výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B

Praha - Děkanka (31. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.07 24.00
2 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 09.13 21.00
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 09.24 19.00
4 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 09.38 16.00
5 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.78 14.00
13 Filip KočíFilip Kočí 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 08.79 23.00
2 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.91 22.00
3 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.31 17.00
4 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.68 10.00
Jakub KarčJakub Karč 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 14:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 09.16 20.00
2 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.27 18.00
3 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 09.43 15.00
4= Tomáš MlčochTomáš Mlčoch 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 10.11 12.50
4= Jan KnoblochJan Knobloch 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 10.11 12.50
6 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 10.12 11.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.07 24.00
2 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 08.79 23.00
3 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.91 22.00
4 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 09.13 21.00
5 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 09.16 20.00
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 09.24 19.00
7 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.27 18.00
8 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.31 17.00
9 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 09.38 16.00
10 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 09.43 15.00
11 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.78 14.00
12 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 10.11 12.50
12 Jan KnoblochJan Knobloch 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 10.11 12.50
14 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 10.12 11.00
15 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.68 10.00
13 Filip KočíFilip Kočí 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 DNS
Jakub KarčJakub Karč 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 08.53 24.00
2 5 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.78 22.00
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 08.81 21.00
4 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 08.82 20.00
5 Julie FrantováJulie Frantová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.87 19.00
6 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.93 18.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.96 17.00
2 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.03 16.00
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.12 15.00
4 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.46 12.00
5 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 09.75 9.00
6 Rebeka ZlesákováRebeka Zlesáková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.85 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.63 11.00
2 Lenka KřenováLenka Křenová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 09.70 10.00
3 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.79 7.00
4 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 10.55
5 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10.77
MS Anna SopkováAnna Sopková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.73 23.00
2 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 09.76 8.00
3 Anna MatuškováAnna Matušková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 10.03 5.00
4 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 10.13 4.00
5 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 10.31 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.91
2 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.39 14.00
3 Vivien Tess HofmanováVivien Tess Hofmanová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 10.38 1.00
4 Anna ValešováAnna Valešová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 10.62
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZídkováKarolína Zídková 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.44 13.00
2 Kristýna VoháňkováKristýna Voháňková 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 10.35 2.00
3 Anna KunertováAnna Kunertová 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 11.29
Anna TaylorAnna Taylor 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 08.53 24.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.73 23.00
3 5 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.78 22.00
4 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 08.81 21.00
5 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 08.82 20.00
6 Julie FrantováJulie Frantová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.87 19.00
7 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.91
8 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.93 18.00
9 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.96 17.00
10 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.03 16.00
11 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.12 15.00
12 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.39 14.00
13 Karolína ZídkováKarolína Zídková 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.44 13.00
14 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.46 12.00
15 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.63 11.00
16 Lenka KřenováLenka Křenová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 09.70 10.00
17 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 09.75 9.00
18 Anna SopkováAnna Sopková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.76
18 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 09.76 8.00
20 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.79 7.00
21 Rebeka ZlesákováRebeka Zlesáková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.85 6.00
22 Anna MatuškováAnna Matušková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 10.03 5.00
23 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 10.13 4.00
24 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 10.31 3.00
25 Kristýna VoháňkováKristýna Voháňková 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 10.35 2.00
26 Vivien Tess HofmanováVivien Tess Hofmanová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 10.38 1.00
27 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 10.55
28 Anna ValešováAnna Valešová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 10.62
29 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10.77
30 Anna KunertováAnna Kunertová 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 11.29
Anna TaylorAnna Taylor 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.25 20.00
2 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 23.22 16.00
3 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 23.31 15.00
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 23.72 13.00
5 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 1 24.57 9.00
