výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (8. 9. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:20) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.44
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.65
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.11
4 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.15
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.20
6 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 13.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:20) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.78
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.96
3 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.99
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.33
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 13:50) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.24 11.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60 9.00
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.62 8.00
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.86 7.00
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.98 6.00
6 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 13:50) unofficial Vítr: +1.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.10 4.00
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.62 3.00
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 13.12 2.00
4 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.01 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 13:55) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.45 11.00
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.53 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.10 8.00
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.20 7.00
5 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.22 6.00
6 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 13:55) unofficial Vítr: +2.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.78 4.00
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.36 3.00
Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.56
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.18
3 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.50
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.57
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.16
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.71
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.16
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.27
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.44
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.52
6 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.05
7 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 13.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.48
2 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.85
MS Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 12.40
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.81
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.32
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 13.61
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.70
5 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.73
6 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.73
7 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.90
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.93
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.35
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.54
5 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.62
6 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.72
MS Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 13.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: +2.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.09
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.27
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.51
4 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.58
5 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 13.61
6 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.35
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 14:00) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.65 11.00
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.77 9.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.08 8.00
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.26 7.00
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.41 6.00
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ
Poznámky:
Suchá - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 14:00) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.20 5.00
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.35 4.00
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 13.52 3.00
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.54 2.00
5 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.71 1.00
6 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.74
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:50) unofficial Vítr: +1.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.71
2 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.10
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.34
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.66
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.40
Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:50) unofficial Vítr: +1.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.39
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.53
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.76
4 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.39
5 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.06
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 13.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.9.2018 - 12:50) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.99
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.08
3 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.21
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.38
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 13.48
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 14:05) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.83 11.00
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.38 9.00
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.72 8.00
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.89 7.00
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 14.02 6.00
6 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 14.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 14:05) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.85 4.00
2 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.10 3.00
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.43 2.00
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.66 1.00
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.78
Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DQ
Poznámky:
Rajchartová - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.78 11.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.57 9.00
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.58 8.00
4 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.67 7.00
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.41
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.18 5.00
2 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.47 4.00
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.81 3.00
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.06 6.00
2 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.70 2.00
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.36 1.00
Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 14:55) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.35 11.00
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.67 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.99 8.00
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.29 6.00
5 David TermerDavid Termer 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 25.05 5.00
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 25.09 4.00
MS Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 26.28
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 14:55) unofficial Vítr: +2.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 24.19 7.00
2 25 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.17 3.00
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.35 2.00
4 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.97 1.00
MS Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 24.78
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.03 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.04 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.66 8.00
4 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 27.58 4.00
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 27.89 3.00
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 27.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.09 7.00
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.53 6.00
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.55 5.00
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.93 2.00
5 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 28.16 1.00
6 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 28.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +3.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.32
2 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.41
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 28.71
4 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.62
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 31.20
Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 15:15) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.84 11.00
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.18 9.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.50 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.91 7.00
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.03 5.00
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 29.75 3.00
7 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 30.51 1.50
8 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 30.64
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 15:15) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 28.97 6.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 29.32 4.00
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 30.51 1.50
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 30.78
5 Karolína StraškováKarolína Strašková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 31.16
6 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 32.07
7 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 32.53
8 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 33.83
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.76 11.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 51.00 9.00
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 51.78 8.00
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 56.03 7.00
5 91 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.73 6.00
6 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 57.71 5.00
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 51.16
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 54.96 11.00
2 38 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 55.43 9.00
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 56.20 8.00
4 27 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 57.10 7.00
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 57.72 6.00
6 21 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.58 5.00
MS 34 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 66.02
MS 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 57.80
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.85 11.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.80 9.00
3 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 63.51 8.00
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 64.06 7.00
5 75 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 65.49 6.00
6 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 66.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 69.16 4.00
2 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.25 3.00
3 28 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 71.87 2.00
4 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 72.25 1.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 13:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 64.70 9.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.80 8.00
3 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.61 6.00
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 77.55 5.00
5 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 78.38 4.00
56 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 13:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 62.81 11.00
2 50 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 68.50 7.00
3 9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 80.06 3.00
Sofie KovaříkováSofie Kovaříková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:02.04 11.00
2 70 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:02.60 9.00
MS 91 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:03.66
MS 87 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 2:04.46
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:03.29 11.00
2 27 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:06.36 9.00
3 38 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:08.00 8.00
4 63 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:13.12 7.00
5 25 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:16.42 6.00
6 21 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:16.98 5.00
MS 34 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:32.43
MS 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:16.51
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:28.64 11.00
2 75 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:33.49 9.00
3 60 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:38.33 8.00
4 62 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:39.50 7.00
5 28 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.97 6.00
6 77 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:00.32 5.00
82 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:27.72 11.00
2 50 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:36.15 9.00
3 56 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 2:42.99 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:23.25 11.00
2 42 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 4:26.73 9.00
3 70 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:27.18 8.00
4 61 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:27.52 7.00
5 73 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:29.44 6.00
6 52 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:40.63 5.00
7 67 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 4:44.90 4.00
8 49 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 4:52.36 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 4:29.25 11.00
2 85 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:39.49 9.00
3 47 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:52.73 8.00
MS 46 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 4:21.39
64 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 5:16.05 11.00
2 44 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 5:16.36 9.00
3 13 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 5:19.79 8.00
4 60 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:31.07 7.00
5 26 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 5:51.10 6.00
23 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:42.79 11.00
2 20 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 6:09.94 9.00
MS 83 Zoe FlamamZoe Flamam 02 KanadaKanada 11 5:17.15
MS 33 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 5:34.16
9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 DNF
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.67 11.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 40.08 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 41.79 8.00
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.11 7.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 44.85 6.00
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 41.30
MS Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 47.61
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 48.07 11.00
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 49.47 9.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.87 8.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 54.25 7.00
5 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.91 6.00
6 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 59.31 5.00
7 Eliška FleisigováEliška Fleisigová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 60.96 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 68.51 11.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 70.91 9.00
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 71.35 8.00
Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 72.25 7.00
2 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 80.54 6.00
3 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 82.09 5.00
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 90.79 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínek, Poduška, Svoboda, Votava Jelínek, Poduška, Svoboda, Votava TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.88 11.00
2 Blažek, Loufek, Kotraba, Slaba Blažek, Loufek, Kotraba, Slaba TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.98 9.00
Procházka, Sýkora, Michálek, Bohm Procházka, Sýkora, Michálek, Bohm AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Kabyš, Krýsl, Sedláček, Větrovský Kabyš, Krýsl, Sedláček, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroušek, Kortus, Malinský, Mařík Jaroušek, Kortus, Malinský, Mařík T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 46.77 11.00
Had, Petrikovič, Sztrapek, Zýka Had, Petrikovič, Sztrapek, Zýka SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNF
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laštovková, Sekyrová, Šrámová, Zavadilová Laštovková, Sekyrová, Šrámová, Zavadilová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 51.81 11.00
2 Dušková, Ludvíková, Nová, Vébrová Dušková, Ludvíková, Nová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 52.53 9.00
3 Hyklová, Machalcová, Sedlecká, Tóthová Hyklová, Machalcová, Sedlecká, Tóthová SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 53.16 8.00
4 Suráková, Vybíralová, Lokajíčková, Carpentier Suráková, Vybíralová, Lokajíčková, Carpentier AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.84 7.00
5 Hošková, Lukášová, Matoušková, Nosková Hošková, Lukášová, Matoušková, Nosková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 56.26 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babyncová, Králová, Kůtková, Šebestová Babyncová, Králová, Kůtková, Šebestová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 54.27 11.00
2 Jedličková, Kratochvílová, Řezníková, Tvrzová Jedličková, Kratochvílová, Řezníková, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 54.58 9.00
3 Bečvářová, Braumová, Maršálková, Zýmová Bečvářová, Braumová, Maršálková, Zýmová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 56.60 8.00
4 Chalupová, Babická, Jinderlová, Řehoušková Chalupová, Babická, Jinderlová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 57.18 7.00
5 Fleisigová, Strašková, Svobodová, Vláčilová Fleisigová, Strašková, Svobodová, Vláčilová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 60.51 6.00
Jelínková, Houdková, Nikodemová, Pašková Jelínková, Houdková, Nikodemová, Pašková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02 Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 1.99 --------xooxooxxooxxx 11.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 3 1.96 --------o-ooox-xx 9.00
3 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 1.90 ------xooxoxoxxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.811.841.87 Body
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5 1.84 -----oooxxooxxx 11.00
2 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 4 1.81 -----oxo-oxxx 9.00
3 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 1.70 -oooxoxoxxx 8.00
MS Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3 1.70 -o-xoxooxxx
Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 NM xxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.63 Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 2 1.46 ooooxxx 11.00
2 Anna SurákováAnna Suráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 1.31 xoxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.641.68 Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 1.64 ---oooxoxxooxxx 11.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 5 1.54 -oooxxoxoxxx 9.00
3 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4 1.51 --oxoxoxxx 8.00
4 Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1 1.41 ooxxoxxx 7.00
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 2 1.36 oxxoxxx 6.00
Eliška FleisigováEliška Fleisigová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3 NM xxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.603.803.97 Body
1 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 3.80 ----ooxoxxoxxx 11.00
2 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 2.80 oooxxx 9.00
3 Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3 2.60 ooxxx 8.00
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 2.40 oxxx 7.00
MS Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 3.00 --xooxxx
MS Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 2.60 oxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.40 Body
MS Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1 2.20 ----o-xxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.702.903.103.30 Body
1 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 3.10 --------xoxoxxoxxx 11.00
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 NM ----xxx
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 6.65 -1.8 m/s 6.37  +0.06.31  -2.26.41  -1.56.416.24  -1.46.53  -0.26.65  -1.8 11.00
2 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 6.49 -0.4 m/s x6.21  +0.2x6.216.39  -1.06.49  -0.44.92  +1.8 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 7 5.85 -1.3 m/s 5.77  -1.25.85  -1.35.78  -1.85.85--- 8.00
4 Jan JelínekJan Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 6 5.81 +0.2 m/s 5.58  -1.35.63  -0.94.94  -2.35.635.81  +0.2x5.23  +1.8 7.00
5 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 5.71 +0.0 m/s 5.52  -1.85.59  +1.75.45  -1.35.595.71  +0.0x- 6.00
6 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 5.51 +0.5 m/s 5.51  +0.55.07  +1.23.46  -2.05.515.36  -1.35.23  -1.3- 5.00
7 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3 5.20 +0.7 m/s 5.20  +0.75.14  +1.15.02  -3.25.205.00  -1.45.02  -0.15.18  +1.1 4.00
8 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5 5.10 +0.0 m/s x4.74  +0.7x4.743.53  -1.15.10  +0.0x 3.00
Vít BohmVít Bohm
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 16 6.29 -1.1 m/s 6.29  -1.1x-6.29--- 11.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 15 5.82 +1.3 m/s x5.82  +1.33.88  -3.15.82x-- 9.00
3 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 13 5.80 -0.8 m/s 5.47  -0.7x5.72  -1.05.725.53  -1.95.80  -0.84.25  +1.1 8.00
4 David TermerDavid Termer
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.66 -0.9 m/s 5.66  -0.95.53  +1.63.79  -3.45.66x5.57  -0.8x 7.00
5 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 10 5.45 +1.0 m/s 5.45  +1.05.24  +0.4x5.45--- 6.00
6 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 8 5.39 +0.1 m/s 5.24  -0.95.39  +0.15.11  -1.95.39x4.95  -0.54.22  +1.6 5.00
7 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5 5.33 +2.2 m/s 5.24 +1.6 m/s 5.24  +1.6xx5.24x5.21  -0.55.33  +2.2 4.00
8 Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 7 5.21 +0.6 m/s 5.21  +0.65.00  +0.53.60  -3.35.214.53  -1.24.77  +1.25.02  -0.3 3.00
9 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 4.59 +0.5 m/s 4.39  +1.24.59  +0.53.67  -2.64.590.00.00.0 2.00
10 Sebastian RoháčSebastian Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 3 4.24 +1.6 m/s 4.24  +1.6xx4.240.00.00.0 1.00
MS Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 5.84 +2.1 m/s 5.51 -2.4 m/s 5.51  -2.45.84  +2.14.18  -2.85.840.00.00.0
MS Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 6 5.13 +0.8 m/s 5.13  +0.8x5.05  -3.95.130.00.00.0
Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 NM xxx0.00.00.00.0
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 5.92 +1.3 m/s 5.63  +0.05.41  -0.2-5.634.02  -1.35.74  -0.25.92  +1.3 11.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 6 5.17 +0.8 m/s 4.60  +0.6x5.17  +0.85.17xxx 9.00
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 4.93 -0.5 m/s 4.67  -0.84.69  -0.84.93  -0.54.934.51  -0.5x4.64  -0.3 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4 4.83 +1.5 m/s 4.59  -0.24.67  +0.24.83  +1.54.834.67  -0.64.73  -0.44.69  +0.7 7.00
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 2 4.55 -0.2 m/s 4.55  -0.24.35  +0.34.37  -0.94.554.44  -2.74.43  +1.9- 6.00
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 4.42 +0.4 m/s 4.42  +0.44.33  +0.74.31  +0.44.424.03  -1.14.29  -0.74.33  +0.5 5.00
7 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 4.39 +0.5 m/s 3.51  +0.34.39  +0.53.98  -0.54.393.97  -3.23.99  +0.54.05  +0.6 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.03 +1.0 m/s 5.03  +1.04.56  +0.35.00  -0.55.034.07  +1.5xx 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11 4.97 +0.7 m/s 4.48  +0.9xx4.484.97  +0.7xx 9.00
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 4.74 +2.5 m/s 4.73 -0.3 m/s 4.74  +2.54.67  -0.94.72  -0.44.744.67  +0.64.55  +0.44.73  -0.3 8.00
4 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 13 4.73 -0.3 m/s x4.73  -0.34.59  -0.54.734.65  +1.44.62  -0.9x 7.00
5 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 4.65 +0.9 m/s 4.45  +0.44.46  -0.24.65  +0.94.654.64  +0.54.65  +1.14.59  +0.3 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 4.64 +1.5 m/s 4.59  +0.64.51  -0.94.64  +1.54.64x-- 5.00
7 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 2 4.15 +1.5 m/s 4.15  +1.54.13  +0.34.13  +1.34.15xx3.76  +1.0 4.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 5 4.12 +0.7 m/s 4.12  +0.74.12  +0.74.08  +0.54.123.99  -0.53.95  +0.04.07  +0.4 3.00
9 Barbora HoudkováBarbora Houdková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 4.11 +1.3 m/s 4.11  +1.33.95  +1.0x4.110.00.00.0 2.00
10 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 4.02 +0.3 m/s x3.91  -1.54.02  +0.34.020.00.00.0 1.00
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 12 4.48 -1.0 m/s 4.33  +0.24.48  -1.0x4.480.00.00.0
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 8 4.70 +0.3 m/s 4.70  +0.34.32  -1.44.48  +1.24.700.00.00.0
Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sofie KovaříkováSofie Kovaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 1 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 11.92 -0.3 m/s 11.79  -1.111.92  -0.311.74  -0.311.9210.65  +0.611.77  +1.9- 11.00
2 30 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1 11.10 -1.0 m/s 10.87  -1.111.02  +0.011.10  -1.011.10--- 9.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4 10.42 -1.2 m/s 09.81  -1.0x09.66  -1.109.8110.10  -1.4-10.42  -1.2 11.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 10.07 +0.1 m/s x09.97  -0.4x09.97x10.04  -1.610.07  +0.1 9.00
3 Jana HoškováJana Hošková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 2 09.86 +1.0 m/s x09.56  -2.209.86  +1.009.8609.77  -1.7x09.74  +0.0 8.00
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 09.39 -2.0 m/s xx09.39  -2.009.39xxx 7.00
MS Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5 11.64 -0.4 m/s 11.36  -1.011.44  +0.011.43  -1.411.4411.64  -0.411.12  -0.211.51  -0.2
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 10.56 -1.2 m/s 10.56  -1.210.22  -1.610.16  -2.610.5610.44  +0.010.45  -0.410.21  -0.3 11.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1 10.30 +1.6 m/s 09.89  -1.609.81  -0.509.98  -1.309.9810.30  +1.610.20  +0.110.10  -0.2 9.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 9 11.39 11.0311.2810.8311.2810.9811.3910.36 11.00
2 Nikola JahnováNikola Jahnová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 1 11.07 10.6111.0710.5111.0709.95x10.82 9.00
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 8 09.87 x09.5009.2009.5009.4609.1709.87 8.00
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 7 09.66 09.6609.39x09.66x09.6009.52 7.00
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 08.88 08.8808.5408.7208.8808.6907.9008.44 6.00
6 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 08.39 07.8408.1008.2908.2908.3807.8408.39 5.00
7 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4 08.37 08.1607.8708.3708.3707.5608.3107.79 4.00
8 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 07.20 06.8706.7307.2007.2006.9606.99- 3.00
9 Martina TaflíkováMartina Taflíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 06.69 05.7206.69x06.690.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 09.65 09.4308.7708.9509.4309.6508.8409.50 11.00
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 08.85 08.7508.6108.8508.8508.5408.64- 9.00
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 5 07.43 06.9407.1007.4307.43x06.82x 8.00
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 3 07.36 07.2507.1807.2607.26x07.3605.70 7.00
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 07.01 06.61x06.8506.8507.0106.9706.73 6.00
6 75 Julie KubátováJulie Kubátová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 06.91 06.9106.7905.3006.91x06.5306.65 5.00
Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 13.90 13.9013.7413.7113.90x13.46x 11.00
2 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 12.27 11.6511.5811.7711.7711.8812.0212.27 9.00
3 David TermerDavid Termer
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 8 12.25 -11.94x11.94-12.25- 8.00
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 7 11.68 11.5511.3411.2611.5510.7911.6211.68 7.00
5 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 11.42 10.6211.02x11.0211.4211.34x 6.00
6 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 10.60 10.52x10.6010.60x10.2509.99 5.00
7 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 2 09.68 08.2009.6808.4709.6809.1409.68x 4.00
8 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 08.64 x07.5208.0008.0007.6708.3608.64 3.00
MS 25 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 10.56 09.9510.5610.4810.560.00.00.0
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1 13.49 12.7413.1113.2213.2213.0413.4912.68 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 3 11.49 x10.79x10.7911.02x11.49 9.00
3 Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 2 07.04 x06.7107.0407.0407.03x- 8.00
MS David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 4 18.02 18.0217.32x18.02x16.3317.04
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 6 22.64 21.7322.2622.6322.6322.3622.64x 11.00
2 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 1 22.63 18.63x20.6520.6519.5022.6320.79 9.00
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4 20.10 x16.7616.8516.85x20.1019.19 8.00
4 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 19.55 17.4018.0119.5519.5518.9517.76x 7.00
5 Eliška NoskováEliška Nosková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3 17.99 15.4716.6117.9917.9917.1017.0017.33 6.00
Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 24.95 21.7724.3023.8624.3024.26x24.95 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 6 23.10 22.4423.0023.1023.1021.79xx 9.00
3 Nikola JahnováNikola Jahnová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4 22.85 20.3521.3222.1822.1820.8622.1922.85 8.00
4 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 19.66 19.01x18.7319.01x17.5519.66 7.00
5 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 19.36 19.3615.98x19.36x17.1615.41 6.00
6 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 3 18.53 xx16.8216.82x18.53x 5.00
Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 40.56 40.01xx40.0139.04x40.56 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 35.23 29.9535.23x35.2333.7734.20x 9.00
3 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 30.68 28.8729.2830.6830.68x29.4929.69 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 29.24 23.8925.41x25.4126.99x29.24 7.00
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 27.76 26.6224.88x26.6227.64x27.76 6.00
6 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 27.07 26.0424.7225.0826.0426.4027.07x 5.00
7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 23.38 23.3820.9720.7423.38x17.35x 4.00
8 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 22.26 21.43x19.1621.4320.6522.26x 3.00
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 51.09 x49.4750.8350.8348.08x51.09 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1 39.02 28.67x39.0239.0236.35x34.88 9.00
MS David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 2 45.39 41.9843.5841.5143.5838.8844.6145.39
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 39.78 39.7839.1635.7339.7837.2135.6534.19 11.00
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 35.84 22.78x28.7528.75xx35.84 9.00
3 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 31.85 31.8530.55x31.8529.9429.6928.06 8.00
4 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 7 30.40 x30.4029.2830.4029.00xx 7.00
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 26.24 21.7524.5822.6624.5826.2425.6919.89 6.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 5 25.67 23.0321.7021.1323.0324.4025.6723.69 5.00
7 Nikola JahnováNikola Jahnová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 1 22.00 20.0421.1722.0022.0018.75xx 4.00
8 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 3 21.51 x21.51x21.51--- 3.00
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 17.50 13.1917.50x17.500.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ladislav FaraLadislav Fara
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1 42.02 40.3642.0236.7742.020.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 9 33.88 33.88x30.3733.88x32.6533.75 11.00
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10 33.44 30.9028.8232.3932.3931.6933.44- 9.00
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 7 31.19 27.4430.9826.6330.98x31.1925.45 8.00
4 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 29.04 21.3424.7129.0429.04xxx 7.00
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 8 28.03 28.0322.0925.5328.0326.5525.7826.31 6.00
6 62 Hana ZápotockáHana Zápotocká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 5 24.27 24.2723.02x24.2722.2924.1323.25 5.00
7 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 6 23.43 xx23.4323.4321.1720.10x 4.00
Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
82 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 NM xxx0.00.00.00.0
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael RubášMichael Rubáš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 56.23 56.23x50.4756.23--- 11.00
2 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 45.08 39.6538.4640.7140.7142.1045.0840.89 9.00
3 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 10 39.26 39.2635.23-39.2637.3533.59- 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 38.78 37.3638.7836.2238.7838.4736.3236.11 7.00
5 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 32.92 32.9231.6228.6432.9232.35x25.88 6.00
6 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 32.85 32.85x-32.85--- 5.00
7 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 4 31.89 30.56x28.8630.5630.9531.8928.57 4.00
8 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 6 30.56 28.4328.9729.9229.9229.2227.0830.56 3.00
9 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 7 23.70 23.70xx23.700.00.00.0 2.00
10 Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3 23.55 23.55xx23.550.00.00.0 1.00
MS Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 31.49 x30.1831.4931.490.00.00.0
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 NM xxx0.00.00.00.0
Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5 39.31 35.7539.3138.1639.31x-37.81 11.00
2 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4 36.53 36.5332.2135.4636.5331.63-- 9.00
3 55 Filip LičmanFilip Ličman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 30.29 26.4730.29-30.29--- 8.00
4 Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3 20.40 xx19.2719.27x20.40x 7.00
5 Jakub RežJakub Rež
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 05.91 xx05.9105.91--- 6.00
Celkem 5 závodníků