
33 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0834
34 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0812
35 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0794
36 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0755
37 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0754
38 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0732
39 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0613
40 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0561
41 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0463
Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 42 závodníků