výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III

Beroun (10. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 07.8 548.00
6 Václav BokVáclav Bok 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 08.4 388.00
7 31 Jan LoužeckýJan Loužecký 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.5 364.00
16 Petr ChmelařPetr Chmelař 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 08.9 274.00
22 38 Milan VotrubaMilan Votruba 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 09.2 214.00
24= Matyáš MalecMatyáš Malec 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 09.4 178.00
24= Martin RadnákMartin Radnák 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.4 178.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Adam DobrýAdam Dobrý 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 08.1 465.00
5 Michal MašekMichal Mašek 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 08.3 413.00
9 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 08.6 340.00
12 Vojtěch PovolnýVojtěch Povolný 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 08.8 295.00
16 60 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 08.9 274.00
Jakub ScherberJakub Scherber 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
12= Patrik KořínekPatrik Kořínek 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 08.7 318.00
12= Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 08.7 318.00
12= Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 08.7 318.00
16= 59 Albert TůmaAlbert Tůma 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 08.9 274.00
16= 49 Jan HumlJan Huml 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 08.9 274.00
27 Tobiáš UhříkTobiáš Uhřík 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 09.6 145.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Roman KřížRoman Kříž 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.1 465.00
4 Nikolas WackerNikolas Wacker 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 08.2 439.00
7 44 Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 08.5 364.00
23 Richard HejmaRichard Hejma 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 09.3 196.00
28 Vojtěch ČadekVojtěch Čadek 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 09.7 129.00
Jakub SchovánekJakub Schovánek 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
9= Tomáš CipraTomáš Cipra 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 08.6 340.00
9= Petr JordánPetr Jordán 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.6 340.00
16 Denis KrbecDenis Krbec 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 08.9 274.00
21 Milan BurešMilan Bureš 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 09.0 253.00
24 Martin VacekMartin Vacek 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 09.4 178.00
29 Filip DoležalFilip Doležal 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.8 115.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 07.8 548.00
2 Adam DobrýAdam Dobrý 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 08.1 465.00
2 Roman KřížRoman Kříž 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.1 465.00
4 Nikolas WackerNikolas Wacker 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 08.2 439.00
5 Michal MašekMichal Mašek 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 08.3 413.00
6 Václav BokVáclav Bok 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 08.4 388.00
7 31 Jan LoužeckýJan Loužecký 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.5 364.00
7 44 Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 08.5 364.00
9 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 08.6 340.00
9 Tomáš CipraTomáš Cipra 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 08.6 340.00
9 Petr JordánPetr Jordán 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.6 340.00
12 Patrik KořínekPatrik Kořínek 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 08.7 318.00
12 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 08.7 318.00
12 Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 08.7 318.00
15 Vojtěch PovolnýVojtěch Povolný 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 08.8 295.00
16 Petr ChmelařPetr Chmelař 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 08.9 274.00
16 60 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 08.9 274.00
16 59 Albert TůmaAlbert Tůma 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 08.9 274.00
16 49 Jan HumlJan Huml 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 08.9 274.00
16 Denis KrbecDenis Krbec 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 08.9 274.00
21 Milan BurešMilan Bureš 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 09.0 253.00
22 38 Milan VotrubaMilan Votruba 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 09.2 214.00
23 Richard HejmaRichard Hejma 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 09.3 196.00
24 Matyáš MalecMatyáš Malec 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 09.4 178.00
24 Martin RadnákMartin Radnák 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.4 178.00
24 Martin VacekMartin Vacek 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 09.4 178.00
27 Tobiáš UhříkTobiáš Uhřík 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 09.6 145.00
28 Vojtěch ČadekVojtěch Čadek 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 09.7 129.00
29 Filip DoležalFilip Doležal 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.8 115.00
Jakub ScherberJakub Scherber 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun DQ
Jakub SchovánekJakub Schovánek 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun DQ

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela SlánskáNela Slánská 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 09.1 482.00
2= Kateřina PaloušováKateřina Paloušová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 09.2 458.00
2= Sandra JarošováSandra Jarošová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 09.2 458.00
4 Kristýna BabickáKristýna Babická 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 09.3 435.00
5 Kateřina KrocováKateřina Krocová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.6 369.00
6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 09.7 348.00
7 Helena KramarikováHelena Kramariková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 10.5 201.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária KřemenováMária Křemenová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.6 608.00
2 Agáta ŠvecováAgáta Švecová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.7 582.00
3= 15 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 09.1 482.00
3= 11 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 09.1 482.00
5 Andrea BurešováAndrea Burešová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.3 435.00
6 Eliška PavlisováEliška Pavlisová 06 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.5 391.00
7 46 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4 09.9 308.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchonováAneta Schonová 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.4 662.00
2 Dita HolovskáDita Holovská 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.3 435.00
3 Martina PadárováMartina Padárová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2 09.4 413.00
4 Kateřina HotaříkováKateřina Hotaříková 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4 09.6 369.00
5 Ema ŠtambergováEma Štambergová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 7 09.7 348.00
6 Anna KuncováAnna Kuncová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3 10.0 289.00
7 Eliška ŠvecováEliška Švecová 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5 10.9 141.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PatkováAnna Patková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.5 635.00
2 Nikola HendrychováNikola Hendrychová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.7 582.00
3 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.9 531.00
4= Alžběta HatinováAlžběta Hatinová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.0 506.00
4= Nikola VrbováNikola Vrbová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 09.0 506.00
6= Sofia ZhukSofia Zhuk 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.9 308.00
6= Bětuše HodlováBětuše Hodlová 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.9 308.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchonováAneta Schonová 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.4 662.00
2 Anna PatkováAnna Patková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.5 635.00
3 Mária KřemenováMária Křemenová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.6 608.00
4 Agáta ŠvecováAgáta Švecová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.7 582.00
4 Nikola HendrychováNikola Hendrychová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.7 582.00
6 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.9 531.00
7 Alžběta HatinováAlžběta Hatinová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.0 506.00
7 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 09.0 506.00
9 Nela SlánskáNela Slánská 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 09.1 482.00
9 15 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 09.1 482.00
9 11 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 09.1 482.00
12 Kateřina PaloušováKateřina Paloušová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 09.2 458.00
12 Sandra JarošováSandra Jarošová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 09.2 458.00
14 Kristýna BabickáKristýna Babická 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 09.3 435.00
14 Andrea BurešováAndrea Burešová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.3 435.00
14 Dita HolovskáDita Holovská 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 6 09.3 435.00
17 Martina PadárováMartina Padárová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2 09.4 413.00
18 Eliška PavlisováEliška Pavlisová 06 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.5 391.00
19 Kateřina KrocováKateřina Krocová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.6 369.00
19 Kateřina HotaříkováKateřina Hotaříková 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4 09.6 369.00
21 Kateřina KrausováKateřina Krausová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 09.7 348.00
21 Ema ŠtambergováEma Štambergová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 7 09.7 348.00
23 46 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4 09.9 308.00
23 Sofia ZhukSofia Zhuk 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.9 308.00
23 Bětuše HodlováBětuše Hodlová 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.9 308.00
26 Anna KuncováAnna Kuncová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3 10.0 289.00
27 Helena KramarikováHelena Kramariková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 10.5 201.00
28 Eliška ŠvecováEliška Švecová 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5 10.9 141.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1:59.0 524.00
2 28 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:00.0 509.00
3 29 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:01.2 491.00
4 23 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:05.1 436.00
5 45 Ludmila KynclováLudmila Kynclová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:12.7 338.00
6 51 Anna BramborováAnna Bramborová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:14.7 314.00
7 46 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:22.8 226.00
8 33 Hermína ČillíkováHermína Čillíková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.0 159.00
9 34 Tereza BečvářováTereza Bečvářová 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:32.8 135.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Martina VavřičkováMartina Vavřičková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1:52.0 633.00
2 16 Bára JedličkováBára Jedličková 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:54.6 591.00
3 9 Dominika PolákováDominika Poláková 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:55.3 580.00
4 10 Helena KrátkáHelena Krátká 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:59.4 518.00
5 70 Josefína DoležalováJosefína Doležalová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:10.4 366.00
6 69 Kristýna VelebováKristýna Velebová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:14.0 322.00
7 52 Ema VinšováEma Vinšová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:16.4 294.00
8 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:19.3 262.00
9 47 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:19.4 261.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:52.6 623.00
2 21 Natálie ŠlehoferováNatálie Šlehoferová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1:58.4 533.00
3 41 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:00.1 507.00
4 11 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:00.8 497.00
5= 40 Nikola DardováNikola Dardová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
5= 22 Tereza BábelováTereza Bábelová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
7 53 Jindra HorákováJindra Horáková 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:22.1 233.00
8 Marie VoloskynaMarie Voloskyna 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:28.9 168.00
9 35 Aneta MyškováAneta Myšková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.1 158.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Martina VavřičkováMartina Vavřičková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1:52.0 633.00
2 15 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:52.6 623.00
3 16 Bára JedličkováBára Jedličková 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1:54.6 591.00
4 9 Dominika PolákováDominika Poláková 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:55.3 580.00
5 21 Natálie ŠlehoferováNatálie Šlehoferová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1:58.4 533.00
6 27 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1:59.0 524.00
7 10 Helena KrátkáHelena Krátká 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1:59.4 518.00
8 28 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:00.0 509.00
9 41 Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:00.1 507.00
10 11 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:00.8 497.00
11 29 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:01.2 491.00
12 23 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:05.1 436.00
13 70 Josefína DoležalováJosefína Doležalová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:10.4 366.00
13 40 Nikola DardováNikola Dardová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
13 22 Tereza BábelováTereza Bábelová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 2:10.4 366.00
16 45 Ludmila KynclováLudmila Kynclová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:12.7 338.00
17 69 Kristýna VelebováKristýna Velebová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:14.0 322.00
18 51 Anna BramborováAnna Bramborová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:14.7 314.00
19 52 Ema VinšováEma Vinšová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:16.4 294.00
20 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:19.3 262.00
21 47 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:19.4 261.00
22 53 Jindra HorákováJindra Horáková 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:22.1 233.00
23 46 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:22.8 226.00
24 Marie VoloskynaMarie Voloskyna 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:28.9 168.00
25 33 Hermína ČillíkováHermína Čillíková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.0 159.00
26 35 Aneta MyškováAneta Myšková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:30.1 158.00
27 34 Tereza BečvářováTereza Bečvářová 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:32.8 135.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:11.4 557.00
2 54 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:26.6 427.00
3 43 Kryštof FryšKryštof Fryš 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:32.0 385.00
4 2 Petr NovýPetr Nový 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3:33.6 373.00
5 31 Jan LoužeckýJan Loužecký 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:34.5 366.00
6 17 Kristián KomanecKristián Komanec 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3:34.8 364.00
7 57 Jan ČížekJan Čížek 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3:36.6 351.00
8 44 Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:38.0 341.00
9 48 Josef ČapekJosef Čapek 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:50.1 259.00
10 58 Michal TrčkaMichal Trčka 06 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3:58.0 211.00
11 26 Zdeněk ZpěvákZdeněk Zpěvák 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 4:04.3 176.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Petr VeselýPetr Veselý 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:20.3 479.00
2 55 Richard KobrRichard Kobr 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:23.4 453.00
3 12 Filip KrtekFilip Krtek 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:35.2 361.00
4 50 Adam VolrábAdam Volráb 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:43.1 305.00
5 32 Štěpán ZavoralŠtěpán Zavoral 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:52.0 247.00
6 38 Milan VotrubaMilan Votruba 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 3:53.1 240.00
7 36 Jáchym LomozJáchym Lomoz 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4:00.2 198.00
8 18 Marek ChlebounMarek Chleboun 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4:10.0 146.00
9 24 Nikolas KačírekNikolas Kačírek 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 4:16.6 116.00
10 61 David NovýDavid Nový 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 4:22.1 93.00
11 59 Albert TůmaAlbert Tůma 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 4:22.4 92.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:23.9 449.00
2 62 Matěj MullerMatěj Muller 06 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 3:33.1 377.00
3 3 Matěj HumlMatěj Huml 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3:34.2 369.00
4 56 Robert KobrRobert Kobr 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:35.0 363.00
5 60 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 3:36.0 355.00
6 49 Jan HumlJan Huml 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:39.5 330.00
7 14 Jakub BudínJakub Budín 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:44.0 299.00
8 18 Matěj JuhásMatěj Juhás 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4:03.8 178.00
9 37 Ondřej ReschOndřej Resch 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4:05.3 170.00
10 1 Ondřej StupkaOndřej Stupka 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4:09.8 147.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:11.4 557.00
2 42 Petr VeselýPetr Veselý 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:20.3 479.00
3 55 Richard KobrRichard Kobr 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:23.4 453.00
4 13 Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:23.9 449.00
5 54 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:26.6 427.00
6 43 Kryštof FryšKryštof Fryš 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:32.0 385.00
7 62 Matěj MullerMatěj Muller 06 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 3:33.1 377.00
8 2 Petr NovýPetr Nový 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3:33.6 373.00
9 3 Matěj HumlMatěj Huml 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3:34.2 369.00
10 31 Jan LoužeckýJan Loužecký 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:34.5 366.00
11 17 Kristián KomanecKristián Komanec 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3:34.8 364.00
12 56 Robert KobrRobert Kobr 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:35.0 363.00
13 12 Filip KrtekFilip Krtek 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:35.2 361.00
14 60 Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 3:36.0 355.00
15 57 Jan ČížekJan Čížek 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3:36.6 351.00
16 44 Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:38.0 341.00
17 49 Jan HumlJan Huml 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:39.5 330.00
18 50 Adam VolrábAdam Volráb 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:43.1 305.00
19 14 Jakub BudínJakub Budín 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:44.0 299.00
20 48 Josef ČapekJosef Čapek 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:50.1 259.00
21 32 Štěpán ZavoralŠtěpán Zavoral 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:52.0 247.00
22 38 Milan VotrubaMilan Votruba 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 3:53.1 240.00
23 58 Michal TrčkaMichal Trčka 06 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3:58.0 211.00
24 36 Jáchym LomozJáchym Lomoz 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4:00.2 198.00
25 18 Matěj JuhásMatěj Juhás 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4:03.8 178.00
26 26 Zdeněk ZpěvákZdeněk Zpěvák 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 4:04.3 176.00
27 37 Ondřej ReschOndřej Resch 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 4:05.3 170.00
28 1 Ondřej StupkaOndřej Stupka 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4:09.8 147.00
29 18 Marek ChlebounMarek Chleboun 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4:10.0 146.00
30 24 Nikolas KačírekNikolas Kačírek 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 4:16.6 116.00
31 61 David NovýDavid Nový 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 4:22.1 93.00
32 59 Albert TůmaAlbert Tůma 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 4:22.4 92.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Chmelař, Tymr, Kovalčík, Včelička Chmelař, Tymr, Kovalčík, Včelička ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 39.8
1 48 Čapek, Volráb, Zavázal, Vaněk Čapek, Volráb, Zavázal, Vaněk ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 36.5 186.00
2 36 Lomoz, Resch, Votruba, Nový Lomoz, Resch, Votruba, Nový ZŠ ZdiceZŠ Zdice 36.8 173.00
Čadek, Vacek, Gregovský, Šmidberger Čadek, Vacek, Gregovský, Šmidberger ZŠ ZdiceZŠ Zdice DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Schovánek, Krbec, Škrland, Krtek Schovánek, Krbec, Škrland, Krtek ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 33.5
1 Bok, Povolný, Novotný, Libiš Bok, Povolný, Novotný, Libiš Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 34.1 308.00
2 Mašek, Urban, Kobr, Hejma Mašek, Urban, Kobr, Hejma ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 36.0 209.00
3 61 Nový, Muller, Rokos, Navrátil Nový, Muller, Rokos, Navrátil ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 36.2 200.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kříž, Loužecký, Palata, Huttr Kříž, Loužecký, Palata, Huttr Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 33.7 331.00
2 13 Jaroš, Budín, Pecka, Volf Jaroš, Budín, Pecka, Volf ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 34.8 270.00
3 59 Tůma, Čížek, Schlesinger, Trčka Tůma, Čížek, Schlesinger, Trčka 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 35.2 249.00
4 24 Kačírek, Zpěvák, Malec, Šnajdr Kačírek, Zpěvák, Malec, Šnajdr 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 36.0 209.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobrý, Stupka, Nový, Šmíd Dobrý, Stupka, Nový, Šmíd ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 33.4 348.00
2 Kořínek, Jaňour, Cipra, Nechyba Kořínek, Jaňour, Cipra, Nechyba 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 33.9 319.00
3 49 Huml, Wacker, Bureš, Homolka Huml, Wacker, Bureš, Homolka ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 34.3 297.00
4 Jordán, Zavoral, Horký, Petr Jordán, Zavoral, Horký, Petr Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 34.4 291.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmelař, Tymr, Kovalčík, Včelička Chmelař, Tymr, Kovalčík, Včelička ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 39.8
2 36 Lomoz, Resch, Votruba, Nový Lomoz, Resch, Votruba, Nový ZŠ ZdiceZŠ Zdice 36.8 173.00
3 48 Čapek, Volráb, Zavázal, Vaněk Čapek, Volráb, Zavázal, Vaněk ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 36.5 186.00
4 61 Nový, Muller, Rokos, Navrátil Nový, Muller, Rokos, Navrátil ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 36.2 200.00
5 Mašek, Urban, Kobr, Hejma Mašek, Urban, Kobr, Hejma ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 36.0 209.00
5 24 Kačírek, Zpěvák, Malec, Šnajdr Kačírek, Zpěvák, Malec, Šnajdr 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 36.0 209.00
7 59 Tůma, Čížek, Schlesinger, Trčka Tůma, Čížek, Schlesinger, Trčka 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 35.2 249.00
8 13 Jaroš, Budín, Pecka, Volf Jaroš, Budín, Pecka, Volf ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 34.8 270.00
9 Jordán, Zavoral, Horký, Petr Jordán, Zavoral, Horký, Petr Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 34.4 291.00
10 49 Huml, Wacker, Bureš, Homolka Huml, Wacker, Bureš, Homolka ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 34.3 297.00
11 Bok, Povolný, Novotný, Libiš Bok, Povolný, Novotný, Libiš Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 34.1 308.00
12 Kořínek, Jaňour, Cipra, Nechyba Kořínek, Jaňour, Cipra, Nechyba 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 33.9 319.00
13 Kříž, Loužecký, Palata, Huttr Kříž, Loužecký, Palata, Huttr Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 33.7 331.00
14 Schovánek, Krbec, Škrland, Krtek Schovánek, Krbec, Škrland, Krtek ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 33.5
15 Dobrý, Stupka, Nový, Šmíd Dobrý, Stupka, Nový, Šmíd ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 33.4 348.00
Čadek, Vacek, Gregovský, Šmidberger Čadek, Vacek, Gregovský, Šmidberger ZŠ ZdiceZŠ Zdice DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Poláková, Krátká, Piskáčková, Vrbová Poláková, Krátká, Piskáčková, Vrbová ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 34.7 535.00
2 Gregorová, Hodlová, Kramariková, Švecová Gregorová, Hodlová, Kramariková, Švecová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 34.7 535.00
3 Paloušová, Königsmarková, Kuncová, Natanailidu Paloušová, Königsmarková, Kuncová, Natanailidu 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 36.8 410.00
4 Váňová, Horáková, Brezáni, Kalová Váňová, Horáková, Brezáni, Kalová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 37.9 350.00
5 Pavlisová, Padárová, Buchtová, Benešová Pavlisová, Padárová, Buchtová, Benešová 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 39.1 289.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babická, Schonová, Šťastná, Patková Babická, Schonová, Šťastná, Patková 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 34.9 523.00
2 Slánská, Svobodová, Forejtová, Pavlová Slánská, Svobodová, Forejtová, Pavlová ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 35.7 474.00
3 Kylianová, Zhuk, Zimová, Bartošová Kylianová, Zhuk, Zimová, Bartošová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 35.9 462.00
4 Hatinová, Holovská, Svobodová, Kynclová Hatinová, Holovská, Svobodová, Kynclová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 36.6 421.00
5 Křemenová, Hendrychová, Krausová, Černá Křemenová, Hendrychová, Krausová, Černá ZŠ ZdiceZŠ Zdice 37.3 382.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Bramborová, Vinšová, Švecová, Jarošová Bramborová, Vinšová, Švecová, Jarošová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 36.7 415.00
2 23 Sedláčková, Hrdličková, Kříkavová, Švecová Sedláčková, Hrdličková, Kříkavová, Švecová 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 37.1 393.00
3 Hotaříková, Jedličková, Krajnikovská, Smetanová Hotaříková, Jedličková, Krajnikovská, Smetanová Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 37.2 387.00
4 29 Valachová, Vitnerová, Zimová, Žáčková Valachová, Vitnerová, Zimová, Žáčková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 37.7 360.00
5 Špačková, Myšková, Jungmanová, Růžičková Špačková, Myšková, Jungmanová, Růžičková ZŠ ZdiceZŠ Zdice 40.5 226.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špačková, Myšková, Jungmanová, Růžičková Špačková, Myšková, Jungmanová, Růžičková ZŠ ZdiceZŠ Zdice 40.5 226.00
2 Pavlisová, Padárová, Buchtová, Benešová Pavlisová, Padárová, Buchtová, Benešová 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 39.1 289.00
3 Váňová, Horáková, Brezáni, Kalová Váňová, Horáková, Brezáni, Kalová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 37.9 350.00
4 29 Valachová, Vitnerová, Zimová, Žáčková Valachová, Vitnerová, Zimová, Žáčková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 37.7 360.00
5 Křemenová, Hendrychová, Krausová, Černá Křemenová, Hendrychová, Krausová, Černá ZŠ ZdiceZŠ Zdice 37.3 382.00
6 Hotaříková, Jedličková, Krajnikovská, Smetanová Hotaříková, Jedličková, Krajnikovská, Smetanová Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 37.2 387.00
7 23 Sedláčková, Hrdličková, Kříkavová, Švecová Sedláčková, Hrdličková, Kříkavová, Švecová 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 37.1 393.00
8 Paloušová, Königsmarková, Kuncová, Natanailidu Paloušová, Königsmarková, Kuncová, Natanailidu 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 36.8 410.00
9 51 Bramborová, Vinšová, Švecová, Jarošová Bramborová, Vinšová, Švecová, Jarošová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 36.7 415.00
10 Hatinová, Holovská, Svobodová, Kynclová Hatinová, Holovská, Svobodová, Kynclová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 36.6 421.00
11 Kylianová, Zhuk, Zimová, Bartošová Kylianová, Zhuk, Zimová, Bartošová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 35.9 462.00
12 Slánská, Svobodová, Forejtová, Pavlová Slánská, Svobodová, Forejtová, Pavlová ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 35.7 474.00
13 Babická, Schonová, Šťastná, Patková Babická, Schonová, Šťastná, Patková 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 34.9 523.00
14 9 Poláková, Krátká, Piskáčková, Vrbová Poláková, Krátká, Piskáčková, Vrbová ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 34.7 535.00
14 Gregorová, Hodlová, Kramariková, Švecová Gregorová, Hodlová, Kramariková, Švecová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 34.7 535.00

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.171.211.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.811.85 Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 1.45 352.00
2 Tomáš ZavázalTomáš Zavázal
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 1.41 324.00
3 24 Nikolas KačírekNikolas Kačírek
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 1.39 310.00
4= Matyáš HorkýMatyáš Horký
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 1.33 270.00
4= Adam HuttrAdam Huttr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 1.33 270.00
6= Vojtěch PovolnýVojtěch Povolný
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 1.29 244.00
6= Alan SchlesingerAlan Schlesinger
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 1.29 244.00
6= Jakub VolfJakub Volf
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 1.29 244.00
9= Josef BeldaJosef Belda
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 1.25 218.00
9= Petr ReschPetr Resch
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 1.25 218.00
11= Michael FialaMichael Fiala
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 1.21 194.00
11= Petr HomolkaPetr Homolka
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 1.21 194.00
11= Petr ChmelařPetr Chmelař
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 1.21 194.00
11= František VčeličkaFrantišek Včelička
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
06 1.21 194.00
11= Richard HejmaRichard Hejma
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 1.21 194.00
11= Jindřich PohlreichJindřich Pohlreich
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 1.21 194.00
11= Václav Antonín PeckaVáclav Antonín Pecka
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 1.21 194.00
18= 57 Jan ČížekJan Čížek
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 1.17 170.00
18= Tobiáš UhříkTobiáš Uhřík
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 1.17 170.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.091.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.77 Body
1 9 Dominika PolákováDominika Poláková
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 1.41 523.00
2 Justina KylianováJustina Kylianová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 1.33 439.00
3 Anna KuncováAnna Kuncová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 1.29 399.00
4= 29 Lucie ValachováLucie Valachová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 1.25 359.00
4= 23 Nela SedláčkováNela Sedláčková
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 1.25 359.00
6= 51 Anna BramborováAnna Bramborová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 1.21 321.00
6= Kristýna MotlováKristýna Motlová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 1.21 321.00
6= Mária KřemenováMária Křemenová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 1.21 321.00
6= Anna PatkováAnna Patková
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 1.21 321.00
10= Viktorie BrezániViktorie Brezáni
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 1.17 284.00
10= Andrea PtáčkováAndrea Ptáčková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 1.17 284.00
12= Alice ChlebounováAlice Chlebounová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 1.13 248.00
12= Julie JarošováJulie Jarošová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 1.13 248.00
12= Tereza UngrováTereza Ungrová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 1.13 248.00
12= Nikol JungmanováNikol Jungmanová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 1.13 248.00
16= 10 Helena KrátkáHelena Krátká
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 1.09 214.00
16= Adéla MišalkováAdéla Mišalková
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
05 1.09 214.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KřížRoman Kříž
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 4.78 0.0 341.00
2 Václav BokVáclav Bok
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 4.66 0.0 319.00
3= Matyáš HorkýMatyáš Horký
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 4.44 0.0 280.00
3= Nikolas WackerNikolas Wacker
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 4.44 0.0 280.00
5 Matouš NovotnýMatouš Novotný
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 4.42 0.0 276.00
6 2 Petr NovýPetr Nový
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 4.38 0.0 269.00
7= 13 Michal JarošMichal Jaroš
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 4.28 0.0 252.00
7= Adam HuttrAdam Huttr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 4.28 0.0 252.00
9 12 Filip KrtekFilip Krtek
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 4.23 0.0 244.00
10 43 Kryštof FryšKryštof Fryš
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 4.18 0.0 235.00
11= Jakub GregovskýJakub Gregovský
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 4.10 0.0 222.00
11= Tomáš ZavázalTomáš Zavázal
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 4.10 0.0 222.00
13 Denis KrbecDenis Krbec
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 4.07 0.0 217.00
14 50 Adam VolrábAdam Volráb
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.97 0.0 201.00
15 Tomáš CipraTomáš Cipra
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3.96 0.0 199.00
16 Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.90 0.0 190.00
17 František VčeličkaFrantišek Včelička
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
06 3.85 0.0 182.00
18 Jakub ScherberJakub Scherber
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 3.78 0.0 171.00
19 Martin NechybaMartin Nechyba
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3.76 0.0 168.00
20 54 Matyáš UrbanMatyáš Urban
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 3.75 0.0 167.00
21 Mikoláš NovýMikoláš Nový
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.74 0.0 165.00
22= Sebastian LibišSebastian Libiš
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 3.73 0.0 164.00
22= Alan SchlesingerAlan Schlesinger
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
05 3.73 0.0 164.00
24= Filip DoležalFilip Doležal
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 3.71 0.0 161.00
24= David ŠplíchalDavid Šplíchal
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 3.71 0.0 161.00
26= Samuel ŠmidbergerSamuel Šmidberger
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.68 0.0 156.00
26= 56 Robert KobrRobert Kobr
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 3.68 0.0 156.00
28 62 Matěj MullerMatěj Muller
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
06 3.65 0.0 152.00
29 Tomáš HůlaTomáš Hůla
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 3.62 0.0 147.00
30 Matyáš MalecMatyáš Malec
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
06 3.44 0.0 122.00
31 Jakub NavrátilJakub Navrátil
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 3.29 0.0 102.00
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.98 0.0 303.00
1= Markéta ForejtováMarkéta Forejtová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 3.98 0.0 303.00
3 Nikola HendrychováNikola Hendrychová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.96 0.0 299.00
4 Alžběta HatinováAlžběta Hatinová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.92 0.0 290.00
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 3.90 0.0 285.00
6 Kateřina PaloušováKateřina Paloušová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 3.88 0.0 281.00
7 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.86 0.0 276.00
8 52 Ema VinšováEma Vinšová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 3.72 0.0 246.00
9= Kateřina KříkavováKateřina Kříkavová
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 3.71 0.0 244.00
9= Kateřina KrocováKateřina Krocová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3.71 0.0 244.00
11= Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 3.70 0.0 242.00
11= Anna KrajnikovskáAnna Krajnikovská
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 3.70 0.0 242.00
11= 33 Hermína ČillíkováHermína Čillíková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.70 0.0 242.00
14 Sofia ZhukSofia Zhuk
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3.65 0.0 231.00
15 Kateřina HotaříkováKateřina Hotaříková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 3.55 0.0 210.00
16 Natálka VaculíkováNatálka Vaculíková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 3.54 0.0 208.00
17 Lucie CaithamlováLucie Caithamlová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
06 3.53 0.0 206.00
18 Sandra JarošováSandra Jarošová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 3.52 0.0 204.00
19 Josefína JahelkováJosefína Jahelková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 3.51 0.0 202.00
20 Irena TomanováIrena Tomanová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.48 0.0 196.00
21 Adéla MizerováAdéla Mizerová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 3.39 0.0 178.00
22 Andrea ČernáAndrea Černá
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 3.30 0.0 161.00
23 Eliška BartizalováEliška Bartizalová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
06 3.28 0.0 157.00
24 Dita HolovskáDita Holovská
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 3.18 0.0 139.00
25 Hana ZimováHana Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 3.08 0.0 121.00
Tereza ŠpiclováTereza Špiclová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 DNS 0.0 0.00
Rozálie PavlováRozálie Pavlová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 DNS 0.0 0.00
Ema ŠtambergováEma Štambergová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adam TrunečekAdam Truneček 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Lukáš HolubLukáš Holub 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Nikolas KačírekNikolas Kačírek 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0426
Zdeněk ZpěvákZdeněk Zpěvák 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0176
Karel ŽílaKarel Žíla 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Tomáš KokyTomáš Koky 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0244
Richard MarekRichard Marek 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Matyáš MalecMatyáš Malec 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0300
Jakub ScherberJakub Scherber 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0171
Albert TůmaAlbert Tůma 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0274
Jan ČížekJan Čížek 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0521
Alan SchlesingerAlan Schlesinger 05 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0408
Matěj BurešMatěj Bureš 06 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0235
Patrik KořínekPatrik Kořínek 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0319
Milan JaňourMilan Jaňour 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0364
Tomáš CipraTomáš Cipra 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0539
Petr VeselýPetr Veselý 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0479
Kryštof FryšKryštof Fryš 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0620
Michael FialaMichael Fiala 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0525
Josef BeldaJosef Belda 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0442
Martin JindrákMartin Jindrák 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Václav KrýůVáclav Krýů 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Václav BokVáclav Bok 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1015
Vojtěch PovolnýVojtěch Povolný 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0244
Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0594
Kristián KomanecKristián Komanec 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0364
Marek ChlebounMarek Chleboun 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Matěj JuhásMatěj Juhás 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0178
Petr ReschPetr Resch 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0218
Sebastian LibišSebastian Libiš 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0250
Matěj HrnčířMatěj Hrnčíř 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0256
Roman KřížRoman Kříž 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1137
Petr JordánPetr Jordán 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Jan LoužeckýJan Loužecký 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0730
Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0842
Štěpán ZavoralŠtěpán Zavoral 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Matyáš HorkýMatyáš Horký 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0550
Adam HuttrAdam Huttr 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0270
Viktor PetrViktor Petr 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0197
Hubert PeprnýHubert Peprný 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Adam DobrýAdam Dobrý 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0465
Ondřej StupkaOndřej Stupka 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Petr NovýPetr Nový 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0642
Jiří GaraničJiří Garanič 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
David ŠplíchalDavid Šplíchal 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Tomáš KellerTomáš Keller 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0253
Tomáš JandovskýTomáš Jandovský 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Jan ŠmídJan Šmíd 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0576
Jan HumlJan Huml 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0901
Nikolas WackerNikolas Wacker 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0719
Milan BurešMilan Bureš 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0000
Josef ČapekJosef Čapek 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0259
Adam VolrábAdam Volráb 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0305
Tomáš ZavázalTomáš Zavázal 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0546
Petr HomolkaPetr Homolka 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0194
Tomáš VaněkTomáš Vaněk 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0254
Michal MašekMichal Mašek 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0905
Tobiáš UhříkTobiáš Uhřík 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0170
Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0594
Richard KobrRichard Kobr 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0453
Robert KobrRobert Kobr 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0156
Richard HejmaRichard Hejma 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0390
Tomáš HůlaTomáš Hůla 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Matěj ZítMatěj Zít 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0111
Jan PernicaJan Pernica 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Petr ChmelařPetr Chmelař 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0468
Tadeáš TymrTadeáš Tymr 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0355
Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0318
David NovýDavid Nový 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Matěj MullerMatěj Muller 06 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0529
František VčeličkaFrantišek Včelička 06 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0376
Dominik RokosDominik Rokos 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0239
Matouš CísařMatouš Císař 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Adam VácaAdam Váca 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0154
Jakub SchovánekJakub Schovánek 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Denis KrbecDenis Krbec 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0274
Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0937
Filip KrtekFilip Krtek 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0605
Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0701
Jakub BudínJakub Budín 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Václav Antonín PeckaVáclav Antonín Pecka 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0194
Jakub VolfJakub Volf 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0514
Jakub KvasničkaJakub Kvasnička 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0312
Vojtěch ČadekVojtěch Čadek 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Martin VacekMartin Vacek 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0178
Zdeněk KlimešZdeněk Klimeš 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Jáchym LomozJáchym Lomoz 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0198
Ondřej ReschOndřej Resch 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Milan VotrubaMilan Votruba 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0454
Jindřich PohlreichJindřich Pohlreich 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0194
Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0574
Samuel ŠmidbergerSamuel Šmidberger 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Mikoláš NovýMikoláš Nový 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0581
Dominik ŠťastnýDominik Šťastný 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0166
Martin NechybaMartin Nechyba 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Jakub NavrátilJakub Navrátil 05 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0200
Michal TrčkaMichal Trčka 06 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0664
Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0739
Ivan HrudnákIvan Hrudnák 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0214
Filip DoležalFilip Doležal 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0161
Martin RadnákMartin Radnák 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0178
Matěj HumlMatěj Huml 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0369
Jakub ReschJakub Resch 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Celkem 103 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 59.50 0.0 389.00
2 Michael FialaMichael Fiala
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 52.78 0.0 331.00
3 Jakub KvasničkaJakub Kvasnička
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 50.50 0.0 312.00
4 30 Štěpán PalataŠtěpán Palata
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 47.30 0.0 285.00
5 Michal MašekMichal Mašek
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 47.04 0.0 283.00
6 14 Jakub BudínJakub Budín
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 44.93 0.0 265.00
7 48 Josef ČapekJosef Čapek
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 44.22 0.0 259.00
8 Matěj HrnčířMatěj Hrnčíř
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 43.82 0.0 256.00
9 Tomáš VaněkTomáš Vaněk
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 43.60 0.0 254.00
10 Tomáš KellerTomáš Keller
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 43.45 0.0 253.00
11 Sebastian LibišSebastian Libiš
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 43.14 0.0 250.00
12 Tomáš KokyTomáš Koky
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 42.38 0.0 244.00
13 Mikoláš NovýMikoláš Nový
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 42.22 0.0 243.00
14 Dominik RokosDominik Rokos
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 41.75 0.0 239.00
15 Matěj BurešMatěj Bureš
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 41.33 0.0 235.00
16 Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 40.45 0.0 228.00
17 Josef BeldaJosef Belda
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 40.00 0.0 224.00
18 Václav KrýůVáclav Krýů
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
05 39.51 0.0 220.00
19 Ivan HrudnákIvan Hrudnák
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 38.71 0.0 214.00
20 Milan BurešMilan Bureš
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 38.64 0.0 213.00
21 58 Michal TrčkaMichal Trčka
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
06 37.56 0.0 204.00
22 Tomáš JandovskýTomáš Jandovský
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
05 37.14 0.0 201.00
23 Viktor PetrViktor Petr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 36.64 0.0 197.00
24 18 Marek ChlebounMarek Chleboun
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 34.45 0.0 179.00
25 Dominik ŠťastnýDominik Šťastný
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 32.83 0.0 166.00
26 Adam VácaAdam Váca
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 31.37 0.0 154.00
27 Petr JordánPetr Jordán
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 31.30 0.0 154.00
28 Matouš CísařMatouš Císař
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
05 30.33 0.0 146.00
29 Jakub ReschJakub Resch
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
02 26.75 0.0 118.00
30 Richard MarekRichard Marek
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 25.93 0.0 111.00
31 Matěj ZítMatěj Zít
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 25.81 0.0 111.00
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 39.51 0.0 349.00
2 Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 39.40 0.0 348.00
3 Justina KylianováJustina Kylianová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 39.10 0.0 344.00
4 Kateřina ZimováKateřina Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 38.86 0.0 341.00
5 Kateřina PanochováKateřina Panochová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
05 38.49 0.0 337.00
6 Nicol BarchánkováNicol Barchánková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 36.43 0.0 312.00
7 45 Ludmila KynclováLudmila Kynclová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 35.93 0.0 306.00
8 Andrea PtáčkováAndrea Ptáčková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
05 35.05 0.0 295.00
9 47 Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
06 34.89 0.0 293.00
10 Aneta SchonováAneta Schonová
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
06 34.12 0.0 284.00
11 Erika ŠvecováErika Švecová
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
05 33.84 0.0 281.00
13 Anna KrajnikovskáAnna Krajnikovská
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
06 32.46 0.0 264.00
14 Viktorie Anna KremlováViktorie Anna Kremlová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 31.89 0.0 258.00
15 Michaela GregorováMichaela Gregorová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
06 30.92 0.0 246.00
16 Kateřina SokolováKateřina Sokolová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
06 30.20 0.0 238.00
17 Hana ZimováHana Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 28.74 0.0 220.00
18 Nikola ZavadilováNikola Zavadilová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
05 26.86 0.0 198.00
19 Andrea ČernáAndrea Černá
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 25.67 0.0 185.00
20 Veronika KalováVeronika Kalová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
05 25.60 0.0 184.00
21 Vanda VáňováVanda Váňová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 24.51 0.0 171.00
22 Vanesa ŠpačkováVanesa Špačková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 24.50 0.0 171.00
23 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
05 24.35 0.0 170.00
24 40 Nikola DardováNikola Dardová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 24.17 0.0 167.00
25 Elisabeth NatanailiduElisabeth Natanailidu
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
06 23.92 0.0 165.00
26 Natálka VaculíkováNatálka Vaculíková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
05 18.25 0.0 101.00
51 Anna BramborováAnna Bramborová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0359
Justina KylianováJustina Kylianová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0783
Anna BramborováAnna Bramborová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 1050
Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0795
Helena KrátkáHelena Krátká 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0732
Dominika PolákováDominika Poláková 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1103
Alice ChlebounováAlice Chlebounová 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0248
Julie JarošováJulie Jarošová 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0248
Tereza BábelováTereza Bábelová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Kristýna BabickáKristýna Babická 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0276
Kateřina KříkavováKateřina Kříkavová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Aneta SchonováAneta Schonová 06 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1469
Natálie ŠlehoferováNatálie Šlehoferová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0533
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0303
Eliška BorusíkováEliška Borusíková 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Andrea BurešováAndrea Burešová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0435
Kateřina KrocováKateřina Krocová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0613
Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0509
Sofia ZhukSofia Zhuk 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0231
Hana ZimováHana Zimová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0462
Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0341
Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0524
Ema ŠtambergováEma Štambergová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Vanda VáňováVanda Váňová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0171
Ema VinšováEma Vinšová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0540
Rozálie PavlováRozálie Pavlová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Nela SlánskáNela Slánská 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0482
Kateřina SokolováKateřina Sokolová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0238
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0634
Nikola VrbováNikola Vrbová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1041
Nikola ZavadilováNikola Zavadilová 05 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Kateřina HotaříkováKateřina Hotaříková 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0579
Bára JedličkováBára Jedličková 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0591
Anna KrajnikovskáAnna Krajnikovská 06 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0506
Viktorie Anna KremlováViktorie Anna Kremlová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0258
Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1492
Natálka VaculíkováNatálka Vaculíková 05 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Michaela GregorováMichaela Gregorová 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0246
Amálie HavlíčkováAmálie Havlíčková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0610
Bětuše HodlováBětuše Hodlová 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0308
Helena KramarikováHelena Kramariková 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0201
Adéla MizerováAdéla Mizerová 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0178
Tereza ŠpiclováTereza Špiclová 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Eliška ŠvecováEliška Švecová 05 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0535
Agáta ŠvecováAgáta Švecová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0582
Sandra JarošováSandra Jarošová 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0662
Jindra HorákováJindra Horáková 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Viktorie BrezániViktorie Brezáni 06 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0284
Veronika KalováVeronika Kalová 05 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0184
Markéta ForejtováMarkéta Forejtová 06 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0303
Alžběta HatinováAlžběta Hatinová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0796
Dita HolovskáDita Holovská 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0435
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0000
Ludmila KynclováLudmila Kynclová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 1065
Valentýna VokůrkováValentýna Vokůrková 06 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0261
Andrea PtáčkováAndrea Ptáčková 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0579
Tereza UngrováTereza Ungrová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0248
Kateřina PaloušováKateřina Paloušová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1149
Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0773
Anna KuncováAnna Kuncová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0399
Martina VavřičkováMartina Vavřičková 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0633
Nikola DardováNikola Dardová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0167
Barbora ŠtochlováBarbora Štochlová 05 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0507
Kristýna MotlováKristýna Motlová 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0321
Nicol BarchánkováNicol Barchánková 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0312
Elisabeth NatanailiduElisabeth Natanailidu 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Mária KřemenováMária Křemenová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1311
Nikola HendrychováNikola Hendrychová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0881
Kateřina KrausováKateřina Krausová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Vanesa ŠpačkováVanesa Špačková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0171
Andrea ČernáAndrea Černá 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0185
Aneta MyškováAneta Myšková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0158
Nikol JungmanováNikol Jungmanová 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0248
Natálie VosičkováNatálie Vosičková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Eliška PavlisováEliška Pavlisová 06 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0391
Martina PadárováMartina Padárová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0702
Kristýna VelebováKristýna Velebová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0322
Josefína DoležalováJosefína Doležalová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0366
Adéla MišalkováAdéla Mišalková 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0214
Lucie CaithamlováLucie Caithamlová 06 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0206
Eliška BartizalováEliška Bartizalová 06 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0157
Kateřina PanochováKateřina Panochová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0337
Emma BuchtováEmma Buchtová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Natálie BenešováNatálie Benešová 05 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Josefína JahelkováJosefína Jahelková 06 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Irena TomanováIrena Tomanová 05 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0196
Tereza BečvářováTereza Bečvářová 06 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Hermína ČillíkováHermína Čillíková 05 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0401
Marie VoloskynaMarie Voloskyna 06 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0168
Anna PatkováAnna Patková 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0956
Erika ŠvecováErika Švecová 05 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0281
Celkem 94 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1137
2 Gymnázium JB Beroun{8} 1015
3 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 937
4 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 905
5 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 901
6 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 842
7 1.ZŠ Hořovice{8} 739
8 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 730
9 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 719
10 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 701
11 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 664
12 ZŠ TGM Komárov{8} 642
13 2.ZŠ Hořovice{8} 620
14 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 605
15 Gymnázium JB Beroun{8} 594
15 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 594
17 ZŠ Zdice{8} 581
18 ZŠ TGM Komárov{8} 576
19 ZŠ Zdice{8} 574
20 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 550
21 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 546
22 2.ZŠ Hořovice{8} 539
23 ZŠ a MŠ Počaply{8} 529
24 2.ZŠ Hořovice{8} 525
25 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 521
26 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 514
27 2.ZŠ Hořovice{8} 479
28 ZŠ a MŠ Počaply{8} 468
29 ZŠ TGM Komárov{8} 465
30 ZŠ Zdice{8} 454
31 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 453
32 2.ZŠ Hořovice{8} 442
33 1.ZŠ Hořovice{8} 426
34 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 408
35 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 390
36 ZŠ a MŠ Počaply{8} 376
37 ZŠ TGM Komárov{8} 369
38 Gymnázium JB Beroun{8} 364
38 2.ZŠ Hořovice{8} 364
40 ZŠ a MŠ Počaply{8} 355
41 2.ZŠ Hořovice{8} 319
42 ZŠ a MŠ Počaply{8} 318
43 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 312
44 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 305
45 1.ZŠ Hořovice{8} 300
46 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 274
46 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 274
48 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 270
49 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 259
50 Gymnázium JB Beroun{8} 256
51 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 254
52 ZŠ TGM Komárov{8} 253
53 Gymnázium JB Beroun{8} 250
54 Gymnázium JB Beroun{8} 244
54 1.ZŠ Hořovice{8} 244
56 ZŠ a MŠ Počaply{8} 239
57 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 235
58 Gymnázium JB Beroun{8} 218
59 1.ZŠ Hořovice{8} 214
60 ZŠ a MŠ Počaply{8} 200
61 ZŠ Zdice{8} 198
62 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 197
63 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 194
63 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 194
63 ZŠ Zdice{8} 194
66 ZŠ TGM Komárov{8} 178
66 ZŠ Zdice{8} 178
66 Gymnázium JB Beroun{8} 178
69 1.ZŠ Hořovice{8} 176
70 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 171
71 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 170
72 ZŠ Zdice{8} 166
73 ZŠ TGM Komárov{8} 161
74 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 156
75 ZŠ a MŠ Počaply{8} 154
76 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 111
77 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
77 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
77 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
77 ZŠ Zdice{8} 0
77 ZŠ Zdice{8} 0
77 ZŠ Zdice{8} 0
77 ZŠ Zdice{8} 0
77 2.ZŠ Hořovice{8} 0
77 ZŠ Zdice{8} 0
77 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
77 ZŠ a MŠ Počaply{8} 0
77 ZŠ a MŠ Počaply{8} 0
77 ZŠ TGM Komárov{8} 0
77 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 0
77 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
77 ZŠ TGM Komárov{8} 0
77 ZŠ TGM Komárov{8} 0
77 ZŠ TGM Komárov{8} 0
77 1.ZŠ Hořovice{8} 0
77 1.ZŠ Hořovice{8} 0
77 1.ZŠ Hořovice{8} 0
77 1.ZŠ Hořovice{8} 0
77 2.ZŠ Hořovice{8} 0
77 2.ZŠ Hořovice{8} 0
77 Gymnázium JB Beroun{8} 0
77 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
77 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
Celkem 103 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium JB Beroun{8} 1492
2 1.ZŠ Hořovice{8} 1469
3 ZŠ Zdice{8} 1311
4 2.ZŠ Hořovice{8} 1149
5 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 1103
6 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 1065
7 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 1050
8 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 1041
9 1.ZŠ Hořovice{8} 956
10 ZŠ Zdice{8} 881
11 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 796
12 1.ZŠ Hořovice{8} 795
13 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 783
14 2.ZŠ Hořovice{8} 773
15 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 732
16 2.ZŠ Beroun{8} 702
17 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 662
18 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 634
19 2.ZŠ Hořovice{8} 633
20 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 613
21 ZŠ TGM Komárov{8} 610
22 Gymnázium JB Beroun{8} 591
23 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 582
24 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 579
24 Gymnázium JB Beroun{8} 579
26 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 540
27 ZŠ TGM Komárov{8} 535
28 1.ZŠ Hořovice{8} 533
29 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 524
30 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 509
31 2.ZŠ Hořovice{8} 507
32 Gymnázium JB Beroun{8} 506
33 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 482
34 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 462
35 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 435
35 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 435
37 ZŠ Zdice{8} 401
38 2.ZŠ Hořovice{8} 399
39 2.ZŠ Beroun{8} 391
40 2.ZŠ Beroun{8} 366
41 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 359
42 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 341
43 2.ZŠ Beroun{8} 337
44 2.ZŠ Beroun{8} 322
45 2.ZŠ Hořovice{8} 321
46 2.ZŠ Hořovice{8} 312
47 ZŠ TGM Komárov{8} 308
48 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 303
48 1.ZŠ Hořovice{8} 303
50 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 284
51 1.ZŠ Hořovice{8} 281
52 1.ZŠ Hořovice{8} 276
53 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 261
54 Gymnázium JB Beroun{8} 258
55 Gymnázium JB Beroun{8} 248
55 Gymnázium JB Beroun{8} 248
55 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 248
55 ZŠ Zdice{8} 248
59 ZŠ TGM Komárov{8} 246
60 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 238
61 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 231
62 2.ZŠ Beroun{8} 214
63 2.ZŠ Beroun{8} 206
64 ZŠ TGM Komárov{8} 201
65 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 196
66 ZŠ Zdice{8} 185
67 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 184
68 ZŠ TGM Komárov{8} 178
69 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 171
69 ZŠ Zdice{8} 171
71 ZŠ TGM Komárov{8} 168
72 2.ZŠ Hořovice{8} 167
73 ZŠ Zdice{8} 158
74 2.ZŠ Beroun{8} 157
75 ZŠ Zdice{8} 0
75 ZŠ Zdice{8} 0
75 ZŠ Zdice{8} 0
75 2.ZŠ Beroun{8} 0
75 2.ZŠ Beroun{8} 0
75 2.ZŠ Hořovice{8} 0
75 ZŠ Zdice{8} 0
75 2.ZŠ Hořovice{8} 0
75 ZŠ TGM Komárov{8} 0
75 Gymnázium JB Beroun{8} 0
75 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
75 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 0
75 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
75 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
75 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
75 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
75 1.ZŠ Hořovice{8} 0
75 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
75 1.ZŠ Hořovice{8} 0
75 1.ZŠ Hořovice{8} 0
Celkem 94 závodníků