výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

8. veřejné závody PAS žactva

Praha - Eden (11. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 07.46
2 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.60
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.82
4 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.97
5 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.02
6 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.08
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.45
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.45
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.72
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.82
4 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 08.00
5 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.22
6 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.30
7 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.35
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.56
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.65
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.75
4 222 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.78
5 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.79
6 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.79
7 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.82
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.83
2 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.89
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.99
4 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.08
5 289 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.36
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.37
7 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.67
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.63
2 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.35
3 67 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.57
4 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.62
5 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.64
6 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.77
7 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.52
2 75 David KarásekDavid Karásek 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.56
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.75
4 Filip TůmaFilip Tůma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.21
5 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.23
6 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.38
7 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.39
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.31
2 331 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.47
3 2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.67
4 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.14
5 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.20
6 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.85
7 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.03
8 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.75
2 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.94
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.28
4 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.70
5 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.99
6 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.57
7 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.05
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.40
2 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.47
3 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.87
4 Dan HanuškaDan Hanuška 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.08
5 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.18
6 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.33
7 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.38
8 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.49
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (pá, 11.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.23
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.59
3 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.00
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.11
5 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.20
6 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.56
7 Vladislav PrůchaVladislav Průcha 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.69
8 Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.45
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 07.46
3 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.60
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.63
5 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.72
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.75
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.82
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.82
9 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.94
10 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.97
11 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 08.00
12 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.02
13 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.08
14 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.22
15 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.23
16 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.28
17 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.30
18 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.31
19 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.35
19 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.35
21 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.40
22 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.45
23 331 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.47
23 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.47
25 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.56
26 67 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.57
27 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.59
28 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.62
29 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.64
30 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.65
31 2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.67
32 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.70
33 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.75
34 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.77
35 222 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.78
36 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.79
36 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.79
38 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.82
39 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.83
40 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.87
41 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.89
42 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.99
42 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.99
44 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.00
45 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.08
45 Dan HanuškaDan Hanuška 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.08
47 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.11
48 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.14
49 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.18
50 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.20
50 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.20
52 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.33
53 289 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.36
54 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.37
55 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.38
56 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.52
57 75 David KarásekDavid Karásek 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.56
57 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.56
59 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.57
60 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.67
61 Vladislav PrůchaVladislav Průcha 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.69
62 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.75
63 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.85
64 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.88
65 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.03
66 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.05
67 Filip TůmaFilip Tůma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.21
68 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.23
69 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.38
70 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.39
71 Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.40
72 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.46
73 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.49
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.44
2 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.57
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.61
4 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.64
5 Julie MrázováJulie Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.15
6 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.20
7 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.27
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.36
2 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.44
3 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.54
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.60
5 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.76
6 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.92
7 280 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.03
8 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.33
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.77
3 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.85
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.89
5 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.92
6 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.96
7 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.35
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 08.39
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.52
4 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.59
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.77
6 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 08.88
7 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.10
8 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.30
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.14
2 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.54
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.60
4 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.73
5 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.83
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.84
7 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.88
8 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.37
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.65
3 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.75
4 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.89
5 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.89
6 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.99
7 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.26
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.54
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.62
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.77
5 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.77
6 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.83
7 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.96
8 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.05
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.20
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.36
3 Jana ReschkeováJana Reschkeová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.38
4 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.49
5 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.59
6 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.61
7 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.65
8 Adéla BuzkováAdéla Buzková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.80
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.37
2 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.42
3 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.61
4 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.68
5 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.76
6 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.78
7 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.89
8 209 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.95
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ChadimováSára Chadimová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.10
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.42
3 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.44
4 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.47
5 Kristýna RybováKristýna Rybová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.72
6 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.78
7 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.92
8 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.19
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.68
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.68
3 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.71
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.92
5 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 09.50
6 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.64
7 Anna FrankováAnna Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.92
8 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.05
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.15
2 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.55
3 Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.64
4 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.81
5 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.92
6 Viktorie PietrasováViktorie Pietrasová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.21
7 Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.83
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.28
2 Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
3 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.59
4 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.85
5 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.87
6 Polina SergeevaPolina Sergeeva 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.17
7 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.24
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 10.35
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (pá, 11.5.2018 - 11:30) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.82
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.94
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.21
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.28
5 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
6 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.46
7 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.80
Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.14
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.26
3 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.33
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.36
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.37
6 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 08.39
7 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.44
7 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.44
9 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
10 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.52
11 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.54
11 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.54
11 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.54
14 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.57
15 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.59
16 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.60
16 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.60
18 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.61
19 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.62
20 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.64
21 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.65
22 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.68
22 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.68
24 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.71
25 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.73
26 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.75
27 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.76
28 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.77
28 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.77
28 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.77
28 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.77
32 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.82
33 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.83
33 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.83
35 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.84
36 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.85
37 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 08.88
37 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.88
39 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.89
39 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.89
39 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.89
42 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.92
42 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.92
42 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.92
45 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.94
46 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.96
46 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.96
48 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.99
49 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.00
49 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.00
51 280 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.03
52 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.05
53 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.09
54 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.10
54 Sára ChadimováSára Chadimová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.10
56 Julie MrázováJulie Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.15
56 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.15
58 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.20
58 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.20
60 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.21
61 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.27
62 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.28
62 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.28
64 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.30
65 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.35
66 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.36
67 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.37
67 Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
67 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
70 Jana ReschkeováJana Reschkeová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.38
71 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.42
71 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.42
73 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.44
74 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.46
75 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.47
76 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.49
77 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 09.50
78 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.55
79 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.59
79 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.59
81 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.61
81 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.61
83 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.64
83 Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.64
85 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.65
86 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.68
87 Kristýna RybováKristýna Rybová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.72
88 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.76
89 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.78
89 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.78
91 Adéla BuzkováAdéla Buzková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.80
91 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.80
93 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.81
94 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.85
95 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.87
96 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.89
97 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.92
97 Anna FrankováAnna Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.92
97 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.92
100 209 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.95
101 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.05
102 Polina SergeevaPolina Sergeeva 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.17
103 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.19
104 Viktorie PietrasováViktorie Pietrasová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.21
105 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.24
106 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 10.35
107 Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.83
Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 17.41
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.44
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.89
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 18.16
5 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.39
6 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.53
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 18.66
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.96
2 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.33
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 19.43
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.03
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 21.06
6 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.18
7 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.31
2 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.26
3 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.75
4 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 22.01
5 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 22.36
6 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.74
7 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.15
8 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.60
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.29
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.87
3 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.24
4 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.51
5 Tomáš PalánTomáš Palán 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.73
6 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.87
7 František MohorkoFrantišek Mohorko 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.39
8 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 17.41
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.44
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.89
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 18.16
5 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.39
6 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.53
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 18.66
8 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.96
9 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.29
10 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.33
11 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 19.43
12 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.87
13 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.03
14 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.24
15 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.31
16 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.51
17 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 21.06
18 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.18
19 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.26
20 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.64
21 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.75
22 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 22.01
23 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 22.36
24 Tomáš PalánTomáš Palán 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.73
25 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.74
26 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.87
27 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.15
28 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.60
29 František MohorkoFrantišek Mohorko 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.39
30 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.58

