výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMAS družstev mladšího žactva

Šumperk (7. 10. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.88 11.00
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.20 9.00
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.29 8.00
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.52 7.00
5 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.01 2.00
6 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 20.11 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62 6.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.94 4.00
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.18
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.44
5 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 20.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.57
2 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.69
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.22
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.75
5 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.09
Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.64
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.85
3 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.95
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.10
5 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 22.19
Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 19.66 5.00
2 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.47
3 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.64
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.95
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.19
6 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.78
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.96 3.00
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.17
3 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.16
4 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.24
5 Matvij TsapMatvij Tsap 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.42
6 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.75
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 19.31 11.00
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.00 9.00
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 20.19 7.00
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.40 5.00
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.90 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.29 6.00
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.59 4.00
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.68 3.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 6 20.91 1.00
5 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.15 8.00
2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.08
3 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.82
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.83
5 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.31
2 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.73
3 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.09
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.17
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.63
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.74
3 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.76
4 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.20
5 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.60
6 Nikol HelešicováNikol Helešicová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.55
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.81
3 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.83
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 21.96
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.01
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 22.20
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.42
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.07
4 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.07
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.19
Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona FilipováSimona Filipová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.03
2 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.16
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.45
4 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.72
5 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.07
6 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.21
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 7.10.2018 - 13:20) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.32
2 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.31
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.60
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.75
5 Veronika KrálíkováVeronika Králíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.08
6 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.98
Celkem 6 závodníků