1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D
Olomouc (19. 5. 2018)100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:00) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.20 | 11.00 | |||||||||||||
2 | František KunovskýFrantišek Kunovský | 93 | SK Hranice, z.s. | 4 | 11.29 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.37 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 31 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.55 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 11.61 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.67 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11.87 | 1.00 | |||||||||||||
8 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 11.92 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:00) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 11.80 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 11.86 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 11.90 | ||||||||||||||
4 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 12.04 | ||||||||||||||
5 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 12.08 | ||||||||||||||
6 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 12.14 | ||||||||||||||
7 | Dominik VachlDominik Vachl | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.16 | ||||||||||||||
8 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 12.37 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 09:00) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11.79 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 11.95 | ||||||||||||||
3 | Jan MacuraJan Macura | 89 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 11.97 | ||||||||||||||
4 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.05 | ||||||||||||||
5 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 12.11 | ||||||||||||||
6 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 12.28 | ||||||||||||||
7 | Vilém BiječekVilém Biječek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.42 | ||||||||||||||
8 | Jakub KostkaJakub Kostka | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 13.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 09:00) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš BřezinaAleš Březina | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 12.24 | ||||||||||||||
2 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 12.30 | ||||||||||||||
3 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 12.43 | ||||||||||||||
4 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 12.48 | ||||||||||||||
5 | René GolasowskiRené Golasowski | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 12.53 | ||||||||||||||
6 | Lukáš SojákLukáš Soják | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 12.67 | ||||||||||||||
7 | Ondřej GrulichOndřej Grulich | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 12.69 | ||||||||||||||
8 | David PěničkaDavid Pěnička | 01 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 12.80 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 09:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.00 | ||||||||||||||
2 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 12.06 | ||||||||||||||
3 | 36 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.26 | |||||||||||||
4 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 12.62 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.67 | ||||||||||||||
6 | Adam BařinkaAdam Bařinka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 14.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 19.5.2018 - 09:00) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SuchánekDavid Suchánek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 12.06 | ||||||||||||||
2 | Marek ŠpokMarek Špok | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 12.39 | ||||||||||||||
3 | Ladislav NeradLadislav Nerad | 02 | SK Hranice, z.s. | 4 | 12.66 | ||||||||||||||
4 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.12 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.20 | 11.00 | |||
2 | František KunovskýFrantišek Kunovský | 93 | SK Hranice, z.s. | 4 | 11.29 | 9.00 | |||
3 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.37 | 8.00 | |||
4 | 31 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.55 | 7.00 | ||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 11.61 | 6.00 | |||
6 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.67 | 5.00 | |||
7 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11.79 | 4.00 | |||
8 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 11.80 | 3.00 | |||
9 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 11.86 | 2.00 | |||
10 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11.87 | 1.00 | |||
11 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 11.90 | ||||
12 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 11.92 | ||||
13 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 11.95 | ||||
14 | Jan MacuraJan Macura | 89 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 11.97 | ||||
15 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.00 | ||||
16 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 12.04 | ||||
17 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.05 | ||||
18 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 12.06 | ||||
18 | David SuchánekDavid Suchánek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 12.06 | ||||
20 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 12.08 | ||||
21 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 12.11 | ||||
22 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 12.14 | ||||
23 | Dominik VachlDominik Vachl | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.16 | ||||
24 | Aleš BřezinaAleš Březina | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 12.24 | ||||
25 | 36 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.26 | |||
26 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 12.28 | ||||
27 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 12.30 | ||||
28 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 12.37 | ||||
29 | Marek ŠpokMarek Špok | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 12.39 | ||||
30 | Vilém BiječekVilém Biječek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.42 | ||||
31 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 12.43 | ||||
32 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 12.48 | ||||
33 | René GolasowskiRené Golasowski | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 12.53 | ||||
34 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 12.62 | ||||
35 | Ladislav NeradLadislav Nerad | 02 | SK Hranice, z.s. | 4 | 12.66 | ||||
36 | Lukáš SojákLukáš Soják | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 12.67 | ||||
36 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.67 | ||||
38 | Ondřej GrulichOndřej Grulich | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 12.69 | ||||
39 | David PěničkaDavid Pěnička | 01 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 12.80 | ||||
40 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 13.12 | ||||
41 | Jakub KostkaJakub Kostka | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 13.35 | ||||
42 | Adam BařinkaAdam Bařinka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 14.48 |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 19.5.2018 - 08:45) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 5 | 12.81 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 12 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 12.87 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 12.93 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 2 | 13.03 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 13.19 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 13.44 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 13.54 | ||||||||||||||
8 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 13.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 08:45) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 12.92 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 13.50 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 13.51 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Vanda ŠtůskováVanda Štůsková | 00 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 13.66 | ||||||||||||||
5 | Agáta SeberováAgáta Seberová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 13.77 | ||||||||||||||
6 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 13.98 | ||||||||||||||
7 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 14.06 | ||||||||||||||
8 | Lucie HavlenováLucie Havlenová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 14.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 08:45) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 13.52 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.59 | ||||||||||||||
3 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 13.79 | ||||||||||||||
4 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 14.04 | ||||||||||||||
5 | Lucie GrycmanováLucie Grycmanová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 14.18 | ||||||||||||||
6 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 14.27 | ||||||||||||||
7 | Anna GajováAnna Gajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 14.48 | ||||||||||||||
8 | 26 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 14.56 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 08:45) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 13.46 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 13.62 | ||||||||||||||
3 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 14.06 | ||||||||||||||
4 | Aneta GebkováAneta Gebková | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 14.10 | ||||||||||||||
5 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 14.40 | ||||||||||||||
6 | Klára DzialováKlára Dzialová | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 14.93 | ||||||||||||||
7 | Veronika MenaříkováVeronika Menaříková | 01 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 15.09 | ||||||||||||||
8 | Nela ZahradníkováNela Zahradníková | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 15.20 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 5 | 12.81 | 11.00 | |||
2 | 12 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 12.87 | 9.00 | ||
3 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 12.92 | 8.00 | |||
4 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 12.93 | 7.00 | |||
5 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 2 | 13.03 | 6.00 | |||
6 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 13.19 | 5.00 | |||
7 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 13.44 | 4.00 | |||
8 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 13.46 | 3.00 | |||
9 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 13.50 | 2.00 | |||
10 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 13.51 | 1.00 | |||
11 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 13.52 | ||||
12 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 13.54 | ||||
13 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.59 | ||||
14 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 13.62 | ||||
15 | Vanda ŠtůskováVanda Štůsková | 00 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 13.66 | ||||
16 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 13.75 | ||||
17 | Agáta SeberováAgáta Seberová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 13.77 | ||||
18 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 13.79 | ||||
19 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 13.98 | ||||
20 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 14.04 | ||||
21 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 14.06 | ||||
21 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 14.06 | ||||
23 | Aneta GebkováAneta Gebková | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 14.10 | ||||
24 | Lucie GrycmanováLucie Grycmanová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 14.18 | ||||
25 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 14.27 | ||||
26 | Lucie HavlenováLucie Havlenová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 14.29 | ||||
27 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 14.40 | ||||
28 | Anna GajováAnna Gajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 14.48 | ||||
29 | 26 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 14.56 | |||
30 | Klára DzialováKlára Dzialová | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 14.93 | ||||
31 | Veronika MenaříkováVeronika Menaříková | 01 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 15.09 | ||||
32 | Nela ZahradníkováNela Zahradníková | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 15.20 |