Jan KorandaJan Koranda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis FilipDenis Filip 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 23.37 14.00
2 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 24.09 12.00
3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 24.49 10.00
4 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 25.17 4.00
5 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 25.55
6 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 25.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 20.84 23.50
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 21.60 21.00
3 Karel KřížKarel Kříž 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 22.86 18.00
4 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 24.60 7.50
Adam CeleckýAdam Celecký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavlenaDavid Havlena 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 22.76 19.00
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 23.15 17.00
3 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 24.25 11.00
4 Vojtěch PešataVojtěch Pešata 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 24.60 7.50
5 Sebastian Olive KlučarSebastian Olive Klučar 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 24.93 5.00
6 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 25.19 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.84 23.50
2 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 21.16 22.00
3 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 24.67 6.00
4 Ondřej ŽivnýOndřej Živný 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 25.22 2.00
5 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 25.35 1.00
6 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 25.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 20.84 23.50
1 3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.84 23.50
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 21.16 22.00
4 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 21.60 21.00
5 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.25 20.00
6 David HavlenaDavid Havlena 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 22.76 19.00
7 Karel KřížKarel Kříž 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 22.86 18.00
8 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 23.15 17.00
9 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 23.22 16.00
10 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 23.31 15.00
11 Denis FilipDenis Filip 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 23.37 14.00
12 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 23.72 13.00
13 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 24.09 12.00
14 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 24.25 11.00
15 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 24.49 10.00
16 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 1 24.57 9.00
17 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 24.60 7.50
17 Vojtěch PešataVojtěch Pešata 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 24.60 7.50
19 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 24.67 6.00
20 Sebastian Olive KlučarSebastian Olive Klučar 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 24.93 5.00
21 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 25.17 4.00
22 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 25.19 3.00
23 Ondřej ŽivnýOndřej Živný 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 25.22 2.00
24 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 25.35 1.00
25 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 25.55
26 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 25.74
27 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 25.96
Jan KorandaJan Koranda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 DNS
Adam CeleckýAdam Celecký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.30 23.00
2 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 21.36 22.00
3 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 21.62 20.00
4 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 21.74 19.00
5 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 21.87 18.00
6 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.27 16.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.61 21.00
2 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 22.57 15.00
3 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 22.77 13.00
4 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 23.49 11.00
5 Veronika BruijnováVeronika Bruijnová 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 25.12 7.00
6 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 26.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 14:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.65 14.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.32 12.00
3 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 24.55 8.00
4 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 25.32 5.00
5 Magda LinhartováMagda Linhartová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 25.67 4.00
6 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 27.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 20.65 24.00
2 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 23.50 10.00
3 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 25.88 3.00
4 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 25.89 2.00
5 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 28.13
6 Veronika AlbrechtováVeronika Albrechtová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 29.56
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 14:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.83
2 Kateřina JiráskováKateřina Jirásková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 21.94 17.00
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 23.97 9.00
4 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 25.18 6.00
5 Ester VanišováEster Vanišová 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 25.93 1.00
6 Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 26.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 20.65 24.00
2 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.30 23.00
3 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 21.36 22.00
4 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.61 21.00
5 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 21.62 20.00
6 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 21.74 19.00
7 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.83
8 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 21.87 18.00
9 Kateřina JiráskováKateřina Jirásková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 21.94 17.00
10 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.27 16.00
11 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 22.57 15.00
12 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.65 14.00
13 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 22.77 13.00
14 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.32 12.00
15 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 23.49 11.00
16 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 23.50 10.00
17 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 23.97 9.00
18 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 24.55 8.00
