výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pacov (30. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.18
2 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.45
3 137 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.75
4 152 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.13
2 232 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.49
3 20 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.61
4 129 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 12.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.21
2 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.41
3 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.55
4 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.55
5 230 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.71
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 12:30) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.07 11.00
2 87 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.25 9.00
3 229 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.34 8.00
4 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.49 7.00
5 232 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.69 6.00
6 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:30) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.62 4.00
2 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.70 3.00
3 152 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.00 2.00
4 20 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.05 1.00
5 129 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.33
137 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.27 11.00
2 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.29 9.00
3 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 12.54 8.00
4 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.61 7.00
5 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.90 6.00
6 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.63 4.00
2 1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.70 3.00
3 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.81 2.00
4 214 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.95 1.00
5 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.02
6 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.28
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.33
2 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.42
3 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.72
4 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.87
5 58 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.39
2 1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.65
3 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.08
4 151 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.50
5 162 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.78
6 54 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 14.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.67
2 20 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.68
3 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.88
4 64 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.13
5 4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.35
6 288 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.42
2 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.55
3 214 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.96
4 9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.17
5 329 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.58
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 15:00) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 21.95 11.00
2 220 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.28 9.00
3 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.39 8.00
4 87 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.66 5.00
5 231 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.76 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 15:00) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48 7.00
2 88 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 22.63 6.00
3 130 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.15 3.00
4 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.62
5 232 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 15:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.29 2.00
2 230 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.35 1.00
3 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.67
4 235 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.89
5 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.92
67 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:45) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.29 11.00
2 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.42 8.00
3 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.71 4.00
4 1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.93 2.00
5 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.99 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:45) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.41 9.00
2 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.46 7.00
3 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.70 5.00
4 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.83 3.00
5 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 14:45) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.51 6.00
2 361 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 26.02
3 230 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.14
4 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.32
147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 14:45) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.62
2 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 27.94
3 363 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.97
MS 276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 29.54
5 16 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 29.89
6 54 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.60
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.97 11.00
2 231 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.15 9.00
3 88 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.00 8.00
4 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 50.02 7.00
5 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 50.67 6.00
6 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.39 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.89 5.00
2 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 51.40 1.00
3 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 51.76
4 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 53.31
238 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 51.25 4.00
2 22 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.31 3.00
3 171 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 52.24
4 119 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 54.17
5 143 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 54.62
90 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 56.13 11.00
2 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.15 9.00
3 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 58.00 8.00
4 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 58.16 7.00
5 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.46 5.00
6 10 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 59.07 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.29 6.00
2 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.52 4.00
3 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 58.89 3.00
4 361 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 59.53 1.00
5 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 59.81
6 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 60.14
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.38
2 161 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 61.06
3 9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.10
4 22 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 61.80
5 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 63.80
6 16 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 65.97
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:00.43 11.00
2 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:01.03 9.00
3 72 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 2:01.82 8.00
4 16 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:02.56 7.00
5 100 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:03.26 6.00
6 22 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:03.65 5.00
7 238 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:04.53 4.00
8 126 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 2:04.59 3.00
9 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:05.54 2.00
10 109 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:08.32 1.00
11 96 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:13.02
12 113 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:19.16
143 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:19.66 11.00
2 22 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:20.63 9.00
3 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:20.76 8.00
4 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:21.44 7.00
5 309 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:21.72 6.00
6 363 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:27.22 5.00
7 2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:29.41 4.00
8 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:31.49 3.00
9 23 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:34.31 2.00
10 71 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:35.19 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:05.30 11.00
2 196 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:05.63 9.00
3 16 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:07.52 8.00
4 100 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:07.53 7.00
5 234 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:08.69 6.00
6 72 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:08.80 5.00
7 50 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 4:09.74 4.00
8 69 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 4:11.00 3.00
9 13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:11.25 2.00
10 61 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 4:14.06 1.00
11 233 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:15.28
12 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16 4:15.79
13 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:17.27
14 159 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20 4:17.88
15 237 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:25.91
16 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18 4:27.48
17 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:28.00
18 228 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19 4:28.54
4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 DNF
11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 DNF
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:38.82 11.00
2 69 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:42.86 9.00
3 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:47.89 8.00
4 12 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:49.53 7.00
5 256 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 4:49.81 6.00
6 3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:50.22 5.00
7 121 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:53.95 4.00
8 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:58.69 3.00
9 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:02.34 2.00
10 14 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:08.45 1.00
11 19 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:35.41
155 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08:48.56 11.00
2 233 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08:52.92 9.00
3 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08:54.10 8.00
4 4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 09:02.47 7.00
5 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 09:03.08 6.00
6 159 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16 09:06.22 5.00
7 237 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09:06.24 4.00
8 13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09:08.75 3.00
9 86 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18 09:16.21 2.00
10 110 František SchovalFrantišek Schoval 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19 09:20.68 1.00
11 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09:23.87
12 11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09:25.49
13 19 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 09:28.41
14 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09:32.70
15 26 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 09:32.76
16 217 Matěj VacekMatěj Vacek 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 09:57.64
17 202 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 10:19.71
18 236 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 10:20.15
80 Vít BílýVít Bílý 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 DNS
100 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 DNS
Celkem 20 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17:55.20 11.00
2 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19:21.85 9.00
3 145 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21:36.70 8.00
4 155 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 21:38.57 7.00
5 70 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 22:57.32 6.00
6 71 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 22:57.41 5.00
7 7 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 23:23.43 4.00
8 58 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26:00.27 3.00
129 Pavla HochmanováPavla Hochmanová 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:45) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.12 11.00
2 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.62 9.00
3 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.03 8.00
4 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 15.29 7.00
5 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.42 6.00
6 165 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 15.65 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:45) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 15.51 5.00
2 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.57 4.00
3 11 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.15 2.00
4 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.51 1.00
5 355 Christel El SanehChristel El Saneh 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 16.94
15 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 11:45) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 16.78
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.10
3 310 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.64
123 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
153 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.60 9.00
2 185 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.05 6.00
3 44 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 16.26 4.00
4 161 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.47 3.00
5 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 16.58 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:00) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.39 11.00
2 15 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.81 8.00
3 54 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 15.96 7.00
4 101 David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.18 5.00
5 93 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 18.91 1.00
122 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 55.74 11.00
2 15 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 56.61 9.00
3 25 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 57.19 8.00
4 54 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 59.23 6.00
124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 59.37 5.00
2 133 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 59.40 4.00
3 168 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 60.35 2.00
4 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.94 1.00
5 11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 61.73
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.40 7.00
2 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 60.04 3.00
3 93 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 62.50
4 136 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 64.83
5 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 68.15
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 230 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 64.82 11.00
2 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 65.03 9.00
3 165 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 65.69 8.00
4 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.15 7.00
5 202 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 67.65 5.00
6 5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 69.43 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 67.33 6.00
2 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 68.40 4.00
3 375 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 68.71 3.00
4 327 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 69.34 2.00
5 76 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 72.27
58 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Bárta, Bosák, Boudný, Polák Bárta, Bosák, Boudný, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 42.97 11.00
2 87 Nádhera, Richter, Josef, Tauer Nádhera, Richter, Josef, Tauer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 43.62 9.00
3 160 Lumpe, Černík, Hrdoušek, Pechar Lumpe, Černík, Hrdoušek, Pechar A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 43.96 8.00
4 27 Macháček, Benda, Pasler, Koutník Macháček, Benda, Pasler, Koutník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 45.30 7.00
5 129 Kolář, Kováč, Musil, Novák Kolář, Kováč, Musil, Novák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 46.37 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Zikmund, Nývlt, Molva, Sebera Zikmund, Nývlt, Molva, Sebera A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 47.21 5.00
2 16 Pavlát, Řežábek, Pavlišen, Kostohryz Pavlát, Řežábek, Pavlišen, Kostohryz Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 48.99 4.00
3 126 Holenda, Pech, Béreš, Vondrů Holenda, Pech, Béreš, Vondrů TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 49.47 3.00
73 Suchý, Váchal, Pivoňka, Karlach Suchý, Váchal, Pivoňka, Karlach AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Staňková, Cymbálová, Kolingerová, Homolová Staňková, Cymbálová, Kolingerová, Homolová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.02 11.00
2 214 Čelišová, Přástková, Baštářová, Adlerová Čelišová, Přástková, Baštářová, Adlerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 48.72 9.00
3 256 Čechová, Veselá, Korelová, Tvrdá Čechová, Veselá, Korelová, Tvrdá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 49.29 8.00
4 329 Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 51.76 5.00
5 5 Jinderlová, Kroupová, Nikodemová, Řezníková Jinderlová, Kroupová, Nikodemová, Řezníková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 52.76 3.00
152 Burda, Skřivanová, Tousková, Ježková Burda, Skřivanová, Tousková, Ježková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Palaštuková, Matoušková, Matějková, Ulrichová Palaštuková, Matoušková, Matějková, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.98 7.00
2 86 Žáková, Kupková, Rozehnalová, Dondová Žáková, Kupková, Rozehnalová, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.18 6.00
3 361 Konopová, Kovandová, El Saneh, Buřilová Konopová, Kovandová, El Saneh, Buřilová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.77 4.00
4 288 Šichová, Nedvědová, Nedvědová, Koudelková Šichová, Nedvědová, Nedvědová, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 54.10 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 230 Bosák, Matějček, Jánský, Polák Bosák, Matějček, Jánský, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:23.25 11.00
2 63 Karlach, Gregor, Ekl, Šilhavý Karlach, Gregor, Ekl, Šilhavý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:23.57 9.00
3 17 Kostohryz, Pasler, Pavlát, Pavlišen Kostohryz, Pasler, Pavlát, Pavlišen Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:32.05 8.00
4 126 Holenda, Kováč, Vondrů, Novák Holenda, Kováč, Vondrů, Novák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:32.26 7.00
5 171 Nývlt, Zikmund, Lumpe, Hrdoušek Nývlt, Zikmund, Lumpe, Hrdoušek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 3:36.51 5.00
6 100 Martínek, Doubek, Jisl, Zach Martínek, Doubek, Jisl, Zach Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:43.40 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Josef, Faměra, Špindler, Váchal Josef, Faměra, Špindler, Váchal AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 3:35.02 6.00
2 96 Bouřil, Vekrbauer, Podolák, Martínek Bouřil, Vekrbauer, Podolák, Martínek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:53.96 3.00
3 136 Pech, Musil, Kolář, Vitovský Pech, Musil, Kolář, Vitovský TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 4:00.89 2.00
73 Suchý, Novák, Krýsl, Plojhar Suchý, Novák, Krýsl, Plojhar AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Veverková, Hrachovcová, Palaštuková, Ulrichová Veverková, Hrachovcová, Palaštuková, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:59.64 11.00
2 86 Žáková, Kordová, Šafránková, Placatková Žáková, Kordová, Šafránková, Placatková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:01.54 9.00
3 3 Dvořáková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová Dvořáková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:02.67 8.00
4 161 Kováčová, Šímová, Štěpánková, Burda Kováčová, Šímová, Štěpánková, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 4:06.82 7.00
5 375 Kovandová, Kovandová, Buřilová, Konopová Kovandová, Kovandová, Buřilová, Konopová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:15.36 6.00
6 314 Kršová, Novotná, Basíková, Buřičová Kršová, Novotná, Basíková, Buřičová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 4:17.27 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Placatková, Sudková, Krubová, Perglerová Placatková, Sudková, Krubová, Perglerová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:16.89 5.00
2 2 Bělohlavová, Pardamcová, Piklová, Štráchalová Bělohlavová, Pardamcová, Piklová, Štráchalová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:30.59 3.00
3 162 Mičková, Burda, Cardová, Buřičová Mičková, Burda, Cardová, Buřičová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:38.05 2.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 1.93 11.00
2 161 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.93 9.00
3 20 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1.89 8.00
4 235 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.84 7.00
5 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 1.84 6.00
6 31 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.84 5.00
7 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.79 4.00
8 73 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.79 3.00
9 1 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.73 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.511.561.601.641.671.701.731.75 Body
1 301 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.76 11.00
2 305 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.67 9.00
3 316 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.67 8.00
4 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.64 7.00
5 318 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1.64 6.00
6 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.60 5.00
7 123 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.56 4.00
8 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.56 3.00
9 372 Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 1.56 2.00
10= 21 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.51 0.50
10= 312 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1.51 0.50
12 65 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1.51
13 76 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.51
14 319 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 1.44
15 60 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.44
276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 193 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.50 11.00
2 31 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.90 9.00
3= 93 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 3.70 7.50
3= 122 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.70 7.50
5 54 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 3.50 6.00
44 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNS
166 Patrik SeidlPatrik Seidl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 NM
197 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NM
99 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.552.752.903.053.153.253.35 Body
1 323 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.25 11.00
2 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3.25 9.00
3 311 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.25 8.00
4 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.15 7.00
5 319 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3.15 6.00
6 63 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.05 5.00
7 315 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 2.55 4.00
8 123 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.55 3.00
9 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.30 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.69 +1.1 m/s 6,69  +1.10.00.06,690.00.00.0 11.00
2 31 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.52 +0.2 m/s 6,52  +0.20.00.06,520.00.00.0 9.00
3 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.42 -0.6 m/s 6,42  -0.60.00.06,420.00.00.0 8.00
4 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6.19 +0.0 m/s 6,19  +0.06,17  +2.75,96  +1.16,190.00.00.0 7.00
5 170 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 6.19 +1.2 m/s 6,19  +1.26,01  -0.50.06,190.00.00.0 6.00
6 130 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 6.16 +0.3 m/s 6,16  +0.30.00.06,160.00.00.0 5.00
7 152 Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 6.12 +1.2 m/s 6,12  +1.20.00.06,120.00.00.0 4.00
8 160 Martin LumpeMartin Lumpe
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5.83 +1.2 m/s 5,83  +1.20.00.05,830.00.00.0 3.00
166 Patrik SeidlPatrik Seidl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 166 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
86 5.92 +4.6 m/s 5.70 +0.6 m/s 5,92  +4.65,70  +0.60.05,920.00.00.0 11.00
2 152 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.53 -1.6 m/s 5,53  -1.60.00.05,530.00.00.0 9.00
3 233 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 5.43 +2.0 m/s 5,43  +2.00.00.05,430.00.00.0 8.00
4 355 Christel El SanehChristel El Saneh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 5.42 +2.7 m/s 5.33 -1.9 m/s 5,42  +2.75,33  -1.90.05,420.00.00.0 7.00
5 351 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 5.35 +2.3 m/s 5.12 -0.3 m/s 5,35  +2.35,12  -0.30.05,350.00.00.0 6.00
6 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.24 -0.6 m/s 5,24  -0.60.00.05,240.00.00.0 5.00
7 302 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 5.15 +0.2 m/s 5,15  +0.20.00.05,150.00.00.0 4.00
8 323 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5.11 -0.9 m/s 5,11  -0.90.00.05,110.00.00.0 3.00
9 11 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.09 +2.1 m/s 4.47 -2.3 m/s 5,09  +2.14,47  -2.30.05,090.00.00.0 2.00
10 142 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.06 -3.8 m/s 5,06  -3.80.00.05,060.00.00.0 1.00
11 304 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.03 +3.3 m/s 4.95 +1.8 m/s 5,03  +3.34,95  +1.80.05,030.00.00.0
12 64 Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.97 +2.9 m/s 4,97  +2.90.00.04,970.00.00.0
13 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.94 +1.3 m/s 4,94  +1.30.00.04,940.00.00.0
14 8 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.89 +0.6 m/s 4,89  +0.60.00.04,890.00.00.0
15 162 Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.86 +3.4 m/s 4.46 -1.9 m/s 4,86  +3.44,46  -1.90.04,860.00.00.0
16 276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.82 +3.0 m/s 4,82  +3.00.00.04,820.00.00.0
17 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4.78 +2.1 m/s 4.58 -2.1 m/s 4,78  +2.14,58  -2.10.04,780.00.00.0
18 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.70 +2.0 m/s 4,70  +2.00.00.04,700.00.00.0
19 4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.68 +1.4 m/s 4,68  +1.40.00.04,680.00.00.0
20 108 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.30 +0.8 m/s 4,30  +0.80.00.04,300.00.00.0
21 151 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4.07 -0.4 m/s 4,07  -0.40.00.04,070.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 14.10 +4.6 m/s 14.04 +2.0 m/s 14,10  +4.614,04  +2.00.014,100.00.00.0 11.00
2 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 13.84 +0.6 m/s 13,84  +0.60.00.013,840.00.00.0 9.00
3 170 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 13.56 +3.0 m/s 13.27 +1.5 m/s 13,56  +3.013,27  +1.50.013,560.00.00.0 8.00
4 161 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 13.43 -0.4 m/s 13,43  -0.40.00.013,430.00.00.0 7.00
5 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.03 +1.1 m/s 13,03  +1.10.00.013,030.00.00.0 6.00
6 101 David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
89 12.40 +1.9 m/s 12,40  +1.90.00.012,400.00.00.0 5.00
20 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 302 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.63 +0.9 m/s 11,63  +0.90.00.011,630.00.00.0 11.00
2 304 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.58 +0.4 m/s 11,58  +0.40.00.011,580.00.00.0 9.00
3 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.27 +1.6 m/s 11,27  +1.60.00.011,270.00.00.0 8.00
4 207 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 11.16 -1.3 m/s 11,16  -1.30.00.011,160.00.00.0 7.00
5 233 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 10.96 +1.1 m/s 10,96  +1.10.00.010,960.00.00.0 6.00
6 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.91 +2.8 m/s 10.52 -0.3 m/s 10,91  +2.810,52  -0.30.010,910.00.00.0 5.00
7 355 Christel El SanehChristel El Saneh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 10.87 +3.1 m/s 10.86 +1.8 m/s 10,87  +3.110,86  +1.80.010,870.00.00.0 4.00
8 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.10 +3.5 m/s 10.05 +1.9 m/s 10,10  +3.510,05  +1.90.010,100.00.00.0 3.00
9 60 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 09.92 +2.7 m/s 09,92  +2.709,87  +3.60.009,920.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12.41 0.0 11.00
2 377 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 12.09 0.0 9.00
3 308 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
77 11.83 0.0 8.00
4 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 11.75 0.0 7.00
5 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 11.65 0.0 6.00
6 59 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 11.58 0.0 5.00
7 370 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 10.17 0.0 4.00
8 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.00 0.0 3.00
9 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 09.90 0.0 2.00
10 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 09.64 0.0 1.00
11 297 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
97 09.63 0.0
12 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 09.52 0.0
13 290 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 09.38 0.0
14 213 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 09.10 0.0
15 262 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 08.14 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 16.02 0.0 11.00
2 157 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 14.83 0.0 9.00
3 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 14.53 0.0 8.00
4 29 Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 14.36 0.0 7.00
5 103 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 14.22 0.0 6.00
6 70 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 14.19 0.0 5.00
7 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 14.16 0.0 4.00
8 167 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 13.98 0.0 3.00
9 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 12.60 0.0 2.00
10 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 12.39 0.0 1.00
11 127 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 11.71 0.0
40 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 308 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
77 39.64 0.0 11.00
2 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 38.75 0.0 9.00
3 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 36.37 0.0 8.00
4 370 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 36.31 0.0 7.00
5 56 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
95 32.82 0.0 6.00
6 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 31.57 0.0 5.00
7 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 30.50 0.0 4.00
8 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 29.50 0.0 3.00
9 59 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 25.59 0.0 2.00
10 325 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 24.17 0.0 1.00
11 154 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 23.05 0.0
167 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 58.92 0.0 11.00
2 157 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 50.54 0.0 9.00
3 164 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 43.44 0.0 8.00
4 70 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 43.22 0.0 7.00
5 127 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 41.88 0.0 6.00
6 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 41.87 0.0 5.00
7 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 38.64 0.0 4.00
8 167 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 38.44 0.0 3.00
9 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 38.19 0.0 2.00
10 142 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 36.84 0.0 1.00
11 84 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 35.80 0.0
192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 DNS 0.0
36 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 52.44 0.0 11.00
2 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 47.19 0.0 9.00
3 377 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 46.18 0.0 8.00
4 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 44.46 0.0 7.00
5 274 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 41.88 0.0 6.00
6 110 Kateřina HaasováKateřina Haasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 40.45 0.0 5.00
7 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 37.86 0.0 4.00
8 266 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 37.10 0.0 3.00
9 213 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 36.00 0.0 2.00
10 325 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 23.15 0.0 1.00
11 59 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 20.95 0.0
264 Lucie ZázvorkováLucie Zázvorková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 66.74 0.0 11.00
2 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 64.34 0.0 9.00
3 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 61.37 0.0 8.00
4 84 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 50.11 0.0 7.00
5 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 48.19 0.0 6.00
6 140 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 36.62 0.0 5.00
7 40 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 31.38 0.0 4.00
8 145 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 31.24 0.0 3.00
66 Milan MalátMilan Malát
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
67 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 297 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
97 45.13 0.0 11.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 43.16 0.0 9.00
3 313 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
95 38.94 0.0 8.00
4 264 Lucie ZázvorkováLucie Zázvorková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 38.59 0.0 7.00
5 6 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 38.57 0.0 6.00
6 206 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 38.13 0.0 5.00
7 310 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 34.69 0.0 4.00
8 301 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 34.01 0.0 3.00
9 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 33.27 0.0 2.00
10 167 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 30.21 0.0 1.00
11 262 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 29.71 0.0
12 290 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 29.06 0.0
13 315 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 28.78 0.0
14 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 27.93 0.0
15 18 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 27.59 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 190 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 60.02 0.0 11.00
2 36 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 55.51 0.0 9.00
3 67 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 54.92 0.0 8.00
4 103 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 49.39 0.0 7.00
5 142 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 48.31 0.0 6.00
6 40 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 47.50 0.0 5.00
7 164 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 43.18 0.0 4.00
8 140 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 40.28 0.0 3.00
9 96 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 24.62 0.0 2.00
90 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
88 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:00 11.00
2 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 00:00 9.00
3 Robert HebkýRobert Hebký 50 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 00:00 8.00
4 142 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 00:00 7.00
5 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 00:00 6.00
6 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 00:00 5.00
Celkem 6 závodníků