výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen

Meziboří (13. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.5.2018 - 06:00) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.36
2 78 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.25
3 3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 12.83
4 44 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.30
5 33 Manh LeDucManh LeDuc 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 13.77
6 41 David VolákDavid Volák 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 13.80
MS 46 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.5.2018 - 06:00) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 12.16
2 69 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.27
3 66 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.30
4 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 4 12.38
5 30 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.44
6 40 Jakub SemelkaJakub Semelka 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.56
7 37 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 12.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.5.2018 - 06:00) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83
2 58 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 12.26
3 27 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 12.40
4 93 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.47
5 64 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.60
6 34 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.64
7 20 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 1 13.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.5.2018 - 06:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.65
2 86 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.06
3 81 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.33
4 28 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.51
5 42 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.95
6 45 Karel MesárošKarel Mesároš 03 ASK LovosiceASK Lovosice 7 13.13
7 50 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.5.2018 - 06:00) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.74
2 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.29
3 52 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.37
4 17 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 12.39
5 53 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.48
6 39 Petr ScigelPetr Scigel 83 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.83
7 4 Jakub HlavaJakub Hlava 03 AK MostAK Most 7 14.02
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.36
2 46 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.64
3 71 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.65
4 59 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.74
5 63 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83
6 86 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.06
7 29 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 12.16
8 78 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.25
9 58 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 12.26
10 69 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.27
11 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.29
12 66 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.30
13 81 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.33
14 52 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.37
15 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 4 12.38
16 17 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 12.39
17 27 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 12.40
18 30 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.44
19 93 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.47
20 53 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.48
21 28 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.51
22 40 Jakub SemelkaJakub Semelka 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.56
23 37 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 12.60
23 64 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.60
25 34 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.64
26 3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 12.83
26 39 Petr ScigelPetr Scigel 83 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.83
28 42 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.95
29 45 Karel MesárošKarel Mesároš 03 ASK LovosiceASK Lovosice 7 13.13
30 20 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 1 13.25
31 44 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.30
32 50 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.55
33 33 Manh LeDucManh LeDuc 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 13.77
34 41 David VolákDavid Volák 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 13.80
35 4 Jakub HlavaJakub Hlava 03 AK MostAK Most 7 14.02

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 13.5.2018 - 07:05) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.28 11.00
2 71 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.50 9.00
3 63 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.75 8.00
4 59 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.80 7.00
5 29 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 11.81 6.00
6 86 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.5.2018 - 07:05) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.12 4.00
2 78 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.14 3.00
3 81 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 12.15 2.00
4 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.24 0.50
5 58 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.24 0.50
66 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 13.5.2018 - 07:15) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.59 11.00
2 138 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.89 9.00
3 159 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 13.91 8.00
4 104 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.93 7.00
5 158 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.04 6.00
6 139 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.07 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.73 4.00
2 133 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.87 3.00
3 156 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.92 2.00
4 105 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.99 1.00
5 121 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 4 14.06
6 110 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 7 14.12
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.5.2018 - 06:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.37
2 138 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.67
3 104 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 13.80
4 158 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.82
5 123 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 8 13.94
6 136 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.65
7 100 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 15.33
MS 117 Jennifer IhlJennifer Ihl 96 TVL FreibergTVL Freiberg 2 13.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.5.2018 - 06:15) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.85
2 137 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.06
3 102 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 14.37
4 164 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 14.40
5 146 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.57
6 129 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 14.68
MS 126 Maria GläßerMaria Gläßer 96 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 2 13.43
MS 166 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 15.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.5.2018 - 06:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.79
2 121 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.88
3 110 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.04
4 111 Barbora BenešováBarbora Benešová 04 ASK DěčínASK Děčín 6 14.42
5 145 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.51
6 144 Marie PařezováMarie Pařezová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.27
MS 115 Sophie BachmannSophie Bachmann 98 TVL FreibergTVL Freiberg 3 14.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.5.2018 - 06:15) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.88
2 133 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 13.88
3 156 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.92
4 120 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.19
5 142 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.70
6 147 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.20
MS 118 Jessica ThielJessica Thiel 96 TVL FreibergTVL Freiberg 1 13.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Jennifer IhlJennifer Ihl 96 TVL FreibergTVL Freiberg 2 13.32
2 160 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.37
3 126 Maria GläßerMaria Gläßer 96 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 2 13.43
4 138 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.67
5 118 Jessica ThielJessica Thiel 96 TVL FreibergTVL Freiberg 1 13.71
6 139 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.79
7 104 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 13.80
8 158 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.82
9 159 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.85
10 121 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.88
10 105 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.88
10 133 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 13.88
13 156 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.92
14 123 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 8 13.94
15 110 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.04
16 137 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.06
17 120 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.19
18 115 Sophie BachmannSophie Bachmann 98 TVL FreibergTVL Freiberg 3 14.36
19 102 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 14.37
20 164 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 14.40
21 111 Barbora BenešováBarbora Benešová 04 ASK DěčínASK Děčín 6 14.42
22 145 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.51
23 146 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.57
24 136 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.65
25 129 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 14.68
26 142 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.70
27 147 Klára ProškováKlára Prošková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.20
28 144 Marie PařezováMarie Pařezová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 15.27
29 166 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 15.32
30 100 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 15.33

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 08:25) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.65 11.00
2 71 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.41 9.00
3 63 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.43 8.00
4 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 5 23.82 6.00
5 59 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 23.87 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 08:25) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 23.56 7.00
2 78 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.15 4.00
3 40 Jakub SemelkaJakub Semelka 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 24.67 2.00
4 36 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 24.72 1.00
5 3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 25.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 08:25) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.42 3.00
2 65 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.07
3 77 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 25.32
4 64 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.39
5 79 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.09
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 13.5.2018 - 08:25) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 24.86
2 34 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 25.20
3 27 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 25.45
4 18 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 4 26.41
83 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 13.5.2018 - 08:25) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.07
2 38 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 26.74
3 50 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 27.21
4 16 Onřej KudernaOnřej Kuderna 04 AK MostAK Most 3 28.51
5 12 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 1 35.56
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 13.5.2018 - 08:25) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.12
2 41 David VolákDavid Volák 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 28.28
3 33 Manh LeDucManh LeDuc 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.38
4 8 Erik PetroErik Petro 03 AK MostAK Most 2 28.68
5 10 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 04 AK MostAK Most 5 32.09
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.65 11.00
2 71 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.41 9.00
3 63 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.43 8.00
4 29 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 23.56 7.00
5 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 5 23.82 6.00
6 59 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 23.87 5.00
7 78 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.15 4.00
8 69 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.42 3.00
9 40 Jakub SemelkaJakub Semelka 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 24.67 2.00
10 36 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 24.72 1.00
11 37 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 24.86
12 65 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.07
12 52 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.07
14 34 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 25.20
15 77 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 25.32
16 64 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.39
17 27 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 25.45
18 3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 25.89
19 79 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.09
20 86 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.12
21 18 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 4 26.41
22 38 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 26.74
23 50 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 27.21
24 41 David VolákDavid Volák 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 28.28
25 33 Manh LeDucManh LeDuc 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.38
26 16 Onřej KudernaOnřej Kuderna 04 AK MostAK Most 3 28.51
27 8 Erik PetroErik Petro 03 AK MostAK Most 2 28.68
28 10 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 04 AK MostAK Most 5 32.09
29 12 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 1 35.56
83 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 08:40) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 27.38 11.00
2 132 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 27.81 9.00
3 127 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 28.28 6.00
4 121 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2 29.54
MS 118 Jessica ThielJessica Thiel 96 TVL FreibergTVL Freiberg 3 28.07
MS 117 Jennifer IhlJennifer Ihl 96 TVL FreibergTVL Freiberg 4 27.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 08:40) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.76 1.50
2 156 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 29.00
3 149 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.48
4 146 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.95
5 134 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.06
6 129 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 30.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 08:40) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.05 8.00
2 133 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 28.57 5.00
3 120 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 28.76 1.50
4 110 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 3 29.16
5 154 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 29.44
6 99 Petra CibulkováPetra Cibulková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 32.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 28.08 7.00
2 164 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 28.67 4.00
3 104 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.70 3.00
4 98 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 29.37
5 128 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 29.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 27.38 11.00
2 132 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 27.81 9.00
3 117 Jennifer IhlJennifer Ihl 96 TVL FreibergTVL Freiberg 4 27.91
4 159 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.05 8.00
5 118 Jessica ThielJessica Thiel 96 TVL FreibergTVL Freiberg 3 28.07
6 151 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 28.08 7.00
7 127 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 28.28 6.00
8 133 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 28.57 5.00
9 164 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 28.67 4.00
10 104 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.70 3.00
11 137 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.76 1.50
11 120 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 28.76 1.50
13 156 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 29.00
14 110 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 3 29.16
15 98 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 29.37
16 154 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 29.44
17 149 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.48
18 121 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2 29.54
19 128 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 29.60
20 146 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.95
21 134 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.06
22 129 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 30.43
23 99 Petra CibulkováPetra Cibulková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 32.34

400 m - Muži

Muži 01 (ne, 13.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.10 11.00
2 36 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 53.24 9.00
3 19 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5 53.64 8.00
4 81 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 56.83 7.00
5 18 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 1 58.32 5.00
Celkem 5 závodníků
Muži 02 (ne, 13.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.14 6.00
2 42 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 58.59 4.00
3 67 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 60.16 3.00
4 86 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 61.48 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy

Ženy 01 (ne, 13.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 59.31 11.00
2 127 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 63.32 9.00
3 151 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 64.48 8.00
4 100 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 76.08 4.00
MS 119 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3 59.65
Celkem 5 závodníků
Ženy 02 (ne, 13.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 65.81 7.00
2 114 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 2 68.15 6.00
3 136 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.38 5.00
4 148 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 81.97 3.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 13.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 4:28.57 11.00
2 1 Radim Filip DráždˇanskýRadim Filip Dráždˇanský 82 AK MostAK Most 3 4:31.28 9.00
3 83 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 4:33.18 8.00
4 74 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 4:33.30 7.00
5 80 Radek VostřelRadek Vostřel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16 4:34.07 6.00
6 25 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 4:38.01 5.00
7 73 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 4:39.03 4.00
8 43 Lukáš HorákLukáš Horák 87 ASK LovosiceASK Lovosice 5 4:39.25 3.00
9 84 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 4:54.83 2.00
10 76 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 4:58.72 1.00
11 57 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 5:03.49
12 24 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 5:03.90
13 61 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 5:26.22
21 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 15 DNS
56 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
72 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 125 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 8 5:31.95 11.00
2 141 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 5:32.43 9.00
3 130 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 5:34.06 8.00
4 106 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 5:36.23 7.00
5 135 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 5:59.42 6.00
6 124 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 6:11.77 5.00
7 103 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 6:21.74 4.00
MS 157 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 5:27.62
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži

(ne, 13.5.2018 - 06:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 63.72 11.00
2 77 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 66.39 9.00
3 35 Michal LukášMichal Lukáš 90 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 71.74 8.00
4 61 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 76.77 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 06:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 79.38 11.00
2 128 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 80.62 9.00
3 143 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 87.23 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 08:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Beck, Musil, Herles, Knobloch Beck, Musil, Herles, Knobloch TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 45.47 11.00
2 30 Gula, Formánek, Novotný, Dittrich Gula, Formánek, Novotný, Dittrich Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 46.72 9.00
3 89 Ntemo, Šnajdr, Jiránek, Pospíšil Ntemo, Šnajdr, Jiránek, Pospíšil USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 47.68 7.50
4 53 Duffek, Cífka, Peremský, Knobloch Duffek, Cífka, Peremský, Knobloch ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 47.68 7.50
5 17 Hájek, Pokorný, Kolorenč, Petržilka Hájek, Pokorný, Kolorenč, Petržilka ASK DěčínASK Děčín 5 48.50 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 08:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Šulc, Hrbek, Kořínek, Spišjak Šulc, Hrbek, Kořínek, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 47.80 6.00
2 33 LeDuc, Scigel, Lendvorský, Vyskočil LeDuc, Scigel, Lendvorský, Vyskočil Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 50.51 4.00
3 41 Volák, Raitr, Česal, Semelka Volák, Raitr, Česal, Semelka Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 52.02 3.00
4 74 Patúc, Vostřel, Chalupa, Umlauf Patúc, Vostřel, Chalupa, Umlauf TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.64 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Patúc, Vostřel, Chalupa, Umlauf Patúc, Vostřel, Chalupa, Umlauf TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.64 2.00
2 41 Volák, Raitr, Česal, Semelka Volák, Raitr, Česal, Semelka Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 52.02 3.00
3 33 LeDuc, Scigel, Lendvorský, Vyskočil LeDuc, Scigel, Lendvorský, Vyskočil Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 50.51 4.00
4 17 Hájek, Pokorný, Kolorenč, Petržilka Hájek, Pokorný, Kolorenč, Petržilka ASK DěčínASK Děčín 5 48.50 5.00
5 78 Šulc, Hrbek, Kořínek, Spišjak Šulc, Hrbek, Kořínek, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 47.80 6.00
6 89 Ntemo, Šnajdr, Jiránek, Pospíšil Ntemo, Šnajdr, Jiránek, Pospíšil USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 47.68 7.50
6 53 Duffek, Cífka, Peremský, Knobloch Duffek, Cífka, Peremský, Knobloch ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 47.68 7.50
8 30 Gula, Formánek, Novotný, Dittrich Gula, Formánek, Novotný, Dittrich Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 46.72 9.00
9 59 Beck, Musil, Herles, Knobloch Beck, Musil, Herles, Knobloch TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 45.47 11.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Orságová, Růžičková, Řeháková, Možná Orságová, Růžičková, Řeháková, Možná USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 52.86 11.00
2 133 Taušková, Porubčanová, Dörflerová, Beckertová Taušková, Porubčanová, Dörflerová, Beckertová ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 53.75 9.00
3 122 Pangrácová, Pojslová, Jirásková, Fidlerová Pangrácová, Pojslová, Jirásková, Fidlerová ASK LovosiceASK Lovosice 5 54.79 8.00
4 146 Prokešová, Hýsková, Podhorská, Ferenczeiová Prokešová, Hýsková, Podhorská, Ferenczeiová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 54.95 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Haluzová, Němcová, Benešová, Šafaříková Haluzová, Němcová, Benešová, Šafaříková ASK DěčínASK Děčín 3 55.15 6.00
2 141 Machátová, Vondráčková, Mikešová, Bilejová Machátová, Vondráčková, Mikešová, Bilejová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 55.52 5.00
3 135 Denková, Dobešová, Pařezová, Metálová Denková, Dobešová, Pařezová, Metálová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 58.01 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Denková, Dobešová, Pařezová, Metálová Denková, Dobešová, Pařezová, Metálová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 58.01 4.00
2 141 Machátová, Vondráčková, Mikešová, Bilejová Machátová, Vondráčková, Mikešová, Bilejová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 55.52 5.00
3 112 Haluzová, Němcová, Benešová, Šafaříková Haluzová, Němcová, Benešová, Šafaříková ASK DěčínASK Děčín 3 55.15 6.00
4 146 Prokešová, Hýsková, Podhorská, Ferenczeiová Prokešová, Hýsková, Podhorská, Ferenczeiová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 54.95 7.00
5 122 Pangrácová, Pojslová, Jirásková, Fidlerová Pangrácová, Pojslová, Jirásková, Fidlerová ASK LovosiceASK Lovosice 5 54.79 8.00
6 133 Taušková, Porubčanová, Dörflerová, Beckertová Taušková, Porubčanová, Dörflerová, Beckertová ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 53.75 9.00
7 158 Orságová, Růžičková, Řeháková, Možná Orságová, Růžičková, Řeháková, Možná USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 52.86 11.00

Skok vysoký - Muži

(ne, 13.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.461.511.561.611.661.711.761.791.821.851.881.91 Body
1 60 Pavel ĎuricaPavel Ďurica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
80 1.79 ----o-xxooxxx 11.00
2 19 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.79 ---ooxooxxoxxx 9.00
3= 85 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.71 ---o-oxxx 7.50
3= 58 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.71 -oo-ooxxx 7.50
5 95 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.71 ---xoxoxoxxx 6.00
6 70 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.66 -oooxxoxxx 5.00
7 45 Karel MesárošKarel Mesároš
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1.61 oooxoxxx 4.00
8 90 Petr PospíšilPetr Pospíšil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.56 -xooxxx 3.00
MS 9 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.88
MS 14 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1.85
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 07:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.441.471.521.57 Body
1 143 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 1.44 ooxooxxx 11.00
2 108 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.44 oxoxxooxxx 9.00
3 98 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.36 oxoxxx 8.00
4 97 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.31 oxxx 7.00
5= 145 Tereza PodhorskáTereza Podhorská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.31 xoxxx 5.50
5= 150 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.31 xoxxx 5.50
MS 162 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.52
103 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 13.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 6.01 -1.9 m/s 5,51  -2.85,65  -0.85,48  -3.55,655,58  -1.85,68  -2.36,01  -1.9 11.00
2 95 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.92 +0.0 m/s x5,48  -3.95,92  +0.05,925,59  -2.85,80  -4.15,81  -1.9 9.00
3 17 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 5.70 -2.3 m/s 5,70  -2.35,16  -2.15,63  -1.35,705,38  -1.05,58  -1.35,35  -3.0 8.00
4 59 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 5.57 -4.0 m/s 5,39  -2.75,57  -4.05,51  +0.05,575,12  -4.05,07  -1.65,37  -3.6 7.00
5 85 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.56 -4.4 m/s 5,36  -2.25,48  -0.7x5,485,56  -4.44,09  -2.34,47  -3.4 6.00
6 93 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.42 +0.0 m/s 5,07  -3.55,42  +0.04,30  -2.85,425,25  +0.05,03  -4.84,97  -4.0 5.00
7 52 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.40 +0.0 m/s ,52  -0.75,40  +0.05,40  +0.05,40--- 4.00
8 84 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.32 +0.0 m/s 5,00  -1.95,10  +0.05,32  +0.05,32x4,56  -4.74,26  -3.2 3.00
9 30 Michal GulaMichal Gula
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 5.26 -1.9 m/s 4,84  -2.05,25  -1.35,26  -1.95,260.00.00.0 2.00
10 53 Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 5.26 -1.0 m/s 4,91  -1.9x5,26  -1.05,260.00.00.0 1.00
11 82 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.22 -0.5 m/s 5,22  -0.5--5,220.00.00.0
12 39 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
83 5.19 -2.6 m/s 5,17  -2.0x5,19  -2.65,190.00.00.0
13 38 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 5.00 -3.7 m/s 5,00  -3.74,99  -2.14,94  -0.95,000.00.00.0
14 44 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
ASK LovosiceASK Lovosice
02 4.91 -3.3 m/s 4,91  -3.3xx4,910.00.00.0
15 26 Petr ČmudaPetr Čmuda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
92 4.70 -1.1 m/s 4,70  -1.1--4,700.00.00.0
16 65 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.65 -2.2 m/s 4,49  -3.9x4,65  -2.24,650.00.00.0
17 16 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
04 4.48 -2.9 m/s 4,48  -2.9x4,35  -2.44,480.00.00.0
18 8 Erik PetroErik Petro
AK MostAK Most
03 4.31 -3.2 m/s 4,31  -3.24,07  -2.24,14  -2.54,310.00.00.0
19 4 Jakub HlavaJakub Hlava
AK MostAK Most
03 4.25 -2.1 m/s 4,25  -2.13,99  -1.23,75  -0.74,250.00.00.0
20 10 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
AK MostAK Most
04 3.81 -2.5 m/s 3,81  -2.5x3,56  -0.33,810.00.00.0
21 12 David TrilčDavid Trilč
AK MostAK Most
04 3.24 -2.4 m/s 2,68  -1.93,24  -2.43,19  -2.63,240.00.00.0
35 Michal LukášMichal Lukáš
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
90 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Vitr byl měřen zapůjčeným certifikovaným větroměrem z AK Bílina
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 4.79 +0.0 m/s 4,76  -3.24,68  -2.04,79  +0.04,794,53  -1.24,51  +0.04,75  +0.3 11.00
2 123 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.77 -0.1 m/s 4,77  -0.14,69  -1.0-4,77-x4,45  -2.5 9.00
3 112 Michaela HaluzováMichaela Haluzová
ASK DěčínASK Děčín
02 4.70 -1.8 m/s 4,70  -1.83,87  -1.94,44  -5.04,70xx4,65  -1.7 8.00
4 138 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4.69 +0.0 m/s 4,11  -3.34,31  -3.04,52  -1.24,524,22  -2.24,69  +0.04,43  +0.8 7.00
5 122 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4.46 -1.3 m/s 4,22  -1.83,98  -1.74,27  -1.14,274,40  -1.74,46  -1.34,36  -0.8 6.00
6 150 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.25 -1.9 m/s 4,25  -1.9x4,25  -3.84,253,35  -3.2xx 5.00
7 158 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.25 -1.2 m/s 3,95  -3.53,96  -1.44,25  -1.24,253,86  -1.5-- 4.00
8 147 Klára ProškováKlára Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 4.08 -3.1 m/s 3,98  -1.2x3,60  +0.03,983,74  -2.74,08  -3.13,73  -0.3 3.00
9 141 Tereza MachátováTereza Machátová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3.62 -4.0 m/s x3,62  -4.0x3,620.00.00.0 2.00
MS 115 Sophie BachmannSophie Bachmann
TVL FreibergTVL Freiberg
98 4.36 -2.9 m/s
117 Jennifer IhlJennifer Ihl
TVL FreibergTVL Freiberg
96 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Vitr byl měřen zapůjčeným certifikovaným větroměrem z AK Bílina
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 07:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 27.01 0.0 11.00
2 113 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 25.80 0.0 9.00
3 153 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 23.81 0.0 8.00
4 155 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 23.50 0.0 7.00
5 131 Natálie MaderákováNatálie Maderáková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 21.03 0.0 6.00
6 107 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 20.19 0.0 5.00
7 149 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 19.42 0.0 4.00
8 165 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 17.66 0.0 3.00
9 161 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 16.80 0.0 2.00
MS 126 Maria GläßerMaria Gläßer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
96 26.85
MS 116 Katharina GrobitzschKatharina Grobitzsch
TVL FreibergTVL Freiberg
98 20.26
MS 118 Jessica ThielJessica Thiel
TVL FreibergTVL Freiberg
96 23.59
159 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 13.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 35.52 0.0 11.00
2 23 Kamil BurdaKamil Burda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 34.27 0.0 9.00
3 31 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 33.73 0.0 8.00
4 22 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
89 31.17 0.0 7.00
5 6 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 30.42 0.0 6.00
6 26 Petr ČmudaPetr Čmuda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
92 30.30 0.0 5.00
7 11 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 28.13 0.0 4.00
8 32 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 25.89 0.0 3.00
9 62 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 25.57 0.0 2.00
10 2 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 25.36 0.0 1.00
11 48 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 24.49 0.0
12 96 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 24.28 0.0
13 7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 23.17 0.0
14 47 Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
02 23.04 0.0
15 13 Petr VacínPetr Vacín
AK MostAK Most
78 21.62 0.0
16 49 Jan VernerJan Verner
ASK LovosiceASK Lovosice
47 21.29 0.0
17 51 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 20.81 0.0
18 94 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 15.89 0.0
85 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 27.25 0.0 11.00
2 155 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 26.55 0.0 9.00
3 165 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 22.97 0.0 8.00
4 113 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 21.28 0.0 7.00
5 108 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 20.22 0.0 6.00
6 131 Natálie MaderákováNatálie Maderáková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 19.40 0.0 5.00
7 161 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 18.46 0.0 4.00
8 148 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10.91 0.0 3.00
MS 126 Maria GläßerMaria Gläßer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
96 32.25
MS 116 Katharina GrobitzschKatharina Grobitzsch
TVL FreibergTVL Freiberg
98 33.05
109 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 13.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 48.22 0.0 11.00
2 88 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 47.45 0.0 9.00
3 54 Pavel DuffekPavel Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
77 45.13 0.0 8.00
4 22 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
89 43.30 0.0 7.00
5 35 Michal LukášMichal Lukáš
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
90 40.08 0.0 6.00
6 60 Pavel ĎuricaPavel Ďurica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
80 39.60 0.0 5.00
7 96 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 39.54 0.0 4.00
8 39 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
83 37.44 0.0 3.00
9 66 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
99 36.50 0.0 2.00
10 32 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 35.57 0.0 1.00
11 13 Petr VacínPetr Vacín
AK MostAK Most
78 34.66 0.0
12 6 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 34.50 0.0
13 26 Petr ČmudaPetr Čmuda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
92 33.43 0.0
14 71 Jan MusilJan Musil
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 29.42 0.0
15 47 Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
02 28.30 0.0
16 94 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 23.90 0.0
17 2 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 21.88 0.0
7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 DNS 0.0
11 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 DNS 0.0
49 Jan VernerJan Verner
ASK LovosiceASK Lovosice
47 DNS 0.0
48 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 DNS 0.0
15 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků