výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Pacov (10. 6. 2018)

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 25.91 0.0 399.00
2 9 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 20.89 0.0 305.00
3 7 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 20.31 0.0 295.00
4 11 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 19.85 0.0 286.00
5 16 Monika ZídkováMonika Zídková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 19.32 0.0 276.00
6 4 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18.22 0.0 256.00
7 15 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 18.20 0.0 256.00
8 8 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 16.91 0.0 232.00
9 28 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 16.12 0.0 217.00
10 2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 12.42 0.0 150.00
11 6 Nikola BednářováNikola Bednářová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 11.98 0.0 142.00
12 12 Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 11.45 0.0 132.00
13 14 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10.67 0.0 118.00
14 5 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 10.41 0.0 113.00
15 3 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 10.13 0.0 108.00
16 17 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 09.84 0.0 103.00
17 10 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 09.70 0.0 101.00
13 Natálie TondlováNatálie Tondlová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 NM 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 25.57 0.0 393.00
2= 31 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19.34 0.0 277.00
2= 33 Simona PtáčkováSimona Ptáčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19.34 0.0 277.00
4 32 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 18.39 0.0 259.00
5 21 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 17.12 0.0 236.00
6 24 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16.07 0.0 216.00
7 20 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 15.49 0.0 206.00
8 22 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 15.11 0.0 199.00
9 30 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 14.39 0.0 185.00
10 26 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 13.84 0.0 175.00
11 35 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13.67 0.0 172.00
12 29 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13.48 0.0 169.00
13 25 Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11.56 0.0 134.00
14 18 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 09.86 0.0 104.00
15 27 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 08.97 0.0 88.00
16 19 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 08.50 0.0 79.00
Celkem 16 závodníků
Finále C (ne, 10.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 22.84 0.0 342.00
2 39 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 21.13 0.0 310.00
3 36 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 20.36 0.0 296.00
4 55 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 17.84 0.0 249.00
5 37 Tereza KomínováTereza Komínová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 17.38 0.0 240.00
6 45 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 16.63 0.0 227.00
7 56 Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 16.28 0.0 220.00
8 46 Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 15.96 0.0 214.00
9 40 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
05 15.30 0.0 202.00
10 50 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 14.81 0.0 193.00
11 53 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 14.64 0.0 190.00
12 51 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 14.61 0.0 190.00
13 57 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 14.37 0.0 185.00
14 52 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 14.29 0.0 184.00
15 47 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 14.08 0.0 180.00
16 49 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13.45 0.0 168.00
42 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 NM 0.0 0.00
Celkem 17 závodníků
Finále D (ne, 10.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 26.07 0.0 402.00
2 71 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 22.97 0.0 344.00
3 68 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 20.27 0.0 294.00
4 62 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 15.12 0.0 199.00
5 70 Tereza HolíkováTereza Holíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 13.40 0.0 167.00
6 60 Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 10.71 0.0 119.00
7 75 Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
08 09.87 0.0 104.00
8 65 Anna NekovářováAnna Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 09.79 0.0 102.00
9 63 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 09.66 0.0 100.00
10 66 Laura SamkováLaura Samková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 09.06 0.0 89.00
11 61 Anna BatouškováAnna Batoušková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 08.69 0.0 83.00
12 64 Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 07.28 0.0 58.00
13 59 Valentina KomárkováValentina Komárková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 05.38 0.0 25.00
67 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 DNS 0.0 0.00
74 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 DNS 0.0 0.00
78 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 16 závodníků