výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek

Domažlice (26. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:25) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.06
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.21
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.22
4 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.30
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.95
6 58 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.41
Poznámky:
Postup dva první + dva časem
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:25) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.38
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.75
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.85
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Poznámky:
Postup dva první + dva časem
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:25) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.35
3 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 11.38
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.70
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.86
6 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 12.19
Poznámky:
Postup dva první + dva časem
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.06
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.21
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.22
6 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.30
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.35
8 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.38
8 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 11.38
10 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.70
11 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.75
12 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.85
13 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.86
14 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.95
15 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 12.19
16 58 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.41
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.86
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.86
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.96
4 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.25
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.31
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.31
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.37
8 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.42
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:20) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.20
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.50
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.53
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.55
5 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.85
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 11.99
7 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 12.23
8 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 12.33
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:35) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.35
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.44
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.70
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.98
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.29
6 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.60
7 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 12.67
8 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 12.82
Poznámky:
Postup první tři + dva časem
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:35) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.61
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.89
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 12.37
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.42
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.45
6 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 12.88
7 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.41
Marek NetíkMarek Netík 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Poznámky:
Postup první tři + dva časem
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.35
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.44
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.61
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.70
5 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.89
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.98
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.29
8 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 12.37
9 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.42
10 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.45
11 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.60
12 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 12.67
13 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 12.82
14 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 12.88
15 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.41
Marek NetíkMarek Netík 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:05) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.15
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.24
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.65
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.99
5 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 13.35
6 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.62
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 13.67
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.13
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.20
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.06
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 13.33
5 Helena LinhartováHelena Linhartová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.48
Poznámky:
Postup první dvě + čtyři časem
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.56
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.81
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 13.44
4 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.77
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.03
Poznámky:
Postup první dvě + čtyři časem
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.13
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.20
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.56
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.81
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.06
6 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 13.33
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 13.44
8 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.77
9 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.03
10 Helena LinhartováHelena Linhartová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.48

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.52
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.53
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.82
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.87
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.94
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 13.02
7 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.08
8 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 13.11
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.11
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 13.25
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.38
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.82
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.89
6 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.99
Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 DNS
Poznámky:
Postup vítěz + 3 časem
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.89
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.10
3 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.50
4 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.82
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.13
6 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.18
7 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.55
8 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 14.73
Poznámky:
Postup vítěz + 3 časem
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.50
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.81
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 13.14
4 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.32
5 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 13.43
6 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.21
7 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 7 14.29
8 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 15.43
Poznámky:
Postup vítěz + 3 časem
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.85
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.18
3 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 13.29
4 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.30
5 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.40
6 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 13.59
7 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.87
Poznámky:
Postup vítěz + 3 časem
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.74
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.81
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.33
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.37
5 Vendula HlinkováVendula Hlinková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.79
6 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.80
Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Poznámky:
Postup vítěz + 3 časem
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.50
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.74
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.81
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.81
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.85
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.89
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.10
8 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 13.11
9 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 13.14
10 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.18
11 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 13.25
12 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 13.29
13 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.30
14 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.32
15 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.33
16 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.37
17 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.38
18 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.40
19 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 13.43
20 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.50
21 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 13.59
22 Vendula HlinkováVendula Hlinková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.79
23 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.80
24 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.82
24 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.82
26 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.87
27 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.89
28 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.99
29 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.13
30 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.18
31 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.21
32 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 7 14.29
33 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.55
34 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 14.73
35 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 15.43
Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 DNS
Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:40) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.53
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.65
3 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.22
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.87
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:40) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.15
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.84
3 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.35
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.22
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.67
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.90
4 94 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.53
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.65
3 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.22
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.87
5 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.15
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.22
7 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.33
8 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.67
9 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.84
10 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.90
11 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.35
12 94 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.22
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.14
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.41
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.58
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.05
Marek NetíkMarek Netík 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.11
2 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 24.43
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.62
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.97
David TermerDavid Termer 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:50) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.57
2 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 25.11
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 25.15
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 25.45
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 12:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.42
2 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.72
3 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 26.15
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 27.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.14
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.41
3 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.42
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.58
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.05
6 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.11
7 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 24.43
8 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.57
9 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.62
10 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.97
11 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 25.11
12 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 25.15
13 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 25.45
14 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.72
15 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 26.15
16 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 27.53
Marek NetíkMarek Netík 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
David TermerDavid Termer 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:10) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.87
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 25.56
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 25.63
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.70
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 26.89
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:10) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.69
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.99
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.34
4 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 26.91
5 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 26.95
6 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.58
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.87
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 28.29
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3 28.76
4 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 4 28.94
5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.87
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 25.56
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 25.63
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.69
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.70
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.99
7 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.34
8 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 26.89
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.91
9 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 26.91
11 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 26.95
12 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.58
13 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.87
14 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 28.29
15 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3 28.76
16 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 4 28.94
17 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.06

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:20) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.51
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.68
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.00
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 26.28
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 26.59
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 26.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.70
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.08
3 89 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.29
4 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 27.40
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.51
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:20) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 27.75
2 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 27.99
3 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 28.32
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.36
5 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 30.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 12:20) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 27.83
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 28.17
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.53
4 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.61
5 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.43
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 12:20) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.93
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.11
3 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 4 29.12
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 30.38
5 Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.71
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 12:20) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.39
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 28.01
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 28.56
Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNS
Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.51
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.68
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.00
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 26.28
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 26.59
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.70
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 26.80
8 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.08
9 89 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.29
10 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.39
11 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 27.40
12 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.51
13 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 27.75
14 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 27.83
15 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.93
16 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 27.99
17 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 28.01
18 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.11
19 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 28.17
20 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 28.32
21 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.36
22 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.53
23 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 28.56
24 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.61
25 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 4 29.12
26 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.43
27 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 30.00
28 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 30.38
29 Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.71
Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNS
Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 49.47
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 49.90
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 50.17
4 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 51.05
MS Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.27
Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 51.32
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.64
3 83 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 53.48
4 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.98
5 57 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 55.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 53.81
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 55.64
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 56.30
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 57.01
5 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 58.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 51.32
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.64
3 83 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 53.48
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 53.81
5 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.98
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 55.64
7 57 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 55.74
8 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 56.30
9 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 57.01
10 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 58.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 57.80
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 59.00
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.91
4 20 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 60.77
5 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 62.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 64.83
2 97 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 65.33
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 65.48
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3 66.76
Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 57.80
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 59.00
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.91
4 20 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 60.77
5 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 62.20
6 21 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 64.83
7 97 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 65.33
8 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 65.48
9 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3 66.76
Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.43
2 81 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 60.62
3 4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 3 61.99
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 63.58
5 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 63.66
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 64.85
2 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 66.49
3 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 66.79
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 69.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.43
2 81 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 60.62
3 4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 3 61.99
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 63.58
5 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 63.66
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 64.85
7 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 66.49
8 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 66.79
9 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 69.22

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:57.00
2 99 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 1:57.15
3 1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 1:57.21
4 54 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:58.78
5 14 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 1:59.03
6 90 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:59.67
7 55 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:03.76
8 95 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:06.45
9 96 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 2:18.00
10 94 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:20.62
87 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 83 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:02.33
2 57 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:04.77
3 37 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:05.18
4 84 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:06.70
5 3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:07.26
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:18.27
2 60 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:21.01
3 21 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:25.42
4 97 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:25.73
5 58 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:31.34
6 23 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:31.71
7 92 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:39.18
8 96 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:55.45
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:17.42
2 89 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:20.08
3 4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 3 2:25.66
4 3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:26.97
5 98 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:29.83
6 17 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:33.42
7 85 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:44.12
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 3:59.55
2 21 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:59.84
3 366 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:04.70
4 98 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 3 4:04.99
5 4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 4:07.32
6 17 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 4:12.16
7 58 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 4:19.24
8 20 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:30.59
9 368 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 9 4:48.88
10 67 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 4:49.19
23 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 372 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24 4:30.70
2 365 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23 4:44.48
3 363 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25 4:44.91
4 367 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 26 5:41.68
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 85 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:27.58
2 86 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 5:30.38
3 87 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:35.60
4 97 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 5:36.93
5 89 Barbora VolfíkováBarbora Volfíková 01 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 6:10.14
MS 3 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 5:42.69
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09:31.19
2 363 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09:50.34
3 368 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10:00.47
4 67 Pavel PěchotaPavel Pěchota 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10:04.66
5 361 Jakub HesJakub Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10:12.91
6 23 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10:44.38
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 365 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 15 09:47.32
2 364 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 09:52.16
3 366 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 09:54.92
4 367 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 09:56.94
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 373 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 10:54.37
2 3 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 12:25.14
3 371 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 12:53.15
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 369 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11:42.30
2 372 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13:00.26
3 368 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 15:02.54
4 370 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 17:12.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 06:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.20
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.32
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.06
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 06:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.18
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 17.19
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 17.64
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 19.37
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.20
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.32
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.06
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.18
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 17.19
6 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 17.64
7 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 19.37
8 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.49
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 06:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.54
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.96
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 14.97
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 15.01
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 15.10
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.21
7 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.22
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 06:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 15.82
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.40
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.48
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 17.36
5 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.88
Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.54
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.96
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 14.97
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 15.01
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 15.10
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.21
7 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.22
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 15.82
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.40
10 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.48
11 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 17.36
12 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.88
Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 06:55) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.38
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.12
Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 06:55) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.03
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:05) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.16
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.96
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 15.13
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.36
5 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 16.84
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 DNS
David TermerDavid Termer 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 39.51
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 41.78
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 43.33
4 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 43.53
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 45.45
6 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 45.96
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.05
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.03
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 50.69
4 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 52.11
5 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.21
6 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 53.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 48.17
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 48.41
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 51.95
4 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 54.53
5 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 54.91
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 57.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 45.42
2 17 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.67
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 55.09
Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.05
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 45.42
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 48.17
4 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 48.41
5 17 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.67
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.03
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 50.69
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 51.95
9 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 52.11
10 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.21
11 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 53.23
12 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 54.53
13 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 54.91
14 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 55.09
15 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 57.65
Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.14
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.60
David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.19
2 60 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 67.29
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 70.50
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 72.42
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 4 70.36
2 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 70.50
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 71.58
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 76.37
5 96 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 78.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.19
2 60 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 67.29
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 4 70.36
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 70.50
4 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 70.50
6 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 71.58
7 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 72.42
8 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 76.37
9 96 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 78.21
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Váchal, Valášek, Suchý, Karlach Váchal, Valášek, Suchý, Karlach AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.72
2 Vaš, Didek, Hašek, Novák Vaš, Didek, Hašek, Novák TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 46.53
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Süssenbeck, Ernst, Terč, Bauer Süssenbeck, Ernst, Terč, Bauer ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 47.48
83 Vaidiš, Had, Petrikovič, Sztrapek Vaidiš, Had, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNF
Svědínek, Hejna, Mařík, Malinský Svědínek, Hejna, Mařík, Malinský T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová, Přástková, Maršálková, Majerová Benešová, Přástková, Maršálková, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.66
2 Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 50.57
3 Hyklová, Machalcová, Tóthová, Sedlecká Hyklová, Machalcová, Tóthová, Sedlecká SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 52.81
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zykánová, Moravcová, Basíková, Kršová Zykánová, Moravcová, Basíková, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 51.62
2 Houdková, Řezníková, Jedličková, Nikodemová Houdková, Řezníková, Jedličková, Nikodemová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 51.78
3 Koutná, Raušová, Kundrátová, Ježková Koutná, Raušová, Kundrátová, Ježková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 53.26
4 Herzová, Šebestová, Suková, Babyncová Herzová, Šebestová, Suková, Babyncová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.51
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěrbová, Navrátilová, Burešová, Korbová Štěrbová, Navrátilová, Burešová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 51.70
2 Jinderlová, Babická, Kratochvílová, Řehoušková Jinderlová, Babická, Kratochvílová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.82
3 Hálová, Pastyříková, Suková, Martínková Hálová, Pastyříková, Suková, Martínková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 55.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zykánová, Moravcová, Basíková, Kršová Zykánová, Moravcová, Basíková, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 51.62
2 Štěrbová, Navrátilová, Burešová, Korbová Štěrbová, Navrátilová, Burešová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 51.70
3 Houdková, Řezníková, Jedličková, Nikodemová Houdková, Řezníková, Jedličková, Nikodemová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 51.78
4 Koutná, Raušová, Kundrátová, Ježková Koutná, Raušová, Kundrátová, Ježková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 53.26
5 Herzová, Šebestová, Suková, Babyncová Herzová, Šebestová, Suková, Babyncová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.51
6 Jinderlová, Babická, Kratochvílová, Řehoušková Jinderlová, Babická, Kratochvílová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.82
7 Hálová, Pastyříková, Suková, Martínková Hálová, Pastyříková, Suková, Martínková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 55.26

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.561.611.661.711.761.811.861.911.962.002.02
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.96 -----o-oxxoxxx
2 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.86 ------ox-xx--
3 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.81 -----xoxxx
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.81 --oooxxoxxx
5 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.81 -ooxoxoxxoxxx
6 Adam VašAdam Vaš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1.76 --oxooxxx
7 Michal BrychMichal Brych
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 1.66 oxoxoxxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.461.511.561.611.661.711.761.811.861.911.961.992.02
1 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.91 -----ooooxxoxxx
2 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.86 ----oooxooxxx
3 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.86 ---oooxxoxxoxxoxxx
4 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.71 oo-oxoxxoxxx
5 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 1.66 --ooxxoxxx
6 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.61 ooooxxx
7 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.46 oxxx
Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 NM ---xxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.641.671.701.731.76
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.73 ----oooooxxx
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.611.641.671.701.73
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.67 --ooooxooxxx
2 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1.61 ---oooxxx
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.56 -oxoooxxx
4= Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.56 oooxoxxoxxx
4= Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1.56 -ooxoxxoxxx
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1.46 oxooxxx
7 Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.41 xoxxoxxx
8= Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.36 xoxxx
8= Vendula HlinkováVendula Hlinková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.36 xoxxx
10 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1.36 xxoxxx
Valerie HerzováValerie Herzová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.25
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4.20 ----------xo-o-o-xxoxxx
2 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 3.40 ----o-o-oxxx
3 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
69 3.40 ------xxo-oxxx
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 NM --------x-xx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.40 ------oxoxxo-xxx
2 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2.70 xxooxxx
David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 NM ----xxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 2.60 o-oxoooxoxx-
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.30
1 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.20 ------xoo-oooxoxxx
2 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3.10 -----xxoooooxoxxoxxx
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 2.30 oooxoxx-
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6.47 +0.5 m/s 6,31  +0.66,47  +0.5-6,473,63  -2.70.00.0
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 6.23 +0.0 m/s 3,74  +0.06,23  +0.06,22  +0.66,236,14  +0.86,02  -2.05,96  -0.6
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.18 +0.0 m/s 5,94  -0.76,18  +0.06,11  -2.76,18xxx
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 6.08 +0.4 m/s 5,73  -0.3x6,08  +0.46,083,50  +0.45,80  +0.45,92
5 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 6.00 +0.4 m/s 5,60  +1.46,00  +0.45,73  -0.36,005,61  -2.55,73  +0.55,58  -1.6
6 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.72 +0.6 m/s 5,72  +0.65,63  +0.05,51  -0.35,72-5,48  +1.0-
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.68 +0.0 m/s 6,68  +0.0xx6,686,40  -1.6xx
2 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6.17 +0.2 m/s 6,17  +0.2xx6,175,18  +1.54,22  -1.5x
3 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 6.07 +0.7 m/s 6,07  +0.75,89  -0.93,98  -0.36,075,58  -1.8x5,66  +0.5
4 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.01 +0.0 m/s 6,01  +0.05,59  -1.35,46  -1.46,015,66  -2.15,38  -2.1x
5 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 5.55 +0.0 m/s 5,55  +0.05,51  -2.4-5,55---
6 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 5.54 -0.7 m/s 5,51  +0.5x5,36  +0.65,515,54  -0.75,19  -2.92,56  +0.1
7 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5.44 -1.5 m/s 5,30  +0.4x5,18  -1.75,305,44  -1.55,40  -1.9x
8 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5.28 +1.1 m/s 5,04  +1.45,28  +1.15,17  +0.95,284,84  -1.35,14  -2.5x
9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.25 -1.5 m/s 4,94  -0.54,87  -1.45,25  -1.55,250.00.00.0
10 Matěj ŘádaMatěj Řáda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 5.23 +0.4 m/s x5,23  +0.44,87  -1.85,230.00.00.0
11 Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.08 +0.5 m/s 5,08  +0.54,54  +1.23,90  -0.65,080.00.00.0
12 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.98 +1.7 m/s x4,98  +1.74,73  -0.74,980.00.00.0
13 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.91 -2.7 m/s 4,64  -1.44,91  -2.74,70  -1.14,910.00.00.0
14 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 4.55 +0.6 m/s 4,55  +0.6xx4,550.00.00.0
15 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 3.63 +1.0 m/s 3,57  +1.43,63  +1.03,34  -2.63,630.00.00.0
David TermerDavid Termer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6.19 +0.0 m/s xxx0.06,19  +0.05,91  -2.15,87  -0.7
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.08 -0.9 m/s x4,96  +0.0x4,965,03  +1.85,08  -0.9x
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 5.04 +0.9 m/s 5,04  +0.94,98  +1.24,94  -1.45,044,84  +0.0--
4 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4.89 +1.5 m/s 4,68  +0.04,74  -12.04,66  +0.04,744,89  +1.54,89  -1.04,82  +0.4
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4.69 +0.9 m/s 4,67  -1.74,44  +0.0x4,674,65  +1.14,51  -1.84,69  +0.9
6 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.67 -0.3 m/s 4,67  -0.34,60  +0.0x4,674,38  +0.42,73  -2.8x
7 Patricie TóthováPatricie Tóthová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 4.46 +0.9 m/s 4,46  +0.94,39  +0.0x4,464,20  +0.73,25  -1.93,27  -0.3
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 5.40 +0.4 m/s x5,40  +0.45,21  +0.85,404,80  -1.1x5,10  -0.9
2 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.34 +0.4 m/s 5,16  +0.4x5,24  +0.95,245,34  +0.45,03  -0.45,20  +0.7
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5.07 -0.5 m/s 4,73  -1.14,94  +0.94,99  +1.04,994,96  +0.05,07  -0.54,98  +0.6
4 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.01 +0.0 m/s x5,01  +0.0x5,014,82  +0.0xx
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.93 -1.6 m/s 4,59  -1.04,82  -0.4x4,824,93  -1.6xx
6 Vendula HlinkováVendula Hlinková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.89 -0.6 m/s 4,83  -0.54,65  -0.74,50  +0.44,834,89  -0.64,70  +0.04,67  -0.3
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.88 +0.0 m/s 4,86  -0.34,88  +0.04,87  +0.54,884,55  +0.04,87  +0.04,56  -0.3
8 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4.80 -0.6 m/s x4,52  -0.94,80  -0.64,80---
9 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.67 -0.6 m/s 4,67  -0.64,47  -1.04,63  -1.64,670.00.00.0
10 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.61 +0.0 m/s xx4,61  +0.04,610.00.00.0
11 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.60 +0.7 m/s 4,60  +0.74,57  -0.34,60  +0.04,600.00.00.0
12 Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4.30 +1.0 m/s 4,24  -0.44,30  +1.04,21  -1.34,300.00.00.0
13 Barbora HoudkováBarbora Houdková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.30 -0.4 m/s 4,20  -0.44,05  +0.54,30  -0.44,300.00.00.0
14 Simona DrdováSimona Drdová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.24 +0.4 m/s 2,72  -0.83,89  -0.74,24  +0.44,240.00.00.0
15 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.22 +0.0 m/s 4,22  +0.04,14  +0.74,10  -0.74,220.00.00.0
16 368 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.19 -0.8 m/s 4,19  -0.83,84  +0.4x4,190.00.00.0
17 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.86 +1.4 m/s 3,67  -1.23,66  -0.73,86  +1.43,860.00.00.0
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 13.78 +0.5 m/s 13,43  +0.713,78  +0.5-13,78---
2 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 12.18 -0.4 m/s 12,11  +0.1xx12,11x11,84  -0.612,18  -0.4
3 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 12.11 +0.0 m/s 11,81  +0.011,57  +1.011,43  -1.411,81-12,11  +0.0x
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 12.09 +0.4 m/s 12,09  +0.412,04  +0.4x12,0911,93  -0.5x11,95  +0.0
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 12.19 +0.5 m/s x12,19  +0.511,78  +1.412,19xxx
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.43 +0.8 m/s 11,25  +0.6x11,43  +0.811,4311,21  -0.611,30  -1.411,23  -2.0
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11.25 +0.5 m/s xx11,16  +1.411,1611,20  -0.911,25  +0.5x
3 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10.49 -1.3 m/s x10,30  +0.4x10,3010,49  -1.310,42  -0.710,25  -1.4
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 09.86 +0.5 m/s x09,86  +0.5x09,86xxx
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.13 +1.0 m/s 11,13  +1.010,19  -0.811,01  +0.411,1310,82  +0.010,68  -0.510,91  +0.5
2 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11.03 +1.0 m/s 11,03  +1.010,94  -0.6x11,03x-10,93  +0.7
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 10.80 +0.0 m/s 10,47  +0.610,62  -1.210,79  +0.510,7910,50  +0.710,28  -0.910,80  +0.0
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 10.45 -1.9 m/s xx10,35  +0.410,35x10,30  -1.210,45  -1.9
5 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 09.43 +0.4 m/s 09,43  +0.4xx09,43---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 13.43 0.0
2 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 12.57 0.0
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 12.29 0.0
4 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 11.94 0.0
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 11.73 0.0
6 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 11.65 0.0
7 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 11.23 0.0
8 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 10.93 0.0
9 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 10.33 0.0
10 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 10.28 0.0
11 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10.09 0.0
12 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.29 0.0
13 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 08.93 0.0
14 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 08.53 0.0
15 97 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 08.47 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 11.76 0.0
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 11.01 0.0
3 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.68 0.0
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10.49 0.0
5 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.28 0.0
6 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 09.72 0.0
7 Helena LinhartováHelena Linhartová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 07.27 0.0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 14.23 0.0
2 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13.56 0.0
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 12.07 0.0
4 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11.65 0.0
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 11.53 0.0
6 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10.99 0.0
7 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10.63 0.0
8 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 10.00 0.0
9 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.38 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 16.72 0.0
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 13.04 0.0
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12.22 0.0
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.01 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 14.50 0.0
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 13.91 0.0
3 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 13.85 0.0
4 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 13.46 0.0
5 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 12.93 0.0
6 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 12.72