Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek
Domažlice (26. 5. 2018)trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 13.78 +0.5 m/s | 13,43 +0.7 | 13,78 +0.5 | - | 13,78 | - | - | - | |||||||||
2 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 12.18 -0.4 m/s | 12,11 +0.1 | x | x | 12,11 | x | 11,84 -0.6 | 12,18 -0.4 | |||||||||
3 |
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
89 | 12.11 +0.0 m/s | 11,81 +0.0 | 11,57 +1.0 | 11,43 -1.4 | 11,81 | - | 12,11 +0.0 | x | |||||||||
4 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 12.09 +0.4 m/s | 12,09 +0.4 | 12,04 +0.4 | x | 12,09 | 11,93 -0.5 | x | 11,95 +0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 26.5.2018 - 09:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 12.19 +0.5 m/s | x | 12,19 +0.5 | 11,78 +1.4 | 12,19 | x | x | x | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s. |
83 | 11.43 +0.8 m/s | 11,25 +0.6 | x | 11,43 +0.8 | 11,43 | 11,21 -0.6 | 11,30 -1.4 | 11,23 -2.0 | |||||||||
2 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 11.25 +0.5 m/s | x | x | 11,16 +1.4 | 11,16 | 11,20 -0.9 | 11,25 +0.5 | x | |||||||||
3 |
Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 10.49 -1.3 m/s | x | 10,30 +0.4 | x | 10,30 | 10,49 -1.3 | 10,42 -0.7 | 10,25 -1.4 | |||||||||
4 |
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika Klatovy |
00 | 09.86 +0.5 m/s | x | 09,86 +0.5 | x | 09,86 | x | x | x | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 26.5.2018 - 10:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 11.13 +1.0 m/s | 11,13 +1.0 | 10,19 -0.8 | 11,01 +0.4 | 11,13 | 10,82 +0.0 | 10,68 -0.5 | 10,91 +0.5 | |||||||||
2 |
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 11.03 +1.0 m/s | 11,03 +1.0 | 10,94 -0.6 | x | 11,03 | x | - | 10,93 +0.7 | |||||||||
3 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 10.80 +0.0 m/s | 10,47 +0.6 | 10,62 -1.2 | 10,79 +0.5 | 10,79 | 10,50 +0.7 | 10,28 -0.9 | 10,80 +0.0 | |||||||||
4 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 10.45 -1.9 m/s | x | x | 10,35 +0.4 | 10,35 | x | 10,30 -1.2 | 10,45 -1.9 | |||||||||
5 |
Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 09.43 +0.4 m/s | 09,43 +0.4 | x | x | 09,43 | - | - | - | |||||||||
Celkem 5 závodníků |