Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu
Temelín (14. 4. 2018)500 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš LudačkaJonáš Ludačka | 09 | Atletika Prachatice | 2 | 1:59.0 | ||||||||||||||
2 | Antonín StiborAntonín Stibor | 09 | Neregistrovaní | 1 | 2:02.0 | ||||||||||||||
3 | Matouš PlánekMatouš Plánek | 10 | Atletika Prachatice | 3 | 2:16.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
500 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 11:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | Neregistrovaní | 3 | 2:08.0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HronováKateřina Hronová | 11 | Neregistrovaní | 2 | 2:22.0 | ||||||||||||||
3 | Anežka FučíkováAnežka Fučíková | 10 | Atletika Prachatice | 1 | 2:30.0 | ||||||||||||||
4 | Barbora MartykánováBarbora Martykánová | 10 | Neregistrovaní | 4 | 2:39.0 | ||||||||||||||
5 | Zoe MartykánováZoe Martykánová | 12 | Neregistrovaní | 5 | 3:29.0 | ||||||||||||||
6 | Rozárie MartykánováRozárie Martykánová | 15 | Neregistrovaní | 6 | 5:01.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1000 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KozojedOndřej Kozojed | 07 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5 | 3:25.0 | ||||||||||||||
2 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 9 | 3:35.0 | ||||||||||||||
3 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 6 | 3:52.0 | ||||||||||||||
4 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 3:58.0 | ||||||||||||||
5 | Adam PlánekAdam Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 10 | 4:03.0 | ||||||||||||||
6 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 11 | 4:04.0 | ||||||||||||||
7 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 2 | 4:06.0 | ||||||||||||||
8 | David SendreiDavid Sendrei | 08 | Atletika Prachatice | 12 | 4:07.0 | ||||||||||||||
9 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 13 | 4:09.0 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 4:14.0 | ||||||||||||||
11 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 15 | 4:15.0 | ||||||||||||||
12 | Petr StejskalPetr Stejskal | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 14 | 4:24.0 | ||||||||||||||
MS | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 7 | 3:47.0 | ||||||||||||||
MS | Tomáš VoráčekTomáš Voráček | 09 | Atletika Prachatice | 16 | 4:22.0 | ||||||||||||||
MS | Jonáš LudačkaJonáš Ludačka | 09 | Atletika Prachatice | 8 | 3:51.0 | ||||||||||||||
MS | Boris BrckoBoris Brcko | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3:42.0 | |||||||||||||||
Šimon KovářŠimon Kovář | 07 | Atletika Prachatice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1000 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 14 | 3:45.0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 07 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 3 | 3:49.0 | ||||||||||||||
3 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 13 | 3:49.0 | ||||||||||||||
4 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 9 | 3:49.0 | ||||||||||||||
5 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 12 | 3:58.0 | ||||||||||||||
6 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 4:02.0 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BlackáKateřina Blacká | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 4:04.0 | ||||||||||||||
8 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 15 | 4:05.0 | ||||||||||||||
9 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 5 | 4:08.0 | ||||||||||||||
10 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 8 | 4:09.0 | ||||||||||||||
11 | Štěpánka HronováŠtěpánka Hronová | 08 | Atletika Prachatice | 6 | 4:10.0 | ||||||||||||||
12 | Ludmila KozlováLudmila Kozlová | 07 | Atletika Prachatice | 7 | 4:14.0 | ||||||||||||||
13 | Vanessa PlzákováVanessa Plzáková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 4:15.0 | ||||||||||||||
14 | Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 4 | 4:23.0 | ||||||||||||||
15 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 16 | 4:25.0 | ||||||||||||||
16 | Nikol RybákováNikol Rybáková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11 | 4:29.0 | ||||||||||||||
MS | Tereza OsuskáTereza Osuská | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 5:43.0 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 08:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 9 | 5:22.0 | ||||||||||||||
2 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 3 | 5:39.0 | ||||||||||||||
3 | Klára HubenkováKlára Hubenková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 5:50.0 | ||||||||||||||
4 | Anna BorováAnna Borová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 5:52.0 | ||||||||||||||
5 | Denisa NovákováDenisa Nováková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 11 | 6:03.0 | ||||||||||||||
6 | Šárka KrchováŠárka Krchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 6:06.0 | ||||||||||||||
7 | Michaela RozmušováMichaela Rozmušová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 12 | 6:11.0 | ||||||||||||||
8 | Kristýna DavidováKristýna Davidová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 6:28.0 | ||||||||||||||
9 | Denisa MikešováDenisa Mikešová | 05 | Atletika Prachatice | 10 | 6:38.0 | ||||||||||||||
10 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 6:44.0 | ||||||||||||||
11 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 13 | 7:23.0 | ||||||||||||||
12 | Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 7:30.0 | ||||||||||||||
MS | Veronika HejdováVeronika Hejdová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 4 | 7:13.0 | ||||||||||||||
Veronika TylováVeronika Tylová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 14 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
2000 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 08:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 7:23.0 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 7:39.0 | ||||||||||||||
3 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 7:47.0 | ||||||||||||||
4 | Adam ReitingerAdam Reitinger | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 8:21.0 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 5 | 8:27.0 | ||||||||||||||
6 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 9 | 8:36.0 | ||||||||||||||
7 | Šimon HammerŠimon Hammer | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 8:41.0 | ||||||||||||||
8 | Jan BočekJan Boček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 9:55.0 | ||||||||||||||
MS | Jakub HomolaJakub Homola | 05 | Triathlon Team Tábor | 4 | 7:15.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 09:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert KostlánRobert Kostlán | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5 | 10:21.0 | ||||||||||||||
2 | Martin KozojedMartin Kozojed | 04 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 6 | 10:29.0 | ||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 11:24.0 | ||||||||||||||
4 | David JoštDavid Jošt | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 12:34.0 | ||||||||||||||
5 | Jan BoháčJan Boháč | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 13:03.0 | ||||||||||||||
6 | Jan StejskalJan Stejskal | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 13:36.0 | ||||||||||||||
MS | David KorousDavid Korous | 04 | Triathlon Team Tábor | 4 | 10:57.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 08:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie VölflováNatálie Völflová | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 11:38.0 | ||||||||||||||
2 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 11:58.0 | ||||||||||||||
3 | Amia VostrovskáAmia Vostrovská | 03 | Atletika Prachatice | 9 | 12:07.0 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZaňákováEliška Zaňáková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11 | 12:09.0 | ||||||||||||||
5 | Rozvita JavorskáRozvita Javorská | 04 | Atletika Prachatice | 4 | 12:15.0 | ||||||||||||||
6 | Zuzana JíšováZuzana Jíšová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 13:56.0 | ||||||||||||||
7 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 14:01.0 | ||||||||||||||
8 | Tereza HodinováTereza Hodinová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 15:01.0 | ||||||||||||||
9 | Tereza VotíkováTereza Votíková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 10 | 15:42.0 | ||||||||||||||
10 | Kamila KlímováKamila Klímová | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 16:36.0 | ||||||||||||||
11 | Alžběta KozlováAlžběta Kozlová | 04 | Atletika Prachatice | 7 | 17:36.0 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 09:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MacháčekMichal Macháček | 02 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 3 | 13:21.0 | ||||||||||||||
2 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 1 | 13:38.0 | ||||||||||||||
3 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13:56.0 | ||||||||||||||
MS | Jiří StuchlíkJiří Stuchlík | 01 | Triathlon Team Tábor | 5 | 13:21.0 | ||||||||||||||
MS | Petr ProvodPetr Provod | 02 | Neregistrovaní | 4 | 15:49.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
6000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 14.4.2018 - 10:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MacounJan Macoun | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 19:32.0 | ||||||||||||||
2 | Luboš RákosníkLuboš Rákosník | 74 | Jihočeský klub maratonců z.s. | 7 | 22:32.0 | ||||||||||||||
3 | Jan PlánekJan Plánek | 72 | Atletika Prachatice | 5 | 22:59.0 | ||||||||||||||
4 | Ladislav StejskalLadislav Stejskal | 77 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 23:29.0 | ||||||||||||||
5 | Karel PlánekKarel Plánek | 76 | Atletika Prachatice | 6 | 24:29.0 | ||||||||||||||
6 | Pavel StejskalPavel Stejskal | 74 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 9 | 24:56.0 | ||||||||||||||
7 | Petr KalistaPetr Kalista | 88 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 25:32.0 | ||||||||||||||
8 | Miroslav ŠimekMiroslav Šimek | 66 | Jihočeský klub maratonců z.s. | 10 | 25:54.0 | ||||||||||||||
MS | Petr FoučekPetr Fouček | 78 | Neregistrovaní | 1 | 22:48.0 | ||||||||||||||
MS | Petr VačlenaPetr Vačlena | 71 | Neregistrovaní | 12 | 26:12.0 | ||||||||||||||
MS | Miroslav ŠvábMiroslav Šváb | 83 | Neregistrovaní | 11 | 31:23.0 | ||||||||||||||
Pavel NovotnýPavel Novotný | 67 | Neregistrovaní | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |