výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Juliska (14. 6. 2018)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 18:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.94 7.00
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.42 5.00
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.49 3.00
4 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.52 2.00
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.55
Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 18:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.47 4.00
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.53 1.00
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.63
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.73
5 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.77
6 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.98
7 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.18
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 18:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.88
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.97
3 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.10
4 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.16
MS Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.14
Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 18:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.18
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.74
3 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.91
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.97
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 18:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.67
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.82
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.31
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.09
5 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.49
MS Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.94 7.00
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.42 5.00
3 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.47 4.00
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.49 3.00
5 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.52 2.00
6 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.53 1.00
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.55
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.63
9 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.67
10 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.73
11 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.77
12 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.82
13 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.88
14 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.97
15 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.98
16 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.10
17 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.14
18 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.16
19 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.18
19 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.18
21 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.28
22 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.31
23 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.74
24 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.91
25 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.97
26 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.09
27 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.49
Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:50) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.99 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.28 9.00
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.41 7.00
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.52 6.00
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.67 3.50
6 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.71 2.00
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11.57
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.22
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:50) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.37 8.00
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.73 1.00
3 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.86
4 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 11.86
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.89
6 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.93
7 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.98
8 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.04
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 17:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.67 3.50
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.92
3 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.99
4 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.01
7 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.08
MS Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.03
Ronald BenoRonald Beno 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DQ
Poznámky:
DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 17:50) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.85
2 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.07
3 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.11
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.16
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.23
6 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.39
7 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.45
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 17:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.29
2 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.39
3 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.42
4 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.61
5 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.88
6 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.09
7 39 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.43
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 14.6.2018 - 17:50) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.55 5.00
2 Martin LuksMartin Luks 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.02
3 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.10
4 Petr ŘehákPetr Řehák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.75
5 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.30
MS Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.99 11.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.22
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.28 9.00
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.37 8.00
5 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.41 7.00
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.52 6.00
7 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.55 5.00
8 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11.57
9 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.67 3.50
9 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.67 3.50
11 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.71 2.00
12 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.73 1.00
13 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.85
14 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.86
14 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 11.86
16 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.89
17 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.92
18 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.93
19 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.98
20 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.99
21 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.00
22 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.01
23 Martin LuksMartin Luks 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.02
24 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.03
25 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.04
26 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.07
27 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.08
28 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.10
29 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.11
30 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.16
31 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.23
32 3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.29
33 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.39
33 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.39
35 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.42
36 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.45
37 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60
38 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.61
39 Petr ŘehákPetr Řehák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.75
40 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.88
41 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.09
42 39 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.43
43 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 14.30
Ronald BenoRonald Beno 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DQ
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.52 7.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.58 5.00
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.66 4.00
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.83 3.00
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.01 2.00
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.16 1.00
7 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.34
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.30
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.33
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.49
4 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.51
5 Anna ČinkováAnna Činková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.55
6 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.57
7 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.88
8 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 14.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 17:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.91
2 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 14.59
3 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.66
4 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.04
Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.52 7.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.58 5.00
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.66 4.00
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.83 3.00
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.01 2.00
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.16 1.00
7 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.30
8 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.33
9 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.34
10 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.49
11 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.51
12 Anna ČinkováAnna Činková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.55
13 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.57
14 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.88
15 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.91
16 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 14.22
17 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 14.59
18 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.66
19 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.04
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.38 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.57 9.00
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.75 7.50
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.75 7.50
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.92 5.50
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.92 5.50
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.30
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.06 4.00
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.10 2.50
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 13.10 2.50
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.35 1.00
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.36
6 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.43
7 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.50
8 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.90
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.67
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.68
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.76
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.84
5 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.84
6 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.94
7 18 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 13.99
Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.71
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.81
3 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.88
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.94
5 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.18
6 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.19
7 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.29
MS Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.28
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.00
2 Natálie FridrichNatálie Fridrich 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.12
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.26
4 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.33
5 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.76
6 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.90
MS Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.95
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.69
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.88
3 Klára HrdličkováKlára Hrdličková 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 13.95
4 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.91
5 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.94
MS Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.43
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.30
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.38 11.00
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.57 9.00
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.75 7.50
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.75 7.50
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.92 5.50
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.92 5.50
8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.06 4.00
9 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.10 2.50
9 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 13.10 2.50
11 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.35 1.00
12 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.36
13 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.43
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.50
15 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.67
16 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.68
17 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 13.69
18 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.71
19 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.76
20 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.81
21 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.84
21 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.84
23 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.88
23 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.88
25 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.90
26 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.94
26 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.94
28 Klára HrdličkováKlára Hrdličková 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 13.95
29 18 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 13.99
30 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.00
31 Natálie FridrichNatálie Fridrich 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.12
32 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.18
33 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.19
34 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.26
35 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.28
36 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.29
37 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.33
38 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.43
39 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.76
40 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.90
41 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.91
42 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.94
43 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.95
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 19:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.97 7.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.58 5.00
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.81 4.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.83 3.00
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.84 2.00
6 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.16 1.00
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 19:10) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.24
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.33
3 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.36
4 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.60
5 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.79
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
34 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 19:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.32
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.53
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 23.65
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.21
5 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.26
6 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.34
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 19:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.10
2 44 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.17
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.63
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.18
MS Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.60
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 19:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.84
2 47 Jakub RadaJakub Rada 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.06
3 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 24.09
4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.58
5 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.15
6 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.18
MS Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.83
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.97 7.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.58 5.00
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.81 4.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.83 3.00
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.84 2.00
6 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.16 1.00
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.24
8 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.32
9 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.33
10 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.36
11 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.53
12 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.60
13 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 23.65
14 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.79
15 34 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.84
16 47 Jakub RadaJakub Rada 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.06
17 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 24.09
18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.21
19 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.26
20 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.34
21 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.58
22 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.60
23 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.83
24 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.10
25 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.15
26 44 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.17
27 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.18
28 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.63
29 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.18
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
34 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.73 11.00
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 22.52 9.00
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 22.53 8.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.84 7.00
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.14 6.00
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.78
MS Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.37
MS Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.17 5.00
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.23 4.00
3 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.34 3.00
4 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.48 2.00
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.76
6 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 24.79
Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 23.52 1.00
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.59
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.60
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.03
5 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.24
6 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 24.28
7 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.69
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ronald BenoRonald Beno 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.11
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 24.34
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.37
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.72
5 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.04
6 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 25.06
Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.62
2 Jakub RandusJakub Randus 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.68
3 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.18
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.26
5 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.33
6 46 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.52
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.21
2 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 25.74
3 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 26.95
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 27.04
5 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.13
Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Martin LuksMartin Luks 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 14.6.2018 - 19:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 24.17
2 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.39
3 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.31
4 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.46
5 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 26.48
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.73 11.00
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 22.52 9.00
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 22.53 8.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.84 7.00
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.14 6.00
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.17 5.00
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.23 4.00
8 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.34 3.00
9 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.37
10 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.48 2.00
11 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 23.52 1.00
12 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.54
13 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.59
14 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.60
15 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.76
16 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.78
17 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.03
18 Ronald BenoRonald Beno 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.11
19 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 24.17
20 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.21
21 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.24
22 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 24.28
23 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 24.34
24 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.37
25 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.39
26 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 24.62
27 Jakub RandusJakub Randus 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.68
28 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.69
29 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.72
30 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 24.79
31 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.04
32 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 25.06
33 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.18
34 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.26
35 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.31
36 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.33
37 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.46
38 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 25.74
39 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 26.48
40 46 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.52
41 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 26.95
42 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 27.04
43 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.13
Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ
Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DQ
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Martin LuksMartin Luks 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 18:50) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.83 7.00
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.94 5.00
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.29 4.00
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.93 3.00
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.21
6 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 27.22
MS Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.93
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 18:50) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.18 1.00
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.20
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.50
4 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 27.62
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.73
6 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 28.96
7 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.51
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 18:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.03 2.00
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.21
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 30.65
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.83 7.00
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.94 5.00
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.29 4.00
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.93 3.00
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.93
6 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.03 2.00
7 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.18 1.00
8 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.20
9 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.21
10 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 27.22
11 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.50
12 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 27.62
13 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.73
14 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.21
15 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 28.96
16 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.51
17 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 30.65
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 18:40) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.94 11.00
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.97 9.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.12 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.32 7.00
5 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 26.34 6.00
6 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 27.17 3.00
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 18:40) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.01 4.00
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.18 2.00
3 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 27.28 1.00
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.66
5 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 27.74
6 18 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.81
7 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.94
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 18:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.77
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.64
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.69
4 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.80
5 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 29.02
6 13 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.64
7 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 31.93
MS Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 30.56
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 18:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.60 5.00
2 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 28.86
3 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 30.85
4 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 31.09
Petra VlasákováPetra Vlasáková 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNS
Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.94 11.00
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.97 9.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.12 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.32 7.00
5 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 26.34 6.00
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.60 5.00
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.01 4.00
8 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 27.17 3.00
9 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.18 2.00
10 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 27.28 1.00
11 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.66
12 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 27.74
13 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.77
14 18 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.81
15 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.94
16 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.64
17 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.69
18 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.80
19 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 28.86
20 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 29.02
21 13 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.64
22 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 30.56
23 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 30.85
24 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 31.09
25 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 31.93
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Petra VlasákováPetra Vlasáková 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNS
Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

800 m - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:58.41 7.00
2 51 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:59.91 5.00
3 34 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:01.24 4.00
4 46 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:01.41 3.00
5 43 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:01.78 2.00
6 47 Jakub RadaJakub Rada 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:04.34 1.00
7 49 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:05.28
8 12 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:05.89
9 41 David ŠtrosDavid Štros 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:07.11
10 45 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:09.22
11 48 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:11.28
12 39 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:14.75
13 50 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:16.49
14 44 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:18.53
MS 17 Jan ČervenkaJan Červenka 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:14.19
Celkem 15 závodníků

800 m - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:05.24 11.00
2 14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:06.23 9.00
3 13 Jiří BauerJiří Bauer 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.63 8.00
4 48 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:08.05 7.00
5 1 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:08.51 6.00
6 7 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:10.41 5.00
7 46 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:10.50 4.00
8 4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:14.56 3.00
9 47 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:22.31 2.00
10 8 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:41.58 1.00
MS 51 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:00.26
5 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
6 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:21.67 7.00
2 4 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:26.64 5.00
3 3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:36.48 4.00
4 8 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:47.93 3.00
5 1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:50.18 2.00
6 10 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:51.73 1.00
7 2 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:57.09
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:21.23 11.00
2 40 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:31.53 9.00
3 44 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:33.30 8.00
4 13 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:34.43 7.00
5 16 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:36.58 6.00
6 49 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:37.51 5.00
7 11 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:41.99 4.00
8 34 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:43.57 3.00
MS 12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:20.64
14 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 19:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:45.73 7.00
2 1 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10:12.88 5.00
3 12 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10:14.22 4.00
4 10 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10:20.15 3.00
5 3 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10:29.78 2.00
6 8 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10:36.60 1.00
MS 13 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10:48.14
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 19:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08:58.43 11.00
2 51 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 09:23.74 9.00
3 48 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 09:25.37 8.00
4 43 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09:44.72 7.00
5 45 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10:02.03 6.00
6 50 Petr JanasPetr Janas 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 10:22.70 5.00
7 41 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 10:46.52 4.00
8 39 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 13:36.81 3.00
MS 42 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 09:38.24
MS 34 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 09:26.49
MS 47 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09:41.97
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 19:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11:28.58 7.00
2 7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11:47.14 5.00
3 4 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12:25.21 4.00
4 1 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12:46.57 3.00
MS 3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11:29.11
9 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 19:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11:50.42 11.00
2 48 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 11:50.47 9.00
3 13 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12:01.20 8.00
4 44 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 12:01.29 7.00
5 12 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13:38.63 6.00
6 40 Anna GieseAnna Giese 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14:09.51 5.00
7 46 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 15:29.02 4.00
8 34 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 15:29.20 3.00
11 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
49 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 DNS
16 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
47 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 DNS
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 16:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.36 7.00
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.84 5.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.20 4.00
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.22 3.00
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.85 2.00
6 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.41 1.00
7 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 19.31
MS Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 16:45) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.29
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.45
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 18.21
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 18.46
5 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.10
Barbora HolasováBarbora Holasová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.36 7.00
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.84 5.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.20 4.00
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.22 3.00
5 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.61
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.85 2.00
7 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.41 1.00
8 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.29
9 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.45
10 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 18.21
11 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 18.46
12 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 19.31
13 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.10
Barbora HolasováBarbora Holasová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 16:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.26 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 15.02 9.00
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.41 7.00
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.62 4.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.63 2.00
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.56
Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 16:30) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.36 8.00
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.42 6.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.46 5.00
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.26 3.00
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.01 1.00
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 15.98
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 16:30) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 17.70
2 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.11
MS Tereza VeverkováTereza Veverková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.71
Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ
Poznámky:
DQ 162.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.26 11.00
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.56
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 15.02 9.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.36 8.00
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.41 7.00
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.42 6.00
7 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.46 5.00
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.62 4.00
9 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 15.98
10 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.26 3.00
11 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.63 2.00
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.01 1.00
13 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 17.70
14 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.71
15 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.11
Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:15) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.04 6.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.27 4.00
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.46 2.00
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.48 1.00
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:15) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.04 6.00
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.39 3.00
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.86
4 49 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.04 6.00
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.04 6.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.27 4.00
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.39 3.00
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.46 2.00
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.48 1.00
7 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.86
8 49 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.72
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.18 11.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.80 9.00
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.14 8.00
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.30 7.00
MS Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.78 6.00
2 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 20.58 5.00
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 15.21
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS
Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.18 11.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.80 9.00
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.14 8.00
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 15.21
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.25
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.30 7.00
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.78 6.00
8 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 20.58 5.00
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS
Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS

Skok vysoký - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.821.851.881.91 Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.98 7.00
2= Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1.88 4.50
2= Adam RybákAdam Rybák
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1.88 4.50
4 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1.88 3.00
5 49 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1.65 2.00
6 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1.65 1.00
MS Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.76
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.82
Šimon JarolímekŠimon Jarolímek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.81 Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.88 11.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.85 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.85 8.00
4 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.76 7.00
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.76 6.00
6 Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.65 5.00
7= Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 1.65 3.50
7= Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.65 3.50
9 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.65 2.00
10 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 1.55 1.00
11 Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 1.50
MS Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.65
František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.381.431.481.511.541.571.601.63 Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.57 7.00
2 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.54 5.00
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.51 4.00
4 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 1.43 3.00
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.43 2.00
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.38 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.381.431.481.511.541.571.60 Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1.66 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.57 9.00
3 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1.51 8.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.51 7.00
5 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.43 6.00
6 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1.38 5.00
7 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 1.38 4.00
MS Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.43
11 Šárka ValáškováŠárka Valášková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 DNS
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.552.752.953.153.353.553.703.854.00 Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.30 7.00
2 Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 4.30 5.00
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 3.70 4.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.15 3.00
5 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3.15 2.00
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4.10
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 DNS
Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.552.752.953.153.353.553.703.854.00 Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.10 11.00
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.10 9.00
3 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.35 8.00
4 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.15 7.00
MS David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.85
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 19:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7.01 +0.0 m/s 7,01  +0.00.00.07,010.00.00.0 7.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.92 -0.3 m/s 6,92  -0.30.00.06,920.00.00.0 5.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 6.53 +0.8 m/s 6,53  +0.80.00.06,530.00.00.0 4.00
4 Robert MouchaRobert Moucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6.37 +0.2 m/s 6,37  +0.20.00.06,370.00.00.0 3.00
5 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.16 +0.3 m/s 6,16  +0.30.00.06,160.00.00.0 2.00
6 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6.05 +0.3 m/s 6,05  +0.30.00.06,050.00.00.0 1.00
7 Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 5.95 +0.2 m/s 5,95  +0.20.00.05,950.00.00.0
8 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5.75 +0.6 m/s 5,75  +0.60.00.05,750.00.00.0
9 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 5.74 +0.1 m/s 5,74  +0.10.00.05,740.00.00.0
10 Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 5.66 +0.3 m/s 5,66  +0.30.00.05,660.00.00.0
11 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5.17 +0.4 m/s 5,17  +0.40.00.05,170.00.00.0
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal KulhánekMichal Kulhánek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.43 +0.3 m/s 0.0 11.00
2 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 6.19 0.0 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 6.09 0.0 8.00
4 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 6.01 +0.2 m/s 0.0 7.00
5 Martin OrnstMartin Ornst
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.97 +0.0 m/s 0.0 6.00
6 Viktor KašákViktor Kašák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.80 +0.4 m/s 0.0 5.00
7 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.78 0.0 4.00
8 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 5.66 +0.6 m/s 0.0 3.00
9 Jakub RandusJakub Randus
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.55 +0.3 m/s 0.0 2.00
10 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.55 +0.2 m/s 0.0 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.48 +0.7 m/s 0.0
12 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.45 +0.0 m/s 0.0
13 David ŠalandaDavid Šalanda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.41 0.0
14 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.37 +0.1 m/s 0.0
15 Petr ŘehákPetr Řehák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.33 +0.0 m/s 0.0
16 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.28 0.0
17 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.23 +0.0 m/s 0.0
18 Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 5.07 +0.4 m/s 0.0
19 Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 4.83 +0.5 m/s 0.0
20 Adam VaryšAdam Varyš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.80 +0.5 m/s 0.0
21 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.70 +0.4 m/s 0.0
22 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.59 0.0
MS Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.29 +0.5 m/s
Adam ŽižkaAdam Žižka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS 0.0
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 DNS 0.0
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.44 +0.0 m/s 0.0 7.00
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.25 +0.0 m/s 0.0 5.00
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.17 +0.6 m/s 0.0 4.00
4 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 5.10 +0.8 m/s 0.0 3.00
5 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4.97 +0.0 m/s 0.0 2.00
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.73 0.0 1.00
7 Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.72 0.0
8 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 4.63 0.0
9 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.48 +0.0 m/s 0.0
10 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 4.15 +0.2 m/s 0.0
Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.0
Andrea CikánováAndrea Cikánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.0
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM 0.0
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.64 +0.0 m/s 0.0 11.00
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová