výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Pacov (10. 6. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Dreisig, Musil, Salát, Vorálek Dreisig, Musil, Salát, Vorálek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 34.21
2 28 Machotka, Čečák, Křivánek, Koucký Machotka, Čečák, Křivánek, Koucký TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 38.11
3 11 Ferda, Skála, Svoboda, Kratochvíl Ferda, Skála, Svoboda, Kratochvíl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 38.30
4 30 Burian, Ferda, Paseka, Meczl Burian, Ferda, Paseka, Meczl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 39.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Zápařka, Jaroš, Šimáček, Váňa Zápařka, Jaroš, Šimáček, Váňa TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 39.98
MS 10 Podrábský, Manďák, Tuček, Pospíchal Podrábský, Manďák, Tuček, Pospíchal TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 35.60
43 Fikar, Vrběcký, Čáp, Borský Fikar, Vrběcký, Čáp, Borský TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Dreisig, Musil, Salát, Vorálek Dreisig, Musil, Salát, Vorálek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 34.21
2 10 Podrábský, Manďák, Tuček, Pospíchal Podrábský, Manďák, Tuček, Pospíchal TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 35.60
3 28 Machotka, Čečák, Křivánek, Koucký Machotka, Čečák, Křivánek, Koucký TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 38.11
4 11 Ferda, Skála, Svoboda, Kratochvíl Ferda, Skála, Svoboda, Kratochvíl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 38.30
5 30 Burian, Ferda, Paseka, Meczl Burian, Ferda, Paseka, Meczl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 39.42
6 17 Zápařka, Jaroš, Šimáček, Váňa Zápařka, Jaroš, Šimáček, Váňa TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 39.98
43 Fikar, Vrběcký, Čáp, Borský Fikar, Vrběcký, Čáp, Borský TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Dobešová, Fialová, Láníková, Zahrádková Dobešová, Fialová, Láníková, Zahrádková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 35.18
2 11 Pokorná, Sobotková, Chalupská, Machovcová Pokorná, Sobotková, Chalupská, Machovcová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 35.22
3 22 Divišová, Kučerová, Kružíková, Valentová Divišová, Kučerová, Kružíková, Valentová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 35.66
4 29 Pekařová, Sáblíková, Vavřinová, Waniová Pekařová, Sáblíková, Vavřinová, Waniová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 36.06
5 68 Vaňková, Nekovářová, Bérešová, Dolejšová Vaňková, Nekovářová, Bérešová, Dolejšová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 37.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Havlíková, Bajcarová, Zídková, Tondlová Havlíková, Bajcarová, Zídková, Tondlová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 35.86
2 30 Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 36.45
3 35 Šoukalová, Komínová, Kaděrová, Vodičková Šoukalová, Komínová, Kaděrová, Vodičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 39.95
4 51 Kozojedová, Pravečková, Komárková, Hladíková Kozojedová, Pravečková, Komárková, Hladíková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 39.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Bednářová, Švandová, Harvey, Pavlidu Bednářová, Švandová, Harvey, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 35.32
2 31 Krištofová, Staňková, Staňková, Ptáčková Krištofová, Staňková, Staňková, Ptáčková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 37.76
3 55 Bednářová, Heřmánková, Řezníčková, Batoušková Bednářová, Heřmánková, Řezníčková, Batoušková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 40.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Dobešová, Fialová, Láníková, Zahrádková Dobešová, Fialová, Láníková, Zahrádková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 35.18
2 11 Pokorná, Sobotková, Chalupská, Machovcová Pokorná, Sobotková, Chalupská, Machovcová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 35.22
3 6 Bednářová, Švandová, Harvey, Pavlidu Bednářová, Švandová, Harvey, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 35.32
4 22 Divišová, Kučerová, Kružíková, Valentová Divišová, Kučerová, Kružíková, Valentová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 35.66
5 71 Havlíková, Bajcarová, Zídková, Tondlová Havlíková, Bajcarová, Zídková, Tondlová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 35.86
6 29 Pekařová, Sáblíková, Vavřinová, Waniová Pekařová, Sáblíková, Vavřinová, Waniová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 36.06
7 30 Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 36.45
8 68 Vaňková, Nekovářová, Bérešová, Dolejšová Vaňková, Nekovářová, Bérešová, Dolejšová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 37.60
9 31 Krištofová, Staňková, Staňková, Ptáčková Krištofová, Staňková, Staňková, Ptáčková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 37.76
10 35 Šoukalová, Komínová, Kaděrová, Vodičková Šoukalová, Komínová, Kaděrová, Vodičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 39.95
11 51 Kozojedová, Pravečková, Komárková, Hladíková Kozojedová, Pravečková, Komárková, Hladíková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 39.99
12 55 Bednářová, Heřmánková, Řezníčková, Batoušková Bednářová, Heřmánková, Řezníčková, Batoušková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 40.95