Atletická středa
Břeclav (11. 7. 2018)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 11.7.2018 - 16:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 09.73 | ||||||||||||||
2 | Adam HlaváčAdam Hlaváč | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
3 | Michal LétalMichal Létal | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.18 | ||||||||||||||
4 | Michal ŘíhaMichal Říha | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav 1 | 2 | 10.53 | ||||||||||||||
5 | Martin BrabecMartin Brabec | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 14.12 | ||||||||||||||
6 | Matěj NěmečekMatěj Němeček | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 14.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 16:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch UherVojtěch Uher | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 10.24 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 10.73 | ||||||||||||||
3 | Lukáš BenadaLukáš Benada | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.46 | ||||||||||||||
4 | Samuel MankSamuel Mank | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.77 | ||||||||||||||
5 | Jiří WaisJiří Wais | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.79 | ||||||||||||||
6 | Tomáš GrófTomáš Gróf | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 11.7.2018 - 16:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SlezáčekMatěj Slezáček | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 10.55 | ||||||||||||||
2 | Jakub MračnaJakub Mračna | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 10.74 | ||||||||||||||
3 | Matěj PešlMatěj Pešl | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.95 | ||||||||||||||
4 | Bohdan ŠlapetaBohdan Šlapeta | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.57 | ||||||||||||||
5 | Jiljí BaroušJiljí Barouš | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 12.65 | ||||||||||||||
6 | Jakub BaroušJakub Barouš | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 13.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 09.73 | |||
2 | Adam HlaváčAdam Hlaváč | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 10.03 | |||
3 | Michal LétalMichal Létal | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.18 | |||
4 | Vojtěch UherVojtěch Uher | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 10.24 | |||
5 | Michal ŘíhaMichal Říha | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav 1 | 2 | 10.53 | |||
6 | Matěj SlezáčekMatěj Slezáček | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 10.55 | |||
7 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 10.73 | |||
8 | Jakub MračnaJakub Mračna | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 10.74 | |||
9 | Matěj PešlMatěj Pešl | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.95 | |||
10 | Lukáš BenadaLukáš Benada | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.46 | |||
11 | Bohdan ŠlapetaBohdan Šlapeta | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.57 | |||
12 | Samuel MankSamuel Mank | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.77 | |||
13 | Jiří WaisJiří Wais | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.79 | |||
14 | Tomáš GrófTomáš Gróf | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.85 | |||
15 | Jiljí BaroušJiljí Barouš | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 12.65 | |||
16 | Jakub BaroušJakub Barouš | 12 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 13.94 | |||
17 | Martin BrabecMartin Brabec | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 14.12 | |||
18 | Matěj NěmečekMatěj Němeček | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 14.20 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 11.7.2018 - 16:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Adéla FojtováAdéla Fojtová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 09.95 | ||||||||||||||
2 | Nicol JungováNicol Jungová | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.52 | ||||||||||||||
3 | Zita AdámkováZita Adámková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 10.63 | ||||||||||||||
4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 11.04 | ||||||||||||||
5 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 11.28 | ||||||||||||||
6 | Adéla SkalníkováAdéla Skalníková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 12.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 16:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola OtáhalováNikola Otáhalová | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.10 | ||||||||||||||
2 | Emma FrýbertováEmma Frýbertová | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 11.24 | ||||||||||||||
3 | Monika FigurováMonika Figurová | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.29 | ||||||||||||||
4 | Emílie MelicharováEmílie Melicharová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.97 | ||||||||||||||
5 | Amálie RaddováAmálie Raddová | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 12.39 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TučkováKateřina Tučková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 13.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 11.7.2018 - 16:00) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 10.51 | ||||||||||||||
2 | Viktorie WozarováViktorie Wozarová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 10.75 | ||||||||||||||
3 | Aneta DžunováAneta Džunová | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 11.20 | ||||||||||||||
4 | Beata FrýbertováBeata Frýbertová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.50 | ||||||||||||||
Veronika CigánkováVeronika Cigánková | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 12.48 | |||||||||||||||
5 | Ema PížováEma Pížová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 12.48 | ||||||||||||||
6 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 12.51 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FojtováAdéla Fojtová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 09.95 | |||
2 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 10.51 | |||
3 | Nicol JungováNicol Jungová | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.52 | |||
4 | Zita AdámkováZita Adámková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 10.63 | |||
5 | Viktorie WozarováViktorie Wozarová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 10.75 | |||
6 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 11.04 | |||
7 | Nikola OtáhalováNikola Otáhalová | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.10 | |||
8 | Aneta DžunováAneta Džunová | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 11.20 | |||
9 | Emma FrýbertováEmma Frýbertová | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 11.24 | |||
10 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 11.28 | |||
11 | Monika FigurováMonika Figurová | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.29 | |||
12 | Beata FrýbertováBeata Frýbertová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.50 | |||
13 | Emílie MelicharováEmílie Melicharová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.97 | |||
14 | Adéla SkalníkováAdéla Skalníková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 12.08 | |||
15 | Amálie RaddováAmálie Raddová | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 12.39 | |||
