Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV
Vlašim (10. 5. 2018)skok daleký - Žáci
(čt, 10.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam NádvorníkAdam Nádvorník
ZŠ a MŠ VOTICE |
03 | 5.58 | 0.0 | 498.00 | ||||||||||||||
2 |
Josef AronJosef Aron
ZŠ Sídliště Vlašim |
02 | 5.32 | 0.0 | 445.00 | ||||||||||||||
3 |
Evžen PecharEvžen Pechar
ZŠ Trhový Štěpánov |
02 | 4.98 | 0.0 | 378.00 | ||||||||||||||
4 |
Aleš MíkaAleš Míka
ZŠ Sídliště Vlašim |
02 | 4.95 | 0.0 | 373.00 | ||||||||||||||
5 |
Daniel ŠtorcDaniel Štorc
Gymnázium Vlašim |
03 | 4.85 | 0.0 | 354.00 | ||||||||||||||
6= |
David DoležalDavid Doležal
ZŠ Benešov Dukelská |
03 | 4.82 | 0.0 | 348.00 | ||||||||||||||
6= |
Ondřej PovejšilOndřej Povejšil
ZŠ a MŠ Postupice |
02 | 4.82 | 0.0 | 348.00 | ||||||||||||||
8= |
Adam HniličkaAdam Hnilička
Základní škola Vorlina Vlašim |
03 | 4.81 | 0.0 | 346.00 | ||||||||||||||
8= |
David PopovyčDavid Popovyč
ZŠ Čerčany |
02 | 4.81 | 0.0 | 346.00 | ||||||||||||||
10 |
Daniel BabišDaniel Babiš
ZŠ Benešov Dukelská |
03 | 4.80 | 0.0 | 345.00 | ||||||||||||||
11 |
Michal VANĚČEKMichal VANĚČEK
ZŠ Benešov Jiráskova |
02 | 4.73 | 0.0 | 332.00 | ||||||||||||||
12 |
Zdeněk HájekZdeněk Hájek
ZŠ Týnec nad Sázavou |
03 | 4.72 | 0.0 | 330.00 | ||||||||||||||
13 |
David RekDavid Rek
Základní škola Vorlina Vlašim |
04 | 4.70 | 0.0 | 326.00 | ||||||||||||||
14 |
Vojtěch KlápaVojtěch Klápa
ZŠ Karlov Benešov |
03 | 4.68 | 0.0 | 323.00 | ||||||||||||||
15 |
Lukáš JůzaLukáš Jůza
Gymnázium Benešov |
03 | 4.67 | 0.0 | 321.00 | ||||||||||||||
16 |
Adam BoušekAdam Boušek
ZŠ Trhový Štěpánov |
02 | 4.63 | 0.0 | 313.00 | ||||||||||||||
17 |
Filip ChromýFilip Chromý
ZŠ Čerčany |
02 | 4.62 | 0.0 | 312.00 | ||||||||||||||
18= |
Lukáš PešákLukáš Pešák
Gymnázium Benešov |
02 | 4.59 | 0.0 | 306.00 | ||||||||||||||
18= |
Miloslav VladykaMiloslav Vladyka
Gymnázium Vlašim |
02 | 4.59 | 0.0 | 306.00 | ||||||||||||||
18= |
Daniel KlímaDaniel Klíma
ZŠ a MŠ VOTICE |
02 | 4.59 | 0.0 | 306.00 | ||||||||||||||
21 |
Adam EichlerAdam Eichler
ZŠ Týnec nad Sázavou |
04 | 4.54 | 0.0 | 297.00 | ||||||||||||||
22 |
Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka
ZŠ Čerčany |
03 | 4.47 | 0.0 | 285.00 | ||||||||||||||
23 |
Pavel HaryevPavel Haryev
Gymnázium Benešov |
03 | 4.46 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||||
24= |
Filip StrnadFilip Strnad
ZŠ a MŠ VOTICE |
03 | 4.43 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||||
24= |
Matěj BENÁKMatěj BENÁK
ZŠ Benešov Jiráskova |
04 | 4.43 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||||
24= |
Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Gymnázium Vlašim |
03 | 4.43 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||||
27 |
Adam VrzalAdam Vrzal
ZŠ Benešov Dukelská |
02 | 4.42 | 0.0 | 276.00 | ||||||||||||||
28 |
Jiří SlabaJiří Slaba
ZŠ Týnec nad Sázavou |
03 | 4.40 | 0.0 | 273.00 | ||||||||||||||
29 |
Marek PešekMarek Pešek
Základní škola Vorlina Vlašim |
02 | 4.32 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
30 |
Filip ZachFilip Zach
ZŠ a MŠ Postupice |
03 | 4.28 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||||
31 |
Lukáš ŘÍHALukáš ŘÍHA
ZŠ Benešov Jiráskova |
02 | 4.24 | 0.0 | 245.00 | ||||||||||||||
32 |
Jiří ŠindelářJiří Šindelář
ZŠ Trhový Štěpánov |
02 | 4.20 | 0.0 | 239.00 | ||||||||||||||
33 |
Josef KotJosef Kot
ZŠ a MŠ Postupice |
03 | 4.11 | 0.0 | 224.00 | ||||||||||||||
34 |
Matěj DUREKMatěj DUREK
ZŠ Benešov Jiráskova |
03 | 4.01 | 0.0 | 207.00 | ||||||||||||||
35 |
Jakub SichaJakub Sicha
ZŠ Sídliště Vlašim |
03 | 3.97 | 0.0 | 201.00 | ||||||||||||||
36 |
Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček
ZŠ Karlov Benešov |
03 | 3.89 | 0.0 | 188.00 | ||||||||||||||
37 |
Adam BalíkAdam Balík
ZŠ Karlov Benešov |
04 | 3.87 | 0.0 | 185.00 | ||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 10.5.2018 - 08:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
Základní škola Vorlina Vlašim |
02 | 4.96 | 0.0 | 548.00 | ||||||||||||||
2 |
Nikola ŠtikováNikola Štiková
ZŠ Trhový Štěpánov |
03 | 4.66 | 0.0 | 469.00 | ||||||||||||||
3 |
Milada ReichelováMilada Reichelová
Gymnázium Benešov |
03 | 4.59 | 0.0 | 451.00 | ||||||||||||||
4 |
Karla CvrčkováKarla Cvrčková
ZŠ Sídliště Vlašim |
04 | 4.42 | 0.0 | 408.00 | ||||||||||||||
5 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
ZŠ Benešov Dukelská |
02 | 4.35 | 0.0 | 391.00 | ||||||||||||||
6 |
Sára FantyšováSára Fantyšová
ZŠ Sídliště Vlašim |
03 | 4.17 | 0.0 | 347.00 | ||||||||||||||
7 |
Agáta SOBOTKOVÁAgáta SOBOTKOVÁ
ZŠ Benešov Jiráskova |
02 | 4.16 | 0.0 | 345.00 | ||||||||||||||
8 |
Monika ProkopováMonika Prokopová
Základní škola Vorlina Vlašim |
02 | 4.05 | 0.0 | 319.00 | ||||||||||||||
9 |
Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ Benešov Dukelská |
03 | 4.02 | 0.0 | 312.00 | ||||||||||||||
10 |
Denisa PapírníkováDenisa Papírníková
ZŠ Benešov Dukelská |
03 | 3.96 | 0.0 | 299.00 | ||||||||||||||
11 |
Nikola BarkováNikola Barková
ZŠ Týnec nad Sázavou |
02 | 3.94 | 0.0 | 294.00 | ||||||||||||||
12= |
Lenka ProvazníkováLenka Provazníková
ZŠ Karlov Benešov |
02 | 3.93 | 0.0 | 292.00 | ||||||||||||||
12= |
Linda KratochvílováLinda Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICE |
03 | 3.93 | 0.0 | 292.00 | ||||||||||||||
14 |
Denisa LimburkováDenisa Limburková
ZŠ Trhový Štěpánov |
03 | 3.90 | 0.0 | 285.00 | ||||||||||||||
15 |
Anna TkáčováAnna Tkáčová
ZŠ Čerčany |
04 | 3.88 | 0.0 | 281.00 | ||||||||||||||
16 |
Adéla KosováAdéla Kosová
ZŠ Sídliště Vlašim |
04 | 3.82 | 0.0 | 267.00 | ||||||||||||||
17 |
Hana BoušováHana Boušová
ZŠ Čerčany |
03 | 3.77 | 0.0 | 257.00 | ||||||||||||||
18 |
Diana KratochvílováDiana Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICE |
04 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | ||||||||||||||
19 |
Hana NOŽKOVÁHana NOŽKOVÁ
ZŠ Benešov Jiráskova |
03 | 3.75 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||||
20 |
Michaela BudilováMichaela Budilová
ZŠ a MŠ VOTICE |
04 | 3.74 | 0.0 | 250.00 | ||||||||||||||
21 |
Sára LakatosováSára Lakatosová
Základní škola Vorlina Vlašim |
02 | 3.70 | 0.0 | 242.00 | ||||||||||||||
22 |
Lucie HavránkováLucie Havránková
Gymnázium Benešov |
04 | 3.69 | 0.0 | 239.00 | ||||||||||||||
23 |
Tereza KotoučováTereza Kotoučová
ZŠ Karlov Benešov |
04 | 3.65 | 0.0 | 231.00 | ||||||||||||||
24 |
Monika JuklováMonika Juklová
ZŠ Týnec nad Sázavou |
02 | 3.63 | 0.0 | 227.00 | ||||||||||||||
25 |
Anna TomkováAnna Tomková
Gymnázium Benešov |
03 | 3.60 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
26= |
Andrea PlachtováAndrea Plachtová
ZŠ Týnec nad Sázavou |
04 | 3.58 | 0.0 | 216.00 | ||||||||||||||
26= |
Nikola KopeckáNikola Kopecká
ZŠ Trhový Štěpánov |
03 | 3.58 | 0.0 | 216.00 | ||||||||||||||
28 |
Veronika ChrpováVeronika Chrpová
ZŠ a MŠ Postupice |
03 | 3.51 | 0.0 | 202.00 | ||||||||||||||
29 |
Ivana BlažkováIvana Blažková
ZŠ a MŠ Postupice |
03 | 3.45 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
30 |
Tereza MartínkováTereza Martínková
ZŠ Karlov Benešov |
03 | 3.43 | 0.0 | 186.00 | ||||||||||||||
31 |
Jana HERDINOVÁJana HERDINOVÁ
ZŠ Benešov Jiráskova |
03 | 3.41 | 0.0 | 182.00 | ||||||||||||||
32 |
Barbora ŠabatováBarbora Šabatová
ZŠ Čerčany |
03 | 2.77 | 0.0 | 70.00 | ||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |