1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B
Praha - Juliska (16. 5. 2018)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:45) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 07.55 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PištěkTomáš Pištěk | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 07.68 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 47 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.07 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.07 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.10 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.18 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 8 | 08.45 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:45) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam KokešAdam Kokeš | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | DNS | |||||||||||||||
5 | Daniel BernasDaniel Bernas | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | Adam GeprtAdam Geprt | 03 | ASK Slavia Praha A | 7 | 08.31 | 4.00 | |||||||||||||
2 | 1 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.43 | 3.00 | ||||||||||||
3 | Adam PolenaAdam Polena | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 08.77 | ||||||||||||||
5 | 41 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.17 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 11:45) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vladislav PrůchaVladislav Průcha | 03 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | 3 | Prokop SmetanaProkop Smetana | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.53 | 1.00 | ||||||||||||
2 | Alexandr ŠimekAlexandr Šimek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 03 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 10.69 | ||||||||||||||
6 | Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 10.69 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 07.55 | 11.00 | |||
2 | Tomáš PištěkTomáš Pištěk | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 07.68 | 9.00 | |||
3 | 47 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.07 | 8.00 | ||
3 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.07 | 7.00 | |||
5 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.10 | 6.00 | |||
6 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.18 | 5.00 | |||
7 | Adam GeprtAdam Geprt | 03 | ASK Slavia Praha A | 7 | 08.31 | 4.00 | |||
8 | 1 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.43 | 3.00 | ||
9 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 8 | 08.45 | 2.00 | |||
10 | 3 | Prokop SmetanaProkop Smetana | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.53 | 1.00 | ||
11 | Alexandr ŠimekAlexandr Šimek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.59 | ||||
12 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 03 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.62 | ||||
13 | Adam PolenaAdam Polena | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.63 | ||||
14 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 08.77 | ||||
15 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 09.12 | ||||
16 | 41 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.17 | |||
17 | Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 10.69 | ||||
17 | Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 10.69 | ||||
Adam KokešAdam Kokeš | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | DNS | |||||
5 | Daniel BernasDaniel Bernas | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS | ||||
Vladislav PrůchaVladislav Průcha | 03 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:30) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.21 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.24 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.47 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Johana RejholcováJohana Rejholcová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.51 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha A | 8 | 08.55 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.62 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.69 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:30) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.54 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Sofie PoláškováSofie Polášková | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.66 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
5 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.98 | ||||||||||||||
7 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 11:30) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristina CachováKristina Cachová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Karolína ČeskáKarolína Česká | 03 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.68 | 1.50 | |||||||||||||
2 | Petra BučányováPetra Bučányová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
3 | Veronika GregorováVeronika Gregorová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Nikola FialováNikola Fialová | 03 | ASK Slavia Praha B | 7 | 09.62 | ||||||||||||||
5 | Aneta FelcmanováAneta Felcmanová | 03 | ASK Slavia Praha B | 2 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 11:30) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta MrázováŽaneta Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 08.93 | ||||||||||||||
2 | Julie MrázováJulie Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
5 | Zuzana HurychováZuzana Hurychová | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | 09.75 | ||||||||||||||
7 | Šárka KyselováŠárka Kyselová | 03 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 09.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (st, 16.5.2018 - 11:30) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.68 | 1.50 | |||||||||||||
