Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze
Písek (27. 5. 2018)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 07.69 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
3 | Stanislav SuchýStanislav Suchý | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | 07.84 | ||||||||||||||
4 | Adam HejnaAdam Hejna | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.05 | ||||||||||||||
5 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 08.09 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
7 | Vít PfeiferVít Pfeifer | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.51 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MichalTomáš Michal | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 08.18 | ||||||||||||||
4 | 112 | Jan BoháčJan Boháč | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 08.91 | |||||||||||||
5 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 08.92 | ||||||||||||||
6 | Jakub ŠimekJakub Šimek | 04 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 09.14 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 07.79 | ||||||||||||||
2 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 4 | 08.12 | ||||||||||||||
3 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.79 | ||||||||||||||
4 | Petr MlejnekPetr Mlejnek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.17 | ||||||||||||||
5 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 09.22 | ||||||||||||||
6 | 107 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 7 | 09.30 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.51 | |||
2 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 07.69 | |||
3 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.76 | |||
4 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 07.79 | |||
5 | Stanislav SuchýStanislav Suchý | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | 07.84 | |||
5 | Tomáš MichalTomáš Michal | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.84 | |||
7 | Adam HejnaAdam Hejna | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.05 | |||
8 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 08.09 | |||
9 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 4 | 08.12 | |||
10 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 08.18 | |||
11 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 08.78 | |||
12 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.79 | |||
13 | 112 | Jan BoháčJan Boháč | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 08.91 | ||
14 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 08.92 | |||
15 | Jakub ŠimekJakub Šimek | 04 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 09.14 | |||
16 | Petr MlejnekPetr Mlejnek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.17 | |||
17 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 09.22 | |||
18 | 107 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 7 | 09.30 | ||
19 | Vít PfeiferVít Pfeifer | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.44 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 07.67 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.75 | ||||||||||||||
4 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 07.75 | ||||||||||||||
5 | Stanislav SuchýStanislav Suchý | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | 07.91 | ||||||||||||||
6 | Tomáš MichalTomáš Michal | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 07.93 | ||||||||||||||
7 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.05 | ||||||||||||||
8 | Adam HejnaAdam Hejna | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 08.10 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 09:00) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 08.37 | ||||||||||||||
4 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | Atletika Prachatice | 2 | 08.51 | ||||||||||||||
5 | Barbora CílkováBarbora Cílková | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
6 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 08.57 | ||||||||||||||
7 | 125 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 08.59 | |||||||||||||
8 | Karolína PodlahováKarolína Podlahová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 08.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 27.5.2018 - 07:00) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 08.58 | |||||||||||||
2 | Julie ŽáčkováJulie Žáčková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Zuzana MallátováZuzana Mallátová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.85 | ||||||||||||||
4 | Melanie StindlMelanie Stindl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 08.94 | ||||||||||||||
5 | Aneta StropnickáAneta Stropnická | 04 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
6 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 09.69 | ||||||||||||||
7 | 43 | Rozvita JavorskáRozvita Javorská | 04 | Atletika Prachatice | 1 | 10.26 | |||||||||||||
MS | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 08.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 27.5.2018 - 07:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.91 | ||||||||||||||
2 | Karolína PodlahováKarolína Podlahová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Tereza KlementováTereza Klementová | 03 | Atletika Prachatice | 4 | 08.67 | ||||||||||||||
4 | Kateřina TáborováKateřina Táborová | 03 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | Simona VoráčkováSimona Voráčková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 08.94 | ||||||||||||||
6 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 08.98 | ||||||||||||||
7 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 09.80 | ||||||||||||||
MS | Kristýna NovákováKristýna Nováková | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 27.5.2018 - 07:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | Atletika Prachatice | 4 | 08.55 | ||||||||||||||
3 | Laura ČutkováLaura Čutková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | Alice KovářováAlice Kovářová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 08.82 | ||||||||||||||
6 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
7 | Klára ChmeňováKlára Chmeňová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 08.98 | ||||||||||||||