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.99
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 19.79
3 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.83
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.06
5 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.17
6 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.68
7 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.35
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.38
2= Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.54
2= Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 20.54
4 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.57
5 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.60
6 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20.79
7 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.90
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 21.07
2 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.10
3 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.20
4 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.36
5 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.02
6 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.19
Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 20.14
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.33
3 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.65
4 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 20.65
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.08
6 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.53
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.74
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 21.17
2 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 21.18
3 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.52
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.54
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.56
6 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 21.87
7 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.53
8 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 23.76
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.57
2 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 22.45
3 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.86
4 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.27
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.74
6 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.10
7 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 24.48
8 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.76
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.57
2 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 22.63
3 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.91
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.74
5 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.48
6 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.81
7 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.86
8 Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.21
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 11.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 21.53
2 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.56
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.99
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.38
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 19.79
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.83
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.06
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 20.14
7 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.17
8 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.33
9 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.54
9 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 20.54
11 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.57
12 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.60
13 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.65
13 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 20.65
15 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.68
16 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20.79
17 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.90
18 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 21.07
19 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.08
20 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.10
21 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 21.17
22 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 21.18
23 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.20
24 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.35
25 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.36
26 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.52
27 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.53
27 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 21.53
29 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.54
30 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.56
30 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.56
32 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.57
33 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.74
34 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 21.87
35 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.02
36 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.19
37 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 22.45
38 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.53
39 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.57
40 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 22.63
41 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.86
42 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.91
43 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.27
44 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.74
44 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.74
46 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 23.76
47 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.10
48 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 24.48
48 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.48
50 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.76
51 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.81
52 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.86
53 Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.21
Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.50
2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.14
3 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.93
4 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.19
5 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.63
6 344 Michal ŠestákMichal Šesták 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 48.19
7 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 49.07
8 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 55.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.39
2 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.49
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 45.67
4 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.32
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.68
6 Erik GalstjanErik Galstjan 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 49.02
7 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 52.58
Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 44.80
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 45.02
3 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.86
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 46.41
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.59
6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 48.04
7 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 49.11
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 50.28
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 43.40
2 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.79
3 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 49.58
4 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.53
5 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 51.87
6 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 54.05
7 Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 55.16
8 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 57.91
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 47.12
2 Tomáš PalánTomáš Palán 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.26
3 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.99
4 František MohorkoFrantišek Mohorko 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 53.69
5 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 54.25
6 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.48
7 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 56.26
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 39.68
2 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.02
3 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.75
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.10
5 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.85
6 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.11
7 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 52.07
8 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 62.50
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.50
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 39.68
3 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.14
4 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.02
5 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 43.40
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.93
7 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.19
8 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.75
9 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 44.80
10 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 45.02
11 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.10
12 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.39
13 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.49
14 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 45.67
15 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.86
16 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 46.41
17 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.59
18 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.63
19 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 47.12
20 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.32
21 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.68
22 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.79
23 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 48.04
24 344 Michal ŠestákMichal Šesták 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 48.19
25 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.85
26 Erik GalstjanErik Galstjan 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 49.02
27 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 49.07
28 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 49.11
29 Tomáš PalánTomáš Palán 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.26
30 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 49.58
31 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.11
32 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 50.28
33 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.53
34 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 51.87
35 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.99
36 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 52.07
37 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 52.58
38 František MohorkoFrantišek Mohorko 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 53.69
39 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 54.05
40 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 54.25
41 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.48
42 Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 55.16
43 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 55.54
44 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 56.26
45 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 57.91
46 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 62.50
Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.62
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 45.68
3 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 47.69
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.69
5 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.78
6 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.21
7 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 52.12
8 Adéla BuzkováAdéla Buzková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 43.57
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.71
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 43.96
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.24
5 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 46.20
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 46.53
7 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 47.01
8 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.49
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.56
2 Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.77
3 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 54.18
4 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.45
5 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 55.48
6 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 55.48
7 Viktorie PietrasováViktorie Pietrasová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 56.21
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.81
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.83
3 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 49.03
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 49.99
5 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.05
6 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 50.14
7 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 50.20
8 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 51.96
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.00
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.81
3 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.43
4 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 52.53
5 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 53.06
6 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 53.47
7 Kristýna RybováKristýna Rybová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 54.85
8 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 56.26
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.69
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.14
3 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.98
4 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.31
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 52.54
6 Anna FrankováAnna Franková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 53.47
7 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 54.51
8 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 56.46
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.07
2 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.48
3 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.59
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 49.09
5 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.63
6 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.86
7 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 52.40
8 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.67
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.03
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.52
3 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.72
4 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.98
5 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.86
6 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.31
7 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 51.47
8 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 55.94
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (pá, 11.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.21
2 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 54.73
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 43.57
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.71
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 43.96
4 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.62
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.07
6 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.24
7 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 45.68
8 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.69
9 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 46.20
10 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 46.53
11 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.00
12 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 47.01
13 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.03
14 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.14
15 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.52
16 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.56
17 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 47.69
18 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.81
19 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.48
20 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.49
21 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.59
22 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.69
23 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.83
24 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.98
25 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 49.03
26 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 49.09
27 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.21
28 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.63
29 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.72
30 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.78
31 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.81
32 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.86
33 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.98
34 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 49.99
35 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.05
36 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 50.14
37 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 50.20
38 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.21
39 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.86
40 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.31
41 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.43
42 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 51.47
43 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 51.96
44 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 52.12
45 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.31
46 Adéla BuzkováAdéla Buzková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.35
47 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 52.40
48 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 52.53
49 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 52.54
50 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 53.06
51 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 53.47
51 Anna FrankováAnna Franková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 53.47
53 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.67
54 Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.77
55 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 54.18
56 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 54.51
57 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 54.73
58 Kristýna RybováKristýna Rybová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 54.85
59 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.45
60 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 55.48
60 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 55.48
62 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 55.94
63 Viktorie PietrasováViktorie Pietrasová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 56.21
64 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 56.26
65 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 56.46
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS

800 m - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 343 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.18
2 345 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:15.52
3 331 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:18.48
4 222 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.65
5 349 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.75
6 308 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:21.65
7 67 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.94
8 2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:31.39
9 38 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:39.37
10 289 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:43.60
11 294 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.52
12 344 Michal ŠestákMichal Šesták 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.58
13 75 David KarásekDavid Karásek 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:51.68
283 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:21.45
2 261 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:21.74
3 338 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:27.18
4 325 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:35.65
5 341 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:41.30
6 335 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:43.81
7 310 Barbora SadilováBarbora Sadilová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:44.00
8 196 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:52.10
9 58 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:58.41
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:44.38
2 224 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.62
3 280 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:50.53
4 347 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:56.05
5 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:56.17
6 252 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:56.79
7 209 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:01.39
8 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:07.55
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:21.45
2 261 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:21.74
3 338 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:27.18
4 325 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:35.65
5 341 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:41.30
6 335 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:43.81
7 310 Barbora SadilováBarbora Sadilová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:44.00
8 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:44.38
9 224 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.62
10 280 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:50.53
11 196 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:52.10
12 347 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:56.05
13 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:56.17
14 252 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:56.79
15 58 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:58.41
16 209 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:01.39
17 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:07.55

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 10:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.20
2 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.60
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.68
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.69
5 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.29
6 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 10:45) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.41
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.45
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.69
4 Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.34
5 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.59
6 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 10:45) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 12.14
2 294 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.49
3 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 13.40
4 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.50
5 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.54
6 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.75
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.81
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.12
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.20
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.85
5 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.79
6 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 13.13
Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.81
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.20
3 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.60
4 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.68
5 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.69
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.12
7 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.20
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.29
9 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.41
10 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.45
11 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.69
12 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.79
13 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.85
14 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 12.14
15 Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.34
16 294 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.49
17 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.59
18 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.79
19 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 13.13
20 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.20
21 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 13.40
22 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.50
23 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.54
24 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.75
Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.92
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.79
3 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.07
4 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.53
5 196 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.35
6 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.94
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.71
3 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.96
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.09
5 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.11
6 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.97
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.81
3 Jana ReschkeováJana Reschkeová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.79
4 58 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.32
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.17
2 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.55
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.62
4 347 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.31
5 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.92
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.79
3 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.94
4 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.97
5 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.07
6 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.17
7 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.53
8 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.55
9 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.62
10 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.71
11 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.81
12 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.96
13 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.09
14 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.11
15 347 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.31
16 196 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.35
17 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.39
18 Jana ReschkeováJana Reschkeová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.79
19 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.91
20 58 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.32
21 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.59
22 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.54

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 11:15) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.02
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 15.07
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.29
4 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.58
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 16.59
6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 16.67
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.13
8 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.22
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 11:15) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.91
2 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.29
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.76
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.49
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.96
6 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 18.85
7 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.98
8 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.91
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.02
3 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 15.07
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.29
4 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.29
6 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.58
7 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.76
8 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.49
9 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 16.59
10 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 16.67
11 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.96
12 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 18.85
13 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.98
14 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.13
15 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.15
16 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.22

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.89
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.28
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.78
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.09
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.23
6 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.69
2 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.15
3 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 19.12
4 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.81
5 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 20.06
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.15
2 335 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.18
3 341 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.41
4