výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu

Temelín (14. 4. 2018)

500 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš LudačkaJonáš Ludačka 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 1:59.0
2 Antonín StiborAntonín Stibor 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 2:02.0
3 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:16.0
Celkem 3 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona LomskáSimona Lomská 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 2:08.0
2 Kateřina HronováKateřina Hronová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 2:22.0
3 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 2:30.0
4 Barbora MartykánováBarbora Martykánová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 2:39.0
5 Zoe MartykánováZoe Martykánová 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 3:29.0
6 Rozárie MartykánováRozárie Martykánová 15 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 5:01.0
Celkem 6 závodníků

1000 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 3:25.0
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 3:35.0
3 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:52.0
4 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 3:58.0
5 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 4:03.0
6 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11 4:04.0
7 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 4:06.0
8 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12 4:07.0
9 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 4:09.0
10 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 4:14.0
11 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 15 4:15.0
12 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14 4:24.0
MS Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 3:47.0
MS Tomáš VoráčekTomáš Voráček 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 16 4:22.0
MS Jonáš LudačkaJonáš Ludačka 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 3:51.0
MS Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:42.0
Šimon KovářŠimon Kovář 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS
Celkem 17 závodníků

1000 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14 3:45.0
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 3:49.0
3 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13 3:49.0
4 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:49.0
5 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 3:58.0
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 4:02.0
7 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 4:04.0
8 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15 4:05.0
9 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 4:08.0
10 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 4:09.0
11 Štěpánka HronováŠtěpánka Hronová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 4:10.0
12 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 4:14.0
13 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 4:15.0
14 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 4:23.0
15 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16 4:25.0
16 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 4:29.0
MS Tereza OsuskáTereza Osuská 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5:43.0
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 5:22.0
2 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 5:39.0
3 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 5:50.0
4 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 5:52.0
5 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 6:03.0
6 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 6:06.0
7 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 6:11.0
8 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 6:28.0
9 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 6:38.0
10 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 6:44.0
11 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 7:23.0
12 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 7:30.0
MS Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 7:13.0
Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14 DNF
Celkem 14 závodníků

2000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 7:23.0
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 7:39.0
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 7:47.0
4 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 8:21.0
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 8:27.0
6 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 8:36.0
7 Šimon HammerŠimon Hammer 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 8:41.0
8 Jan BočekJan Boček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 9:55.0
MS Jakub HomolaJakub Homola 05 Triathlon Team TáborTriathlon Team Tábor 4 7:15.0
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robert KostlánRobert Kostlán 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 10:21.0
2 Martin KozojedMartin Kozojed 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 10:29.0
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 11:24.0
4 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12:34.0
5 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13:03.0
6 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 13:36.0
MS David KorousDavid Korous 04 Triathlon Team TáborTriathlon Team Tábor 4 10:57.0
Celkem 7 závodníků

3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 11:38.0
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11:58.0
3 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 12:07.0
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 12:09.0
5 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 12:15.0
6 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13:56.0
7 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 14:01.0
8 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15:01.0
9 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 15:42.0
10 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 16:36.0
11 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 17:36.0
Celkem 11 závodníků

4000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal MacháčekMichal Macháček 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 13:21.0
2 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 13:38.0
3 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13:56.0
MS Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 Triathlon Team TáborTriathlon Team Tábor 5 13:21.0
MS Petr ProvodPetr Provod 02 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 15:49.0
Celkem 5 závodníků

6000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19:32.0
2 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. 7 22:32.0
3 Jan PlánekJan Plánek 72 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 22:59.0
4 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 23:29.0
5 Karel PlánekKarel Plánek 76 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 24:29.0
6 Pavel StejskalPavel Stejskal 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 24:56.0
7 Petr KalistaPetr Kalista 88 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25:32.0
8 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek 66 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. 10 25:54.0
MS Petr FoučekPetr Fouček 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 22:48.0
MS Petr VačlenaPetr Vačlena 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 26:12.0
MS Miroslav ŠvábMiroslav Šváb 83 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 31:23.0
Pavel NovotnýPavel Novotný 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 DNS
Celkem 12 závodníků