Okresní přebory žactva a dorostu
Břeclav (25. 4. 2018)skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 25.4.2018 - 05:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Gymnázium Břeclav |
02 | 6.26 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jakub HalášekJakub Halášek
ZŠ Břeclav Komenského |
02 | 5.54 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
SPŠ Břeclav |
01 | 5.25 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Tadeáš MankTadeáš Mank
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 5.12 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun
Gymnázium Břeclav |
02 | 5.07 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Patrik HelešicPatrik Helešic
Gymnázium Břeclav |
01 | 5.02 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Martin HaladyMartin Halady
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 5.00 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Dominik HavlátDominik Havlát
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 4.99 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Vít KostkaVít Kostka
ZŠ Dolní Věstonice |
02 | 4.27 | 0.0 | |||||||||||||||
Adam PavkaAdam Pavka
SPŠ Břeclav |
01 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Petr JulínekPetr Julínek
ZŠ Břeclav Kupkova |
02 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Jan KovaříkJan Kovařík
ZŠ Břeclav Kupkova |
01 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Marek MagulaMarek Magula
Gymnázium Břeclav |
02 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Miroslav KovaříkMiroslav Kovařík
ZŠ Břeclav Kupkova |
01 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 25.4.2018 - 05:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít HlavenkaVít Hlavenka
ZŠ Břeclav Slovácká |
03 | 5.43 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Radim HřebačkaRadim Hřebačka
ZŠ Břeclav Komenského |
03 | 5.24 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Richard StruškaRichard Struška
ZŠ Břeclav Slovácká |
04 | 5.02 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ Břeclav Kupkova |
04 | 4.96 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Richard KrutákRichard Kruták
ZŠ Břeclav Kupkova |
04 | 4.66 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Adam TlustýAdam Tlustý
ZŠ Lednice |
03 | 4.66 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
ZŠ Břeclav Slovácká |
04 | 4.62 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Samuel HerzaSamuel Herza
ZŠ Břeclav Komenského |
04 | 4.56 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Zdeněk ČechZdeněk Čech
ZŠ Břeclav Kupkova |
03 | 4.53 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
ZŠ Břeclav Komenského |
04 | 4.52 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Petr HlavenkaPetr Hlavenka
ZŠ Břeclav Slovácká |
03 | 4.51 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Karol UlehlaKarol Ulehla
ZŠ Lanžhot |
03 | 4.48 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
František RajchlFrantišek Rajchl
ZŠ Dolní Věstonice |
04 | 4.46 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Pavel KurialPavel Kurial
Gymnázium Břeclav |
03 | 4.33 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Martin PapiernikMartin Papiernik
ZŠ Lednice |
04 | 4.29 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Ondřej KužmaOndřej Kužma
ZŠ Břeclav Kupkova |
04 | 4.20 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Jakub HrubýJakub Hrubý
Gymnázium Břeclav |
04 | 4.04 | 0.0 | |||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
ZŠ a MŠ Nikolčice |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Václav KosVáclav Kos
ZŠ Břeclav Komenského |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 25.4.2018 - 05:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip VlašicFilip Vlašic
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.46 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Dominik BařinaDominik Bařina
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.27 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Tadeáš PařenicaTadeáš Pařenica
ZŠ Břeclav Komenského |
05 | 4.22 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej GajdošOndřej Gajdoš
ZŠ Břeclav Komenského |
05 | 4.16 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Antonín KlimešAntonín Klimeš
ZŠ Hustopeče Komenského |
05 | 4.15 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Lumír MusilLumír Musil
Gymnázium Břeclav |
05 | 4.14 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Šimon SedlákŠimon Sedlák
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.06 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Nataniel GajdošíkNataniel Gajdošík
ZŠ Lednice |
05 | 3.99 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Jakub SpelarJakub Spelar
ZŠ Lanžhot |
05 | 3.85 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Václav UherVáclav Uher
ZŠ Lanžhot |
07 | 3.82 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Dominik MachalaDominik Machala
ZŠ Dolní Věstonice |
06 | 3.71 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Kryštof AntoschKryštof Antosch
ZŠ Břeclav Kupkova |
05 | 3.67 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Jan VeiglJan Veigl
ZŠ Břeclav Kupkova |
05 | 3.50 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Kryštof HasíkKryštof Hasík
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 3.43 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Jakub JordánJakub Jordán
ZŠ Hustopeče Nádražní |
07 | 3.43 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Radek DarmovzalRadek Darmovzal
ZŠ Lanžhot |
07 | 3.37 | 0.0 | |||||||||||||||
Václav LeblochVáclav Lebloch
Gymnázium Břeclav |
05 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 25.4.2018 - 05:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
ZŠ Bořetice |
02 | 4.97 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Nikola HerzováNikola Herzová
Gymnázium Břeclav |
01 | 4.94 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
Gymnázium Břeclav |
02 | 4.75 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
Gymnázium Břeclav |
01 | 4.64 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Karolína KlusákováKarolína Klusáková
ZŠ Dolní Věstonice |
02 | 4.55 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Bára LuckáBára Lucká
Gymnázium Břeclav |
01 | 4.53 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Petra BuriánováPetra Buriánová
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 4.38 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina VečeřováKateřina Večeřová
ZŠ Břeclav Slovácká |
02 | 4.16 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Daniela KonečnáDaniela Konečná
ZŠ Břeclav Kupkova |
02 | 4.00 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Veronika PrágerováVeronika Prágerová
ZŠ Dolní Věstonice |
02 | 3.95 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina BarancováKateřina Barancová
ZŠ Lanžhot |
02 | 3.92 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Barbora MichálkováBarbora Michálková
SPŠ Břeclav |
02 | 3.69 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Natálie DudováNatálie Dudová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.64 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 25.4.2018 - 05:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 4.95 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Victoria KošutkováVictoria Košutková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 4.72 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
ZŠ Břeclav Komenského |
03 | 4.67 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková
ZŠ Břeclav Slovácká |
04 | 4.66 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Martina GalbůrováMartina Galbůrová
ZŠ Velké Němčice |
03 | 4.46 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Vendula KurtinováVendula Kurtinová
ZŠ Lednice |
04 | 4.46 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
Gymnázium Hustopeče |
03 | 4.45 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Tereza PekárkováTereza Pekárková
ZŠ Lednice |
03 | 4.35 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Klára KachyňováKlára Kachyňová
ZŠ Břeclav Slovácká |
04 | 4.35 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Magdalena BukovskáMagdalena Bukovská
ZŠ Břeclav Slovácká |
03 | 4.35 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Soňa BaránkováSoňa Baránková
ZŠ Břeclav Komenského |
03 | 4.33 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Magda SýkorováMagda Sýkorová
ZŠ Břeclav Kupkova |
03 | 4.25 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Vanesa MartincováVanesa Martincová
ZŠ Dolní Věstonice |
04 | 4.23 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Sára NámešpetrováSára Námešpetrová
ZŠ Břeclav Komenského |
04 | 4.20 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Leona MihalíkováLeona Mihalíková
Gymnázium Břeclav |
03 | 4.19 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Terza KašparováTerza Kašparová
ZŠ Břeclav Komenského |
04 | 4.15 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
Gymnázium Velké Pavlovice |
04 | 4.06 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Šárka FajkusováŠárka Fajkusová
ZŠ Lednice |
03 | 3.98 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Nikola KlusákováNikola Klusáková
ZŠ Dolní Věstonice |
04 | 3.93 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Kateřina IvánováKateřina Ivánová
ZŠ Břeclav Kupkova |
04 | 3.85 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Petra HolešinskáPetra Holešinská
ZŠ Lednice |
04 | 3.79 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Linda KaňováLinda Kaňová
Gymnázium Břeclav |
03 | 3.60 | 0.0 | |||||||||||||||
23 |
Natálie DudováNatálie Dudová
ZŠ Břeclav Kupkova |
04 | 3.47 | 0.0 | |||||||||||||||
24 |
Michaela PtačovskáMichaela Ptačovská
ZŠ Hustopeče Komenského |
04 | 3.46 | 0.0 | |||||||||||||||
25 |
Marie HrnčířováMarie Hrnčířová
ZŠ Břeclav Kupkova |
03 | 3.17 | 0.0 | |||||||||||||||
Kateřina KucejováKateřina Kucejová
ZŠ Dolní Věstonice |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Monika MatulováMonika Matulová
ZŠ Břeclav Slovácká |
03 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 25.4.2018 - 05:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
ZŠ Hustopeče Komenského |
05 | 4.60 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 4.58 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
ZŠ Dolní Věstonice |
05 | 4.47 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Jana PiškulováJana Piškulová
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.43 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
ZŠ Břeclav Slovácká |
06 | 4.34 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Tereza VrzalováTereza Vrzalová
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.24 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
ZŠ Hustopeče Komenského |
05 | 4.19 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna HricováKristýna Hricová
ZŠ Břeclav Komenského |
05 | 4.10 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Pavlína BerkováPavlína Berková
Gymnázium Břeclav |
05 | 4.09 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Natálie SeďováNatálie Seďová
ZŠ Starovičky |
07 | 4.08 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Petra SkalníkováPetra Skalníková
ZŠ Břeclav Slovácká |
05 | 4.02 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Iva SchejbalováIva Schejbalová
ZŠ Břeclav Komenského |
05 | 3.99 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Anastazia KomarováAnastazia Komarová
ZŠ Lednice |
05 | 3.97 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Julie VališováJulie Vališová
ZŠ Břeclav Kupkova |
05 | 3.93 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Šárka RadoňováŠárka Radoňová
ZŠ Lanžhot |
05 | 3.89 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
ZŠ Hustopeče Nádražní |
05 | 3.87 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Sára VladárováSára Vladárová
ZŠ Břeclav Kupkova |
05 | 3.77 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Beáta StávkováBeáta Stávková
ZŠ Lednice |
05 | 3.77 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Tereza KubíkováTereza Kubíková
ZŠ Břeclav Komenského |
05 | 3.65 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Eliška FikejsováEliška Fikejsová
ZŠ Břeclav Komenského |
05 | 3.63 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Michaela ŠimkováMichaela Šimková
ZŠ Břeclav Kupkova |
05 | 3.54 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Bára TlustáBára Tlustá
ZŠ Lednice |
06 | 3.50 | 0.0 | |||||||||||||||
23 |
Simona LhotskáSimona Lhotská
Gymnázium Břeclav |
05 | 3.40 | 0.0 | |||||||||||||||
24 |
Kateřina FoukalováKateřina Foukalová
ZŠ Lednice |
05 | 3.28 | 0.0 | |||||||||||||||
25 |
Tereza StřižíkováTereza Střižíková
Gymnázium Břeclav |
05 | 3.16 | 0.0 | |||||||||||||||
26 |
Veronika ŠpačkováVeronika Špačková
Gymnázium Hustopeče |
05 | 3.14 | 0.0 | |||||||||||||||
27 |
Ivana PopovskáIvana Popovská
ZŠ Dolní Věstonice |
05 | 2.84 | 0.0 | |||||||||||||||
28 |
Kateřina ŠkrobáčkováKateřina Škrobáčková
ZŠ Břeclav Kupkova |
05 | 2.48 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |