výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV

Domažlice (10. 5. 2018)

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PlavajkaLukáš Plavajka 02 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4:59.0 565.00
2 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5:02.0 548.00
3 Miroslav JelínekMiroslav Jelínek 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5:03.0 543.00
4 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5:06.5 523.00
5 Roman KulíkRoman Kulík 03 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5:12.8 488.00
6 Vojtěch HollVojtěch Holl 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5:14.1 481.00
7 Petr KonopPetr Konop 02 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5:28.3 408.00
Bruno KubecBruno Kubec 03 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5:39.3 355.00
8 Kristián VáchalKristián Váchal 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5:39.3 355.00
9 Miloš HutkayMiloš Hutkay 02 ZŠ HostouňZŠ Hostouň 5:52.8 294.00
10 Daniel KobesDaniel Kobes 03 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 6:09.4 227.00
Celkem 11 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SloupOndřej Sloup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5:08.0 515.00
2 Viktor MichálekViktor Michálek 02 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5:08.3 513.00
3 Martin SchneiderMartin Schneider 03 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice 5:18.0 461.00
4 František ŠindelářFrantišek Šindelář 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5:19.8 451.00
5 Martin LerochMartin Leroch 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5:21.9 440.00
6 Ondřej ŠtarmanOndřej Štarman 03 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5:23.0 435.00
7 Jakub PsůtkaJakub Psůtka 03 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5:24.4 427.00
8 Jan ŘezníčekJan Řezníček 04 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 5:33.8 381.00
9 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 ZŠ HostouňZŠ Hostouň 6:46.4 107.00
David SedláčekDavid Sedláček 02 ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Lukáš PlavajkaLukáš Plavajka 02 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0:00.0
Celkem 1 závodníků