výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajského přeboru JMK družstev staršího žactva

Břeclav (10. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.70
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.17
3 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.57
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.60
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.65
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.79
4 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.06
5 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.54
6 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.57
7 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.08
Petr ProkešPetr Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.62
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.78
3 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.94
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.99
5 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.48
6 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.99
7 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.82
3 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.87
4 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.07
5 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.52
6 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.70
7 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
2 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.66
3 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 07.94
4 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.24
5 Jakub JanekJakub Janek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.56
6 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.80
7 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.98
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.53
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.60
4 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.62
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.65
6 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.66
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.70
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.78
9 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.79
10 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.82
11 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.87
12 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.94
12 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 07.94
14 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.99
15 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.06
16 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.07
17 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.17
18 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.24
19 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.48
20 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.52
21 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.54
22 Jakub JanekJakub Janek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.56
23 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.57
23 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.57
25 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.70
26 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.79
27 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 08.80
28 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.99
29 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.48
30 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.70
31 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.08
32 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.98
Petr ProkešPetr Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.56 11.00
2 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.61 9.00
3 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 07.65 8.00
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.74 7.00
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.80 6.00
6 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.69 4.00
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.84 3.00
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.89 2.00
4= Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.90 0.50
4= Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 07.90 0.50
6 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.94
7 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.03
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.05 11.00
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.28 9.00
3 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.30 8.00
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.31 7.00
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.38 6.00
6 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 08.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.39 4.00
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.41 3.00
3 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.43 2.00
4 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.52 1.00
5 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.58
Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.50
2 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.55
3 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.63
4 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.79
5 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.82
6 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.26
7 Zita BerkováZita Berková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.67
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.08
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.36
3 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.83
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.84
5 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.01
6 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.28
7 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.15
2 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.47
3 Veronika WieznerováVeronika Wieznerová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 08.90
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.16
5 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.64
MS Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková 04 SlovenskoSlovensko 8 08.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.29
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.76
3 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.85
4 Anna WojnarováAnna Wojnarová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.00
5 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.14
6 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.22
MS Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 8 08.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.39
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.53
3 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.85
4 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.91
5 Markéta NečasováMarkéta Nečasová 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.69
6 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 10.66
MS Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.26
Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.41
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.54
3 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.62
4 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.90
5 Aneta VeseláAneta Veselá 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
6 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 10.16
7 Sabina ŠkopíkováSabina Škopíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.19
MS Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 8 09.34
Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 9 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.45
2 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.59
3 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.97
4 Sára NámešpetrováSára Námešpetrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.14
5 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.25
6 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.47
7 Kateřina PevnáKateřina Pevná 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.34
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49
3 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.11
4 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.13
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.44
Lucie MichnováLucie Michnová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.08
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.15
3 Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.26
4 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.29
5 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.34
6 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.36
7 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.39
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.41
9 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.45
10 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.47
11 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49
12 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.50
13 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.53
14 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.54
15 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.55
16 Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 8 08.57
17 Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková 04 SlovenskoSlovensko 8 08.58
18 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.59
19 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.62
20 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.63
21 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.76
22 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.79
23 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.82
24 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.83
25 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.84
26 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.85
26 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.85
28 Veronika WieznerováVeronika Wieznerová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 08.90
28 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.90
30 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.91
31 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.97
32 Anna WojnarováAnna Wojnarová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.00
33 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.01
34 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.11
35 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.13
36 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.14
36 Sára NámešpetrováSára Námešpetrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.14
38 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.16
39 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.25
40 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.26
41 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.28
42 Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 8 09.34
43 Aneta VeseláAneta Veselá 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
44 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.44
45 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.47
46 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.53
47 Kateřina PevnáKateřina Pevná 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.57
48 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.64
49 Zita BerkováZita Berková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.67
50 Markéta NečasováMarkéta Nečasová 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.69
51 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 10.16
52 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.22
53 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.28
54 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 10.66
55 Sabina ŠkopíkováSabina Škopíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.19
Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Lucie MichnováLucie Michnová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 17.38 11.00
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.82 8.00
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.85 7.00
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.08 6.00
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.16 4.50
6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.16 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.79 9.00
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.17 3.00
3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.23 2.00
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 18.27 1.00
5 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.33
6 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 18.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.68
2 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.74
3 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.10
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.16
5 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 20.19
Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 19.55
2 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 19.68
3 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.03
4 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 20.91
5 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.91
6 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.06
2 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.69
3 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.31
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 23.25
5 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.02
6 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.86
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 18.32
2 Šimon KafkaŠimon Kafka 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 21.55
3 Vojtěch HoraVojtěch Hora 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.67
4 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 17.38 11.00
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.79 9.00
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.82 8.00
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.85 7.00
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.08 6.00
6 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.16 4.50
6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.16 4.50
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.17 3.00
9 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.23 2.00
10 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 18.27 1.00
11 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 18.32
12 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.33
13 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 18.67
14 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.68
15 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.74
16 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 19.55
17 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 19.68
18 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.03
19 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.10
20 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.16
21 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 20.19
22 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 20.91
22 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.91
24 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.06
25 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.21
26 Šimon KafkaŠimon Kafka 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 21.55
27 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.69
28 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.31
29 Vojtěch HoraVojtěch Hora 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.67
30 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 23.25
31 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 24.02
