3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B
Praha - Děkanka (31. 5. 2018)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:10) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Filip KočíFilip Kočí | 07 | SC Radotín Praha B | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 08.07 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 09.13 | 21.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 06 | Spartak Praha 4 A | 2 | 09.24 | 19.00 | |||||||||||||
4 | Petr MouchaPetr Moucha | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.38 | 16.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej AdamíkOndřej Adamík | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.78 | 14.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:10) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub KarčJakub Karč | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha A | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 A | 1 | 08.79 | 23.00 | |||||||||||||
2 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.91 | 22.00 | |||||||||||||
3 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 09.31 | 17.00 | |||||||||||||
4 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 10.68 | 10.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 14:10) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.16 | 20.00 | |||||||||||||
2 | Filip SurjomartonoFilip Surjomartono | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.27 | 18.00 | |||||||||||||
3 | Adam SolarAdam Solar | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 09.43 | 15.00 | |||||||||||||
4= | Tomáš MlčochTomáš Mlčoch | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 10.11 | 12.50 | |||||||||||||
4= | Jan KnoblochJan Knobloch | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 10.11 | 12.50 | |||||||||||||
6 | Tadeáš HavelTadeáš Havel | 06 | VSK FTVS Praha | 3 | 10.12 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 08.07 | 24.00 | |||
2 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 A | 1 | 08.79 | 23.00 | |||
3 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.91 | 22.00 | |||
4 | Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 09.13 | 21.00 | |||
5 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 09.16 | 20.00 | |||
6 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 06 | Spartak Praha 4 A | 2 | 09.24 | 19.00 | |||
7 | Filip SurjomartonoFilip Surjomartono | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.27 | 18.00 | |||
8 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 09.31 | 17.00 | |||
9 | Petr MouchaPetr Moucha | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.38 | 16.00 | |||
10 | Adam SolarAdam Solar | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 09.43 | 15.00 | |||
11 | Ondřej AdamíkOndřej Adamík | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.78 | 14.00 | |||
12 | Tomáš MlčochTomáš Mlčoch | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 10.11 | 12.50 | |||
12 | Jan KnoblochJan Knobloch | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 10.11 | 12.50 | |||
14 | Tadeáš HavelTadeáš Havel | 06 | VSK FTVS Praha | 3 | 10.12 | 11.00 | |||
15 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 10.68 | 10.00 | |||
13 | Filip KočíFilip Kočí | 07 | SC Radotín Praha B | 6 | DNS | ||||
Jakub KarčJakub Karč | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||
Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha A | 6 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:20) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha A | 3 | 08.53 | 24.00 | |||||||||||||
2 | 5 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.78 | 22.00 | ||||||||||||
3 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 A | 6 | 08.81 | 21.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 08.82 | 20.00 | |||||||||||||
5 | Julie FrantováJulie Frantová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.87 | 19.00 | |||||||||||||
6 | Karolína ŠimkováKarolína Šimková | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 08.93 | 18.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:20) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 08.96 | 17.00 | |||||||||||||
2 | Ema MarušincováEma Marušincová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.03 | 16.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 09.12 | 15.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 09.46 | 12.00 | |||||||||||||
5 | Eliška UngerováEliška Ungerová | 07 | SC Radotín Praha A | 3 | 09.75 | 9.00 | |||||||||||||
6 | Rebeka ZlesákováRebeka Zlesáková | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.85 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:20) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 09.63 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 B | 3 | 09.70 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.79 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Alžběta MusilováAlžběta Musilová | 07 | SC Radotín Praha B | 6 | 10.55 | ||||||||||||||
5 | Magdalena MandováMagdalena Mandová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 10.77 | ||||||||||||||
MS | Anna SopkováAnna Sopková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:20) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.73 | 23.00 | |||||||||||||
2 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.76 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Anna MatuškováAnna Matušková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 10.03 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Sára ŠtěpánováSára Štěpánová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 10.13 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Eliška JebaváEliška Jebavá | 07 | VSK FTVS Praha | 3 | 10.31 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:20) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.91 | ||||||||||||||
2 | Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.39 | 14.00 | |||||||||||||
3 | Vivien Tess HofmanováVivien Tess Hofmanová | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | 10.38 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Anna ValešováAnna Valešová | 05 | Spartak Praha 4 B | 2 | 10.62 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (čt, 31.5.2018 - 13:20) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna TaylorAnna Taylor | 07 | SC Radotín Praha B | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Karolína ZídkováKarolína Zídková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.44 | 13.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna VoháňkováKristýna Voháňková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 10.35 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Anna KunertováAnna Kunertová | 07 | VSK FTVS Praha | 3 | 11.29 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha A | 3 | 08.53 | 24.00 | |||
2 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.73 | 23.00 | |||
3 | 5 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.78 | 22.00 | ||
4 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 A | 6 | 08.81 | 21.00 | |||
5 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 08.82 | 20.00 | |||
6 | Julie FrantováJulie Frantová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 08.87 | 19.00 | |||
7 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.91 | ||||
8 | Karolína ŠimkováKarolína Šimková | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 08.93 | 18.00 | |||
9 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 08.96 | 17.00 | |||
10 | Ema MarušincováEma Marušincová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.03 | 16.00 | |||
11 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 09.12 | 15.00 | |||
12 | Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.39 | 14.00 | |||
13 | Karolína ZídkováKarolína Zídková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.44 | 13.00 | |||
14 | Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 09.46 | 12.00 | |||
15 | Anežka HejdováAnežka Hejdová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 09.63 | 11.00 | |||
16 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 B | 3 | 09.70 | 10.00 | |||
17 | Eliška UngerováEliška Ungerová | 07 | SC Radotín Praha A | 3 | 09.75 | 9.00 | |||
18 | Anna SopkováAnna Sopková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 09.76 | ||||
18 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.76 | 8.00 | |||
20 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.79 | 7.00 | |||
21 | Rebeka ZlesákováRebeka Zlesáková | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.85 | 6.00 | |||
22 | Anna MatuškováAnna Matušková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 10.03 | 5.00 | |||
23 | Sára ŠtěpánováSára Štěpánová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 10.13 | 4.00 | |||
24 | Eliška JebaváEliška Jebavá | 07 | VSK FTVS Praha | 3 | 10.31 | 3.00 | |||
25 | Kristýna VoháňkováKristýna Voháňková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 10.35 | 2.00 | |||
26 | Vivien Tess HofmanováVivien Tess Hofmanová | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | 10.38 | 1.00 | |||
27 | Alžběta MusilováAlžběta Musilová | 07 | SC Radotín Praha B | 6 | 10.55 | ||||
28 | Anna ValešováAnna Valešová | 05 | Spartak Praha 4 B | 2 | 10.62 | ||||
29 | Magdalena MandováMagdalena Mandová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 10.77 | ||||
30 | Anna KunertováAnna Kunertová | 07 | VSK FTVS Praha | 3 | 11.29 | ||||
Anna TaylorAnna Taylor | 07 | SC Radotín Praha B | 4 | DNS |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan KorandaJan Koranda | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Filip JanoušekFilip Janoušek | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 22.25 | 20.00 | |||||||||||||
2 | Adam KoukalAdam Koukal | 06 | SC Radotín Praha A | 3 | 23.22 | 16.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 23.31 | 15.00 | |||||||||||||
4 | Filip KonečnýFilip Konečný | 05 | SC Radotín Praha A | 5 | 23.72 | 13.00 | |||||||||||||
5 | Filip MrštnýFilip Mrštný | 06 | SC Radotín Praha B | 1 | 24.57 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis FilipDenis Filip | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 23.37 | 14.00 | |||||||||||||
2 | Bruno KubíkBruno Kubík | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 24.09 | 12.00 | |||||||||||||
3 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 24.49 | 10.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 25.17 | 4.00 | |||||||||||||
5 | František ChybaFrantišek Chyba | 05 | SC Radotín Praha A | 6 | 25.55 | ||||||||||||||
6 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 25.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam CeleckýAdam Celecký | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch CádraVojtěch Cádra | 05 | SC Radotín Praha A | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | 3 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 20.84 | 23.50 | ||||||||||||
2 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 21.60 | 21.00 | |||||||||||||
3 | Karel KřížKarel Kříž | 07 | VSK FTVS Praha | 6 | 22.86 | 18.00 | |||||||||||||
4 | Filip HolýFilip Holý | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 24.60 | 7.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:00) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HavlenaDavid Havlena | 05 | Spartak Praha 4 B | 1 | 22.76 | 19.00 | |||||||||||||
2 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | 23.15 | 17.00 | |||||||||||||
3 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha A | 5 | 24.25 | 11.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch PešataVojtěch Pešata | 07 | VSK FTVS Praha | 6 | 24.60 | 7.50 | |||||||||||||
5 | Sebastian Olive KlučarSebastian Olive Klučar | 06 | VSK FTVS Praha | 2 | 24.93 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč | 07 | SC Radotín Praha A | 4 | 25.19 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 20.84 | 23.50 | ||||||||||||
2 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.16 | 22.00 | |||||||||||||
3 | Filip NovákFilip Novák | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 24.67 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej ŽivnýOndřej Živný | 06 | Spartak Praha 4 B | 6 | 25.22 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Jan VačkářJan Vačkář | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | 25.35 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín | 06 | SC Radotín Praha B | 3 | 25.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 20.84 | 23.50 | ||
1 | 3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 20.84 | 23.50 | ||
3 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.16 | 22.00 | |||
4 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 21.60 | 21.00 | |||
5 | Filip JanoušekFilip Janoušek | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 22.25 | 20.00 | |||
6 | David HavlenaDavid Havlena | 05 | Spartak Praha 4 B | 1 | 22.76 | 19.00 | |||
7 | Karel KřížKarel Kříž | 07 | VSK FTVS Praha | 6 | 22.86 | 18.00 | |||
8 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | 23.15 | 17.00 | |||
9 | Adam KoukalAdam Koukal | 06 | SC Radotín Praha A | 3 | 23.22 | 16.00 | |||
10 | Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 23.31 | 15.00 | |||
11 | Denis FilipDenis Filip | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 23.37 | 14.00 | |||
12 | Filip KonečnýFilip Konečný | 05 | SC Radotín Praha A | 5 | 23.72 | 13.00 | |||
13 | Bruno KubíkBruno Kubík | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 24.09 | 12.00 | |||
14 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha A | 5 | 24.25 | 11.00 | |||
15 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 24.49 | 10.00 | |||
16 | Filip MrštnýFilip Mrštný | 06 | SC Radotín Praha B | 1 | 24.57 | 9.00 | |||
17 | Filip HolýFilip Holý | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 24.60 | 7.50 | |||
17 | Vojtěch PešataVojtěch Pešata | 07 | VSK FTVS Praha | 6 | 24.60 | 7.50 | |||
19 | Filip NovákFilip Novák | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 24.67 | 6.00 | |||
20 | Sebastian Olive KlučarSebastian Olive Klučar | 06 | VSK FTVS Praha | 2 | 24.93 | 5.00 | |||
21 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 25.17 | 4.00 | |||
22 | Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč | 07 | SC Radotín Praha A | 4 | 25.19 | 3.00 | |||
23 | Ondřej ŽivnýOndřej Živný | 06 | Spartak Praha 4 B | 6 | 25.22 | 2.00 | |||
24 | Jan VačkářJan Vačkář | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | 25.35 | 1.00 | |||
25 | František ChybaFrantišek Chyba | 05 | SC Radotín Praha A | 6 | 25.55 | ||||
26 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 25.74 | ||||
27 | Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín | 06 | SC Radotín Praha B | 3 | 25.96 | ||||
Jan KorandaJan Koranda | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | DNS | |||||
Adam CeleckýAdam Celecký | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | DNS | |||||
Vojtěch CádraVojtěch Cádra | 05 | SC Radotín Praha A | 2 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:30) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 21.30 | 23.00 | |||||||||||||
2 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha A | 4 | 21.36 | 22.00 | |||||||||||||
3 | Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 21.62 | 20.00 | |||||||||||||
4 | Anna VoseckáAnna Vosecká | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 21.74 | 19.00 | |||||||||||||
5 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 A | 1 | 21.87 | 18.00 | |||||||||||||
6 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 22.27 | 16.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:30) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DrábováEliška Drábová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 21.61 | 21.00 | |||||||||||||
2 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 22.57 | 15.00 | |||||||||||||
3 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha A | 4 | 22.77 | 13.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana DemekeZuzana Demeke | 05 | SC Radotín Praha A | 6 | 23.49 | 11.00 | |||||||||||||
5 | Veronika BruijnováVeronika Bruijnová | 05 | SC Radotín Praha B | 5 | 25.12 | 7.00 | |||||||||||||
6 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 26.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 14:30) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína NeufusováKarolína Neufusová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 22.65 | 14.00 | |||||||||||||
2 | Nikola PlacháNikola Plachá | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 23.32 | 12.00 | |||||||||||||
3 | Lucie BöhmováLucie Böhmová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 24.55 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anna SellnerováAnna Sellnerová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 25.32 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Magda LinhartováMagda Linhartová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 25.67 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová | 07 | SC Radotín Praha B | 2 | 27.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 14:30) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta MarešováAlžběta Marešová | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 20.65 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.50 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Michaela HazdrováMichaela Hazdrová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 25.88 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Magdalena KolářováMagdalena Kolářová | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 25.89 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková | 06 | SC Radotín Praha A | 1 | 28.13 | ||||||||||||||
6 | Veronika AlbrechtováVeronika Albrechtová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 29.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 14:30) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.83 | ||||||||||||||
2 | Kateřina JiráskováKateřina Jirásková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 21.94 | 17.00 | |||||||||||||
3 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha A | 4 | 23.97 | 9.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina PrunarováKateřina Prunarová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.18 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Ester VanišováEster Vanišová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 25.93 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Eliška PekárkováEliška Pekárková | 05 | SC Radotín Praha B | 5 | 26.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta MarešováAlžběta Marešová | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 20.65 | 24.00 | |||
2 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 21.30 | 23.00 | |||
3 | Karolína GörglováKarolína Görglová | 05 | SC Radotín Praha A | 4 | 21.36 | 22.00 | |||
4 | Eliška DrábováEliška Drábová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 21.61 | 21.00 | |||
5 | Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 21.62 | 20.00 | |||
6 | Anna VoseckáAnna Vosecká | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 21.74 | 19.00 | |||
7 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.83 | ||||
8 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 A | 1 | 21.87 | 18.00 | |||
9 | Kateřina JiráskováKateřina Jirásková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 21.94 | 17.00 | |||
10 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 22.27 | 16.00 | |||
11 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 22.57 | 15.00 | |||
12 | Karolína NeufusováKarolína Neufusová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 22.65 | 14.00 | |||
13 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha A | 4 | 22.77 | 13.00 | |||
14 | Nikola PlacháNikola Plachá | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 23.32 | 12.00 | |||
15 | Zuzana DemekeZuzana Demeke | 05 | SC Radotín Praha A | 6 | 23.49 | 11.00 | |||
16 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.50 | 10.00 | |||
17 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha A | 4 | 23.97 | 9.00 | |||
18 | Lucie BöhmováLucie Böhmová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 24.55 | 8.00 | |||
19 | Veronika BruijnováVeronika Bruijnová | 05 | SC Radotín Praha B | 5 | 25.12 | 7.00 | |||
20 | Kateřina PrunarováKateřina Prunarová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.18 | 6.00 | |||
21 | Anna SellnerováAnna Sellnerová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 25.32 | 5.00 | |||
22 | Magda LinhartováMagda Linhartová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 25.67 | 4.00 | |||
23 | Michaela HazdrováMichaela Hazdrová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 25.88 | 3.00 | |||
24 | Magdalena KolářováMagdalena Kolářová | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 25.89 | 2.00 | |||
25 | Ester VanišováEster Vanišová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 25.93 | 1.00 | |||
26 | Eliška PekárkováEliška Pekárková | 05 | SC Radotín Praha B | 5 | 26.03 | ||||
27 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 26.38 | ||||
28 | Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová | 07 | SC Radotín Praha B | 2 | 27.53 | ||||
29 | Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková | 06 | SC Radotín Praha A | 1 | 28.13 | ||||
30 | Veronika AlbrechtováVeronika Albrechtová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 29.56 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 12 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:28.99 | 24.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 A | 2 | 2:30.43 | 23.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 2:52.07 | 20.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:55.90 | 19.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | SC Radotín Praha A | 7 | 2:58.00 | 18.00 | ||||||||||||
6 | 8 | Kryštof MichalKryštof Michal | 06 | Spartak Praha 4 B | 8 | 2:58.93 | 16.00 | ||||||||||||
7 | 9 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 B | 9 | 3:01.69 | 14.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 3:04.10 | 12.00 | ||||||||||||
9 | 11 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:08.24 | 11.00 | ||||||||||||
10 | 10 | Matěj TřeštíkMatěj Třeštík | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:17.52 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 13 | Filip KočíFilip Kočí | 07 | SC Radotín Praha | 12 | 3:10.28 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Jakub CoculaJakub Cocula | 07 | SC Radotín Praha B | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 4 | Matyáš BílýMatyáš Bílý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:45.60 | 21.50 | ||||||||||||
2 | 3 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:45.60 | 21.50 | ||||||||||||
3 | 6 | Andrej KaraAndrej Kara | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 2:58.44 | 17.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 3:00.41 | 15.00 | ||||||||||||
5 | 14 | Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 9 | 3:02.46 | 13.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 3:16.54 | 10.00 | ||||||||||||
7 | 15 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | 3:18.98 | 8.00 | ||||||||||||
8 | 7 | Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký | 06 | VSK FTVS Praha | 5 | 3:19.86 | 7.00 | ||||||||||||
9 | 13 | Jakub MyškaJakub Myška | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 3:32.53 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:28.99 | 24.00 | ||
2 | 2 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 A | 2 | 2:30.43 | 23.00 | ||
3 | 4 | Matyáš BílýMatyáš Bílý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:45.60 | 21.50 | ||
3 | 3 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:45.60 | 21.50 | ||
5 | 5 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 2:52.07 | 20.00 | ||
6 | 4 | Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:55.90 | 19.00 | ||
7 | 7 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | SC Radotín Praha A | 7 | 2:58.00 | 18.00 | ||
8 | 6 | Andrej KaraAndrej Kara | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 2:58.44 | 17.00 | ||
9 | 8 | Kryštof MichalKryštof Michal | 06 | Spartak Praha 4 B | 8 | 2:58.93 | 16.00 | ||
10 | 8 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 3:00.41 | 15.00 | ||
11 | 9 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 B | 9 | 3:01.69 | 14.00 | ||
12 | 14 | Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 9 | 3:02.46 | 13.00 | ||
13 | 6 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 3:04.10 | 12.00 | ||
14 | 11 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:08.24 | 11.00 | ||
15 | 13 | Filip KočíFilip Kočí | 07 | SC Radotín Praha | 12 | 3:10.28 | |||
16 | 9 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 3:16.54 | 10.00 | ||
17 | 10 | Matěj TřeštíkMatěj Třeštík | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:17.52 | 9.00 | ||
18 | 15 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | 3:18.98 | 8.00 | ||
19 | 7 | Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký | 06 | VSK FTVS Praha | 5 | 3:19.86 | 7.00 | ||
20 | 13 | Jakub MyškaJakub Myška | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 3:32.53 | 6.00 | ||
3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | DNS | ||||
5 | Jakub CoculaJakub Cocula | 07 | SC Radotín Praha B | 3 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11 | DNS | ||||||||||||||
1 | 14 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:33.43 | 24.00 | ||||||||||||
2 | 8 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 A | 8 | 2:52.66 | 23.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Taisia VanidzeTaisia Vanidze | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:52.97 | 22.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 2:55.55 | 21.00 | ||||||||||||
5 | 13 | Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 13 | 2:57.72 | 19.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Denisa MorávkováDenisa Morávková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 2:58.88 | 18.00 | ||||||||||||
7 | 9 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha A | 9 | 3:02.97 | 15.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 3:05.05 | 13.00 | ||||||||||||
9 | 3 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 3:05.84 | 11.00 | ||||||||||||
10 | 12 | Anna KrabsováAnna Krabsová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 12 | 3:08.90 | 10.00 | ||||||||||||
11 | 7 | Eliška KryštofováEliška Kryštofová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 3:13.29 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 10 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:08.66 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | ||||||||||||||
19 | Karolína ZítkováKarolína Zítková | 06 | SC Radotín Praha B | 13 | DNS | ||||||||||||||
1 | 6 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:57.01 | 20.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Magdalena HoškováMagdalena Hošková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:00.33 | 17.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 3:02.10 | 16.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 3:04.36 | 14.00 | ||||||||||||
5 | 18 | Soňa SnížkováSoňa Snížková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | 3:05.82 | 12.00 | ||||||||||||
6 | 17 | Nicole ScheibováNicole Scheibová | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:12.81 | 9.00 | ||||||||||||
7 | 16 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | VSK FTVS Praha | 10 | 3:13.81 | 7.00 | ||||||||||||
8 | 4 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 3:16.49 | 6.00 | ||||||||||||
9 | 15 | Natalia PakurováNatalia Pakurová | 06 | SC Radotín Praha B | 9 | 3:17.91 | 5.00 | ||||||||||||
10 | 8 | Andrea HumplíkováAndrea Humplíková | 06 | VSK FTVS Praha | 6 | 3:43.48 | 4.00 | ||||||||||||
11 | 14 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 4:04.20 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:33.43 | 24.00 | ||
2 | 8 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 A | 8 | 2:52.66 | 23.00 | ||
3 | 4 | Taisia VanidzeTaisia Vanidze | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:52.97 | 22.00 | ||
4 | 5 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 2:55.55 | 21.00 | ||
5 | 6 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:57.01 | 20.00 | ||
6 | 13 | Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 13 | 2:57.72 | 19.00 | ||
7 | 2 | Denisa MorávkováDenisa Morávková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 2:58.88 | 18.00 | ||
8 | 7 | Magdalena HoškováMagdalena Hošková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:00.33 | 17.00 | ||
9 | 5 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 3:02.10 | 16.00 | ||
10 | 9 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha A | 9 | 3:02.97 | 15.00 | ||
11 | 3 | Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 3:04.36 | 14.00 | ||
12 | 6 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 3:05.05 | 13.00 | ||
13 | 18 | Soňa SnížkováSoňa Snížková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | 3:05.82 | 12.00 | ||
14 | 3 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 3:05.84 | 11.00 | ||
15 | 10 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:08.66 | |||
16 | 12 | Anna KrabsováAnna Krabsová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 12 | 3:08.90 | 10.00 | ||
17 | 17 | Nicole ScheibováNicole Scheibová | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:12.81 | 9.00 | ||
18 | 7 | Eliška KryštofováEliška Kryštofová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 3:13.29 | 8.00 | ||
19 | 16 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | VSK FTVS Praha | 10 | 3:13.81 | 7.00 | ||
20 | 4 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 3:16.49 | 6.00 | ||
21 | 15 | Natalia PakurováNatalia Pakurová | 06 | SC Radotín Praha B | 9 | 3:17.91 | 5.00 | ||
22 | 8 | Andrea HumplíkováAndrea Humplíková | 06 | VSK FTVS Praha | 6 | 3:43.48 | 4.00 | ||
23 | 14 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 4:04.20 | 3.00 | ||
11 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11 | DNS | ||||
9 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | ||||
19 | Karolína ZítkováKarolína Zítková | 06 | SC Radotín Praha B | 13 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 11.90 | 23.00 | |||||||||||||
2 | Matěj ZámečníkMatěj Zámečník | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | 12.54 | 19.00 | |||||||||||||
3 | Dominik KlečkaDominik Klečka | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 12.73 | 17.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha A | 4 | 12.80 | 16.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 12.95 | 15.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:55) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 A | 4 | 13.69 | 13.00 | |||||||||||||
2 | Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 A | 5 | 13.81 | 12.00 | |||||||||||||
3 | Jan HolýJan Holý | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 13.99 | 10.00 | |||||||||||||
4 | Jan JordanidisJan Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha A | 3 | 14.04 | 9.00 | |||||||||||||
5 | Jan PajskrJan Pajskr | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 16.69 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:55) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oliver SteinerOliver Steiner | 06 | Spartak Praha 4 B | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Vojtěch DěckýVojtěch Děcký | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 11.55 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.32 | 21.00 | |||||||||||||
3 | Tobiáš BartošTobiáš Bartoš | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.52 | 20.00 | |||||||||||||
4 | Matěj DoleželMatěj Doležel | 07 | VSK FTVS Praha | 2 | 13.89 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:55) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš StejskalMatyáš Stejskal | 06 | Spartak Praha 4 B | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.04 | 22.00 | |||||||||||||
2 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 12.63 | 18.00 | |||||||||||||
3 | Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.27 | 14.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka | 06 | VSK FTVS Praha | 4 | 15.02 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DěckýVojtěch Děcký | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 11.55 | 24.00 | |||
2 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 11.90 | 23.00 | |||
3 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.04 | 22.00 | |||
4 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.32 | 21.00 | |||
5 | Tobiáš BartošTobiáš Bartoš | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.52 | 20.00 | |||
6 | Matěj ZámečníkMatěj Zámečník | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | 12.54 | 19.00 | |||
7 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 12.63 | 18.00 | |||
8 | Dominik KlečkaDominik Klečka | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 12.73 | 17.00 | |||
9 | Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha A | 4 | 12.80 | 16.00 | |||
10 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 12.95 | 15.00 | |||
11 | Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.27 | 14.00 | |||
12 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 A | 4 | 13.69 | 13.00 | |||
13 | Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 A | 5 | 13.81 | 12.00 | |||
14 | Matěj DoleželMatěj Doležel | 07 | VSK FTVS Praha | 2 | 13.89 | 11.00 | |||
15 | Jan HolýJan Holý | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 13.99 | 10.00 | |||
16 | Jan JordanidisJan Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha A | 3 | 14.04 | 9.00 | |||
17 | Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka | 06 | VSK FTVS Praha | 4 | 15.02 | 8.00 | |||
18 | Jan PajskrJan Pajskr | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 16.69 | 7.00 | |||
Oliver SteinerOliver Steiner | 06 | Spartak Praha 4 B | 3 | DNS | |||||
Matyáš StejskalMatyáš Stejskal | 06 | Spartak Praha 4 B | 2 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:40) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie JančíkováViktorie Jančíková | 05 | Spartak Praha 4 A | 4 | 11.14 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Aneta MotešickáAneta Motešická | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 11.58 | 22.00 | |||||||||||||
3 | Lucie BaldováLucie Baldová | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 11.60 | 21.00 | |||||||||||||
4 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha A | 1 | 12.52 | 18.00 | |||||||||||||
5 | Magdalena TepláMagdalena Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 12.71 | 17.00 | |||||||||||||
6 | Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 14.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:40) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema VečerkováEma Večerková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 13.00 | 14.00 | |||||||||||||
2 | Julie NěmečkováJulie Němečková | 05 | Spartak Praha 4 B | 5 | 13.47 | 9.50 | |||||||||||||
3 | Adéla BláhováAdéla Bláhová | 05 | SC Radotín Praha A | 3 | 13.72 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Julie MrázováJulie Mrázová | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 15.56 | ||||||||||||||
5 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | SC Radotín Praha A | 6 | 18.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:40) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VyšnáKarolína Vyšná | 07 | SC Radotín Praha B | 4 | 12.02 | 20.00 | |||||||||||||
2 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 12.12 | 19.00 | |||||||||||||
3 | Emma DorňákováEmma Dorňáková | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 12.94 | 15.50 | |||||||||||||
4 | Lucie SalačováLucie Salačová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 13.12 | 13.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina WolfováKateřina Wolfová | 05 | SC Radotín Praha A | 1 | 13.84 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 14.52 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:40) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.27 | 23.00 | |||||||||||||
2 | Eva IzákováEva Izáková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 13.43 | 11.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 13.47 | 9.50 | |||||||||||||
4 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 13.69 | 8.00 | |||||||||||||
5 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 13.74 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Anna BirhanzlováAnna Birhanzlová | 07 | VSK FTVS Praha | 3 | 15.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:40) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 12.94 | 15.50 | |||||||||||||
2 | Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 13.28 | 12.00 | |||||||||||||
3 | Josefína VeselkováJosefína Veselková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.02 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Anna KordíkováAnna Kordíková | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | 14.17 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Lucie ŠpačkováLucie Špačková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 14.18 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie JančíkováViktorie Jančíková | 05 | Spartak Praha 4 A | 4 | 11.14 | 24.00 | |||
2 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.27 | 23.00 | |||
3 | Aneta MotešickáAneta Motešická | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 11.58 | 22.00 | |||
4 | Lucie BaldováLucie Baldová | 05 | Spartak Praha 4 A | 2 | 11.60 | 21.00 | |||
5 | Karolína VyšnáKarolína Vyšná | 07 | SC Radotín Praha B | 4 | 12.02 | 20.00 | |||
6 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 12.12 | 19.00 | |||
7 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha A | 1 | 12.52 | 18.00 | |||
8 | Magdalena TepláMagdalena Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 12.71 | 17.00 | |||
9 | Emma DorňákováEmma Dorňáková | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 12.94 | 15.50 | |||
9 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 12.94 | 15.50 | |||
11 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 13.00 | 14.00 | |||
12 | Lucie SalačováLucie Salačová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 13.12 | 13.00 | |||
13 | Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 13.28 | 12.00 | |||
14 | Eva IzákováEva Izáková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 13.43 | 11.00 | |||
15 | Julie NěmečkováJulie Němečková | 05 | Spartak Praha 4 B | 5 | 13.47 | 9.50 | |||
15 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 13.47 | 9.50 | |||
17 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 13.69 | 8.00 | |||
18 | Adéla BláhováAdéla Bláhová | 05 | SC Radotín Praha A | 3 | 13.72 | 7.00 | |||
19 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 13.74 | 6.00 | |||
20 | Kateřina WolfováKateřina Wolfová | 05 | SC Radotín Praha A | 1 | 13.84 | 5.00 | |||
21 | Josefína VeselkováJosefína Veselková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.02 | 4.00 | |||
22 | Anna KordíkováAnna Kordíková | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | 14.17 | 3.00 | |||
23 | Lucie ŠpačkováLucie Špačková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 14.18 | 2.00 | |||
24 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 14.52 | 1.00 | |||
25 | Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 14.98 | ||||
26 | Anna BirhanzlováAnna Birhanzlová | 07 | VSK FTVS Praha | 3 | 15.06 | ||||
27 | Julie MrázováJulie Mrázová | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 15.56 | ||||
28 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | SC Radotín Praha A | 6 | 18.42 | ||||
Ema VečerkováEma Večerková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | DNS |
4 x 60 m - Mix (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 33.09 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 33.13 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš | Spartak Praha 4 | 6 | 33.78 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 34.18 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský | Spartak Praha 4 | 2 | 34.26 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Machová, Görglová, Hegar, Koukal Machová, Görglová, Hegar, Koukal | SC Radotín Praha | 3 | 35.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležalová, Labuť, Bělohlávek Doležalová, Labuť, Bělohlávek | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 32.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš | Spartak Praha 4 | 4 | 33.77 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Izáková, Drábová, Burian, Sikač Izáková, Drábová, Burian, Sikač | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 35.19 | |||||||||||||||
4 | Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková | Spartak Praha 4 | 6 | 35.20 | |||||||||||||||
5 | Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 35.36 | |||||||||||||||
6 | Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis | SC Radotín Praha | 2 | 36.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 34.24 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 35.06 | |||||||||||||||
3 | Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 35.89 | |||||||||||||||
4 | Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena | Spartak Praha 4 | 4 | 36.59 | |||||||||||||||
5 | Kahle, Fílová, Holý, Konečný Kahle, Fílová, Holý, Konečný | SC Radotín Praha | 5 | 37.32 | |||||||||||||||
6 | Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata | VSK FTVS Praha | 2 | 38.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 34.72 | |||||||||||||||
2 | Němečková, Křenová, Michal, Lauber Němečková, Křenová, Michal, Lauber | Spartak Praha 4 | 4 | 38.64 | |||||||||||||||
3 | Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis | SC Radotín Praha | 3 | 39.32 | |||||||||||||||
4 | Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner | Spartak Praha 4 | 5 | 41.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 33.02 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Motešická, Kryštofová, Špoutil Motešická, Kryštofová, Špoutil | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 34.67 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 35.79 | |||||||||||||||
4 | Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 37.97 | |||||||||||||||
5 | Valešová, Češková, Živný, Časar Valešová, Češková, Živný, Časar | Spartak Praha 4 | 3 | 39.02 | |||||||||||||||
6 | Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar | VSK FTVS Praha | 5 | 41.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 31.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 36.20 | |||||||||||||||
2 | Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář | SC Radotín Praha | 2 | 38.12 | |||||||||||||||
3 | Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický | SC Radotín Praha | 5 | 38.40 | |||||||||||||||
4 | Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný | SC Radotín Praha | 4 | 39.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležalová, Labuť, Bělohlávek Doležalová, Labuť, Bělohlávek | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 32.13 | 11.00 | ||||
2 | Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek Frantová, Děcký, Adamková, Janoušek | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 33.02 | 9.00 | ||||
3 | Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš Hoffmannová, Jelínková, Tichý, Jakeš | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 33.09 | 8.00 | ||||
4 | Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš Prokopová, Hollmann, Götzová, Beneš | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 33.13 | 7.00 | ||||
5 | Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš Kolářová, Fifka, Stodolová, Mareš | Spartak Praha 4 | 4 | 33.77 | 6.00 | ||||
6 | Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš Marešová, Noasová, Šebek, Lukeš | Spartak Praha 4 | 6 | 33.78 | 5.00 | ||||
7 | Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara Vítkovská, Vosecká, Škarda, Kara | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 34.18 | 4.00 | ||||
8 | Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono Škopková, Šimková, Pečený, Surjomartono | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 34.24 | 3.00 | ||||
9 | Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský Jančíková, Mašek, Hrušková, Koverdynský | Spartak Praha 4 | 2 | 34.26 | 2.00 | ||||
10 | Motešická, Kryštofová, Špoutil Motešická, Kryštofová, Špoutil | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 34.67 | 1.00 | ||||
11 | Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze Adamík, Nekvasilová, Klečka, Vanidze | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 34.72 | |||||
12 | Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček Prunarová, Solar, Daněčková, Vojáček | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 35.06 | |||||
13 | Machová, Görglová, Hegar, Koukal Machová, Görglová, Hegar, Koukal | SC Radotín Praha | 3 | 35.17 | |||||
14 | Izáková, Drábová, Burian, Sikač Izáková, Drábová, Burian, Sikač | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 35.19 | |||||
15 | Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková Marešová, Starý, Pajskr, Jelínková | Spartak Praha 4 | 6 | 35.20 | |||||
16 | Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil Jirásková, Petschová, Měchura, Svozil | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 35.36 | |||||
17 | Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík Bauduin, Knobloch, Voháňková, Koptík | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 35.79 | |||||
18 | Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý Vaccino, Snížková, Vágenknechtová, Bílý | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 35.89 | |||||
19 | Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych Moucha, Marušincová, Lokajíčková, Manych | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 36.20 | |||||
20 | Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis Brabcová, Ungerová, Jordanidis, Jordanidis | SC Radotín Praha | 2 | 36.49 | |||||
21 | Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena Dorňáková, Mrázová, Borovička, Havlena | Spartak Praha 4 | 4 | 36.59 | |||||
22 | Kahle, Fílová, Holý, Konečný Kahle, Fílová, Holý, Konečný | SC Radotín Praha | 5 | 37.32 | |||||
23 | Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák Vanišová, Zídková, Plintovič, Novák | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 37.97 | |||||
24 | Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář Vyšná, Pekárková, Zámečník, Vačkář | SC Radotín Praha | 2 | 38.12 | |||||
25 | Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický Kučerová, Mlčoch, Scheibová, Netolický | SC Radotín Praha | 5 | 38.40 | |||||
26 | Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata Birhanzlová, Jebavá, Doležel, Pešata | VSK FTVS Praha | 2 | 38.57 | |||||
27 | Němečková, Křenová, Michal, Lauber Němečková, Křenová, Michal, Lauber | Spartak Praha 4 | 4 | 38.64 | |||||
28 | Valešová, Češková, Živný, Časar Valešová, Češková, Živný, Časar | Spartak Praha 4 | 3 | 39.02 | |||||
29 | Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný Kordíková, Kočí, Musilová, Mrštný | SC Radotín Praha | 4 | 39.11 | |||||
30 | Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis Wolfová, Sedláčková, Hlaváč, Jordanidis | SC Radotín Praha | 3 | 39.32 | |||||
31 | Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar Havel, Kunertová, Humplíková, Klučar | VSK FTVS Praha | 5 | 41.12 | |||||
32 | Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner Kolářová, Marešová, Štefka, Steiner | Spartak Praha 4 | 5 | 41.22 |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.081.131.181.221.261.291.321.351.381.411.441.47 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 |
Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín Praha B |
07 | DNS | ||||||||||||||||
Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín Praha A |
06 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub KarčJakub Karč
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Tadeáš HavelTadeáš Havel
VSK FTVS Praha |
06 | NM | |||||||||||||||||
Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4 B |
06 | NM | |||||||||||||||||
1 |
Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička
Spartak Praha 4 B |
06 | 1.35 | 24.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.32 | 23.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip SurjomartonoFilip Surjomartono
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.29 | 22.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín Praha B |
06 | 1.26 | 21.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
Spartak Praha 4 A |
06 | 1.26 | 20.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1.22 | 19.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr MouchaPetr Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 1.22 | 18.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr LabuťPetr Labuť
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.18 | 17.00 | |||||||||||||||
9 |
Marek MěchuraMarek Měchura
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.18 | 16.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan KnoblochJan Knobloch
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1.18 | 15.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej AdamíkOndřej Adamík
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.13 | 14.00 | |||||||||||||||
12 |
Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 1.08 | 13.00 | |||||||||||||||
13 |
Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4 A |
05 | 1.08 | 12.00 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 31.5.2018 - 13:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.031.081.131.171.201.231.261.291.321.35 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín Praha A |
06 | DNS | |||||||||||||||||
Anna TaylorAnna Taylor
SC Radotín Praha B |
07 | DNS | |||||||||||||||||
Alžběta MusilováAlžběta Musilová
SC Radotín Praha B |
07 | NM | |||||||||||||||||
Anna ValešováAnna Valešová
Spartak Praha 4 B |
05 | NM | |||||||||||||||||
Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | NM | |||||||||||||||||
Vivien Tess HofmanováVivien Tess Hofmanová
SC Radotín Praha B |
07 | NM | |||||||||||||||||
Anna KunertováAnna Kunertová
VSK FTVS Praha |
07 | NM | |||||||||||||||||
Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín Praha A |
07 | NM | |||||||||||||||||
1 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.38 | 24.00 | |||||||||||||||
2 |
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 1.35 | 23.00 | |||||||||||||||
3 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 A |
05 | 1.29 | 22.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína ŠimkováKarolína Šimková
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.26 | 21.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 1.23 | 20.00 | |||||||||||||||
6 |
Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 1.23 | 19.00 | |||||||||||||||
7 |
Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 1.20 | 18.00 | |||||||||||||||
8= |
Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4 A |
05 | 1.17 | 16.50 | |||||||||||||||
8= | 5 |
Františka GötzováFrantiška Götzová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.17 | 16.50 | ||||||||||||||
10 |
Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1.17 | 15.00 | |||||||||||||||
11 |
Karolína ZídkováKarolína Zídková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.17 | 14.00 | |||||||||||||||
12 |
Lenka KřenováLenka Křenová
Spartak Praha 4 B |
05 | 1.17 | 13.00 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4 A |
05 | 1.17 | 12.00 | |||||||||||||||
14= |
Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.13 | 10.50 | |||||||||||||||
14= |
Eliška JebaváEliška Jebavá
VSK FTVS Praha |
07 | 1.13 | 10.50 | |||||||||||||||
16 |
Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 1.13 | 9.00 | |||||||||||||||
17= |
Rebeka ZlesákováRebeka Zlesáková
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.08 | 7.50 | |||||||||||||||
17= |
Kristýna VoháňkováKristýna Voháňková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1.08 | 7.50 | |||||||||||||||
19 |
Anna MatuškováAnna Matušková
Spartak Praha 4 A |
05 | 1.08 | 6.00 | |||||||||||||||
20 |
Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 1.08 | 5.00 | |||||||||||||||
21 |
Magdalena MandováMagdalena Mandová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 1.03 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Anna SopkováAnna Sopková
Spartak Praha 4 A |
05 | 1.08 | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš StejskalMatyáš Stejskal
Spartak Praha 4 B |
06 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Vojtěch DěckýVojtěch Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 4.26 +0.1 m/s | 0.0 | 24.00 | ||||||||||||||
2 |
Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 4.20 +0.2 m/s | 0.0 | 23.00 | ||||||||||||||
3 |
Tobiáš BartošTobiáš Bartoš
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 4.06 +1.6 m/s | 0.0 | 22.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 3.92 +0.7 m/s | 0.0 | 21.00 | ||||||||||||||
5 |
Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3.79 +0.5 m/s | 0.0 | 20.00 | ||||||||||||||
6 |
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín Praha B |
07 | 3.72 +0.7 m/s | 0.0 | 19.00 | ||||||||||||||
7 |
Dominik KlečkaDominik Klečka
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 3.68 +1.1 m/s | 0.0 | 18.00 | ||||||||||||||
8 |
Matěj DoleželMatěj Doležel
VSK FTVS Praha |
07 | 3.68 +1.5 m/s | 0.0 | 17.00 | ||||||||||||||
9 |
Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín Praha A |
05 | 3.65 +0.9 m/s | 0.0 | 16.00 | ||||||||||||||
10 |
Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4 A |
06 | 3.63 +0.0 m/s | 0.0 | 15.00 | ||||||||||||||
11 |
Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka
VSK FTVS Praha |
06 | 3.62 +1.0 m/s | 0.0 | 14.00 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín Praha A |
05 | 3.50 +2.8 m/s | 0.0 | 13.00 | ||||||||||||||
13 |
František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 3.49 +1.0 m/s | 0.0 | 12.00 | ||||||||||||||
14 |
Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4 A |
06 | 3.49 +0.3 m/s | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
15 |
Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 3.43 +0.0 m/s | 0.0 | 10.00 | ||||||||||||||
16 |
Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 3.42 +0.9 m/s | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
17 |
Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4 |
06 | 3.25 +0.2 m/s | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
18 |
Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 A |
06 | 3.19 +0.7 m/s | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
19 |
Oliver SteinerOliver Steiner
Spartak Praha 4 B |
06 | 2.35 +0.6 m/s | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 31.5.2018 - 13:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema VečerkováEma Večerková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4 A |
05 | 4.28 +0.5 m/s | 0.0 | 24.00 | ||||||||||||||
2 |
Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4.27 +0.0 m/s | 0.0 | 23.00 | ||||||||||||||
3 |
Eva IzákováEva Izáková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4.23 +0.0 m/s | 0.0 | 22.00 | ||||||||||||||
4 |
Monika ProkopováMonika Prokopová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 4.10 +0.6 m/s | 0.0 | 21.00 | ||||||||||||||
5 |
Viktorie JančíkováViktorie Jančíková
Spartak Praha 4 A |
05 | 4.06 +0.7 m/s | 0.0 | 20.00 | ||||||||||||||
6 |
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4 A |
05 | 4.02 +0.1 m/s | 0.0 | 19.00 | ||||||||||||||
7 |
Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 3.81 +0.0 m/s | 0.0 | 18.00 | ||||||||||||||
8 |
Magdalena TepláMagdalena Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 3.76 +0.5 m/s | 0.0 | 17.00 | ||||||||||||||
9 |
Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín Praha A |
05 | 3.72 +0.9 m/s | 0.0 | 16.00 | ||||||||||||||
10 |
Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 3.72 +0.3 m/s | 0.0 | 15.00 | ||||||||||||||
11 |
Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 3.69 +0.1 m/s | 0.0 | 14.00 | ||||||||||||||
12 |
Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 3.68 +0.2 m/s | 0.0 | 13.00 | ||||||||||||||
13 |
Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín Praha A |
06 | 3.66 +0.8 m/s | 0.0 | 12.00 | ||||||||||||||
14 |
Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha B |
07 | 3.61 +0.0 m/s | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
15 |
Elsa Alexiane BauduinElsa Alexiane Bauduin
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3.49 +0.1 m/s | 0.0 | 10.00 | ||||||||||||||
16 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín Praha B |
06 | 3.45 +0.0 m/s | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
17 |
Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 3.40 +1.6 m/s | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
18 |
Kateřina WolfováKateřina Wolfová
SC Radotín Praha A |
05 | 3.40 +1.3 m/s | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
19 |
Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4 B |
05 | 3.37 +0.1 m/s | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
20 |
Anna KordíkováAnna Kordíková
SC Radotín Praha B |
06 | 3.27 +0.4 m/s | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
21 |
Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 B |
06 | 3.24 +0.1 m/s | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
22 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 3.19 +0.2 m/s | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
23 |
Tereza VespalcováTereza Vespalcová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 3.19 +0.0 m/s | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
24 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 3.19 +1.0 m/s | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
25 |
Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín Praha A |
07 | 3.17 +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
26 |
Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 2.93 +0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
27 |
Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4 B |
06 | 2.86 +0.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
28 |
Anna BirhanzlováAnna Birhanzlová
VSK FTVS Praha |
07 | 2.77 +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema VečerkováEma Večerková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín Praha A |
05 | 08.90 | 0.0 | 24.00 | ||||||||||||||
2 |
Karolína DoležalováKarolína Doležalová
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 08.05 | 0.0 | 23.00 | ||||||||||||||
3 |
Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 08.03 | 0.0 | 22.00 | ||||||||||||||
4 |
Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 A |
05 | 08.01 | 0.0 | 21.00 | ||||||||||||||
5 |
Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín Praha A |
06 | 07.89 | 0.0 | 20.00 | ||||||||||||||
6 |
Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 07.84 | 0.0 | 19.00 | ||||||||||||||
7 |
Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 07.66 | 0.0 | 18.00 | ||||||||||||||
8 |
Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 07.57 | 0.0 | 17.00 | ||||||||||||||
9 |
Alžběta MarešováAlžběta Marešová
Spartak Praha 4 A |
05 | 07.13 | 0.0 | 16.00 | ||||||||||||||
10 |
Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4 A |
05 | 07.11 | 0.0 | 15.00 | ||||||||||||||
11 |
Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 06.88 | 0.0 | 14.00 | ||||||||||||||
12 |
Anna VoseckáAnna Vosecká
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 06.77 | 0.0 | 13.00 | ||||||||||||||
13 |
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 06.36 | 0.0 | 12.00 | ||||||||||||||
14 |
Kateřina JiráskováKateřina Jirásková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 06.35 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
15 |
Kateřina PrunarováKateřina Prunarová
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 06.33 | 0.0 | 10.00 | ||||||||||||||
16 |
Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín Praha A |
06 | 06.13 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
17 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha A |
06 | 05.85 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
18 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 B |
06 | 05.84 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
19 |
Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín Praha A |
07 | 05.80 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
20 |
Ester VanišováEster Vanišová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 05.33 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
21 |
Veronika BruijnováVeronika Bruijnová
SC Radotín Praha B |
05 | 05.33 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
22 |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
SC Radotín Praha B |
05 | 05.20 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
23 |
Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová
SC Radotín Praha B |
07 | 05.12 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
24 |
Veronika AlbrechtováVeronika Albrechtová
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 04.90 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
25 |
Zuzana DemekeZuzana Demeke
SC Radotín Praha A |
05 | 04.84 | 0.0 | |||||||||||||||
26 |
Magdalena KolářováMagdalena Kolářová
Spartak Praha 4 B |
06 | 04.72 | 0.0 | |||||||||||||||
27 |
Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 04.26 | 0.0 | |||||||||||||||
28 |
Magda LinhartováMagda Linhartová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 03.88 | 0.0 | |||||||||||||||
29 |
Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 03.58 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 31.5.2018 - 13:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín Praha A |
05 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Jan KorandaJan Koranda
SC Radotín Praha B |
06 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Adam CeleckýAdam Celecký
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 08.68 | 0.0 | 24.00 | ||||||||||||||
2 | 3 |
Bruno JakešBruno Jakeš
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 08.21 | 0.0 | 23.00 | |||||||||||||
3 | 3 |
Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 |
06 | 08.18 | 0.0 | 22.00 | |||||||||||||
4 |
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 07.88 | 0.0 | 21.00 | ||||||||||||||
5 |
Denis FilipDenis Filip
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 07.02 | 0.0 | 20.00 | ||||||||||||||
6 |
Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 06.62 | 0.0 | 19.00 | ||||||||||||||
7 |
David HavlenaDavid Havlena
Spartak Praha 4 B |
05 | 06.36 | 0.0 | 18.00 | ||||||||||||||
8 |
Vítězslav EndrštVítězslav Endršt
Spartak Praha 4 A |
05 | 06.12 | 0.0 | 17.00 | ||||||||||||||
9 |
Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín Praha B |
06 | 06.10 | 0.0 | 16.00 | ||||||||||||||
10 |
Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín Praha A |
05 | 06.07 | 0.0 | 15.00 | ||||||||||||||
11 |
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha B |
06 | 05.99 | 0.0 | 14.00 | ||||||||||||||
12 |
František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín Praha A |
05 | 05.92 | 0.0 | 13.00 | ||||||||||||||
13 |
Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 05.55 | 0.0 | 12.00 | ||||||||||||||
14 |
Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4 B |
06 | 05.54 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
15 |
Sebastian Olive KlučarSebastian Olive Klučar
VSK FTVS Praha |
06 | 05.49 | 0.0 | 10.00 | ||||||||||||||
16 |
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín Praha A |
07 | 05.31 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
17 |
Karel KřížKarel Kříž
VSK FTVS Praha |
07 | 05.19 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
18 |
Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4 A |
06 | 05.16 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
19 |
Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 05.04 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
20 |
Ondřej ŽivnýOndřej Živný
Spartak Praha 4 B |
06 | 04.97 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
21 |
Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín Praha A |
06 | 04.86 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
22 |
Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín Praha A |
07 | 04.85 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
23 |
Bruno KubíkBruno Kubík
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 04.70 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
24 |
Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 04.44 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
25 |
Jan VačkářJan Vačkář
SC Radotín Praha B |
07 | 04.36 | 0.0 | |||||||||||||||
26 |
Vojtěch PešataVojtěch Pešata
VSK FTVS Praha |
07 | 03.82 | 0.0 | |||||||||||||||
27 |
Filip HolýFilip Holý
SC Radotín Praha A |
06 | 03.75 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(čt, 31.5.2018 - 13:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 A |
06 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 6 |
Andrej KaraAndrej Kara
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 49.58 | 0.0 | 24.00 | |||||||||||||
2 | 4 |
Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 48.22 | 0.0 | 23.00 | |||||||||||||
3 | 14 |
Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 44.32 | 0.0 | 22.00 | |||||||||||||
4 | 3 |
Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 43.82 | 0.0 | 21.00 | |||||||||||||
5 | 13 |
Jakub MyškaJakub Myška
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 43.24 | 0.0 | 20.00 | |||||||||||||
6 | 8 |
Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 38.97 | 0.0 | 19.00 | |||||||||||||
7 | 15 |
Radek SvozilRadek Svozil
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 38.81 | 0.0 | 18.00 | |||||||||||||
8 | 8 |
Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4 B |
06 | 38.19 | 0.0 | 17.00 | |||||||||||||
9 | 4 |
Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 37.87 | 0.0 | 16.00 | |||||||||||||
10 | 6 |
Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 A |
06 | 33.97 | 0.0 | 15.00 | |||||||||||||
11 | 12 |
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 32.25 | 0.0 | 14.00 | |||||||||||||
12 | 13 |
Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín Praha |
07 | 26.09 | 0.0 | 13.00 | |||||||||||||
13 | 11 |
Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha B |
06 | 25.88 | 0.0 | 12.00 | |||||||||||||
14 | 9 |
Patrik ManychPatrik Manych
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 25.86 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
15 | 5 |
Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín Praha A |
06 | 25.73 | 0.0 | 10.00 | |||||||||||||
16 | 7 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín Praha A |
06 | 24.67 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
17 | 2 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 A |
07 | 24.29 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
18 | 10 |
Matěj TřeštíkMatěj Třeštík
Spartak Praha 4 A |
05 | 23.23 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
19 | 7 |
Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký
VSK FTVS Praha |
06 | 20.32 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
20 | 9 |
Mathias LauberMathias Lauber
Spartak Praha 4 B |
06 | 17.89 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 |
Karolína ZítkováKarolína Zítková
SC Radotín Praha B |
06 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
9 |
Michaela KřížováMichaela Křížová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
11 |
Barbora DenemarkováBarbora Denemarková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 18 |
Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 37.82 | 0.0 | 24.00 | |||||||||||||
2 | 5 |
Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 A |
05 | 36.46 | 0.0 | 23.00 | |||||||||||||
3 | 6 |
Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 33.29 | 0.0 | 22.00 | |||||||||||||
4 | 14 |
Nela DorazinováNela Dorazinová
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 32.83 | 0.0 | 21.00 | |||||||||||||
5 | 13 |
Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 30.92 | 0.0 | 20.00 | |||||||||||||
6 | 6 |
Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 27.81 | 0.0 | 19.00 | |||||||||||||
7 | 3 |
Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 27.27 | 0.0 | 18.00 | |||||||||||||
8 | 7 |
Eliška KryštofováEliška Kryštofová
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 25.61 | 0.0 | 17.00 | |||||||||||||
9 | 17 |
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha B |
06 | 25.57 | 0.0 | 16.00 | |||||||||||||
10 | 14 |
Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 25.45 | 0.0 | 15.00 | |||||||||||||
11 | 12 |
Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 25.02 | 0.0 | 14.00 | |||||||||||||
12 | 2 |
Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 24.31 | 0.0 | 13.00 | |||||||||||||
13 | 7 |
Magdalena HoškováMagdalena Hošková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 24.15 | 0.0 | 12.00 | |||||||||||||
14 | 4 |
Taisia VanidzeTaisia Vanidze
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 21.63 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
15 | 8 |
Barbora StodolováBarbora Stodolová
Spartak Praha 4 A |
05 | 21.49 | 0.0 | 10.00 | |||||||||||||
16 | 8 |
Andrea HumplíkováAndrea Humplíková
VSK FTVS Praha |
06 | 21.05 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
17 | 5 |
Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 20.79 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
18 | 4 |
Kristina StrakováKristina Straková
SC Radotín Praha B |
06 | 18.80 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
19 | 3 |
Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková
Spartak Praha 4 B |
06 | 18.38 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
20 | 9 |
Natálie HanleyNatálie Hanley
SC Radotín Praha A |
05 | 18.21 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
21 | 15 |
Natalia PakurováNatalia Pakurová
SC Radotín Praha B |
06 | 18.03 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
22 | 16 |
Julie PánkováJulie Pánková
VSK FTVS Praha |
06 | 14.01 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
MS | 10 |
Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4 A |
05 | 24.59 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |