výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Pacov (10. 6. 2018)
Skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= 4 Dominik ManďákDominik Manďák 051002 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.16 165.00
1= 40 Roman PicmausRoman Picmaus 070222 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 1.16 165.00
1= 14 Jakub KouckýJakub Koucký 060317 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1.16 165.00
1= 25 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.16 165.00
1= 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.16 165.00
1= 10 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.16 165.00
1= 24 Matěj SkálaMatěj Skála 060217 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.16 165.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 17 Agáta ValentováAgáta Valentová 050622 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.36 470.00
2 23 Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 1.36 470.00
3 1 Sára PavliduSára Pavlidu 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.32 429.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 68 Pavla VaňkováPavla Vaňková 051014 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.66 507.00
2 69 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 050427 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.18 411.00
3 71 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 050303 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 07.10 341.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Dana HarveyDana Harvey 050701 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.35 552.00
2 47 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 050212 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.04 402.00
3 36 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 060907 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.80 386.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 23 Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 09.25 480.00
2 24 Renata LáníkováRenata Láníková 060415 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.99 399.00
3 33 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 050406 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.86 390.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Sára PavliduSára Pavlidu 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.74 578.00
2 28 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 050122 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.08 469.00
3 17 Agáta ValentováAgáta Valentová 050622 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.25 416.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.96 364.00
2 31 Filip FerdaFilip Ferda 051108 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 06.52 279.00
3 38 Ondřej LoupalOndřej Loupal 061230 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 06.40 272.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Jakub KouckýJakub Koucký 060317 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.69 467.00
2 4 Dominik ManďákDominik Manďák 051002 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.31 326.00
3 19 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 060727 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 06.86 299.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 69 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 050427 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 26.07 402.00
2 71 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 050303 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 22.97 344.00
3 68 Pavla VaňkováPavla Vaňková 051014 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.27 294.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Dana HarveyDana Harvey 050701 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.84 342.00
2 39 Tereza BérešováTereza Bérešová 060123 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.13 310.00
3 36 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 060907 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.36 296.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 23 Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 25.57 393.00
2= 31 Lucie KrištofováLucie Krištofová 050511 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.34 277.00
2= 33 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 050406 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.34 277.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Sára PavliduSára Pavlidu 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.91 399.00
2 9 Lenka KrejčíLenka Krejčí 060326 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 20.89 305.00
3 7 Nela FialováNela Fialová 061010 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.31 295.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 30.66 309.00
2 43 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 061117 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.30 165.00
3 30 Tadeáš BurianTadeáš Burian 060807 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.19 111.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 27.75 268.00
2 4 Dominik ManďákDominik Manďák 051002 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.19 164.00
3 12 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 061101 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.55 155.00