19 Veronika BruijnováVeronika Bruijnová 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 25.12 7.00
20 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 25.18 6.00
21 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 25.32 5.00
22 Magda LinhartováMagda Linhartová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 25.67 4.00
23 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 25.88 3.00
24 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 25.89 2.00
25 Ester VanišováEster Vanišová 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 1 25.93 1.00
26 Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 26.03
27 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 26.38
28 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 27.53
29 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 28.13
30 Veronika AlbrechtováVeronika Albrechtová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 29.56

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:28.99 24.00
2 2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 2:30.43 23.00
3 5 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 2:52.07 20.00
4 4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:55.90 19.00
5 7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 2:58.00 18.00
6 8 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 2:58.93 16.00
7 9 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 9 3:01.69 14.00
8 6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 3:04.10 12.00
9 11 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:08.24 11.00
10 10 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:17.52 9.00
MS 13 Filip KočíFilip Kočí 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 3:10.28
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 2:45.60 21.50
2 3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 2:45.60 21.50
3 6 Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:58.44 17.00
4 8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 3:00.41 15.00
5 14 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 3:02.46 13.00
6 9 Patrik ManychPatrik Manych 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 3:16.54 10.00
7 15 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 10 3:18.98 8.00
8 7 Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 3:19.86 7.00
9 13 Jakub MyškaJakub Myška 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 8 3:32.53 6.00
5 Jakub CoculaJakub Cocula 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:28.99 24.00
2 2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 2:30.43 23.00
3 4 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 2:45.60 21.50
3 3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 2:45.60 21.50
5 5 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 2:52.07 20.00
6 4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:55.90 19.00
7 7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 2:58.00 18.00
8 6 Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:58.44 17.00
9 8 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 2:58.93 16.00
10 8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 3:00.41 15.00
11 9 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 9 3:01.69 14.00
12 14 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 3:02.46 13.00
13 6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 3:04.10 12.00
14 11 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:08.24 11.00
15 13 Filip KočíFilip Kočí 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 3:10.28
16 9 Patrik ManychPatrik Manych 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 3:16.54 10.00
17 10 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:17.52 9.00
18 15 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 10 3:18.98 8.00
19 7 Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 3:19.86 7.00
20 13 Jakub MyškaJakub Myška 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 8 3:32.53 6.00
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 DNS
5 Jakub CoculaJakub Cocula 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:33.43 24.00
2 8 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 2:52.66 23.00
3 4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:52.97 22.00
4 5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:55.55 21.00
5 13 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 13 2:57.72 19.00
6 2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:58.88 18.00
7 9 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 9 3:02.97 15.00
8 6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 3:05.05 13.00
9 3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:05.84 11.00
10 12 Anna KrabsováAnna Krabsová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 3:08.90 10.00
11 7 Eliška KryštofováEliška Kryštofová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 3:13.29 8.00
MS 10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:08.66
11 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 2:57.01 20.00
2 7 Magdalena HoškováMagdalena Hošková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 3:00.33 17.00
3 5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 3:02.10 16.00
4 3 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 3:04.36 14.00
5 18 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 12 3:05.82 12.00
6 17 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:12.81 9.00
7 16 Julie PánkováJulie Pánková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 3:13.81 7.00
8 4 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 3:16.49 6.00
9 15 Natalia PakurováNatalia Pakurová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 9 3:17.91 5.00
10 8 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 3:43.48 4.00
11 14 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 4:04.20 3.00
9 Michaela KřížováMichaela Křížová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
19 Karolína ZítkováKarolína Zítková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 13 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:33.43 24.00
2 8 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 2:52.66 23.00
3 4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:52.97 22.00
4 5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:55.55 21.00
5 6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 2:57.01 20.00
6 13 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 13 2:57.72 19.00
7 2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:58.88 18.00
8 7 Magdalena HoškováMagdalena Hošková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 3:00.33 17.00
9 5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 3:02.10 16.00
10 9 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 9 3:02.97 15.00
11 3 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 3:04.36 14.00
12 6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 3:05.05 13.00
13 18 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 12 3:05.82 12.00
14 3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:05.84 11.00
15 10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:08.66
16 12 Anna KrabsováAnna Krabsová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 3:08.90 10.00
17 17 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:12.81 9.00
18 7 Eliška KryštofováEliška Kryštofová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 3:13.29 8.00
19 16 Julie PánkováJulie Pánková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 3:13.81 7.00
20 4 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 3:16.49 6.00
21 15 Natalia PakurováNatalia Pakurová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 9 3:17.91 5.00
22 8 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 3:43.48 4.00
23 14 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 4:04.20 3.00
11 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 DNS
9 Michaela KřížováMichaela Křížová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
19 Karolína ZítkováKarolína Zítková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 13 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.90 23.00
2 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.54 19.00
3 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 12.73 17.00
4 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 12.80 16.00
5 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 12.95 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:55) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 13.69 13.00
2 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 13.81 12.00
3 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.99 10.00
4 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 14.04 9.00
5 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 16.69 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 11.55 24.00
2 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 12.32 21.00
3 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 12.52 20.00
4 Matěj DoleželMatěj Doležel 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 13.89 11.00
Oliver SteinerOliver Steiner 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 22.00
2 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 12.63 18.00
3 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 13.27 14.00
4 Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 15.02 8.00
Matyáš StejskalMatyáš Stejskal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 11.55 24.00
2 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.90 23.00
3 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 22.00
4 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 12.32 21.00
5 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 12.52 20.00
6 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.54 19.00
7 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 12.63 18.00
8 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 12.73 17.00
9 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 12.80 16.00
10 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 12.95 15.00
11 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 13.27 14.00
12 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 13.69 13.00
13 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 13.81 12.00
14 Matěj DoleželMatěj Doležel 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 13.89 11.00
15 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.99 10.00
16 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 14.04 9.00
17 Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 15.02 8.00
18 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 16.69 7.00
Oliver SteinerOliver Steiner 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 DNS
Matyáš StejskalMatyáš Stejskal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 11.14 24.00
2 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.58 22.00
3 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 11.60 21.00
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 12.52 18.00
5 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 12.71 17.00
6 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 14.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 13.00 14.00
2 Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 13.47 9.50
3 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 13.72 7.00
4 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 15.56
5 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 18.42
Ema VečerkováEma Večerková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 12.02 20.00
2 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.12 19.00
3 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 12.94 15.50
4 Lucie SalačováLucie Salačová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.12 13.00
5 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 13.84 5.00
6 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 14.52 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 11.27 23.00
2 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.43 11.00
3 Tereza VespalcováTereza Vespalcová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 13.47 9.50
4 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.69 8.00
5 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 13.74 6.00
6 Anna BirhanzlováAnna Birhanzlová 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 15.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.94 15.50
2 Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 13.28 12.00
3 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 14.02 4.00
4 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 14.17 3.00
5 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 14.18 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 11.14 24.00
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 11.27 23.00
3 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.58 22.00
4 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 11.60 21.00
5 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 12.02 20.00
6 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.12 19.00
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 12.52 18.00
8 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 12.71 17.00
9 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 12.94 15.50
9 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 12.94 15.50
11 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 13.00 14.00
12 Lucie SalačováLucie Salačová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.12 13.00
13 Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 13.28 12.00
14 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.43 11.00
15 Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 13.47 9.50
15 Tereza VespalcováTereza Vespalcová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 13.47 9.50
17 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.69 8.00
18 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 13.72 7.00
19 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 13.74 6.00
20 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 13.84 5.00
21 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 14.02 4.00
22 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 14.17 3.00
23 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 14.18 2.00
24 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 14.52 1.00
25 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 14.98
26 Anna BirhanzlováAnna Birhanzlová 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 15.06
27 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 15.56
28 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 18.42
Ema VečerkováEma Večerková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 33.09 8.00
2 Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 33.13 7.00
3 Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 33.78 5.00
4 Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 34.18 4.00
5 Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 34.26 2.00
6 Machová, Görglová, Hegar, Koukal Machová, Görglová, Hegar, Koukal SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 35.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doležalová, Labuť, Bělohlávek Doležalová, Labuť, Bělohlávek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 32.13 11.00
2 Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 33.77 6.00
3 Izáková, Drábová, Burian, Sikač Izáková, Drábová, Burian, Sikač ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 35.19
4 Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 35.20
5 Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 35.36
6 Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 36.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 34.24 3.00
2 Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 35.06
3 Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 35.89
4 Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 36.59
5 Kahle, Fílová, Holý, Konečný Kahle, Fílová, Holý, Konečný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 37.32
6 Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 38.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 34.72
2 Němečková, Křenová, Michal, Lauber Němečková, Křenová, Michal, Lauber Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.64
3 Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 39.32
4 Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 41.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 33.02 9.00
2 Motešická, Kryštofová, Špoutil Motešická, Kryštofová, Špoutil Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 34.67 1.00
3 Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 35.79
4 Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 37.97
5 Valešová, Češková, Živný, Časar Valešová, Češková, Živný, Časar Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 39.02
6 Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 41.12
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 36.20
2 Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 38.12
3 Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 38.40
4 Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 39.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doležalová, Labuť, Bělohlávek Doležalová, Labuť, Bělohlávek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 32.13 11.00
2 Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 33.02 9.00
3 Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 33.09 8.00
4 Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 33.13 7.00
5 Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 33.77 6.00
6 Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 33.78 5.00
7 Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 34.18 4.00
8 Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 34.24 3.00
9 Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 34.26 2.00
10 Motešická, Kryštofová, Špoutil Motešická, Kryštofová, Špoutil Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 34.67 1.00
11 Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 34.72
12 Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 35.06
13 Machová, Görglová, Hegar, Koukal Machová, Görglová, Hegar, Koukal SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 35.17
14 Izáková, Drábová, Burian, Sikač Izáková, Drábová, Burian, Sikač ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 35.19
15 Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 35.20
16 Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 35.36
17 Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 35.79
18 Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 35.89
19 Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 36.20
20 Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 36.49
21 Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 36.59
22 Kahle, Fílová, Holý, Konečný Kahle, Fílová, Holý, Konečný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 37.32
23 Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 37.97
24 Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 38.12
25 Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 38.40
26 Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 38.57
27 Němečková, Křenová, Michal, Lauber Němečková, Křenová, Michal, Lauber Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.64
28 Valešová, Češková, Živný, Časar Valešová, Češková, Živný, Časar Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 39.02
29 Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 39.11
30 Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 39.32
31 Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 41.12
32 Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 41.22

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.131.181.221.261.291.321.351.381.411.441.47 Body
1 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.35 24.00
2 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.32 23.00
3 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.29 22.00
4 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.26 21.00
5 Ondřej MašekOndřej Mašek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.26 20.00
6 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 1.22 19.00
7 Petr MouchaPetr Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.22 18.00
8 Petr LabuťPetr Labuť
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.18 17.00
9 Marek MěchuraMarek Měchura
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.18 16.00
10 Jan KnoblochJan Knobloch
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 1.18 15.00
11 Ondřej AdamíkOndřej Adamík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.13 14.00
12 Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.08 13.00
13 Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.08 12.00
13 Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 DNS
Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 DNS
Jakub KarčJakub Karč
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 DNS
Tadeáš HavelTadeáš Havel
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 NM
Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.031.081.131.171.201.231.261.291.321.35 Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.38 24.00
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.35 23.00
3 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.29 22.00
4 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.26 21.00
5 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.23 20.00
6 Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.23 19.00
7 Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.20 18.00
8= Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.17 16.50
8= 5 Františka GötzováFrantiška Götzová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 1.17 16.50
10 Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 1.17 15.00
11 Karolína ZídkováKarolína Zídková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 1.17 14.00
12 Lenka KřenováLenka Křenová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
05 1.17 13.00
13 Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.17 12.00
14= Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.13 10.50
14= Eliška JebaváEliška Jebavá
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 1.13 10.50
16 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1.13 9.00
17= Rebeka ZlesákováRebeka Zlesáková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.08 7.50
17= Kristýna VoháňkováKristýna Voháňková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 1.08 7.50
19 Anna MatuškováAnna Matušková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.08 6.00
20 Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 1.08 5.00
21 Magdalena MandováMagdalena Mandová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.03 4.00
MS Anna SopkováAnna Sopková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 1.08
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 DNS
Anna TaylorAnna Taylor
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 DNS
Alžběta MusilováAlžběta Musilová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 NM
Anna ValešováAnna Valešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
05 NM
Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 NM
Vivien Tess HofmanováVivien Tess Hofmanová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 NM
Anna KunertováAnna Kunertová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 NM
Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 NM
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 4.26 +0.1 m/s 0.0 24.00
2 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 4.20 +0.2 m/s 0.0 23.00
3 Tobiáš BartošTobiáš Bartoš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 4.06 +1.6 m/s 0.0 22.00
4 Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.92 +0.7 m/s 0.0 21.00
5 Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 3.79 +0.5 m/s 0.0 20.00
6 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 3.72 +0.7 m/s 0.0 19.00
7 Dominik KlečkaDominik Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.68 +1.1 m/s 0.0 18.00
8 Matěj DoleželMatěj Doležel
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 3.68 +1.5 m/s 0.0 17.00
9 Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 3.65 +0.9 m/s 0.0 16.00
10 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 3.63 +0.0 m/s 0.0 15.00
11 Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 3.62 +1.0 m/s 0.0 14.00
12 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 3.50 +2.8 m/s 0.0 13.00
13 František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3.49 +1.0 m/s 0.0 12.00
14 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 3.49 +0.3 m/s 0.0 11.00
15 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.43 +0.0 m/s 0.0 10.00
16 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 3.42 +0.9 m/s 0.0 9.00
17 Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.25 +0.2 m/s 0.0 8.00
18 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 3.19 +0.7 m/s 0.0 7.00
19 Oliver SteinerOliver Steiner
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 2.35 +0.6 m/s 0.0 6.00
Matyáš StejskalMatyáš Stejskal
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 4.28 +0.5 m/s 0.0 24.00
2 Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 4.27 +0.0 m/s 0.0 23.00
3 Eva IzákováEva Izáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 4.23 +0.0 m/s 0.0 22.00
4 Monika ProkopováMonika Prokopová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 4.10 +0.6 m/s 0.0 21.00
5 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 4.06 +0.7 m/s 0.0 20.00
6 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 4.02 +0.1 m/s 0.0 19.00
7 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 3.81 +0.0 m/s 0.0 18.00
8 Magdalena TepláMagdalena Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.76 +0.5 m/s 0.0 17.00
9 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 3.72 +0.9 m/s 0.0 16.00
10 Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.72 +0.3 m/s 0.0 15.00
11 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 3.69 +0.1 m/s 0.0 14.00
12 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.68 +0.2 m/s 0.0 13.00
13 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 3.66 +0.8 m/s 0.0 12.00
14 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 3.61 +0.0 m/s 0.0 11.00
15 Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 3.49 +0.1 m/s 0.0 10.00
16 Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 3.45 +0.0 m/s 0.0 9.00
17 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3.40 +1.6 m/s 0.0 8.00
18 Kateřina WolfováKateřina Wolfová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 3.40 +1.3 m/s 0.0 7.00
19 Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
05 3.37 +0.1 m/s 0.0 6.00
20 Anna KordíkováAnna Kordíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 3.27 +0.4 m/s 0.0 5.00
21 Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 3.24 +0.1 m/s 0.0 4.00
22 Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.19 +0.2 m/s 0.0 3.00
23 Tereza VespalcováTereza Vespalcová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.19 +0.0 m/s 0.0 2.00
24 Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.19 +1.0 m/s 0.0 1.00
25 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 3.17 +0.0 m/s 0.0
26 Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 2.93 +0.2 m/s 0.0
27 Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 2.86 +0.7 m/s 0.0
28 Anna BirhanzlováAnna Birhanzlová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 2.77 +0.0 m/s 0.0
Ema VečerkováEma Večerková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 DNS 0.0
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 08.90 0.0 24.00
2 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 08.05 0.0 23.00
3 Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 08.03 0.0 22.00
4 Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 08.01 0.0 21.00
5 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 07.89 0.0 20.00
6 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 07.84 0.0 19.00
7 Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 07.66 0.0 18.00
8 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 07.57 0.0 17.00
9 Alžběta MarešováAlžběta Marešová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 07.13 0.0 16.00
10 Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 07.11 0.0 15.00
11 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 06.88 0.0 14.00
12 Anna VoseckáAnna Vosecká
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 06.77 0.0 13.00
13 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 06.36 0.0 12.00
14 Kateřina JiráskováKateřina Jirásková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 06.35 0.0 11.00
15 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 06.33 0.0 10.00
16 Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 06.13 0.0 9.00
17 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 05.85 0.0 8.00
18 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 05.84 0.0 7.00
19 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 05.80 0.0 6.00
20 Ester VanišováEster Vanišová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 05.33 0.0 5.00
21 Veronika BruijnováVeronika Bruijnová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
05 05.33 0.0 4.00
22 Eliška PekárkováEliška Pekárková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
05 05.20 0.0 3.00
23 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 05.12 0.0 2.00
24 Veronika AlbrechtováVeronika Albrechtová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 04.90 0.0 1.00
25 Zuzana DemekeZuzana Demeke
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 04.84 0.0
26 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 04.72 0.0
27 Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 04.26 0.0
28 Magda LinhartováMagda Linhartová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 03.88 0.0
29 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 03.58 0.0
Ema VečerkováEma Večerková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 NM 0.0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 08.68 0.0 24.00
2 3 Bruno JakešBruno Jakeš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 08.21 0.0 23.00
3 3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 08.18 0.0 22.00
4 Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 07.88 0.0 21.00
5 Denis FilipDenis Filip
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 07.02 0.0 20.00
6 Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 06.62 0.0 19.00
7 David HavlenaDavid Havlena
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
05 06.36 0.0 18.00
8 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 06.12 0.0 17.00
9 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 06.10 0.0 16.00
10 Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 06.07 0.0 15.00
11 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 05.99 0.0 14.00
12 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 05.92 0.0 13.00
13 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 05.55 0.0 12.00
14 Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 05.54 0.0 11.00
15 Sebastian Olive KlučarSebastian Olive Klučar
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 05.49 0.0 10.00
16 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 05.31 0.0 9.00
17 Karel KřížKarel Kříž
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 05.19 0.0 8.00
18 Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 05.16 0.0 7.00
19 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 05.04 0.0 6.00
20 Ondřej ŽivnýOndřej Živný
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 04.97 0.0 5.00
21 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 04.86 0.0 4.00
22 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 04.85 0.0 3.00
23 Bruno KubíkBruno Kubík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 04.70 0.0 2.00
24 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 04.44 0.0 1.00
25 Jan VačkářJan Vačkář
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 04.36 0.0
26 Vojtěch PešataVojtěch Pešata
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 03.82 0.0
27 Filip HolýFilip Holý
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 03.75 0.0
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 DNS 0.0
Jan KorandaJan Koranda
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 DNS 0.0
Adam CeleckýAdam Celecký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Andrej KaraAndrej Kara
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 49.58 0.0 24.00
2 4 Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 48.22 0.0 23.00
3 14 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 44.32 0.0 22.00
4 3 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 43.82 0.0 21.00
5 13 Jakub MyškaJakub Myška
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 43.24 0.0 20.00
6 8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 38.97 0.0 19.00
7 15 Radek SvozilRadek Svozil
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 38.81 0.0 18.00
8 8 Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 38.19 0.0 17.00
9 4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 37.87 0.0 16.00
10 6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 33.97 0.0 15.00
11 12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 32.25 0.0 14.00
12 13 Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 26.09 0.0 13.00
13 11 Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 25.88 0.0 12.00
14 9 Patrik ManychPatrik Manych
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 25.86 0.0 11.00
15 5 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 25.73 0.0 10.00
16 7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 24.67 0.0 9.00
17 2 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 24.29 0.0 8.00
18 10 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 23.23 0.0 7.00
19 7 Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 20.32 0.0 6.00
20 9 Mathias LauberMathias Lauber
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 17.89 0.0 5.00
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 37.82 0.0 24.00
2 5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 36.46 0.0 23.00
3 6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 33.29 0.0 22.00
4 14 Nela DorazinováNela Dorazinová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 32.83 0.0 21.00
5 13 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 30.92 0.0 20.00
6 6 Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 27.81 0.0 19.00
7 3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 27.27 0.0 18.00
8 7 Eliška KryštofováEliška Kryštofová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 25.61 0.0 17.00
9 17 Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 25.57 0.0 16.00
10 14 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 25.45 0.0 15.00
11 12 Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 25.02 0.0 14.00
12 2 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 24.31 0.0 13.00
13 7 Magdalena HoškováMagdalena Hošková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 24.15 0.0 12.00
14 4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 21.63 0.0 11.00
15 8 Barbora StodolováBarbora Stodolová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 21.49 0.0 10.00
16 8 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 21.05 0.0 9.00
17 5 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 20.79 0.0 8.00
18 4 Kristina StrakováKristina Straková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 18.80 0.0 7.00
19 3 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 18.38 0.0 6.00
20 9 Natálie HanleyNatálie Hanley
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 18.21 0.0 5.00
21 15 Natalia PakurováNatalia Pakurová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 18.03 0.0 4.00
22 16 Julie PánkováJulie Pánková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 14.01 0.0 3.00
MS 10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 24.59
19 Karolína ZítkováKarolína Zítková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 DNS 0.0
9 Michaela KřížováMichaela Křížová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 DNS 0.0
11 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků