výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (19. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 19.5.2018 - 12:10) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.39 QA 0.188
2 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.63 qA 0.217
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.72 qB 0.142
MB Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 10.84 qB 0.153
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.96 0.160
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.13 0.169
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.20 0.182
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.5.2018 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.54 QA 0.166
2 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.68 qA 0.152
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.86 qB 0.135
MB Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 10.93 qB 0.167
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.97 0.161
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.06 0.174
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 162.7 -0.066
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.5.2018 - 12:10) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 10.29 QA 0.155
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.57 qA 0.177
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.79 qB 0.163
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.89 qB 0.157
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.96 0.174
6 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.01 0.172
MB Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ 162.7 -0.067
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 10.29 QA 0.155
2 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.39 QA 0.188
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.54 QA 0.166
4 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.57 qA 0.177
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.63 qA 0.217
6 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.68 qA 0.152
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.72 qB 0.142
8 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.79 qB 0.163
9 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 10.84 qB 0.153
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.86 qB 0.135
11 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.89 qB 0.157
12 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 10.93 qB 0.167
13 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.96 0.160
13 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.96 0.174
15 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.97 0.161
16 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.01 0.172
17 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.06 0.174
18 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.13 0.169
19 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.20 0.182
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 162.7 -0.066
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ 162.7 -0.067

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 13:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 10.25 0.195 11.00
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.32 0.158 9.00
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.43 0.162 8.00
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.53 0.196 7.00
5 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.58 0.276 6.00
6 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.65 0.170 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 13:45) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.55 0.145 4.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.73 0.153 3.00
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.79 0.183 2.00
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.88 0.157 1.00
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.00 0.183
Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 10.25 0.195 11.00
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.32 0.158 9.00
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.43 0.162 8.00
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.53 0.196 7.00
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.55 0.145 4.00
6 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.58 0.276 6.00
7 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.65 0.170 5.00
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.73 0.153 3.00
9 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.79 0.183 2.00
10 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.88 0.157 1.00
11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.00 0.183
Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 19.5.2018 - 11:55) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.69 QA 0.145
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11.70 QA 0.185
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.77 qA 0.173
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.89 qB 0.143
5 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.99 qB 0.149
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.13 qB 0.387
7 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.46 0.263
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.5.2018 - 11:55) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.56 QA 0.130
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.87 QA 0.175
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.88 qA 0.175
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.99 qB 0.160
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.12 qB 0.147
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.27 qB 0.217
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.62 0.172
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.85 0.244
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.56 QA 0.130
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.69 QA 0.145
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11.70 QA 0.185
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.77 qA 0.173
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.87 QA 0.175
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.88 qA 0.175
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.89 qB 0.143
8 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.99 qB 0.149
8 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.99 qB 0.160
10 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.12 qB 0.147
11 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.13 qB 0.387
12 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.27 qB 0.217
13 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.46 0.263
14 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.62 0.172
15 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.85 0.244

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 13:30) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.46 0.142 11.00
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.57 0.192 9.00
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.67 0.176 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.72 0.207 7.00
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.78 0.290 6.00
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.94 0.364 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 13:30) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.79 0.147 4.00
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.93 0.155 3.00
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.96 0.158 2.00
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.07 0.146 1.00
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.13 0.523
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.33 0.327
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.46 0.142 11.00
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.57 0.192 9.00
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.67 0.176 8.00
4 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.72 0.207 7.00
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.78 0.290 6.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.79 0.147 4.00
7 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.93 0.155 3.00
8 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.94 0.364 5.00
9 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.96 0.158 2.00
10 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.07 0.146 1.00
11 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.13 0.523
12 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.33 0.327

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 15:55) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 20.63 0.210 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.77 0.183 9.00
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.28 0.169 8.00
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 21.31 0.208 7.00
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.42 0.178 5.00
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 21.72 0.156 0.00
Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 15:55) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 21.36 6.00
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.43 4.00
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.52 3.00
4 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.67 0.00
5 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.83 0.00
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.87 0.00
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 19.5.2018 - 15:55) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 NL 21.33
MB Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.47
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.60 2.00
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.63 1.00
5 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.91 0.00
6 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.06
7 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 22.58
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 19.5.2018 - 15:55) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 NL 22.26
MB Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.36
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.95
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.67
5 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.14
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 20.63 0.210 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.77 0.183 9.00
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.28 0.169 8.00
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 21.31 0.208 7.00
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 NL 21.33
6 Volodymyr SuprunVolodymyr Suprun 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 21.36 6.00
7 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.42 0.178 5.00
8 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.43 4.00
9 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.47
10 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.52 3.00
11 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.60 2.00
12 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.63 1.00
13 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.67 0.00
14 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 21.72 0.156 0.00
15 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.83 0.00
16 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.87 0.00
17 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.91 0.00
18 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.06
19 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 NL 22.26
20 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.36
21 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 22.58
22 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.95
23 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.67
24 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.14
Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 15:40) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.39 0.230 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.63 0.203 9.00
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.75 0.167 8.00
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.10 0.171 7.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.34 0.168 6.00
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.54 0.190 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 15:40) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 NL 24.48 0.170 4.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.65 0.182 1.00
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.67 0.140
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.08 0.307
MB Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.19 0.509
MB Kateryna KlymyukKateryna Klymyuk 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.36 0.397
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 19.5.2018 - 15:40) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.45 0.492 5.00
MB Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.54 0.493
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.63 0.205 2.00
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.77 0.209
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.99 0.350
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.39 0.230 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.63 0.203 9.00
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.75 0.167 8.00
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.10 0.171 7.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.34 0.168 6.00
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.45 0.492 5.00
7 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 NL 24.48 0.170 4.00
8 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.54 0.190 3.00
8 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.54 0.493
10 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.63 0.205 2.00
11 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.65 0.182 1.00
12 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.67 0.140
13 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.08 0.307
14 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.19 0.509
15 Kateryna KlymyukKateryna Klymyuk 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.36 0.397
16 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.77 0.209
17 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.99 0.350

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 47.51 0.233 11.00
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.81 0.354 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.98 0.195 8.00
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.53 0.206 6.00
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.07 0.195 4.00
6 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 49.22 0.188 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 NL 48.02 0.214 7.00
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 49.03 0.227 5.00
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.60 0.251 2.00
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 50.21 0.192 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 47.51 0.233 11.00
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.81 0.354 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.98 0.195 8.00
4 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 NL 48.02 0.214 7.00
5 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.53 0.206 6.00
6 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 49.03 0.227 5.00
7 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.07 0.195 4.00
8 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 49.22 0.188 3.00
9 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.60 0.251 2.00
10 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 50.21 0.192 1.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 53.48 0.182 11.00
MB Kateryna KlymyukKateryna Klymyuk 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.41 0.430
3 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.69 0.152 8.00
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.95 0.560 7.00
5 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.62 0.131 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 53.75 0.250 9.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 55.63 0.560 5.00
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 56.10 0.182 4.00
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.37 0.350 3.00
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.29 0.582 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 53.48 0.182 11.00
2 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 53.75 0.250 9.00
3 Kateryna KlymyukKateryna Klymyuk 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.41 0.430
4 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.69 0.152 8.00
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.95 0.560 7.00
6 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.62 0.131 6.00
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 55.63 0.560 5.00
8 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 56.10 0.182 4.00
9 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.37 0.350 3.00
10 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.29 0.582 2.00

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 1:49.33 11.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:49.64 9.00
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:50.90 8.00
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:51.71 7.00
5 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:53.80 6.00
6 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 1:53.94 5.00
7 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:54.73 4.00
8 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:55.92 3.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40075Symerský Lukáš (VITKO)54.34
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Hakim SalehHakim Saleh 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:55.16
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:55.93 2.00
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:56.21 1.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:56.54 0.00
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 1:56.73 0.00
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:56.86 0.00
7 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:57.05 0.00
Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400155Saleh Hakim (OLYPR)57.95
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 1:49.33 11.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:49.64 9.00
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:50.90 8.00
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:51.71 7.00
5 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:53.80 6.00
6 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 1:53.94 5.00
7 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:54.73 4.00
8 Hakim SalehHakim Saleh 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:55.16
9 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:55.92 3.00
10 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:55.93 2.00
11 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:56.21 1.00
12 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:56.54 0.00
13 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 1:56.73 0.00
14 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:56.86 0.00
15 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:57.05 0.00
Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

800 m - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 2:07.11 11.00
2 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:07.47 9.00
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:07.49 8.00
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:07.71 7.00
5 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:07.84 6.00
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:09.28 5.00
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:09.48 4.00
8 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:14.39 3.00
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:15.33 2.00
10 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:15.35 1.00
11 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:16.06
12 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:17.04
13 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:17.30
14 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:17.58
15 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:19.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400133Hálová Kateřina (SKPLZ)1:05.78
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži

(so, 19.5.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:53.99 11.00
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 3:55.32 9.00
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 3:55.75 8.00
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 3:56.02 7.00
5 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 3:56.25 6.00
6 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:56.70 5.00
7 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 3:57.95 4.00
8 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18 3:58.10 3.00
MB Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:58.52
10 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22 3:59.39 2.00
11 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19 4:01.03 1.00
12 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:02.61
13 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:04.07
14 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 4:06.71
15 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20 4:10.11
Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21 DNF
MB Jozef RepčíkJozef Repčík 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNF
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 DNS
David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 DNS
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400201Plaček Tadeáš (UNIBR)54.25
800207Kotyza Daniel (UNIBR)1:56.06
1200207Kotyza Daniel (UNIBR)3:01.88
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 19.5.2018 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 NL 4:21.37 11.00
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:24.54 9.00
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:38.41 8.00
4 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 4:38.64 7.00
MB Lucia VlčákováLucia Vlčáková 94 SlovakiaSlovakia 10 4:38.93
6 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:40.77 6.00
7 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:41.36 5.00
8 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:42.98 4.00
9 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:46.60 3.00
10 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:47.53 2.00
11 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:52.92 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400200Sekanová Lucie (USKPR)1:10.06
800200Sekanová Lucie (USKPR)2:21.62
1200200Sekanová Lucie (USKPR)3:33.32
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 14:35.15 11.00
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14:36.08 9.00
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14:39.22 8.00
4 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14:47.67 7.00
5 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14:50.29 6.00
6 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 14:53.27 5.00
7 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 14:54.60 4.00
8 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14:57.62 3.00
9 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 15:06.45 2.00
10 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15:19.78 1.00
11 David PelíšekDavid Pelíšek 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 15:44.98
12 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 15:50.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000214Friš Jan (DUKPR)3:00.65
2000214Friš Jan (DUKPR)6:00.28
3000151Šinágl Viktor (OLYPR)8:59.63
4000217Holuša Jakub (DUKPR)11:55.83
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 NL 16:51.96 11.00
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17:02.73 9.00
3 Monika HlouškováMonika Hloušková 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 17:15.61 8.00
4 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17:23.28 7.00
5 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 17:36.32 6.00
6 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15 17:51.26 5.00
7 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18:07.38 4.00
8 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 18:15.21 3.00
9 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18:19.29 2.00
10 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 18:42.81 1.00
11 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 19:05.55
12 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 19:10.41
13 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 19:17.56
14 Teodora ChvalováTeodora Chvalová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 20:02.26
15 Tereza EliáškováTereza Eliášková 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 20:39.81
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100021Maršánová Lucie (OLYPR)3:27.38
2000186Drahotová Anežka (USKPR)6:49.50
300021Maršánová Lucie (OLYPR)10:13.00
400021Maršánová Lucie (OLYPR)13:35.14
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:55) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.29 0.216 11.00
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.33 0.151 9.00
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.54 0.519 8.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 13.56 0.158 7.00
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.85 0.273 6.00
6 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.06 0.172 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 12:55) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.06 0.198 3.50
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.21 0.595 1.00
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.22 0.188 0.00
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.25 0.179 0.00
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.44 0.196 0.00
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 19.5.2018 - 12:55) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.02 0.272 5.00
2 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.14 0.358 2.00
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.34 0.239 0.00
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.39 0.390 0.00
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.29 0.216 11.00
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.33 0.151 9.00
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.54 0.519 8.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 13.56 0.158 7.00
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.85 0.273 6.00
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.02 0.272 5.00
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.06 0.172 3.50
7 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.06 0.198 3.50
9 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.14 0.358 2.00
10 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.21 0.595 1.00
11 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.22 0.188 0.00
12 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.25 0.179 0.00
13 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.34 0.239 0.00
14 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.39 0.390 0.00
15 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.44 0.196 0.00
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 13:15) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 14.21 0.175 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.40 0.148 9.00
3 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.44 0.182 8.00
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.45 0.194 7.00
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.60 0.149 6.00
6 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.87 0.197 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 13:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.68 0.175 5.00
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.72 0.195 4.00
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.05 0.218 2.00
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.43 0.178 1.00
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.79 0.191
MB Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7 -0.135
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 14.21 0.175 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.40 0.148 9.00
3 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.44 0.182 8.00
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.45 0.194 7.00
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.60 0.149 6.00
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.68 0.175 5.00
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.72 0.195 4.00
8 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.87 0.197 3.00
9 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.05 0.218 2.00
10 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.43 0.178 1.00
11 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.79 0.191
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 162.7 -0.135

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 50.35 0.278 11.00
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.92 0.179 9.00
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 50.98 0.284 8.00
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.29 0.199 7.00
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.56 0.208 6.00
6 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.12 0.267 5.00
7 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.64 0.544 1.00
8 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 55.14 0.208 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.99 0.255 4.00
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 53.07 0.235 3.00
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.18 0.251 2.00
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.36 0.189 0.00
5 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 54.36 0.256 0.00
Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF 0.196
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 50.35 0.278 11.00
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.92 0.179 9.00
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 50.98 0.284 8.00
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.29 0.199 7.00
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.56 0.208 6.00
6 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.12 0.267 5.00
7 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.99 0.255 4.00
8 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 53.07 0.235 3.00
9 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.18 0.251 2.00
10 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.64 0.544 1.00
11 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.36 0.189 0.00
11 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 54.36 0.256 0.00
13 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 55.14 0.208 0.00
Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF 0.196
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 58.68 0.186 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.03 0.224 9.00
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 60.06 0.152 8.00
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.59 0.354 7.00
5 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 61.09 0.192 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.80 0.222 6.00
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.35 0.346 4.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 62.18 0.405 3.00
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 62.36 0.181 2.00
5 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 68.45 0.210 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 58.68 0.186 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.03 0.224 9.00
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 60.06 0.152 8.00
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.59 0.354 7.00
5 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.80 0.222 6.00
6 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 61.09 0.192 5.00
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.35 0.346 4.00
8 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 62.18 0.405 3.00
9 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 62.36 0.181 2.00
10 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 68.45 0.210 1.00

3000 m překážek - Muži

(so, 19.5.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 NL 09:03.76 11.00
2 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:04.13 9.00
3 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09:07.00 8.00
4 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09:10.13 7.00
5 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09:13.79 6.00
6 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09:27.53 5.00
7 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09:32.74 4.00
8 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 09:35.67 3.00
9 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09:38.46 2.00
10 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 09:49.44 1.00
MB Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 09:59.20
12 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 10:27.42
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000219Kovář Jáchym (DUKPR)3:05.78
200095Janů Jan (HVEPA)6:10.75
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(so, 19.5.2018 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NL 10:40.17 11.00
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:43.75 9.00
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10:53.36 8.00
4 Lucie VikartovskáLucie Vikartovská 87 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10:55.35 7.00
5 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11:03.43 6.00
6 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 11:12.86 5.00
7 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 11:12.90 4.00
8 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 11:25.31 3.00
9 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11:28.23 2.00
10 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13:03.40 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000189Jíšová Barbora (USKPR)3:31.28
2000189Jíšová Barbora (USKPR)7:04.37
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veleba, Maslák, Šorm, Brož Veleba, Maslák, Šorm, Brož TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 39.79 0.185 11.00
2 A Hrazdil, Namyslo, Lawson, Volko A Hrazdil, Namyslo, Lawson, Volko Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 41.13 0.165 9.00
3 Bartoněk, Havlas, Desenský, Beneš Bartoněk, Havlas, Desenský, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 41.39 0.108 8.00
4 A Stromšík, Kolarčík, Vácha, Danáč D. A Stromšík, Kolarčík, Vácha, Danáč D. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 41.63 0.154 7.00
5 A Grabmuller, Chlopčík, Svoboda V., Petřík A Grabmuller, Chlopčík, Svoboda V., Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.12 0.184 6.00
6 A Kruk, Procházka, Maruštík, Kubeš A Kruk, Procházka, Maruštík, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 42.21 0.201 5.00
A Suprun, Záleský, Bujna, Pírek A Suprun, Záleský, Bujna, Pírek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNF 0.174
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Juránek, Tuček, Suchánek, Stráský A Juránek, Tuček, Suchánek, Stráský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 42.26 0.196 4.00
2 B Pokorný, Samuel, Smutný, Veselý B Pokorný, Samuel, Smutný, Veselý Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 43.05 0.178 3.00
3 B Svoboda J., Šnejdr, Bovák, Zelinka B Svoboda J., Šnejdr, Bovák, Zelinka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.05 0.263 2.00
4 B Větrovský, Černý, Berna, Rež B Větrovský, Černý, Berna, Rež AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 45.43 0.209 1.00
5 B César, Mlynář, Symerský, Hajduk B César, Mlynář, Symerský, Hajduk SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 45.62 0.200 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B César, Mlynář, Symerský, Hajduk B César, Mlynář, Symerský, Hajduk SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 45.62 0.200 0.00
2 B Větrovský, Černý, Berna, Rež B Větrovský, Černý, Berna, Rež AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 45.43 0.209 1.00
3 B Pokorný, Samuel, Smutný, Veselý B Pokorný, Samuel, Smutný, Veselý Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 43.05 0.178 3.00
3 B Svoboda J., Šnejdr, Bovák, Zelinka B Svoboda J., Šnejdr, Bovák, Zelinka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.05 0.263 2.00
5 A Juránek, Tuček, Suchánek, Stráský A Juránek, Tuček, Suchánek, Stráský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 42.26 0.196 4.00
6 A Kruk, Procházka, Maruštík, Kubeš A Kruk, Procházka, Maruštík, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 42.21 0.201 5.00
7 A Grabmuller, Chlopčík, Svoboda V., Petřík A Grabmuller, Chlopčík, Svoboda V., Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.12 0.184 6.00
8 A Stromšík, Kolarčík, Vácha, Danáč D. A Stromšík, Kolarčík, Vácha, Danáč D. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 41.63 0.154 7.00
9 Bartoněk, Havlas, Desenský, Beneš Bartoněk, Havlas, Desenský, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 41.39 0.108 8.00
10 A Hrazdil, Namyslo, Lawson, Volko A Hrazdil, Namyslo, Lawson, Volko Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 41.13 0.165 9.00
11 Veleba, Maslák, Šorm, Brož Veleba, Maslák, Šorm, Brož TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 39.79 0.185 11.00
A Suprun, Záleský, Bujna, Pírek A Suprun, Záleský, Bujna, Pírek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNF 0.174

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Domská, Jiranová, Hofmanová, Seidlová A Domská, Jiranová, Hofmanová, Seidlová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.60 0.518 11.00
2 A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hejnová A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hejnová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.45 0.163 9.00
3 A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 46.83 0.549 8.00
4 A Bezeková, Petržílková, Hettlerová, Píchalová A Bezeková, Petržílková, Hettlerová, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 46.85 0.563 7.00
5 A Lesníková, Petržílková, Poschlová, Štuková A Lesníková, Petržílková, Poschlová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.43 0.190 5.00
6 Bendová, Horniaková, Šplechtová, Muzikantová Bendová, Horniaková, Šplechtová, Muzikantová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.84 0.399 3.00
7 Rabiňáková, Kubicová, Kaletová, Coufalová Rabiňáková, Kubicová, Kaletová, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 48.91 0.412 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Kučerová, Čejchanová, Kratochvílová, Hýsková B Kučerová, Čejchanová, Kratochvílová, Hýsková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.80 0.202 6.00
2 B Křížková, Burianová, Majerová, Zekuciová B Křížková, Burianová, Majerová, Zekuciová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.55 0.186 4.00
3 B Quadrátová, Vondrovská, Jonášová, Lamačová B Quadrátová, Vondrovská, Jonášová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.35 0.402 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Quadrátová, Vondrovská, Jonášová, Lamačová B Quadrátová, Vondrovská, Jonášová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.35 0.402 1.00
2 Rabiňáková, Kubicová, Kaletová, Coufalová Rabiňáková, Kubicová, Kaletová, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 48.91 0.412 2.00
3 Bendová, Horniaková, Šplechtová, Muzikantová Bendová, Horniaková, Šplechtová, Muzikantová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.84 0.399 3.00
4 B Křížková, Burianová, Majerová, Zekuciová B Křížková, Burianová, Majerová, Zekuciová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.55 0.186 4.00
5 A Lesníková, Petržílková, Poschlová, Štuková A Lesníková, Petržílková, Poschlová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.43 0.190 5.00
6 B Kučerová, Čejchanová, Kratochvílová, Hýsková B Kučerová, Čejchanová, Kratochvílová, Hýsková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.80 0.202 6.00
7 A Bezeková, Petržílková, Hettlerová, Píchalová A Bezeková, Petržílková, Hettlerová, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 46.85 0.563 7.00
8 A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková A Symerská, Holubářová, Minářová, Pírková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 46.83 0.549 8.00
9 A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hejnová A Dvořáková K., Seidlová, Dvořáková B., Hejnová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.45 0.163 9.00
10 A Domská, Jiranová, Hofmanová, Seidlová A Domská, Jiranová, Hofmanová, Seidlová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.60 0.518 11.00

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Desenský, Procházka J., Tesař J., Flaška R. Desenský, Procházka J., Tesař J., Flaška R. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:12.85 0.243 11.00
2 A Němeček, Sýkora, Hodboď, Muller A Němeček, Sýkora, Hodboď, Muller TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:13.01 0.240 9.00
3 A Šnejdr, Mach, Berch, Chlopčík A Šnejdr, Mach, Berch, Chlopčík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:15.33 0.190 8.00
4 A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:15.54 0.247 7.00
5 A César, Danáč D., Mlynář, Symerský A César, Danáč D., Mlynář, Symerský SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:18.13 0.409 6.00
6 A Veselý, Pavlíček, Sadil, Pospíšil A Veselý, Pavlíček, Sadil, Pospíšil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:18.42 0.239 5.00
7 A Rež, Davidík, Maruštík, Kubeš A Rež, Davidík, Maruštík, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:22.36 0.208 4.00
8 A Holub, Urban, Novotný, Vinkler A Holub, Urban, Novotný, Vinkler Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:22.55 0.201 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Stráský, Plaček, Suchánek, Smetana B Stráský, Plaček, Suchánek, Smetana VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:24.33 0.399 2.00
2 B Černý, Beran, Štěpáník, Větrovský B Černý, Beran, Štěpáník, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:26.20 0.319 1.00
3 B Vondra, Sigmund, Chwistek, Hajduk B Vondra, Sigmund, Chwistek, Hajduk SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:27.19 0.219
4 B Němeček D., Hladík, Kalous, Němeček J. B Němeček D., Hladík, Kalous, Němeček J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 3:28.71 0.256
5 B Svoboda J., Hotový, Šip, Grabmuller B Svoboda J., Hotový, Šip, Grabmuller ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:28.97 0.236
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Svoboda J., Hotový, Šip, Grabmuller B Svoboda J., Hotový, Šip, Grabmuller ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:28.97 0.236
2 B Němeček D., Hladík, Kalous, Němeček J. B Němeček D., Hladík, Kalous, Němeček J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 3:28.71 0.256
3 B Vondra, Sigmund, Chwistek, Hajduk B Vondra, Sigmund, Chwistek, Hajduk SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:27.19 0.219
4 B Černý, Beran, Štěpáník, Větrovský B Černý, Beran, Štěpáník, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:26.20 0.319 1.00
5 B Stráský, Plaček, Suchánek, Smetana B Stráský, Plaček, Suchánek, Smetana VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:24.33 0.399 2.00
6 A Holub, Urban, Novotný, Vinkler A Holub, Urban, Novotný, Vinkler Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:22.55 0.201 3.00
7 A Rež, Davidík, Maruštík, Kubeš A Rež, Davidík, Maruštík, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:22.36 0.208 4.00
8 A Veselý, Pavlíček, Sadil, Pospíšil A Veselý, Pavlíček, Sadil, Pospíšil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:18.42 0.239 5.00
9 A César, Danáč D., Mlynář, Symerský A César, Danáč D., Mlynář, Symerský SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:18.13 0.409 6.00
10 A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza A Juránek, Tuček, Vystrk, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:15.54 0.247 7.00
11 A Šnejdr, Mach, Berch, Chlopčík A Šnejdr, Mach, Berch, Chlopčík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:15.33 0.190 8.00
12 A Němeček, Sýkora, Hodboď, Muller A Němeček, Sýkora, Hodboď, Muller TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:13.01 0.240 9.00
13 Desenský, Procházka J., Tesař J., Flaška R. Desenský, Procházka J., Tesař J., Flaška R. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:12.85 0.243 11.00

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Vávrová, Hluchá, Slaninová, Vrzalová A Vávrová, Hluchá, Slaninová, Vrzalová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:44.58 0.492 11.00
2 Hofmanová, Šimková, Sekanová, Bičianová Hofmanová, Šimková, Sekanová, Bičianová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:44.72 0.265 9.00
3 A Kolesnychenko, Petržílková, Reissová, Suráková A Kolesnychenko, Petržílková, Reissová, Suráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:47.10 0.265 8.00
4 Řehounková, Maki, Muzikantová, Červínová Řehounková, Maki, Muzikantová, Červínová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:53.81 0.246 7.00
5 A Dlabajová, Kutrová, Holubářová, Symerská A Dlabajová, Kutrová, Holubářová, Symerská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:55.97 0.374 6.00
6 Kratochvílová, Kovaříková, Novotná, Vocáskocá Kratochvílová, Kovaříková, Novotná, Vocáskocá TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:58.93 0.197 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Chocholová, Pertlíková, Quadrátová, Štuková A Chocholová, Pertlíková, Quadrátová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:56.58 0.276 5.00
2 B Ondrašíková, Voráčková, Vaňková, Surmová B Ondrašíková, Voráčková, Vaňková, Surmová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:12.55 0.614 3.00
3 Rabiňáková, Severová, Procházková, Belová, Rabiňáková, Severová, Procházková, Belová, Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:12.80 0.426 2.00
4 B Procházková, Prokešová, Kalousová, Nováková B Procházková, Prokešová, Kalousová, Nováková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:13.26 0.340 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Procházková, Prokešová, Kalousová, Nováková B Procházková, Prokešová, Kalousová, Nováková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:13.26 0.340 1.00
2 Rabiňáková, Severová, Procházková, Belová, Rabiňáková, Severová, Procházková, Belová, Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:12.80 0.426 2.00
3 B Ondrašíková, Voráčková, Vaňková, Surmová B Ondrašíková, Voráčková, Vaňková, Surmová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:12.55 0.614 3.00
4 Kratochvílová, Kovaříková, Novotná, Vocáskocá Kratochvílová, Kovaříková, Novotná, Vocáskocá TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:58.93 0.197 4.00
5 A Chocholová, Pertlíková, Quadrátová, Štuková A Chocholová, Pertlíková, Quadrátová, Štuková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:56.58 0.276 5.00
6 A Dlabajová, Kutrová, Holubářová, Symerská A Dlabajová, Kutrová, Holubářová, Symerská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:55.97 0.374 6.00
7 Řehounková, Maki, Muzikantová, Červínová Řehounková, Maki, Muzikantová, Červínová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:53.81 0.246 7.00
8 A Kolesnychenko, Petržílková, Reissová, Suráková A Kolesnychenko, Petržílková, Reissová, Suráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:47.10 0.265 8.00
9 Hofmanová, Šimková, Sekanová, Bičianová Hofmanová, Šimková, Sekanová, Bičianová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:44.72 0.265 9.00
10 A Vávrová, Hluchá, Slaninová, Vrzalová A Vávrová, Hluchá, Slaninová, Vrzalová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:44.58 0.492 11.00

Skok vysoký - Muži

(so, 19.5.2018 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.851.901.952.002.042.082.122.162.20 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 14 NL 2.16 ---OO-OOXXX 11.00
2 Petr PíchaPetr Pícha
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 13 2.12 --OOXOXOXOXXX 9.00
3 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 2.08 OOOXOXOXOXXX 8.00
4 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 2.04 -OOXXOXOXXX 7.00
5 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 5 2.00 OOOXOXXX 6.00
6 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 4 2.00 OOXOXOXXX 5.00
7 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 6 1.95 OXOOXXX 4.00
8= Marek NavrátilMarek Navrátil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 2 1.95 OOXOXXX 2.50
8= Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 9 1.95 OOXOXXX 2.50
10 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 1.95 XOXOXOXXX 1.00
MB Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.90 XOOXXX
12 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 10 1.90 OXOXXX
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 1.85 OXXX
14 David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 3 1.85 OX-XX
Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 15 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.691.721.751.781.801.821.841.861.901.92 Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 12 NL 1.90 ---OOOOOOOOXOXOXXX 11.00
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 10 1.84 ---OXOOOOXOOXXOXXX 9.00
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 7 1.80 -OOOOO--XOXXX 8.00
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.78 --OOXOOXOXOXXX 7.00
5 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 11 1.75 --O-OXOXOXXX 6.00
6 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 1.72 -OOOXOXOXXX 5.00
7= Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 1.65 OOOOXXX 3.50
7= Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 6 1.65 OOOOXXX 3.50
9 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 3 1.65 -OXOXXOXXX 2.00
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 1.60 OOOXXX 1.00
11 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 1.60 OOXOXXX
12 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2 1.60 OOXXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 19.5.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.004.204.404.604.804.905.005.105.205.305.405.505.55 Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 12 NL 5.20 ------XO-O-XX-X 11.00
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 11 5.10 ------XOXOXXX 9.00
3 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 9 5.00 ----XXO-OXXX 8.00
MB Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7 4.60 --OXOXXX
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 5 4.60 --XOXXOXXX 7.00
6 Václav BarákVáclav Barák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 8 4.40 -OXO 6.00
7 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 2 4.20 -XXOXXX 5.00
8 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
83 1 4.00 OXXX 4.00
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 DNS
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4 NM
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 3 NM
MB Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.374.45 Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 NL 4.37 --------OOOXOXXX 11.00
2= Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5 4.00 ------O-XOXXX 8.50
2= Nikol JiroutováNikol Jiroutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4 4.00 ------O-XOXXX 8.50
4 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 7 4.00 -------XXOXXOXXX 7.00
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 6 3.70 ----OXOXXX 6.00
6 Iva RauchováIva Rauchová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 2 3.50 OOOXOXXX 5.00
7 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 3 3.50 OOOXXOXXX 4.00
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.5.2018 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 18 NL 7.81 +1.1 m/s 7.41+2.07.40-0.8X7.417.66+0.27.81+1.1X 11.00
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 13 7.54 +0.4 m/s 7.30-0.97.46+0.37.37+1.97.467.36-0.4X7.54+0.4 9.00
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 17 7.51 +1.8 m/s 6.98-0.1X7.37+1.87.377.48+1.4X7.51+1.8 8.00
4 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 15 7.49 +1.3 m/s XX7.28+0.67.287.49+1.3X7.38+2.1 7.00
5 Adam ZelinkaAdam Zelinka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 12 7.39 +1.5 m/s 7.14-0.6XX7.14XX7.39+1.5 6.00
6 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 14 7.30 +1.8 m/s XX7.30+1.87.30XXX 5.00
7 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 10 7.07 +1.3 m/s 7.00+2.86.84+2.44.97+0.77.006.66+2.06.68-1.47.07+1.3 4.00
8 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 7 7.04 +0.9 m/s 7.04+0.9XX7.04X 3.00
9 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 16 6.93 +0.9 m/s 5.15+0.44.69+0.06.93+0.96.93 2.00
10 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 9 6.92 +0.7 m/s 6.48+0.26.56+1.26.92+0.76.92 1.00
11 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 6.85 -0.4 m/s 6.85-0.4XX6.85
12 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 5 6.75 +1.2 m/s 6.69-0.96.75+1.2X6.75
13 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 11 6.74 +0.4 m/s 6.39+0.7X6.74+0.46.74
14 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 6.41 -1.7 m/s 6.29+0.0X6.41-1.76.41
15 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1 6.30 +0.7 m/s 6.30+0.76.30
16 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 6.26 -0.9 m/s 6.26-0.96.26
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 4 NM
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 8 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 14 NL 6.43 +0.7 m/s 6.43+0.76.24-0.1X+2.26.43X+2.0X+0.7X+2.1 11.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 12 6.34 +0.3 m/s X+0.26.34+0.3X+0.46.345.96+0.2-6.16+1.4 9.00
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 13 6.33 +0.6 m/s X+0.66.25+0.0X+0.06.25X+0.7X+1.86.33+0.6 8.00
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 9 6.15 +0.6 m/s 6.13+2.0X+0.36.02+0.66.13X+0.86.15+0.6X+0.9 7.00
5 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 11 6.14 +0.2 m/s 5.73-1.05.99-0.66.14+0.26.146.13+0.45.87+2.2X+1.6 6.00
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 8 6.03 +0.2 m/s 6.00+1.8X+0.96.03+0.26.03X-0.1X+0.9- 5.00
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10 6.02 +0.0 m/s 5.91+0.1X-0.1X+1.55.916.02+0.0X+2.0X+0.8 4.00
8 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 6 5.89 +1.1 m/s X+1.15.78-0.2X+1.15.785.89+1.1X+2.35.76+2.7 3.00
9 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 5.77 +1.4 m/s 5.44+0.25.48+0.95.77+1.45.77 2.00
10 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 5.53 +0.5 m/s X+1.65.32-1.05.53+0.55.53 1.00
11 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 4 5.44 +0.7 m/s X+0.7X-0.85.44+0.75.44
12 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.42 -0.3 m/s 5.42-0.35.39-1.4X+2.15.42
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1 NM
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 7 NM
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 19.5.2018 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 14 NL 15.93 +1.5 m/s XX15.93+1.515.93 11.00
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 12 15.44 +2.0 m/s 13.98+1.015.27+0.4X15.27X15.44+2.014.67+2.3 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 15.20 +2.3 m/s 15.06 +1.3 m/s XX14.62+1.714.62X15.20+2.315.06+1.3 8.00
4 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 9 14.97 +2.1 m/s 14.71 +1.9 m/s X14.71+1.9X14.7114.68+0.814.97+2.114.62+0.3 7.00
5 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 8 14.95 +1.1 m/s 14.48+0.414.63+1.1X14.6314.81+0.6X14.95+1.1 6.00
6 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 3 14.75 +1.6 m/s 14.31+1.714.41+1.514.75+1.614.75 5.00
7 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 11 14.71 +0.8 m/s 14.39+1.414.29+0.814.71+0.814.71XXX 4.00
8 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 13 14.66 +0.2 m/s 14.66+0.2X13.45+0.714.66 3.00
9 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 7 14.56 +1.3 m/s 14.49-0.313.58+2.914.56+1.314.56 2.00
10 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 14.20 +1.7 m/s 14.20+1.7XX14.20 1.00
11 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 10 14.16 +1.0 m/s 13.83+1.414.16+1.014.00+2.614.16
12 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 13.79 +0.9 m/s 13.79+0.9XX13.79
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 4 DNS
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6 NM
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 19.5.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 8 NL 13.31 +1.8 m/s XX13.26+0.913.2613.21+1.413.31+1.813.22+1.4 11.00
2 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 7 13.10 +2.1 m/s 12.95 +1.8 m/s X12.82+0.213.10+2.113.10X12.95+1.8- 9.00
3 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 6 12.67 +0.7 m/s 12.67+0.712.59+1.4X12.6712.53+2.0-- 8.00
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 3 12.15 +0.2 m/s XX12.01+1.712.0112.15+0.211.99+0.1X 7.00
5 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 2 12.04 +1.0 m/s X11.53+0.312.04+1.012.04X11.91+0.8X 6.00
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 4 11.99 +1.8 m/s 11.90+1.611.99+1.8X11.9911.46+1.311.69+2.311.82+1.1 5.00
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5 11.97 +1.7 m/s XX11.97+1.711.97XX11.94+1.5 4.00
8 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 11.81 +0.8 m/s XXX0XX11.81+0.8 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 17 NL 16.76 16.63X16.1016.63XX16.76 11.00
2 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 14 15.32 14.4915.3214.4715.3215.00X15.29 9.00
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 16 14.97 14.91X14.2114.91X14.97X 8.00
4 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 15 14.45 13.4713.2914.4514.4513.64X14.25 7.00
5 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 13 14.15 13.8414.0013.9114.0013.8814.15X 6.00
6 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 11 14.12 12.9313.5613.8113.8113.92X14.12 5.00
7 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 12 13.76 13.0413.37X13.3713.7613.38X 4.00
8 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 10 13.01 X12.6512.5412.6512.4512.4313.01 3.00
9 Lada CermanováLada Cermanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 9 12.23 11.6512.1112.2312.23 2.00
10 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 7 12.21 12.09X12.2112.21 1.00
11 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 12.19 12.19XX12.19
12 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 6 12.16 11.3611.3812.1612.16
13 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 12.00 X12.00X12.00
14 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 5 11.84 11.61X11.8411.84
15 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 1 11.52 10.8410.9811.5211.52
16 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 11.12 11.1211.0510.8111.12
MB Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 8 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 12 NL 19.27 18.8719.1519.2719.27X19.2519.25 11.00
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 10 18.99 17.7718.81X18.8118.2918.99X 9.00
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 11 17.67 17.6717.67X17.67--- 8.00
4 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 9 16.99 15.6016.1316.1616.1616.0816.5716.99 7.00
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 8 16.00 16.00XX16.00XXX 6.00
6 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 7 15.39 15.0115.39X15.3915.18X14.99 5.00
7 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 15.11 14.7114.9015.1115.1114.77-- 4.00
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 6 14.46 13.6013.8314.2514.2514.2414.1414.46 3.00
9 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 13.03 11.3313.0312.6413.03 2.00
10 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 3 13.00 12.9213.00X13.00 1.00
11 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 4 12.43 11.9712.2012.4312.43
12 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 12.07 11.8211.9012.0712.07
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 14:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 19 NL 56.20 54.1553.2255.8155.81XX56.20 11.00
2 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 15 47.17 46.8147.1746.5347.1746.7245.55X 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 17 46.33 44.2641.9545.2845.2843.1046.3346.25 8.00
4 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 16 46.32 46.32X44.6046.32X45.2730.83 7.00
5 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 45.05 44.2741.7242.0544.2745.0542.18X 6.00
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 10 44.41 X40.8744.4144.4143.13X43.41 5.00
7 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 18 43.79 42.0843.6743.4843.6743.7943.3443.34 4.00
8 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 14 42.83 42.8242.83X42.8342.60X42.46 3.00
9 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 8 41.19 37.2741.1938.9141.19 2.00
10 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 13 39.23 39.2338.8738.8139.23 1.00
11 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 12 38.75 37.37X38.7538.75
12 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 11 38.62 37.5638.6236.2538.62
13 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 36.26 36.26XX36.26
14 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 34.41 31.8334.4134.2634.41
15 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 3 33.88 33.8830.85X33.88
16 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 33.79 33.79XX33.79
17 Lada CermanováLada Cermanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 33.45 33.45XX33.45
18 Václava SetničkováVáclava Setničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 2 33.42 33.42XX33.42
Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 12 58.00 52.43X57.0557.05X58.00X 11.00
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 13 56.79 54.7856.5156.7956.79X56.20X 9.00
3 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 10 54.74 49.8453.9854.7454.74X52.3753.59 8.00
4 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 11 54.22 52.7851.6554.2254.22X53.6952.94 7.00
5 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 53.24 50.0450.3350.7950.7952.1453.2451.50 6.00
6 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 9 52.37 50.3052.3748.1952.37XXX 5.00
7 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 6 48.18 48.1844.95X48.18XX47.60 4.00
8 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 47.54 X45.1943.4145.19X47.5446.02 3.00
9 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 43.77 43.77XX43.77 2.00
10 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 1 43.65 43.65XX43.65 1.00
11 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 5 43.03 X43.03X43.03
12 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 3 42.16 40.2842.16X42.16
13 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 7 39.39 39.39X39.39
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 7 NL 68.79 11.00
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 8 63.97 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5 61.95 8.00
4 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 61.79 7.00
5 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 4 61.71 6.00
6 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3 51.02 5.00
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 48.21 4.00
8 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 38.84 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 13 64.62 11.00
2 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 12 58.07 9.00
3 Pavel ŽákPavel Žák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
81 3 55.36 8.00
4 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 11 53.17 7.00
5 Daniel DanáčDaniel Danáč
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 53.11 6.00
6 František VrtělkaFrantišek Vrtělka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 9 52.73 5.00
7 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 49.82 4.00
8 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 8 48.83 3.00
9 Jakub BřezinaJakub Březina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 4 45.57 2.00
10 Adam KolářAdam Kolář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5 45.31 1.00
11 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 7 38.17
12 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 34.93
Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 15 64.19 64.19--64.19 11.00
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 14 59.25 XX57.6957.69X59.25X 9.00
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 11 51.07 47.2251.07X51.07X50.37X 8.00
4 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 12 49.45 48.5148.2549.4549.45-XX 7.00
5 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 13 47.79 46.47X41.3946.4747.7945.38X 6.00
6 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 9 45.53 40.7741.72X41.7242.2045.5341.21 5.00
7 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5 44.78 44.7842.41X44.78-X 4.00
8 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 8 42.44 37.2741.8639.4941.8642.4441.9739.01 3.00
9 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 10 41.49 37.4241.0541.4941.49 2.00
10 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 6 41.28 40.1739.2541.2841.28 1.00
11 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 38.69 36.9138.6936.6438.69
12 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 3 37.35 37.3534.1335.4237.35
13 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4 36.69 35.1836.6935.3136.69
14 Iva MilesováIva Milesová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
77 1 27.86 X27.4727.8627.86
MB Varvara NazarovaVarvara Nazarova
KazakhstanKazakhstan
97 2 NM
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 19.5.2018 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav PolyuninVladislav Polyunin
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 14 74.61 69.6372.3674.6174.6170.36X74.33 11.00
2 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 15 74.03 XX74.0374.03XXX 9.00
3 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 13 68.96 66.2568.2168.9668.9668.32X65.80 8.00
4 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
79 11 66.43 66.4366.43 7.00
5