výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen

Děčín (2. 9. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 11.53
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.57
3 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.12
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.38
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 13.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.08
2 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.14
3 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 12.32
4 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.76
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.92
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.37
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.51
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 2.9.2018 - 11:55) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.58 11.00
2 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.60 9.00
3 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.69 8.00
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.90 7.00
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.00 6.00
6 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.9.2018 - 11:55) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 11.95 4.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.01 3.00
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.14 2.00
4 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 5 12.22 1.00
5 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.41
6 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.73
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 2.9.2018 - 12:05) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 13.65 11.00
2 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.73 9.00
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.78 8.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.82 7.00
5 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.96 6.00
6 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 2 14.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.9.2018 - 12:05) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 14.13 4.00
2 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.24 3.00
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 14.30 2.00
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 14.34 1.00
5 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.35
Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.9.2018 - 11:11) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.86
2 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.98
3 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.25
4 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 14.27
5 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.44
6 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 7 14.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.9.2018 - 11:11) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.66
2 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 3 13.95
3 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.13
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 14.19
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.9.2018 - 11:11) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.74
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.80
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.94
4 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 7 14.84
5 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.50
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 13.19
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.44 11.00
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.99 9.00
3 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.26 8.00
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 24.56 6.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 25.04 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.34 7.00
2= Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.85 3.50
2= Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 24.85 3.50
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.90 2.00
MS Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.60 5.00
2 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 25.14
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.18
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 25.22
5 Michal GulaMichal Gula 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 25.87
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 25.53
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 26.39
3 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.65
4 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 5 27.53
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 28.20 11.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.35 9.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 28.76 7.00
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 29.13 4.00
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.38
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +2.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 28.52 8.00
2 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 28.93 5.00
3 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 3 29.62 2.00
MS Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 28.68
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.91 6.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 30.53
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 30.85
MS Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.51
Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 29.26 3.00
2 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 30.29 1.00
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 31.12
4 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 32.12
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:07.54 11.00
2 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 2:07.73 9.00
3 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:12.82 8.00
4 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:12.85 7.00
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:13.73 6.00
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2:17.00 5.00
7 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:18.84 4.00
8 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:19.70 3.00
9 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:19.95 2.00
10 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:22.21 1.00
11 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:23.22
Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:17.17 11.00
2 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:29.29 9.00
3 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:34.61 8.00
4 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 2:55.43 7.00
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3:08.48 6.00
6 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3:14.37 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09:38.25 11.00
2 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09:58.87 9.00
3 Radek VostřelRadek Vostřel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 10:02.94 8.00
4 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 3 10:03.48 7.00
5 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10:22.10 6.00
6 Pavel FrydrychPavel Frydrych 81 ASK DěčínASK Děčín 7 10:32.77 5.00
7 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 10:47.30 4.00
8 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12:43.63 3.00
MS Petr LinduškaPetr Linduška 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10:05.04
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10:53.58 11.00
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12:46.23 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 10:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 3 18.50 11.00
2 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.22 9.00
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 20.91 8.00
4 Veronika BeckováVeronika Becková 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 21.36 7.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 10:30) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 17.38 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 18.49 9.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 19.86 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 10:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 22.17 7.00
2 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.88 6.00
Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 3 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulc, Spišjak, Knobloch, Musil Šulc, Spišjak, Knobloch, Musil TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 3:43.65 11.00
2 Besser, Reichl, Tonar, Kaplan Besser, Reichl, Tonar, Kaplan USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 3:51.42 9.00
3 Umlauf, Lachman, Jindra, Hrbek Umlauf, Lachman, Jindra, Hrbek TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:03.94 8.00
4 Cmíral, Vyskočil, Gula, Dittrich Cmíral, Vyskočil, Gula, Dittrich Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 4:06.29 7.00
5 Dvořáček, Chalupa, Zahradník, Vostřel Dvořáček, Chalupa, Zahradník, Vostřel TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 4:16.65 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herdová, Suchá, Čípová, Suchá Herdová, Suchá, Čípová, Suchá Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 4:37.52 11.00
2 Řeháková, Tůmová, Koptová, Halířová-Sobecká Řeháková, Tůmová, Koptová, Halířová-Sobecká USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 4:41.12 9.00
3 Dobešová, Prokešová, Bilejová, Ferenczeiová Dobešová, Prokešová, Bilejová, Ferenczeiová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 5:01.08 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.481.531.581.621.661.691.721.751.78 Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 1.75 ---ooooxooxxx 11.00
2 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 8 1.75 ---oooo-xxoxxx 9.00
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 9 1.72 ---oooooxxx 8.00
4 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 7 1.69 ---ooxooxxx 7.00
5 Karel MesárošKarel Mesároš
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3 1.69 -xoooxoooxxx 6.00
6 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5 1.66 ---oxoxxoxxx 5.00
7 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 1.66 ---xxoxxoxxoxxx 4.00
8 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
83 1 1.62 ooooxoxxx 3.00
9 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 1.58 ---xxoxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.341.391.441.491.521.55 Body
1 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.52 -oooxooxxx 11.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 5 1.44 --xxoxxoxxx 9.00
3 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 3 1.39 ooxxoxxx 8.00
4 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 1.34 ooxxx 7.00
5 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1 1.29 oxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.222.322.422.52 Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 3.00 11.00
2 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 1 2.20 9.00
3 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3 2.00 8.00
Petr HorníkPetr Horník
ASK DěčínASK Děčín
03 2 NM
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 5 07.78 0.0 11.00
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 2 07.77 0.0 9.00
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 4 07.51 0.0 8.00
4 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 3 06.93 0.0 7.00
5 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 1 06.68 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil BurdaKamil Burda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 11 12.47 0.0 11.00
2 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 4 12.21 0.0 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 10 11.18 0.0 8.00
4 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 9 10.99 0.0 7.00
5 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
83 8 10.93 0.0 6.00
6 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 3 10.72 0.0 5.00
7 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 2 10.44 0.0 4.00
8 Petr ČernýPetr Černý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
81 7 09.99 0.0 3.00
9 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 5 09.91 0.0 2.00
10 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 6 08.01 0.0 1.00
Pavel DuffekPavel Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
77 1 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 6 27.31 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5 21.65 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3 20.03 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 4 19.90 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 2 15.40 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1 13.91 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 13 35.81 0.0 11.00
2 Kamil BurdaKamil Burda
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 12 34.79 0.0 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 14 34.33 0.0 8.00
4 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 7 32.96 0.0 7.00
5 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 6 31.53 0.0 6.00
6 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4 31.38 0.0 5.00
7 Pavel DuffekPavel Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
77 2 28.81 0.0 4.00
8 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 9 28.76 0.0 3.00
9 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 11 24.05 0.0 2.00
10 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
83 8 22.63 0.0 1.00
11 Petr ČernýPetr Černý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
81 1 22.00 0.0
12 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 10 20.73 0.0
13 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 3 19.54 0.0
14 Lukáš LachmanLukáš Lachman
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 5 18.65 0.0
Celkem 14 závodníků