výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/

Břeclav (26. 5. 2018)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.99 11.00
2 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.07 9.00
3 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.08 8.00
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.12 7.00
5 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.17 6.00
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 11.30 5.00
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.34 4.00
8 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.49 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.40 2.00
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.55
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.59
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.62
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 11.69
6 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.76
7 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.78
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.71
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.99
MS Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.93
MS Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.88
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 10:45) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.72
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.86
3 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.15
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 12.27
5 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.39
6 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.45
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.61
MS Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.22
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 10:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.59
2 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.60
3 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.49
4 Jakub HřivňackýJakub Hřivňacký 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.71
MS Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.84
MS Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.34
MS Lucian JančarLucian Jančar 01 SlovenskoSlovensko 3 11.32
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.38 3.00
2 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.62
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.85
4 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.05
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.34
MS Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.09
Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.44 11.00
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.50 9.00
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.60 8.00
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.67 7.00
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.78 4.00
6 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.93
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ -P 162.6
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11.75 6.00
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.77 5.00
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.87 3.00
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.90 1.00
5 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.92
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.97
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.00
8 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.07
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 10:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.89 2.00
2 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.15
3 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.35
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.43
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.50
6 Kristián JilgKristián Jilg 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.92
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 DQ
Poznámky:
DQ -P 162.6
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 10:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 11.92
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.09
3 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.36
4 Jan PetrášJan Petráš 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 13.03
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.21
6 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.37
Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Miroslav KovaříkMiroslav Kovařík 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 12.44 11.00
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 12.60 9.00
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 12.78 8.00
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 12.83 7.00
5 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 12.90 6.00
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.27 4.50
7 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.29 3.00
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.77
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.27 4.50
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.37 2.00
3 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 13.46 1.00
4 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.54
5 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.61
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.96
MS Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.73
Anna TruhlářováAnna Truhlářová 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 10:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.55
2 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.87
MS Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.31
Michaela LohniskáMichaela Lohniská 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.12 2.00
2 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.46
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.51
4 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.88
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 14.12
6 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.37
7 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 14.62
Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.93 6.00
2 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.63
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.64
4 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.81
5 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.23
6 Sára KvitovskáSára Kvitovská 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.24
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 13.01
MS Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.31
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.91 7.00
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.03 4.00
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.11 3.00
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.13 1.00
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.14
6 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.95
7 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 14.11
8 Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 14.50
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.39 9.00
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.99 5.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.52
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.64
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 13.81
6 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 14.04
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.44
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.27 11.00
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.69 8.00
3 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.47
4 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.77
5 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 14.40
6 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 16.01
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.07 11.00
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.41 9.00
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.42 8.00
4 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.55 7.00
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.01 3.50
MS Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.71 6.00
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 23.01 3.50
MS Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.31
MS Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 2 23.09
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.96 5.00
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.02 2.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.22 1.00
4 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.22
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.91
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.39
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 23.41
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.57
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.60
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.65
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.68
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.19
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.23
3 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.56
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.48
2 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.92
3 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 25.99
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.84
Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 26.5.2018 - 14:05) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.52
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.74
3 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.91
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.50
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 26.23
6 Jakub HřivňackýJakub Hřivňacký 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.87
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:55) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.42 11.00
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.29 8.00
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.43 6.00
4 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.49 5.00
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.64 3.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.14
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:55) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.32 7.00
2 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.96 2.00
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.98 1.00
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.22
Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.74
2 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.86
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.92
4 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.99
Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:55) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.13
2 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.36
3 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.54
4 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.80
5 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.47
6 Kristián JilgKristián Jilg 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 26.88
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 13:55) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.13 9.00
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.52 4.00
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.23
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.91
5 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.63
Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 13:55) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Erik RevajErik Revaj 01 SlovenskoSlovensko 23.89
MS Šimon KostolnýŠimon Kostolný 02 SlovenskoSlovensko 25.94
Celkem 2 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 25.74 11.00
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 26.13 9.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.78 7.00
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 27.10 6.00
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.92
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:45) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.51 8.00
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.45 5.00
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 27.53 4.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.58 3.00
5 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 27.91 1.00
MS Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.79 2.00
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.99
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.07
4 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.33
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.86
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:45) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.23
2 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.83
3 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.13
Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.75 11.00
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.04 9.00
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.38 6.00
Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.43 5.00
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.72 4.00
3 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.98 3.00
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.01 2.00
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.49
2 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.66
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.77
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 27.94
5 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.74
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.01
2 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.06
3 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 28.73
4 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.29
5 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 32.09
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 32.51
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.65
2 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 28.72
3 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 29.40
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 29.59
5 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.82
6 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.15
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.33
2 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.32
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 30.33
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 30.68
5 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.87
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 27.17 1.00
MS Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 28.05
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.87
MS Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.32
Nikol VencováNikol Vencová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.21 8.00
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.25 7.00
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.57
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.60
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.12 11.00
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 49.29 9.00
3 Marek HavlíkMarek Havlík 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 49.63 8.00
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.48 5.00
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.66 4.00
6 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.56 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.01 7.00
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 51.94 3.00
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.69 1.00
4 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.01
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 56.35
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 55.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.37
2 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 54.45
3 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 54.69
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 55.63
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 55.65
MS Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 58.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.31 6.00
2 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.16
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 50.67 11.00
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.20 9.00
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.11 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 53.03 4.00
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 54.43 2.00
MS Erik RevajErik Revaj 01 SlovenskoSlovensko 4 52.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.17 7.00
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 55.01 1.00
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 55.34
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 56.43
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 2 52.68 6.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.70 5.00
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.74 3.00
4 Jan PetrášJan Petráš 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 56.09
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.39
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 56.41 11.00
2 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 57.36 9.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.34 8.00
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 59.20 7.00
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.59
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.91 4.00
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.44 2.00
3 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 64.73 1.00
4 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.89
Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 60.78 6.00
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.59 5.00
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.39 3.00
4 Luciana ImčákováLuciana Imčáková 00 SlovenskoSlovensko 1 66.64
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 68.79
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 59.26 11.00
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 60.18 9.00
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.75 8.00
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.68 4.00
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 65.47
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 67.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 62.47 5.50
1= Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.47 5.50
2 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 63.97 3.00
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 64.14 2.00
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.16 1.00
5 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 65.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.43
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.98
3 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 66.62
4 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 67.17
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 67.89
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 75.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.83 7.00
2 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.46
3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.34
4 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 69.93
MS Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 69.59
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 64.29
2 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 66.19
3 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 66.81
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:54.42 11.00
2 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:54.70 9.00
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:56.08 8.00
4 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.29 7.00
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1:57.13 6.00
6 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:00.12 5.00
7 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:01.30 4.00
8 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.46 3.00
9 Michal KubovčíkMichal Kubovčík 99 SlovenskoSlovensko 2:02.51 2.00
10 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:03.78 1.00
11 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:04.59
12 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:07.16
13 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:15.98
MS Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:10.06
MS Samuel LazarSamuel Lazar 00 SlovenskoSlovensko 2:07.95
Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 18 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:55.66 11.00
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:56.03 9.00
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:58.68 8.00
4 Jan AdensamJan Adensam 77 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:00.73 7.00
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.50 6.00
6 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2:03.59 5.00
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:04.21 4.00
8 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:13.32 3.00
9 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:15.00 2.00
10 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:23.94 1.00
11 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:26.51
12 Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:35.91
Jan PetrášJan Petráš 01 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 2:11.14 11.00
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:15.97 9.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:17.17 8.00
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.44 7.00
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:21.56 6.00
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 2:24.85 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 2:22.26 5.00
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.47 4.00
3 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 2:30.84 2.00
4 Natálie HronováNatálie Hronová 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:52.51 1.00
MS Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:42.01
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:06.81 11.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:18.36 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:22.88 8.00
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:25.33 7.00
5 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:28.70 6.00
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:30.79 5.00
7 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:35.81 4.00
8 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2:36.63 3.00
9 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:39.76 2.00
10 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:40.83 1.00
11 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2:46.37
12 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:57.80
Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:02.76 11.00
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:03.73 9.00
3 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:05.84 8.00
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.23 7.00
6 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:08.68 6.00
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:13.91 5.00
8 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:16.26 4.00
9 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:16.38 3.00
10 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:16.87 2.00
11 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:27.48 1.00
12 Zdeněk ČechmanZdeněk Čechman 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:39.20
13 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:53.82
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:07.73 11.00
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:11.42 9.00
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:17.02 8.00
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.48 7.00
5 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:21.16 6.00
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:38.39 5.00
7 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:41.62 4.00
8 Marek SokolMarek Sokol 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:42.39 3.00
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:43.67 2.00
10 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:57.61 1.00
11 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:03.96
12 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:06.67
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:50.03 11.00
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:50.42 9.00
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:55.10 8.00
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:10.67 7.00
5 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:25.89 6.00
6 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:30.34 5.00
7 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:48.46 4.00
Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:34.27 11.00
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:48.97 9.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:35.79 8.00
4 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:36.27 7.00
5 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:39.15 6.00
6 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:56.26 5.00
7 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:51.46 4.00
Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:54.19 11.00
2 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:33.16 9.00
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:33.37 8.00
4 Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:47.91 7.00
5 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:55.70 6.00
6 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:57.22 5.00
7 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10:02.36 4.00
8 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10:13.05 3.00
9 Martin AdamecMartin Adamec 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10:43.71 2.00
MS Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08:52.69
Martin FatěnaMartin Fatěna 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08:57.22 11.00
2 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09:28.27 9.00
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:28.32 8.00
4 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09:43.98 7.00
5 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:01.82 6.00
6 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:02.25 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:38.31 11.00
2 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:02.24 9.00
MS Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11:45.68
Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Tereza HaasováTereza Haasová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:26.74 11.00
2 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12:05.86 9.00
3 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:20.86 8.00
4 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:44.06 7.00
