výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OPD staršího žactva - 2. kolo

Třinec (22. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 14:30) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.49 11.00
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 07.52 9.00
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.81 8.00
4 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.82 7.00
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 07.93 6.00
6 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.94 5.00
7 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.99 4.00
8 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 08.28
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 14:30) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.07 2.00
2 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.22 1.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.23
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.39
5 Miroslav SkotnicaMiroslav Skotnica 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.55
6 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.67
7 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.72
8 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 14:30) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.24
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.48
3 Rostislav HrtusRostislav Hrtus 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.61
4 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 08.77
5 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.91
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.27
7 Kristián JelenKristián Jelen 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.31
8 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.62
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.01 3.00
MS Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.75
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 14:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.10 11.00
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.18 9.00
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.25 8.00
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.31 7.00
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.32 6.00
6 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.49 3.00
7 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.53 1.50
8 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.53 1.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 14:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.36 5.00
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.47 4.00
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.55
4 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.61
5 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 08.63
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.67
7 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.70
Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ - pravidlo 162,6
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 14:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.60
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.63
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.74
4 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.75
5 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.81
6 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.12
7 Karolína OczkováKarolína Oczková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.24
8 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.46
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 14:15) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.55
2 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.16
3 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.18
4 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.23
5 Adéla MusilováAdéla Musilová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.27
6 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.35
7 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.37
8 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 22.5.2018 - 14:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.67
2 Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.97
3 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.06
4 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.13
5 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.24
6 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 22.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timea KonštackáTimea Konštacká 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.00
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.20
3 Eliška VitáskováEliška Vitásková 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 09.32
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 16:10) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 19.52 2.00
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 17.60 11.00
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 17.61 9.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.01 8.00
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 18.37 6.00
5 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 18.87 5.00
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.20 4.00
Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 16:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 19.46 3.00
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 20.62
3 Rostislav HrtusRostislav Hrtus 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 20.76
4 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 20.96
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.03
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 16:10) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.33 7.00
2 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.46 1.00
3 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.68
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 21.10
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 23.33
6 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 23.91
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.16 11.00
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.57 9.00
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 19.71 8.00
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.80 7.00
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.86 6.00
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 19.94 5.00
7 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 20.14 4.00
8 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 20.38 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.47 2.00
2 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.57 1.00
3 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 20.72
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.86
5 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.88
6 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 21.13
7 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.32
8 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.74
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.14
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.58
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 21.67
4 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 21.72
5 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 21.86
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 21.88
7 Jana KaletováJana Kaletová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.02
8 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 22.57
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 20.73
2 Timea KonštackáTimea Konštacká 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 21.68
3 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 22.25
4 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.75
5 Karolína OczkováKarolína Oczková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 23.12
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.47
7 Adéla HavránkováAdéla Havránková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 23.53
Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 22.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.60
2 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.80
3 Klára DzialováKlára Dzialová 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 22.51
4 Aneta PaterováAneta Paterová 03 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 23.35
5 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 23.66
6 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 23.91
7 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 24.04
8 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 25.92
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.17 11.00
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 38.57 9.00
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.87 7.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 40.48 6.00
5 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 41.20 5.00
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 42.66 4.00
7 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 44.63 3.00
8 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 44.74 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpokDavid Špok 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 39.45 8.00
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 45.77 1.00
3 Jakub PivkoJakub Pivko 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.03
4 Radek BrázdilRadek Brázdil 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 53.12
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 40.53 11.00
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 42.90 9.00
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.06 8.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.27 7.00
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 43.85 6.00
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.03 5.00
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 44.41 4.00
8 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 47.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 44.69 3.00
2 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 46.02
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 46.22
4 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 46.55
5 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 46.87
6 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 51.08
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.21
Timea KonštackáTimea Konštacká 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 44.96 2.00
2 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.13 1.00
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.47
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.94
5 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 49.25
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 49.26
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 52.17
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:08.78 11.00
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:10.30 9.00
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 2:12.26 8.00
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 2:12.27 7.00
5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 2:13.57 6.00
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:16.30 5.00
7 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 9 2:17.26 4.00
8 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:17.65 3.00
9 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:21.03 2.00
10 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:23.73 1.00
11 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10 2:26.80
12 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:28.07
13 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 15 2:30.50
14 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 2:31.62
15 Radek BrázdilRadek Brázdil 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14 2:40.18
16 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 13 2:42.30
17 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:49.25
Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 DNS
Celkem 18 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:26.35 11.00
2 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 2:28.50 9.00
3 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:31.49 8.00
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 2:32.42 7.00
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:35.35 6.00
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 2:39.50 5.00
7 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:40.51 4.00
8 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:41.53 3.00
9 Johana BierskáJohana Bierská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 2:43.19 2.00
10 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 2:49.35 1.00
11 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:50.19
12 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:51.63
13 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 17 2:53.62
14 Nela PospěchováNela Pospěchová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 16 2:55.94
15 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 13 2:59.99
16 Marcela MauritzováMarcela Mauritzová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:02.96
17 Leona ChýlováLeona Chýlová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:11.75
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 14 5:12.55 11.00
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 5:21.72 9.00
3 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 5:27.03 8.00
4 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:29.17 7.00
5 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:42.63 6.00
6 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:43.17 5.00
7 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 5:50.11 4.00
8 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 13 5:51.38 3.00
9 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 5:58.00 2.00
10 Eliška VitáskováEliška Vitásková 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 6:00.47 1.00
11 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 6:08.36
12 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:22.24
13 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 6:28.47
14 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 6:46.13
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 DNS
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 13:40) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 19.91 2.00
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 15.18 11.00
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.80 9.00
3 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 17.67 7.00
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 18.16 6.00
5 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 18.75 5.00
6 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 18.98 3.00
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 13:40) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 16.81 8.00
2 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 18.78 4.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 13:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.93 11.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 16.01 9.00
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 16.59 6.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 16.95 5.00
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 17.20 3.00
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 17.26 2.00
7 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 17.46
8 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.26
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 13:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 17.14 4.00
2 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 17.29 1.00
3 Nela VyklickáNela Vyklická 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 17.49
4 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 18.49
5 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 18.65
6 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 18.70
7 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 18.75
8 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 13:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.24 8.00
2 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 16.45 7.00
3 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 18.57
4 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 18.99
5 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.43
6 Hana UhrováHana Uhrová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 21.59
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (út, 22.5.2018 - 15:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.06 11.00
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.69 9.00
3 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 31.05 8.00
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 31.23 7.00
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 31.27 6.00
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 32.07 5.00
7 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 32.26 4.00
8 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 38.50 3.00
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 15:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.30 11.00
2 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 31.78 9.00
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 31.85 8.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 32.15 7.00
5 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 32.56 5.00
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 33.14 4.00
7 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 33.93
Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 15:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 32.35 6.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.27 2.00
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.49
4 Nela VyklickáNela Vyklická 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 35.18
5 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 38.49
6 Elena PiprekováElena Pipreková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 39.70
7 Hana UhrováHana Uhrová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 39.94
Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 15:15) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 33.23 3.00
2 Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 33.71 1.00
3 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 39.36
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 40.83
5 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 44.36
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpokDavid Špok 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 11 4:44.05 11.00
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:01.40 9.00
3 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 9 5:07.67 8.00
4 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:20.77 7.00
5 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 5:23.29 6.00
6 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 10 5:27.04 5.00
7 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:31.35 4.00
8 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:41.21 3.00
9 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 5:41.42 2.00
10 Šimon KwašnýŠimon Kwašný 03 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 5:54.56 1.00
11 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 6:01.52
12 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 6:45.26
Celkem 12 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh (út, 22.5.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavliska, Lutz, Červenka, Ščibráni Pavliska, Lutz, Červenka, Ščibráni SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:42.83 11.00
2 Novák, Smělík, Skotnica, Lisák Novák, Smělík, Skotnica, Lisák SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 2:53.95 9.00
3 Hrbáč, Pastrňák, Pivko, Milata Hrbáč, Pastrňák, Pivko, Milata Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:56.04 8.00
4 Vlk, Pavelek, Pavelek, Pavelek Vlk, Pavelek, Pavelek, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:59.88 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Joannidu, Pisková, Klečková, Navrátilová Joannidu, Pisková, Klečková, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 2:56.12 11.00
2 Sikorová, Sojková, Pindorová, Kulichová Sikorová, Sojková, Pindorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:59.01 9.00
3 Zdražilová, Vantuchová, Petrová, Fialová Zdražilová, Vantuchová, Petrová, Fialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 3:00.80 8.00
4 Klapuchová, Bartošová, Navrátilová, Langerová Klapuchová, Bartošová, Navrátilová, Langerová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 3:01.75 7.00
5 Laciková, Karpová, Ťahanová, Buczková Laciková, Karpová, Ťahanová, Buczková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:13.05 4.00
6 Seberová, Glučová, Ohryzková, Bierská Seberová, Glučová, Ohryzková, Bierská Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 3:20.89 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Salamonová, Tesařová, Korusová, Balabánová Salamonová, Tesařová, Korusová, Balabánová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 3:08.80 6.00
2 Fistrová, Musialová, Matějková, Kutějová Fistrová, Musialová, Matějková, Kutějová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:10.88 5.00
3 Stankovičová, Kleibertová, Czepcová, Kočvarová Stankovičová, Kleibertová, Czepcová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 3:18.22 3.00
4 Kaletová, Vysoká, Musilová, Mauritzová Kaletová, Vysoká, Musilová, Mauritzová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:25.51 1.00
5 Vitásková, Beňovičová, Binderová, Gatnárková Vitásková, Beňovičová, Binderová, Gatnárková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 3:31.12
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.351.401.451.501.551.581.611.64 Body
1 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 1.61 ---oooooxxx 11.00
2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 1.58 --o-o-oxxx 9.00
3= David ŠpokDavid Špok
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 1.50 ----o 7.50
3= Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 1.50 oooooxxx 7.50
5 Matyáš FriedelMatyáš Friedel
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 1.45 -oooxxx 6.00
6 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 1.40 -ooxxx 5.00
7 Tadeáš BinarTadeáš Binar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 1.40 -xooxxx 4.00
8 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 1.35 -xoxxx 3.00
Vojtěch KukačVojtěch Kukač
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 NM --xxx
Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 NM
9= Tomáš SzmekTomáš Szmek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 0.00 --xxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.49 Body
1= Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.46 -ooooxoxoxxx 10.00
1= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.46 oooooxoxoxxx 10.00
3 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.43 -oooooxxx 8.00
4 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 1.40 -oooox 7.00
5 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 1.40 -oooxoxxx 6.00
6= Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 1.40 -oooxxoxxx 4.50
6= Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 1.40 -oooxxoxxx 4.50
8 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 1.35 ooxxooxxx 3.00
9 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.35 oooxoxxx 2.00
10 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 1.30 oooxxx 1.00
11 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 1.30 xoxoxoxxx
12= Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 1.25 ooxxx
12= Aneta PaterováAneta Paterová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
03 1.25 -oxxx
14= Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 1.25 oxoxxx
14= Patricie KonopkováPatricie Konopková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 1.25 oxox-
16= Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 0.00
16= Adéla HavránkováAdéla Havránková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 0.00 xxx
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.952.152.252.352.452.552.652.752.953.153.25 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 3.15 -------ooxxoxxx 11.00
2 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 2.55 ooooxooxxx 9.00
3 Filip MarkovičFilip Markovič
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 2.35 oooxxoxxx 8.00
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2.25 oxooxxx 7.00
5 Jakub StoklasaJakub Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 2.25 ooxxoxxx 6.00
6 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 1.95 oxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.952.052.152.252.352.452.552.652.75 Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 2.65 ----oooooxxx 11.00
2 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 2.65 -----oooxoxxx 9.00
3= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 2.65 --xooooooxoxxx 7.50
3= Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2.65 ---oooxooxoxxx 7.50
5 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 2.35 --oxoooxxx 6.00
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
03 1.95 xoxoxxx 5.00
7 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.70 oxxx 4.00
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 1.70 xoxxx 3.00
MS Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1.70
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.99 -0.4 m/s 5,78  -1.15,73  +0.75,76  -0.75,785,82  -0.65,77  -1.05,99  -0.4 11.00
2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.72 -0.2 m/s xx5,72  -0.25,725,33  -0.65,59  -0.7- 9.00
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.46 +0.6 m/s 5,46  +0.65,04  -1.24,89  +0.35,464,60  -0.94,77  -0.8- 8.00
4 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 5.36 -1.1 m/s 4,86  -0.85,07  +0.95,26  -0.45,265,27  -0.35,35  -0.95,36  -1.1 7.00
5 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5.28 +0.7 m/s 4,94  +0.15,28  +0.7x5,285,26  -0.8xx 6.00
6 Daniel GothardDaniel Gothard
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5.27 -0.8 m/s 5,22  -0.4x4,88  -0.45,224,72  -0.45,15  -0.85,27  -0.8 5.00
7 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.13 -1.5 m/s 5,13  -1.55,03  +0.24,90  -0.25,134,63  -0.3-4,52  -0.9 4.00
8 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5.10 -0.5 m/s 4,66  -1.44,86  +0.35,10  -0.55,104,96  -0.45,06  -0.74,93  -0.7 3.00
9 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.06 +0.6 m/s 5,05  +0.7x5,06  +0.65,060.00.00.0 2.00
10 Miroslav SkotnicaMiroslav Skotnica
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.04 -1.0 m/s 5,04  -1.04,88  +0.34,78  -0.65,040.00.00.0 1.00
11 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5.00 +0.5 m/s 4,65  -1.05,00  +0.54,97  -0.35,000.00.00.0
12 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 4.85 -0.3 m/s 4,81  -0.34,44  +0.64,85  -0.34,850.00.00.0
13 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.84 -1.4 m/s 4,84  -1.44,60  -0.94,49  +0.34,840.00.00.0
14 Jakub SlanýJakub Slaný
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 4.77 +0.5 m/s 4,43  -1.04,77  +0.54,36  -0.14,770.00.00.0
15 Ondřej AdamecOndřej Adamec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.51 +0.5 m/s 4,38  -0.84,25  -0.64,51  +0.54,510.00.00.0
16 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 4.49 -0.7 m/s 4,48  +0.44,49  -0.74,26  +0.54,490.00.00.0
17 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 4.41 -1.5 m/s 4,41  -1.54,40  +0.24,03  +0.14,410.00.00.0
18 Jakub DzidaJakub Dzida
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 4.09 -0.1 m/s 3,13  -1.54,09  -0.13,49  +0.14,090.00.00.0
19= Jan JakešJan Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
79 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.32 +0.3 m/s 5,21  -0.54,92  -0.65,07  +0.15,215,32  +0.35,27  -0.3- 11.00
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 5.27 -0.5 m/s 5,27  -0.5x5,18  -0.35,27x5,14  -0.15,04  -0.4 9.00
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5.10 -0.3 m/s 4,78  -0.6x4,77  -0.84,78x4,98  +0.55,10  -0.3 8.00
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.09 -0.6 m/s 5,09  -0.65,02  -0.74,82  -0.65,09x4,85  +0.25,08  +0.3 7.00
5 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5.03 -1.0 m/s 4,89  -0.64,88  -0.85,03  -1.05,034,91  -2.34,90  +0.04,99  -0.3 6.00
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 5.01 +0.5 m/s 4,72  -0.4x5,00  -0.65,004,38  -1.55,01  +0.5x 5.00
7 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.97 +0.3 m/s 4,77  -0.44,08  -0.64,58  -0.94,774,73  -0.74,97  +0.34,49  -0.1 4.00
8 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 4.81 -0.4 m/s 4,70  -0.84,81  -0.44,62  +0.64,814,64  -1.4xx 3.00
9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.76 -0.4 m/s 4,76  -0.44,60  -1.54,72  +0.14,760.00.00.0 2.00
10 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.60 -1.3 m/s 4,51  -0.74,60  -1.3x4,600.00.00.0 1.00
11 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.56 +0.3 m/s 4,02  -0.24,56  +0.34,54  -0.64,560.00.00.0
12 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.52 -0.2 m/s 4,36  -0.84,12  -1.14,52  -0.24,520.00.00.0
13 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 4.44 -0.4 m/s xx4,44  -0.44,440.00.00.0
14 Vendula HendrychováVendula Hendrychová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 4.35 -0.5 m/s 4,35  -0.54,19  -0.34,20  -0.44,350.00.00.0
15 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 4.34 -0.1 m/s 4,34  -0.14,30  -0.5x4,340.00.00.0
16 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 4.33 -1.0 m/s 3,72  -0.64,27  -1.04,33  -1.04,330.00.00.0
17 Monika MužnáMonika Mužná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4.30 -0.4 m/s 4,07  -0.73,95  -2.14,30  -0.44,300.00.00.0
18 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.29 -0.7 m/s 4,29  -0.7xx4,290.00.00.0
19 Klára OlszowskáKlára Olszowská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 4.28 -0.2 m/s 4,09  +0.34,08  -1.14,28  -0.24,280.00.00.0
20 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.25 -1.3 m/s 4,14  -0.5x4,25  -1.34,250.00.00.0
21 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.23 -0.6 m/s 3,84  +0.24,23  -0.64,14  +0.14,230.00.00.0
22 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.20 -0.5 m/s 4,12  -0.44,04  -0.24,20  -0.54,200.00.00.0
23 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.10 -0.6 m/s 4,10  -0.64,05  -1.23,99  -1.74,100.00.00.0
24 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 4.08 -0.7 m/s 3,88  -0.93,98  -0.54,08  -0.74,080.00.00.0
25 Eliška HamplováEliška Hamplová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 4.06 -0.7 m/s 4,06  -0.7xx4,060.00.00.0
26 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.00 +0.0 m/s 4,00  +0.03,82  -1.93,87  +0.54,000.00.00.0
27 Klára DzialováKlára Dzialová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 3.96 -2.1 m/s 3,95  -1.03,96  -2.13,08  -0.43,960.00.00.0
28 Edita PiprekováEdita Pipreková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.86 -1.1 m/s x3,86  -1.13,83  -0.93,860.00.00.0
29 Klára GodulováKlára Godulová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 3.85 -0.8 m/s 3,85  -0.83,81  -2.2x3,850.00.00.0
30 Karolína OczkováKarolína Oczková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.82 -1.0 m/s 3,82  -1.03,55  -1.03,67  -0.43,820.00.00.0
31 Patricie KonopkováPatricie Konopková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 3.70 -0.9 m/s 3,63  -0.83,32  -2.63,70  -0.93,700.00.00.0
32 Leona ChýlováLeona Chýlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.59 -0.3 m/s 3,04  -0.8x3,59  -0.33,590.00.00.0
33 Adéla MusilováAdéla Musilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.20 -0.7 m/s xx3,20  -0.73,200.00.00.0
34= Nela PospěchováNela Pospěchová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 0.00 xxx0.00.00.00.0
34= Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 14.44 0.0 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.36 0.0 9.00
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 10.25 0.0 8.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 10.14 0.0 7.00
5 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.98 0.0 6.00
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 09.89 0.0 5.00
7 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 09.29 0.0 4.00
8 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 08.88 0.0 3.00
9 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.44 0.0 2.00
10 Beata MalinkováBeata Malinková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 08.29 0.0 1.00
Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 07.97 0.0
11 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 07.97 0.0
12 Klára KazimírskáKlára Kazimírská
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 07.86 0.0
13 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.73 0.0
14 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.58 0.0
15 Klára GodulováKlára Godulová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 06.48 0.0
16 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 06.42 0.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 13.36 0.0 11.00
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 12.61 0.0 9.00
3 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 11.82 0.0 8.00
4 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11.81 0.0 7.00
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11.63 0.0 6.00
6 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.44 0.0 5.00
7 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10.11 0.0 4.00
8 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 09.39 0.0 3.00
9 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 08.48 0.0 2.00
10 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 08.38 0.0 1.00
11 Tomáš SzmekTomáš Szmek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 08.11 0.0
12 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 08.08 0.0
13 Michal MrázekMichal Mrázek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 07.50 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 30.63 0.0 11.00
2 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 30.22 0.0 9.00
3 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 28.46 0.0 8.00
4 Laura FluderováLaura Fluderová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 25.23 0.0 7.00
5 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 22.95 0.0 6.00
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 22.52 0.0 5.00
7 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 20.85 0.0 4.00
8 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 20.44 0.0 3.00
9 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 18.05 0.0 2.00
10 Beata MalinkováBeata Malinková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 17.42 0.0 1.00
11 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 17.39 0.0
12 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12.45 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 40.53 0.0 11.00
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 39.06 0.0 9.00
3 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 33.30 0.0 8.00
4 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 30.61 0.0 7.00
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 29.97 0.0 6.00
6 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 29.01 0.0 5.00
7 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 28.45 0.0 4.00
8 Filip VocetkaFilip Vocetka
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 25.62 0.0 3.00
9 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 25.30 0.0 2.00
10 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 24.42 0.0 1.00
11 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 22.66 0.0
12 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 21.49 0.0
13 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 21.22 0.0
14 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 21.20 0.0
15 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 21.00 0.0
16 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 19.77 0.0
17 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 18.57 0.0
18 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 14.44 0.0
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 38.68 0.0 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 29.32 0.0 9.00
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 25.99 0.0 8.00
4 Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 25.84 0.0 7.00
5 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 25.51 0.0 6.00
6 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 22.41 0.0 5.00
7 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 22.37 0.0 4.00
8 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 21.40 0.0 3.00
9 Klára KazimírskáKlára Kazimírská
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 20.63 0.0 2.00
10 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 20.57 0.0 1.00
11 Laura FluderováLaura Fluderová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 20.27 0.0
12 Beata MalinkováBeata Malinková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 20.06 0.0
13 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 18.25 0.0
14 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 18.09 0.0
15 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 16.94 0.0
MS Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 39.78
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 46.84 0.0 11.00
2 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 40.94 0.0 9.00
3 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 29.95 0.0 8.00
4 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 29.79 0.0 7.00
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 23.15 0.0 6.00
6 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 21.90 0.0 5.00
7 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 20.49 0.0 4.00
8 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 18.17 0.0 3.00
9 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16.11 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 33.19 0.0 11.00
2 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 30.14 0.0 9.00
3 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 29.40 0.0 8.00
4 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 27.06 0.0 7.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 26.95 0.0 6.00
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 26.83 0.0 5.00
7 Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 24.58 0.0 4.00
8 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 23.97 0.0 3.00
9 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 23.75 0.0 2.00
10 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 22.94 0.0 1.00
11 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 22.89 0.0
12 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22.36 0.0
13 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
03 22.01 0.0
14 Aneta PaterováAneta Paterová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
03 20.54 0.0
15 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 19.79 0.0
16 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 19.54 0.0
17 Laura FluderováLaura Fluderová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 18.62 0.0
18 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 18.54 0.0
19 Marcela MauritzováMarcela Mauritzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18.00 0.0
20 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 17.27 0.0
21 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 14.50 0.0
Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 DNS 0.0
Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 DNS 0.0
Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 NM 0.0
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 40.25 0.0 11.00
2 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 40.03 0.0 9.00
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 36.86 0.0 8.00
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 35.88 0.0 7.00
5 Filip VocetkaFilip Vocetka
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 32.98 0.0 6.00
6 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 32.58 0.0 5.00
7 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 30.53 0.0 4.00
8 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 29.92 0.0 3.00
9 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 29.01 0.0 2.00
10 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 28.40 0.0 1.00
11 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 26.80 0.0
12 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 26.53 0.0
13 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 25.16 0.0
14 Šimon KwašnýŠimon Kwašný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
03 20.11 0.0
Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:14.31 11.00
2 Adam ZončaAdam Zonča 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 18:06.05 9.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:44.15 8.00
MS Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:26.65
MS Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16:44.15
Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:32.87 11.00
2 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18:46.14 9.00
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:55.09 8.00
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:50.95 7.00
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 20:12.32 6.00
6 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:16.68 5.00
7 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20:32.75 4.00
8 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:35.40 3.00
9 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:59.10 2.00
10 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22:58.61 1.00
MS Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16:39.93
Celkem 11 závodníků