32 Hynek JankůHynek Janků 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.07
33 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.86
Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 19.17 11.00
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.86 9.00
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.95 8.00
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.19 6.00
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 20.25 3.00
6 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 20.30 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.20 5.00
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 20.21 4.00
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 20.50
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 20.51
5 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 20.57
6 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 20.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.09 7.00
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.28 2.00
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 20.60
4 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 20.95
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.17
6 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 21.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 20.97
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.34
3 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 21.58
4 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 21.70
5 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.77
MS Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková 04 SlovenskoSlovensko 1 20.45
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.39
2 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 21.38
3 Denisa SommerováDenisa Sommerová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 21.52
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.81
5 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.82
6 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.26
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 3 20.48
2 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.03
3 Aneta FingerováAneta Fingerová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.16
4 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.17
5 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 22.38
6 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.65
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.07
2 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.44
3 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.47
4 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 22.85
5 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 23.26
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina NesvadbováMartina Nesvadbová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 24.22
2 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 24.43
3 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.61
4 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.66
5 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 28.55
Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 20.94
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 21.56
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.84
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 24.96
5 Kateřina PevnáKateřina Pevná 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5 26.35
Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 10.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 20.89
2 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.52
3 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.21
4 Zita BerkováZita Berková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 23.43
MS Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 2 19.73
MS Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 6 23.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 19.17 11.00
2 Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 2 19.73
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.86 9.00
4 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.95 8.00
5 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.09 7.00
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.19 6.00
7 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.20 5.00
8 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 20.21 4.00
9 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 20.25 3.00
10 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.28 2.00
11 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 20.30 1.00
12 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.39
13 Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková 04 SlovenskoSlovensko 1 20.45
14 Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 3 20.48
15 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 20.50
16 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 20.51
17 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 20.57
18 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 20.60
19 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 20.89
20 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 20.90
21 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 20.94
22 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 20.95
23 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 20.97
24 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.17
25 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.34
26 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 21.36
27 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 21.38
28 Denisa SommerováDenisa Sommerová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 21.52
28 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.52
30 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 21.56
31 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 21.58
32 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 21.70
33 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.77
34 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.81
35 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.82
36 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.84
37 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.03
38 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.07
39 Aneta FingerováAneta Fingerová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.16
40 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.17
41 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.21
42 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.26
43 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 22.38
44 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.44
45 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.47
46 Nicol ŠafářováNicol Šafářová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.65
47 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 22.85
48 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 23.26
49 Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 6 23.32
50 Zita BerkováZita Berková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 23.43
51 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.11
52 Martina NesvadbováMartina Nesvadbová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 24.22
53 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 24.43
54 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.61
55 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.66
56 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 24.96
57 Kateřina PevnáKateřina Pevná 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5 26.35
58 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 28.55
Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 36.96 11.00
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 37.57 9.00
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.17 8.00
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 39.76 7.00
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 40.49 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 40.67 5.00
2 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.26 3.00
3 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 45.37 2.00
Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 41.36 4.00
2 Šimon KafkaŠimon Kafka 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 48.06 1.00
Jakub SmolaJakub Smola 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Vojtěch HoraVojtěch Hora 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 36.96 11.00
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 37.57 9.00
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.17 8.00
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 39.76 7.00
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 40.49 6.00
6 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 40.67 5.00
7 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 41.36 4.00
8 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.26 3.00
9 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 45.37 2.00
10 Šimon KafkaŠimon Kafka 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 48.06 1.00
Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Jakub SmolaJakub Smola 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Vojtěch HoraVojtěch Hora 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 41.55 11.00
2 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.73 9.00
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.75 8.00
4 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.64 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 44.48 6.00
2 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 44.75 5.00
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.17 4.00
4 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 46.18
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 45.49 2.00
2 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 46.60
3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 47.36
4 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 47.41
5 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.23
2 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.78
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 48.09
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 45.42 3.00
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 46.67
3 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 51.16
4 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 52.19
MS Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 2 45.57
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 43.43 7.00
MS Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 3 44.44
MS Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 2 52.97
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 41.55 11.00
2 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.73 9.00
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.75 8.00
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 43.43 7.00
5 Mária ŠimekováMária Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 3 44.44
6 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 44.48 6.00
7 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 44.75 5.00
8 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.17 4.00
9 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 45.42 3.00
10 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 45.49 2.00
11 Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 2 45.57
12 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.64 1.00
13 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 46.18
14 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 46.60
15 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 46.67
16 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.23
17 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 47.36
18 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 47.41
19 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.68
20 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.78
21 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 48.09
22 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 51.16
23 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 52.19
24 Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 2 52.97
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:19.04 11.00
2 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2:21.05 9.00
3 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:24.19 8.00
4 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:28.66 7.00
5 Matteo LongoMatteo Longo 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:37.73 6.00
6 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:47.39 5.00
7 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2:50.87 4.00
Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Jakub SmolaJakub Smola 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Martin ČečilMartin Čečil 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:22.27 11.00
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:24.03 9.00
3 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:24.76 8.00
4 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:26.65 7.00
5 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:31.39 6.00
6 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:31.72 5.00
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2:37.23 4.00
8 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:39.27 3.00
9 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:40.31 2.00
10 Denisa SpáčilováDenisa Spáčilová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:43.83 1.00
11 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:47.28
12 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:48.42
13 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:53.44
Martina NesvadbováMartina Nesvadbová 04 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4:39.69 11.00
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:42.83 9.00
3 Josef RacekJosef Racek 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:56.05 8.00
4 Jiří ČernýJiří Černý 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:56.19 7.00
5 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:33.00 6.00
6 Libor TesařLibor Tesař 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5:39.87 5.00
7 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:40.05 4.00
8 Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:12.15 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 4:58.82 11.00
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:03.30 9.00
3 Ludmila HorákováLudmila Horáková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:18.27 8.00
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 5:18.35 7.00
5 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5:27.17 6.00
6 Stela ŠkvařilováStela Škvařilová 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:50.90 5.00
7 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:50.93 4.00
8 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6:18.52 3.00
9 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7:09.71 2.00
MS Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5:27.34
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 13.57 11.00
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 14.29 9.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.37 8.00
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.45 7.00
5 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 6 14.96 6.00
6 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 16.06 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 15.44 5.00
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.57 4.00
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 15.60 3.00
4 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.72 2.00
5 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 16.29
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 13.57 11.00
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 14.29 9.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.37 8.00
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.45 7.00
5 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 6 14.96 6.00
6 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 15.44 5.00
7 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.57 4.00
8 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 15.60 3.00
9 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.72 2.00
10 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 16.06 1.00
11 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 16.29
12 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.58

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.57 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 15.98 9.00
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.81 8.00
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 16.94 7.00
5 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.82 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 16.99 6.00
2 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 17.16 5.00
3 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.82 2.50
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.06
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 17.81 4.00
2 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 17.92 1.00
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 18.08
4 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.91
5 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 19.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.57 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 15.98 9.00
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 16.81 8.00
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 16.94 7.00
5 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 16.99 6.00
6 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 17.16 5.00
7 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 17.81 4.00
8 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.82 2.50
8 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 17.82 2.50
10 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 17.92 1.00
11 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.06
12 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 18.08
13 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.91
14 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 19.91

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:41.38 11.00
2 Ježek, Hriczo, Krčma, Němec Ježek, Hriczo, Krčma, Němec VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:45.44 9.00
3 Hořínek, Fiala, Němec, Nečas Hořínek, Fiala, Němec, Nečas Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:58.21 8.00
4 Blaha, Jurkovič, Hruška, Kalábek Blaha, Jurkovič, Hruška, Kalábek Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:03.54 7.00
5 Košťál, Marčík, Morávek, Švejnoha Košťál, Marčík, Morávek, Švejnoha AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:05.23 6.00
6 Klement, Bambuch, Hodya, Urbánek Klement, Bambuch, Hodya, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno 5 3:10.31 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pijáková, Hutárková, Svobodová, Teplá Pijáková, Hutárková, Svobodová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:50.92 11.00
2 Galburová, Morávková, Hercogová, Salayová Galburová, Morávková, Hercogová, Salayová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 3:05.80 8.00
3 Reichertová, Skopalová, Pokorná, Juřenčáková Reichertová, Skopalová, Pokorná, Juřenčáková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 3:09.49 7.00
4 Fojtíková, Klobásková, Slavíčková, Vajnrajchová Fojtíková, Klobásková, Slavíčková, Vajnrajchová JAC BrnoJAC Brno 1 3:10.34 6.00
5 Hudečková, Karasová Hudečková, Karasová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:18.45 1.00
6 Široká, Nováková, Šafářová Široká, Nováková, Šafářová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:23.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrýsková, Vinklerová, Navrátilová, Janů Andrýsková, Vinklerová, Navrátilová, Janů Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 3:05.79 9.00
2 Hájková, Rubášová, Sommerová, Samlíková Hájková, Rubášová, Sommerová, Samlíková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 3:14.07 5.00
3 Bačáková, Březinová, Wojnarová, Dobešová Bačáková, Březinová, Wojnarová, Dobešová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:14.34 4.00
4 Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Spáčilová Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Spáčilová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:16.06 3.00
5 Trojancová, Masaříková, Veselá, Halasová Trojancová, Masaříková, Veselá, Halasová Orel VyškovOrel Vyškov 6 3:17.20 2.00
6 Jelínková, Skoumalová, Mikulicová, Nečasová Jelínková, Skoumalová, Mikulicová, Nečasová Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 3:28.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pijáková, Hutárková, Svobodová, Teplá Pijáková, Hutárková, Svobodová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:50.92 11.00
2 Andrýsková, Vinklerová, Navrátilová, Janů Andrýsková, Vinklerová, Navrátilová, Janů Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 3:05.79 9.00
3 Galburová, Morávková, Hercogová, Salayová Galburová, Morávková, Hercogová, Salayová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 3:05.80 8.00
4 Reichertová, Skopalová, Pokorná, Juřenčáková Reichertová, Skopalová, Pokorná, Juřenčáková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 3:09.49 7.00
5 Fojtíková, Klobásková, Slavíčková, Vajnrajchová Fojtíková, Klobásková, Slavíčková, Vajnrajchová JAC BrnoJAC Brno 1 3:10.34 6.00
6 Hájková, Rubášová, Sommerová, Samlíková Hájková, Rubášová, Sommerová, Samlíková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 3:14.07 5.00
7 Bačáková, Březinová, Wojnarová, Dobešová Bačáková, Březinová, Wojnarová, Dobešová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:14.34 4.00
8 Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Spáčilová Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Spáčilová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:16.06 3.00
9 Trojancová, Masaříková, Veselá, Halasová Trojancová, Masaříková, Veselá, Halasová Orel VyškovOrel Vyškov 6 3:17.20 2.00
10 Hudečková, Karasová Hudečková, Karasová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:18.45 1.00
11 Široká, Nováková, Šafářová Široká, Nováková, Šafářová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:23.20
12 Jelínková, Skoumalová, Mikulicová, Nečasová Jelínková, Skoumalová, Mikulicová, Nečasová Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 3:28.57

Skok vysoký - Žáci

(ne, 10.6.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.75 11.00
2 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.72 9.00
3 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.66 8.00
4 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.63 7.00
5 Tomáš KováčTomáš Kováč
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.55 6.00
6 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.55 5.00
7 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.55 4.00
8 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.50 3.00
9 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.50 2.00
10 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.50 1.00
Petr ProkešPetr Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 DNS
David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 10.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.55 11.00
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.50 9.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1.45 8.00
4 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.40 7.00
5 Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1.40 6.00
6 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.40 5.00
7= Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.35 3.50
7= Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.35 3.50
9 Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35 2.00
10 Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.35 1.00
11 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.30
12 Natália JakubcováNatália Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.30
MS Gabriela JuríčkováGabriela Juríčková
SlovenskoSlovensko
04 1.55
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.32 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2.89 9.00
3 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 2.49 8.00
4 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 2.29 7.00
5 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2.29 6.00
6 Martin SchwoiserMartin Schwoiser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 2.09 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 10.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.95 +0.0 m/s 0.0 11.00
2 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5.82 +0.0 m/s 0.0 9.00
3 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5.78 +0.0 m/s 0.0 8.00
4 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5.57 +0.0 m/s 0.0 7.00
5 David GrubišićDavid Grubišić
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.39 +0.0 m/s 0.0 6.00
6 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5.30 +0.0 m/s 0.0 5.00
7 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5.29 +0.0 m/s 0.0 4.00
8 Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 5.23 +0.0 m/s 0.0 3.00
9 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.04 +0.0 m/s 0.0 2.00
10 Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.86 +0.0 m/s 0.0 1.00
11 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 4.85 +0.0 m/s 0.0
12 Tomáš KováčTomáš Kováč
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.70 +0.0 m/s 0.0
13 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.47 +0.0 m/s 0.0
14 Jakub JanekJakub Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.43 +0.0 m/s 0.0
15 Hynek JurkovičHynek Jurkovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4.29 +0.0 m/s 0.0
16 Vladimír KalábekVladimír Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4.28 +0.0 m/s 0.0
17 Filip ŽitnýFilip Žitný
BYAC BrnoBYAC Brno
04 4.03 +0.0 m/s 0.0
18 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3.82 +0.0 m/s 0.0
19 Vojtěch HoraVojtěch Hora
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3.63 +0.0 m/s 0.0
20 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.15 +0.0 m/s 0.0
Petr ProkešPetr Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 DNS 0.0
Michal KubešMichal Kubeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 10.6.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 5.02 +0.0 m/s 0.0 11.00
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.95 +0.0 m/s 0.0 9.00
2 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.95 +0.0 m/s 0.0 8.00
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.93 +0.0 m/s 0.0 7.00
4 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 4.75 +0.0 m/s 0.0 6.00
5 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.73 +0.0 m/s 0.0 5.00
6 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.70 +0.0 m/s 0.0 4.00
7 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.68 +0.0 m/s 0.0 3.00
8 Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 4.50 +0.0 m/s 0.0 2.00
9 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.49 +0.0 m/s 0.0 1.00
10 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.48 +0.0 m/s 0.0
11 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4.48 +0.0 m/s 0.0
12 Anna WojnarováAnna Wojnarová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 4.42 +0.0 m/s 0.0
13 Amálie IlgnerováAmálie Ilgnerová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.39 +0.0 m/s 0.0
14 Sára NámešpetrováSára Námešpetrová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.38 +0.0 m/s 0.0
15 Julie SamlíkováJulie Samlíková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 4.37 +0.0 m/s 0.0
16 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4.33 +0.0 m/s 0.0
17 Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.33 +0.0 m/s 0.0
18 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.32 +0.0 m/s 0.0
19 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 4.31 +0.0 m/s 0.0
20 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.29 +0.0 m/s 0.0
21 Veronika WieznerováVeronika Wieznerová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 4.28 +0.0 m/s 0.0
22 Ludmila HorákováLudmila Horáková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 4.28 +0.0 m/s 0.0
23 Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 4.24 +0.0 m/s 0.0
24 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.23 +0.0 m/s 0.0
25 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.15 +0.0 m/s 0.0
26 Denisa SommerováDenisa Sommerová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
04 4.14 +0.0 m/s 0.0
27 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.04 +0.0 m/s 0.0
28 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.03 +0.0 m/s 0.0
29 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.99 +0.0 m/s 0.0
30 Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 3.95 +0.0 m/s 0.0
31 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.93 +0.0 m/s 0.0
32 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC BrnoBYAC Brno
04 3.91 +0.0 m/s 0.0
33 Natália JakubcováNatália Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 3.77 +0.0 m/s 0.0
34 Zuzana KřížováZuzana Křížová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 3.75 +0.0 m/s 0.0
35 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3.68 +0.0 m/s 0.0
36 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3.63 +0.0 m/s 0.0
37 Markéta NečasováMarkéta Nečasová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 3.62 +0.0 m/s 0.0
38 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3.41 +0.0 m/s 0.0
39 Kateřina PevnáKateřina Pevná
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3.36 +0.0 m/s 0.0
40 Radka VláčilováRadka Vláčilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.11 +0.0 m/s 0.0
41 Karolína PauříkováKarolína Pauříková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.00 +0.0 m/s 0.0
42 Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2.46 +0.0 m/s 0.0
MS Michaela RutarováMichaela Rutarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.84 +0.0 m/s
Vanesa MartincováVanesa Martincová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Lucie MichnováLucie Michnová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Tereza KašparováTereza Kašparová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Celkem 47 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
03 10.27 0.0 11.00
2 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10.19 0.0 9.00
3 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 10.13 0.0 8.00
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 09.57 0.0 7.00
5 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 09.43 0.0 6.00
6 Eliška TepláEliška Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 09.10 0.0 5.00
7 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 08.23 0.0 4.00
8 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 08.14 0.0 3.00
9 Barbora HavrlantováBarbora Havrlantová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 08.12 0.0 2.00
10 Tereza RačanskáTereza Račanská
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.09 0.0 1.00
11 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 07.80 0.0
12 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 07.74 0.0
13 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 07.33 0.0
14 Kateřina PaczkováKateřina Paczková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
04 07.31 0.0
15 Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 06.96 0.0
16 Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 06.62 0.0
17 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 06.57 0.0
18 Radka VláčilováRadka Vláčilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 05.85 0.0
19 Lucie SkalníkováLucie Skalníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 05.38 0.0
20 Amálie IlgnerováAmálie Ilgnerová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 05.20 0.0
21 Karolína PauříkováKarolína Pauříková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 05.10 0.0
22 Karolína SmolováKarolína Smolová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 04.32 0.0
MS Michaela RutarováMichaela Rutarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 08.36
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 DNS 0.0
Adéla SchneiderováAdéla Schneiderová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 DNS 0.0
Natálie JablonickáNatálie Jablonická
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 10.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 15.30 0.0 11.00
2 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11.55 0.0 9.00
3 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11.49 0.0 8.00
4 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 10.71 0.0 7.00
5 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 10.37 0.0 6.00
6 Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 10.14 0.0 5.00
7 Štěpán IrajnŠtěpán Irajn
BYAC BrnoBYAC Brno
03 09.85 0.0 4.00
8 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 08.90 0.0 3.00
9 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel VyškovOrel Vyškov
05 08.50 0.0 2.00
10 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 08.47 0.0 1.00
11 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 07.88 0.0
12 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.65 0.0
13 Samuel VinklerSamuel Vinkler
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 06.66 0.0
14 Lukáš NěmecLukáš Němec
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 05.50 0.0
Matěj KordíkMatěj Kordík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS 0.0
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 10.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 26.17 0.0 11.00
2 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 24.59 0.0 9.00
3 Michaela RutarováMichaela Rutarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 23.54 0.0 8.00
4 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
03 22.67 0.0 7.00
5 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 22.38 0.0 6.00
6 Eliška TepláEliška Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 22.31 0.0 5.00
7 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 21.13 0.0 4.00
8 Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 19.59 0.0 3.00
9 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 19.52 0.0 2.00
10 Barbora HavrlantováBarbora Havrlantová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 18.64 0.0 1.00
11 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 17.62 0.0
12 Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 16.35 0.0
13 Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 15.29 0.0
14 Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 14.95 0.0
15 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 14.28 0.0
16 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13.24 0.0
Lucie MichnováLucie Michnová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Adéla SchneiderováAdéla Schneiderová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 DNS 0.0
Natálie JablonickáNatálie Jablonická
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 10.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 46.13 0.0 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 36.26 0.0 9.00
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 34.79 0.0 8.00
4 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 33.10 0.0 7.00
5 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 32.96 0.0 6.00
6 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 31.17 0.0 5.00
7 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 31.15 0.0 4.00
8 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 26.00 0.0 3.00
9 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 25.96 0.0 2.00
10 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 25.53 0.0 1.00
11 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 23.80 0.0
12 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 20.77 0.0
13 Matěj TajovskýMatěj Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 20.60 0.0
14 Šimon KafkaŠimon Kafka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 20.39 0.0
15 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 19.77 0.0
16 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 19.34 0.0
17 Samuel VinklerSamuel Vinkler
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 18.36 0.0
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 DNS 0.0
Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 NM 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 10.6.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva JanásováIva Janásová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 33.88 0.0 11.00
2 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 29.86 0.0 9.00
3 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 29.19 0.0 8.00
4 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 27.87 0.0 7.00
5 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 27.57 0.0 6.00
6 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 25.79 0.0 5.00
7 Eliška TepláEliška Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 24.48 0.0 4.00
8 Michaela RutarováMichaela Rutarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 22.55 0.0 3.00
9 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 21.32 0.0 2.00
10 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 21.27 0.0 1.00
11 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 21.06 0.0
12 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 20.69 0.0
13 Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 20.04 0.0
14 Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 15.57 0.0
15 Kateřina PaczkováKateřina Paczková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
04 15.18 0.0
16 Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 13.89 0.0
17 Karolína SmolováKarolína Smolová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 07.58 0.0
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 DNS 0.0
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 10.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 62.78 0.0 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 47.93 0.0 9.00
3 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 37.29 0.0 8.00
4 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 36.96 0.0 7.00
5 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 36.01 0.0 6.00
6 Štěpán IrajnŠtěpán Irajn
BYAC BrnoBYAC Brno
03 35.20 0.0 5.00
7 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 34.64 0.0 4.00
8 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 33.50 0.0 3.00
9 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 30.64 0.0 2.00
10 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel VyškovOrel Vyškov
05 30.52 0.0 1.00
11 Jakub JanekJakub Janek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 28.94 0.0
12 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 28.72 0.0
13 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 28.06 0.0
14 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 25.01 0.0
15 Martin SchwoiserMartin Schwoiser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 24.65 0.0
16 Samuel VinklerSamuel Vinkler
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 23.85 0.0
17 Libor TesařLibor Tesař
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 23.33 0.0
18 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 22.99 0.0
MS Erik VeselýErik Veselý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 58.28
Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 DNS 0.0
Matěj KordíkMatěj Kordík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS 0.0
Michal KubešMichal Kubeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 NM 0.0
Celkem 22 závodníků