8 | 126 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 8 | 09.45 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 27.5.2018 - 07:00) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KlimešováNikola Klimešová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Karolína DuškováKarolína Dušková | 04 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | Anežka HuškováAnežka Hušková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.17 | ||||||||||||||
5 | 122 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 09.29 | |||||||||||||
6 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 09.35 | ||||||||||||||
7 | Lucie BártováLucie Bártová | 04 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 09.50 | ||||||||||||||
MS | Pavlína KubešováPavlína Kubešová | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 08.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 27.5.2018 - 07:00) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Barbora CílkováBarbora Cílková | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.02 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 09.14 | ||||||||||||||
6 | Andrea BřehovskáAndrea Břehovská | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 7 | 09.19 | ||||||||||||||
7 | Jana DřevováJana Dřevová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
8 | Barbora LeváBarbora Levá | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 10.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 27.5.2018 - 07:00) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | 123 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.70 | |||||||||||||
3 | Vendula KocmichováVendula Kocmichová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | 109 | Nela BočkováNela Bočková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 09.28 | |||||||||||||
7 | Tereza SlavíkováTereza Slavíková | 04 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.91 | |||
2 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 08.21 | |||
3 | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.23 | |||
4 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 08.38 | |||
5 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 08.49 | |||
6 | Karolína PodlahováKarolína Podlahová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 08.52 | |||
7 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | Atletika Prachatice | 4 | 08.55 | |||
8 | 125 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 08.58 | ||
9 | Barbora CílkováBarbora Cílková | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.59 | |||
10 | Laura ČutkováLaura Čutková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 08.62 | |||
11 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 6 | 08.64 | |||
11 | Pavlína KubešováPavlína Kubešová | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 5 | 08.64 | |||
13 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 08.66 | |||
14 | Tereza KlementováTereza Klementová | 03 | Atletika Prachatice | 4 | 08.67 | |||
15 | 123 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.70 | ||
16 | Julie ŽáčkováJulie Žáčková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 08.71 | |||
17 | Nikola KlimešováNikola Klimešová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.72 | |||
18 | Alice KovářováAlice Kovářová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 08.82 | |||
19 | Zuzana MallátováZuzana Mallátová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.85 | |||
20 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 08.89 | |||
21 | Kateřina TáborováKateřina Táborová | 03 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 08.90 | |||
22 | Kristýna NovákováKristýna Nováková | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 6 | 08.93 | |||
23 | Melanie StindlMelanie Stindl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 08.94 | |||
23 | Simona VoráčkováSimona Voráčková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 08.94 | |||
25 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 08.96 | |||
26 | Aneta StropnickáAneta Stropnická | 04 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 08.98 | |||
26 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 08.98 | |||
26 | Klára ChmeňováKlára Chmeňová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 08.98 | |||
26 | Vendula KocmichováVendula Kocmichová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 08.98 | |||
30 | Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 09.00 | |||
31 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.02 | |||
32 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.10 | |||
33 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 09.14 | |||
34 | Karolína DuškováKarolína Dušková | 04 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 09.16 | |||
35 | Anežka HuškováAnežka Hušková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.17 | |||
36 | Andrea BřehovskáAndrea Břehovská | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 7 | 09.19 | |||
37 | 109 | Nela BočkováNela Bočková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 09.28 | ||
38 | 122 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 09.29 | ||
39 | Tereza SlavíkováTereza Slavíková | 04 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 09.31 | |||
40 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 09.35 | |||
41 | 126 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 8 | 09.45 | ||
42 | Lucie BártováLucie Bártová | 04 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 09.50 | |||
43 | Jana DřevováJana Dřevová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.68 | |||
44 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 09.69 | |||
45 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 09.80 | |||
46 | 43 | Rozvita JavorskáRozvita Javorská | 04 | Atletika Prachatice | 1 | 10.26 | ||
47 | Barbora LeváBarbora Levá | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 10.53 |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 27.5.2018 - 07:55) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt | 09 | TJ Sokol Milevsko | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | Jan HlouškaJan Hlouška | 07 | Atletika Prachatice | 3 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | 34 | Matěj ŠímaMatěj Šíma | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 09.72 | |||||||||||||
5 | Artuš KrálArtuš Král | 07 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 10.59 | ||||||||||||||
6 | 23 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 10.61 | |||||||||||||
7 | Marek GušlbauerMarek Gušlbauer | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 11.25 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 27.5.2018 - 07:55) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | František AdamFrantišek Adam | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
3 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.61 | ||||||||||||||
4 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | 28 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 10.04 | |||||||||||||
6 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 10.33 | ||||||||||||||
7 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | 10.79 | ||||||||||||||
MS | Martin DoubekMartin Doubek | 09 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 09.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 27.5.2018 - 07:55) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
2 | 9 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.65 | |||||||||||||
3 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 3 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Antonín BílekAntonín Bílek | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Matěj BláhaMatěj Bláha | 07 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 09.90 | ||||||||||||||
6 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
7 | Václav VondrášekVáclav Vondrášek | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 10.65 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 27.5.2018 - 07:55) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 09.63 | ||||||||||||||
3 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.66 | ||||||||||||||
4 | 21 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 09.89 | |||||||||||||
5 | 94 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 09.97 | |||||||||||||
6 | Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 7 | 10.05 | ||||||||||||||
7 | Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 10.72 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.98 | |||
2 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 09.03 | |||
3 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 09.05 | |||
4 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.16 | |||
5 | Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.20 | |||
6 | Jan HlouškaJan Hlouška | 07 | Atletika Prachatice | 3 | 09.39 | |||
7 | František AdamFrantišek Adam | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.59 | |||
8 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.61 | |||
9 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 09.63 | |||
10 | 9 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.65 | ||
11 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.66 | |||
12 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice | 3 | 09.68 | |||
13 | Antonín BílekAntonín Bílek | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.71 | |||
14 | 34 | Matěj ŠímaMatěj Šíma | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 09.72 | ||
15 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 09.78 | |||
16 | 21 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 09.89 | ||
17 | Matěj BláhaMatěj Bláha | 07 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 09.90 | |||
18 | Martin DoubekMartin Doubek | 09 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 09.91 | |||
19 | 94 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 09.97 | ||
20 | 28 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 10.04 | ||
21 | Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 7 | 10.05 | |||
22 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 10.33 | |||
23 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 10.43 | |||
24 | Artuš KrálArtuš Král | 07 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 10.59 | |||
25 | 23 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 10.61 | ||
26 | Václav VondrášekVáclav Vondrášek | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 10.65 | |||
27 | Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 10.72 | |||
28 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | 10.79 | |||
29 | Marek GušlbauerMarek Gušlbauer | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 11.25 | |||
Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt | 09 | TJ Sokol Milevsko | 1 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 08.91 | ||||||||||||||
2 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.94 | ||||||||||||||
3 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 09.02 | ||||||||||||||
4 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 09.16 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.26 | ||||||||||||||
6 | Jan HlouškaJan Hlouška | 07 | Atletika Prachatice | 2 | 09.44 | ||||||||||||||
7 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
8 | František AdamFrantišek Adam | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 09.78 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 09:10) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 6 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 09.24 | ||||||||||||||
5 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
6 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 1 | 09.43 | ||||||||||||||
7 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
8 | 111 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.74 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.41 | ||||||||||||||
2 | Sofia VoldřichováSofia Voldřichová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.71 | ||||||||||||||
3 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 09.83 | ||||||||||||||
4 | 117 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.97 | |||||||||||||
5 | Tina TrnkováTina Trnková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 10.14 | ||||||||||||||
6 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 10.25 | ||||||||||||||
7 | Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková | 08 | SKP České Budějovice | 7 | 10.71 | ||||||||||||||
8 | 101 | Ludmila KozlováLudmila Kozlová | 07 | Atletika Prachatice | 8 | 10.75 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Daniela VeseláDaniela Veselá | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 09.82 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
4 | Natálie TušlováNatálie Tušlová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 10.03 | ||||||||||||||
5 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 3 | 10.43 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 11.03 | ||||||||||||||
7 | Klára JarešováKlára Jarešová | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 11.04 | ||||||||||||||
8 | Barbora HomerováBarbora Homerová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 11.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.92 | ||||||||||||||
2 | 111 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.45 | |||||||||||||
3 | Ema GergelyováEma Gergelyová | 08 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 09.54 | ||||||||||||||
4 | Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Gréta DunovskáGréta Dunovská | 08 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
6 | Aneta RoudenskáAneta Roudenská | 07 | SKP České Budějovice | 7 | 10.67 | ||||||||||||||
7 | Františka NěmcováFrantiška Němcová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 11.33 | ||||||||||||||
8 | Alžběta KrškováAlžběta Kršková | 09 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 11.40 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KubačkováKateřina Kubačková | 07 | Atletika Prachatice | 4 | 09.82 | ||||||||||||||
3 | 130 | Ema VondráškováEma Vondrášková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 09.85 | |||||||||||||
4 | 116 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.94 | |||||||||||||
5 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 10.42 | ||||||||||||||
6 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.53 | ||||||||||||||
7 | Michela GregorováMichela Gregorová | 07 | TJ BLATNÁ z.s. | 7 | 11.92 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
2 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.58 | ||||||||||||||
3 | Dita ForstováDita Forstová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.91 | ||||||||||||||
4 | Eliška KoutníkováEliška Koutníková | 09 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 09.96 | ||||||||||||||
5 | Valerie NečasováValerie Nečasová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.34 | ||||||||||||||
6 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 10.64 | ||||||||||||||
7 | Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 8 | 10.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natálie KačmárováNatálie Kačmárová | 08 | TJ ČZ Strakonice | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.42 | ||||||||||||||
2 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.66 | ||||||||||||||
4 | 104 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 09.85 | |||||||||||||
5 | 105 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.88 | |||||||||||||
6 | Klára PlucarováKlára Plucarová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 12.75 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.92 | |||
2 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.05 | |||
3 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 09.16 | |||
4 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.41 | |||
5 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.42 | |||
6 | 111 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.45 | ||
7 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 8 | 09.47 | |||
8 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 09.50 | |||
9 | Ema GergelyováEma Gergelyová | 08 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 09.54 | |||
10 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.58 | |||
11 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.66 | |||
12 | Sofia VoldřichováSofia Voldřichová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.71 | |||
13 | Daniela VeseláDaniela Veselá | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 09.82 | |||
13 | Kateřina KubačkováKateřina Kubačková | 07 | Atletika Prachatice | 4 | 09.82 | |||
15 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 09.83 | |||
16 | 130 | Ema VondráškováEma Vondrášková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 09.85 | ||
16 | 104 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 09.85 | ||
18 | 105 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.88 | ||
19 | Dita ForstováDita Forstová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.91 | |||
20 | 116 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.94 | ||
21 | Eliška KoutníkováEliška Koutníková | 09 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 09.96 | |||
22 | 117 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.97 | ||
23 | Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.03 | |||
23 | Natálie TušlováNatálie Tušlová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 10.03 | |||
25 | Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 10.08 | |||
26 | Tina TrnkováTina Trnková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 10.14 | |||
26 | Gréta DunovskáGréta Dunovská | 08 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 10.14 | |||
28 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 10.25 | |||
29 | Valerie NečasováValerie Nečasová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.34 | |||
30 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 10.42 | |||
31 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 3 | 10.43 | |||
32 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.53 | |||
33 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 10.64 | |||
34 | Aneta RoudenskáAneta Roudenská | 07 | SKP České Budějovice | 7 | 10.67 | |||
35 | Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková | 08 | SKP České Budějovice | 7 | 10.71 | |||
36 | 101 | Ludmila KozlováLudmila Kozlová | 07 | Atletika Prachatice | 8 | 10.75 | ||
37 | Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 8 | 10.86 | |||
38 | Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 11.03 | |||
39 | Klára JarešováKlára Jarešová | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | 11.04 | |||
40 | Františka NěmcováFrantiška Němcová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 11.33 | |||
41 | Alžběta KrškováAlžběta Kršková | 09 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 11.40 | |||
42 | Barbora HomerováBarbora Homerová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 11.63 | |||
43 | Michela GregorováMichela Gregorová | 07 | TJ BLATNÁ z.s. | 7 | 11.92 | |||
44 | Klára PlucarováKlára Plucarová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 12.75 | |||
Natálie KačmárováNatálie Kačmárová | 08 | TJ ČZ Strakonice | 3 | DNS |