5 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:56.84 6.00
6 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:10.02 5.00
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:32.13 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 14.31 11.00
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 14.38 9.00
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 15.19 8.00
4 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.27 7.00
MS Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 15.71
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 15.95 6.00
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 16.22 5.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 16.26 4.00
4 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.44 2.00
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 20.16
Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 16.36 3.00
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.20 1.00
3 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 17.30
4 Luciana ImčákováLuciana Imčáková 00 SlovenskoSlovensko 7 18.11
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 18.88
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.21 11.00
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.42 9.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.64 5.00
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.70 4.00
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.93
MS Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 15.48 7.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.58 6.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.84 3.00
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 16.07 1.00
MS Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.21
Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 15.91 2.00
2 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 16.53
3 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 17.26
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.78
5 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 17.85
MS Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 16.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.47 8.00
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.91
3 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.93
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19.28
MS Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.49
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.01 11.00
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 16.88 6.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 17.09 5.00
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.10 4.00
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.99 3.00
6 Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.57 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.24 9.00
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.86 8.00
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.17 7.00
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 18.19 2.00
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.26
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.84 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.41 9.00
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 15.46 7.50
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 15.76 5.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.00 4.00
Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:50) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.46 7.50
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.48 6.00
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.32 3.00
4 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.70 2.00
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.96
MS Dominik MelegaDominik Melega 01 SlovenskoSlovensko 16.26
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 39.72 9.00
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 40.26 8.00
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 41.47 7.00
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.39 4.00
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 41.87 5.00
2 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 42.89 2.00
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 43.64 1.00
4 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.83
5 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MelegaDominik Melega 01 SlovenskoSlovensko 6 44.87
2 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 53.21
MS Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 45.33
MS Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.48
Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.15 11.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 41.59 6.00
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 42.88 3.00
MS Vít PustkaVít Pustka 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 47.98
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 45.27 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.83 9.00
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 49.01 5.00
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 49.05 4.00
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.72 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.84 8.00
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.61 6.00
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.29 1.00
MS Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 48.74
Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.59
2 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.69
3 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 56.61
MS Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 48.20
MS Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.42
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.19 7.00
2 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.60 3.00
3 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 58.83
4 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 59.07
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.09 11.00
2 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.67 9.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 56.35 8.00
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 57.52 7.00
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.61 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 59.13 5.00
2 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.55 4.00
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.92 3.00
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 64.98 2.00
Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 62.89 11.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 63.66 9.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 65.34 8.00
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 72.48 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 78.73 6.00
MS Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 76.70
Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 DNS
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:16.04 11.00
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:17.81 9.00
3 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:26.85 8.00
4 Mike OphoffMike Ophoff 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:49.91 7.00
5 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7:07.19 6.00
6 Jan LeblochJan Lebloch 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7:33.75 5.00
7 Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7:49.41 4.00
MS Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:56.20
MS Lukáš KoperdákLukáš Koperdák 00 SlovenskoSlovensko 7:26.79
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:50.40 11.00
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7:10.41 9.00
3 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:12.98 8.00
4 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7:14.31 7.00
5 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:17.06 6.00
6 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7:44.66 5.00
7 Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9:53.70 4.00
MS David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:42.81
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7:10.56 11.00
2 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7:18.86 9.00
3 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7:25.97 8.00
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:30.73 7.00
5 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7:46.60 6.00
6 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:48.63 5.00
7 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 8:02.05 4.00
8 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8:21.50 3.00
Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8:08.66 11.00
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8:35.28 9.00
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9:38.14 8.00
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9:38.88 7.00
MS Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:10.49
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jánoš, Majerčák, Zajíc, Romanchenkov Jánoš, Majerčák, Zajíc, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:27.40 11.00
2 Pazourek, Balúch, Dvořák, Hvasta Pazourek, Balúch, Dvořák, Hvasta AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:28.64 9.00
3 Plaček, Suchánek, Klíč, Staníček Plaček, Suchánek, Klíč, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:30.07 8.00
4 Zeman, Havlík, Kalous, Maláník Zeman, Havlík, Kalous, Maláník Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:35.74 7.00
5 Kučera, Kučera, Holub, Mrlík Kučera, Kučera, Holub, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:45.70 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopec, Mikulášek, Měřínský, Drštička Kopec, Mikulášek, Měřínský, Drštička Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:45.71 5.00
2 Švejnoha, Horčička, Dušek, Prášek Švejnoha, Horčička, Dušek, Prášek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:47.99 4.00
3 Ophoff, Škoda, Karafiát, Adamec Ophoff, Škoda, Karafiát, Adamec Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:50.90 3.00
Boček, Hřivňacký, Kaštovský, Kukuczka Boček, Hřivňacký, Kaštovský, Kukuczka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skýpala, Bajánaru, Pastor, Kovář Skýpala, Bajánaru, Pastor, Kovář SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:40.00 11.00
2 Bartusek, Holuscha, Češla, Vala Bartusek, Holuscha, Češla, Vala TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:49.18 9.00
3 Slouka, Adámek, Ulehla, Vandrovec Slouka, Adámek, Ulehla, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:53.63 8.00
4 Gaszczyk, Křivánek, Pučera, Tešnar Gaszczyk, Křivánek, Pučera, Tešnar AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:04.59 7.00
Spilka, Zemánek, Špok, Stankov Spilka, Zemánek, Špok, Stankov TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Poruba, Sokol, Lučan, Juříček Poruba, Sokol, Lučan, Juříček SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DQ
Poznámky:
DQ - podle pravidla 170.8
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marčíková, Žalkovská, Havelková, Matějáková Marčíková, Žalkovská, Havelková, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:38.80 11.00
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janíková, Smolková, Kupková, Magerová Janíková, Smolková, Kupková, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.65 11.00
2 Kopcová, Žurovcová, Kotásková, Pánková Kopcová, Žurovcová, Kotásková, Pánková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:34.89 9.00
3 Hladíková, Kopřivová, Kouřilová, Táborská Hladíková, Kopřivová, Kouřilová, Táborská AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:37.00 8.00
4 Budařová, Škrabalová, Vašinová, Šindelková Budařová, Škrabalová, Vašinová, Šindelková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:46.74 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 26.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.96 11.00
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.96 9.00
3= Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 1.81 7.50
3= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.81 7.50
5 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1.81 6.00
6= Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.76 4.50
6= Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.76 2.00
6= Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1.76 4.50
9 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.76 3.00
10 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1.71 1.00
MS Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.71
Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 DNS
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 DNS
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.95 11.00
2= Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.70 8.50
2= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1.70 8.50
4 Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.70 7.00
5= Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.65 5.50
5= Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.65 5.50
7 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.65 4.00
8 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1.55 3.00
9 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.55 2.00
10 Ondrej DulanskýOndrej Dulanský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1.45 1.00
Zdenek VáclavíkZdenek Václavík
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 26.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 1.76 11.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 1.69 9.00
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.66 8.00
4 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 1.63 7.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.55 6.00
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.55 5.00
7 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.50 4.00
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
99 1.50 3.00
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.50 2.00
10 Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1.45 1.00
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.40
MS Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 1.60
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 DNS
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.76 11.00
2= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.69 8.50
2= Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.69 8.50
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.63 7.00
5= Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1.60 5.50
5= Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.60 5.50
7= Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.55 3.50
7= Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 1.55 3.50
9 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1.50 2.00
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1.45 1.00
11 Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková
AK KroměřížAK Kroměříž
02 1.40
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 DNS
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 DNS
Veronika LackováVeronika Lacková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.95 11.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3.85 9.00
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.85 8.00
4= Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 3.25 6.00
4= Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.25 6.00
4= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.25 6.00
MS Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4.15
MS Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.51
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.15 11.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.95 9.00
3 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3.55 8.00
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3.45 7.00
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 3.25 6.00
6 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.25 5.00
7 Theo BébarTheo Bébar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.05 4.00
8 Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2.65 3.00
9 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.65 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
00 3.40 11.00
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.40 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 3.30 8.00
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 2.60 7.00
5 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 2.60 6.00
6 Eliška HofmanováEliška Hofmanová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2.60 5.00
7 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 2.20 4.00
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 DNS
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.40 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.40 9.00
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2.80 8.00
4 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.60 7.00
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.40 6.00
6 Klára NavarováKlára Navarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 2.20 5.00
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 DNS
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 26.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6.86 +0.0 m/s 4,68  +1.06,83  +0.06,86  +0.06,86x6,83  -1.7x 11.00
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6.81 +0.9 m/s 6,34  +1.86,81  +0.9x6,813,68  -0.3xx 9.00
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 6.75 +0.0 m/s 6,75  +0.06,74  +0.16,54  -0.96,756,65  -0.9xx 8.00
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 6.74 +1.1 m/s 6,58  +0.76,74  +1.16,54  -0.76,746,49  -1.26,74  -1.46,68  -0.8 7.00
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.55 -1.3 m/s 6,28  +0.46,17  +0.06,32  +1.16,326,35  -0.96,34  +0.46,55  -1.3 6.00
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6.46 +0.8 m/s -6,38  +0.26,25  +1.06,386,32  +0.36,46  +0.86,14  +0.7 5.00
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.21 +0.8 m/s 5,93  +0.26,21  +0.8x6,216,11  -0.66,12  -0.86,12  -0.6 4.00
8 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6.11 +0.3 m/s 5,83  +0.0x6,11  +0.36,11xx5,62  +0.8 3.00
9 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.01 -1.2 m/s