16 | Veronika CigánkováVeronika Cigánková | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 12.48 | |||
16 | Ema PížováEma Pížová | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 12.48 | |||
18 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 11 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 12.51 | |||
19 | Kateřina TučkováKateřina Tučková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 13.56 | |||
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | DNS |
150 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 11.7.2018 - 17:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 17.27 | ||||||||||||||
2 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 17.31 | ||||||||||||||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 17.91 | ||||||||||||||
4 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 19.07 | ||||||||||||||
5 | Marek OndrovičMarek Ondrovič | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 19.23 | ||||||||||||||
6 | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 19.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 17:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard KrutákRichard Kruták | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 19.78 | ||||||||||||||
2 | Václav KosVáclav Kos | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 20.20 | ||||||||||||||
3 | Samuel HerzaSamuel Herza | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 21.90 | ||||||||||||||
4 | Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 23.20 | ||||||||||||||
5 | Adam ŠišolákAdam Šišolák | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 26.56 | ||||||||||||||
6 | David ŠišolákDavid Šišolák | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 28.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 17.27 | |||
2 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 17.31 | |||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 17.91 | |||
4 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 19.07 | |||
5 | Marek OndrovičMarek Ondrovič | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 19.23 | |||
6 | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 19.43 | |||
7 | Richard KrutákRichard Kruták | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 19.78 | |||
8 | Václav KosVáclav Kos | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 20.20 | |||
9 | Samuel HerzaSamuel Herza | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 21.90 | |||
10 | Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 23.20 | |||
11 | Adam ŠišolákAdam Šišolák | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 26.56 | |||
12 | David ŠišolákDavid Šišolák | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 28.20 |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 11.7.2018 - 17:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 20.34 | ||||||||||||||
2 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.46 | ||||||||||||||
3 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 20.47 | ||||||||||||||
4 | Timea MorávkováTimea Morávková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 20.70 | ||||||||||||||
5 | Michaela SalayováMichaela Salayová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 21.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 11.7.2018 - 17:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 21.30 | ||||||||||||||
2 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 21.49 | ||||||||||||||
3 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 6 | 21.78 | ||||||||||||||
4 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel Vyškov | 2 | 23.99 | ||||||||||||||
5 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel Vyškov | 3 | 24.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 11.7.2018 - 17:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ela JanečkováEla Janečková | 09 | Slovensko | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 21.59 | ||||||||||||||
2 | Jana PiškulováJana Piškulová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 22.56 | ||||||||||||||
3 | Laura HolickáLaura Holická | 08 | Slovensko | 4 | 23.83 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 20.34 | |||
2 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 20.46 | |||
3 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 20.47 | |||
4 | Timea MorávkováTimea Morávková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 20.70 | |||
5 | Michaela SalayováMichaela Salayová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 21.09 | |||
6 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 21.30 | |||
7 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 21.49 | |||
8 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 21.59 | |||
9 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 6 | 21.78 | |||
10 | Jana PiškulováJana Piškulová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 22.56 | |||
11 | Laura HolickáLaura Holická | 08 | Slovensko | 4 | 23.83 | |||
12 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel Vyškov | 2 | 23.99 | |||
13 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel Vyškov | 3 | 24.50 | |||
Ela JanečkováEla Janečková | 09 | Slovensko | 5 | DNS |
500 m - Muži (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek OndrovičMarek Ondrovič | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:10.67 | |||||||||||||||
2 | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:11.49 | |||||||||||||||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:25.20 | |||||||||||||||
4 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:28.15 | |||||||||||||||
5 | Roman WeiterRoman Weiter | 75 | Orel Vyškov | 1:45.50 | |||||||||||||||
6 | Adam ŠišolákAdam Šišolák | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:56.67 | |||||||||||||||
7 | David ŠišolákDavid Šišolák | 10 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:58.73 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
500 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Amálie RaddováAmálie Raddová | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Ela JanečkováEla Janečková | 09 | Slovensko | DNS | ||||||||||||||||
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:20.45 | |||||||||||||||
2 | Michaela SalayováMichaela Salayová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:22.05 | |||||||||||||||
3 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:25.26 | |||||||||||||||
4 | Timea MorávkováTimea Morávková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:29.23 | |||||||||||||||
5 | Laura HolickáLaura Holická | 08 | Slovensko | 1:41.97 | |||||||||||||||
6 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:43.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel Vyškov |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
2 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
3 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 16:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 3.78 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Adam HlaváčAdam Hlaváč
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 3.45 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Michal LétalMichal Létal
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 3.36 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Samuel MankSamuel Mank
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 3.34 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch UherVojtěch Uher
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 3.34 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Michal ŘíhaMichal Říha
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 3.25 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Matěj SlezáčekMatěj Slezáček
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 3.12 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 3.10 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Jiří WaisJiří Wais
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 3.03 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Matěj PešlMatěj Pešl
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 3.00 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Bohdan ŠlapetaBohdan Šlapeta
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 2.98 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Jakub MračnaJakub Mračna
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 2.90 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš BenadaLukáš Benada
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 2.74 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Matěj NěmečekMatěj Němeček
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 2.69 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Jiljí BaroušJiljí Barouš
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 2.60 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Tomáš GrófTomáš Gróf
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 2.42 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Martin BrabecMartin Brabec
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 2.31 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Jakub BaroušJakub Barouš
TJ Lokomotiva Břeclav |
12 | 2.30 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 16:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla FojtováAdéla Fojtová
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Beata FrýbertováBeata Frýbertová
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Zita AdámkováZita Adámková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3.60 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Nicol JungováNicol Jungová
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 3.39 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 3.32 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana AdámkováZuzana Adámková
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 3.19 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Viktorie WozarováViktorie Wozarová
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 3.05 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 3.02 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 2.98 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 2.95 | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Emílie MelicharováEmílie Melicharová
TJ Lokomotiva Břeclav |
07 | 2.94 | 0.0 | |||||||||||||||
10 |
Aneta DžunováAneta Džunová
TJ Lokomotiva Břeclav |
11 | 2.88 | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 2.83 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Emma FrýbertováEmma Frýbertová
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 2.73 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Adéla SkalníkováAdéla Skalníková
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 2.60 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Veronika CigánkováVeronika Cigánková
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 2.34 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Kateřina TučkováKateřina Tučková
TJ Lokomotiva Břeclav |
08 | 2.32 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Ema PížováEma Pížová
TJ Lokomotiva Břeclav |
10 | 2.23 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Amálie RaddováAmálie Raddová
TJ Lokomotiva Břeclav |
09 | 2.17 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Lokomotiva Břeclav |
11 | 1.97 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel Vyškov |
03 | 39.73 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 39.57 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 37.36 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 31.05 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 33.77 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Karel RebendaKarel Rebenda
TJ Lokomotiva Břeclav |
81 | 32.74 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Roman WeiterRoman Weiter
Orel Vyškov |
75 | 26.34 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 1000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6:06.19 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
chůze dráha 1000 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 6:07.30 | |||||||||||||||
2 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 6:07.35 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 1000 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mária GazárkováMária Gazárková | 05 | Slovensko | 5:25.37 | |||||||||||||||
2 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel Vyškov | 5:45.22 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel Vyškov | 5:52.89 | |||||||||||||||
4 | Kristína CvečkováKristína Cvečková | 05 | Slovensko | 6:20.85 | |||||||||||||||
5 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 6:29.29 | |||||||||||||||
6 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | 6:39.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 1000 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liliana HolkováLiliana Holková | 07 | Slovensko | 5:29.58 | |||||||||||||||
2 | Natália HolkováNatália Holková | 10 | Slovensko | 6:06.51 | |||||||||||||||
3 | Brigidite BilibokBrigidite Bilibok | 06 | Slovensko | 6:26.46 | |||||||||||||||
4 | Adriana GazárkováAdriana Gazárková | 08 | Slovensko | 6:28.02 | |||||||||||||||
5 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 6:36.78 | |||||||||||||||
6 | Agáta CintulováAgáta Cintulová | 09 | Slovensko | 6:51.37 | |||||||||||||||
7 | Ella KollárikováElla Kolláriková | 09 | Slovensko | 7:16.86 | |||||||||||||||
8 | Silvia VicenováSilvia Vicenová | 07 | Slovensko | 7:26.52 | |||||||||||||||
9 | Anežka HalasováAnežka Halasová | 11 | Orel Vyškov | 7:44.36 | |||||||||||||||
10 | Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová | 09 | Orel Vyškov | 8:16.94 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka | 77 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12:48.92 | |||||||||||||||
2 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15:32.21 | |||||||||||||||
3 | Zbyněk HermanZbyněk Herman | 69 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15:43.26 | |||||||||||||||
4 | Ján ZáhončíkJán Záhončík | 65 | Slovensko | 16:44.59 | |||||||||||||||
5 | Jakub ZajícJakub Zajíc | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17:37.87 | |||||||||||||||
6 | Jozef BaďuraJozef Baďura | 55 | Slovensko | 18:53.29 | |||||||||||||||
7 | Jan ZajícJan Zajíc | 53 | Hvězda Pardubice z.s. | 20:58.57 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 11.7.2018 - 17:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková | 74 | Orel Vyškov | 17:46.11 | |||||||||||||||
2 | Anna MálkováAnna Málková | 63 | Orel Vyškov | 17:56.47 | |||||||||||||||
3 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel Vyškov | 18:20.05 | |||||||||||||||
4 | Daniela PevnáDaniela Pevná | 74 | Orel Vyškov | 19:16.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |