výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV

Domažlice (10. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Soukup, Matěj 020221 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1094,00
2 Michálek, Viktor 020920 ZŠ Mrákov 1090,00
3 Mašek, Matyáš 030603 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 1089,00
4 Jansa, Vladimír 031112 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1068,00
5 Václav, Bureš 021227 ZŠ Komenského17, Domažlice 1059,00
6 Sladký, Jan 040129 Základní a mateřská škola Domažlice 1003,00
7 Marešová, Zdeňka 030620 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 999,00
8 Šindelář, František 040527 ZŠ Holýšov 999,00
9 Soukup, Vojtěch 180508 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 993,00
10 Váchalová, Karolína 020914 Základní a mateřská škola Domažlice 977,00
11 Sloup, Ondřej 020907 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 964,00
12 Kuboušková, Simona 040915 ZŠ Horšovský Týn 955,00
13 Kmetíková, Aneta 021105 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 945,00
14 Bozděch, Pavel 030616 ZŠ Holýšov 942,00
15 Prachová, Markéta 021203 ZŠ Holýšov 940,00
16 Vorlíčková, Lucie 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 935,00
17 Konopík, Tomáš 021024 ZŠ Horšovský Týn 933,00
18 Leroch, Martin 030315 ZŠ Horšovský Týn 916,00
19 Grulichová, Terezie 030304 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 915,00
20 Sazama, Dominik 031108 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 911,00
21 Barták, Kryštof 030626 ZŠ Holýšov 902,00
22 Švajner, Vojtěch 040828 ZŠ Komenského17, Domažlice 902,00
23 Hůrka, Ondřej 041027 Základní a mateřská škola Domažlice 887,00
24 Hardy, Benedikt 021231 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 878,00
25 Sobotník, Zdeňek 031102 ZŠ Horšovský Týn 876,00
26 Holl, Vojtěch 020429 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 870,00
27 Borčová, Simona 030324 ZŠ Hostouň 865,00
28 Svobodová, Natálie 030304 ZŠ Horšovský Týn 860,00
29 Chmelík, Martin 040204 ZŠ Komenského17, Domažlice 852,00
30 Topinka, Tomáš 030919 ZŠ Horšovský Týn 850,00
31 März, Vítězslav 040520 ZŠ Komenského17, Domažlice 844,00
32 Žigmundová, Hana 030120 ZŠ Mrákov 837,00
33 Procházka, Robin 030919 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 836,00
34 Šopík, Jakub 030326 ZŠ Horšovský Týn 834,00
35 Kačírek, Tomáš 030511 ZŠ Holýšov 823,00
36 Radová, Eliška 030819 ZŠ Mrákov 823,00
37 Tomková, Terezie 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 796,00
38 Schneider, Martin 030209 ZŠ Komenského17, Domažlice 792,00
39 Zdeborová, Šárka 050711 ZŠ Hostouň 788,00
40 Kleisner, Libor 021219 ZŠ Holýšov 787,00
41 Tomášková, Michaela 021223 ZŠ Komenského 17, Domažlice 772,00
42 Karbanová, Karolína 021130 ZŠ Horšovský Týn 770,00
43 Votrubová, Adéla 040917 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 767,00
44 Kulík, Roman 030409 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 762,00
45 Ludvíková, Adéla 020921 ZŠ Komenského 17, Domažlice 752,00
46 Procházka, Tomáš 020917 ZŠ Mrákov 750,00
47 Szabó, Filip 020920 ZŠ Mrákov 747,00
48 Kohlíček, Patrik 020201 ZŠ Horšovský Týn 747,00
49 Vogeltanzová, Bára 030302 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 729,00
50 Faschingbauerová, Eva 031001 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 723,00
51 Valenta, Filip 050620 ZŠ Hostouň 718,00
52 Váchalová, Šárka 030520 ZŠ Komenského 17, Domažlice 705,00
53 Nový, Petr 020905 ZŠ Holýšov 693,00
54 Plachá, Kamila 040617 ZŠ Horšovský Týn 670,00
55 Marešová, Sára 030820 Základní a mateřská škola Domažlice 664,00
56 Kobes, Daniel 031129 ZŠ Komenského17, Domažlice 655,00
57 Kmetíková, Karolína 030621 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 654,00
58 Hutkay, Miloš 020905 ZŠ Hostouň 634,00
59 Krumlová, Alžběta 040817 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 631,00
60 Komárková, Sára 030923 ZŠ Horšovský Týn 629,00
61 Čadová, Martina 030201 ZŠ Hostouň 610,00
62 Oríšková, Markéta 040409 ZŠ Hostouň 608,00
63 Boháčková, Katrin Lea 040516 ZŠ Holýšov 605,00
64 Zedníková, Markéta 030630 ZŠ Holýšov 605,00
65 Kalous, Michal 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 603,00
66 Hudcová, Kristýna 030110 Základní a mateřská škola Domažlice 592,00
67 Bohmanová, Kristýna 030223 ZŠ Komenského 17, Domažlice 585,00
68 Nová, Anna 041109 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 582,00
69 Hermanová, Viktorie 040907 ZŠ Holýšov 581,00
70 Šlajsová, Simona 040125 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 571,00
71 Plavajka, Lukáš 020101 ZŠ Horšovský Týn 565,00
72 Švajner, Matyáš 030506 Základní a mateřská škola Domažlice 562,00
73 Váňová, Tereza 030510 Základní a mateřská škola Domažlice 561,00
74 Brzobohatý, David 040517 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 555,00
75 Zitterbart, Miroslav 060125 ZŠ Hostouň 555,00
76 Jelínek, Miroslav 030410 ZŠ Holýšov 543,00
77 Antlová, Blanka 041127 ZŠ Holýšov 531,00
78 Beníšková, Adéla 041101 ZŠ Hostouň 530,00
79 Pešta, Roman 031224 ZŠ Hostouň 530,00
80 Novotná, Eliška 030214 ZŠ Hostouň 530,00
81 Kubizňák, Michal 031230 ZŠ Holýšov 528,00
82 Rubešová, Sabina 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 526,00
83 Kuželková, Barbora 040423 ZŠ Komenského 17, Domažlice 506,00
84 Bulan, Pavel 021007 ZŠ Hostouň 493,00
85 Micka, Tomáš 020909 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 492,00
86 Paidarová, Dominika 030125 ZŠ Komenského 17, Domažlice 491,00
87 Kinzler, Jan 040128 Základní a mateřská škola Domažlice 490,00
88 Novotný, Jakub 050816 ZŠ Hostouň 479,00
89 Domanský, Vojtěch 031002 Základní a mateřská škola Domažlice 471,00
90 Bahenský, Jiří 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 467,00
91 Kaiserová, Aneta 041214 ZŠ Mrákov 466,00
92 Barna, Tomáš 030204 ZŠ Mrákov 465,00
93 Hiklová, Eliška 021204 ZŠ Mrákov 449,00
94 Toupalová, Tereza 030825 Základní a mateřská škola Domažlice 449,00
95 Jarina, Milan 030326 ZŠ Mrákov 440,00
96 Tran, Aleš 040128 Základní a mateřská škola Domažlice 439,00
97 Štarman, Ondřej 030907 Základní a mateřská škola Domažlice 435,00
98 Hálková, Eliška 041010 ZŠ Komenského 17, Domažlice 435,00
99 Bolovanská, Eliška 030408 Základní a mateřská škola Domažlice 435,00
100 Psůtka, Jakub 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 427,00
101 Šedová, Dominika 020718 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 423,00
102 Kühn, Patrik 020101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 420,00
103 Teršlová, Štěpánka 030806 ZŠ Holýšov 418,00
104 Ondruchová, Michaela 030204 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 414,00
105 Holík, Adam 020101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 413,00
106 Zítová, Denisa 030426 ZŠ Komenského 17, Domažlice 409,00
107 Konop, Petr 021111 ZŠ Komenského17, Domažlice 408,00
108 Červená, Viktorie 031002 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 407,00
109 Matásková, Kristýna 040603 Základní a mateřská škola Domažlice 398,00
110 Mašek, František 031216 ZŠ Mrákov 391,00
111 Řezníček, Jan 040806 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 381,00
112 Vlková, Pavlína 041012 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 374,00
113 Antlová, Blanka 041127 ZŠ Holýšov A 369,00
114 Špirková, Natálie 041124 ZŠ Mrákov 369,00
115 Pangrácová, Natálie 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 362,00
116 Šlefrová, Andrea 030403 ZŠ Mrákov 361,00
117 Frček, Tadeáš 040202 ZŠ Komenského17, Domažlice 360,00
118 Tumpach, Luboš 040310 Základní a mateřská škola Domažlice 360,00
119 Kafková, Denisa 030723 ZŠ Komenského 17, Domažlice 359,00
120 Kubec, Bruno 030921 Základní a mateřská škola Domažlice 355,00
121 Váchal, Kristián 041201 ZŠ Mrákov 355,00
122 Mořkovský, Petr 030101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 348,00
123 Jendreková, Kateřina 040824 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 347,00
124 Steinbergerová, Anna 030819 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 345,00
125 Bílek, Michal 041119 ZŠ Hostouň 341,00
126 Hiklová, Barbora 040615 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 331,00
127 Pivoňka, Václav 040113 ZŠ Mrákov 331,00
128 Vokurka, Martin 040517 ZŠ Hostouň 331,00
129 Krčmová, Gabriela 021122 ZŠ Mrákov 331,00
130 Zetochová, Laura 020227 Základní a mateřská škola Domažlice 331,00
131 Plachá, Eva 030531 ZŠ Horšovský Týn 331,00
132 Sochůrková, Kristýna 031102 ZŠ Horšovský Týn 324,00
133 Nguyen, Anh Thanh 040701 ZŠ Mrákov 317,00
134 Severino, Paolo 031006 Základní a mateřská škola Domažlice 303,00
135 Štěpán, Petr 040426 ZŠ Hostouň 303,00
136 Zimprich, Jiří 020924 Základní a mateřská škola Domažlice 303,00
137 Řezníčková, Helena 031028 ZŠ Mrákov 291,00
138 Váchal, Josef 030527 Základní a mateřská škola Domažlice 287,00
139 Císler, Marek 030730 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 280,00
140 Bufka, Martin 030223 Základní a mateřská škola Domažlice 269,00
141 Skácel, Tomáš 040601 ZŠ Mrákov 250,00
142 Červeňáková, Irena 040909 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 239,00
143 Lopez, Daisy 040501 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem 236,00
144 Řezníček, Jakub 030613 ZŠ Komenského17, Domažlice 225,00
145 Chejlavová, Julie 040815 ZŠ Horšovský Týn 219,00
146 Matějková, Veronika 040412 ZŠ Hostouň 218,00
147 Varga, Zbyněk 020802 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 215,00
148 Coufalová, Nikol 040101 ZŠ Bělá nad Radbuzou 207,00
149 Kadaňová, Anita 041109 ZŠ Komenského 17, Domažlice 194,00
150 Králíková, Kateřina 041124 ZŠ Holýšov 170,00
151 Strnad, Vilém 030124 ZŠ Mrákov 142,00
152 Lacková, Nikita 041207 ZŠ Mrákov 23,00
153 Feierfeilová, Nikola 030302 Základní a mateřská škola Domažlice 0,00