výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (6. 6. 2018)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 14:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.34 9.00
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.52 7.00
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.91 6.00
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.30 5.00
MS Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 11.49
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 6.6.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.56
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.58
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.00
4 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.00
5 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 6.6.2018 - 14:10) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.44
2 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.93
3 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.15
4 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.56
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.58
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.00
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.00
5 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.24
6 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.44
7 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.93
8 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.15
9 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.30

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.36 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.43 7.00
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.76 6.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.95 5.00
5 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.14 4.00
6 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.24 3.00
7 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.80 2.00
Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 6.6.2018 - 14:20) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.57
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.68
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.71
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.84
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.95
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 6.6.2018 - 14:20) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.45
2 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.74
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.86
4 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.60
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.57
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.68
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.71
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.84
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.95
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.96
7 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.45
8 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.74
9 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.86
10 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.60

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.76 9.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.91 7.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.98 6.00
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.99 5.00
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.10 4.00
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.19 3.00
7 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.51 2.00
8 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.96 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.59
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.83
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.93
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.19
6 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 13.93
MS Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.30
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 14.37
2 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 14.58
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.81
4 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 15.00
5 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 15.25
Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.59
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.83
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.93
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.04
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.19
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.30
7 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 13.93
8 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 14.37
9 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 14.58
10 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.81
11 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 15.00
12 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 15.25
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 DNS
Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.53 9.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.65 7.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.94 6.00
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.97 5.00
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.09 4.00
6 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 13.95 3.00
7 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 14.22 2.00
8 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 14.78 1.00
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 17:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.47 9.00
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.74 7.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.96 6.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:40) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.08 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.64 7.00
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.82 6.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.88 5.00
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.33 3.00
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:40) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.28 4.00
2 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.67 2.00
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.77 1.00
4 230 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.13
5 Ondřej KřížekOndřej Křížek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.89
6 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.08 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.64 7.00
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.82 6.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.88 5.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.28 4.00
6 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.33 3.00
7 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.67 2.00
8 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.77 1.00
9 230 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.13
10 Ondřej KřížekOndřej Křížek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.89
11 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.41
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:55) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.51 9.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.81 7.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.97 6.00
4 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.98 5.00
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.15 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:55) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.34 3.00
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.89 2.00
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.17 1.00
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.50
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 17:55) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.19
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.34
3 217 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.16
4 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.65
5 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.80
6 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 31.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.51 9.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.81 7.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.97 6.00
4 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.98 5.00
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.15 4.00
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.34 3.00
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.89 2.00
8 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.17 1.00
9 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.19
10 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.34
11 217 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.16
12 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.50
13 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.65
14 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.80
15 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 31.31
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 18:05) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.31 9.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.74 7.00
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.32 6.00
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.36 5.00
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.80 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 18:05) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 26.59 4.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.13 1.00
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 28.35
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 29.11
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 30.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 18:05) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 27.10 2.00
2 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 28.16
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.65
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 30.63
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.41
Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.31 9.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.74 7.00
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.32 6.00
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.36 5.00
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 26.59 4.00
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.80 3.00
7 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 27.10 2.00
8 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.13 1.00
9 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 28.16
10 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 28.35
11 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 29.11
12 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.65
13 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 30.26
14 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 30.63
15 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.41
Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS

400 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.95 9.00
2 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.21 7.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 52.01 9.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.22 7.00
3 117 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 52.87 6.00
4 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.31 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 54.31 4.00
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.12 3.00
3 224 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.53 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 52.01 9.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.22 7.00
3 117 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 52.87 6.00
4 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.31 5.00
5 122 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 54.31 4.00
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.12 3.00
7 224 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.53 2.00

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 59.63 9.00
2 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 61.34 7.00
3 224 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 61.66 6.00
MS Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 64.48
5 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 67.81 5.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 61.78
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 62.64 9.00
3 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 66.38 7.00
4 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 68.35 6.00
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 72.35 5.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 215 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:00.35 9.00
2 211 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:07.95 7.00
3 207 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.74 6.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:59.36 9.00
2 124 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:00.64 7.00
3 213 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:04.95 6.00
4 122 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:09.44 5.00
5 201 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:19.97 4.00
6 212 Filip KavánekFilip Kavánek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:21.41 3.00
7 253 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:27.50 2.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 216 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:18.53 9.00
2 217 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:20.86 7.00
3 222 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:24.19 6.00
4 224 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:25.62 5.00
5 228 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:28.32 4.00
6 227 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:35.14 3.00
230 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 215 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:27.24 9.00
2 211 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:44.47 7.00
216 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 222 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:18.44 9.00
2 230 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:23.44 7.00
3 227 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:23.59 6.00
4 224 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:36.63 5.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 212 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:04.00 9.00
2 228 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:20.06 7.00
3 217 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:22.23 6.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 212 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:17.90 9.00
2 228 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:04.07 7.00
3 216 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:04.24 6.00
4 217 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:27.95 5.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 18:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 227 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:03.85 9.00
2 222 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:47.36 7.00
3 224 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12:42.20 6.00
4 230 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12:47.50 5.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:20) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.30 9.00
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.35 7.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 17.25 6.00
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 17.64 5.00
5 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 17.85 4.00
6 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 19.36 3.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 15:25) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 14.97 9.00
MS Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.83
MS Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.53
MS Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.25
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 15:25) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.23 7.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 15.94 6.00
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 16.14 5.00
MS Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 14.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.53
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.83
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 14.88
4 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 14.97 9.00
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.23 7.00
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.25
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 15.94 6.00
8 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 16.14 5.00
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:05) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 14.86
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.90 9.00
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 15.13 7.00
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 16.13 6.00
4 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 17.17 5.00
5 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.57 4.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.75 9.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.08 7.00
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.33 6.00
4 227 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 44.25 5.00
5 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 45.35 4.00
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.40 9.00
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.29 7.00
3 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.94 6.00
MS Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 47.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 50.23 5.00
2 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 54.70 4.00
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 48.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.40 9.00
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.29 7.00
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 47.70
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 48.66
5 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.94 6.00
6 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 50.23 5.00
7 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 54.70 4.00

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 60.29 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 64.05 7.00
3 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 66.53 6.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 70.87 9.00
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 70.90 7.00
3 224 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 72.54 6.00
4 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 76.72 5.00
5 217 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 83.24 4.00
Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Pecha, Perner, Stehno, Neděla Pecha, Perner, Stehno, Neděla AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:36.97 9.00
2 Kuník, Dryák, Hofmann, Sudek Kuník, Dryák, Hofmann, Sudek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:37.64 7.00
3 Šašek, Drunecký, Pánek, Melč Šašek, Drunecký, Pánek, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:41.44 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopicová, Dondová, Prouzová, Novotná Kopicová, Dondová, Prouzová, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:29.89 9.00
2 Doubková, Dubjáková, Přibylová, Tillmann Doubková, Dubjáková, Přibylová, Tillmann TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 4:36.89 7.00
3 Chocholová, Čiková, Pavlisová, Šmídová Chocholová, Čiková, Pavlisová, Šmídová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 5:03.33 6.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.931.97 Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.93 o-----o-oxooxxx 9.00
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.90 o----oooxxoxxoxxx 7.00
3 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.80 o--o-ooxxoxxx 6.00
4 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.65 -o--o-x 5.00
5 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.60 xxooxoxoxxx 4.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.50 oo- 3.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.80 oo--ooxooxxx 9.00
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.75 -ooooooxxx 7.00
3 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.70 oxxooooxxoxxx 6.00
4 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.65 ----xxoxxx 5.00
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.60 oxxoxxoxxoxxx 4.00
6 253 Jiří ŠindelářJiří Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 1.55 oxxoxxoxxx 3.00
7 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.50 ooxxx 2.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.70 ---ooxoxxoxoxxx 9.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.65 ----ooxoxxx 7.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.55 ooooxxoxxx 6.00
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1.50 ---xoxxx 5.00
5 Veronika KošátkováVeronika Košátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.50 oooxxoxxx 4.00
6 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.45 ooox- 3.00
7 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.45 ooxoxxx 2.00
8 222 Klára StýblováKlára Stýblová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.40 oxxoxxx 1.00
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 1.65 ---oooooxxx 9.00
2 Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 oooooxxx 7.00
3 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 1.50 oooxooxxx 6.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 1.50 o-xooxoxxx 5.00
5 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.45 -ooxoxxx 4.00
6 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.35 ooxx- 3.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.20 ------------o-o-xxooxxoxxx 9.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.10 --ooooooxx- 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.70 --oooxxx 6.00
4 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.10 -oxxx 5.00
MS Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4.30
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.502.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.50 -oxoxxoxxx 9.00
2 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.30 -ooxxx 7.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2.70 ooooxxoxooxxx 9.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2.50 --oooxxx 7.00
3 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1.90 xoxxx 6.00
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS
Poznámky/pokusy:
" Holubová Justýna BEROUN - zranění pravého koleno při rozcvičování. Odvoz RZZ do Nemocnice Kolín.
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 3.00 -------o-xoxxx 9.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 2.80 -----o-xxo-xxx 7.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(st, 6.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.71 +1.8 m/s 6,52  +1.56,71  +1.8x6,71x6,60  +2.2x 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.34 +1.0 m/s --6,11  -0.76,116,08  +0.55,99  -2.06,34  +1.0 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.09 +1.9 m/s 6,09  +1.9--6,09--- 6.00
4 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.70 +3.1 m/s 5.44 +1.1 m/s 5,63  +2.3xx5,635,70  +3.15,44  +1.15,68  +2.4 5.00
5 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.51 +1.2 m/s 5,31  -0.15,51  +1.25,32  -1.05,515,42  +1.1-- 4.00
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS ---00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.49 -0.8 m/s 6,46  -0.3x6,49  -0.86,496,43  -1.0-x 9.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.96 +2.8 m/s 5.88 +0.4 m/s 5,66  -1.75,88  +0.45,53  -0.45,884,06  +1.3-5,96  +2.8 7.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.92 -0.2 m/s x5,87  +1.15,85  +0.35,875,92  -0.2x5,89  -0.4 6.00
4 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.78 +0.3 m/s 5,43  -3.0x5,53  -1.15,535,78  +0.3x5,36  -0.1 5.00
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.77 +2.8 m/s 5.67 +2.0 m/s x5,77  +2.85,56  -0.15,775,49  -1.15,61  -0.55,67  +2.0 4.00
6 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.75 +2.1 m/s 5.75 +0.4 m/s 5,75  +2.1x5,75  +0.45,754,30  -2.45,60  +0.55,59  +0.7 3.00
7 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.50 +1.5 m/s 5,40  -1.25,41  -1.7x5,415,47  -1.04,20  +0.55,50  +1.5 2.00
8 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.38 +2.6 m/s 5,38  +2.6--5,380.00.00.0 1.00
9 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.37 +1.0 m/s 5,37  +1.05,09  -0.75,04  -0.35,370.00.00.0
10 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.34 -1.0 m/s xx5,34  -1.05,340.00.00.0
11 Ondřej KřížekOndřej Křížek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.63 +2.9 m/s 4.58 +0.4 m/s 4,58  +0.44,63  +2.94,19  -1.94,630.00.00.0
12 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.53 +2.0 m/s 3,82  +0.04,53  +2.04,15  -2.94,530.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.32 +1.4 m/s 4,46  +2.94,96  +0.04,70  +0.34,96x5,32  +1.45,16  -1.7 9.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.21 +0.3 m/s 4,43  -1.34,77  +0.24,65  -0.54,774,99  +2.85,21  +0.3- 7.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.16 +3.1 m/s 5.11 +0.4 m/s 4,97  +1.65,11  +0.45,16  +3.15,164,88  +2.74,96  +2.75,06  -1.1 6.00
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.14 +1.9 m/s 5,02  +1.65,00  +1.9x5,025,14  +1.94,55  -0.2x 5.00
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.06 +0.7 m/s 4,78  -0.24,93  -1.24,94  +0.04,945,06  +0.75,02  +0.54,93  -0.5 4.00
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.72 +1.0 m/s 4,72  +1.0x4,65  -0.84,720.00.00.0 3.00
7 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.69 x4,69x4,69xxx 2.00
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.55 +0.1 m/s 4,49  +0.04,55  +0.14,13  -2.04,550.00.00.0 1.00
9 230 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.43 +1.1 m/s 4,43  +1.14,43  +2.54,16  -0.64,430.00.00.0
10 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.32 +0.5 m/s 4,31  +0.54,32  +0.54,32  -0.44,320.00.00.0
11 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.26 -0.6 m/s 4,07  +0.7x4,26  -0.64,260.00.00.0
12 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.16 -0.7 m/s 4,16  -0.73,89  +0.73,91  -0.44,160.00.00.0
13 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.92 +1.4 m/s 3,92  +1.4xx3,920.00.00.0
14 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.80 +0.7 m/s x3,80  +0.7x3,800.00.00.0
15 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.75 +0.4 m/s 3,11  -2.03,75  +0.42,61  -0.33,750.00.00.0
Karolína KáňováKarolína Káňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 DNS ---00.00.00.0
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS ---00.00.00.0
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 5.93 +1.2 m/s 5,22  -0.3x5,70  +0.75,705,93  +1.25,38  -0.25,45  -0.3 9.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.05 +1.4 m/s 4,77  -1.14,77  +0.44,72  +0.74,774,93  +0.65,05  +1.44,95  -0.7 7.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 5.01 +1.1 m/s 4,51  -0.34,79  +0.44,88  +0.74,884,98  +0.55,01  +1.14,95  -2.8 6.00
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 4.97 +0.9 m/s 4,66  -0.34,67  -1.04,97  +0.94,974,88  +1.74,66  +0.74,58  +0.6 5.00
5 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 4.96 -1.1 m/s x4,96  -1.13,97  +1.04,96x3,78  +1.3x 4.00
6 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.94 +1.3 m/s 4,94  +1.34,71  -0.84,82  +2.34,944,82  -0.84,82  +0.44,79  +0.4 3.00
7 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 4.68 +0.1 m/s 3,90  +0.04,63  -2.0x4,634,34  -0.64,64  +1.84,68  +0.1 2.00
8 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 4.67 +0.7 m/s x3,38  +0.44,67  +0.74,67xx4,06  +0.6 1.00
9 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 4.43 +1.1 m/s 4,21  -0.44,43  +1.14,12  +1.04,430.00.00.0
10 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.32 -0.1 m/s x4,21  -0.24,32  -0.14,320.00.00.0
11 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.30 +1.2 m/s xx4,30  +1.24,300.00.00.0
12 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.23 +0.9 m/s 4,13  -1.5x4,23  +0.94,230.00.00.0
13 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.82 +2.7 m/s 3.65 -2.9 m/s x3,65  -2.93,82  +2.73,820.00.00.0
14 Tereza BánováTereza Bánová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 3.72 -1.2 m/s 3,44  +1.0x3,72  -1.23,720.00.00.0
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 DNS ---00.00.00.0
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 DNS ---00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Junioři

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 13.45 +1.3 m/s 13,04  +4.013,17  +4.113,17  +0.513,1713,45  +1.313,08  +0.911,84  +1.1 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.62 +1.0 m/s 12,62  +1.0--12,62--- 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.19 +1.3 m/s 11,19  +1.3--11,19--- 6.00
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.08 +3.3 m/s 11,08  +3.3--11,08--- 5.00
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 10.93 -0.5 m/s x10,93  -0.5-10,93--- 4.00
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS ---0---
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13.12 +3.7 m/s -13,12  +3.7-13,12--- 9.00
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.29 +0.9 m/s 11,29  +0.9--11,29--- 7.00
3 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.01 +1.7 m/s 10,69  +1.811,01  +1.710,81  +1.311,01--- 6.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.71 +2.7 m/s 11.15 +0.3 m/s 11,12  +0.311,71  +2.711,15  +0.311,71--- 9.00
2 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 11.62 +0.7 m/s 11,62  +0.711,35  +0.311,50  +2.011,6211,29  +2.7xx 7.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.28 +1.3 m/s 11,04  +0.411,28  +1.3x11,28x11,23  +1.5x 6.00
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.28 +2.6 m/s 10.14 +1.5 m/s 10,11  +0.710,14  +1.509,99  +1.410,1410,00  +2.0x10,28  +2.6 5.00
5 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.97 -2.0 m/s xx09,97  -2.009,97-09,84  +3.0- 4.00
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS ---0---
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 13.26 13,26xx13,2613,1012,6413,19 9.00
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.38 11,0311,1111,3811,38xx11,03 7.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11.00 08,7310,5010,8410,8410,74x11,00 6.00
4 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.97 09,94x10,4910,4910,8310,9709,45 5.00
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 09.94 08,8509,9408,8509,9409,5609,90x 4.00
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 09.87 09,7808,6909,1909,7809,3109,8709,25 3.00
7 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.64 09,64xx09,64x09,5308,94 2.00
8 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.17 08,9008,6408,9408,9409,17xx 1.00
9 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 08.42 08,3508,4207,7508,420.00.00.0
10 Barbora VeseláBarbora Veselá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 08.33 08,3307,5607,3308,330.00.00.0
11 Eva CharvátováEva Charvátová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 07.62 07,6207,0807,1207,620.00.00.0
12 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 07.28 06,8106,7807,2807,280.00.00.0
13 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 07.11 07,0807,1106,7007,110.00.00.0
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 DNS xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 09.35 09,35xx09,35--- 9.00
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.56 08,56xx08,5608,2508,40- 7.00
3 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 08.03 07,4408,0307,1008,03--- 6.00
4 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 07.90 06,7707,6807,9007,900.007,34x 5.00
5 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 07.36 07,1807,36x07,3606,82-- 4.00
6 222 Klára StýblováKlára Stýblová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 05.15 05,1505,0804,6405,1503,66-- 3.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13.54 x12,4513,5413,54x12,09x 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.09 12,0212,0911,9512,0912,07x11,91 7.00
3 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.85 11,3711,8510,8311,8511,1511,2610,97 6.00
4 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.39 09,6611,3910,9611,3911,3410,9011,10 5.00
5 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 11.26 10,5911,07x11,0710,4611,1111,26 4.00
6 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.25 10,2509,7410,0510,25x09,21x 3.00
7 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.94 08,6709,9409,4609,9409,0109,7509,14 2.00
8 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 09.57 09,5209,5709,4109,5709,4009,39- 1.00
9 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.06 08,7909,0309,0609,060.00.00.0
10 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.03 09,0308,9508,6309,030.00.00.0
11 Dominik LafekDominik Lafek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.13 06,7007,1307,0907,130.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 6.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 15.64 15,64xx15,64x-x 9.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.03 11,2011,3811,1211,3811,3111,9412,03 7.00
Jakub KapalínJakub Kapalín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 29.99 0.0 9.00
2 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 28.06 0.0 7.00
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 27.74 0.0 6.00
4 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 25.00 0.0 5.00
5 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 24.42 0.0 4.00
6 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 23.55 0.0 3.00
7 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23.51 0.0 2.00
8 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 23.21 0.0 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.36 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 29.58 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.24 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 28.08 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.63 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.30 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 24.78 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
8 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 23.71 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
9 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 21.83 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 19.36 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 18.46 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Eva CharvátováEva Charvátová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 16.91 0.00.00.00.00.00.00.0
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 40.62 0.0 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.50 0.0 7.00
3 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 33.57 0.0 6.00
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 33.56 0.0 5.00
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 31.96 0.0 4.00
6 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 31.20 0.0 3.00
7 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 30.25 0.0 2.00
8 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.47 0.0 1.00
9 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 22.93 0.0
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 37.63 0.0 9.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 34.41 0.0 7.00
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 48.88 0.0 9.00
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 45.48 0.0 7.00
3 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.68 0.0 6.00
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 41.44 0.0 5.00
5 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 35.84 0.0 4.00
6 Eva CharvátováEva Charvátová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 27.25 0.0 3.00
7 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 24.54 0.0 2.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 52.48 0.0 9.00
2 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 37.85 0.0 7.00
3 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 34.18 0.0 6.00
4 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 23.33 0.0 5.00
5 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 22.72 0.0 4.00
6 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 20.66 0.0 3.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 68.27 0.0 9.00
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 61.78 0.0 7.00
3 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 53.55 0.0 6.00
4 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 47.20 0.0 5.00
5 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 42.22 0.0 4.00
6 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 37.76 0.0 3.00
7 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 32.83 0.0 2.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 45.19 0.0x0.00.00.0x45,19 9.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.16 0.00.00.00.0xx38,16 7.00
3 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 31.35 0.00.0x0.00.031,35x 6.00
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.67 0.00.00.00.00.0x30,67 5.00
5 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 25.19 0.00.0x0.0x0.025,19 4.00
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 23.99 xxx0.023,99xx 3.00
7 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.73 x0.00.00.00.00.023,73 2.00
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 38.83
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 37.33 xx0.00.0xx37,33 9.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 36.15 0.0xx0.00.00.036,15 7.00
3 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 35.58 0.00.00.00.00.00.035,58 6.00
4 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 35.19 0.00.00.00.00.00.035,19 5.00
5 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 34.10 0.00.00.00.00.034,10x 4.00
6 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 33.69 x0.00.00.00.00.033,69 3.00
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 33.05 0.0x0.00.00.00.033,05 2.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 48.91 0.00.00.00.00.00.048,91 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 46.75 xx0.00.00.046,75- 7.00
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 42.73 0.00.0x0.042,73x- 6.00
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.14 0.00.0x0.039,14-- 5.00
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.56 0.0x38,5638,56xx- 4.00
6 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 38.00 0.00.00.00.00.038,00x 3.00
7 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 37.34 x0.0x0.0xx37,34 2.00
8 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 33.16 x0.00.00.00.00.033,16 1.00
9 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 31.52 x0.0x0.00.00.031,52
10 Dominik LafekDominik Lafek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 21.05 0.0xx0.00.00.021,05
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 6.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 52.13 0.00.00.00.00.00.052,13 9.00
2 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 44.62 0.00.00.00.0-44,62- 7.00
3 Lukáš BajerLukáš Bajer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 43.12 0.00.00.00.043,12-- 6.00
4 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 36.79 0.00.036,7936,79x-- 5.00
Jakub KapalínJakub Kapalín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků