Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie IV
Jablonné v Podještědí (10. 5. 2018)vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 10.5.2018 - 08:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr KučeraPetr Kučera
ZŠ Bohumila Hynka Cvikov |
03 | 12.48 | 0.0 | 636.00 | ||||||||||||||
2 |
Petr StránskýPetr Stránský
ZŠ KHM Doksy |
03 | 12.40 | 0.0 | 631.00 | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch TulisVojtěch Tulis
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem |
02 | 11.83 | 0.0 | 596.00 | ||||||||||||||
4 |
Dan GregorDan Gregor
ZŠ a MŠ Zákupy |
02 | 11.24 | 0.0 | 560.00 | ||||||||||||||
5 |
Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ U Lesa Nový Bor |
02 | 11.11 | 0.0 | 553.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam LíbalAdam Líbal
ZŠ KHM Doksy |
02 | 11.07 | 0.0 | 550.00 | ||||||||||||||
7 |
Marek MádloMarek Mádlo
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí |
04 | 10.95 | 0.0 | 543.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip PlassFilip Plass
ZŠ U Lesa Nový Bor |
02 | 10.42 | 0.0 | 511.00 | ||||||||||||||
9 |
Matyáš MarekMatyáš Marek
ZŠ Lada Česká Lípa |
02 | 10.38 | 0.0 | 508.00 | ||||||||||||||
10 |
Pavel ErbenPavel Erben
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem |
03 | 10.22 | 0.0 | 499.00 | ||||||||||||||
11 |
Jan ŠídloJan Šídlo
ZŠ a MŠ Zákupy |
03 | 10.01 | 0.0 | 486.00 | ||||||||||||||
12 |
David FloriánDavid Florián
ZŠ KHM Doksy |
03 | 09.99 | 0.0 | 485.00 | ||||||||||||||
13 |
Jiří PlíšekJiří Plíšek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... |
03 | 09.98 | 0.0 | 484.00 | ||||||||||||||
14 |
Kryštof HluchýKryštof Hluchý
ZŠ Lada Česká Lípa |
03 | 09.94 | 0.0 | 482.00 | ||||||||||||||
15 |
Ondra MihálikOndra Mihálik
ZŠ a MŠ Zákupy |
03 | 09.80 | 0.0 | 474.00 | ||||||||||||||
16 |
Adam RitschelAdam Ritschel
ZŠ Lada Česká Lípa |
03 | 09.69 | 0.0 | 467.00 | ||||||||||||||
17 |
Jan FlíčekJan Flíček
ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... |
03 | 09.58 | 0.0 | 460.00 | ||||||||||||||
18 |
Kryštof JelonekKryštof Jelonek
ZŠ Bohumila Hynka Cvikov |
02 | 09.54 | 0.0 | 458.00 | ||||||||||||||
19 |
Vladislav ProskočilVladislav Proskočil
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem |
04 | 09.46 | 0.0 | 453.00 | ||||||||||||||
20 |
Matěj VašíčekMatěj Vašíček
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... |
02 | 09.30 | 0.0 | 444.00 | ||||||||||||||
Vladimír KučeraVladimír Kučera
ZŠ Horní Police |
03 | 09.25 | 0.0 | 441.00 | |||||||||||||||
21 |
Josef RohlíkJosef Rohlík
ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... |
02 | 09.25 | 0.0 | 441.00 | ||||||||||||||
22 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ZŠ U Lesa Nový Bor |
03 | 09.20 | 0.0 | 438.00 | ||||||||||||||
23 |
Václav ŠimůnekVáclav Šimůnek
ZŠ náměstí Míru Nový Bor |
02 | 09.18 | 0.0 | 437.00 | ||||||||||||||
24 |
JAN BLAŽEKJAN BLAŽEK
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa |
02 | 09.17 | 0.0 | 436.00 | ||||||||||||||
25 |
Jiří KyslíkJiří Kyslík
ZŠ náměstí Míru Nový Bor |
03 | 08.95 | 0.0 | 423.00 | ||||||||||||||
26 |
MAREK BALOGMAREK BALOG
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa |
03 | 08.86 | 0.0 | 417.00 | ||||||||||||||
27 |
Josef TuzarJosef Tuzar
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... |
02 | 08.70 | 0.0 | 408.00 | ||||||||||||||
28 |
Michal TímaMichal Tíma
ZŠ Bohumila Hynka Cvikov |
04 | 08.60 | 0.0 | 402.00 | ||||||||||||||
29 |
Roman HolecRoman Holec
ZŠ náměstí Míru Nový Bor |
02 | 08.40 | 0.0 | 390.00 | ||||||||||||||
30 |
Matěj VojtěchMatěj Vojtěch
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí |
04 | 08.36 | 0.0 | 388.00 | ||||||||||||||
31 |
Martin ProcházkaMartin Procházka
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí |
02 | 08.08 | 0.0 | 371.00 | ||||||||||||||
32 |
Jan BrejchaJan Brejcha
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... |
03 | 08.00 | 0.0 | 366.00 | ||||||||||||||
33 |
Vít HlavničkaVít Hlavnička
ZŠ Horní Police |
03 | 07.96 | 0.0 | 364.00 | ||||||||||||||
34 |
Robert ChocholaRobert Chochola
ZŠ Horní Police |
02 | 07.90 | 0.0 | 360.00 | ||||||||||||||
35 |
JAKUB KNĚŽOURJAKUB KNĚŽOUR
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa |
02 | 07.53 | 0.0 | 339.00 | ||||||||||||||
36 |
Tomáš MauserTomáš Mauser
Gymnázium Česká Lípa |
03 | 07.23 | 0.0 | 321.00 | ||||||||||||||
37 |
Jan MoravíkJan Moravík
Gymnázium Česká Lípa |
04 | 06.68 | 0.0 | 289.00 | ||||||||||||||
Celkem 38 závodníků |