výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (27. 4. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.20 503.00
1= 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.20 503.00
3 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.96 313.00
4 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 291.00
5 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.34 233.00
6 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.48 207.00
7 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.91 134.00
343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.81 347.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.91 324.00
3 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.19 264.00
4 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.44 214.00
5 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.64 178.00
6 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.41 67.00
7 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.43 65.00
8 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.68 40.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.08 287.00
2 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49 205.00
3 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.51 201.00
4 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.56 192.00
5 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.57 190.00
6 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.22 90.00
7 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.41 67.00
8 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.93 20.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.23 495.00
2 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.62 393.00
3 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.91 324.00
4 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.04 295.00
5 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.46 210.00
6 281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.49 205.00
7 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.35 74.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.59 401.00
2 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.75 362.00
3 331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.09 285.00
4 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.35 231.00
5 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.71 166.00
6 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.78 154.00
7 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.36 73.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.51 421.00
2 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.68 378.00
3 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.16 270.00
4 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.30 241.00
5 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37 227.00
6 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.51 201.00
7 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.09 108.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.54 413.00
2 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.08 287.00
3 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.36 229.00
4 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.41 220.00
5 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.78 154.00
6 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.34 75.00
7 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.59 48.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.84 340.00
2 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.18 266.00
3 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.25 251.00
4 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.78 154.00
5 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.06 112.00
6 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.15 99.00
7 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.59 48.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.84 340.00
2 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.03 298.00
3 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.11 280.00
4 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.25 251.00
5 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.35 231.00
6 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.66 174.00
7 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.23 89.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.20 503.00
1 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.20 503.00
3 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.23 495.00
4 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.51 421.00
5 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.54 413.00
6 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.59 401.00
7 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.62 393.00
8 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.68 378.00
9 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.75 362.00
10 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.81 347.00
11 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.84 340.00
11 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.84 340.00
13 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.91 324.00
13 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.91 324.00
15 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.96 313.00
16 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.03 298.00
17 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.04 295.00
18 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 291.00
19 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.08 287.00
19 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.08 287.00
21 331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.09 285.00
22 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.11 280.00
23 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.16 270.00
24 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.18 266.00
25 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.19 264.00
26 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.25 251.00
26 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.25 251.00
28 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.30 241.00
29 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.34 233.00
30 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.35 231.00
30 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.35 231.00
32 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.36 229.00
33 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37 227.00
34 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.41 220.00
35 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.44 214.00
36 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.46 210.00
37 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.48 207.00
38 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49 205.00
38 281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.49 205.00
40 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.51 201.00
40 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.51 201.00
42 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.56 192.00
43 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.57 190.00
44 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.64 178.00
45 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.66 174.00
46 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.71 166.00
47 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.78 154.00
47 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.78 154.00
47 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.78 154.00
50 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.91 134.00
51 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.06 112.00
52 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.09 108.00
53 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.15 99.00
54 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.22 90.00
55 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.23 89.00
56 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.34 75.00
57 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.35 74.00
58 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.36 73.00
59 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.41 67.00
59 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.41 67.00
61 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.43 65.00
62 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.59 48.00
62 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.59 48.00
64 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.68 40.00
65 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.93 20.00
343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.46 712.00
2 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.59 676.00
3 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.66 656.00
4 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.82 613.00
5 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.98 571.00
6 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.05 553.00
7 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.11 538.00
8 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.28 496.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.33 749.00
2 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.66 656.00
3 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.96 576.00
4 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.21 513.00
5 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.78 382.00
6 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.87 363.00
7 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.19 299.00
8 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.33 272.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.76 629.00
2 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.83 610.00
3 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.19 518.00
4 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.35 480.00
5 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 09.48 449.00
6 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.86 365.00
7 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.02 332.00
8 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.06 324.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.42 723.00
2 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.77 626.00
3 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.97 574.00
4 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.30 492.00
5 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.44 458.00
6 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.45 456.00
7 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.58 426.00
8 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.63 415.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.79 621.00
2 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.89 595.00
3 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.05 553.00
4 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.11 538.00
5 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.43 461.00
6 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.48 449.00
7 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.79 380.00
8 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.11 314.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.93 584.00
2 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.00 566.00
3 6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.21 513.00
4 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.61 419.00
5 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.74 391.00
6 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.84 369.00
7 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.85 367.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.87 600.00
2 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.88 597.00
3 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.12 536.00
4 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.41 465.00
5 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49 447.00
6 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.99 338.00
7 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.16 304.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.50 701.00
2 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.84 608.00
3 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.89 595.00
4 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.99 569.00
5 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.25 504.00
6 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.29 494.00
7 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.74 201.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.89 595.00
2 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.99 569.00
3 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.29 494.00
4 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.32 487.00
5 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.35 480.00
6 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.95 168.00
293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (pá, 27.4.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.40 729.00
2 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.89 595.00
3 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.97 574.00
4 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.41 465.00
5 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.69 402.00
6 342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.32 274.00
7 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.00 161.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.33 749.00
2 222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.40 729.00
3 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.42 723.00
4 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.46 712.00
5 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.50 701.00
6 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.59 676.00
7 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.66 656.00
7 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.66 656.00
9 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.76 629.00
10 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.77 626.00
11 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.79 621.00
12 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.82 613.00
13 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.83 610.00
14 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.84 608.00
15 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.87 600.00
16 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.88 597.00
17 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.89 595.00
17 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.89 595.00
17 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.89 595.00
17 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.89 595.00
21 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.93 584.00
22 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.96 576.00
23 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.97 574.00
23 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.97 574.00
25 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.98 571.00
26 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.99 569.00
26 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.99 569.00
28 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.00 566.00
29 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.05 553.00
29 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.05 553.00
31 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.11 538.00
31 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.11 538.00
33 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.12 536.00
34 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.19 518.00
35 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.21 513.00
35 6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.21 513.00
37 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.25 504.00
38 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.28 496.00
39 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.29 494.00
39 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.29 494.00
41 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.30 492.00
42 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.32 487.00
43 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.35 480.00
43 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.35 480.00
45 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.41 465.00
45 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.41 465.00
47 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.43 461.00
48 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.44 458.00
49 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.45 456.00
50 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 09.48 449.00
50 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.48 449.00
52 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49 447.00
53 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.58 426.00
54 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.61 419.00
55 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.63 415.00
56 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.69 402.00
57 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.74 391.00
58 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.78 382.00
59 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.79 380.00
60 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.84 369.00
61 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.85 367.00
62 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.86 365.00
63 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.87 363.00
64 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.99 338.00
65 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.02 332.00
66 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.06 324.00
67 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.11 314.00
68 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.16 304.00
69 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.19 299.00
70 342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.32 274.00
71 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.33 272.00
72 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.74 201.00
73 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.95 168.00
74 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.00 161.00
293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 2:32.09 470.00
2 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:32.32 468.00
3 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:34.80 442.00
4 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:36.45 425.00
5 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:37.04 419.00
6 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:37.58 414.00
7 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:37.98 410.00
8 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:42.35 368.00
9 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:44.26 350.00
10 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:46.09 334.00
11 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:49.13 307.00
12 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:50.39 296.00
13 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:57.41 239.00
14 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:01.61 208.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:39.85 392.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:42.24 369.00
3 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:52.19 281.00
4 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:55.72 252.00
5 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:55.82 252.00
6 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:56.87 243.00
7 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:58.01 235.00
8 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:03.05 198.00
9 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:04.29 189.00
10 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:10.31 149.00
11 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:21.40 88.00
12 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:32.76 41.00
331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:34.73 443.00
2 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.37 406.00
3 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 2:49.65 302.00
4 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:49.72 302.00
5 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:49.98 300.00
6 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:50.74 293.00
7 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:54.59 261.00
8 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:00.04 219.00
9 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:03.92 192.00
10 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:06.48 174.00
11 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:06.59 173.00
12 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:24.14 75.00
281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:41.62 375.00
2 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:50.89 292.00
3 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 2:53.77 268.00
4 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:55.22 256.00
5 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 2:57.71 237.00
6 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 3:00.75 214.00
7 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:03.07 198.00
8 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:04.59 187.00
9 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:06.17 176.00
10 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:12.88 134.00
11 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:13.05 133.00
12 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:13.34 131.00
13 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 3:16.65 113.00
14 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:28.07 58.00
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:55.27 256.00
2 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 3:07.93 165.00
3 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:14.12 127.00
4 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:15.08 121.00
5 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:20.60 92.00
6 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 3:21.85 86.00
7 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:23.16 80.00
8 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:23.75 77.00
9 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:23.82 77.00
10 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 3:25.14 71.00
11 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:29.55 52.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 2:32.09 470.00
2 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:32.32 468.00
3 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:34.73 443.00
4 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:34.80 442.00
5 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:36.45 425.00
6 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:37.04 419.00
7 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:37.58 414.00
8 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:37.98 410.00
9 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.37 406.00
10 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:39.85 392.00
11 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:41.62 375.00
12 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:42.24 369.00
13 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:42.35 368.00
14 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:44.26 350.00
15 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:46.09 334.00
16 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:49.13 307.00
17 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 2:49.65 302.00
18 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:49.72 302.00
19 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:49.98 300.00
20 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:50.39 296.00
21 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:50.74 293.00
22 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:50.89 292.00
23 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:52.19 281.00
24 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 2:53.77 268.00
25 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:54.59 261.00
26 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:55.22 256.00
27 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:55.27 256.00
28 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:55.72 252.00
29 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:55.82 252.00
30 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:56.87 243.00
31 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:57.41 239.00
32 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 2:57.71 237.00
33 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:58.01 235.00
34 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:00.04 219.00
35 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 3:00.75 214.00
36 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:01.61 208.00
37 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:03.05 198.00
38 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:03.07 198.00
39 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:03.92 192.00
40 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:04.29 189.00
41 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:04.59 187.00
42 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:06.17 176.00
43 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:06.48 174.00
44 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:06.59 173.00
45 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 3:07.93 165.00
46 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:10.31 149.00
47 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:12.88 134.00
48 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:13.05 133.00
49 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:13.34 131.00
50 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:14.12 127.00
51 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:15.08 121.00
52 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 3:16.65 113.00
53 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:20.60 92.00
54 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:21.40 88.00
55 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 3:21.85 86.00
56 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:23.16 80.00
57 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:23.75 77.00
58 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:23.82 77.00
59 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:24.14 75.00
60 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 3:25.14 71.00
61 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:28.07 58.00
62 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:29.55 52.00
63 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:32.76 41.00
331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10 2:33.46 650.00
2 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 2:36.17 618.00
3 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:40.34 569.00
4 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:41.15 560.00
5 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:42.06 549.00
6 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:42.30 547.00
7 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:45.98 506.00
8 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:49.25 471.00
9 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:54.34 420.00
10 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:56.63 397.00
11 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:57.17 392.00
12 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:58.17 382.00
13 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:58.53 379.00
14 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14 3:00.25 363.00
317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:40.85 563.00
2 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:46.76 498.00
3 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:46.80 497.00
4 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 2:48.13 483.00
5 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:55.24 411.00
6 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:56.36 400.00
7 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:56.42 399.00
8 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 2:58.13 383.00
9 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 3:01.26 354.00
10 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:02.40 343.00
11 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:03.61 332.00
12 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 3:03.93 330.00
13 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:06.70 305.00
14 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:11.56 265.00
222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:59.30 372.00
2 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 3:00.67 359.00
3 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 3:01.55 351.00
4 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:01.92 348.00
5 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10 3:06.17 310.00
6 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:07.33 300.00
7 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:08.87 287.00
8 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:09.35 283.00
9 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14 3:09.81 279.00
10 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:11.41 266.00
11 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:13.83 247.00
12 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:19.01 209.00
13 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:19.59 205.00
14 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:25.98 162.00
15 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:28.90 144.00
Celkem 15 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:00.50 361.00
2 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:01.21 354.00
3 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:01.71 349.00
4 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:02.60 341.00
5 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:03.49 333.00
6 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:04.31 326.00
7 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 3:05.25 318.00
8 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:09.94 278.00
9 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:12.84 255.00
10 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:15.11 238.00
11 6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:16.59 226.00
12 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:22.43 185.00
13 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:23.06 181.00
14 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:23.13 180.00
293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:57.36 390.00
2 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 15 3:04.04 329.00
3 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:04.91 321.00
4 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:06.06 311.00
5 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 3:06.37 308.00
6 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:07.10 302.00
7 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:13.03 254.00
8 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:13.93 247.00
9 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:15.45 235.00
10 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:16.47 227.00
11 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:17.17 222.00
12 342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:22.53 184.00
13 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:22.56 184.00
14 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:31.36 129.00
289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10 2:33.46 650.00
2 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 2:36.17 618.00
3 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:40.34 569.00
4 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:40.85 563.00
5 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:41.15 560.00
6 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:42.06 549.00
7 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:42.30 547.00
8 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:45.98 506.00
9 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:46.76 498.00
10 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:46.80 497.00
11 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 2:48.13 483.00
12 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:49.25 471.00
13 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:54.34 420.00
14 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:55.24 411.00
15 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:56.36 400.00
16 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:56.42 399.00
17 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:56.63 397.00
18 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:57.17 392.00
19 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:57.36 390.00
20 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 2:58.13 383.00
21 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:58.17 382.00
22 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:58.53 379.00
23 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:59.30 372.00
24 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14 3:00.25 363.00
25 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:00.50 361.00
26 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 3:00.67 359.00
27 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:01.21 354.00
28 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 3:01.26 354.00
29 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 3:01.55 351.00
30 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:01.71 349.00
31 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:01.92 348.00
32 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:02.40 343.00
33 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:02.60 341.00
34 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:03.49 333.00
35 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:03.61 332.00
36 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 3:03.93 330.00
37 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 15 3:04.04 329.00
38 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:04.31 326.00
39 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:04.91 321.00
40 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 3:05.25 318.00
41 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:06.06 311.00
42 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10 3:06.17 310.00
43 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 3:06.37 308.00
44 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:06.70 305.00
45 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:07.10 302.00
46 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:07.33 300.00
47 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:08.87 287.00
48 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:09.35 283.00
49 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14 3:09.81 279.00
50 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:09.94 278.00
51 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:11.41 266.00
52 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:11.56 265.00
53 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:12.84 255.00
54 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:13.03 254.00
55 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:13.83 247.00
56 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:13.93 247.00
57 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:15.11 238.00
58 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:15.45 235.00
59 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:16.47 227.00
60 6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:16.59 226.00
61 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:17.17 222.00
62 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:19.01 209.00
63 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:19.59 205.00
64 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:22.43 185.00
65 342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:22.53 184.00
66 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:22.56 184.00
67 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:23.06 181.00
68 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:23.13 180.00
69 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:25.98 162.00
70 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:28.90 144.00
71 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:31.36 129.00
317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 DNS
293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DNS
289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.26 328.00
2 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.44 302.00
3 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.65 273.00
4 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76 258.00
5 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.49 170.00
6 343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.44 82.00
7 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.99 5.00
8 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.17 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.22 334.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.44 302.00
3 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.68 268.00
4 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.60 158.00
5 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.02 117.00
6 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.79 57.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.04 362.00
2 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.18 340.00
3 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.31 190.00
4 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.36 184.00
5 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.40 180.00
6 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.88 130.00
7 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 14.52 19.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.42 305.00
2 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.12 212.00
3 281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.14 210.00
4 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.23 199.00
5 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 189.00
6 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.90 50.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.28 489.00
2 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.99 369.00
3 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.11 351.00
4 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.26 328.00
5 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.48 296.00
6 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.53 75.00
7 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.59 71.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.81 578.00
2 331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.15 345.00
3 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.57 284.00
4 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.86 245.00
5 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.60 158.00
6 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.67 151.00
7 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 13.22 99.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.55 442.00
2 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.09 354.00
3 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.10 215.00
4 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96 122.00
5 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.19 102.00
6 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.65 66.00
7 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.73 61.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.98 545.00
2 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.17 342.00
3 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.56 285.00
4 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.48 171.00
5 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 13.01 118.00
6 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.23 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.05 360.00
2 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.46 299.00
3 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.21 201.00
4 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.50 77.00
5 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.56 73.00
6 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.31 28.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.70 266.00
2 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.71 264.00
3 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.88 242.00
4 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.56 162.00
5 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.10 110.00
6 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.65 66.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.81 578.00
2 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.98 545.00
3 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.28 489.00
4 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.55 442.00
5 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.99 369.00
6 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.04 362.00
7 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.05 360.00
8 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.09 354.00
9 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.11 351.00
10 331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.15 345.00
11 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.17 342.00
12 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.18 340.00
13 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.22 334.00
14 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.26 328.00
14 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.26 328.00
16 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.42 305.00
17 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.44 302.00
17 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.44 302.00
19 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.46 299.00
20 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.48 296.00
21 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.56 285.00
22 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.57 284.00
23 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.65 273.00
24 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.68 268.00
25 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.70 266.00
26 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.71 264.00
27 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76 258.00
28 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.86 245.00
29 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.88 242.00
30 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.10 215.00
31 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.12 212.00
32 281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.14 210.00
33 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.21 201.00
34 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.23 199.00
35 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.31 190.00
36 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 189.00
37 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.36 184.00
38 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.40 180.00
39 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.48 171.00
40 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.49 170.00
41 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.56 162.00
42 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.60 158.00
42 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.60 158.00
44 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.67 151.00
45 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.88 130.00
46 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96 122.00
47 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 13.01 118.00
48 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.02 117.00
49 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.10 110.00
50 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.19 102.00
51 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 13.22 99.00
52 343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.44 82.00
53 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.50 77.00
54 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.53 75.00
55 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.56 73.00
56 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.59 71.00
57 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.65 66.00
57 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.65 66.00
59 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.73 61.00
60 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.79 57.00
61 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.90 50.00
62 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.31 28.00
63 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 14.52 19.00
64 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.99 5.00
65 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.17 2.00
66 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.23 1.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 11.27 493.00
2 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.28 491.00
3 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.40 473.00
4 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.48 460.00
5 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.16 236.00
6 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.00 150.00
342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.90 731.00
2 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.69 589.00
3 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.46 463.00
4 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48 460.00
5 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.44 324.00
6 293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 16.75 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.37 644.00
2 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.34 482.00
3 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.37 477.00
4 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.44 466.00
5 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.47 320.00
6 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.65 297.00
7 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.88 269.00
8 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.94 262.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.11 692.00
2 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.36 335.00
3 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.38 332.00
4 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.12 241.00
5= 222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.59 190.00
5= 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.59 190.00
7 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.60 189.00
8 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61 188.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.13 688.00
2 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.22 672.00
3 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.30 657.00
4 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77 417.00
5 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.72 288.00
6 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.95 74.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.83 408.00
2 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.76 283.00
3 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.26 225.00
4 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30 221.00
5 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 13.54 195.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.80 570.00
2 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.19 506.00
3 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.43 325.00
4 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.76 283.00
5 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.05 249.00
6 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.40 210.00
7 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.72 177.00
8 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 13.82 167.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.85 405.00
2 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.87 402.00
3 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 12.06 375.00
4 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.14 364.00
5 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 340.00
6 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.06 145.00
7 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 14.49 108.00
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.92 395.00
2 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.07 374.00
3 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.18 359.00
4 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.67 295.00
5 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.92 264.00
6 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.90 159.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.15 512.00
2 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.28 491.00
3 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.85 405.00
4 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.50 316.00
5 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.20 232.00
6 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.79 170.00
7 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.84 165.00
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.14 686.00
2 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.88 556.00
3 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.86 404.00
4 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.55 310.00
5 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.73 176.00
6 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.18 134.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.90 731.00
2 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.11 692.00
3 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.13 688.00
4 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.14 686.00
5 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.22 672.00
6 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.30 657.00
7 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.37 644.00
8 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.69 589.00
9 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.80 570.00
10 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.88 556.00
11 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.15 512.00
12 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.19 506.00
13 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 11.27 493.00
14 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.28 491.00
14 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.28 491.00
16 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.34 482.00
17 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.37 477.00
18 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.40 473.00
19 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.44 466.00
20 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.46 463.00
21 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.48 460.00
21 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48 460.00
23 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77 417.00
24 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.83 408.00
25 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.85 405.00
25 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.85 405.00
27 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.86 404.00
28 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.87 402.00
29 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.92 395.00
30 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 12.06 375.00
31 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.07 374.00
32 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.14 364.00
33 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.18 359.00
34 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 340.00
35 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.36 335.00
36 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.38 332.00
37 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.43 325.00
38 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.44 324.00
39 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.47 320.00
40 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.50 316.00
41 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.55 310.00
42 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.65 297.00
43 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.67 295.00
44 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.72 288.00
45 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.76 283.00
45 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.76 283.00
47 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.88 269.00
48 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.92 264.00
49 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.94 262.00
50 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.05 249.00
51 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.12 241.00
52 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.16 236.00
53 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.20 232.00
54 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.26 225.00
55 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30 221.00
56 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.40 210.00
57 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 13.54 195.00
58 222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.59 190.00
58 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.59 190.00
60 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.60 189.00
61 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61 188.00
62 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.72 177.00
63 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.73 176.00
64 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.79 170.00
65 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 13.82 167.00
66 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.84 165.00
67 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.90 159.00
68 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.00 150.00
69 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.06 145.00
70 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.18 134.00
71 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 14.49 108.00
72 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.95 74.00
73 293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 16.75 1.00
342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.60 0.0 308.00
2 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.51 0.0 292.00
3 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.49 0.0 288.00
4 67 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.36 0.0 266.00
5 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.27 0.0 250.00
6 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.17 0.0 234.00
7 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.06 0.0 215.00
8 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.99 0.0 204.00
9 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.99 0.0 204.00
10 91 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.95 0.0 198.00
11= 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.94 0.0 196.00
11= 296 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.94 0.0 196.00
13 285 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.88 0.0 187.00
14 8 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.85 0.0 182.00
15= 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.79 0.0 173.00
15= 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.79 0.0 173.00
17 260 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.64 0.0 150.00
18= 49 Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.60 0.0 145.00
18= 279 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.60 0.0 145.00
20 379 Kryštof BaschKryštof Basch
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.54 0.0 136.00
21 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.50 0.0 130.00
22 350 Martin KopenecMartin Kopenec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.46 0.0 125.00
23 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.46 0.0 125.00
24= 347 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.43 0.0 121.00
24= 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.43 0.0 121.00
26 280 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.39 0.0 115.00
27 393 Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.33 0.0 107.00
28= 209 Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.30 0.0 103.00
28= 286 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.30 0.0 103.00
30 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.06 0.0 73.00
31 394 Simon HansenSimon Hansen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2.98 0.0 63.00
32 337 Andreas GlogarAndreas Glogar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2.94 0.0 59.00
33 348 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2.70 0.0 34.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 399 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5.02 0.0 386.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.62 0.0 312.00
3 345 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4.46 0.0 283.00
4 355 Max ZámorskýMax Zámorský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.25 0.0 247.00
5 342 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.18 0.0 235.00
6 222 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.14 0.0 229.00
7 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.08 0.0 219.00
8 75 Marek OravecMarek Oravec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.03 0.0 211.00
9 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4.03 0.0 211.00
10 258 Adam MatějovičAdam Matějovič
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 4.01 0.0 207.00
11 344 Tomáš WalterTomáš Walter
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.93 0.0 195.00
12 320 Nikola MorozNikola Moroz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.88 0.0 187.00
13 2 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.84 0.0 181.00
14 435 Norbert MarášekNorbert Marášek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.83 0.0 179.00
15 292 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.78 0.0 171.00
16 330 Prokop SládekProkop Sládek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.71 0.0 161.00
17 301 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3.71 0.0 161.00
18 289 Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.60 0.0 145.00
19 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.56 0.0 139.00
20 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.55 0.0 137.00
21 329 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.52 0.0 133.00
22 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.47 0.0 126.00
23 349 Tomáš MarelTomáš Marel
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.41 0.0 118.00
24 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.39 0.0 115.00
25 303 Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.38 0.0 114.00
26 261 Jan ŠtolbaJan Štolba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.33 0.0 107.00
27 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.21 0.0 91.00
28 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.08 0.0 75.00
29 8 Adam SmetákAdam Smeták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2.98 0.0 63.00
30 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2.93