2 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha A | 7 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | Nikola SkalickáNikola Skalická | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 09.24 | ||||||||||||||
5 | Amálie NiklováAmálie Niklová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 09.32 | ||||||||||||||
6 | Simona SuchánkováSimona Suchánková | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 09.71 | ||||||||||||||
7 | Patricie SchwarzPatricie Schwarz | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 10.04 | ||||||||||||||
MS | Tereza Anna KozákováTereza Anna Kozáková | 11 | ŠAK Novoborská Praha | 1 | 09.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.21 | 11.00 | |||
2 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.24 | 9.00 | |||
3 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.47 | 8.00 | |||
4 | Johana RejholcováJohana Rejholcová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.51 | 7.00 | |||
5 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.54 | 6.00 | |||
6 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha A | 8 | 08.55 | 5.00 | |||
7 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.62 | 4.00 | |||
8 | Sofie PoláškováSofie Polášková | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.66 | 3.00 | |||
9 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.68 | 1.50 | |||
9 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.68 | 1.50 | |||
11 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.69 | ||||
12 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 08.70 | ||||
13 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.91 | ||||
14 | Žaneta MrázováŽaneta Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 08.93 | ||||
15 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.95 | ||||
15 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha A | 7 | 08.95 | ||||
17 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.98 | ||||
18 | Julie MrázováJulie Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 09.07 | ||||
19 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 09.16 | ||||
19 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 09.16 | ||||
21 | Nikola SkalickáNikola Skalická | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 09.24 | ||||
22 | Petra BučányováPetra Bučányová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 09.25 | ||||
23 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 09.26 | ||||
24 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 09.30 | ||||
25 | Amálie NiklováAmálie Niklová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 09.32 | ||||
26 | Veronika GregorováVeronika Gregorová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 09.34 | ||||
27 | Zuzana HurychováZuzana Hurychová | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 09.46 | ||||
28 | Nikola FialováNikola Fialová | 03 | ASK Slavia Praha B | 7 | 09.62 | ||||
29 | Simona SuchánkováSimona Suchánková | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 09.71 | ||||
30 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | 09.75 | ||||
31 | Tereza Anna KozákováTereza Anna Kozáková | 11 | ŠAK Novoborská Praha | 1 | 09.87 | ||||
32 | Šárka KyselováŠárka Kyselová | 03 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 09.88 | ||||
33 | Patricie SchwarzPatricie Schwarz | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 10.04 | ||||
34 | Aneta FelcmanováAneta Felcmanová | 03 | ASK Slavia Praha B | 2 | 10.22 | ||||
Kristina CachováKristina Cachová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNS | |||||
Karolína ČeskáKarolína Česká | 03 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 12:50) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vladislav PrůchaVladislav Průcha | 03 | ASK Slavia Praha B | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 18.09 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin MaléřMartin Maléř | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 19.13 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 19.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 19.41 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 19.46 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 21.51 | 1.00 | |||||||||||||
7 | 8 | Miloslav RážMiloslav Ráž | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 24.28 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 12:50) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 20.34 | 5.00 | ||||||||||||
2 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha A | 6 | 20.73 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha A | 1 | 20.93 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Matěj HošekMatěj Hošek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 21.20 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 22.49 | ||||||||||||||
6 | Jakub HavelJakub Havel | 03 | ŠAK Novoborská Praha | 5 | 25.90 | ||||||||||||||
7 | Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha B | 2 | 27.05 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 18.09 | 11.00 | |||
2 | Martin MaléřMartin Maléř | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 19.13 | 9.00 | |||
3 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 19.29 | 8.00 | |||
4 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 19.41 | 7.00 | |||
5 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 19.46 | 6.00 | |||
6 | 48 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 20.34 | 5.00 | ||
7 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha A | 6 | 20.73 | 4.00 | |||
8 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha A | 1 | 20.93 | 3.00 | |||
9 | Matěj HošekMatěj Hošek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 21.20 | 2.00 | |||
10 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 21.51 | 1.00 | |||
11 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 22.49 | ||||
12 | 8 | Miloslav RážMiloslav Ráž | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 24.28 | |||
13 | Jakub HavelJakub Havel | 03 | ŠAK Novoborská Praha | 5 | 25.90 | ||||
14 | Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha B | 2 | 27.05 | ||||
Vladislav PrůchaVladislav Průcha | 03 | ASK Slavia Praha B | 1 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 12:40) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 19.66 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 19.97 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Johana RejholcováJohana Rejholcová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 20.60 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha A | 6 | 20.85 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 21.66 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 21.91 | 3.00 | |||||||||||||
7 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | 22.09 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 12:40) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolína ČeskáKarolína Česká | 03 | ASK Slavia Praha B | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 21.63 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Petra BučányováPetra Bučányová | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 22.03 | ||||||||||||||
3 | Eliška BrabencováEliška Brabencová | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 4 | 22.12 | ||||||||||||||
4 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 04 | ATLETIK RUDNÁ | 7 | 23.75 | ||||||||||||||
5 | Nikola FialováNikola Fialová | 03 | ASK Slavia Praha B | 8 | 23.96 | ||||||||||||||
6 | Adéla BuzkováAdéla Buzková | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 24.21 | ||||||||||||||
7 | Aneta FelcmanováAneta Felcmanová | 03 | ASK Slavia Praha B | 1 | 25.10 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 12:40) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 21.52 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 8 | 22.23 | ||||||||||||||
3 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha B | 1 | 22.79 | ||||||||||||||
4 | Veronika GregorováVeronika Gregorová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 22.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 7 | 23.04 | ||||||||||||||
6 | Klára KosteleckáKlára Kostelecká | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 23.33 | ||||||||||||||
MS | Barbora KotrčováBarbora Kotrčová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 23.45 | ||||||||||||||
MS | Vendula HofmannováVendula Hofmannová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 23.89 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 12:40) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková | 03 | ASK Slavia Praha A | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Žaneta MrázováŽaneta Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 21.92 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Andrea PloyharováAndrea Ployharová | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 22.02 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Patricie ŽídkováPatricie Žídková | 03 | ASK Slavia Praha A | 8 | 22.18 | ||||||||||||||
4 | 4 | Alena ŠkvánováAlena Škvánová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 22.56 | |||||||||||||
5 | Nikola SkalickáNikola Skalická | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 22.87 | ||||||||||||||
6 | Andrea ŠajnováAndrea Šajnová | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 25.61 | ||||||||||||||
7 | Nelly OnderkováNelly Onderková | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 28.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 19.66 | 11.00 | |||
2 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 19.97 | 9.00 | |||
3 | Johana RejholcováJohana Rejholcová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 20.60 | 8.00 | |||
4 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha A | 6 | 20.85 | 7.00 | |||
5 | Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 21.52 | 6.00 | |||
6 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 21.63 | 5.00 | |||
7 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 21.66 | 4.00 | |||
8 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 21.91 | 3.00 | |||
9 | Žaneta MrázováŽaneta Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 21.92 | 2.00 | |||
10 | Andrea PloyharováAndrea Ployharová | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 22.02 | 1.00 | |||
11 | Petra BučányováPetra Bučányová | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 22.03 | ||||
12 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 7 | 22.09 | ||||
13 | Eliška BrabencováEliška Brabencová | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 4 | 22.12 | ||||
14 | Patricie ŽídkováPatricie Žídková | 03 | ASK Slavia Praha A | 8 | 22.18 | ||||
15 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 8 | 22.23 | ||||
16 | 4 | Alena ŠkvánováAlena Škvánová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 22.56 | |||
17 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha B | 1 | 22.79 | ||||
18 | Veronika GregorováVeronika Gregorová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 22.82 | ||||
19 | Nikola SkalickáNikola Skalická | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 22.87 | ||||
20 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 7 | 23.04 | ||||
21 | Klára KosteleckáKlára Kostelecká | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 23.33 | ||||
22 | Barbora KotrčováBarbora Kotrčová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 23.45 | ||||
23 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 04 | ATLETIK RUDNÁ | 7 | 23.75 | ||||
24 | Vendula HofmannováVendula Hofmannová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 23.89 | ||||
25 | Nikola FialováNikola Fialová | 03 | ASK Slavia Praha B | 8 | 23.96 | ||||
26 | Adéla BuzkováAdéla Buzková | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 24.21 | ||||
27 | Aneta FelcmanováAneta Felcmanová | 03 | ASK Slavia Praha B | 1 | 25.10 | ||||
28 | Andrea ŠajnováAndrea Šajnová | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 25.61 | ||||
29 | Nelly OnderkováNelly Onderková | 04 | ASK Slavia Praha B | 5 | 28.34 | ||||
Karolína ČeskáKarolína Česká | 03 | ASK Slavia Praha B | 2 | DNS | |||||
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková | 03 | ASK Slavia Praha A | 1 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PištěkTomáš Pištěk | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 39.32 | 11.00 | |||||||||||||
2 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 39.81 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin MaléřMartin Maléř | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 39.92 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 40.26 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha A | 3 | 40.80 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Adam PolenaAdam Polena | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 43.58 | 2.00 | |||||||||||||
7 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 8 | 43.98 | ||||||||||||||
8 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 45.28 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha A | 3 | 41.37 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Adam GeprtAdam Geprt | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 41.89 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš LamačLukáš Lamač | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 43.33 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej PelantOndřej Pelant | 04 | ASK Slavia Praha A | 1 | 43.78 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 48.06 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav KouteckýJaroslav Koutecký | 04 | ASK Slavia Praha B | 2 | 48.21 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŘezáčJakub Řezáč | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 50.20 | ||||||||||||||
8 | Jonáš KostkaJonáš Kostka | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 54.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PištěkTomáš Pištěk | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 39.32 | 11.00 | |||
2 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 39.81 | 9.00 | |||
3 | Martin MaléřMartin Maléř | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 39.92 | 8.00 | |||
4 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 40.26 | 7.00 | |||
5 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha A | 3 | 40.80 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha A | 3 | 41.37 | 5.00 | |||
7 | Adam GeprtAdam Geprt | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 41.89 | 4.00 | |||
8 | Lukáš LamačLukáš Lamač | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 43.33 | 3.00 | |||
9 | Adam PolenaAdam Polena | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 43.58 | 2.00 | |||
10 | Ondřej PelantOndřej Pelant | 04 | ASK Slavia Praha A | 1 | 43.78 | 1.00 | |||
11 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 8 | 43.98 | ||||
12 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 45.28 | ||||
13 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 48.06 | ||||
14 | Jaroslav KouteckýJaroslav Koutecký | 04 | ASK Slavia Praha B | 2 | 48.21 | ||||
15 | Jakub ŘezáčJakub Řezáč | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 50.20 | ||||
16 | Jonáš KostkaJonáš Kostka | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 54.05 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 12:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha A | 4 | 42.73 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 43.72 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 45.29 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Sofie PoláškováSofie Polášková | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 45.88 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 48.29 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 49.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 12:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha A | 2 | 45.09 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Anežka FořtováAnežka Fořtová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 47.35 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 48.40 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Julie MrázováJulie Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 50.26 | ||||||||||||||
5 | Adéla BuzkováAdéla Buzková | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 50.33 | ||||||||||||||
6 | Amálie NiklováAmálie Niklová | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 52.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 12:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 46.80 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 49.13 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 49.76 | ||||||||||||||
4 | Patricie SchwarzPatricie Schwarz | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 52.76 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha A | 4 | 42.73 | 11.00 | |||
2 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 43.72 | 9.00 | |||
3 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha A | 2 | 45.09 | 8.00 | |||
4 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 45.29 | 7.00 | |||
5 | Sofie PoláškováSofie Polášková | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 45.88 | 6.00 | |||
6 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 46.80 | 5.00 | |||
7 | Anežka FořtováAnežka Fořtová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 47.35 | 4.00 | |||
8 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 48.29 | 3.00 | |||
9 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 48.40 | 2.00 | |||
10 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 49.13 | 1.00 | |||
11 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 49.43 | ||||
12 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 49.76 | ||||
13 | Julie MrázováJulie Mrázová | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 50.26 | ||||
14 | Adéla BuzkováAdéla Buzková | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 50.33 | ||||
15 | Amálie NiklováAmálie Niklová | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | 52.13 | ||||
16 | Patricie SchwarzPatricie Schwarz | 04 | ASK Slavia Praha B | 3 | 52.76 | ||||
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | DNS |
1500 m - Žáci
(st, 16.5.2018 - 12:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Daniel BernasDaniel Bernas | 04 | ASK Slavia Praha B | 6 | DNS | ||||||||||||||
49 | Michal MichlíkMichal Michlík | 03 | ASK Slavia Praha B | 10 | DNS | ||||||||||||||
1 | 6 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 4:37.33 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 47 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 4:42.43 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 44 | Dominik PrůšaDominik Průša | 04 | ASK Slavia Praha A | 11 | 4:44.53 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 34 | Ondřej FábryOndřej Fábry | 03 | ASK Slavia Praha A | 9 | 4:44.62 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 1 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha A | 7 | 4:47.92 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Prokop SmetanaProkop Smetana | 03 | ASK Slavia Praha A | 13 | 4:50.34 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 45 | Jakub SurgaJakub Surga | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 4:50.70 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 48 | Matěj BednářMatěj Bednář | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 4:52.89 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 41 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | 5:13.00 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 4 | Daniel ČervenkaDaniel Červenka | 04 | ASK Slavia Praha A | 8 | 5:26.10 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 8 | Miloslav RážMiloslav Ráž | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 12 | 6:34.16 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Žákyně
(st, 16.5.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková | 04 | TJ Dukla Praha | 10 | DNS | ||||||||||||||
39 | Barbora ČepkováBarbora Čepková | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | DNS | ||||||||||||||
1 | Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 49 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 5:29.56 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Eliška KubátováEliška Kubátová | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 5:30.50 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Karolína GrofováKarolína Grofová | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 5:36.40 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Alena ŠkvánováAlena Škvánová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 9 | 5:38.09 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 44 | Barbora SadilováBarbora Sadilová | 03 | ASK Slavia Praha B | 8 | 5:39.36 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 51 | Julie BalcarováJulie Balcarová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 5:46.60 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 34 | Adéla HornofováAdéla Hornofová | 04 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 6:06.55 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej ŠvihelOndřej Švihel | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 15.15 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 15.95 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 16.18 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 18.24 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Jakub OlivaJakub Oliva | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 19.07 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Šimon OpočenskýŠimon Opočenský | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha A | 4 | 15.84 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 15.96 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 17.49 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Eugen ŠalounEugen Šaloun | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 18.53 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 18.71 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 15.15 | 11.00 | |||
2 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha A | 4 | 15.84 | 9.00 | |||
3 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha A | 5 | 15.95 | 8.00 | |||
4 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 15.96 | 7.00 | |||
5 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha A | 2 | 16.18 | 6.00 | |||
6 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 17.49 | 5.00 | |||
7 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 18.24 | 4.00 | |||
8 | Eugen ŠalounEugen Šaloun | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 18.53 | 3.00 | |||
9 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 18.71 | 2.00 | |||
10 | Jakub OlivaJakub Oliva | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 19.07 | 1.00 | |||
Ondřej ŠvihelOndřej Švihel | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | DNS | |||||
Šimon OpočenskýŠimon Opočenský | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha A | 4 | 15.34 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 15.89 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 16.46 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 16.60 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Linda GrecmanováLinda Grecmanová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 18.31 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 18.33 | 3.00 | |||||||||||||
7 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 18.37 | 2.00 | |||||||||||||
8 | Tereza SvatošováTereza Svatošová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 20.31 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára ZikováKlára Ziková | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 17.40 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Aneta PazderováAneta Pazderová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | 17.83 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 18.87 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Barbora HacklováBarbora Hacklová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 19.06 | ||||||||||||||
5 | Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 19.19 | ||||||||||||||
6 | Barbora VlčkováBarbora Vlčková | 03 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 19.48 | ||||||||||||||
7 | Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 19.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha A | 4 | 15.34 | 11.00 | |||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 15.89 | 9.00 | |||
3 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha A | 3 | 16.46 | 8.00 | |||
4 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 16.60 | 7.00 | |||
5 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha A | 5 | 17.40 | 6.00 | |||
6 | Aneta PazderováAneta Pazderová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | 17.83 | 5.00 | |||
7 | Linda GrecmanováLinda Grecmanová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 18.31 | 4.00 | |||
8 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 18.33 | 3.00 | |||
9 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha B | 7 | 18.37 | 2.00 | |||
10 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha A | 7 | 18.87 | 1.00 | |||
11 | Barbora HacklováBarbora Hacklová | 04 | ASK Slavia Praha B | 4 | 19.06 | ||||
12 | Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 19.19 | ||||
13 | Barbora VlčkováBarbora Vlčková | 03 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 19.48 | ||||
14 | Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová | 04 | ASK Slavia Praha B | 8 | 19.87 | ||||
15 | Tereza SvatošováTereza Svatošová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 20.31 | ||||
Klára ZikováKlára Ziková | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | DNS |
4 x 60 m - Žáci
(st, 16.5.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Řezáč, Kostka, Procházka, Berka Řezáč, Kostka, Procházka, Berka | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | ||||||||||||||||
1 | Jakubův, Drahota, Holeček, Pištěk Jakubův, Drahota, Holeček, Pištěk | ASK Slavia Praha | 4 | 29.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jisl, Kolek, Surjomartono, Miřejovský Jisl, Kolek, Surjomartono, Miřejovský | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 29.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sup, Filip, Pavlas, Minol Sup, Filip, Pavlas, Minol | TJ Dukla Praha | 6 | 30.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hruška, Geprt, Průša, Fábry Hruška, Geprt, Průša, Fábry | ASK Slavia Praha | 7 | 30.91 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Myslivec, Msallam, Maléř, Kubák Myslivec, Msallam, Maléř, Kubák | ASK Slavia Praha | 8 | 31.27 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hošek, Bednář, Lamač, Šimek Hošek, Bednář, Lamač, Šimek | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 32.92 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.5.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljunggren, Vaculíková, Dvořáková, Nováková Ljunggren, Vaculíková, Dvořáková, Nováková | TJ Dukla Praha | 6 | 30.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Skalická, Rejholcová, Polívková, Špačková Skalická, Rejholcová, Polívková, Špačková | ASK Slavia Praha A | 4 | 31.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zajíčková, Šimůnková, Pacáková, Vaňková Zajíčková, Šimůnková, Pacáková, Vaňková | ASK Slavia Praha A | 5 | 31.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Žídková, Tvrdková, Kudělová, Novotná Žídková, Tvrdková, Kudělová, Novotná | ASK Slavia Praha A | 3 | 32.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šteflová, Cachová, Muzikářová, Teplá Šteflová, Cachová, Muzikářová, Teplá | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 32.61 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Koutníková, Moutelíková, Olšovská, Hodová Koutníková, Moutelíková, Olšovská, Hodová | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 35.07 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Černá, Schwarz, Hacklová, Vyroubalová Černá, Schwarz, Hacklová, Vyroubalová | ASK Slavia Praha B | 7 | 35.41 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Primasová, Anderlová, Baliamisová, Kubátová Primasová, Anderlová, Baliamisová, Kubátová | ASK Slavia Praha A | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Mrázová, Trnková, Grecmanová, Svatošová Mrázová, Trnková, Grecmanová, Svatošová | ASK Slavia Praha B | 6 | DQ | ||||||||||||||||
1 | Ployharová, Polívková, Mrázová, Polášková Ployharová, Polívková, Mrázová, Polášková | ASK Slavia Praha B | 4 | 33.76 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěchovská, Migová, Obuškevičová, Caldrová Vojtěchovská, Migová, Obuškevičová, Caldrová | ASK Slavia Praha A | 3 | 33.92 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Talpová, Svobodová, Dobrová, Antoňová Talpová, Svobodová, Dobrová, Antoňová | TJ Dukla Praha | 1 | 34.40 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | 4 | Škvánová, Skalická, Kotrčová, Fořtová Škvánová, Skalická, Kotrčová, Fořtová | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 35.60 | ||||||||||||||
Poznámky:DQ - 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Škvánová, Skalická, Kotrčová, Fořtová Škvánová, Skalická, Kotrčová, Fořtová | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 35.60 | ||||
2 | Černá, Schwarz, Hacklová, Vyroubalová Černá, Schwarz, Hacklová, Vyroubalová | ASK Slavia Praha B | 7 | 35.41 | 1.00 | ||||
3 | Koutníková, Moutelíková, Olšovská, Hodová Koutníková, Moutelíková, Olšovská, Hodová | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 35.07 | 2.00 | ||||
4 | Talpová, Svobodová, Dobrová, Antoňová Talpová, Svobodová, Dobrová, Antoňová | TJ Dukla Praha | 1 | 34.40 | 3.00 | ||||
5 | Vojtěchovská, Migová, Obuškevičová, Caldrová Vojtěchovská, Migová, Obuškevičová, Caldrová | ASK Slavia Praha A | 3 | 33.92 | 4.00 | ||||
6 | Ployharová, Polívková, Mrázová, Polášková Ployharová, Polívková, Mrázová, Polášková | ASK Slavia Praha B | 4 | 33.76 | 5.00 | ||||
7 | Šteflová, Cachová, Muzikářová, Teplá Šteflová, Cachová, Muzikářová, Teplá | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 32.61 | 6.00 | ||||
8 | Žídková, Tvrdková, Kudělová, Novotná Žídková, Tvrdková, Kudělová, Novotná | ASK Slavia Praha A | 3 | 32.53 | 7.00 | ||||
9 | Zajíčková, Šimůnková, Pacáková, Vaňková Zajíčková, Šimůnková, Pacáková, Vaňková | ASK Slavia Praha A | 5 | 31.69 | 8.00 | ||||
10 | Skalická, Rejholcová, Polívková, Špačková Skalická, Rejholcová, Polívková, Špačková | ASK Slavia Praha A | 4 | 31.22 | 9.00 | ||||
11 | Ljunggren, Vaculíková, Dvořáková, Nováková Ljunggren, Vaculíková, Dvořáková, Nováková | TJ Dukla Praha | 6 | 30.90 | 11.00 | ||||
Primasová, Anderlová, Baliamisová, Kubátová Primasová, Anderlová, Baliamisová, Kubátová | ASK Slavia Praha A | 2 | DNS | ||||||
Mrázová, Trnková, Grecmanová, Svatošová Mrázová, Trnková, Grecmanová, Svatošová | ASK Slavia Praha B | 6 | DQ |
skok o tyči - Žákyně
(st, 16.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.902.002.102.202.302.40 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 2.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia Praha A |
03 | 2.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristina CachováKristina Cachová
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | 2.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Simona PacákováSimona Pacáková
ASK Slavia Praha A |
04 | 2.00 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 16.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej ŠvihelOndřej Švihel
Atletický školní klub Mazur... |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
49 |
Michal MichlíkMichal Michlík
ASK Slavia Praha B |
03 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Matěj ČechMatěj Čech
ATLETIK RUDNÁ |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Jaroslav KouteckýJaroslav Koutecký
ASK Slavia Praha B |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek
ASK Slavia Praha B |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia Praha A |
03 | 5.23 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 5.21 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš LamačLukáš Lamač
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | 4.95 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej PelantOndřej Pelant
ASK Slavia Praha A |
04 | 4.88 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4.79 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha B |
03 | 4.63 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha B |
04 | 4.58 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Matěj ProcházkaMatěj Procházka
ASK Slavia Praha B |
03 | 4.32 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia Praha B |
04 | 4.31 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Antonín PiheraAntonín Pihera
ASK Slavia Praha A |
04 | 4.27 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ASK Slavia Praha B |
04 | 4.26 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Eugen ŠalounEugen Šaloun
TJ Dukla Praha |
04 | 3.90 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Jakub HavelJakub Havel
ŠAK Novoborská Praha |
03 | 3.63 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 16.5.2018 - 12:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára ZikováKlára Ziková
Atletický školní klub Mazur... |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Eliška HerinkováEliška Herinková
ASK Slavia Praha B |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 4.92 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha A |
04 | 4.91 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha A |
03 | 4.80 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Anežka FořtováAnežka Fořtová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 4.52 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora VlčkováBarbora Vlčková
ŠAK Novoborská Praha |
03 | 4.40 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.39 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia Praha B |
04 | 4.24 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ASK Slavia Praha A |
03 | 4.17 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia Praha A |
04 | 4.07 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Andrea PloyharováAndrea Ployharová
ASK Slavia Praha B |
04 | 4.03 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 4.03 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 3.98 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia Praha B |
04 | 3.93 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Simona SuchánkováSimona Suchánková
ŠAK Novoborská Praha |
04 | 3.76 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Andrea ŠajnováAndrea Šajnová
ŠAK Novoborská Praha |
04 | 3.62 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Magdaléna HodováMagdaléna Hodová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 3.54 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Aneta BulínováAneta Bulínová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 3.50 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 16.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška HerinkováEliška Herinková
ASK Slavia Praha B |
04 | DNF | 0.0 | ||||||||||||||||
51 |
Julie BalcarováJulie Balcarová
Atletika Jižní Město z.s. |
03 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 09.10 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 08.94 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 40 |
Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla Praha |
03 | 08.86 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Eliška VeverováEliška Veverová
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 08.79 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha A |
04 | 08.68 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia Praha A |
03 | 08.30 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 08.26 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Šárka KyselováŠárka Kyselová
ŠAK Novoborská Praha |
03 | 07.94 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla Praha |
03 | 07.72 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 07.17 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Zuzana HurychováZuzana Hurychová
ASK Slavia Praha B |
04 | 06.91 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 06.03 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 05.79 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Barbora KotrčováBarbora Kotrčová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 05.66 | 0.0 | |||||||||||||||
15 | 34 |
Adéla HornofováAdéla Hornofová
ŠAK Novoborská Praha |
04 | 05.55 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Vendula HofmannováVendula Hofmannová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 05.66 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 16.5.2018 - 12:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matěj ČechMatěj Čech
ATLETIK RUDNÁ |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Šimon OpočenskýŠimon Opočenský
TJ Dukla Praha |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Josef MusilJosef Musil
ASK Slavia Praha A |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Adam KokešAdam Kokeš
Atletický školní klub Mazur... |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 11.32 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Antonín PiheraAntonín Pihera
ASK Slavia Praha A |
04 | 09.99 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 09.50 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 08.62 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 6 |
Dan MinolDan Minol
TJ Dukla Praha |
03 | 08.51 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha B |
03 | 07.86 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(st, 16.5.2018 - 12:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková
Atletický školní klub Mazur... |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Dukla Praha |
03 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jolana AnderlováJolana Anderlová
ASK Slavia Praha A |
04 | 30.29 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha A |
04 | 27.82 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
ASK Slavia Praha A |
04 | 24.47 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha A |
04 | 23.54 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 22.84 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 21.57 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ASK Slavia Praha A |
03 | 21.24 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 1 |
Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková
ASK Slavia Praha A |
03 | 19.89 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia Praha B |
04 | 19.40 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 18.60 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Aneta BulínováAneta Bulínová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 18.25 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Magdaléna HodováMagdaléna Hodová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 16.54 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia Praha B |
04 | 16.37 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Eliška VeverováEliška Veverová
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 15.89 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Barbora HacklováBarbora Hacklová
ASK Slavia Praha B |
04 | 14.06 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Gabriela HonsováGabriela Honsová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 13.60 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Nelly OnderkováNelly Onderková
ASK Slavia Praha B |
04 | 12.17 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Tereza Anna KozákováTereza Anna Kozáková
ŠAK Novoborská Praha |
11 | 14.85 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia Praha |
04 | 13.51 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |