2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek
Písek (3. 6. 2018)50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:25) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.26 | 11.00 | |||||||||||||
2 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 4 | 09.46 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 09.68 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 97 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 09.89 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice A | 6 | 09.93 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 7 | 09.97 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 10.39 | 1.50 | |||||||||||||
8 | Štěpán ČápŠtěpán Čáp | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 10.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:25) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice A | 4 | 10.12 | 3.00 | |||||||||||||
2 | 130 | Štěpán FohlŠtěpán Fohl | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 10.39 | 1.50 | ||||||||||||
3 | Matěj KurzMatěj Kurz | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.67 | ||||||||||||||
4 | 92 | Tomáš SedlákTomáš Sedlák | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 10.90 | |||||||||||||
5 | 32 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 11.19 | |||||||||||||
6 | David FerkoDavid Ferko | 08 | T. J. Sokol České Budějovice B | 2 | 11.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:25) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin ŠímaMartin Šíma | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 7 | DNF | |||||||||||||||
1 | Karel HemberaKarel Hembera | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.94 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Alex KřížekAlex Křížek | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 6 | 10.79 | ||||||||||||||
3 | Jáchym BartošJáchym Bartoš | 07 | TJ Sokol Milevsko | 5 | 11.04 | ||||||||||||||
4 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 12.03 | ||||||||||||||
5 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 12.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.26 | 11.00 | |||
2 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 4 | 09.46 | 9.00 | |||
3 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 09.68 | 8.00 | |||
4 | 97 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 09.89 | 7.00 | ||
5 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice A | 6 | 09.93 | 6.00 | |||
6 | Karel HemberaKarel Hembera | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.94 | 5.00 | |||
7 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 7 | 09.97 | 4.00 | |||
8 | Kryštof PlánekKryštof Plánek | 07 | Atletika Prachatice A | 4 | 10.12 | 3.00 | |||
9 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 10.39 | 1.50 | |||
9 | 130 | Štěpán FohlŠtěpán Fohl | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 10.39 | 1.50 | ||
11 | Štěpán ČápŠtěpán Čáp | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 10.60 | ||||
12 | Matěj KurzMatěj Kurz | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.67 | ||||
13 | Alex KřížekAlex Křížek | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 6 | 10.79 | ||||
14 | 92 | Tomáš SedlákTomáš Sedlák | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 10.90 | |||
15 | Jáchym BartošJáchym Bartoš | 07 | TJ Sokol Milevsko | 5 | 11.04 | ||||
16 | 32 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 11.19 | |||
17 | David FerkoDavid Ferko | 08 | T. J. Sokol České Budějovice B | 2 | 11.78 | ||||
18 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 12.03 | ||||
19 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 12.74 | ||||
Martin ŠímaMartin Šíma | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 7 | DNF |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:40) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára BorováBára Borová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 6 | 09.74 | 9.00 | |||||||||||||
2 | 30 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 09.81 | 8.00 | ||||||||||||
3 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 3 | 10.00 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 74 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice A | 2 | 10.01 | 6.00 | ||||||||||||
5 | Kateřina KubačkováKateřina Kubačková | 07 | Atletika Prachatice A | 8 | 10.05 | 4.50 | |||||||||||||
6 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 4 | 10.05 | 4.50 | |||||||||||||
7 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 1 | 10.66 | ||||||||||||||
8 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 5 | 25.25 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:40) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 5 | 09.72 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ema GergelyováEma Gergelyová | 08 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 10.53 | ||||||||||||||
3 | 72 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 7 | 10.70 | |||||||||||||
4 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 10.78 | ||||||||||||||
5 | Daniela KrálováDaniela Králová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice B | 1 | 10.87 | ||||||||||||||
6 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 2 | 10.99 | ||||||||||||||
7 | Veronika KlokočkováVeronika Klokočková | 09 | SKP České Budějovice | 8 | 11.48 | ||||||||||||||
8 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. B | 3 | 11.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:40) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára JarešováKlára Jarešová | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | DQ | |||||||||||||||
1 | Dominika ŠkrletováDominika Škrletová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 10.44 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice B | 3 | 10.52 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Valerie NečasováValerie Nečasová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.58 | ||||||||||||||
4 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 10.81 | ||||||||||||||
5 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 10.83 | ||||||||||||||
6 | Eliška KubincováEliška Kubincová | 08 | Atletika Prachatice A | 2 | 11.02 | ||||||||||||||
7 | Elena ŠeberováElena Šeberová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 11.13 | ||||||||||||||
Poznámky:1. dráha DQ pravidlo 168.7a |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:40) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TušlováNatálie Tušlová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice A | 8 | 10.20 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Nela VybíralováNela Vybíralová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 1 | 10.90 | ||||||||||||||
3 | Nikola JinochováNikola Jinochová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 11.08 | ||||||||||||||
4 | Aneta RoudenskáAneta Roudenská | 07 | SKP České Budějovice | 4 | 11.37 | ||||||||||||||
5 | Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková | 08 | SKP České Budějovice | 6 | 12.03 | ||||||||||||||
6 | Natálie VajshárováNatálie Vajshárová | 08 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 12.36 | ||||||||||||||
7 | Anna KurzováAnna Kurzová | 07 | SKP České Budějovice | 5 | 12.53 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:40) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZronkováAdéla Zronková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 10.73 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KálalováKateřina Kálalová | 08 | TJ Sokol Milevsko | 6 | 11.29 | ||||||||||||||
3 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 12.02 | ||||||||||||||
4 | Nina VilhelmováNina Vilhelmová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 7 | 13.43 | ||||||||||||||
5 | Eliška HuckováEliška Hucková | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 4 | 14.66 | ||||||||||||||
6 | Alžběta KrškováAlžběta Kršková | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 15.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 5 | 09.72 | 11.00 | |||
2 | Bára BorováBára Borová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 6 | 09.74 | 9.00 | |||
3 | 30 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 09.81 | 8.00 | ||
4 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 3 | 10.00 | 7.00 | |||
5 | 74 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice A | 2 | 10.01 | 6.00 | ||
6 | Kateřina KubačkováKateřina Kubačková | 07 | Atletika Prachatice A | 8 | 10.05 | 4.50 | |||
6 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 4 | 10.05 | 4.50 | |||
8 | Natálie TušlováNatálie Tušlová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice A | 8 | 10.20 | 3.00 | |||
9 | Dominika ŠkrletováDominika Škrletová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 10.44 | 2.00 | |||
10 | Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice B | 3 | 10.52 | 1.00 | |||
11 | Ema GergelyováEma Gergelyová | 08 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 10.53 | ||||
12 | Valerie NečasováValerie Nečasová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.58 | ||||
13 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 1 | 10.66 | ||||
14 | 72 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 7 | 10.70 | |||
15 | Adéla ZronkováAdéla Zronková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 10.73 | ||||
16 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 10.78 | ||||
17 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 10.81 | ||||
18 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 10.83 | ||||
19 | Daniela KrálováDaniela Králová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice B | 1 | 10.87 | ||||
20 | Nela VybíralováNela Vybíralová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 1 | 10.90 | ||||
21 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 2 | 10.99 | ||||
22 | Eliška KubincováEliška Kubincová | 08 | Atletika Prachatice A | 2 | 11.02 | ||||
23 | Nikola JinochováNikola Jinochová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 11.08 | ||||
24 | Elena ŠeberováElena Šeberová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 8 | 11.13 | ||||
25 | Kateřina KálalováKateřina Kálalová | 08 | TJ Sokol Milevsko | 6 | 11.29 | ||||
26 | Aneta RoudenskáAneta Roudenská | 07 | SKP České Budějovice | 4 | 11.37 | ||||
27 | Veronika KlokočkováVeronika Klokočková | 09 | SKP České Budějovice | 8 | 11.48 | ||||
28 | Amálie ZelenkováAmálie Zelenková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. B | 3 | 11.64 | ||||
29 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 12.02 | ||||
30 | Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková | 08 | SKP České Budějovice | 6 | 12.03 | ||||
31 | Natálie VajshárováNatálie Vajshárová | 08 | Atletika Písek, z.s. | 7 | 12.36 | ||||
32 | Anna KurzováAnna Kurzová | 07 | SKP České Budějovice | 5 | 12.53 | ||||
33 | Nina VilhelmováNina Vilhelmová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 7 | 13.43 | ||||
34 | Eliška HuckováEliška Hucková | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 4 | 14.66 | ||||
35 | Alžběta KrškováAlžběta Kršková | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 15.46 | ||||
36 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 5 | 25.25 | ||||
Klára JarešováKlára Jarešová | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | DQ |