výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP mladšího žactva sk. A

Pardubice (16. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 16.5.2018 - 11:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 07.94
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.40
3 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.51
4 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.70
5 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.19
6 Aleš DaleckýAleš Dalecký 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.31
7 Richard MikanRichard Mikan 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 16.5.2018 - 11:40) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.65
2 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 09.55
3 Jaroslav PreislerJaroslav Preisler 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.69
4 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.76
5 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.92
6 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.02
7 Roman StehnoRoman Stehno 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 10.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 16.5.2018 - 11:40) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.64
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.87
3 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.06
4 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.12
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.35
6 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2 09.56
7 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 16.5.2018 - 11:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.55
2 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.94
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.04
4 Ondřej CigáňOndřej Cigáň 07 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 6 09.85
5 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.19
MS Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 07.94
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.40
3 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.51
4 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.55
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.64
6 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.65
7 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.70
8 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.87
9 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.94
10 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.04
11 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.06
12 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.12
13 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.19
14 Aleš DaleckýAleš Dalecký 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.31
15 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.35
16 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 09.55
17 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2 09.56
18 Jaroslav PreislerJaroslav Preisler 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.69
19 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 09.73
20 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.76
21 Ondřej CigáňOndřej Cigáň 07 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 6 09.85
22 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.92
23 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.02
24 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.04
25 Roman StehnoRoman Stehno 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 10.09
26 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.19
27 Richard MikanRichard Mikan 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.68

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 16.5.2018 - 12:20) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 08.15 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.56 9.00
3 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.73 8.00
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.75 7.00
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.80 6.00
6 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 16.5.2018 - 12:20) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.92 4.00
2 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.97 3.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.03 2.00
4 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.09 1.00
5 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.13
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.67
2 Lenka SlámováLenka Slámová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.23
3 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.23
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 09.32
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.40
6 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.58
7 Aneta RambouskováAneta Rambousková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.69
8 Ema VošahlíkováEma Vošahlíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.66
2 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.00
3 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.42
4 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.59
5 Kateřina ČapounováKateřina Čapounová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.04
6 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 10.21
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.88
2 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.18
3 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.45
4 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.46
5 Kateřina HolkováKateřina Holková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.60
6 Lucie LočárkováLucie Ločárková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.72
7 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.01
8 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.81
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.87
3 Anna RuckáAnna Rucká 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.31
4 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.36
5 Tereza OdvárkováTereza Odvárková 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.86
6 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.87
7 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 08.70
2 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.08
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.21
4 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.30
5 Andrea SemonskáAndrea Semonská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.41
6 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.74
7 Barbora ŘádkováBarbora Řádková 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 09.21
2 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.34
3 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.68
4 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.07
5 Michaela VýbornáMichaela Výborná 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.26
6 Kateřina HubkováKateřina Hubková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.59
MS Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.56
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.66
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.67
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 08.70
4 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.81
5 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.87
6 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.88
7 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.00
8 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.08
9 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.18
10 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.21
10 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 09.21
12 Lenka SlámováLenka Slámová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.23
12 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.23
14 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.30
15 Anna RuckáAnna Rucká 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.31
16 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 09.32
17 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.34
18 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.36
19 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.40
20 Andrea SemonskáAndrea Semonská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.41
21 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.42
22 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.45
23 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.46
24 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.58
25 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.59
26 Kateřina HolkováKateřina Holková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.60
27 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.68
28 Aneta RambouskováAneta Rambousková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.69
29 Lucie LočárkováLucie Ločárková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.72
30 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.74
31 Ema VošahlíkováEma Vošahlíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.85
32 Tereza OdvárkováTereza Odvárková 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.86
33 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.87
34 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.89
35 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.01
36 Simona KalováSimona Kalová 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.03
37 Kateřina ČapounováKateřina Čapounová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.04
38 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.07
39 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 10.21
40 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 10.22
41 Michaela VýbornáMichaela Výborná 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.26
42 Barbora ŘádkováBarbora Řádková 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.47
43 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.56
44 Kateřina HubkováKateřina Hubková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.59

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 16.5.2018 - 12:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.53 11.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 08.74 9.00
3 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.82 8.00
4 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.83 7.00
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.01 6.00
6 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.31 2.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 16.5.2018 - 12:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.02 5.00
2 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.03 4.00
3 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 6 09.20 3.00
4 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.36 1.00
5 Lenka SlámováLenka Slámová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.39
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.41
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22.48 2.00
2 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.37
3 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 23.85
4 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 24.35
5 Ondřej CigáňOndřej Cigáň 07 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 24.67
6 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 25.14
7 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.49
MS Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 25.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 12:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 21.15 8.00
2 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 21.18 7.00
3 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.80 6.00
4 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 22.91
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.37
6 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 27.07
7 Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.66
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 12:40) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 19.92 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 20.70 9.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 21.97 5.00
4 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.62 1.00
5 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.64
6 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.72
7 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 23.78
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 12:40) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.11 4.00
2 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.33 3.00
3 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.30
4 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.95
5 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 24.00
6 Filip StaněkFilip Staněk 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 25.84
7 Marek SádovskýMarek Sádovský 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.91
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 19.92 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 20.70 9.00
3 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 21.15 8.00
4 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 21.18 7.00
5 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.80 6.00
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 21.97 5.00
7 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.11 4.00
8 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.33 3.00
9 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 22.48 2.00
10 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.62 1.00
11 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.64
12 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 22.91
13 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.30
14 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.37
14 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.37
16 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.72
17 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 23.78
18 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 23.85
19 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.95
20 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 24.00
21 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 24.35
22 Ondřej CigáňOndřej Cigáň 07 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 24.67
23 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 25.14
24 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.49
25 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 25.67
26 Filip StaněkFilip Staněk 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 25.84
27 Marek SádovskýMarek Sádovský 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.91
28 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 27.07
29 Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.66

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 21.50 9.00
2 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.05 7.00
3 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.87 2.00
4 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.48
5 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 24.07
6 Ema VošahlíkováEma Vošahlíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 24.17
Adéla ŠvecováAdéla Švecová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 12:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.52 8.00
2 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 22.36 5.00
3 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 22.94
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.09
5 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.73
6 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.57
MS Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 26.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 12:30) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 21.24 11.00
2 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 22.96
3 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.08
4 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.21
5 Kateřina DubskáKateřina Dubská 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 25.72
6 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.79
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 26.93
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.58 4.00
2 Anežka HlavatáAnežka Hlavatá 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.58 3.00
3 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 22.94
4 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.13
5 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.77
6 Kateřina HolkováKateřina Holková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.11
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 16.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.33 6.00
2 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.89 1.00
3 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 23.33
4 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.45
5 Nela HalámkováNela Halámková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.74
6 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 25.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 21.24 11.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 21.50 9.00
3 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.52 8.00
4 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.05 7.00
5 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.33 6.00
6 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 22.36 5.00
7 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.58 4.00
7 Anežka HlavatáAnežka Hlavatá 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.58 3.00
9 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.87 2.00
10 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.89 1.00
11 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 22.94
11 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 22.94
13 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 22.96
14 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.09
15 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.13
16 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 23.33
17 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.45
18 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.48
19 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.73
20 Nela HalámkováNela Halámková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.74
21 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.77
22 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 24.07
23 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.08
24 Kateřina HolkováKateřina Holková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.11
25 Ema VošahlíkováEma Vošahlíková 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 24.17
26 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.21
27 Kateřina DubskáKateřina Dubská 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 25.72
28 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 25.75
29 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.79
30 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 26.19
31 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.57
32 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 26.93
Adéla ŠvecováAdéla Švecová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 DNS
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS

500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:07.87
MS Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:07.88
MS Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:08.36
MS Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:08.33
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 NM 11.00
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 1 NM 9.00
Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 NM 8.00
Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 NM 7.00
Matěj KosinaMatěj Kosina 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 NM 6.00
Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 NM 5.00
Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 NM 4.00
Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 NM 3.00
Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 NM 2.00
Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 NM 1.00
Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 NM
Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 NM
Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC PardubiceAC Pardubice 16 NM
Bedřich ChasákBedřich Chasák 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 NM
Jaroslav PreislerJaroslav Preisler 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 NM
Filip StaněkFilip Staněk 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 NM
Richard MikanRichard Mikan 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11 NM
Adam KřenekAdam Křenek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS
Poznámky:
Časy nezměřeny, určeno pouze pořadí.
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:34.87 11.00
2 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:38.90 9.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:39.08 8.00
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:40.86 7.00
5 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:46.59 6.00
6 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:47.89 5.00
7 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:49.59 4.00
8 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:50.80 3.00
9 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 15 2:51.39 2.00
10 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:58.10 1.00
11 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:58.71
12 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 3:01.94
13 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 18 3:02.56
14 Anežka HlavatáAnežka Hlavatá 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 3:02.71
15 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 3:03.34
16 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:06.16
17 Karolína MichelováKarolína Michelová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 3:14.69
18 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 3:38.36
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:15) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.20 9.00
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.35 8.00
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.16 6.00
4 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.42 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.02 11.00
2 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.69 7.00
3 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.88 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.02 11.00
2 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.20 9.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.35 8.00
4 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.69 7.00
5 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.16 6.00
6 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.42 5.00
7 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.88 4.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.95 11.00
2 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.98 9.00
3 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.67 8.00
4 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.58 3.00
5 Kateřina DubskáKateřina Dubská 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 12.64 2.00
6 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.95 7.00
2 Anežka HlavatáAnežka Hlavatá 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.01 6.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.05 5.00
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 12.52 4.00
5 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.77 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.95 11.00
2 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.98 9.00
3 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.67 8.00
4 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.95 7.00
5 Anežka HlavatáAnežka Hlavatá 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.01 6.00
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.05 5.00
7 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 12.52 4.00
8 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.58 3.00
9 Kateřina DubskáKateřina Dubská 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 12.64 2.00
10 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.77 1.00
11 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.86

4 x 300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mandys, Malátek, Sádovský, Kučera Mandys, Malátek, Sádovský, Kučera ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:12.67 11.00
2 Štěpánek, Kosina, Bis, Tesárek Štěpánek, Kosina, Bis, Tesárek Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 3:25.37 9.00
3 Kašpárek, Horáček, Burkoň, Bažout Kašpárek, Horáček, Burkoň, Bažout Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:28.23 8.00
4 Křivda, Svoboda, Strnad, Růžička Křivda, Svoboda, Strnad, Růžička AC PardubiceAC Pardubice 7 3:31.80 7.00
5 Steinvald, Staněk, Kotal, Navrátil Steinvald, Staněk, Kotal, Navrátil Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 3:34.78 6.00
6 Laco, Matějíček, Zdražil, Rob Laco, Matějíček, Zdražil, Rob ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 3:40.14 5.00
7 Varmuža, Škoda, Štulík, Bělohlav Varmuža, Škoda, Štulík, Bělohlav AC PardubiceAC Pardubice 5 4:05.35 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koblasová, Zavoralová, Zavoralová, Růžičková Koblasová, Zavoralová, Zavoralová, Růžičková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 3:19.20 11.00
2 Sádovská, Teclová, Strazzerová, Targošová Sádovská, Teclová, Strazzerová, Targošová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 3:24.51 9.00
3 Hanušová, Semonská, Fialová, Faltejsková Hanušová, Semonská, Fialová, Faltejsková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:33.31 8.00
4 Holková, Slámová, Halámková, Slonková Holková, Slámová, Halámková, Slonková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:33.59 7.00
5 Výborná, Strnadová, Vyňuchalová, Šimonková Výborná, Strnadová, Vyňuchalová, Šimonková AC PardubiceAC Pardubice 1 3:42.11 6.00
6 Vorlíčková, Machartová, Drášilová, Hrstková Vorlíčková, Machartová, Drášilová, Hrstková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 3:45.46 5.00
7 Dubská, Dvořáková, Urbánková, Hubková Dubská, Dvořáková, Urbánková, Hubková AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 3:45.76 4.00
Tichá, Patáková, Kachlíková, Krásná Tichá, Patáková, Kachlíková, Krásná Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.43 oooooxoxoxxx 11.00
2 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.40 -oooooxxx 9.00
3 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.40 -ooxooxoxxx 8.00
4= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.35 oooooxxx 6.50
4= Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.35 -ooooxxx 6.50
6 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.30 -oooxxx 5.00
7 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.30 -oxoxoxxx 4.00
8 Tomáš LelekTomáš Lelek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 1.25 oooxxx 3.00
9 Jaroslav PreislerJaroslav Preisler
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 1.20 oxoxxx 2.00
10 Jonáš RobJonáš Rob
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1.20 xoxoxxx 1.00
11 Jakub HoráčekJakub Horáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.10 xoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.101.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.59 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1.41 --oooooo-xxx 11.00
2 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.38 -o-ooxooxxx 9.00
3 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.38 -oo-xoxxoxoxxx 8.00
4 Markéta ŠrámkováMarkéta Šrámková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1.35 -ooxooxxoxxx 7.00
5 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.30 oooooxxx 6.00
6 Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.30 oxoxooxoxxx 5.00
7 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.30 -xooxoxxoxxx 4.00
8 Andrea SemonskáAndrea Semonská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.25 -ooxoxxx 3.00
9 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 1.25 ooxxoxoxxx 2.00
10= Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1.20 -oo-xxx 0.33
10= Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.20 --oxxx 0.33
10= Anna RuckáAnna Rucká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.20 -ooxxx 0.33
13= Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.20 -oxoxxx
13= Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.20 -oxoxxx
13= Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 1.20 ooxoxxx
16 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.20 -xoxxoxxx
17 Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.10 -oxxx
18 Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.10 xooxxx
19 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 1.10 -xoxxx
20 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1.10 -xxoxxx
21 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
06 1.00 oxxx
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 4.93 0.0 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.78 0.0 9.00
3 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 4.73 0.0 8.00
4 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 4.40 0.0 7.00
5 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
AC PardubiceAC Pardubice
05 4.39 0.0 6.00
6 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.34 0.0 5.00
7 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 4.34 0.0 4.00
8 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4.28 0.0 3.00
9 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.24 0.0 2.00
10 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.21 0.0 1.00
11 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.20 0.0
12 Filip PavlišFilip Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 4.20 0.0
13 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4.06 0.0
14 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.97 0.0
15 Jakub HoráčekJakub Horáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3.86 0.0
16 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.80 0.0
17 Tomáš LelekTomáš Lelek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 3.77 0.0
18 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.75 0.0
19 Filip NespěšnýFilip Nespěšný
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 3.69 0.0
20 Bedřich ChasákBedřich Chasák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.69 0.0
21 Jakub NovotnýJakub Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.68 0.0
22 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.60 0.0
23 Roman StehnoRoman Stehno
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 3.57 0.0
24 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 3.47 0.0
25 Marek SádovskýMarek Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.03 0.0
26 Jonáš RobJonáš Rob
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.02 0.0
Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
AC PardubiceAC Pardubice
06 NM 0.0
Aleš DaleckýAleš Dalecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 NM 0.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.71 4,714,624,524,710.00.00.0 11.00
2 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.20 4,204,134,014,200.00.00.0 9.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.11 4,024,113,974,110.00.00.0 8.00
4 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
06 4.06 4,06x3,644,060.00.00.0 7.00
5 Karolína MichelováKarolína Michelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.95 3,903,95x3,950.00.00.0 6.00
6 Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 3.95 x3,953,693,950.00.00.0 5.00
7 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.92 x3,923,153,920.00.00.0 4.00
8 Nela HalámkováNela Halámková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.91 3,703,673,913,910.00.00.0 3.00
9 Barbora NěmečkováBarbora Němečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.80 xx3,803,800.00.00.0 2.00
10 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 3.74 x3,74x3,740.00.00.0 1.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.71 3,71x3,033,710.00.00.0
12 Amálie SlonkováAmálie Slonková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.64 3,643,583,543,640.00.00.0
13 Lenka SlámováLenka Slámová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.64 3,64x2,963,640.00.00.0
14 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.63 3,613,633,353,630.00.00.0
15 Kateřina HolkováKateřina Holková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.63 3,573,483,633,630.00.00.0
16 Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.60 x3,603,433,600.00.00.0
17 Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.57 3,483,573,303,570.00.00.0
18 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.53 3,273,53-3,530.00.00.0
19 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 3.52 3,453,333,523,520.00.00.0
20 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.47 x3,473,403,470.00.00.0
21 Tereza OdvárkováTereza Odvárková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 3.46 3,463,323,293,460.00.00.0
22 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.44 2,553,443,383,440.00.00.0
23 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.44 3,443,253,143,440.00.00.0
24 Kateřina PeterkováKateřina Peterková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.44 3,253,053,443,440.00.00.0
25 Simona KalováSimona Kalová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.38 x3,303,383,380.00.00.0
26 Ema VošahlíkováEma Vošahlíková
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.37 3,233,373,273,370.00.00.0
27 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.33 xx3,333,330.00.00.0
28 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.31 3,293,31x3,310.00.00.0
29 Karolína MachartováKarolína Machartová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.30 3,303,243,153,300.00.00.0
30 Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3.27 3,033,053,273,270.00.00.0
31 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.27 x2,933,273,270.00.00.0
32 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3.15 2,903,15-3,150.00.00.0
33 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 3.14 3,143,102,993,140.00.00.0
34 Barbora ŘádkováBarbora Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.09 2,313,073,093,090.00.00.0
35 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.01 3,012,81x3,010.00.00.0
36 Michaela VýbornáMichaela Výborná
AC PardubiceAC Pardubice
06 2.99 2,942,822,992,990.00.00.0
37 Anna HrstkováAnna Hrstková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2.84 xx2,842,840.00.00.0
38 Veronika StehnováVeronika Stehnová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 2.72 2,722,652,712,720.00.00.0
39 Beata HoráčkováBeata Horáčková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 2.68 2,682,242,342,680.00.00.0
40 Kateřina HubkováKateřina Hubková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 2.58 2,58--2,580.00.00.0
MS Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2.99
Markéta ŠrámkováMarkéta Šrámková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Linda ZítkováLinda Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 43 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 09.62 0.0 11.00
2 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 09.40 0.0 9.00
3 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.64 0.0 8.00
4 Veronika StehnováVeronika Stehnová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 08.63 0.0 7.00
5 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 08.57 0.0 6.00
6 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 08.21 0.0 5.00
7 Anna RuckáAnna Rucká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.10 0.0 4.00
8 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 07.90 0.0 3.00
9 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 07.84 0.0 2.00
10 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 07.37 0.0 1.00
11 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 07.32 0.0
12 Elena StrnadováElena Strnadová
AC PardubiceAC Pardubice
05 07.01 0.0
13 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 06.95 0.0
14 Tereza OdvárkováTereza Odvárková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 06.91 0.0
15 Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 06.49 0.0
16 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 06.35 0.0
17 Terezie DrášilováTerezie Drášilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 06.25 0.0
18 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 06.06 0.0
19 Beata HoráčkováBeata Horáčková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 05.65 0.0
20 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 05.00 0.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 11.13 0.0 11.00
2 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 09.76 0.0 9.00
3 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.29 0.0 8.00
4 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.15 0.0 7.00
5 Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 07.88 0.0 6.00
6 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 07.71 0.0 5.00
7 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 07.50 0.0 4.00
8 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 06.76 0.0 3.00
9 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 06.66 0.0 2.00
10 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 06.60 0.0 1.00
11 Jan ZábranskýJan Zábranský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 06.06 0.0
12 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 05.63 0.0
13 David PreislerDavid Preisler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 05.46 0.0
14 Jan BreiterJan Breiter
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 05.32 0.0
15 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 05.24 0.0
16 Patrik ČermákPatrik Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 04.75 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 49.78 0.0 11.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 46.80 0.0 9.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 45.39 0.0 8.00
4 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 45.30 0.0 7.00
5 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 45.05 0.0 6.00
6 Marian MedveďMarian Medveď
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 44.08 0.0 5.00
7 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 42.77 0.0 4.00
8 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 42.23 0.0 3.00
9 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 42.03 0.0 2.00
10 Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 41.98 0.0 1.00
11 Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 41.84 0.0
12 Aleš DaleckýAleš Dalecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 41.13 0.0
13 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 41.06 0.0
14 Daniel ZemanDaniel Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 40.65 0.0
15 Matěj KosinaMatěj Kosina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 40.01 0.0
16 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 39.87 0.0
17 Martin ZemanMartin Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 39.49 0.0
18 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 37.66 0.0
19 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 36.27 0.0
20 Viktor BisViktor Bis
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 35.85 0.0
21 Roman StehnoRoman Stehno
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 35.78 0.0
22 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 34.42 0.0
23 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 34.09 0.0
24 Bedřich ChasákBedřich Chasák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 33.67 0.0
25 Vladislav KitayevVladislav Kitayev
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 32.79 0.0
26 Jan BreiterJan Breiter
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 32.78 0.0
27 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 32.07 0.0
28 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 31.92 0.0
29 Patrik ČermákPatrik Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 30.89 0.0
30 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda
AC PardubiceAC Pardubice
06 29.64 0.0
31 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC PardubiceAC Pardubice
07 29.46 0.0
32 Ondřej CigáňOndřej Cigáň
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
07 28.50 0.0
33 Marek SádovskýMarek Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
06 25.23 0.0
34 Kryštof JeništaKryštof Jeništa
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 23.90 0.0
35 Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda
AC PardubiceAC Pardubice
05 23.24 0.0
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 51.97 0.0 11.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 43.21 0.0 9.00
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 39.90 0.0 8.00
4 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 35.95 0.0 7.00
5 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková
AC PardubiceAC Pardubice
05 33.92 0.0 6.00
6 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 31.07 0.0 5.00
7 Terezie DrášilováTerezie Drášilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 30.10 0.0 4.00
8 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 29.53 0.0 3.00
9 Marie JanovskáMarie Janovská
AC PardubiceAC Pardubice
06 29.49 0.0 2.00
10 Linda ZítkováLinda Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29.22 0.0 1.00
11 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 28.60 0.0
12 Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 28.50 0.0
13 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 28.23 0.0
14 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 28.05 0.0
15 Simona KalováSimona Kalová
AC PardubiceAC Pardubice
06 27.53 0.0
16 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 26.80 0.0
17 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 26.52 0.0
18 Veronika StehnováVeronika Stehnová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 25.14 0.0
19 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
05 22.20 0.0
20 Karolína MachartováKarolína Machartová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 21.03 0.0
21 Barbora ŘádkováBarbora Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
06 18.37 0.0
22 Anna HrstkováAnna Hrstková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 17.03 0.0
23 Beata HoráčkováBeata Horáčková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 16.79 0.0
Celkem 23 závodníků