3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Pacov (30. 6. 2018)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 11:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 11.18 | |||||||||||||
2 | 27 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.45 | |||||||||||||
3 | 137 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 11.75 | |||||||||||||
4 | 152 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 11.95 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 11:00) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.13 | |||||||||||||
2 | 232 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.49 | |||||||||||||
3 | 20 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.61 | |||||||||||||
4 | 129 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 12.38 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 11:00) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 11.21 | |||||||||||||
2 | 183 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.41 | |||||||||||||
3 | 3 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.55 | |||||||||||||
4 | 135 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 11.55 | |||||||||||||
5 | 230 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.71 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.13 | |||
2 | 229 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 11.18 | |||
3 | 87 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 11.21 | |||
4 | 183 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.41 | |||
5 | 27 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.45 | |||
6 | 232 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.49 | |||
7 | 3 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.55 | |||
7 | 135 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 11.55 | |||
9 | 20 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.61 | |||
10 | 230 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.71 | |||
11 | 137 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 11.75 | |||
12 | 152 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 11.95 | |||
13 | 129 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 12.38 |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 30.6.2018 - 12:30) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.07 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 87 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 11.25 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 229 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.34 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 27 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 2 | 11.49 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 232 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.69 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 183 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 11.74 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:30) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
137 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 3 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 4 | 11.62 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 135 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 11.70 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 152 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 1 | 12.00 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 5 | 12.05 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 129 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.33 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 30.6.2018 - 12:15) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.27 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 201 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 12.29 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 152 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 12.54 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 126 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.61 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 12.90 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 314 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.91 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:15) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 12.63 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 12.70 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.81 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 214 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 12.95 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 312 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 13.02 | |||||||||||||
6 | 160 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 13.28 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 10:45) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.33 | |||||||||||||
2 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 12.42 | |||||||||||||
3 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.72 | |||||||||||||
4 | 312 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 12.87 | |||||||||||||
5 | 58 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 14.04 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 10:45) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12.39 | |||||||||||||
2 | 1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 12.65 | |||||||||||||
3 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.08 | |||||||||||||
4 | 151 | Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 13.50 | |||||||||||||
5 | 162 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 13.78 | |||||||||||||
6 | 54 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 14.21 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 10:45) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 314 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 12.67 | |||||||||||||
2 | 20 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 12.68 | |||||||||||||
3 | 160 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.88 | |||||||||||||
4 | 64 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.13 | |||||||||||||
5 | 4 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 13.35 | |||||||||||||
6 | 288 | Eliška ŠichováEliška Šichová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 14.06 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 30.6.2018 - 10:45) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.42 | |||||||||||||
2 | 152 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 12.55 | |||||||||||||
3 | 214 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12.96 | |||||||||||||
4 | 9 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13.17 | |||||||||||||
5 | 329 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 13.58 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.33 | |||
2 | 201 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 12.39 | |||
3 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 12.42 | |||
3 | 126 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.42 | |||
5 | 152 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 12.55 | |||
6 | 1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 12.65 | |||
7 | 314 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 12.67 | |||
8 | 20 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 12.68 | |||
9 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.72 | |||
10 | 312 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 12.87 | |||
11 | 160 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.88 | |||
12 | 214 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 12.96 | |||
13 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.08 | |||
14 | 64 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.13 | |||
15 | 9 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13.17 | |||
16 | 4 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 13.35 | |||
17 | 151 | Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 13.50 | |||
18 | 329 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 13.58 | |||
19 | 162 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 13.78 | |||
20 | 58 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 14.04 | |||
21 | 288 | Eliška ŠichováEliška Šichová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 14.06 | |||
22 | 54 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 14.21 |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 15:00) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 163 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 21.95 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 220 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 22.28 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 181 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 22.39 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 87 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 22.66 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 231 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 22.76 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 15:00) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 188 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 22.48 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 88 | David RichterDavid Richter | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 22.63 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 130 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 23.15 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 27 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 2 | 23.62 | |||||||||||||
5 | 232 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 23.63 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 15:00) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNF | ||||||||||||||
1 | 78 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 23.29 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 230 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.35 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 135 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 23.67 | |||||||||||||
4 | 235 | Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.89 | |||||||||||||
5 | 74 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 23.92 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 163 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 21.95 | 11.00 | ||
2 | 220 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 22.28 | 9.00 | ||
3 | 181 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 22.39 | 8.00 | ||
4 | 188 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 22.48 | 7.00 | ||
5 | 88 | David RichterDavid Richter | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 22.63 | 6.00 | ||
6 | 87 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 22.66 | 5.00 | ||
7 | 231 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 22.76 | 4.00 | ||
8 | 130 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 23.15 | 3.00 | ||
9 | 78 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 23.29 | 2.00 | ||
10 | 230 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.35 | 1.00 | ||
11 | 27 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 2 | 23.62 | |||
12 | 232 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 23.63 | |||
13 | 135 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 23.67 | |||
14 | 235 | Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.89 | |||
15 | 74 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 23.92 | |||
67 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNF |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:45) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.29 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 201 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.42 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.71 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 25.93 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 152 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 25.99 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:45) | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 25.41 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 126 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.46 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 300 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 25.70 | 5.00 | ||||||||||||
4 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 25.83 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 117 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.32 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 14:45) | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 166 | Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková | 86 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 25.51 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 361 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | A. C. Sparta Praha | 5 | 26.02 | |||||||||||||
3 | 230 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 26.14 | |||||||||||||
4 | 312 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 26.32 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 14:45) | Vítr: -3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 265 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 27.62 | |||||||||||||
2 | 156 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 27.94 | |||||||||||||
3 | 363 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | A. C. Sparta Praha | 5 | 27.97 | |||||||||||||
MS | 276 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 29.54 | |||||||||||||
5 | 16 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 29.89 | |||||||||||||
6 | 54 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 30.60 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.29 | 11.00 | ||
2 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 25.41 | 9.00 | ||
3 | 201 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.42 | 8.00 | ||
4 | 126 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.46 | 7.00 | ||
5 | 166 | Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková | 86 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 25.51 | 6.00 | ||
6 | 300 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 25.70 | 5.00 | ||
7 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.71 | 4.00 | ||
8 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 25.83 | 3.00 | ||
9 | 1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 25.93 | 2.00 | ||
10 | 152 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 25.99 | 1.00 | ||
11 | 361 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | A. C. Sparta Praha | 5 | 26.02 | |||
12 | 230 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 26.14 | |||
13 | 117 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.32 | |||
13 | 312 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 26.32 | |||
15 | 265 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 27.62 | |||
16 | 156 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 27.94 | |||
17 | 363 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | A. C. Sparta Praha | 5 | 27.97 | |||
18 | 276 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 29.54 | |||
19 | 16 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 29.89 | |||
20 | 54 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 30.60 | |||
147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 220 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 48.97 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 231 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 49.15 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 88 | David RichterDavid Richter | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 50.00 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 78 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 50.02 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 63 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 50.67 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 189 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 51.39 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
238 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | DNS | ||||||||||||||
124 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 239 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 50.89 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 74 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 51.40 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 64 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 51.76 | |||||||||||||
4 | 62 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 53.31 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
90 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 67 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 51.25 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 51.31 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 171 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 52.24 | |||||||||||||
4 | 119 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 54.17 | |||||||||||||
5 | 143 | Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 54.62 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 220 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 48.97 | 11.00 | ||
2 | 231 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 49.15 | 9.00 | ||
3 | 88 | David RichterDavid Richter | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 50.00 | 8.00 | ||
4 | 78 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 50.02 | 7.00 | ||
5 | 63 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 50.67 | 6.00 | ||
6 | 239 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 50.89 | 5.00 | ||
7 | 67 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 51.25 | 4.00 | ||
8 | 22 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 51.31 | 3.00 | ||
9 | 189 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 51.39 | 2.00 | ||
10 | 74 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 51.40 | 1.00 | ||
11 | 64 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 51.76 | |||
12 | 171 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 52.24 | |||
13 | 62 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 53.31 | |||
14 | 119 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 54.17 | |||
15 | 143 | Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 54.62 | |||
238 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | DNS | ||||
124 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | DNS | ||||
90 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNS |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 56.13 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 111 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.15 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 58.00 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 164 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 58.16 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 260 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 58.46 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 59.07 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 58.29 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 135 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | 58.52 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 61 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 58.89 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 361 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | A. C. Sparta Praha | 2 | 59.53 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 86 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 59.81 | |||||||||||||
6 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 60.14 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 60.38 | |||||||||||||
2 | 161 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 61.06 | |||||||||||||
3 | 9 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 61.10 | |||||||||||||
4 | 22 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 61.80 | |||||||||||||
5 | 282 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 63.80 | |||||||||||||
6 | 16 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 65.97 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 56.13 | 11.00 | ||
2 | 111 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.15 | 9.00 | ||
3 | 168 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 58.00 | 8.00 | ||
4 | 164 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 58.16 | 7.00 | ||
5 | 130 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 58.29 | 6.00 | ||
6 | 260 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 58.46 | 5.00 | ||
7 | 135 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | 58.52 | 4.00 | ||
8 | 61 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 58.89 | 3.00 | ||
9 | 10 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 59.07 | 2.00 | ||
10 | 361 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | A. C. Sparta Praha | 2 | 59.53 | 1.00 | ||
11 | 86 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 59.81 | |||
12 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 60.14 | |||
13 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 60.38 | |||
14 | 161 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 61.06 | |||
15 | 9 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 61.10 | |||
16 | 22 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 61.80 | |||
17 | 282 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 63.80 | |||
18 | 16 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 65.97 |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
143 | Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11 | DNS | ||||||||||||||
1 | 64 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 2:00.43 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 63 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 2:01.03 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 72 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 8 | 2:01.82 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:02.56 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 100 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:03.26 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 22 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:03.65 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 238 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:04.53 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 126 | Petr HolendaPetr Holenda | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 9 | 2:04.59 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 62 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 2:05.54 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 109 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 2:08.32 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 96 | Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13 | 2:13.02 | |||||||||||||
12 | 113 | Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 2:19.16 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:19.66 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:20.63 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 68 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:20.76 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 79 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:21.44 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 309 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 2:21.72 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 363 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 2:27.22 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 2 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 2:29.41 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 133 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:31.49 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 23 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | 2:34.31 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 71 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 9 | 2:35.19 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 17 | DNF | ||||||||||||||
11 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 14 | DNF | ||||||||||||||
1 | 91 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 4:05.30 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 196 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 4:05.63 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 16 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 8 | 4:07.52 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 100 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 4:07.53 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 234 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 4:08.69 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 72 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 7 | 4:08.80 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 50 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | Atletika Klatovy | 9 | 4:09.74 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 69 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 4:11.00 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 13 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 12 | 4:11.25 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 61 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 13 | 4:14.06 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 233 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 4:15.28 | |||||||||||||
12 | 76 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | AC Domažlice, z. s. | 16 | 4:15.79 | |||||||||||||
13 | 186 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 4:17.27 | |||||||||||||
14 | 159 | Lukáš KozlíkLukáš Kozlík | 89 | A. C. Sparta Praha | 20 | 4:17.88 | |||||||||||||
15 | 237 | Jan MacounJan Macoun | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 15 | 4:25.91 | |||||||||||||
16 | 105 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 18 | 4:27.48 | |||||||||||||
17 | 17 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 11 | 4:28.00 | |||||||||||||
18 | 228 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 19 | 4:28.54 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 15:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
155 | Hana BuřičováHana Buřičová | 85 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | DNF | ||||||||||||||
1 | 107 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | ASK Slavia Praha | 1 | 4:38.82 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 69 | Tereza PlacatkováTereza Placatková | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:42.86 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 130 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 11 | 4:47.89 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 12 | Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 4:49.53 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 256 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 4:49.81 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 4:50.22 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 121 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 96 | ASK Slavia Praha | 10 | 4:53.95 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 120 | Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková | 97 | ASK Slavia Praha | 12 | 4:58.69 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 68 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 5:02.34 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 14 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 5:08.45 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 19 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 9 | 5:35.41 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
80 | Vít BílýVít Bílý | 95 | AC Domažlice, z. s. | 14 | DNS | ||||||||||||||
100 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13 | DNS | ||||||||||||||
1 | 91 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 08:48.56 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 233 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 08:52.92 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 186 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08:54.10 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 15 | 09:02.47 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 76 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | AC Domažlice, z. s. | 9 | 09:03.08 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 159 | Lukáš KozlíkLukáš Kozlík | 89 | A. C. Sparta Praha | 16 | 09:06.22 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 237 | Jan MacounJan Macoun | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09:06.24 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 13 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 6 | 09:08.75 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 86 | Tomáš PlojharTomáš Plojhar | 98 | AC Domažlice, z. s. | 18 | 09:16.21 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 110 | František SchovalFrantišek Schoval | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 19 | 09:20.68 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 17 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 5 | 09:23.87 | |||||||||||||
12 | 11 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 7 | 09:25.49 | |||||||||||||
13 | 19 | Jan SkaličkaJan Skalička | 00 | Spartak Praha 4 | 20 | 09:28.41 | |||||||||||||
14 | 94 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 09:32.70 | |||||||||||||
15 | 26 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 17 | 09:32.76 | |||||||||||||
16 | 217 | Matěj VacekMatěj Vacek | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | 09:57.64 | |||||||||||||
17 | 202 | Metoděj FikesMetoděj Fikes | 67 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 10:19.71 | |||||||||||||
18 | 236 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | 10:20.15 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
129 | Pavla HochmanováPavla Hochmanová | 77 | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | ||||||||||||||
1 | 121 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 96 | ASK Slavia Praha | 1 | 17:55.20 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 79 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 19:21.85 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 145 | Gabriela HůlováGabriela Hůlová | 96 | ASK Slavia Praha | 7 | 21:36.70 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 155 | Hana BuřičováHana Buřičová | 85 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 21:38.57 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 70 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 22:57.32 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 71 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 9 | 22:57.41 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 7 | Karolína KofroňováKarolína Kofroňová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 23:23.43 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 58 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 26:00.27 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:45) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 14.12 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 164 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 14.62 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 102 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.03 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 320 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 15.29 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 117 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.42 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 165 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 15.65 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:45) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNF | ||||||||||||||
1 | 160 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 15.51 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 118 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.57 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 11 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 16.15 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 218 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 16.51 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 355 | Christel El SanehChristel El Saneh | 94 | A. C. Sparta Praha | 1 | 16.94 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 11:45) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
123 | Eva ŠenkováEva Šenková | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
153 | Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 315 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 16.78 | |||||||||||||
2 | 109 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 17.10 | |||||||||||||
3 | 310 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 17.64 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 14.12 | 11.00 | ||
2 | 164 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 14.62 | 9.00 | ||
3 | 102 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.03 | 8.00 | ||
4 | 320 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 15.29 | 7.00 | ||
5 | 117 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.42 | 6.00 | ||
6 | 160 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 15.51 | 5.00 | ||
7 | 118 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.57 | 4.00 | ||
8 | 165 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 15.65 | 3.00 | ||
9 | 11 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 16.15 | 2.00 | ||
10 | 218 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 16.51 | 1.00 | ||
11 | 315 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 16.78 | |||
12 | 355 | Christel El SanehChristel El Saneh | 94 | A. C. Sparta Praha | 1 | 16.94 | |||
13 | 109 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 17.10 | |||
14 | 310 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 17.64 | |||
15 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNF | ||||
123 | Eva ŠenkováEva Šenková | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||
153 | Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | DNS |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:00) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 154 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 4 | 15.60 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 185 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 16.05 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 44 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 5 | 16.26 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 161 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | 16.47 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 155 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | A. C. Sparta Praha | 2 | 16.58 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:00) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
122 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | DNF | ||||||||||||||
1 | 25 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 15.39 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 15 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.81 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 54 | Luboš TůmaLuboš Tůma | 96 | Atletika Klatovy | 3 | 15.96 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 101 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 16.18 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 93 | Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 18.91 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 15.39 | 11.00 | ||
2 | 154 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 4 | 15.60 | 9.00 | ||
3 | 15 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.81 | 8.00 | ||
4 | 54 | Luboš TůmaLuboš Tůma | 96 | Atletika Klatovy | 3 | 15.96 | 7.00 | ||
5 | 185 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 16.05 | 6.00 | ||
6 | 101 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 16.18 | 5.00 | ||
7 | 44 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 5 | 16.26 | 4.00 | ||
8 | 161 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | 16.47 | 3.00 | ||
9 | 155 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | A. C. Sparta Praha | 2 | 16.58 | 2.00 | ||
10 | 93 | Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 18.91 | 1.00 | ||
122 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | DNF |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
124 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 154 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 4 | 55.74 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 15 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 56.61 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 25 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 57.19 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 54 | Luboš TůmaLuboš Tůma | 96 | Atletika Klatovy | 6 | 59.23 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Petr HolendaPetr Holenda | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 59.37 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 133 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 59.40 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 168 | Martin ZikmundMartin Zikmund | 98 | A. C. Sparta Praha | 3 | 60.35 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 17 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 6 | 60.94 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 11 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 4 | 61.73 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 14:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 58.40 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 94 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 60.04 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 93 | Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 62.50 | |||||||||||||
4 | 136 | Zdeněk PechZdeněk Pech | 66 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 64.83 | |||||||||||||
5 | 105 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 68.15 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 154 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 4 | 55.74 | 11.00 | ||
2 | 15 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 56.61 | 9.00 | ||
3 | 25 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 57.19 | 8.00 | ||
4 | 101 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 58.40 | 7.00 | ||
5 | 54 | Luboš TůmaLuboš Tůma | 96 | Atletika Klatovy | 6 | 59.23 | 6.00 | ||
6 | 126 | Petr HolendaPetr Holenda | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 59.37 | 5.00 | ||
7 | 133 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 59.40 | 4.00 | ||
8 | 94 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 60.04 | 3.00 | ||
9 | 168 | Martin ZikmundMartin Zikmund | 98 | A. C. Sparta Praha | 3 | 60.35 | 2.00 | ||
10 | 17 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 6 | 60.94 | 1.00 | ||
11 | 11 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 4 | 61.73 | |||
12 | 93 | Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 62.50 | |||
13 | 136 | Zdeněk PechZdeněk Pech | 66 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 64.83 | |||
14 | 105 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 68.15 | |||
124 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | DNS |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 230 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 64.82 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 61 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 65.03 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 165 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 65.69 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 109 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 66.15 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 202 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 67.65 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 5 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 69.43 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 104 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 67.33 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 218 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 68.40 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 375 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 68.71 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 327 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 69.34 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 76 | Ela SudkováEla Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 72.27 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 230 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 64.82 | 11.00 | ||
2 | 61 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 65.03 | 9.00 | ||
3 | 165 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 65.69 | 8.00 | ||
4 | 109 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 66.15 | 7.00 | ||
5 | 104 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 67.33 | 6.00 | ||
6 | 202 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 67.65 | 5.00 | ||
7 | 218 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 68.40 | 4.00 | ||
8 | 375 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 68.71 | 3.00 | ||
9 | 327 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 69.34 | 2.00 | ||
10 | 5 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 69.43 | 1.00 | ||
11 | 76 | Ela SudkováEla Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 72.27 | |||
58 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | DNS |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 16:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Bárta, Bosák, Boudný, Polák Bárta, Bosák, Boudný, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 42.97 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 87 | Nádhera, Richter, Josef, Tauer Nádhera, Richter, Josef, Tauer | AC Domažlice, z. s. | 3 | 43.62 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 160 | Lumpe, Černík, Hrdoušek, Pechar Lumpe, Černík, Hrdoušek, Pechar | A. C. Sparta Praha | 4 | 43.96 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 27 | Macháček, Benda, Pasler, Koutník Macháček, Benda, Pasler, Koutník | Spartak Praha 4 | 5 | 45.30 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 129 | Kolář, Kováč, Musil, Novák Kolář, Kováč, Musil, Novák | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 46.37 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 16:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | Suchý, Váchal, Pivoňka, Karlach Suchý, Váchal, Pivoňka, Karlach | AC Domažlice, z. s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
1 | 168 | Zikmund, Nývlt, Molva, Sebera Zikmund, Nývlt, Molva, Sebera | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.21 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 16 | Pavlát, Řežábek, Pavlišen, Kostohryz Pavlát, Řežábek, Pavlišen, Kostohryz | Spartak Praha 4 | 3 | 48.99 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 126 | Holenda, Pech, Béreš, Vondrů Holenda, Pech, Béreš, Vondrů | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 49.47 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 229 | Bárta, Bosák, Boudný, Polák Bárta, Bosák, Boudný, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 42.97 | 11.00 | |||
2 | 87 | Nádhera, Richter, Josef, Tauer Nádhera, Richter, Josef, Tauer | AC Domažlice, z. s. | 3 | 43.62 | 9.00 | |||
3 | 160 | Lumpe, Černík, Hrdoušek, Pechar Lumpe, Černík, Hrdoušek, Pechar | A. C. Sparta Praha | 4 | 43.96 | 8.00 | |||
4 | 27 | Macháček, Benda, Pasler, Koutník Macháček, Benda, Pasler, Koutník | Spartak Praha 4 | 5 | 45.30 | 7.00 | |||
5 | 129 | Kolář, Kováč, Musil, Novák Kolář, Kováč, Musil, Novák | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 46.37 | 6.00 | |||
6 | 168 | Zikmund, Nývlt, Molva, Sebera Zikmund, Nývlt, Molva, Sebera | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.21 | 5.00 | |||
7 | 16 | Pavlát, Řežábek, Pavlišen, Kostohryz Pavlát, Řežábek, Pavlišen, Kostohryz | Spartak Praha 4 | 3 | 48.99 | 4.00 | |||
8 | 126 | Holenda, Pech, Béreš, Vondrů Holenda, Pech, Béreš, Vondrů | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 49.47 | 3.00 | |||
73 | Suchý, Váchal, Pivoňka, Karlach Suchý, Váchal, Pivoňka, Karlach | AC Domažlice, z. s. | 2 | DQ |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 15:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
152 | Burda, Skřivanová, Tousková, Ježková Burda, Skřivanová, Tousková, Ježková | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | DNF | |||||||||||||||
1 | 108 | Staňková, Cymbálová, Kolingerová, Homolová Staňková, Cymbálová, Kolingerová, Homolová | ASK Slavia Praha | 4 | 48.02 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 214 | Čelišová, Přástková, Baštářová, Adlerová Čelišová, Přástková, Baštářová, Adlerová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 48.72 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 256 | Čechová, Veselá, Korelová, Tvrdá Čechová, Veselá, Korelová, Tvrdá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 49.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 329 | Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 51.76 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 5 | Jinderlová, Kroupová, Nikodemová, Řezníková Jinderlová, Kroupová, Nikodemová, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 52.76 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 15:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 | Palaštuková, Matoušková, Matějková, Ulrichová Palaštuková, Matoušková, Matějková, Ulrichová | ASK Slavia Praha | 2 | 49.98 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 86 | Žáková, Kupková, Rozehnalová, Dondová Žáková, Kupková, Rozehnalová, Dondová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 50.18 | 6.00 | |||||||||||||
3 | 361 | Konopová, Kovandová, El Saneh, Buřilová Konopová, Kovandová, El Saneh, Buřilová | A. C. Sparta Praha | 51.77 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | 288 | Šichová, Nedvědová, Nedvědová, Koudelková Šichová, Nedvědová, Nedvědová, Koudelková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 54.10 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | Staňková, Cymbálová, Kolingerová, Homolová Staňková, Cymbálová, Kolingerová, Homolová | ASK Slavia Praha | 4 | 48.02 | 11.00 | |||
2 | 214 | Čelišová, Přástková, Baštářová, Adlerová Čelišová, Přástková, Baštářová, Adlerová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 48.72 | 9.00 | |||
3 | 256 | Čechová, Veselá, Korelová, Tvrdá Čechová, Veselá, Korelová, Tvrdá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 49.29 | 8.00 | |||
4 | 142 | Palaštuková, Matoušková, Matějková, Ulrichová Palaštuková, Matoušková, Matějková, Ulrichová | ASK Slavia Praha | 2 | 49.98 | 7.00 | |||
5 | 86 | Žáková, Kupková, Rozehnalová, Dondová Žáková, Kupková, Rozehnalová, Dondová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 50.18 | 6.00 | |||
6 | 329 | Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 51.76 | 5.00 | |||
7 | 361 | Konopová, Kovandová, El Saneh, Buřilová Konopová, Kovandová, El Saneh, Buřilová | A. C. Sparta Praha | 51.77 | 4.00 | ||||
8 | 5 | Jinderlová, Kroupová, Nikodemová, Řezníková Jinderlová, Kroupová, Nikodemová, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 52.76 | 3.00 | |||
9 | 288 | Šichová, Nedvědová, Nedvědová, Koudelková Šichová, Nedvědová, Nedvědová, Koudelková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 54.10 | 2.00 | |||
152 | Burda, Skřivanová, Tousková, Ježková Burda, Skřivanová, Tousková, Ježková | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | DNF |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 16:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 230 | Bosák, Matějček, Jánský, Polák Bosák, Matějček, Jánský, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 3:23.25 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 63 | Karlach, Gregor, Ekl, Šilhavý Karlach, Gregor, Ekl, Šilhavý | AC Domažlice, z. s. | 3 | 3:23.57 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 17 | Kostohryz, Pasler, Pavlát, Pavlišen Kostohryz, Pasler, Pavlát, Pavlišen | Spartak Praha 4 | 2 | 3:32.05 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 126 | Holenda, Kováč, Vondrů, Novák Holenda, Kováč, Vondrů, Novák | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:32.26 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 171 | Nývlt, Zikmund, Lumpe, Hrdoušek Nývlt, Zikmund, Lumpe, Hrdoušek | A. C. Sparta Praha | 1 | 3:36.51 | 5.00 | |||||||||||||
6 | 100 | Martínek, Doubek, Jisl, Zach Martínek, Doubek, Jisl, Zach | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:43.40 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 16:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | Suchý, Novák, Krýsl, Plojhar Suchý, Novák, Krýsl, Plojhar | AC Domažlice, z. s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
1 | 78 | Josef, Faměra, Špindler, Váchal Josef, Faměra, Špindler, Váchal | AC Domažlice, z. s. | 2 | 3:35.02 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 96 | Bouřil, Vekrbauer, Podolák, Martínek Bouřil, Vekrbauer, Podolák, Martínek | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 3:53.96 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 136 | Pech, Musil, Kolář, Vitovský Pech, Musil, Kolář, Vitovský | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 4:00.89 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 230 | Bosák, Matějček, Jánský, Polák Bosák, Matějček, Jánský, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 3:23.25 | 11.00 | |||
2 | 63 | Karlach, Gregor, Ekl, Šilhavý Karlach, Gregor, Ekl, Šilhavý | AC Domažlice, z. s. | 3 | 3:23.57 | 9.00 | |||
3 | 17 | Kostohryz, Pasler, Pavlát, Pavlišen Kostohryz, Pasler, Pavlát, Pavlišen | Spartak Praha 4 | 2 | 3:32.05 | 8.00 | |||
4 | 126 | Holenda, Kováč, Vondrů, Novák Holenda, Kováč, Vondrů, Novák | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:32.26 | 7.00 | |||
5 | 78 | Josef, Faměra, Špindler, Váchal Josef, Faměra, Špindler, Váchal | AC Domažlice, z. s. | 2 | 3:35.02 | 6.00 | |||
6 | 171 | Nývlt, Zikmund, Lumpe, Hrdoušek Nývlt, Zikmund, Lumpe, Hrdoušek | A. C. Sparta Praha | 1 | 3:36.51 | 5.00 | |||
7 | 100 | Martínek, Doubek, Jisl, Zach Martínek, Doubek, Jisl, Zach | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:43.40 | 4.00 | |||
8 | 96 | Bouřil, Vekrbauer, Podolák, Martínek Bouřil, Vekrbauer, Podolák, Martínek | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 3:53.96 | 3.00 | |||
9 | 136 | Pech, Musil, Kolář, Vitovský Pech, Musil, Kolář, Vitovský | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 4:00.89 | 2.00 | |||
73 | Suchý, Novák, Krýsl, Plojhar Suchý, Novák, Krýsl, Plojhar | AC Domažlice, z. s. | 5 | DQ |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 16:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Veverková, Hrachovcová, Palaštuková, Ulrichová Veverková, Hrachovcová, Palaštuková, Ulrichová | ASK Slavia Praha | 3 | 3:59.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 86 | Žáková, Kordová, Šafránková, Placatková Žáková, Kordová, Šafránková, Placatková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 4:01.54 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 3 | Dvořáková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová Dvořáková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 4:02.67 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 161 | Kováčová, Šímová, Štěpánková, Burda Kováčová, Šímová, Štěpánková, Burda | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 4:06.82 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 375 | Kovandová, Kovandová, Buřilová, Konopová Kovandová, Kovandová, Buřilová, Konopová | A. C. Sparta Praha | 4:15.36 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 314 | Kršová, Novotná, Basíková, Buřičová Kršová, Novotná, Basíková, Buřičová | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 4:17.27 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 16:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Placatková, Sudková, Krubová, Perglerová Placatková, Sudková, Krubová, Perglerová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:16.89 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 2 | Bělohlavová, Pardamcová, Piklová, Štráchalová Bělohlavová, Pardamcová, Piklová, Štráchalová | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 4:30.59 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 162 | Mičková, Burda, Cardová, Buřičová Mičková, Burda, Cardová, Buřičová | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 4:38.05 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Veverková, Hrachovcová, Palaštuková, Ulrichová Veverková, Hrachovcová, Palaštuková, Ulrichová | ASK Slavia Praha | 3 | 3:59.64 | 11.00 | |||
2 | 86 | Žáková, Kordová, Šafránková, Placatková Žáková, Kordová, Šafránková, Placatková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 4:01.54 | 9.00 | |||
3 | 3 | Dvořáková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová Dvořáková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 4:02.67 | 8.00 | |||
4 | 161 | Kováčová, Šímová, Štěpánková, Burda Kováčová, Šímová, Štěpánková, Burda | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 4:06.82 | 7.00 | |||
5 | 375 | Kovandová, Kovandová, Buřilová, Konopová Kovandová, Kovandová, Buřilová, Konopová | A. C. Sparta Praha | 4:15.36 | 6.00 | ||||
6 | 70 | Placatková, Sudková, Krubová, Perglerová Placatková, Sudková, Krubová, Perglerová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:16.89 | 5.00 | |||
7 | 314 | Kršová, Novotná, Basíková, Buřičová Kršová, Novotná, Basíková, Buřičová | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 4:17.27 | 4.00 | |||
8 | 2 | Bělohlavová, Pardamcová, Piklová, Štráchalová Bělohlavová, Pardamcová, Piklová, Štráchalová | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 4:30.59 | 3.00 | |||
9 | 162 | Mičková, Burda, Cardová, Buřičová Mičková, Burda, Cardová, Buřičová | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 4:38.05 | 2.00 |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 155 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta Praha |
90 | 1.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 161 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 1.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 20 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1.89 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 235 |
Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 1.84 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 65 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 1.84 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 31 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 1.84 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | 195 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 1.79 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 73 |
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s. |
01 | 1.79 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 1 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 1.73 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.441.511.561.601.641.671.701.731.75 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
276 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | NM | ||||||||||||||||
1 | 301 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 305 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 316 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 1.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 102 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 1.64 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 318 |
Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 1.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 265 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.60 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | 123 |
Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia Praha |
96 | 1.56 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 118 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 1.56 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 372 |
Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta Praha |
93 | 1.56 | 2.00 | ||||||||||||||
10= | 21 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.51 | 0.50 | ||||||||||||||
10= | 312 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 1.51 | 0.50 | ||||||||||||||
12 | 65 |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 1.51 | |||||||||||||||
13 | 76 |
Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 1.51 | |||||||||||||||
14 | 319 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 1.44 | |||||||||||||||
15 | 60 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 1.44 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
44 |
Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika Klatovy |
95 | DNS | ||||||||||||||||
166 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
A. C. Sparta Praha |
99 | NM | ||||||||||||||||
197 |
Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO Kladno |
99 | NM | ||||||||||||||||
99 |
Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | NM | ||||||||||||||||
1 | 193 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 4.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 31 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 3.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3= | 93 |
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | 3.70 | 7.50 | ||||||||||||||
3= | 122 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 3.70 | 7.50 | ||||||||||||||
5 | 54 |
Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika Klatovy |
96 | 3.50 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.302.552.752.903.053.153.253.35 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 323 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 72 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 3.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 311 |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 3.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 153 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 3.15 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 319 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 3.15 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 63 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3.05 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | 315 |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 2.55 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 123 |
Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia Praha |
96 | 2.55 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 104 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 2.30 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
166 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
A. C. Sparta Praha |
99 | DNS | 6,69 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 6,69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 | 195 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 6.69 +1.1 m/s | 6,69 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 6,69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 | 31 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 6.52 +0.2 m/s | 6,52 +0.2 | 0.0 | 0.0 | 6,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 201 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 6.42 -0.6 m/s | 6,42 -0.6 | 0.0 | 0.0 | 6,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 65 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 6.19 +0.0 m/s | 6,19 +0.0 | 6,17 +2.7 | 5,96 +1.1 | 6,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 170 |
Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta Praha |
96 | 6.19 +1.2 m/s | 6,19 +1.2 | 6,01 -0.5 | 0.0 | 6,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 130 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 6.16 +0.3 m/s | 6,16 +0.3 | 0.0 | 0.0 | 6,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 152 |
Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta Praha |
00 | 6.12 +1.2 m/s | 6,12 +1.2 | 0.0 | 0.0 | 6,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 160 |
Martin LumpeMartin Lumpe
A. C. Sparta Praha |
95 | 5.83 +1.2 m/s | 5,83 +1.2 | 0.0 | 0.0 | 5,83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 166 |
Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
TJ Slavoj BANES Pacov |
86 | 5.92 +4.6 m/s | 5.70 +0.6 m/s | 5,92 +4.6 | 5,70 +0.6 | 0.0 | 5,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 152 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 5.53 -1.6 m/s | 5,53 -1.6 | 0.0 | 0.0 | 5,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 233 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 5.43 +2.0 m/s | 5,43 +2.0 | 0.0 | 0.0 | 5,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 355 |
Christel El SanehChristel El Saneh
A. C. Sparta Praha |
94 | 5.42 +2.7 m/s | 5.33 -1.9 m/s | 5,42 +2.7 | 5,33 -1.9 | 0.0 | 5,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||
5 | 351 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta Praha |
90 | 5.35 +2.3 m/s | 5.12 -0.3 m/s | 5,35 +2.3 | 5,12 -0.3 | 0.0 | 5,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||
6 | 270 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | 5.24 -0.6 m/s | 5,24 -0.6 | 0.0 | 0.0 | 5,24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 302 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s. |
83 | 5.15 +0.2 m/s | 5,15 +0.2 | 0.0 | 0.0 | 5,15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 323 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 5.11 -0.9 m/s | 5,11 -0.9 | 0.0 | 0.0 | 5,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 | 11 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 5.09 +2.1 m/s | 4.47 -2.3 m/s | 5,09 +2.1 | 4,47 -2.3 | 0.0 | 5,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 142 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.06 -3.8 m/s | 5,06 -3.8 | 0.0 | 0.0 | 5,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 | 304 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 5.03 +3.3 m/s | 4.95 +1.8 m/s | 5,03 +3.3 | 4,95 +1.8 | 0.0 | 5,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 64 |
Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 4.97 +2.9 m/s | 4,97 +2.9 | 0.0 | 0.0 | 4,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 | 118 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 4.94 +1.3 m/s | 4,94 +1.3 | 0.0 | 0.0 | 4,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 8 |
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 4.89 +0.6 m/s | 4,89 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 4,89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 162 |
Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 4.86 +3.4 m/s | 4.46 -1.9 m/s | 4,86 +3.4 | 4,46 -1.9 | 0.0 | 4,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 276 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 4.82 +3.0 m/s | 4,82 +3.0 | 0.0 | 0.0 | 4,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 | 362 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 4.78 +2.1 m/s | 4.58 -2.1 m/s | 4,78 +2.1 | 4,58 -2.1 | 0.0 | 4,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
18 | 265 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 4.70 +2.0 m/s | 4,70 +2.0 | 0.0 | 0.0 | 4,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 | 4 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 4.68 +1.4 m/s | 4,68 +1.4 | 0.0 | 0.0 | 4,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 | 108 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 4.30 +0.8 m/s | 4,30 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 4,30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 | 151 |
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 4.07 -0.4 m/s | 4,07 -0.4 | 0.0 | 0.0 | 4,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 21 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | DNS | 14,10 +4.6 | 14,04 +2.0 | 0.0 | 14,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 | 195 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 14.10 +4.6 m/s | 14.04 +2.0 m/s | 14,10 +4.6 | 14,04 +2.0 | 0.0 | 14,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 155 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta Praha |
90 | 13.84 +0.6 m/s | 13,84 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 13,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 170 |
Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta Praha |
96 | 13.56 +3.0 m/s | 13.27 +1.5 m/s | 13,56 +3.0 | 13,27 +1.5 | 0.0 | 13,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||
4 | 161 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 13.43 -0.4 m/s | 13,43 -0.4 | 0.0 | 0.0 | 13,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 201 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 13.03 +1.1 m/s | 13,03 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 13,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 101 |
David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
89 | 12.40 +1.9 m/s | 12,40 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 12,40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s. |
83 | 11.63 +0.9 m/s | 11,63 +0.9 | 0.0 | 0.0 | 11,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 | 304 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 11.58 +0.4 m/s | 11,58 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 11,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 320 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 11.27 +1.6 m/s | 11,27 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 11,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 207 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 11.16 -1.3 m/s | 11,16 -1.3 | 0.0 | 0.0 | 11,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 233 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 10.96 +1.1 m/s | 10,96 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 10,96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 362 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 10.91 +2.8 m/s | 10.52 -0.3 m/s | 10,91 +2.8 | 10,52 -0.3 | 0.0 | 10,91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||
7 | 355 |
Christel El SanehChristel El Saneh
A. C. Sparta Praha |
94 | 10.87 +3.1 m/s | 10.86 +1.8 m/s | 10,87 +3.1 | 10,86 +1.8 | 0.0 | 10,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||
8 | 153 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 10.10 +3.5 m/s | 10.05 +1.9 m/s | 10,10 +3.5 | 10,05 +1.9 | 0.0 | 10,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||
9 | 60 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 09.92 +2.7 m/s | 09,92 +2.7 | 09,87 +3.6 | 0.0 | 09,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 12.41 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 377 |
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta Praha |
91 | 12.09 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 308 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s. |
77 | 11.83 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 287 |
Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 11.75 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 360 |
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | 11.65 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 59 |
Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
93 | 11.58 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 370 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta Praha |
97 | 10.17 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 104 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 10.00 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 278 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
96 | 09.90 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 379 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 09.64 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 297 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 09.63 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 258 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 09.52 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 290 |
Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
90 | 09.38 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 213 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 09.10 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 262 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 08.14 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
40 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 192 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | 16.02 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 157 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | 14.83 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 200 |
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
90 | 14.53 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 29 |
Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4 |
91 | 14.36 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 103 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 14.22 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 70 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. |
92 | 14.19 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 184 |
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO Kladno |
85 | 14.16 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 167 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 13.98 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 187 |
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | 12.60 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 198 |
Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO Kladno |
91 | 12.39 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 127 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 11.71 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
167 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 308 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s. |
77 | 39.64 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 379 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 38.75 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 278 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
96 | 36.37 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 370 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta Praha |
97 | 36.31 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 56 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
95 | 32.82 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 287 |
Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 31.57 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 360 |
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | 30.50 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 258 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 29.50 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 59 |
Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
93 | 25.59 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 325 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 24.17 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 154 |
Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
66 | 23.05 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
192 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
36 |
Radek JůdaRadek Jůda
Atletika Klatovy |
99 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 200 |
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
90 | 58.92 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 157 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | 50.54 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 164 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 43.44 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 70 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. |
92 | 43.22 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 127 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 41.88 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 198 |
Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO Kladno |
91 | 41.87 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 187 |
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | 38.64 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 167 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 38.44 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 184 |
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO Kladno |
85 | 38.19 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 142 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 36.84 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 84 |
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s. |
98 | 35.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
264 |
Lucie ZázvorkováLucie Zázvorková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
90 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 258 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 52.44 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 287 |
Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 47.19 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 377 |
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta Praha |
91 | 46.18 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 360 |
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | 44.46 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 274 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 41.88 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 110 |
Kateřina HaasováKateřina Haasová
ASK Slavia Praha |
96 | 40.45 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 379 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 37.86 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 266 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 37.10 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 213 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 36.00 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 325 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 23.15 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 59 |
Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
93 | 20.95 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
66 |
Milan MalátMilan Malát
AC Domažlice, z. s. |
67 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 192 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | 66.74 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 184 |
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO Kladno |
85 | 64.34 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 187 |
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | 61.37 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 84 |
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s. |
98 | 50.11 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 198 |
Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO Kladno |
91 | 48.19 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 140 |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 36.62 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 40 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 31.38 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 145 |
Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES Pacov |
53 | 31.24 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 297 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 45.13 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 109 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 43.16 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 313 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ VS Tábor, z. s. |
95 | 38.94 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 264 |
Lucie ZázvorkováLucie Zázvorková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
90 | 38.59 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 6 |
Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 38.57 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 206 |
Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 38.13 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 310 |
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 34.69 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 301 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 34.01 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 278 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
96 | 33.27 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 167 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 30.21 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 262 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 29.71 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 290 |
Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
90 | 29.06 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 315 |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 28.78 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 362 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 27.93 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 18 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 27.59 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
90 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
88 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 190 |
Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO Kladno |
86 | 60.02 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 36 |
Radek JůdaRadek Jůda
Atletika Klatovy |
99 | 55.51 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 67 |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s. |
81 | 54.92 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 103 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 49.39 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 142 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 48.31 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 40 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 47.50 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 164 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 43.18 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 140 |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 40.28 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 96 |
Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 24.62 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
10 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 17:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 186 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 00:00 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš GornerTomáš Gorner | 81 | Atletika Klatovy | 00:00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Robert HebkýRobert Hebký | 50 | Atletika Klatovy | 00:00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 142 | Radek VitovskýRadek Vitovský | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 00:00 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 00:00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 00:00 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |