výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 13:20) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.18
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 11.50
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.51
4 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.70
5 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.17
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.25
Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 13:20) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.29
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.38
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.53
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.79
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.79
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.85
7 Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 13.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.18
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.29
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.38
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 11.50
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.51
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.53
7 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.70
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.79
8 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.79
10 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.85
11 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.17
12 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.25
13 Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 13.66
Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.00
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.19
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.42
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.45
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.48
6 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.52
7 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.66
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (pá, 25.5.2018 - 14:55) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.17
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.24
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.31
4 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.35
5 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.45
6 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.50
7 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11.66
8 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.10
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 25.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 00.0
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 00.0
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 00.0
2 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 00.0
8 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 00.0
5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 00.0
6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 00.0
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 00.0
Poznámky:
nezměřeno, pořadí určeno z cílové fotografie
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.29
2 4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.57
3 7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.85
4 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.01
5 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.18
6 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.75
Jan KováříkJan Kovářík 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.35
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.48
3 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.08
4 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.26
5 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.45
6 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.65
7 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.07
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.08
3 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.58
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.08
5 Hynek MertaHynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 13.16
6 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.24
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.28
2 2 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.90
3 8 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.99
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.45
5 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.53
6 96 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.55
7 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.37
2 5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.79
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.11
4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.86
5 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.05
6 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.59
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.60
2 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.80
3 3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.81
4 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.52
5 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.72
6 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.61
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 25.5.2018 - 13:35) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.72
2 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.14
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.46
4 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.60
5 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.74
Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.28
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.29
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.35
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.37
5 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.48
6 4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.57
7 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.60
8 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.72
9 5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.79
10 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.80
11 3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.81
12 7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.85
13 2 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.90
14 8 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.99
15 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.01
16 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.07
17 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.08
17 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.08
19 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.11
20 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.14
21 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.18
22 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.26
23 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.45
23 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.45
25 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.46
26 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.52
27 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.53
28 96 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.55
29 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.58
30 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.60
31 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.65
32 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.71
33 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.72
34 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.74
35 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.75
36 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.86
37 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.05
38 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.08
39 Hynek MertaHynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 13.16
40 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.24
41 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.26
42 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.59
43 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.61
Jan KováříkJan Kovářík 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 13:50) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.23
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.49
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.00
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.33
5 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.74
6 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.16
7 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 13:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.51
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.77
3 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.11
4 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.89
Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 25.5.2018 - 13:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.45
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.83
3 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.24
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.53
Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.23
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.45
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.49
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.51
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.77
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.83
7 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.00
8 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.11
9 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.24
10 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.33
11 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.53
12 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.74
13 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.16
14 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.50
15 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.89
Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (pá, 25.5.2018 - 15:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.94
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.13
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.23
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.37
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.50
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.82
7 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.89
8 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.06
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 25.5.2018 - 15:05) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.19
2 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.58
Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS
Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (pá, 25.5.2018 - 15:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.12
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.58
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.59
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.60
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.62
6 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.99
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 13.11
8 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.14
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 25.5.2018 - 15:10) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.16
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.18
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.24
4 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.43
5 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.51
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.51
7 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.62
8 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.73
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 14:05) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.42
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.15
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.63
4 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.25
5 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.39
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.49
Štěpána MarethovaŠtěpána Marethova 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 14:05) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.71
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.24
3 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.63
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.70
5 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.85
6 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.36
7 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 25.5.2018 - 14:05) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.83
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.57
3 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.72
4 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.83
5 Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.12
6 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.17
7 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 25.5.2018 - 14:05) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.66
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.37
3 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.44
4 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.53
5 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.66
6 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.08
Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 25.5.2018 - 14:05) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.60
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.04
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.57
4 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.96
5 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.21
6 Kristina KomárkováKristina Komárková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 14.44
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 25.5.2018 - 14:05) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.08
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.19
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.60
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.92
6 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.54
Eliška BokrováEliška Bokrová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNS
Kristýna DurchanováKristýna Durchanová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.42
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.60
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.66
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.71
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.83
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.04
7 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.08
8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.15
9 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.19
10 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.24
11 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
12 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.37
13 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.44
14 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.53
15 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.57
15 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.57
17 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.60
18 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.63
18 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.63
20 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.66
21 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.70
22 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.72
23 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.83
24 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.85
25 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.92
26 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.96
27 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.08
28 Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.12
29 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.17
30 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.21
31 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.25
32 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.36
33 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.39
34 Kristina KomárkováKristina Komárková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 14.44
35 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.49
36 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.54
37 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.68
38 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.06
Štěpána MarethovaŠtěpána Marethova 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ
Eliška BokrováEliška Bokrová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNS
Kristýna DurchanováKristýna Durchanová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 06:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.45
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.97
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.36
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.54
5 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.60
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 06:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.68
2 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.82
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.90
4 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 24.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.45
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.97
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.36
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.54
5 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.60
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.68
7 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.82
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.90
9 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 24.37
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.41
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.59
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.76
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.05
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.11
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.38
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 24.39
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.38
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.39
3 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.42
4 4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.46
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.58
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.82
7 3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.96
Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.17
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.62
3 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.68
4 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.80
5 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 24.82
6 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.01
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.25
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.37
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.81
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.03
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 25.09
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.19
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.20
6 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.11
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.06
2 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.91
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.28
5 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.60
Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.37
2 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.66
3 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.06
4 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.31
5 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 27.30
6 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 28.19
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.41
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.59
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.76
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.05
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.11
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.38
6 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.38
8 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.39
9 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.42
10 4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.46
11 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.58
12 7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.81
13 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.82
14 3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.96
15 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.17
16 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 24.39
17 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.62
18 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.68
19 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.80
20 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 24.82
21 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.01
22 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.03
23 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.06
24 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 25.09
25 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.19
26 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.20
27 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.25
28 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35
29 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.37
29 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.37
31 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.66
32 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.91
33 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.06
34 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.28
35 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.31
36 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.11
37 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 27.30
38 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.60
39 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 28.19
Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.98
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.51
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.16
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.20
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.02
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.03
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.48
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.53
5 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.99
6 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 30.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.70
2 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 29.43
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.57
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.98
5 9 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 31.94
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.98
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.51
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.02
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.16
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.20
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.71
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.03
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.48
10 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.53
11 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.70
12 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 29.43
13 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.57
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.98
15 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.99
16 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 30.47
17 9 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 31.94
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.31
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.57
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.25
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.45
6 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 26.46
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.10
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 27.00
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.11
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.31
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.32
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.58
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.63
7 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 27.91
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.57
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.67
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.73
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.90
5 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.14
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 28.95
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.18
1= Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.18
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.53
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 29.95
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.27
6 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 31.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.31
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.57
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.25
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.45
6 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 26.46
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 27.00
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.10
9 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.11
10 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.31
11 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.32
12 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.57
13 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.58
14 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.63
15 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.67
16 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.73
17 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.90
18 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 27.91
19 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.14
20 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.18
20 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.18
22 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.53
23 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 28.95
24 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 29.95
25 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.27
26 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 31.85
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 48.71
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.33
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.05
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.50
6 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.92
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.59
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.00
3 67 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.03
4 81 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.23
5 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 52.83
6 99 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 55.27
7 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 48.71
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.33
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.05
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.50
6 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.59
7 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.92
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.00
9 67 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.03
10 81 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.23
11 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 52.83
12 99 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 55.27
13 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.76
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 50.61
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.66
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.59
4 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.26
Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 66 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 53.12
2 95 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 54.64
3 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 54.86
4 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 55.03
5 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.21
6 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.41
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 55.22
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.74
3 3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 58.24
4 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 59.04
5 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 59.21
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 54.45
2 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.90
3 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 60.59
Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 50.61
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.66
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.59
4 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.26
5 66 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 53.12
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 54.45
7 95 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 54.64
8 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 54.86
9 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 55.03
10 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.21
11 73 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 55.22
12 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.74
13 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.41
14 3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 58.24
15 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.90
16 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 59.04
17 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 59.21
18 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 60.59
Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.24
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 58.85
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.05
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 60.54
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 61.23
6 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 62.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.94
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.68
3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 64.69
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 66.65
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 67.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.24
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 58.85
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.05
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.94
5 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 60.54
6 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 61.23
7 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 62.22
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.68
9 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 64.69
10 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 66.65
11 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 67.77

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.69
2 240 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.62
3 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 61.92
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 63.65
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 64.03
6 2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 66.12
7 81 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 68.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.18
2 52 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 64.88
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.89
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 65.57
5 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 69.26
6 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 69.51
7 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 73.23
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.69
2 240 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.62
3 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 61.92
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.18
5 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 63.65
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 64.03
7 52 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 64.88
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.89
9 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 65.57
10 2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 66.12
11 81 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 68.48
12 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 69.26
13 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 69.51
14 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 73.23

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 67 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:58.32
2 69 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 1:59.89
3 71 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:01.62
4 66 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:02.49
5 81 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:06.50
6 99 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:10.48
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:03.02
2 62 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:03.73
3 86 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:05.02
4 66 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:07.45
5 73 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:10.40
6 95 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:11.18
7 3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 2:12.93
8 79 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:15.75
9 89 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:18.23
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 233 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 2:57.15
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 240 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:22.73
2 258 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:29.86
3 2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:29.95
4 52 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:32.46
5 89 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:34.30
6 238 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:36.35
7 62 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:38.72
8 220 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:42.33
9 185 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:43.92
10 81 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:44.29
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 332 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:28.79
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 62 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 4:19.67
2 98 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:19.82
3 99 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 4:23.92
4 89 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:38.68
235 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
5 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 98 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:57.31
2 4 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 5:17.77
3 69 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 5:31.26
345 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 5:42.81
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 185 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 4:49.98
2 238 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 5:32.31
3 152 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 5:32.40
4 99 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 5:43.39
5 66 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12 5:47.38
6 89 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 6:05.68
95 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
482 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 237 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11:08.60
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 147 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09:06.42
2 235 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11:16.38
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11:44.78
2 9 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 14:40.82
98 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 349 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 10:18.51
2 10 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12:04.68
3 66 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12:19.19
4 403 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12:25.95
95 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 12:25) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.85
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.76
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.01
4 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 17.02
5 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.22
6 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 00.0
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 00.0
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.31
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 00.0
Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 00.0
Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 00.0
1 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 00.0
1 Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 00.0
1 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 00.0
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.85
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.31
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.76
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.01
9 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 17.02
10 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.22
11 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.46
Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 13:10) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.01
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.83
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.16
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.33
5 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.12
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.80
7 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.33
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (pá, 25.5.2018 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.09
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.30
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.55
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.02
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.08
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.30
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.32
Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 25.5.2018 - 13:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.27
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.44
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.68
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.19
5 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.44
6 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.58
7 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.81
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.30
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.35
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.45
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.47
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.35
Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 12:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.41
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.53
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.82
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.10
5 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.74
Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 25.5.2018 - 12:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.09
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.21
3 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.26
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 16.72
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.20
6 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 18.14
7 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 25.5.2018 - 12:15) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.25
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.33
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.34
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.29
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 17.74
6 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.90
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.09
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.30
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.41
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.53
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.21
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.25
7 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.33
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.34
9 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.35
10 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.45
11 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.47
12 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.82
13 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.26
14 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.29
15 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.35
16 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 16.72
17 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.10
18 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.20
19 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.74
19 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 17.74
21 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 18.14
22 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.27
23 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.90
Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 12:40) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.69
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.73
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.75
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.17
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.29
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.56
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.74
David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 11:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.65
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.51
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.52
4 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.89
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 11:45) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.27
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.29
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.54
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.36
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.65
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.51
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.52
4 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.89
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.92
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.27
7 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.29
8 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.54
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.36
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 25.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.09
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.11
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.37
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.84
Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 25.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 15.44
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.56
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.75
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.84
5 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.09
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.11
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.37
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 15.44
5 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.56
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.75
7 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.84
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.84
9 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.68
Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 12:50) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.43
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.55
3 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.57
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.67
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.08
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 16.99
Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.19
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.82
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.14
4 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 43.85
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.79
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.80
3 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 43.86
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 45.36
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 47.86
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.79
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 38.19
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.80
4 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.82
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.14
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 43.85
7 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 43.86
8 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 45.36
9 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 47.86
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.07
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.75
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.72
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 46.51
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.10
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 44.84
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.02
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 46.02
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 46.34
5 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 46.96
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 51.04
7 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 51.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky