Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie IV
Beroun (11. 5. 2018)vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (pá, 11.5.2018 - 07:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon MarešŠimon Mareš
2.ZŠ Hořovice |
03 | 12.94 | 0.0 | 664.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub TrefnýJakub Trefný
ZŠ Zdice |
03 | 11.71 | 0.0 | 589.00 | ||||||||||||||
3 |
Kryštof MachKryštof Mach
ZŠ TGM Komárov |
02 | 11.34 | 0.0 | 566.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek KrbecMarek Krbec
ZŠ Wagnerovo Beroun |
02 | 11.12 | 0.0 | 553.00 | ||||||||||||||
5 |
David MittelbachDavid Mittelbach
ZŠ Wagnerovo Beroun |
02 | 11.09 | 0.0 | 551.00 | ||||||||||||||
6 |
Filip KračmerFilip Kračmer
Jungmannova ZŠ Beroun |
02 | 10.97 | 0.0 | 544.00 | ||||||||||||||
7 |
Pavel KotvaldPavel Kotvald
ZŠ a MŠ Cerhovice |
04 | 10.88 | 0.0 | 539.00 | ||||||||||||||
8 |
Michal VospálekMichal Vospálek
ZŠ Zdice |
02 | 10.32 | 0.0 | 505.00 | ||||||||||||||
9 |
David ŠvarcDavid Švarc
1.ZŠ Hořovice |
02 | 10.19 | 0.0 | 497.00 | ||||||||||||||
10 |
Miroslav BurešMiroslav Bureš
Jungmannova ZŠ Beroun |
02 | 10.18 | 0.0 | 496.00 | ||||||||||||||
11 |
Ladislav PappLadislav Papp
2.ZŠ a MŠ Beroun |
02 | 10.08 | 0.0 | 490.00 | ||||||||||||||
12 | 32 |
Tomáš BergerTomáš Berger
Jungmannova ZŠ Beroun |
03 | 09.83 | 0.0 | 475.00 | |||||||||||||
13 |
Dominik FoltínDominik Foltín
ZŠ a MŠ Králův Dvůr |
03 | 09.69 | 0.0 | 467.00 | ||||||||||||||
14 |
Jakub KřížJakub Kříž
ZŠ Zdice |
03 | 09.63 | 0.0 | 463.00 | ||||||||||||||
15 |
Jakub VerešJakub Vereš
1.ZŠ Hořovice |
02 | 09.52 | 0.0 | 457.00 | ||||||||||||||
16 |
Vadym BatrymVadym Batrym
2.ZŠ a MŠ Beroun |
01 | 09.50 | 0.0 | 456.00 | ||||||||||||||
17 |
Pavel VisingerPavel Visinger
ZŠ a MŠ Králův Dvůr |
03 | 09.43 | 0.0 | 451.00 | ||||||||||||||
18 |
Michal KlimešMichal Klimeš
2.ZŠ a MŠ Beroun |
04 | 09.33 | 0.0 | 445.00 | ||||||||||||||
19 |
Patrik ParadiPatrik Paradi
ZŠ a MŠ Počaply |
02 | 09.31 | 0.0 | 444.00 | ||||||||||||||
20 |
Vít KolovratVít Kolovrat
ZŠ Wagnerovo Beroun |
02 | 09.30 | 0.0 | 444.00 | ||||||||||||||
21 |
Tomáš KodetTomáš Kodet
ZŠ a MŠ Broumy |
03 | 09.26 | 0.0 | 441.00 | ||||||||||||||
22 |
Martin PateraMartin Patera
ZŠ a MŠ Počaply |
02 | 08.87 | 0.0 | 418.00 | ||||||||||||||
23 |
Tomáš KratochvíleTomáš Kratochvíle
2.ZŠ Hořovice |
02 | 08.86 | 0.0 | 417.00 | ||||||||||||||
24 |
Vlastimil ToušVlastimil Touš
2.ZŠ Hořovice |
03 | 08.85 | 0.0 | 417.00 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej ČepelákOndřej Čepelák
ZŠ TGM Komárov |
03 | 08.78 | 0.0 | 413.00 | ||||||||||||||
26 |
Šimon ŠtochlŠimon Štochl
1.ZŠ Hořovice |
02 | 08.53 | 0.0 | 398.00 | ||||||||||||||
27 |
Michal CihelkaMichal Cihelka
ZŠ a MŠ Králův Dvůr |
04 | 08.52 | 0.0 | 397.00 | ||||||||||||||
28 |
Václav RoztočilVáclav Roztočil
ZŠ a MŠ Počaply |
02 | 08.31 | 0.0 | 385.00 | ||||||||||||||
29 |
Daniel BeranDaniel Beran
ZŠ a MŠ Broumy |
04 | 08.15 | 0.0 | 375.00 | ||||||||||||||
30 |
Vlastimil JiráňVlastimil Jiráň
ZŠ a MŠ Cerhovice |
03 | 08.05 | 0.0 | 369.00 | ||||||||||||||
31 |
Niklas KovandaNiklas Kovanda
Gymnázium JB Beroun |
04 | 07.74 | 0.0 | 351.00 | ||||||||||||||
32 | 19 |
Michal SmetanaMichal Smetana
Gymnázium JB Beroun |
03 | 07.73 | 0.0 | 350.00 | |||||||||||||
33 |
Vít ŽebraVít Žebra
Gymnázium JB Beroun |
02 | 07.57 | 0.0 | 341.00 | ||||||||||||||
34 | 72 |
Matyáš ŠapovalivMatyáš Šapovaliv
ZŠ Závodí |
04 | 07.00 | 0.0 | 307.00 | |||||||||||||
35 |
Karel MüllerKarel Müller
ZŠ a MŠ Broumy |
03 | 06.92 | 0.0 | 303.00 | ||||||||||||||
36 |
Vít ŠindelářVít Šindelář
ZŠ Závodí |
04 | 06.70 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
37 | 73 |
Daniel ČámskýDaniel Čámský
ZŠ Závodí |
03 | 06.69 | 0.0 | 289.00 | |||||||||||||
Celkem 37 závodníků |