výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV

Domažlice (10. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš MašekMatyáš Mašek
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
03 1.66 512.00
2 Ondřej SloupOndřej Sloup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.58 449.00
3 Benedikt HardyBenedikt Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.54 419.00
Vojtěch HollVojtěch Holl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.50 389.00
Jakub ŠopíkJakub Šopík
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 1.50 389.00
Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
02 1.50 389.00
Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
04 1.50 389.00
Pavel BozděchPavel Bozděch
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 1.50 389.00
4 Petr NovýPetr Nový
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
02 1.50 389.00
Tadeáš FrčekTadeáš Frček
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
04 1.46 360.00
5 Luboš TumpachLuboš Tumpach
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 1.46 360.00
Václav PivoňkaVáclav Pivoňka
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 1.42 331.00
Martin SchneiderMartin Schneider
ZŠ Komenského17, DomažliceZŠ Komenského17, Domažlice
03 1.42 331.00
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
02 1.42 331.00
Martin VokurkaMartin Vokurka
ZŠ HostouňZŠ Hostouň
04 1.42 331.00
6 Tomáš KačírekTomáš Kačírek
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 1.42 331.00
Jiří ZimprichJiří Zimprich
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
02 1.38 303.00
Paolo SeverinoPaolo Severino
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
03 1.38 303.00
David BrzobohatýDavid Brzobohatý
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
04 1.38 303.00
Petr ŠtěpánPetr Štěpán
ZŠ HostouňZŠ Hostouň
04 1.38 303.00
7 Roman PeštaRoman Pešta
ZŠ HostouňZŠ Hostouň
03 1.38 303.00
8 Tomáš SkácelTomáš Skácel
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 1.30 250.00
Jan ŘezníčekJan Řezníček
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
04 DNS 0.00
Martin LerochMartin Leroch
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 1.42 534.00
2 Adéla LudvíkováAdéla Ludvíková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
02 1.38 491.00
Eliška HiklováEliška Hiklová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
02 1.34 449.00
Adéla VotrubováAdéla Votrubová
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
04 1.34 449.00
3 Tereza ToupalováTereza Toupalová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
03 1.34 449.00
Terezie GrulichováTerezie Grulichová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 1.30 409.00
Markéta PrachováMarkéta Prachová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
02 1.30 409.00
Simona BorčováSimona Borčová
ZŠ HostouňZŠ Hostouň
03 1.30 409.00
4 Denisa ZítováDenisa Zítová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
03 1.30 409.00
Karolína VáchalováKarolína Váchalová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
02 1.26 369.00
Blanka AntlováBlanka Antlová
ZŠ Holýšov AZŠ Holýšov A
04 1.26 369.00
Martina ČadováMartina Čadová
ZŠ HostouňZŠ Hostouň
03 1.26 369.00
5 Karolína KarbanováKarolína Karbanová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
02 1.26 369.00
Barbora HiklováBarbora Hiklová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 1.22 331.00
Laura ZetochováLaura Zetochová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
02 1.22 331.00
Michaela TomáškováMichaela Tomášková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
02 1.22 331.00
Gabriela KrčmováGabriela Krčmová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
02 1.22 331.00
6 Eva PlacháEva Plachá
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 1.22 331.00
7 Dominika ŠedováDominika Šedová
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
02 1.18 293.00
8 Michaela OndruchováMichaela Ondruchová
Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p...
03 1.14 257.00
9 Adéla BeníškováAdéla Beníšková
ZŠ HostouňZŠ Hostouň
04 1.10 222.00
Celkem 21 závodníků