výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie III

Domažlice (9. 5. 2018)
60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub MacánJakub Macán 050529 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 08.5 364.00
2 Martin ŠotMartin Šot 060315 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 08.6 340.00
3 Matyáš MlnaříkMatyáš Mlnařík 060303 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice AGymnázium J.Š.Baara, Domažl... 09.0 253.00
60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tadeáš SoběhartTadeáš Soběhart 050418 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 08.2 439.00
2 Martin PetrášMartin Petráš 050901 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 08.5 364.00
3 Tomáš PlaněkTomáš Planěk 060121 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 09.1 233.00
60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenýFilip Červený 050128 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 07.8 548.00
2 Daniel KlimešDaniel Klimeš 050507 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 08.1 465.00
3 Adam KadavýAdam Kadavý 050426 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 08.4 388.00
60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 050118 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem AMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 08.1 465.00
2 Tomáš KonopíkTomáš Konopík 051120 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 09.1 233.00
3 Jiří ZahrádkaJiří Zahrádka 060727 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 09.3 196.00
60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Rostislav SzabóRostislav Szabó 050915 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 08.4 388.00
2 Josef TrpákJosef Trpák 050222 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 08.9 274.00
3 Myroslav ChykirovMyroslav Chykirov 051025 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 09.1 233.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 050708 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 08.6 608.00
2 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková 051103 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 09.2 458.00
3 Ema VeckováEma Vecková 050920 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 09.4 413.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 050315 ZŠ Komenského 17, Domažlice AZŠ Komenského 17, Domažlice A 09.2 458.00
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 050101 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 09.6 369.00
3 Julie TicháčkováJulie Ticháčková 060419 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 09.7 348.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie MaršíkováLucie Maršíková 051013 ZŠ Komenského 17, Domažlice AZŠ Komenského 17, Domažlice A 08.9 531.00
2 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 050305 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 09.4 413.00
3 Josefína HoralováJosefína Horalová 051228 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 09.7 348.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie ŘezníčkováMarie Řezníčková 060714 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 09.1 482.00
2 Kristýna ČihákováKristýna Čiháková 050309 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 09.4 413.00
3 Romana KučerováRomana Kučerová 051221 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 09.5 391.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vanessa KockováVanessa Kocková 051102 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 08.9 531.00
2 Bohumila ŠmídováBohumila Šmídová 060209 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 09.3 435.00
3 Darja TrinerováDarja Trinerová 050901 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 09.4 413.00
600 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 050515 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2:01.0 494.00
2 Klára GlacováKlára Glacová 060601 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:06.3 420.00
3 Klára HesováKlára Hesová 070408 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:08.4 392.00
600 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 050708 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 1:51.7 638.00
2 Stela ProvalilováStela Provalilová 050421 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1:52.4 626.00
3 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 060412 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:01.4 488.00
1000 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Skala AlbertSkala Albert 050427 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3:16.2 514.00
2 Volfík PetrVolfík Petr 060227 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem AMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3:24.7 443.00
3 Tomáš SchröpferTomáš Schröpfer 050726 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3:32.9 378.00
1000 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub MacánJakub Macán 050529 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3:14.7 527.00
2 Ondřej RejtharOndřej Rejthar 050318 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 3:15.5 520.00
3 Martin PetrášMartin Petráš 050901 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3:22.6 460.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Soběhart, Förster, Rejthar, Benda Soběhart, Förster, Rejthar, Benda ZŠ Komenského17, Domažlice BZŠ Komenského17, Domažlice B 33.6 337.00
2 Petráš, Kadavý, Macán, Multrus Petráš, Kadavý, Macán, Multrus ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 34.3 297.00
3 Zahrádka, Klimeš, Szabó, Klimeš Zahrádka, Klimeš, Szabó, Klimeš ZŠ MrákovZŠ Mrákov 34.6 280.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Chykirov, Nejedlý, Planěk, Široký Chykirov, Nejedlý, Planěk, Široký Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 35.0 259.00
2 Mlnařík, Gerber, Weber, Škarda Mlnařík, Gerber, Weber, Škarda Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice AGymnázium J.Š.Baara, Domažl... 37.5 143.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pluhař, Šot, Příbek, Antoš Pluhař, Šot, Příbek, Antoš ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 35.3 244.00
2 Červený, Špaček, Vondraš, Urban Červený, Špaček, Vondraš, Urban Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 36.7 177.00
3 Konopík, Trpák, Malát, Šinál Konopík, Trpák, Malát, Šinál ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 37.2 156.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Trinerová, Stahlová, Šetlíková, Rachová Trinerová, Stahlová, Šetlíková, Rachová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 35.7 474.00
2 Kubecová, Řezníčková, Šmídová, Mifková Kubecová, Řezníčková, Šmídová, Mifková Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem AMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 36.2 444.00
3 Černá, Zelenková, Maierová, Blažková Černá, Zelenková, Maierová, Blažková ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 40.4 230.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Koptíková, Hesová, Glacová, Kořínková Koptíková, Hesová, Glacová, Kořínková ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 38.5 319.00
2 Kučerová, Šperlová, Maršíková, Mazancová Kučerová, Šperlová, Maršíková, Mazancová ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 39.0 294.00
3 Buršíková, Palenčarová, Baarová, Bienová Buršíková, Palenčarová, Baarová, Bienová Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem BMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 40.4 230.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 9.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kůstová, Horalová, Krausová, Klufová Kůstová, Horalová, Krausová, Klufová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 38.2 334.00
2 Wiesnerová, Kuželíková, Märzová, Žigmundová Wiesnerová, Kuželíková, Märzová, Žigmundová ZŠ MrákovZŠ Mrákov 38.3 329.00
3 Čiháková, Blažková, Hojdová, Koczaiová Čiháková, Blažková, Hojdová, Koczaiová ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 40.2 239.00