výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III

Pardubice - Městský atletický stadion (23. 4. 2018)

60 m - Ml. žáci

(po, 23.4.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 08.63 391.00
2 Matěj CulkaMatěj Culka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 5 08.72 369.00
3 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 17 08.84 340.00
4 Zbyněk VašekZbyněk Vašek 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 22 08.85 338.00
5 Martin ProkešMartin Prokeš 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 20 08.87 333.00
6 Jakub HyhlanJakub Hyhlan 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 10 08.92 322.00
7 Artur BrožArtur Brož 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 3 08.97 311.00
8 Jakub MacákJakub Macák 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 12 09.10 282.00
9 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 09.17 268.00
10 Lukáš ImlaufLukáš Imlauf 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 11 09.19 264.00
11 Adam BrandejsAdam Brandejs 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 2 09.23 255.00
12 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.29 243.00
13 Radek DaleckýRadek Dalecký 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 6 09.31 239.00
14 David AdamuškaDavid Adamuška 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 1 09.32 237.00
15 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 14 09.33 235.00
16 Jakub NovotnýJakub Novotný 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 16 09.37 227.00
17 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 15 09.49 205.00
18 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 21 09.65 176.00
19= David ŽdímalDavid Ždímal 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 24 09.73 163.00
19= Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 23 09.73 163.00
20 Patrik PechánekPatrik Pechánek 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 18 09.76 158.00
21 Michal FilipMichal Filip 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 7 09.84 145.00
22 Adam HattanAdam Hattan 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 9 09.85 143.00
23 Adam BurgetAdam Burget 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 4 10.66 42.00
Celkem 24 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 08.45 715.00
2 Tereza ČabanováTereza Čabanová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 3 08.87 600.00
3 Adéla HomolováAdéla Homolová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.03 558.00
4 Jůlie PeřinováJůlie Peřinová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 16 09.08 546.00
5 Anna BrožováAnna Brožová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 2 09.09 543.00
6 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 09.10 541.00
7 Nicol KosinováNicol Kosinová 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 12 09.17 523.00
8 Denisa VašíškováDenisa Vašíšková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 23 09.21 513.00
9 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 24 09.25 504.00
10 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 7 09.27 499.00
11 Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 19 09.52 440.00
12 Anna ČerníkováAnna Černíková 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 4 09.60 422.00
13= Denisa TicháDenisa Tichá 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 20 09.70 400.00
13= Diana PivkováDiana Pivková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 17 09.70 400.00
14 Nikola KrtěnováNikola Krtěnová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 13 09.71 397.00
15 Edita ZamastilováEdita Zamastilová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 25 09.73 393.00
16 Nikola DoležalováNikola Doležalová 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 6 09.74 391.00
17 Anja VálkováAnja Válková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 22 09.75 389.00
18 Marie KoblížkováMarie Koblížková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 9 09.89 359.00
19 Vanessa SvobodováVanessa Svobodová 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 18 10.13 310.00
20 Marie KopáčováMarie Kopáčová 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 11 10.14 308.00
21 Nela KřovákováNela Křováková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 14 10.20 297.00
22 Patricie KolínováPatricie Kolínová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 10 10.22 293.00
23 Magdalena DluskáMagdalena Dluská 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 5 10.55 233.00
MS Eliška BinkováEliška Binková 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1 10.42
Celkem 25 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČabanováTereza Čabanová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1 1:49.08 681.00
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 12 1:49.76 670.00
3 Marie JanovskáMarie Janovská 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 8 1:54.96 585.00
4 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 1:55.89 571.00
5 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 1:56.88 556.00
6 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 1:57.74 542.00
7 Tereza JedličkováTereza Jedličková 06 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 9 2:00.88 496.00
8 Markéta FriedrichováMarkéta Friedrichová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 5 2:01.38 489.00
9 Elen StrnadováElen Strnadová 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 20 2:02.26 476.00
10 Eliška KrálováEliška Králová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 15 2:04.67 442.00
11 Tereza KočíTereza Kočí 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 10 2:09.98 372.00
12 Kamila KusáKamila Kusá 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 17 2:12.20 344.00
13 Jůlie PeřinováJůlie Peřinová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 19 2:13.04 334.00
14 Lada EhrenbergerováLada Ehrenbergerová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 2:13.08 333.00
15 Ivana FarkašováIvana Farkašová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 3 2:18.01 276.00
16 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 6 2:24.43 209.00
17 Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 24 2:27.22 183.00
18 Tereza ChudáTereza Chudá 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 2:27.96 176.00
19 Marie KopáčováMarie Kopáčová 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 14 2:29.73 161.00
20 Denisa VašíškováDenisa Vašíšková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 23 2:37.43 101.00
21 Aneta KubcováAneta Kubcová 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 16 2:41.08 77.00
22 Eliška ValskáEliška Valská 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 22 2:42.27 70.00
23 Andrea MaškováAndrea Mašková 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 18 2:49.14 35.00
Patricie KolínováPatricie Kolínová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 13 DNS
Celkem 24 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(po, 23.4.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik HoufDominik Houf 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:09.90 571.00
2 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 17 3:15.66 519.00
3 Jakub MacákJakub Macák 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 13 3:17.77 501.00
4 David AdamuškaDavid Adamuška 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 1 3:30.29 398.00
5 Marek HaldaMarek Halda 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 6 3:30.61 396.00
6 Petr LexmanPetr Lexman 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 12 3:32.05 385.00
7 Dominik KučeraDominik Kučera 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 3:32.36 382.00
8 David BečkaDavid Bečka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 3:32.68 380.00
9 Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 9 3:33.28 375.00
10 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 14 3:37.95 341.00
11 Jan FlaškaJan Flaška 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 5 3:40.21 325.00
12 Matěj KotalMatěj Kotal 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 10 3:40.53 323.00
13 Jakub NovotnýJakub Novotný 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 15 3:45.88 286.00
14 Martin ProkešMartin Prokeš 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 19 3:50.72 255.00
15 Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 8 3:53.78 236.00
16 Jan TopičJan Topič 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 21 3:57.91 211.00
17 Dominik DoležalDominik Doležal 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3 3:59.16 204.00
18 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 16 3:59.35 203.00
19 Matyáš ZavadilMatyáš Zavadil 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 22 4:01.95 188.00
20 Ondřej PaříkOndřej Pařík 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 18 4:10.71 143.00
21 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 20 4:26.06 78.00
Michal FilipMichal Filip 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 4 DNS
Celkem 22 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(po, 23.4.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Medveď, Malátek, Sádovský, Mandys Medveď, Malátek, Sádovský, Mandys ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 33.71 344.00
2 Macák, Divíšek, Brož, Dalecký Macák, Divíšek, Brož, Dalecký ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 6 34.22 315.00
3 Lexman, Adamuška, Pechánek, Vápeník Lexman, Adamuška, Pechánek, Vápeník ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 5 34.53 297.00
4 Hála, Pražan, Kučera, Chudomel Hála, Pražan, Kučera, Chudomel ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 34.67 289.00
5 Jindřišek, Panchártek, Hattan, Brandejs Jindřišek, Panchártek, Hattan, Brandejs ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 2 35.47 247.00
6 Halda, Flaška, Reinberg, Kaufman Halda, Flaška, Reinberg, Kaufman ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 10 35.82 230.00
7 Metelka, Novák, Hyhlan, Dostál Metelka, Novák, Hyhlan, Dostál ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 8 36.40 202.00
8 Culka, Vašek, Imlauf, Bečka Culka, Vašek, Imlauf, Bečka ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 4 36.54 195.00
9 Prokeš, Burget, Mistrík, Gobernac Prokeš, Burget, Mistrík, Gobernac ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 9 36.62 191.00
10 Novotný, Filip, Dušek, Pařík Novotný, Filip, Dušek, Pařík ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 1 37.42 157.00
11 Topič, Jeništa, Smuts, Lončák Topič, Jeništa, Smuts, Lončák ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 11 38.16 127.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sádovská, Homolová, Menšíková, Urbanová Sádovská, Homolová, Menšíková, Urbanová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 33.36 640.00
2 Vrbová, Čížková, Kubíková, Strazzerová Vrbová, Čížková, Kubíková, Strazzerová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 35.35 510.00
3 Tichá, Vojtěchová, Brožová, Jadličková Tichá, Vojtěchová, Brožová, Jadličková ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 10 35.52 499.00
4 Kusá, Pivková, Koblížková, Válková Kusá, Pivková, Koblížková, Válková ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 9 36.20 458.00
5 Černíková, Krtěnová, Peřinová, Farkašová Černíková, Krtěnová, Peřinová, Farkašová ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 1 36.47 442.00
6 Hlaváčková, Koletová, Kopáčová, Vašíčková Hlaváčková, Koletová, Kopáčová, Vašíčková ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 6 36.53 439.00
7 Binková, Čabanová, Zamastilová, Ehrenbergerová Binková, Čabanová, Zamastilová, Ehrenbergerová ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 4 36.79 424.00
8 Křováková, Doležalová, Syrůčková, Baldová Křováková, Doležalová, Syrůčková, Baldová ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3 37.47 386.00
9 Pospíšilová, Gobernacová, Pekárková, Králová Pospíšilová, Gobernacová, Pekárková, Králová ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 5 37.80 368.00
10 Krejčíková, Kolínová, Kuclerová, Špačková Krejčíková, Kolínová, Kuclerová, Špačková ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 37.91 362.00
11 Sluková, Dluská, Svobodová, Kosinová Sluková, Dluská, Svobodová, Kosinová ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 8 39.69 273.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 23.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.86 Body
1 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 1.50 389.00
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.43 338.00
3 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.42 331.00
4 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.38 303.00
5= Jakub HyhlanJakub Hyhlan
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 1.26 225.00
5= Pavel MistríkPavel Mistrík
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 1.26 225.00
5= Mikuláš VlkMikuláš Vlk
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 1.26 225.00
5= Artur BrožArtur Brož
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 1.26 225.00
5= Dominik DostálDominik Dostál
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 1.26 225.00
10 Pavel ReinbergPavel Reinberg
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 1.22 200.00
11 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 1.22 200.00
12 Adam BurgetAdam Burget
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 1.18 176.00
13= Marek PaříkMarek Pařík
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 1.14 153.00
13= Adam RampachAdam Rampach
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 1.14 153.00
13= Jan TopičJan Topič
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 1.14 153.00
13= Vojtěch DivíšekVojtěch Divíšek
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 1.14 153.00
13= Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 1.14 153.00
13= Lukáš VápeníkLukáš Vápeník
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 1.14 153.00
David ŽdímalDavid Ždímal
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 NM 0.00
Pavel JeništaPavel Jeništa
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 NM 0.00
Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 NM 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.061.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.42 534.00
2= Anna BrožováAnna Brožová
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 1.34 449.00
2= Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 1.34 449.00
3= Eliška KoletováEliška Koletová
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 1.30 409.00
3= Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.30 409.00
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 1.26 369.00
5= Sára GobernacováSára Gobernacová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 1.22 331.00
5= Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.22 331.00
6= Anna HoráčkováAnna Horáčková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 1.18 293.00
6= Natali BuzkováNatali Buzková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 1.18 293.00
7= Magdalena DluskáMagdalena Dluská
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 1.14 257.00
7= Barbora SlukováBarbora Sluková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 1.14 257.00
7= Denisa TicháDenisa Tichá
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 1.14 257.00
7= Valentýna PekárkováValentýna Pekárková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 1.14 257.00
7= Katarína ŠvadlenkováKatarína Švadlenková
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 1.14 257.00
8= Anna KrejčíkováAnna Krejčíková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 1.10 222.00
8= Sára KuclerováSára Kuclerová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 1.10 222.00
Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 NM 0.00
Kristina JiroutováKristina Jiroutová
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 NM 0.00
Tereza ChudáTereza Chudá
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 NM 0.00
Kamila KusáKamila Kusá
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 NM 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 23.4.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj CulkaMatěj Culka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 4.71 0.0 328.00
2 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 4.19 0.0 237.00
3 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4.06 0.0 215.00
4 Adam BrandejsAdam Brandejs
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
06 4.05 0.0 214.00
5 Lukáš ImlaufLukáš Imlauf
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 4.04 0.0 212.00
6 Radek DaleckýRadek Dalecký
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 3.98 0.0 203.00
7 Pavel MistríkPavel Mistrík
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 3.84 0.0 181.00
8 Štěpán VčelákŠtěpán Včelák
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 3.82 0.0 177.00
9 Daniel OdvárkaDaniel Odvárka
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 3.81 0.0 176.00
10 Adam KaufmanAdam Kaufman
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 3.78 0.0 171.00
11 Adam HattanAdam Hattan
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 3.76 0.0 168.00
12 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.74 0.0 165.00
13 David DušekDavid Dušek
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 3.70 0.0 159.00
14 Lukáš PoulLukáš Poul
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 3.69 0.0 158.00
15 Ondřej PaříkOndřej Pařík
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 3.67 0.0 155.00
16 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.65 0.0 152.00
17 Adam JindřišekAdam Jindřišek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 3.62 0.0 147.00
18 Daniel ŠmídDaniel Šmíd
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 3.58 0.0 142.00
19 Mikuláš VlkMikuláš Vlk
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 3.51 0.0 132.00
20 Jakub NovákJakub Novák
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 3.51 0.0 132.00
21 Adam KlátilAdam Klátil
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 3.42 0.0 119.00
22 Štěpán BrendlŠtěpán Brendl
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 3.36 0.0 111.00
23 Jakub NadrchalJakub Nadrchal
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 2.61 0.0 25.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4.25 0.0 367.00
2 Zuzana PeckováZuzana Pecková
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
05 3.97 0.0 301.00
3 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.90 0.0 285.00
4 Anna ČerníkováAnna Černíková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 3.81 0.0 265.00
5= Anna KrejčíkováAnna Krejčíková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 3.73 0.0 248.00
5= Amélie KubíkováAmélie Kubíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.73 0.0 248.00
7 Nela KřovákováNela Křováková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 3.65 0.0 231.00
8 Anna HoráčkováAnna Horáčková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 3.60 0.0 220.00
9 Varvara KalmukVarvara Kalmuk
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 3.57 0.0 214.00
10 Veronika PavlatováVeronika Pavlatová
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
05 3.55 0.0 210.00
11 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 3.52 0.0 204.00
12 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 3.49 0.0 198.00
13 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 3.48 0.0 196.00
14 Anja VálkováAnja Válková
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 3.46 0.0 192.00
15= Markéta FriedrichováMarkéta Friedrichová
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 3.37 0.0 174.00
15= Eliška BinkováEliška Binková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 3.37 0.0 174.00
17 Adéla HemžskáAdéla Hemžská
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 3.23 0.0 148.00
18 Vanessa SvobodováVanessa Svobodová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 3.16 0.0 135.00
19= Diana PivkováDiana Pivková
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 3.15 0.0 133.00
19= Mariana ŠpačkováMariana Špačková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 3.15 0.0 133.00
19= Dorotea SchebestováDorotea Schebestová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
06 3.15 0.0 133.00
22 Adéla MestlováAdéla Mestlová
ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice
05 3.11 0.0 126.00
23 Radka JerglováRadka Jerglová
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 3.01 0.0 109.00
24 Terezie UbryováTerezie Ubryová
ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice
05 2.70 0.0 60.00
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 23.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch DivíšekVojtěch Divíšek
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 53.91 0.0 341.00
2 Lukáš ImlaufLukáš Imlauf
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 52.18 0.0 326.00
3 Vítek HorákVítek Horák
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 52.04 0.0 325.00
4 Petr LexmanPetr Lexman
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 48.99 0.0 299.00
5 Jan FlaškaJan Flaška
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 48.45 0.0 295.00
6 Marek HaldaMarek Halda
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 48.44 0.0 295.00
7 Daniel SmutsDaniel Smuts
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 45.75 0.0 272.00
8 Dominik HoufDominik Houf
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 45.53 0.0 270.00
9 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 45.39 0.0 269.00
10 David StrnádekDavid Strnádek
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 41.87 0.0 240.00
11 Adam GobernacAdam Gobernac
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 41.20 0.0 234.00
12 David BečkaDavid Bečka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 41.11 0.0 233.00
13 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 39.83 0.0 223.00
14 Marian MedveďMarian Medveď
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 39.48 0.0 220.00
15 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 38.08 0.0 208.00
16 David DušekDavid Dušek
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 37.98 0.0 208.00
17 Adam RampachAdam Rampach
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 36.17 0.0 193.00
18 Štěpán VčelákŠtěpán Včelák
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 35.93 0.0 191.00
19 Adam KlátilAdam Klátil
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 33.74 0.0 173.00
20 Marek PaříkMarek Pařík
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
06 33.50 0.0 171.00
21 Pavel JeništaPavel Jeništa
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 33.29 0.0 170.00
22 Filip KrouželFilip Kroužel
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
05 32.36 0.0 162.00
23 Lukáš PoulLukáš Poul
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 32.18 0.0 161.00
24 Dominik DostálDominik Dostál
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 30.73 0.0 149.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Petr LexmanPetr Lexman 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0981
Ondřej MetelkaOndřej Metelka 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0576
David BečkaDavid Bečka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0613
Benjamín SpilkaBenjamín Spilka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0315
Ondřej PaříkOndřej Pařík 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0298
Jakub NovotnýJakub Novotný 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0513
Michal FilipMichal Filip 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0157
Jan TopičJan Topič 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0153
Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0236
Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0859
Marek HaldaMarek Halda 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0691
Jan FlaškaJan Flaška 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0000
Jakub MacákJakub Macák 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 1098
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0203
Matyáš ZavadilMatyáš Zavadil 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
Martin ProkešMartin Prokeš 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0779
David AdamuškaDavid Adamuška 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0635
Dominik DoležalDominik Doležal 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0153
Matěj KotalMatěj Kotal 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0375
Štěpán VčelákŠtěpán Včelák 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0368
Lukáš PoulLukáš Poul 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0158
Radim SemerákRadim Semerák 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
David StrnádekDavid Strnádek 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0240
Vojtěch DivíšekVojtěch Divíšek 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0341
Adam RampachAdam Rampach 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0346
Pavel JeništaPavel Jeništa 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0000
Daniel SmutsDaniel Smuts 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0272
Marek PaříkMarek Pařík 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0324
David DušekDavid Dušek 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0367
Filip KrouželFilip Kroužel 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Matěj CulkaMatěj Culka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0697
Zbyněk VašekZbyněk Vašek 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0727
Adam KlátilAdam Klátil 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0292
Leoš VlašičLeoš Vlašič 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
Vítek HorákVítek Horák 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0325
Patrik PechánekPatrik Pechánek 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0176
Adam BurgetAdam Burget 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0363
Pavel MistríkPavel Mistrík 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0406
Artur BrožArtur Brož 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0536
Radek DaleckýRadek Dalecký 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0203
Pavel ReinbergPavel Reinberg 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0200
Adam KaufmanAdam Kaufman 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0000
Adam HattanAdam Hattan 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0415
Adam BrandejsAdam Brandejs 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0469
Jakub LončákJakub Lončák 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0000
David ŽdímalDavid Ždímal 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0163
Lukáš ImlaufLukáš Imlauf 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0521
David BečkaDavid Bečka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0334
Jakub HyhlanJakub Hyhlan 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0547
Patrik HalbichPatrik Halbich 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
Mikuláš VlkMikuláš Vlk 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0225
Daniel ŠmídDaniel Šmíd 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0142
Štěpán BrendlŠtěpán Brendl 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
Daniel OdvárkaDaniel Odvárka 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0176
Jakub NadrchalJakub Nadrchal 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Dominik DostálDominik Dostál 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0225
Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0483
Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0391
Dominik KučeraDominik Kučera 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0382
Max MalátekMax Malátek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0165
Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0338
Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0269
Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0331
Dominik HoufDominik Houf 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0841
Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0344
Adam GobernacAdam Gobernac 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0234
Celkem 71 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Katarína ŠvadlenkováKatarína Švadlenková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0257
Magdalena DluskáMagdalena Dluská 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0257
Barbora SlukováBarbora Sluková 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0476
Anna BrožováAnna Brožová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0992
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0873
Denisa TicháDenisa Tichá 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0499
Sára GobernacováSára Gobernacová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0583
Natali BuzkováNatali Buzková 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0519
Valentýna PekárkováValentýna Pekárková 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0257
Eliška KoletováEliška Koletová 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 1518
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0948
Kristina JiroutováKristina Jiroutová 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Anna KrejčíkováAnna Krejčíková 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0470
Tereza ChudáTereza Chudá 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
Kamila KusáKamila Kusá 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0344
Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0204
Anna HoráčkováAnna Horáčková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0513
Zuzana PeckováZuzana Pecková 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0718
Diana PivkováDiana Pivková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0991
Anna ČerníkováAnna Černíková 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 1129
Markéta FriedrichováMarkéta Friedrichová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0663
Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0476
Nela KřovákováNela Křováková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0231
Marie KoblížkováMarie Koblížková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0358
Anja VálkováAnja Válková 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0581
Eliška BinkováEliška Binková 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0174
Edita ZamastilováEdita Zamastilová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0393
Tereza ČabanováTereza Čabanová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1281
Denisa VašíškováDenisa Vašíšková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0513
Marie KopáčováMarie Kopáčová 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0161
Nikola KrtěnováNikola Krtěnová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0000
Jůlie PeřinováJůlie Peřinová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0880
Vanessa SvobodováVanessa Svobodová 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0310
Nicol KosinováNicol Kosinová 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0796
Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0440
Nikola DoležalováNikola Doležalová 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 1099
Varvara KalmukVarvara Kalmuk 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0196
Adéla MestlováAdéla Mestlová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0383
Andrea ZemanováAndrea Zemanová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0220
Tereza WasserbauerováTereza Wasserbauerová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0000
Denisa ValentováDenisa Valentová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0320
Eliška KrálováEliška Králová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0442
Lucie ValentováLucie Valentová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0173
Veronika PavlatováVeronika Pavlatová 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0527
Aneta BydžovskáAneta Bydžovská 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Sára KuclerováSára Kuclerová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0439
Patricie KolínováPatricie Kolínová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
Denisa BaldováDenisa Baldová 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
Tereza JadličkováTereza Jadličková 06 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0000
Ivana FarkašováIvana Farkašová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0000
Dorotea SchebestováDorotea Schebestová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 0000
Marie KopáčováMarie Kopáčová 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Lada EhrenbergerováLada Ehrenbergerová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0757
Mariana ŠpačkováMariana Špačková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
Marie JanovskáMarie Janovská 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0585
Tereza KočíTereza Kočí 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0372
Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0209
Elen StrnadováElen Strnadová 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0476
Eliška ValskáEliška Valská 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
Aneta KubcováAneta Kubcová 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0077
Andrea MaškováAndrea Mašková 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0000
Tereza JedličkováTereza Jedličková 06 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 0496
Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
Radka JerglováRadka Jerglová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
Anna VrbováAnna Vrbová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0838
Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
Nicole ČížkováNicole Čížková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0534
Adéla HomolováAdéla Homolová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0558
Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0285
Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1722
Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
Aneta RambouskováAneta Rambousková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0461
Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0571
Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0556
Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
Viktorie KomínkováViktorie Komínková 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0217
Terezie UbryováTerezie Ubryová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 0000
Adéla HemžskáAdéla Hemžská 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 0000
Celkem 81 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 48.50 0.0 461.00
2 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 46.00 0.0 429.00
3 Zuzana PeckováZuzana Pecková
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
05 44.98 0.0 417.00
4 Marie KoblížkováMarie Koblížková
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 40.18 0.0 358.00
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 38.50 0.0 337.00
6 Nikola DoležalováNikola Doležalová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 37.24 0.0 322.00
7 Denisa ValentováDenisa Valentová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
06 37.12 0.0 320.00
8 Veronika PavlatováVeronika Pavlatová
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
05 36.84 0.0 317.00
9 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 33.59 0.0 278.00
10 Adéla MestlováAdéla Mestlová
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 31.83 0.0 257.00
11 Sára GobernacováSára Gobernacová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 31.43 0.0 252.00
12 Natali BuzkováNatali Buzková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 29.20 0.0 226.00
13 Varvara KalmukVarvara Kalmuk
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 28.84 0.0 222.00
14 Andrea ZemanováAndrea Zemanová
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 28.70 0.0 220.00
15 Barbora SlukováBarbora Sluková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 28.58 0.0 219.00
16 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 28.47 0.0 217.00
17 Sára KuclerováSára Kuclerová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 28.45 0.0 217.00
18 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 27.12 0.0 201.00
19 Lucie ValentováLucie Valentová
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 24.61 0.0 173.00
20 Katarína ŠvadlenkováKatarína Švadlenková
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 24.02 0.0 166.00
21 Valentýna PekárkováValentýna Pekárková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
05 22.46 0.0 148.00
22 Edita ZamastilováEdita Zamastilová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 21.34 0.0 135.00
23 Aneta BydžovskáAneta Bydžovská
ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško...
05 21.25 0.0 134.00
24 Tereza WasserbauerováTereza Wasserbauerová
ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen...
05 19.19 0.0 112.00
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 1098
2 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 981
3 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 859
4 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 841
5 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 779
6 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 727
7 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 697
8 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 691
9 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 635
10 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 613
11 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 576
12 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 547
13 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 536
14 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 521
15 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 513
16 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 483
17 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 469
18 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 415
19 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 406
20 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 391
21 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 382
22 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 375
23 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 368
24 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 367
25 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 363
26 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 346
27 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 344
28 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 341
29 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 338
30 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 334
31 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 331
32 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 325
33 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 324
34 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 315
35 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 298
36 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 292
37 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 272
38 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 269
39 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 240
40 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 236
41 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 234
42 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 225
42 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 225
44 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 203
44 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 203
46 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 200
47 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 176
47 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 176
49 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 165
50 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 163
51 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 158
52 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 157
53 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 153
53 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 153
55 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 142
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
56 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 0
56 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0
56 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 0
56 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 0
56 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
Celkem 71 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 1722
2 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 1518
3 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 1281
4 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 1129
5 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 1099
6 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 992
7 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 991
8 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 948
9 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 880
10 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 873
11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 838
12 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 796
13 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 757
14 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 718
15 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 663
16 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 585
17 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 583
18 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 581
19 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 571
20 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 558
21 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 556
22 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 534
23 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 527
24 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 519
25 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 513
25 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 513
27 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 499
28 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 496
29 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 476
29 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 476
29 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 476
32 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 470
33 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 461
34 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 442
35 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 440
36 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 439
37 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 393
38 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 383
39 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 372
40 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 358
41 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 344
42 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 320
43 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 310
44 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 285
45 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 257
45 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 257
45 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 257
48 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 231
49 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 220
50 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 217
51 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 209
52 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 204
53 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 196
54 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 174
55 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 173
56 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 161
57 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 77
58 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 0
58 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 0
58 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951{8} 0
58 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 0
58 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
58 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
58 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
58 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 0
58 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
58 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
58 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
58 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 0
58 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0
58 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0
58 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
58 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
58 ZŠ Staňkova, Pardubice{8} 0
58 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
58 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
58 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice{8} 0
58 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748{8} 0
58 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 0
58 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 0
58 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.{8} 0
Celkem 81 závodníků