výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.11
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.26
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.52
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.57
MS Piotr MitkaPiotr Mitka 94 PolskoPolsko 4 10.85
Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:30) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.11
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.52
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.97
5 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 12.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr MitkaPiotr Mitka 94 PolskoPolsko 4 10.85
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.11
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.11
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.26
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
6 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.52
6 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.52
8 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.57
9 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.97
10 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 12.16
Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:40) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Piotr MitkaPiotr Mitka 94 PolskoPolsko 4 10.75
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.78
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.08
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.24
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.41
6 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.46
7 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 13.52
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.14
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.37
MS Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 5 11.44
4 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.52
5 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.63
6 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.41
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.17
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.43
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.60
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.83
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.38
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.47
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 13.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.73
2 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.75
3 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.89
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.41
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.14
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.17
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.37
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.43
5 Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 5 11.44
6 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.52
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.60
8 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.63
9 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.73
10 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.75
11 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.83
12 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.89
13 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.38
14 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.41
14 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.41
16 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.47
17 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 13.52
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:35) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.34
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.39
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.45
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.46
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.54
6 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.64
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.71
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:30) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.34
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.51
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 11.59
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.68
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 11.69
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.70
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.76
8 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 8 12.01
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:10) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.01
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 5 11.34
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.47
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.48
5 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.70
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.89
7 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.24
8 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 12.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:10) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.40
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.41
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 11.42
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.93
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.97
6 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.14
7 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.36
8 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:10) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.57
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.58
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.95
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.99
6 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 12.00
7 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.49
Filip AdámekFilip Adámek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 11.33
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.40
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.67
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.76
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.99
6 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.21
7 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.21
8 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.01
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 11.33
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 5 11.34
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.40
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.40
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.41
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 11.42
8 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.47
9 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.48
10 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.57
11 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.58
12 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.67
13 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.70
14 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75
15 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.76
16 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.89
17 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.93
18 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.95
19 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.97
20 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.99
20 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.99
22 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 12.00
23 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.14
24 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.21
24 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.21
26 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.24
27 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.32
28 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 12.34
29 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.36
30 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.49
31 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.92
Filip AdámekFilip Adámek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.36
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.37
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.64
4 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.01
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.51
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.27
3 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.32
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.11
Monika NavrátilováMonika Navrátilová 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 13.05
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.65
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.77
4 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.84
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.51
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 13.05
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.27
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.32
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.65
6 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.77
7 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.84
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.11
Monika NavrátilováMonika Navrátilová 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 DNS
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:25) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.28
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 12.89
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.14
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.18
5 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.42
6 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.61
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.64
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 14.04
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:20) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.18
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.68
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.80
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.86
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.00
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.13
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 13.15
8 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 13.28
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.34
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.24
3 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.58
4 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.14
5 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 14.18
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.47
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.99
3 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.49
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.57
5 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.79
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.79
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.03
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.29
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.53
5 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.83
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.78
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.20
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.42
4 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.58
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.64
6 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 14.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.34
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.47
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.78
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.79
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.99
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.03
7 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.20
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.24
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.29
10 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.42
11 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.49
12 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.53
13 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.57
14 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.58
14 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.58
16 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.64
17 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.79
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.79
19 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.83
20 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 14.03
21 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.14
22 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 14.18
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DQ
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 16:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.70
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.83
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 22.89
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.12
5 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.91
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Piotr MitkaPiotr Mitka 94 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 16:25) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.07
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.53
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.58
4 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 24.46
5 Petr TaušPetr Tauš 76 Orel VyškovOrel Vyškov 6 28.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.70
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.83
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 22.89
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.07
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.12
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.53
7 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.58
8 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.91
9 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 24.46
10 Petr TaušPetr Tauš 76 Orel VyškovOrel Vyškov 6 28.42
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Piotr MitkaPiotr Mitka 94 PolskoPolsko 4 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 16:25) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.53
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.59
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.84
4 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 23.18
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.24
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 16:25) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.89
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.43
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.73
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.90
5 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.91
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.09
MS Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 4 22.95
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 17.6.2018 - 16:25) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.26
2 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.86
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.07
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.57
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 25.12
6 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 26.17
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 28.20
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.53
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.59
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.84
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.89
5 Lucian JančarLucian Jančar 00 SlovenskoSlovensko 4 22.95
6 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 23.18
7 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.24
8 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.26
9 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.43
10 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.73
11 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.86
12 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.90
13 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.91
14 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.07
15 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.09
16 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.57
17 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 25.12
18 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 26.17
19 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 28.20
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 16:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.55
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.03
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.18
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.35
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 23.42
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 23.59
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 23.75
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 16:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.24
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.64
3 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.31
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 24.35
5 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 24.57
6 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.67
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 17.6.2018 - 16:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.59
2 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 25.08
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 25.36
4 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 25.36
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.91
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 17.6.2018 - 16:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.84
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 24.34
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.00
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.31
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.55
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.03
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.18
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.24
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.35
6 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 23.42
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 23.59
8 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.64
9 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 23.75
10 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.84
11 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.31
12 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 24.34
13 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 24.35
14 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 24.57
15 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.59
16 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.67
17 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.00
18 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 25.08
19 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.31
20 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 25.36
20 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 25.36
22 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.91
23 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.73
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.96
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.53
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 26.20
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.28
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 26.31
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.32
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.85
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.22
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 27.38
Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.91
2 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.50
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.94
4 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 28.16
5 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 28.51
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.22
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.28
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 26.31
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.32
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.85
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.91
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.22
7 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 27.38
8 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.50
9 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.94
10 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 28.16
11 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 28.51
12 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.22
Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.50
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.01
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.15
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.53
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 26.54
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 26.98
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 27.03
8 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 26.87
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 27.03
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.34
4 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.35
5 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.39
6 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 27.84
7 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 28.46
Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 27.45
2 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.48
3 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 MC atletika BrnoMC atletika Brno 2 27.81
4 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.10
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.41
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 28.61
7 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.85
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.00
2 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 28.10
3 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.45
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.83
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 28.85
6 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 29.46
7 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.64
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 17.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.18
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 29.74
3 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.98
4 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 29.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.50
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.01
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.15
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.53
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 26.54
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 26.87
7 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 26.98
8 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 27.03
8 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 27.03
10 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.34
11 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.35
12 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.39
13 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 27.45
14 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.48
15 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 MC atletika BrnoMC atletika Brno 2 27.81
16 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 27.84
17 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.88
18 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 28.00
19 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.10
19 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 28.10
21 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.18
22 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.41
23 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.45
24 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 28.46
25 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 28.61
26 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.83
27 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.85
27 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 28.85
29 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 29.46
30 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.64
31 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 29.74
32 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.98
33 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 29.99
Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 DNS
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.95
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 49.65
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.18
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.30
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 51.35
6 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 52.08
7 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 52.25
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 51.87
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 53.88
3 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 57.94
4 Petr TaušPetr Tauš 76 Orel VyškovOrel Vyškov 3 63.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.95
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 49.65
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.18
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.30
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 51.35
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 51.87
7 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 52.08
8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 52.25
9 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 53.88
10 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 57.94
11 Petr TaušPetr Tauš 76 Orel VyškovOrel Vyškov 3 63.37

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.40
2 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.74
3 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 3 52.78
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.81
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 53.29
6 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 55.89
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 57.65
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.43
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.69
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.78
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 50.90
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.13
6 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 52.46
7 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 53.05
Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 53.95
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.95
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.47
4 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 56.66
5 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.45
6 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.88
7 Tomáš BílýTomáš Bílý 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 64.50
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.43
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.69
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.78
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 50.90
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.13
6 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 52.46
7 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 53.05
8 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 53.95
9 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.95
10 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.47
11 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 56.66
12 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.45
13 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.88
14 Tomáš BílýTomáš Bílý 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 64.50
Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 57.61
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 58.88
Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 58.39
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 59.14
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 61.28
4 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 61.87
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.55
6 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 62.79
MS Luciana JenčákováLuciana Jenčáková 00 SlovenskoSlovensko 8 66.43
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 57.30
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 58.65
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 58.72
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 59.45
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 59.95
6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 61.98
7 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 65.19
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 60.48
2 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 MC atletika BrnoMC atletika Brno 4 61.10
3 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 61.83
4 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 64.14
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 64.64
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 64.97
7 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 65.24
8 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 66.36
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 66.29
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 66.58
3 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 68.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 57.30
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 58.65
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 58.72
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 59.45
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 59.95
6 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 60.48
7 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 MC atletika BrnoMC atletika Brno 4 61.10
8 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 61.83
9 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 61.98
10 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 64.14
11 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 64.64
12 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 64.97
13 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 65.19
14 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 65.24
15 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 66.29
16 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 66.36
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 66.58
18 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 68.07
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:54.38
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:56.24
3 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.11
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:00.16
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:00.65
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:04.89
Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 DNS
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.38
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:56.70
3 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 3 2:00.87
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:01.62
2 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 2:03.67
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:03.80
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:03.85
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:04.01
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:06.64
7 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:06.81
8 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 6 2:07.87
9 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:08.15
10 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:09.33
11 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:09.44
12 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 2:10.38
13 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:11.99
14 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:19.94
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:15.91
2 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 2:40.33
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:17.03
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:17.53
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:18.79
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:20.78
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:22.95
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:25.04
7 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:36.66
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:15.27
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:16.15
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.97
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:20.99
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:21.38
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:26.14
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:28.69
8 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 12 2:29.44
9 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:29.45
10 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:29.64
11 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:30.00
12 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:31.07
13 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:34.13
14 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 14 2:44.61
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:58.44
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:59.32
3 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:59.37
4 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:00.07
5 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 4:16.81
6 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 4:23.48
7 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 4:27.18
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:31.26
9 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 4:37.43
10 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 4:43.44
Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 DNS
Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 DNS
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:10.92
2 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 4:13.15
3 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:13.25
4 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 4:13.82
5 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:16.45
MS Michal KubovčíkMichal Kubovčík 99 SlovenskoSlovensko 6 4:13.92
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:12.72
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:13.98
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 4:14.65
4 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:16.92
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 4:18.52
6 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:20.64
7 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 4:22.82
8 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 4:25.02
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:44.05
10 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:53.81
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 4:51.43
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 5:03.80
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:48.17
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:49.02
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 4:54.41
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 5:14.97
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:08.79
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09:22.15
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09:33.76
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:48.38
4 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10:09.24
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10:23.59
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10:38.91
7 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10:53.30
Celkem 7 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:07.20
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12:31.08
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11:23.71
2 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11:24.76
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11:18.88
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11:39.06
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:45.06
4 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13:39.34
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15:07.42
2 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 16:31.76
3 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 16:54.12
4 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17:12.03
5 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 17:26.97
6 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 18:33.93
MS René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15:25.85
MS Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 16:03.78
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 DNF
Celkem 10 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 15:40.20
2 Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 17:30.35
3 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 18:44.13
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:10) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 16.17
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.33
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.70
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:10) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 15.16
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.52
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.44
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.47
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.26
MS Luciana JenčákováLuciana Jenčáková 00 SlovenskoSlovensko 2 19.45
Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.91
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.11
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.69
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.98
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.02
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 15.18
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 15.38
8 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.28
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.41
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 16.33
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.01
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 16.23
3 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 16.93
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.57
5 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.65
Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.91
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.11
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.69
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.98
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.02
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 15.18
7 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.28
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 15.38
9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.41
10 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.43
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.01
12 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 16.23
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 16.33
14 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 16.93
15 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.57
16 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.65
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:40) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.44
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.11
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.29
4 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.71
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.07
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.09
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 16.16
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 16.39
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 16.65
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 16.72
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:20) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.84
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.24
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.43
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 15.46
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.95
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:20) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 15.33
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.67
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.18
Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.84
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.24
3 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 15.33
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.43
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 15.46
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.67
7 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.95
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.18
Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.29
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 39.71
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 40.39
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 41.62
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 42.10
6 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 42.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 41.86
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.68
3 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.72
Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.29
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 39.71
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 40.39
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 41.62
5 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 41.86
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 42.10
7 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 42.54
8 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.68
9 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.72
Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 45.42
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 46.21
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.39
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 46.73
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 46.84
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 47.32
7 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 48.38
8 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 48.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 46.31
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 49.93
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.18
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 50.57
5 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.66
6 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.01
7 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 55.04
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 45.42
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 46.21
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 46.31
4 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.39
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 46.73
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 46.84
7 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 47.32
8 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 48.38
9 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 48.61
10 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 49.93
11 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.18
12 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 50.57
13 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.66
14 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.01
15 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 55.04

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.39
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 64.00
Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 55.27
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 55.74
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.66
4 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 58.02
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.51
Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 59.80
2 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 60.88
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 65.34
Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 55.27
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 55.74
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.66
4 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 58.02
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.51
6 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 59.80
7 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 60.88
8 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 65.34
Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS

400 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 56.79
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.43
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 66.43
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 69.99
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 70.40
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 75.36
Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 62.70
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 68.06
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 80.96
MS Luciana JenčákováLuciana Jenčáková 00 SlovenskoSlovensko 3 76.20
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 5:18.29
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:18.51
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:35.37
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:47.21
5 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 5:53.46
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:56.59
7 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 5:57.23