výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

11. veřejné závody PAS

Praha - Eden (18. 6. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 17:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.95
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.03
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.32
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.39
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.41
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.45
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48
8 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.06
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 17:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.36
2 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.45
3 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.77
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.34
5 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.68
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 18.6.2018 - 17:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.80
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.99
3 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 12.03
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.14
5 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.16
6 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.23
7 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.53
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 18.6.2018 - 17:30) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.50
2 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.49
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.94
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.95
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.20
6 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.36
7 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 18.6.2018 - 17:30) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.13
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.56
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 12.19
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.32
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.42
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.55
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 DNS
Poznámky:
Závodníkovi Davidu Šalandovi (ATHOS) byla udělena žlutá karta dle pravidla 162.5.
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.95
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.03
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.13
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.32
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.36
6 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.39
7 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.41
8 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.45
8 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.45
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48
11 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.50
12 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.56
13 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.77
14 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.80
15 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.99
16 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 12.03
17 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.06
18 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.14
19 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.16
20 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 12.19
21 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.23
22 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.32
23 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.34
24 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.42
25 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.49
26 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.53
27 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.68
28 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.94
29 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.95
30 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.20
31 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.36
32 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.55
33 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 17:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.20
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.71
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.71
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.80
5 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.98
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.09
7 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.21
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 17:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12.91
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.98
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.20
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.21
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.25
6 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.27
7 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.54
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 18.6.2018 - 17:10) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.38
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.44
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.65
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.84
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.39
6 Melania SljusarčukováMelania Sljusarčuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.46
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 18.6.2018 - 17:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.22
2 Marika MaláMarika Malá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.79
3 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.94
4 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.98
5 Tereza TiptováTereza Tiptová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.01
6 Nikola FialováNikola Fialová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.20
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.71
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.71
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.80
5 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12.91
6 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.98
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.98
8 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.09
9 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.20
10 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.21
10 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.21
12 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.22
13 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.25
14 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.27
15 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.38
16 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.44
17 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.54
18 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.65
19 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.84
20 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.39
21 Melania SljusarčukováMelania Sljusarčuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.46
22 Marika MaláMarika Malá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.79
23 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.94
24 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.98
25 Tereza TiptováTereza Tiptová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.01
26 Nikola FialováNikola Fialová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.25

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 20:10) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.04
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.41
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.79
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.82
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 20:10) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.88
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 22.07
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.55
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.83
5 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.91
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 18.6.2018 - 20:10) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.19
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.46
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 23.57
4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.58
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 23.74
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 18.6.2018 - 20:10) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.76
2 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.94
3 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.99
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.18
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.28
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.32
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 18.6.2018 - 20:10) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.59
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 24.69
3 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 24.98
4 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.33
5 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.64
Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 18.6.2018 - 20:10) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.02
2 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 26.43
3 1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 26.45
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.46
5 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.82
6 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 29.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.04
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.41
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.79
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.82
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.88
5 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.88
7 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 22.07
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.55
9 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.83
10 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.91
11 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.18
12 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.19
13 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.46
14 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 23.57
15 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.58
16 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 23.74
17 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.76
18 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.94
19 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.99
20 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.18
21 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.28
22 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.59
23 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 24.69
24 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 24.98
25 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.32
26 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.33
27 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.64
28 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.02
29 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 26.43
30 1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 26.45
31 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.46
32 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.82
33 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 29.78
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 19:50) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.75
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.33
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.70
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.99
5 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 26.30
6 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 26.49
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 19:50) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.33
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.47
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 27.21
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.77
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 18.6.2018 - 19:50) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.98
2 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.20
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 29.38
4 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.71
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.80
6 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 30.55
Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.75
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.33
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.70
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.99
5 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 26.30
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.33
7 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.47
8 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 26.49
9 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.98
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 27.21
11 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.77
12 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.20
13 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 29.38
14 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.71
15 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.80
16 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 30.55
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 19:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 48.47
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.55
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.63
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.62
5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.89
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 19:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 51.73
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.81
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.88
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 53.37
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 53.71
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 18.6.2018 - 19:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.95
2 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.55
3 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 53.56
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 53.60
5 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.98
6 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 55.08
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 18.6.2018 - 19:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 56.25
2 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 56.99
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 58.06
4 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 58.52
5 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 60.06
6 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 65.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 48.47
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.55
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.63
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.62
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 51.73
6 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.81
7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.89
8 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.88
9 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.95
10 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 53.37
11 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.55
12 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 53.56
13 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 53.60
14 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 53.71
15 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.98
16 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 55.08
17 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 56.25
18 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 56.99
19 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 58.06
20 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 58.52
21 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 60.06
22 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 65.64
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DQ

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 18:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 56.71
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 57.74
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.46
4 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 59.91
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 60.38
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 61.60
7 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 61.71
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 18:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 60.51
2 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 62.38
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 63.48
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 64.80
5 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 66.26
6 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 66.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 56.71
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 57.74
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.46
4 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 59.91
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 60.38
6 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 60.51
7 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 61.60
8 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 61.71
9 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 62.38
10 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 63.48
11 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 64.80
12 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 66.26
13 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 66.66

800 m - Muži (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 19:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:55.07
2 30 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:56.73
3 342 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:57.34
4 262 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.78
5 8 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.11
6 136 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:59.77
7 91 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:00.24
8 258 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:01.86
9 6 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:02.27
10 312 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:04.79
11 571 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:06.01
12 435 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:08.55
13 1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:14.55
14 5 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:16.55
15 7 Robert SmutnýRobert Smutný 95 neregistrovanýneregistrovaný 1 2:18.63
16 4 Matěj PlášilMatěj Plášil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:20.82
Celkem 16 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:25.51
2 9 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:25.99
3 7 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:29.13
4 1 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:29.55
5 2 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:41.41
6 6 Eliška KubanováEliška Kubanová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:57.84
10 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 18:15) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.45
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.94
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.72
10 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 18:10) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.59
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.98
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.23
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 15.96
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.03
6 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.85
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 18:30) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 15.22
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 18:31) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.09
Poznámky:
vítr +2.2
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.96
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 59.60
3 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 59.71
4 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 62.84
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7a
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.45
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 63.01
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.44
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 18.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 71.68
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 73.08
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 73.21
4 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 76.28
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 18.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.19
2 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovenskoSlovensko 5 60.48
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 61.15
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 61.77
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.19
2 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovenskoSlovensko 5 60.48
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 61.15
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 61.77
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.56
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 71.68
7 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 73.08
8 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 73.21
9 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 76.28
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF