výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek

Děčín (16. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.6.2018 - 10:10) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.03
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 11.43
3 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 11.85
4 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 11.98
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.23
6 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.55
7 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 7 12.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.6.2018 - 10:10) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.26
2 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.41
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.87
4 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 6 11.97
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.07
6 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 1 12.78
7 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 7 12.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.6.2018 - 10:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.11
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 11.81
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.90
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.99
5 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.19
6 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.98
7 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 7 13.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.6.2018 - 10:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.57
2 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.62
3 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.82
4 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.08
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.45
6 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 03 ASK DěčínASK Děčín 7 13.30
7 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 14.04
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.03
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.11
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.26
4 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.41
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 11.43
6 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.57
7 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.62
8 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 11.81
9 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.82
10 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 11.85
11 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.87
12 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.90
13 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 6 11.97
14 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 11.98
15 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.99
16 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.07
17 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12.08
18 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.19
19 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.23
20 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.45
21 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.55
22 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 1 12.78
23 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 7 12.82
24 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 7 12.86
25 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.98
26 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 03 ASK DěčínASK Děčín 7 13.30
27 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 7 13.56
28 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 14.04

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.86
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.10
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.19
4 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.24
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 11.33
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 11.37
7 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 11.61
8 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 8 11.83
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:20) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.89
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 12.97
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 5 13.03
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 13.21
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.22
6 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 8 13.43
7 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 13.47
8 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.49
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.6.2018 - 10:20) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.12
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.49
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.69
4 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.97
5 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.04
6 Marie PařezováMarie Pařezová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.6.2018 - 10:20) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 13.01
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.44
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 13.69
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.93
5 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 3 14.50
6 Julie PetržílkováJulie Petržílková 01 AK MostAK Most 2 15.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.6.2018 - 10:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 1 13.02
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.05
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 13.68
4 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 3 14.31
5 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.37
6 Adéla MyslíkováAdéla Myslíková 03 AK BílinaAK Bílina 2 15.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.6.2018 - 10:20) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.26
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.58
3 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 13.69
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.77
5 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.07
6 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 2 14.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 13.01
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 1 13.02
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.05
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.12
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.26
6 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.44
7 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.49
8 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.58
9 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 13.68
10 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.69
10 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 13.69
10 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 13.69
13 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.77
14 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.93
15 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.97
16 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.04
17 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.07
18 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 2 14.30
19 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 3 14.31
20 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.37
21 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 3 14.50
22 Marie PařezováMarie Pařezová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.96
23 Adéla MyslíkováAdéla Myslíková 03 AK BílinaAK Bílina 2 15.26
24 Julie PetržílkováJulie Petržílková 01 AK MostAK Most 2 15.55

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 13:00) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 22.15
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 22.91
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.00
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.71
David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 13:00) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 23.45
2 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 5 24.09
3 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 6 24.15
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.48
5 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.92
6 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 1 25.99
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 13:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.96
2 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.12
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 24.48
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 25.09
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 25.22
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 16.6.2018 - 13:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 3 24.46
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.47
3 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 24.93
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 26.06
5 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 4 27.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 22.15
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 22.91
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.00
4 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 23.45
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.71
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.96
7 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 5 24.09
8 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.12
9 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 6 24.15
10 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 3 24.46
11 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.47
12 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.48
12 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 24.48
14 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 24.93
15 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 25.09
16 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 25.22
17 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 25.92
18 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 1 25.99
19 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 26.06
20 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 4 27.90
David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.89
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 27.17
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 27.23
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.32
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 27.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.91
2 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 3 27.94
3 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.06
4 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 2 28.31
5 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.61
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 29.51
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 28.72
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 28.90
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 28.99
4 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.23
5 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.41
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.99
2 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 30.24
3 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 2 30.76
4 Marie PařezováMarie Pařezová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 31.32
5 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 6 31.55
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.89
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 27.17
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 27.23
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.32
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 27.79
6 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.91
7 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 3 27.94
8 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.06
9 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 2 28.31
10 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.61
11 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 28.72
12 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 28.90
13 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 28.99
13 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.99
15 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.23
16 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.41
17 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 29.51
18 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 30.24
19 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 2 30.76
20 Marie PařezováMarie Pařezová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 31.32
21 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 6 31.55

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 49.42
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 50.32
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.87
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 51.17
5 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.19
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 52.61
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.96
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 53.65
4 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 54.73
MS Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 55.88
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 57.95
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 2 58.74
4 Michal BurianMichal Burian 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 63.68
František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 49.42
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 50.32
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.87
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 51.17
5 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.19
6 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 52.61
7 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.62
8 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 52.96
9 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 53.65
10 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 54.73
11 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 55.88
12 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 57.95
13 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 2 58.74
14 Michal BurianMichal Burian 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 63.68
František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 4 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.45
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 62.63
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.05
4 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 65.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.05
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 64.49
3 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 4 66.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.45
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 62.63
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 63.05
3 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.05
5 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 64.49
6 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 65.52
7 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 4 66.47

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:04.99
2 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 4 2:06.24
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:08.27
4 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:22.32
5 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:44.09
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:30.19
2 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 4 2:30.93
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:37.14
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 2:41.09
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 4:10.17
2 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 1 4:13.52
