výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie IV

Beroun (11. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 07.4 668.00
2 Adam KočíAdam Kočí 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 07.7 577.00
3 David ZemanDavid Zeman 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 07.9 520.00
4 Filip VeverkaFilip Veverka 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.5 364.00
5= 57 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 08.8 295.00
5= Štěpán ŠtochlŠtěpán Štochl 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.8 295.00
7 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.9 274.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 07.8 548.00
2 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6 07.9 520.00
3 24 David KadeřábekDavid Kadeřábek 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.2 439.00
4 Martin VenhodaMartin Venhoda 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 08.4 388.00
5= Valentýn PhylipetsValentýn Phylipets 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 08.5 364.00
5= Patrik JežekPatrik Ježek 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 08.5 364.00
7 Vlastimil JiráňVlastimil Jiráň 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.8 295.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jan RešlJan Rešl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 07.5 637.00
1= Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 07.5 637.00
3 Jakub HamšíkJakub Hamšík 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 07.8 548.00
4 60 Damien BoubínDamien Boubín 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6 08.1 465.00
5= Filip FilipFilip Filip 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 08.3 413.00
5= Daniel SunDaniel Sun 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 08.3 413.00
7 Jakub VerešJakub Vereš 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.5 364.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Nikolas NatanailidisNikolas Natanailidis 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.0 492.00
1= Vojtěch NovákVojtěch Novák 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3 08.0 492.00
1= Marek ZemanMarek Zeman 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 08.0 492.00
4 Kryštof HochKryštof Hoch 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6 08.3 413.00
5 Jakub MarekJakub Marek 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 08.4 388.00
6 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.9 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtětkaDavid Štětka 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 07.6 607.00
2 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 07.8 548.00
3 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 07.9 520.00
4 Filip LukášFilip Lukáš 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.3 413.00
5 Tomáš KratochvíleTomáš Kratochvíle 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.4 388.00
6 Lukáš BrousilLukáš Brousil 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3 09.0 253.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KračmerFilip Kračmer 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 07.4 668.00
2 David MittelbachDavid Mittelbach 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 07.7 577.00
3 54 Adam BenešAdam Beneš 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.0 492.00
4 66 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.1 465.00
5= Arsen RomanchukevychArsen Romanchukevych 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.4 388.00
5= Michal PalásekMichal Palásek 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.4 388.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 07.4 668.00
1 Filip KračmerFilip Kračmer 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 07.4 668.00
3 Jan RešlJan Rešl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 07.5 637.00
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 07.5 637.00
5 David ŠtětkaDavid Štětka 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 07.6 607.00
6 Adam KočíAdam Kočí 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 07.7 577.00
6 David MittelbachDavid Mittelbach 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 07.7 577.00
8 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 07.8 548.00
8 Jakub HamšíkJakub Hamšík 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 07.8 548.00
8 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 07.8 548.00
11 David ZemanDavid Zeman 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 07.9 520.00
11 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6 07.9 520.00
11 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 07.9 520.00
14 Nikolas NatanailidisNikolas Natanailidis 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.0 492.00
14 Vojtěch NovákVojtěch Novák 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3 08.0 492.00
14 Marek ZemanMarek Zeman 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 08.0 492.00
14 54 Adam BenešAdam Beneš 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.0 492.00
18 60 Damien BoubínDamien Boubín 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6 08.1 465.00
18 66 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.1 465.00
20 24 David KadeřábekDavid Kadeřábek 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.2 439.00
21 Filip FilipFilip Filip 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 08.3 413.00
21 Daniel SunDaniel Sun 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 08.3 413.00
21 Kryštof HochKryštof Hoch 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6 08.3 413.00
21 Filip LukášFilip Lukáš 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.3 413.00
25 Martin VenhodaMartin Venhoda 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 08.4 388.00
25 Jakub MarekJakub Marek 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 08.4 388.00
25 Tomáš KratochvíleTomáš Kratochvíle 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.4 388.00
25 Arsen RomanchukevychArsen Romanchukevych 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.4 388.00
25 Michal PalásekMichal Palásek 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.4 388.00
30 Filip VeverkaFilip Veverka 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.5 364.00
30 Valentýn PhylipetsValentýn Phylipets 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 08.5 364.00
30 Patrik JežekPatrik Ježek 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 3 08.5 364.00
30 Jakub VerešJakub Vereš 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.5 364.00
34 57 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 2 08.8 295.00
34 Štěpán ŠtochlŠtěpán Štochl 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1 08.8 295.00
34 Vlastimil JiráňVlastimil Jiráň 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.8 295.00
37 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.9 274.00
37 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.9 274.00
39 Lukáš BrousilLukáš Brousil 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3 09.0 253.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.5 635.00
2 35 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.6 608.00
3 Barbora SlámováBarbora Slámová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 08.9 531.00
4 Tereza GrünerováTereza Grünerová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.1 482.00
5 Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.2 458.00
6 Anika GibsonováAnika Gibsonová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.4 413.00
7 Karolína BrodeckáKarolína Brodecká 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 09.8 328.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KrejčíMarie Krejčí 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 08.5 635.00
2 Bára BartůňkováBára Bartůňková 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.6 608.00
3= Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 08.7 582.00
3= 27 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.7 582.00
5 64 Lucie JarošováLucie Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 09.1 482.00
6 33 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 09.2 458.00
7 Anna Monika MlezyvaAnna Monika Mlezyva 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.3 435.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 08.2 718.00
2 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.6 608.00
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 09.0 506.00
4 Václava ČernáVáclava Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 09.1 482.00
5= Claudie ĎuráčováClaudie Ďuráčová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.3 435.00
5= Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 09.3 435.00
7 75 Anna FerenčíkováAnna Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 6 10.8 155.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Nela AnýžováNela Anýžová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.7 582.00
1= Adéla KřivánkováAdéla Křivánková 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.7 582.00
1= Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 6 08.7 582.00
4 Julie BaštováJulie Baštová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3 09.1 482.00
5 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.3 435.00
6 Anna MorávkováAnna Morávková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 09.7 348.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.5 635.00
2 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 08.6 608.00
3 Karolína AbrahámováKarolína Abrahámová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.1 482.00
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.7 348.00
4 77 Adéla ŠapovalivováAdéla Šapovalivová 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 09.7 348.00
5 Anna Helena TauberováAnna Helena Tauberová 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 09.8 328.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 08.2 718.00
2 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 08.5 635.00
2 Marie KrejčíMarie Krejčí 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 08.5 635.00
2 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.5 635.00
5 35 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 08.6 608.00
5 Bára BartůňkováBára Bartůňková 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.6 608.00
5 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5 08.6 608.00
5 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 08.6 608.00
9 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2 08.7 582.00
9 27 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 08.7 582.00
9 Nela AnýžováNela Anýžová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 08.7 582.00
9 Adéla KřivánkováAdéla Křivánková 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 08.7 582.00
9 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 6 08.7 582.00
14 Barbora SlámováBarbora Slámová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 6 08.9 531.00
15 Marie JedličkováMarie Jedličková 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 09.0 506.00
16 Tereza GrünerováTereza Grünerová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.1 482.00
16 64 Lucie JarošováLucie Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4 09.1 482.00
16 Václava ČernáVáclava Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 3 09.1 482.00
16 Julie BaštováJulie Baštová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 3 09.1 482.00
16 Karolína AbrahámováKarolína Abrahámová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.1 482.00
21 Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5 09.2 458.00
21 33 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 09.2 458.00
23 Anna Monika MlezyvaAnna Monika Mlezyva 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.3 435.00
23 Claudie ĎuráčováClaudie Ďuráčová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 1 09.3 435.00
23 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 7 09.3 435.00
23 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.3 435.00
27 Anika GibsonováAnika Gibsonová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.4 413.00
28 Anna MorávkováAnna Morávková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 09.7 348.00
28 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4 09.7 348.00
28 77 Adéla ŠapovalivováAdéla Šapovalivová 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 7 09.7 348.00
31 Karolína BrodeckáKarolína Brodecká 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 09.8 328.00
31 Anna Helena TauberováAnna Helena Tauberová 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2 09.8 328.00
33 75 Anna FerenčíkováAnna Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 6 10.8 155.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:31.4 675.00
2 33 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:40.2 571.00
3 17 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:40.5 567.00
4 16 Markéta LipinskáMarkéta Lipinská 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:56.9 395.00
5 69 Kateřina HradilováKateřina Hradilová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:57.5 389.00
6 51 Kristýna PaschalisováKristýna Paschalisová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:04.3 326.00
7 47 Lucie ProcházkováLucie Procházková 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:12.4 259.00
8 11 Helena JankůHelena Janků 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:13.1 253.00
9 75 Adéla FerenčíkováAdéla Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 3:52.1 37.00
64 Lucie JarošováLucie Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 28 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:34.3 640.00
2 4 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:35.9 621.00
3 10 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:53.3 430.00
4 15 Eliška KomancováEliška Komancová 02 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:55.3 410.00
5 77 Adéla ŠapovalivováAdéla Šapovalivová 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 3:00.0 365.00
6 52 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:01.0 356.00
7 63 Tereza RýpalováTereza Rýpalová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 3:03.2 336.00
8 46 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:05.4 317.00
9 70 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 3:05.7 314.00
10 34 Veronika TrnkováVeronika Trnková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 3:33.3 118.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:34.0 644.00
2 39 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:41.0 561.00
3 35 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:41.5 556.00
4 76 Jitka LukáškováJitka Lukášková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 2:47.0 495.00
5= 45 Denisa PazderováDenisa Pazderová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:53.0 433.00
5= 9 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:53.0 433.00
MS 71 Alice GrebáčováAlice Grebáčová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:56.0
8 29 Barbora SoučkováBarbora Součková 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:59.0 375.00
9 65 Karolína HavelkováKarolína Havelková 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 3:04.6 324.00
10 40 Michaela HumlováMichaela Humlová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:12.3 259.00
11 Anežka AbrahámováAnežka Abrahámová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:52.7
53 Dominika LukešováDominika Lukešová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:31.4 675.00
2 27 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:34.0 644.00
3 28 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:34.3 640.00
4 4 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:35.9 621.00
5 33 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:40.2 571.00
6 17 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:40.5 567.00
7 39 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 2:41.0 561.00
8 35 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 2:41.5 556.00
9 76 Jitka LukáškováJitka Lukášková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 2:47.0 495.00
10 Anežka AbrahámováAnežka Abrahámová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:52.7
11 45 Denisa PazderováDenisa Pazderová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 2:53.0 433.00
11 9 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:53.0 433.00
13 10 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 2:53.3 430.00
14 15 Eliška KomancováEliška Komancová 02 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:55.3 410.00
15 71 Alice GrebáčováAlice Grebáčová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:56.0
16 16 Markéta LipinskáMarkéta Lipinská 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 2:56.9 395.00
17 69 Kateřina HradilováKateřina Hradilová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 2:57.5 389.00
18 29 Barbora SoučkováBarbora Součková 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2:59.0 375.00
19 77 Adéla ŠapovalivováAdéla Šapovalivová 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 3:00.0 365.00
20 52 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:01.0 356.00
21 63 Tereza RýpalováTereza Rýpalová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 3:03.2 336.00
22 51 Kristýna PaschalisováKristýna Paschalisová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 3:04.3 326.00
23 65 Karolína HavelkováKarolína Havelková 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 3:04.6 324.00
24 46 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:05.4 317.00
25 70 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 3:05.7 314.00
26 40 Michaela HumlováMichaela Humlová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 3:12.3 259.00
27 47 Lucie ProcházkováLucie Procházková 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 3:12.4 259.00
28 11 Helena JankůHelena Janků 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 3:13.1 253.00
29 34 Veronika TrnkováVeronika Trnková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 3:33.3 118.00
30 75 Adéla FerenčíkováAdéla Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 3:52.1 37.00
64 Lucie JarošováLucie Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy DNF
53 Dominika LukešováDominika Lukešová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 5:03.0 543.00
2 14 Matěj LandaMatěj Landa 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 5:07.1 520.00
3 13 Vojtěch OndráčekVojtěch Ondráček 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 5:10.7 500.00
4 57 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 5:11.8 494.00
5 55 Simon HejdaSimon Hejda 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5:11.9 493.00
6 54 Adam BenešAdam Beneš 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5:18.2 459.00
7 7 Michal BorovskýMichal Borovský 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5:19.8 451.00
8 50 Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5:21.4 443.00
9 8 Petr AbrahámPetr Abrahám 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5:24.6 426.00
10 58 Lukáš HumlLukáš Huml 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 5:27.8 410.00
11 24 David KadeřábekDavid Kadeřábek 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 5:31.0 394.00
12 6 Václav MotlVáclav Motl 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5:48.9 311.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Michal SmetanaMichal Smetana 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4:56.5 580.00
2 66 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4:59.7 561.00
3 38 Martin RabochMartin Raboch 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5:00.6 556.00
4 49 Marek KynclMarek Kyncl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5:00.8 555.00
5 12 Jakub ProšekJakub Prošek 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 5:04.4 535.00
6 42 Filip SrpFilip Srp 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5:04.6 534.00
7 73 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 5:08.1 514.00
8 43 Václav SklenářVáclav Sklenář 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5:41.3 345.00
9 56 Nikolaj KotočikovNikolaj Kotočikov 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5:44.3 332.00
10 31 Vít VojtkoVít Vojtko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5:48.3 314.00
11 32 Tomáš BergerTomáš Berger 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6:18.1 195.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Radek VokůrkaRadek Vokůrka 02 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4:55.9 584.00
2 74 Jan HolečekJan Holeček 02 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 4:58.5 568.00
3 41 Jan LizecJan Lizec 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5:03.0 543.00
4 26 Adam KoželuhAdam Koželuh 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 5:04.0 537.00
5 37 Jiří PechJiří Pech 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5:04.7 533.00
6 67 Lukáš ZmrzlýLukáš Zmrzlý 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 5:11.9 493.00
7 72 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 5:17.7 462.00
8 36 Jakub ReschJakub Resch 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5:25.2 423.00
9 30 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5:29.4 402.00
10 62 David MolnárDavid Molnár 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 5:40.5 349.00
11 61 Martin RottaMartin Rotta 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6:00.0 264.00
12 20 Kryštof DaněkKryštof Daněk 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 6:00.1 264.00
13 68 Matouš MikušíkMatouš Mikušík 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 6:05.8 241.00
14 60 Damien BoubínDamien Boubín 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6:51.9 92.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Radek VokůrkaRadek Vokůrka 02 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 4:55.9 584.00
2 19 Michal SmetanaMichal Smetana 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 4:56.5 580.00
3 74 Jan HolečekJan Holeček 02 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 4:58.5 568.00
4 66 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 4:59.7 561.00
5 38 Martin RabochMartin Raboch 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5:00.6 556.00
6 49 Marek KynclMarek Kyncl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5:00.8 555.00
7 18 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 5:03.0 543.00
7 41 Jan LizecJan Lizec 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5:03.0 543.00
9 26 Adam KoželuhAdam Koželuh 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 5:04.0 537.00
10 12 Jakub ProšekJakub Prošek 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 5:04.4 535.00
11 42 Filip SrpFilip Srp 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5:04.6 534.00
12 37 Jiří PechJiří Pech 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5:04.7 533.00
13 14 Matěj LandaMatěj Landa 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 5:07.1 520.00
14 73 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 5:08.1 514.00
15 13 Vojtěch OndráčekVojtěch Ondráček 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 5:10.7 500.00
16 57 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 5:11.8 494.00
17 55 Simon HejdaSimon Hejda 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5:11.9 493.00
17 67 Lukáš ZmrzlýLukáš Zmrzlý 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 5:11.9 493.00
19 72 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 5:17.7 462.00
20 54 Adam BenešAdam Beneš 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5:18.2 459.00
21 7 Michal BorovskýMichal Borovský 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5:19.8 451.00
22 50 Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 5:21.4 443.00
23 8 Petr AbrahámPetr Abrahám 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5:24.6 426.00
24 36 Jakub ReschJakub Resch 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 5:25.2 423.00
25 58 Lukáš HumlLukáš Huml 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 5:27.8 410.00
26 30 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5:29.4 402.00
27 24 David KadeřábekDavid Kadeřábek 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 5:31.0 394.00
28 62 David MolnárDavid Molnár 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 5:40.5 349.00
29 43 Václav SklenářVáclav Sklenář 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 5:41.3 345.00
30 56 Nikolaj KotočikovNikolaj Kotočikov 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 5:44.3 332.00
31 31 Vít VojtkoVít Vojtko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5:48.3 314.00
32 6 Václav MotlVáclav Motl 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 5:48.9 311.00
33 61 Martin RottaMartin Rotta 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6:00.0 264.00
34 20 Kryštof DaněkKryštof Daněk 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 6:00.1 264.00
35 68 Matouš MikušíkMatouš Mikušík 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 6:05.8 241.00
36 32 Tomáš BergerTomáš Berger 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6:18.1 195.00
37 60 Damien BoubínDamien Boubín 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 6:51.9 92.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Beneš, Kočí, Visinger, Štětka Beneš, Kočí, Visinger, Štětka ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 31.8 450.00
2 Venhoda, Filip, Holeček, Šindelář Venhoda, Filip, Holeček, Šindelář ZŠ ZávodíZŠ Závodí 32.1 430.00
3 57 Kindl, Phylipets, Müller, Fořtl Kindl, Phylipets, Müller, Fořtl 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 32.6 398.00
4 Hamšík, Zeman, Motl, Borovský Hamšík, Zeman, Motl, Borovský ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 33.1 367.00
5 Veverka, Zmrzlý, Müller, Laštovička Veverka, Zmrzlý, Müller, Laštovička ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 33.6 337.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chvátal, Novák, Mařík, Smetana Chvátal, Novák, Mařík, Smetana Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 30.3 555.00
2 Pištěk, Boubín, Hoch, Molnár Pištěk, Boubín, Hoch, Molnár ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 31.7 456.00
3 Natanailidis, Kratochvíle, Romanchukevych, Blažej Natanailidis, Kratochvíle, Romanchukevych, Blažej 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 32.5 404.00
4 55 Hejda, Kotočikov, Cihelka, Foltín Hejda, Kotočikov, Cihelka, Foltín ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 33.5 342.00
5 Marek, Šapovaliv, Čámský, Opalecký Marek, Šapovaliv, Čámský, Opalecký ZŠ ZávodíZŠ Závodí 33.8 325.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kračmer, Hylas, Kobásko, Ulbert Kračmer, Hylas, Kobásko, Ulbert Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 29.8 592.00
2 Homolka, Mittelbach, Zeman, Krbec Homolka, Mittelbach, Zeman, Krbec ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 30.2 562.00
3 Rešl, Kotvald, Kyncl, Košťál Rešl, Kotvald, Kyncl, Košťál ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 32.4 410.00
4 Lukáš, Palásek, Sobotka, Fišer Lukáš, Palásek, Sobotka, Fišer ZŠ ZdiceZŠ Zdice 33.4 348.00
61 Rotta, Prokeš, Paradi, Patera Rotta, Prokeš, Paradi, Patera ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fiala, Sklenář, Celner, Beran Fiala, Sklenář, Celner, Beran ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 30.3 555.00
2 Dočkal, Berger, Joska, Hrudka Dočkal, Berger, Joska, Hrudka Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 30.7 526.00
3= 12 Prošek, Ondráček, Dejdar, Jícha Prošek, Ondráček, Dejdar, Jícha ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 32.1 430.00
3= 36 Resch, Pech, Raboch, Kříž Resch, Pech, Raboch, Kříž ZŠ ZdiceZŠ Zdice 32.1 430.00
5 24 Kadeřábek, Vereš, Žíla, Štochl Kadeřábek, Vereš, Žíla, Štochl 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 32.2 423.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek, Šapovaliv, Čámský, Opalecký Marek, Šapovaliv, Čámský, Opalecký ZŠ ZávodíZŠ Závodí 33.8 325.00
2 Veverka, Zmrzlý, Müller, Laštovička Veverka, Zmrzlý, Müller, Laštovička ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 33.6 337.00
3 55 Hejda, Kotočikov, Cihelka, Foltín Hejda, Kotočikov, Cihelka, Foltín ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 33.5 342.00
4 Lukáš, Palásek, Sobotka, Fišer Lukáš, Palásek, Sobotka, Fišer ZŠ ZdiceZŠ Zdice 33.4 348.00
5 Hamšík, Zeman, Motl, Borovský Hamšík, Zeman, Motl, Borovský ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 33.1 367.00
6 57 Kindl, Phylipets, Müller, Fořtl Kindl, Phylipets, Müller, Fořtl 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 32.6 398.00
7 Natanailidis, Kratochvíle, Romanchukevych, Blažej Natanailidis, Kratochvíle, Romanchukevych, Blažej 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 32.5 404.00
8 Rešl, Kotvald, Kyncl, Košťál Rešl, Kotvald, Kyncl, Košťál ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 32.4 410.00
9 24 Kadeřábek, Vereš, Žíla, Štochl Kadeřábek, Vereš, Žíla, Štochl 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 32.2 423.00
10 Venhoda, Filip, Holeček, Šindelář Venhoda, Filip, Holeček, Šindelář ZŠ ZávodíZŠ Závodí 32.1 430.00
10 12 Prošek, Ondráček, Dejdar, Jícha Prošek, Ondráček, Dejdar, Jícha ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 32.1 430.00
10 36 Resch, Pech, Raboch, Kříž Resch, Pech, Raboch, Kříž ZŠ ZdiceZŠ Zdice 32.1 430.00
13 54 Beneš, Kočí, Visinger, Štětka Beneš, Kočí, Visinger, Štětka ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 31.8 450.00
14 Pištěk, Boubín, Hoch, Molnár Pištěk, Boubín, Hoch, Molnár ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 31.7 456.00
15 Dočkal, Berger, Joska, Hrudka Dočkal, Berger, Joska, Hrudka Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 30.7 526.00
16 Chvátal, Novák, Mařík, Smetana Chvátal, Novák, Mařík, Smetana Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 30.3 555.00
16 Fiala, Sklenář, Celner, Beran Fiala, Sklenář, Celner, Beran ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 30.3 555.00
18 Homolka, Mittelbach, Zeman, Krbec Homolka, Mittelbach, Zeman, Krbec ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 30.2 562.00
19 Kračmer, Hylas, Kobásko, Ulbert Kračmer, Hylas, Kobásko, Ulbert Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 29.8 592.00
61 Rotta, Prokeš, Paradi, Patera Rotta, Prokeš, Paradi, Patera ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukešová, Krubová, Gibsonová, Holečková Lukešová, Krubová, Gibsonová, Holečková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 32.7 669.00
2 52 Kantorová, Skálová, Mácová, Charvátová Kantorová, Skálová, Mácová, Charvátová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 32.9 655.00
3 Merhautová, Jedličková, Müllerová, Jarošová Merhautová, Jedličková, Müllerová, Jarošová ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 34.3 561.00
4 35 Kubíčková, Krajíčková, Vikusová, Janíková Kubíčková, Krajíčková, Vikusová, Janíková ZŠ ZdiceZŠ Zdice 35.0 516.00
5 Hrnčířová, Masnerová, Komancová, Pacltová Hrnčířová, Masnerová, Komancová, Pacltová Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 37.3 382.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Součková, Bartošová, Havlová, Stehlíková Součková, Bartošová, Havlová, Stehlíková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 35.1 510.00
2 Mlezyva, Hradilová, Kroyová, Tůmová Mlezyva, Hradilová, Kroyová, Tůmová 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 35.2 504.00
3 64 Jarošová, Rýpalová, Balounová, Fuňová Jarošová, Rýpalová, Balounová, Fuňová ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 36.1 450.00
4 Morávková, Šapovalivová, Kopřivová, Lednická Morávková, Šapovalivová, Kopřivová, Lednická ZŠ ZávodíZŠ Závodí 37.5 371.00
5 Kliková, Vargová, Trnková, Klimešová Kliková, Vargová, Trnková, Klimešová ZŠ ZdiceZŠ Zdice 37.7 360.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlová, Slámová, Krejčí, Novotná Pavlová, Slámová, Krejčí, Novotná ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 32.4 690.00
2= Anýžová, Tauberová, Brodecká, Novotná Anýžová, Tauberová, Brodecká, Novotná 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 36.4 432.00
2= Křivánková, Abrahámová, Merhoutová, Hasoňová Křivánková, Abrahámová, Merhoutová, Hasoňová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 36.4 432.00
4 4 Červenková, Hoskovcová, Radváková, Abrahámová Červenková, Hoskovcová, Radváková, Abrahámová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 37.8 355.00
5 75 Ferenčíková, Lukášková, Přádová, Ferenčíková Ferenčíková, Lukášková, Přádová, Ferenčíková ZŠ ZávodíZŠ Závodí 43.4 116.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 09:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartůňková, Štuksová, Soukupová, Lukešová Bartůňková, Štuksová, Soukupová, Lukešová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 33.6 607.00
2 9 Melicharová, Vydrová, Janků, Skoupá Melicharová, Vydrová, Janků, Skoupá ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 35.3 498.00
3 Černá, Dacejová, Březovská, Dohnalová Černá, Dacejová, Březovská, Dohnalová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 37.2 387.00
4 45 Pazderová, Procházková, Kottová, Chlustinová Pazderová, Procházková, Kottová, Chlustinová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 37.5 371.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Ferenčíková, Lukášková, Přádová, Ferenčíková Ferenčíková, Lukášková, Přádová, Ferenčíková ZŠ ZávodíZŠ Závodí 43.4 116.00
2 4 Červenková, Hoskovcová, Radváková, Abrahámová Červenková, Hoskovcová, Radváková, Abrahámová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 37.8 355.00
3 Kliková, Vargová, Trnková, Klimešová Kliková, Vargová, Trnková, Klimešová ZŠ ZdiceZŠ Zdice 37.7 360.00
4 Morávková, Šapovalivová, Kopřivová, Lednická Morávková, Šapovalivová, Kopřivová, Lednická ZŠ ZávodíZŠ Závodí 37.5 371.00
4 45 Pazderová, Procházková, Kottová, Chlustinová Pazderová, Procházková, Kottová, Chlustinová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 37.5 371.00
6 Hrnčířová, Masnerová, Komancová, Pacltová Hrnčířová, Masnerová, Komancová, Pacltová Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 37.3 382.00
7 Černá, Dacejová, Březovská, Dohnalová Černá, Dacejová, Březovská, Dohnalová ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 37.2 387.00
8 Anýžová, Tauberová, Brodecká, Novotná Anýžová, Tauberová, Brodecká, Novotná 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 36.4 432.00
8 Křivánková, Abrahámová, Merhoutová, Hasoňová Křivánková, Abrahámová, Merhoutová, Hasoňová ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 36.4 432.00
10 64 Jarošová, Rýpalová, Balounová, Fuňová Jarošová, Rýpalová, Balounová, Fuňová ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 36.1 450.00
11 9 Melicharová, Vydrová, Janků, Skoupá Melicharová, Vydrová, Janků, Skoupá ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 35.3 498.00
12 Mlezyva, Hradilová, Kroyová, Tůmová Mlezyva, Hradilová, Kroyová, Tůmová 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 35.2 504.00
13 29 Součková, Bartošová, Havlová, Stehlíková Součková, Bartošová, Havlová, Stehlíková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 35.1 510.00
14 35 Kubíčková, Krajíčková, Vikusová, Janíková Kubíčková, Krajíčková, Vikusová, Janíková ZŠ ZdiceZŠ Zdice 35.0 516.00
15 Merhautová, Jedličková, Müllerová, Jarošová Merhautová, Jedličková, Müllerová, Jarošová ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 34.3 561.00
16 Bartůňková, Štuksová, Soukupová, Lukešová Bartůňková, Štuksová, Soukupová, Lukešová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 33.6 607.00
17 52 Kantorová, Skálová, Mácová, Charvátová Kantorová, Skálová, Mácová, Charvátová ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 32.9 655.00
18 Lukešová, Krubová, Gibsonová, Holečková Lukešová, Krubová, Gibsonová, Holečková Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 32.7 669.00
19 Pavlová, Slámová, Krejčí, Novotná Pavlová, Slámová, Krejčí, Novotná ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 32.4 690.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 30 Martin KobáskoMartin Kobásko
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 1.64 496.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 1.60 464.00
3= Kryštof MachKryštof Mach
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
02 1.52 404.00
3= Jakub KřížJakub Kříž
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 1.52 404.00
3= Bruno UlbertBruno Ulbert
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 1.52 404.00
6= Jáchym ValentaJáchym Valenta
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 1.48 374.00
6= Marek KrbecMarek Krbec
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
02 1.48 374.00
8= Michal ŽílaMichal Žíla
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
02 1.44 345.00
8= Michal KlimešMichal Klimeš
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 1.44 345.00
8= Tomáš KodetTomáš Kodet
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 1.44 345.00
8= Jan CelnerJan Celner
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 1.44 345.00
12= Jan RešlJan Rešl
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 1.40 317.00
12= 56 Nikolaj KotočikovNikolaj Kotočikov
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 1.40 317.00
12= Pavel VisingerPavel Visinger
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 1.40 317.00
12= 61 Martin RottaMartin Rotta
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 1.40 317.00
12= Zdeněk ProkešZdeněk Prokeš
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 1.40 317.00
12= Jakub MarekJakub Marek
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
03 1.40 317.00
12= Michal VospálekMichal Vospálek
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
02 1.40 317.00
12= Nikolas NatanailidisNikolas Natanailidis
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 1.40 317.00
20= Matěj DejdarMatěj Dejdar
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 1.36 290.00
20= 74 Jan HolečekJan Holeček
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
02 1.36 290.00
20= Šimon ŠtochlŠimon Štochl
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
02 1.36 290.00
23= Marek ChvátalMarek Chvátal
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 1.29 244.00
23= Oliver SobotkaOliver Sobotka
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 1.29 244.00
23= Ondřej KošťálOndřej Košťál
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
02 1.29 244.00
Vojtěch MüllerVojtěch Müller
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
02 DNS 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.541.571.611.651.691.731.771.811.851.89 Body
1= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
04 1.43 544.00
1= Nela HavlováNela Havlová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 1.43 544.00
3= Natálie MüllerováNatálie Müllerová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 1.39 502.00
3= Barbora SlámováBarbora Slámová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 1.39 502.00
3= 11 Helena JankůHelena Janků
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 1.39 502.00
3= Petra KlikováPetra Kliková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 1.39 502.00
7 Kristýna HolienčinováKristýna Holienčinová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
02 1.35 460.00
8= 39 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 1.27 379.00
8= Alice NovotnáAlice Novotná
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 1.27 379.00
8= Jana BřezovskáJana Březovská
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 1.27 379.00
8= Adéla KřivánkováAdéla Křivánková
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 1.27 379.00
8= Bára BartůňkováBára Bartůňková
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
04 1.27 379.00
13= Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
04 1.23 340.00
13= Silvie BartošováSilvie Bartošová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 1.23 340.00
15= Lucie ŠteinerováLucie Šteinerová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
03 1.19 302.00
15= Juliana JaníkováJuliana Janíková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 1.19 302.00
17 Dita KottováDita Kottová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 1.15 266.00
Jůlie SkálováJůlie Skálová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 NM 0.00
Natálie KopřivováNatálie Kopřivová
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
05 NM 0.00
Lucie PřádováLucie Přádová
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
05 NM 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BrousilLukáš Brousil
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
04 5.57 0.0 496.00
2 Tomáš HomolkaTomáš Homolka
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
02 5.34 0.0 449.00
3 Jiří JoskaJiří Joska
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 5.21 0.0 423.00
4 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 5.12 0.0 405.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 5.03 0.0 388.00
6 43 Václav SklenářVáclav Sklenář
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
02 5.02 0.0 386.00
7 18 Antonín MaříkAntonín Mařík
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 5.00 0.0 382.00
8 Jáchym ValentaJáchym Valenta
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 4.93 0.0 369.00
9 Bruno UlbertBruno Ulbert
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 4.91 0.0 365.00
10 Jan CelnerJan Celner
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 4.87 0.0 358.00
11 49 Marek KynclMarek Kyncl
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 4.79 0.0 343.00
12 David ZemanDavid Zeman
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 4.78 0.0 341.00
13 Michal ŽílaMichal Žíla
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
02 4.76 0.0 337.00
14 Ondřej FialaOndřej Fiala
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 4.69 0.0 324.00
15 Tomáš VeselýTomáš Veselý
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 4.67 0.0 321.00
16 Michal PalásekMichal Palásek
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 4.66 0.0 319.00
17 38 Martin RabochMartin Raboch
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 4.61 0.0 310.00
18 Vadym BatrymVadym Batrym
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
01 4.60 0.0 308.00
19 Jakub DočkalJakub Dočkal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 4.57 0.0 303.00
20 Vít ŠindelářVít Šindelář
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
04 4.48 0.0 287.00
21 50 Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 4.42 0.0 276.00
22 26 Adam KoželuhAdam Koželuh
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
03 4.40 0.0 273.00
23 Ondřej KošťálOndřej Košťál
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
02 4.38 0.0 269.00
24 Patrik ParadiPatrik Paradi
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 4.34 0.0 262.00
25 Martin VenhodaMartin Venhoda
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
03 4.26 0.0 249.00
26 Pavel JíchaPavel Jícha
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
04 4.25 0.0 247.00
27 Michal CihelkaMichal Cihelka
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
04 4.21 0.0 240.00
28 Filip VeverkaFilip Veverka
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 4.19 0.0 237.00
29 Patrik JežekPatrik Ježek
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
02 4.18 0.0 235.00
30 Vojtěch MüllerVojtěch Müller
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
02 4.08 0.0 219.00
31 Filip FilipFilip Filip
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
04 4.07 0.0 217.00
32 Adam KočíAdam Kočí
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 4.06 0.0 215.00
33 Jan BlažejJan Blažej
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 3.92 0.0 193.00
34 Václav RoztočilVáclav Roztočil
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 3.76 0.0 168.00
35 Mikuláš MatějkaMikuláš Matějka
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.52 0.0 133.00
36 55 Simon HejdaSimon Hejda
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
04 3.48 0.0 127.00
Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
04 4.98 0.0 554.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 4.72 0.0 485.00
3 Sabina LukešováSabina Lukešová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 4.40 0.0 403.00
4 Eliška NovotnáEliška Novotná
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 4.39 0.0 401.00
5 Tereza MerhautováTereza Merhautová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 4.27 0.0 371.00
6 Nela AnýžováNela Anýžová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 4.17 0.0 347.00
7 Nela HavlováNela Havlová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 4.16 0.0 345.00
Nikol ŠtuksováNikol Štuksová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 4.13 0.0 338.00
8 Anika GibsonováAnika Gibsonová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.13 0.0 338.00
9 10 Andrea VydrováAndrea Vydrová
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 4.10 0.0 331.00
10 Alice NovotnáAlice Novotná
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 4.09 0.0 329.00
11 Dita KottováDita Kottová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 4.04 0.0 317.00
Julie BaštováJulie Baštová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 4.03 0.0 315.00
12 Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 4.03 0.0 315.00
13 76 Jitka LukáškováJitka Lukášková
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
04 4.02 0.0 312.00
14 Barbora BalounováBarbora Balounová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 4.00 0.0 308.00
15 Natálie MüllerováNatálie Müllerová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 3.99 0.0 306.00
16 46 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
04 3.90 0.0 285.00
17 Karolína MaláKarolína Malá
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
04 3.88 0.0 281.00
18 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.76 0.0 254.00
19 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 3.75 0.0 252.00
20 Adéla SoukupováAdéla Soukupová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
02 3.74 0.0 250.00
21 Karolína BrodeckáKarolína Brodecká
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 3.60 0.0 220.00
22 Lucie PřádováLucie Přádová
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
05 3.55 0.0 210.00
23 Juliana JaníkováJuliana Janíková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 3.53 0.0 206.00
24 Barbora MácováBarbora Mácová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 3.33 0.0 167.00
25 Jessica ParkosováJessica Parkosová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 3.29 0.0 159.00
26 Kateřina LednickáKateřina Lednická
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
03 3.25 0.0 151.00
27 Lada BaštováLada Baštová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
04 3.18 0.0 139.00
28 Petra KlikováPetra Kliková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 3.09 0.0 122.00
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 08.85 0.0 454.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 08.83 0.0 453.00
3 Lada BaštováLada Baštová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
04 08.82 0.0 452.00
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
03 08.44 0.0 428.00
5 Michaela SkoupáMichaela Skoupá
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 08.39 0.0 425.00
6 Anna HoskovcováAnna Hoskovcová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 08.18 0.0 411.00
7 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 08.11 0.0 406.00
8 28 Natálie KrubováNatálie Krubová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 08.05 0.0 403.00
9 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 08.04 0.0 402.00
10 Jessica ParkosováJessica Parkosová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 07.69 0.0 379.00
11 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 07.55 0.0 370.00
12 Sandra FuňováSandra Fuňová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
02 07.43 0.0 363.00
13 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 07.30 0.0 354.00
14 Barbora SmrčinováBarbora Smrčinová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 07.08 0.0 340.00
15 Barbora MácováBarbora Mácová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 07.03 0.0 337.00
16 Claudie ĎuráčováClaudie Ďuráčová
2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun
04 06.86 0.0 326.00
17 Eliška KlimešováEliška Klimešová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 06.76 0.0 320.00
18 Karolína AbrahámováKarolína Abrahámová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 06.75 0.0 319.00
19 Anastázie KozováAnastázie Kozová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 06.70 0.0 316.00
20 Lenka VelkáLenka Velká
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
03 06.69 0.0 315.00
21 Nikola KrejčováNikola Krejčová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
04 06.68 0.0 315.00
22 34 Veronika TrnkováVeronika Trnková
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 06.62 0.0 311.00
23 Anna KalousováAnna Kalousová
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 06.55 0.0 306.00
24 Natálie ŠtochlováNatálie Štochlová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 06.52 0.0 304.00
25 Anna Helena TauberováAnna Helena Tauberová
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 06.51 0.0 304.00
26 Natálie VargováNatálie Vargová
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
04 06.20 0.0 284.00
27 Jitřenka MeltonJitřenka Melton
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
03 06.14 0.0 280.00
28 Šárka JarošováŠárka Jarošová
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
02 05.82 0.0 260.00
29 15 Eliška KomancováEliška Komancová
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
02 05.79 0.0 258.00
30 Barbora ChlustinováBarbora Chlustinová
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 05.75 0.0 255.00
31 Lucie PřádováLucie Přádová
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
05 05.04 0.0 211.00
Aneta VajnerováAneta Vajnerová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 DNS 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 12.94 0.0 664.00
2 Jakub TrefnýJakub Trefný
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 11.71 0.0 589.00
3 Kryštof MachKryštof Mach
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
02 11.34 0.0 566.00
4 Marek KrbecMarek Krbec
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
02 11.12 0.0 553.00
5 David MittelbachDavid Mittelbach
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
02 11.09 0.0 551.00
6 Filip KračmerFilip Kračmer
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
02 10.97 0.0 544.00
7 Pavel KotvaldPavel Kotvald
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
04 10.88 0.0 539.00
8 Michal VospálekMichal Vospálek
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
02 10.32 0.0 505.00
9 David ŠvarcDavid Švarc
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
02 10.19 0.0 497.00
10 Miroslav BurešMiroslav Bureš
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
02 10.18 0.0 496.00
11 Ladislav PappLadislav Papp
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
02 10.08 0.0 490.00
12 32 Tomáš BergerTomáš Berger
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 09.83 0.0 475.00
13 Dominik FoltínDominik Foltín
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 09.69 0.0 467.00
14 Jakub KřížJakub Kříž
ZŠ ZdiceZŠ Zdice
03 09.63 0.0 463.00
15 Jakub VerešJakub Vereš
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
02 09.52 0.0 457.00
16 Vadym BatrymVadym Batrym
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
01 09.50 0.0 456.00
17 Pavel VisingerPavel Visinger
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
03 09.43 0.0 451.00
18 Michal KlimešMichal Klimeš
2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun
04 09.33 0.0 445.00
19 Patrik ParadiPatrik Paradi
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 09.31 0.0 444.00
20 Vít KolovratVít Kolovrat
ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun
02 09.30 0.0 444.00
21 Tomáš KodetTomáš Kodet
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 09.26 0.0 441.00
22 Martin PateraMartin Patera
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 08.87 0.0 418.00
23 Tomáš KratochvíleTomáš Kratochvíle
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
02 08.86 0.0 417.00
24 Vlastimil ToušVlastimil Touš
2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice
03 08.85 0.0 417.00
25 Ondřej ČepelákOndřej Čepelák
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 08.78 0.0 413.00
26 Šimon ŠtochlŠimon Štochl
1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice
02 08.53 0.0 398.00
27 Michal CihelkaMichal Cihelka
ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr
04 08.52 0.0 397.00
28 Václav RoztočilVáclav Roztočil
ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply
02 08.31 0.0 385.00
29 Daniel BeranDaniel Beran
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
04 08.15 0.0 375.00
30 Vlastimil JiráňVlastimil Jiráň
ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice
03 08.05 0.0 369.00
31 Niklas KovandaNiklas Kovanda
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
04 07.74 0.0 351.00
32 19 Michal SmetanaMichal Smetana
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
03 07.73 0.0 350.00
33 Vít ŽebraVít Žebra
Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun
02 07.57 0.0 341.00
34 72 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
04 07.00 0.0 307.00
35 Karel MüllerKarel Müller
ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy
03 06.92 0.0 303.00
36 Vít ŠindelářVít Šindelář
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
04 06.70 0.0 290.00
37 73 Daniel ČámskýDaniel Čámský
ZŠ ZávodíZŠ Závodí
03 06.69 0.0 289.00
Celkem 37 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1531
2 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1490
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1436
4 Marek KynclMarek Kyncl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 1308
5 Jan CelnerJan Celner 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1258
6 Adam KočíAdam Kočí 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 1242
7 Nikolas NatanailidisNikolas Natanailidis 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1213
8 Filip KračmerFilip Kračmer 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1212
9 David MittelbachDavid Mittelbach 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1128
10 Michal ŽílaMichal Žíla 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 1105
11 Martin VenhodaMartin Venhoda 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 1067
12 Matěj SklenářMatěj Sklenář 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1026
13 Kryštof MachKryštof Mach 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0970
14 Jiří PechJiří Pech 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0963
15 Jan RešlJan Rešl 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0954
16 Michal SmetanaMichal Smetana 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0930
17 Marek KrbecMarek Krbec 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0927
18 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0925
19 Damien BoubínDamien Boubín 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0921
20 Jakub HamšíkJakub Hamšík 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0915
21 Vojtěch NovákVojtěch Novák 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0880
22 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0872
23 Martin RabochMartin Raboch 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0866
24 Jan HolečekJan Holeček 02 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0858
25 David KadeřábekDavid Kadeřábek 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0833
26 Michal VospálekMichal Vospálek 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0822
27 Jakub VerešJakub Vereš 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0821
28 Adam KoželuhAdam Koželuh 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0810
29 Tomáš KratochvíleTomáš Kratochvíle 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0805
30 Tomáš KodetTomáš Kodet 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0786
31 Tomáš VeselýTomáš Veselý 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0785
32 Bruno UlbertBruno Ulbert 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0769
33 Pavel VisingerPavel Visinger 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0768
34 Vadym BatrymVadym Batrym 01 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0764
35 Jáchym ValentaJáchym Valenta 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0743
36 Michal PalásekMichal Palásek 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0707
37 Patrik ParadiPatrik Paradi 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0706
38 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0668
Šimon MarešŠimon Mareš 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0664
39 Vlastimil JiráňVlastimil Jiráň 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0664
40 David ŠtětkaDavid Štětka 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0607
41 Patrik JežekPatrik Ježek 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0599
42 Jakub TrefnýJakub Trefný 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0589
43 Radek VokůrkaRadek Vokůrka 02 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0584
44 Martin RottaMartin Rotta 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0581
45 Vít ŠindelářVít Šindelář 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0577
Antonín MaříkAntonín Mařík 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0543
46 Jan LizecJan Lizec 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0543
47 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0539
48 Jakub ProšekJakub Prošek 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0535
49 Filip SrpFilip Srp 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0534
50 Matěj LandaMatěj Landa 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0520
51 Daniel ČámskýDaniel Čámský 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0514
52 David ŠvarcDavid Švarc 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0497
Miroslav BurešMiroslav Bureš 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0496
53 Lukáš BrousilLukáš Brousil 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0496
54 Marek KindlMarek Kindl 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0494
Simon HejdaSimon Hejda 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0493
55 Lukáš ZmrzlýLukáš Zmrzlý 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0493
56 Marek ZemanMarek Zeman 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0492
57 Ladislav PappLadislav Papp 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0490
58 Dominik FoltínDominik Foltín 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0467
59 Adam BenešAdam Beneš 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0459
60 Michal BorovskýMichal Borovský 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0451
61 Petr AbrahámPetr Abrahám 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0426
62 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0423
63 Martin PateraMartin Patera 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0418
Ondřej ČepelákOndřej Čepelák 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0413
Filip FilipFilip Filip 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0413
64 Filip LukášFilip Lukáš 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0413
65 Lukáš HumlLukáš Huml 03 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0410
66 Jakub KřížJakub Kříž 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0404
67 David FořtlDavid Fořtl 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0398
68 Václav SklenářVáclav Sklenář 02 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0386
69 Daniel BeranDaniel Beran 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0375
70 Valentýn PhylipetsValentýn Phylipets 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0364
71 Niklas KovandaNiklas Kovanda 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0351
72 David MolnárDavid Molnár 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0349
73 Michal KlimešMichal Klimeš 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0345
74 David ZemanDavid Zeman 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0341
Nikolaj KotočikovNikolaj Kotočikov 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0317
Jakub MarekJakub Marek 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0317
75 Zdeněk ProkešZdeněk Prokeš 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0317
76 Vít VojtkoVít Vojtko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0314
77 Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0307
Šimon ŠtochlŠimon Štochl 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0290
78 Matěj DejdarMatěj Dejdar 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0290
79 Ondřej ŠebestaOndřej Šebesta 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0276
Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0244
80 Ondřej KošťálOndřej Košťál 02 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0244
81 Michal CihelkaMichal Cihelka 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0240
82 Mikuláš MatějkaMikuláš Matějka 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0133
Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Jakub ReschJakub Resch 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Pavel FišerPavel Fišer 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Arsen RomanchukevychArsen Romanchukevych 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Jan BlažejJan Blažej 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Vlastimil ToušVlastimil Touš 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Kryštof HochKryštof Hoch 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Jakub LevJakub Lev 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Václav RoztočilVáclav Roztočil 02 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Marek WagnerMarek Wagner 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Tomáš BergerTomáš Berger 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Ondřej HrudkaOndřej Hrudka 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Michael MaierMichael Maier 03 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Vojtěch OndráčekVojtěch Ondráček 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Pavel JíchaPavel Jícha 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Maxim RotaruMaxim Rotaru 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Kryštof DaněkKryštof Daněk 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Vít ŽebraVít Žebra 02 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Václav MotlVáclav Motl 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Filip VeverkaFilip Veverka 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Matouš MikušíkMatouš Mikušík 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Karel MüllerKarel Müller 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Pavel LaštovičkaPavel Laštovička 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Jan BubeníkJan Bubeník 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Tomáš HolečekTomáš Holeček 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Jan DušekJan Dušek 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Dominik NáhlíkDominik Náhlík 04 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Marek SoučekMarek Souček 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Jan AutrataJan Autrata 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Jakub ChmelařJakub Chmelař 03 ZŠ a MŠ PočaplyZŠ a MŠ Počaply 0000
Vít KolovratVít Kolovrat 02 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Vojtěch MüllerVojtěch Müller 02 2.ZŠ a MŠ Beroun2.ZŠ a MŠ Beroun 0000
Daniel SunDaniel Sun 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Martin OpaleckýMartin Opalecký 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
83 Štěpán ŠtochlŠtěpán Štochl 02 1.ZŠ Hořovice1.ZŠ Hořovice 0000
Celkem 130 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1707
2 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1680
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1545
4 Nela AnýžováNela Anýžová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 1361
5 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1304
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 1262
7 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1226
8 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 1162
9 Natálie MüllerováNatálie Müllerová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1063
10 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1043
11 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 1029
12 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 1009
13 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 1006
14 Bára BartůňkováBára Bartůňková 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0987
15 Adéla KřivánkováAdéla Křivánková 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0961
16 Nikol ŠtuksováNikol Štuksová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0946
17 Naděžda KřečkováNaděžda Křečková 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0940
18 Anna Monika MlezyvaAnna Monika Mlezyva 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0939
19 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0938
20 Marie JedličkováMarie Jedličková 03 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0908
21 Nela HavlováNela Havlová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0889
22 Václava ČernáVáclava Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0869
23 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0814
24 Jitka LukáškováJitka Lukášková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0807
25 Karolína AbrahámováKarolína Abrahámová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0801
26 Kateřina HasoňováKateřina Hasoňová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0749
27 Anna MorávkováAnna Morávková 04 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0719
28 Adéla ŠapovalivováAdéla Šapovalivová 06 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0713
29 Alice NovotnáAlice Novotná 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0708
30 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0675
31 Marie KrejčíMarie Krejčí 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0635
32 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0621
33 Lada BaštováLada Baštová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0591
34 Dita KottováDita Kottová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0583
35 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0567
36 Jessica ParkosováJessica Parkosová 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0538
37 Juliana JaníkováJuliana Janíková 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0508
Petra KlikováPetra Kliková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0502
Barbora SlámováBarbora Slámová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0502
38 Helena JankůHelena Janků 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0502
39 Tereza GrünerováTereza Grünerová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0482
40 Kristýna HolienčinováKristýna Holienčinová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0460
Denisa PazderováDenisa Pazderová 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0433
41 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0433
42 Andrea VydrováAndrea Vydrová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0430
43 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0428
44 Michaela SkoupáMichaela Skoupá 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0425
45 Anna HoskovcováAnna Hoskovcová 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0411
46 Eliška KomancováEliška Komancová 02 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0410
47 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0406
48 Kateřina HradilováKateřina Hradilová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0389
49 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0370
50 Sandra FuňováSandra Fuňová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0363
51 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0356
Barbora SmrčinováBarbora Smrčinová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0340
52 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0340
53 Barbora MácováBarbora Mácová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0337
54 Tereza RýpalováTereza Rýpalová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0336
55 Anna Helena TauberováAnna Helena Tauberová 03 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0328
Kristýna PaschalisováKristýna Paschalisová 04 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0326
56 Claudie ĎuráčováClaudie Ďuráčová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0326
57 Karolína HavelkováKarolína Havelková 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0324
58 Eliška KlimešováEliška Klimešová 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0320
Nikola KrejčováNikola Krejčová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0315
Kateřina MerhoutováKateřina Merhoutová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0315
59 Julie BaštováJulie Baštová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0315
60 Veronika KunzfeldováVeronika Kunzfeldová 04 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0314
61 Veronika TrnkováVeronika Trnková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0311
62 Barbora BalounováBarbora Balounová 04 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0308
63 Natálie ŠtochlováNatálie Štochlová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0304
64 Lucie ŠteinerováLucie Šteinerová 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0302
65 Jitřenka MeltonJitřenka Melton 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0280
66 Michaela HumlováMichaela Humlová 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0259
67 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0254
68 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0252
69 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0250
70 Lucie PřádováLucie Přádová 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0210
Gabriela VětrovskáGabriela Větrovská 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Jůlie SkálováJůlie Skálová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Anna KalousováAnna Kalousová 03 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Michaela CiskováMichaela Cisková 03 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Natálie VargováNatálie Vargová 04 ZŠ ZdiceZŠ Zdice 0000
Karolína BrodeckáKarolína Brodecká 04 2.ZŠ Hořovice2.ZŠ Hořovice 0000
Lucie ProcházkováLucie Procházková 04 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0000
Anika GibsonováAnika Gibsonová 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Barbora SoučkováBarbora Součková 02 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Anastázie KozováAnastázie Kozová 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
Anastasie PavlováAnastasie Pavlová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Lenka VelkáLenka Velká 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Markéta LipinskáMarkéta Lipinská 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Aneta VajnerováAneta Vajnerová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Nataša DacejováNataša Dacejová 02 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Kateřina LednickáKateřina Lednická 03 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Barbora ChlustinováBarbora Chlustinová 03 ZŠ a MŠ CerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice 0000
Alice GrebáčováAlice Grebáčová 03 Gymnázium JB BerounGymnázium JB Beroun 0000
Lucie JarošováLucie Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Petra VávrováPetra Vávrová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Nikola HorkáNikola Horká 02 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Julie KroyováJulie Kroyová 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Dominika LukešováDominika Lukešová 02 ZŠ a MŠ Králův DvůrZŠ a MŠ Králův Dvůr 0000
Šárka JarošováŠárka Jarošová 02 ZŠ a MŠ BroumyZŠ a MŠ Broumy 0000
Adéla FerenčíkováAdéla Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Barbora RadvákováBarbora Radváková 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová 03 2.ZŠ Beroun2.ZŠ Beroun 0000
Anna FerenčíkováAnna Ferenčíková 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Anežka AbrahámováAnežka Abrahámová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0000
Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 03 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
Anastazie PavlováAnastazie Pavlová 04 ZŠ Wagnerovo BerounZŠ Wagnerovo Beroun 0000
71 Natálie KopřivováNatálie Kopřivová 05 ZŠ ZávodíZŠ Závodí 0000
Celkem 109 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 1531
2 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1490
3 Gymnázium JB Beroun{8} 1436
4 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 1308
5 ZŠ a MŠ Broumy{8} 1258
6 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 1242
7 2.ZŠ Hořovice{8} 1213
8 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1212
9 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 1128
10 1.ZŠ Hořovice{8} 1105
11 ZŠ Závodí{8} 1067
12 ZŠ a MŠ Broumy{8} 1026
13 ZŠ TGM Komárov{8} 970
14 ZŠ Zdice{8} 963
15 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 954
16 Gymnázium JB Beroun{8} 930
17 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 927
18 ZŠ a MŠ Počaply{8} 925
19 ZŠ a MŠ Počaply{8} 921
20 ZŠ TGM Komárov{8} 915
21 Gymnázium JB Beroun{8} 880
22 ZŠ a MŠ Broumy{8} 872
23 ZŠ Zdice{8} 866
24 ZŠ Závodí{8} 858
25 1.ZŠ Hořovice{8} 833
26 ZŠ Zdice{8} 822
27 1.ZŠ Hořovice{8} 821
28 1.ZŠ Hořovice{8} 810
29 2.ZŠ Hořovice{8} 805
30 ZŠ a MŠ Broumy{8} 786
31 ZŠ TGM Komárov{8} 785
32 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 769
33 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 768
34 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 764
35 2.ZŠ Hořovice{8} 743
36 ZŠ Zdice{8} 707
37 ZŠ a MŠ Počaply{8} 706
38 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 668
39 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 664
39 2.ZŠ Hořovice{8} 664
41 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 607
42 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 599
43 ZŠ Zdice{8} 589
44 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 584
45 ZŠ a MŠ Počaply{8} 581
46 ZŠ Závodí{8} 577
47 2.ZŠ Hořovice{8} 543
47 Gymnázium JB Beroun{8} 543
49 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 539
50 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 535
51 2.ZŠ Hořovice{8} 534
52 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 520
53 ZŠ Závodí{8} 514
54 1.ZŠ Hořovice{8} 497
55 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 496
55 Gymnázium JB Beroun{8} 496
57 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 494
58 ZŠ a MŠ Broumy{8} 493
58 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 493
60 ZŠ TGM Komárov{8} 492
61 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 490
62 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 467
63 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 459
64 ZŠ TGM Komárov{8} 451
65 ZŠ TGM Komárov{8} 426
66 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 423
67 ZŠ a MŠ Počaply{8} 418
68 ZŠ Závodí{8} 413
68 ZŠ TGM Komárov{8} 413
68 ZŠ Zdice{8} 413
71 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 410
72 ZŠ Zdice{8} 404
73 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 398
74 2.ZŠ Hořovice{8} 386
75 ZŠ a MŠ Broumy{8} 375
76 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 364
77 Gymnázium JB Beroun{8} 351
78 ZŠ a MŠ Počaply{8} 349
79 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 345
80 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 341
81 ZŠ a MŠ Počaply{8} 317
81 ZŠ Závodí{8} 317
81 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 317
84 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 314
85 ZŠ Závodí{8} 307
86 1.ZŠ Hořovice{8} 290
86 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 290
88 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 276
89 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 244
89 Gymnázium JB Beroun{8} 244
91 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 240
92 ZŠ TGM Komárov{8} 133
93 ZŠ TGM Komárov{8} 0
93 Gymnázium JB Beroun{8} 0
93 Gymnázium JB Beroun{8} 0
93 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
93 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
93 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
93 1.ZŠ Hořovice{8} 0
93 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
93 1.ZŠ Hořovice{8} 0
93 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
93 ZŠ a MŠ Počaply{8} 0
93 ZŠ a MŠ Počaply{8} 0
93 ZŠ a MŠ Počaply{8} 0
93 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
93 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
93 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
93 2.ZŠ Hořovice{8} 0
93 2.ZŠ Hořovice{8} 0
93 ZŠ Zdice{8} 0
93 ZŠ Zdice{8} 0
93 2.ZŠ Hořovice{8} 0
93 ZŠ Zdice{8} 0
93 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
93 ZŠ a MŠ Počaply{8} 0
93 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
93 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
93 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
93 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
93 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
93 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
93 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
93 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
93 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
93 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
93 ZŠ TGM Komárov{8} 0
93 1.ZŠ Hořovice{8} 0
93 2.ZŠ a MŠ Beroun{8} 0
93 ZŠ Závodí{8} 0
Celkem 130 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1707
2 ZŠ Zdice{8} 1680
3 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 1545
4 2.ZŠ Hořovice{8} 1361
5 Gymnázium JB Beroun{8} 1304
6 Gymnázium JB Beroun{8} 1262
7 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1226
8 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 1162
9 ZŠ a MŠ Broumy{8} 1063
10 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1043
11 ZŠ Zdice{8} 1029
12 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 1009
13 ZŠ a MŠ Broumy{8} 1006
14 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 987
15 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 961
16 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 946
17 2.ZŠ Hořovice{8} 940
18 2.ZŠ Beroun{8} 939
19 Gymnázium JB Beroun{8} 938
20 ZŠ a MŠ Broumy{8} 908
21 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 889
22 ZŠ TGM Komárov{8} 869
23 ZŠ TGM Komárov{8} 814
24 ZŠ Závodí{8} 807
25 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 801
26 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 749
27 ZŠ Závodí{8} 719
28 ZŠ Závodí{8} 713
29 2.ZŠ Hořovice{8} 708
30 ZŠ TGM Komárov{8} 675
31 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 635
32 ZŠ TGM Komárov{8} 621
33 2.ZŠ Beroun{8} 591
34 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 583
35 Gymnázium JB Beroun{8} 567
36 ZŠ TGM Komárov{8} 538
37 ZŠ Zdice{8} 508
38 ZŠ Zdice{8} 502
38 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 502
38 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 502
41 2.ZŠ Beroun{8} 482
42 ZŠ a MŠ Broumy{8} 460
43 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 433
43 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 433
45 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 430
46 ZŠ Závodí{8} 428
47 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 425
48 ZŠ TGM Komárov{8} 411
49 Gymnázium JB Beroun{8} 410
50 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 406
51 2.ZŠ Beroun{8} 389
52 Gymnázium JB Beroun{8} 370
53 ZŠ a MŠ Broumy{8} 363
54 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 356
55 2.ZŠ Hořovice{8} 340
55 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 340
57 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 337
58 ZŠ a MŠ Broumy{8} 336
59 2.ZŠ Hořovice{8} 328
60 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 326
60 2.ZŠ Beroun{8} 326
62 ZŠ a MŠ Broumy{8} 324
63 ZŠ Zdice{8} 320
64 2.ZŠ Hořovice{8} 315
64 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 315
64 Gymnázium JB Beroun{8} 315
67 2.ZŠ Beroun{8} 314
68 ZŠ Zdice{8} 311
69 ZŠ a MŠ Broumy{8} 308
70 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 304
71 2.ZŠ Beroun{8} 302
72 ZŠ Závodí{8} 280
73 2.ZŠ Hořovice{8} 259
74 ZŠ TGM Komárov{8} 254
75 ZŠ Zdice{8} 252
76 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 250
77 ZŠ Závodí{8} 210
78 ZŠ Závodí{8} 0
78 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 0
78 Gymnázium JB Beroun{8} 0
78 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
78 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
78 ZŠ Závodí{8} 0
78 ZŠ TGM Komárov{8} 0
78 ZŠ TGM Komárov{8} 0
78 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
78 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
78 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
78 2.ZŠ Beroun{8} 0
78 2.ZŠ Beroun{8} 0
78 2.ZŠ Beroun{8} 0
78 ZŠ Závodí{8} 0
78 ZŠ Závodí{8} 0
78 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
78 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
78 ZŠ a MŠ Králův Dvůr{8} 0
78 ZŠ Zdice{8} 0
78 ZŠ Zdice{8} 0
78 2.ZŠ Hořovice{8} 0
78 ZŠ a MŠ Cerhovice{8} 0
78 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
78 ZŠ a MŠ Broumy{8} 0
78 ZŠ TGM Komárov{8} 0
78 ZŠ TGM Komárov{8} 0
78 Gymnázium JB Beroun{8} 0
78 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
78 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
78 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
78 ZŠ Wagnerovo Beroun{8} 0
Celkem 109 závodníků