3 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 4 4:14.29
4 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 4:33.63
5 Josef VlkJosef Vlk 00 ASK DěčínASK Děčín 3 4:39.97
6 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 4:52.69
7 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 4:56.54
MS Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 TJ RumburkTJ Rumburk 10 4:41.44
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNS
Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 2 DNF
Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 11 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 5:01.17
2 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 4 5:03.88
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 6 5:04.82
4 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 1 5:23.73
5 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:28.84
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 10:13.31
2 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10:37.97
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5 10:44.40
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 11:35.25
5 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12:49.54
6 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 13:31.31
Celkem 6 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oto OttenschlägerOto Ottenschläger 95 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 16:46.16
2 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 17:11.59
3 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17:15.31
4 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 3 17:16.01
5 Petr LinduškaPetr Linduška 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18:05.75
6 Jan HandlířJan Handlíř 78 ASK DěčínASK Děčín 1 18:14.48
7 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 20:24.31
MS Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16:36.14
MS Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 18:51.29
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 4 18.32
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 18.39
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:35) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 16.46
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 16.52
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 4 62.62
2 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 62.86
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 63.18
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 69.55
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 79.74
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 16.6.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bisová, Řeháková, Ntemo, Volke Bisová, Řeháková, Ntemo, Volke USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 46.83
2 Benda, Kadlec, Suchá, Kratochvílová Benda, Kadlec, Suchá, Kratochvílová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 47.43
3 Čihařová, Herles, Sabadosh, Musil Čihařová, Herles, Sabadosh, Musil TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 47.56
4 Petržilka, Kusová, Horníková, Hájek Petržilka, Kusová, Horníková, Hájek ASK DěčínASK Děčín 6 48.68
5 Janetka, Schüssmann, Šilerová, Žitná Janetka, Schüssmann, Šilerová, Žitná AK BílinaAK Bílina 1 48.74
6 Formánek, Cífka, Beckertová, Taušková Formánek, Cífka, Beckertová, Taušková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 49.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tonar, Možná, Janeček, Orságová Tonar, Možná, Janeček, Orságová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 49.55
2 Francouzová, Prchal, Pícha, Šiklová Francouzová, Prchal, Pícha, Šiklová AK BílinaAK Bílina 3 50.14
3 Vlasáková, Patúc, Moskvitinová, Jindra Vlasáková, Patúc, Moskvitinová, Jindra TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 53.98
Mašek, Lux, Čípová, Herdová Mašek, Lux, Čípová, Herdová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.6.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fučíková, Hrbek, Kolínská, Šulc Fučíková, Hrbek, Kolínská, Šulc TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 48.83
2 Schuldesová, Vašinová, Knobloch, Beck Schuldesová, Vašinová, Knobloch, Beck TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 49.01
3 Kolorenč, Rusnáková, Horník, Bachroňová Kolorenč, Rusnáková, Horník, Bachroňová ASK DěčínASK Děčín 4 52.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bisová, Řeháková, Ntemo, Volke Bisová, Řeháková, Ntemo, Volke USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 46.83
2 Benda, Kadlec, Suchá, Kratochvílová Benda, Kadlec, Suchá, Kratochvílová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 47.43
3 Čihařová, Herles, Sabadosh, Musil Čihařová, Herles, Sabadosh, Musil TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 47.56
4 Petržilka, Kusová, Horníková, Hájek Petržilka, Kusová, Horníková, Hájek ASK DěčínASK Děčín 6 48.68
5 Janetka, Schüssmann, Šilerová, Žitná Janetka, Schüssmann, Šilerová, Žitná AK BílinaAK Bílina 1 48.74
6 Fučíková, Hrbek, Kolínská, Šulc Fučíková, Hrbek, Kolínská, Šulc TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 48.83
7 Formánek, Cífka, Beckertová, Taušková Formánek, Cífka, Beckertová, Taušková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 49.01
7 Schuldesová, Vašinová, Knobloch, Beck Schuldesová, Vašinová, Knobloch, Beck TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 49.01
9 Tonar, Možná, Janeček, Orságová Tonar, Možná, Janeček, Orságová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 49.55
10 Francouzová, Prchal, Pícha, Šiklová Francouzová, Prchal, Pícha, Šiklová AK BílinaAK Bílina 3 50.14
11 Kolorenč, Rusnáková, Horník, Bachroňová Kolorenč, Rusnáková, Horník, Bachroňová ASK DěčínASK Děčín 4 52.53
12 Vlasáková, Patúc, Moskvitinová, Jindra Vlasáková, Patúc, Moskvitinová, Jindra TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 53.98
Mašek, Lux, Čípová, Herdová Mašek, Lux, Čípová, Herdová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DQ

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.521.571.621.671.721.771.811.851.891.931.96
1 Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.96 ----o-ooooxxoxxx
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.93 ----oooxo-oxxx
3 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.93 ------ooxoxxoxxx
4 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1.89 ----oooxoxxoxxx
5 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 1.81 --oooxooxxx
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.81 --ooooxoxxx
7 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.77 -ooooxoxxx
8 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.72 -xoooxxoxxx
9 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.67 -ooxoxxx
10 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 1.67 -xoxoxoxxx
11 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1.62 -xoxxoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.561.601.631.661.691.72
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.63 --ooxooxoxxx
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.63 --ooxxoxxoxxoxxx
3 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.52 oooxoxxx
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1.52 oxoxoxoxxx
5 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.52 ooxoxxoxxx
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.47 -oxoxxx
7 Eva JurincováEva Jurincová
AK MostAK Most
03 1.47 oxxoxxoxxx
8 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.42 ooxxx
9 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.42 xooxxx
10= Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.42 oxoxxx
10= Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 1.42 oxoxxx
10= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1.42 oxoxxx
13 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.37 xoxxx
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.302.402.50
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3.10
2 Martin KytkaMartin Kytka
AK BílinaAK Bílina
03 2.40
3 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 2.40
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.40
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.50
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK BílinaAK Bílina
04 2.00
3 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK BílinaAK Bílina
00 1.80
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 6.29 -0.4 m/s 6,19  +0.95,98  +0.76,29  -0.46,295,92  -0.25,96  +0.56,28  +0.7
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6.29 +0.6 m/s 6,03  +0.66,27  +0.55,98  +0.96,276,20  +0.36,03  +0.96,29  +0.6
3 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6.29 +0.8 m/s 5,80  +0.46,09  -0.2x6,096,03  +0.76,04  +0.96,29  +0.8
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6.09 +0.6 m/s 5,58  +1.55,46  +1.05,96  +0.85,965,97  +0.55,93  +0.96,09  +0.6
5 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 6.02 +1.0 m/s 6,02  +1.06,02  +0.85,62  -0.36,025,72  +0.55,62  +0.35,80  -0.3
6 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.85 +0.5 m/s 5,61  +0.85,80  +0.95,81  +0.35,815,85  +0.5xx
7 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 5.74 -0.4 m/s 5,40  +1.85,33  +1.55,74  -0.45,745,55  -0.25,38  +1.05,42  +0.4
8 Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 5.65 +0.4 m/s 5,54  +1.15,60  +0.8x5,605,55  +1.35,65  +0.45,58  +0.5
9 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5.54 -0.5 m/s 5,34  -0.55,36  +0.55,54  -0.55,540.00.00.0
10 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 5.18 +1.3 m/s 5,18  +1.35,06  +0.83,85  +0.35,180.00.00.0
11 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 4.87 +0.5 m/s 4,58  +1.24,46  +0.94,87  +0.54,870.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.13 -0.1 m/s xx5,10  +0.55,105,13  -0.1xx
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 5.05 -0.5 m/s 5,01  +1.3x4,90  +0.45,01x4,94  -0.85,05  -0.5
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5.03 +1.0 m/s 4,88  +1.04,88  +0.94,68  +0.54,884,85  -0.64,43  -1.15,03  +1.0
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 4.92 +1.6 m/s 4,92  +1.64,78  +1.44,78  +1.84,924,59  +1.04,62  -1.74,65  -1.5
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.86 +0.4 m/s 4,82  +1.24,86  +0.44,83  +1.14,86x4,63  -1.3x
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 4.73 +0.9 m/s 4,61  +0.74,71  +0.34,39  +1.24,714,73  +0.94,53  -1.54,57  -1.0
7 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.70 +0.4 m/s 3,30  +0.64,70  +0.44,62  +0.84,704,66  -0.34,61  -0.5x
8 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 4.58 +1.0 m/s 4,58  +1.03,22  +0.9-4,58---
9 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 4.52 +0.8 m/s 4,24  +0.64,52  +0.84,38  +0.64,520.00.00.0
10 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 4.43 +1.4 m/s 4,43  +1.44,12  +1.04,26  +0.74,430.00.00.0
11 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 4.29 +0.5 m/s xx4,29  +0.54,290.00.00.0
12 Julie PetržílkováJulie Petržílková
AK MostAK Most
01 3.86 +1.1 m/s 3,69  -0.33,83  -0.53,86  +1.13,860.00.00.0
13 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 3.75 +0.4 m/s 3,53  +0.33,53  -0.23,75  +0.43,750.00.00.0
14 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3.66 +1.0 m/s 3,66  +1.0--3,660.00.00.0
MS Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.39 +1.2 m/s
Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
AK MostAK Most
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13.35 +0.9 m/s 12,61  -1.113,35  +0.913,12  +0.813,3512,34  -0.4--
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13.17 +1.0 m/s 12,76  +0.413,17  +1.012,90  +1.213,17-12,86  +0.1-
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 13.13 +1.8 m/s 12,31  -1.413,13  +1.812,58  -0.213,1312,09  +0.312,56  +0.112,94  +0.6
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 12.96 +1.5 m/s 12,92  +1.212,96  +1.512,80  +0.812,96x-12,56  +0.5
5 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 11.87 +1.1 m/s x11,87  +1.1x11,87x--
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 10.85 -0.5 m/s x10,70  -0.610,85  -0.510,850.00.00.0
MS Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 11.33 -0.4 m/s
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.93 11,5511,5011,4411,5511,4811,7811,93
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 11.18 11,1610,9911,1811,18x10,61x
3 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 09.87 09,8709,6509,6409,8709,7909,2809,70
4 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 09.87 09,19x09,4709,4709,8709,56x
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 09.66 09,1809,0609,6609,6609,4109,0409,39
6 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 08.22 08,22x07,9908,2207,8807,7707,10
7 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 07.69 07,2207,4507,5407,5407,3507,1807,69
8 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 07.04 06,9006,6806,8106,9007,0406,5506,89
Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 12.50 xx12,0012,0012,5012,47x
2 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 10.74 10,6410,7410,2010,7410,1110,0209,93
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 14.21 13,71x13,8313,83x14,21x
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 14.03 13,85x13,8813,8814,03xx
3 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 13.56 13,3413,5613,3613,5613,3713,4713,43
4 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
93 12.45 12,1212,4512,2812,45xx11,87
5 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 11.35 11,35x11,0911,3511,13xx
6 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 10.32 10,32xx10,32x--
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 33.44 0.0
2 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 30.84 0.0
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 30.57 0.0
4 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 25.58 0.0
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 25.52 0.0
6 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 25.18 0.0
7 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 21.00 0.0
8 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 17.53 0.0
9 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 17.30 0.0
10 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
02 14.56 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 40.94 0.0
2 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 30.46 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 41.62 0.0
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 41.00 0.0
3 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 39.24 0.0
4 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 39.06 0.0
5 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 38.09 0.0
6 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 32.60 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 47.64 0.0
2 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 34.40 0.0
3 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 31.98 0.0
4 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 31.36 0.0
5 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 30.20 0.0
6 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 29.70 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 45.52 0.0
2 Valerij LunhulValerij Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 16.18 0.0
MS Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 40.15
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 47.00 0.0
2 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 42.98 0.0
3 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 42.82 0.0
4 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 36.53 0.0
5 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 34.77 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 43.53 0.0
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 42.66 0.0
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 33.13 0.0
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 30.40 0.0
5 Anna PolákováAnna Poláková
ASK DěčínASK Děčín
02 22.07 0.0
6 Nikola RusnákováNikola Rusnáková
ASK DěčínASK Děčín
04 19.96 0.0
7 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 18.81 0.0
Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 57.37 0.0
2 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 51.93 0.0
3 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 45.73 0.0
4 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.69 0.0
Celkem 4 závodníků