výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev přípravky,sk.A

Pardubice (23. 5. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 09.33
2 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 09.74
3 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.87
4 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 11.12
5 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 11.26
6 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 11.55
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.04
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 10.19
1= Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 10.19
3 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 1 10.19
4 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.21
5 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.55
6 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 10.55
7 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 3 11.00
8 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 11.54
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.41
2 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.69
3 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.83
4 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.92
5 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.92
6 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 10.06
7 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 10.24
8 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.69
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 5 09.81
2 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 4 10.01
3 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.17
4 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.91
5 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.20
6 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 11.45
Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 DNS
Petr MunzarPetr Munzar 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 09.68
2 Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.17
3 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 10.71
4 Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 3 10.92
5 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 8 11.33
6 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 11.46
7 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.58
8 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.99
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 09.29
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 09.65
3 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.32
4 Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 10.56
5 Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 10.58
6 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 10.66
7 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 12.17
Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.48
2 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 09.69
3 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 09.82
4 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 10.44
5 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.50
6 Jakub PekárekJakub Pekárek 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 6 10.79
7 Tomáš VolnýTomáš Volný 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 11.35
8 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 11.35
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.14
2 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 10.29
3 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 4 10.46
4 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 10.58
5 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 10.69
6 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 11.45
7 Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.47
8 Tomáš HolýTomáš Holý 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 11.50
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 09.73
2 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 09.83
3 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.26
4 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.55
5 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.50
6 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 1 12.07
Viktor BořekViktor Bořek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 23.5.2018 - 12:45) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.46
MS Adam HozaAdam Hoza 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.17
MS Jáchym BačaJáchym Bača 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.81
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.59
MS Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.83
Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 09.29
2 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 09.33
3 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.41
4 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.48
5 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.59
6 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 09.65
7 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 09.68
8 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.69
8 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 09.69
10 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 09.73
11 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 09.74
12 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 5 09.81
12 Jáchym BačaJáchym Bača 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.81
14 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 09.82
15 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.83
15 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 09.83
15 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.83
18 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.92
18 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.92
20 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 4 10.01
21 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.04
22 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 10.06
23 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.14
24 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.17
24 Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.17
24 Adam HozaAdam Hoza 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.17
27 Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 10.19
27 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 10.19
27 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 1 10.19
30 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.21
31 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 10.24
32 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.26
33 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 10.29
34 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.32
35 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 10.44
36 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 4 10.46
36 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.46
38 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.50
39 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.55
39 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 10.55
39 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.55
42 Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 10.56
43 Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 10.58
43 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 10.58
45 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 10.66
46 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.69
46 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 10.69
48 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 10.71
49 Jakub PekárekJakub Pekárek 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 6 10.79
50 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.87
51 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.91
52 Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 3 10.92
53 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 3 11.00
54 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 11.12
55 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.20
56 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 11.26
57 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 8 11.33
58 Tomáš VolnýTomáš Volný 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 11.35
58 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 11.35
60 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 11.45
60 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 11.45
62 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 11.46
63 Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.47
64 Tomáš HolýTomáš Holý 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 11.50
64 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.50
66 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 11.54
67 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 11.55
68 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.58
69 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.99
70 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 1 12.07
71 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 12.17
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 DNS
Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 DNS
Petr MunzarPetr Munzar 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Viktor BořekViktor Bořek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 3 DNS
Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.59
2 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 10.04
3 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.26
4 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 10.62
5 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 10.81
6 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.98
7 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 11.19
Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.44
2 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.59
3 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.21
4 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.26
5 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.01
6 Natálie VojtěchováNatálie Vojtěchová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.16
7 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20
8 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.66
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.76
2 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.82
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.90
4 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.16
5 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.25
6 Aneta HorálkováAneta Horálková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.48
7 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.68
8 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.70
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.92
2 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.61
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.67
4 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.60
5 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.70
6 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.80
7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.92
8 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.77
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 09.64
2 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 10.07
3 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 10.21
4 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 10.27
5 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.41
6 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 1 10.74
7 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 10.96
8 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 11.44
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.14
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.24
3 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.41
4 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.55
5 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.89
6 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.27
7 Nikola BurianováNikola Burianová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.64
8 Viktorie KembickáViktorie Kembická 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.88
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.48
2 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.11
3 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.15
4 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.32
5 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.97
6 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.30
7 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 12.50
8 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.80
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.95
2 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.96
Tereza JiroutováTereza Jiroutová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 23.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora KutílkováBarbora Kutílková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.77
MS Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.38
Nikita HolušováNikita Holušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.92
2 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.44
3 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.59
3 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.59
5 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.61
6 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 09.64
7 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.67
8 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.76
9 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.82
10 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.90
11 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.95
12 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 10.04
13 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 10.07
14 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.14
15 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.16
16 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.21
16 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 10.21
18 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.24
19 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.25
20 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.26
20 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.26
22 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 10.27
23 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.38
24 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.41
24 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.41
26 Aneta HorálkováAneta Horálková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.48
26 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.48
28 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.55
29 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.60
30 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 10.62
31 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.68
32 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.70
32 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.70
34 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 1 10.74
35 Barbora KutílkováBarbora Kutílková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.77
36 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.80
37 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 10.81
38 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.89
39 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.92
40 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 10.96
40 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.96
42 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.98
43 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.01
44 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.11
45 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.15
46 Natálie VojtěchováNatálie Vojtěchová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 11.16
47 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 11.19
48 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20
49 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.27
50 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.32
51 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 11.44
52 Nikola BurianováNikola Burianová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.64
53 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.66
54 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.77
55 Viktorie KembickáViktorie Kembická 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.88
56 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.97
57 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.30
58 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 12.50
59 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.80
Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 DNS
Tereza JiroutováTereza Jiroutová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Nikita HolušováNikita Holušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:04.70
2 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 24 2:07.66
3 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:08.04
4 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 2:08.40
5 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:09.06
6 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:09.53
7 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 2:10.75
8 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:11.11
9 Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 12 2:12.26
10 Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 13 2:15.20
11 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:15.88
12 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:17.81
13 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:18.44
14 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 2:18.48
15 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:18.93
16 Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:22.19
17 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 16 2:24.53
18 Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 22 2:24.59
19 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:26.58
20 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:27.26
21 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:27.53
22 Tomáš HolýTomáš Holý 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:32.79
23 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 4:01.71
MS Adam HozaAdam Hoza 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:25.29
MS Jáchym BačaJáchym Bača 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:55.87
Viktor BořekViktor Bořek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 26 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 15 2:02.11
2 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 2:05.08
3 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:07.50
4 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 24 2:13.40
5 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:14.59
6 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:15.07
7 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:19.66
8 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 21 2:20.33
9 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 19 2:20.55
10 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 12 2:21.27
11 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:23.40
12 Jakub PekárekJakub Pekárek 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 25 2:24.06
13 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:27.74
14 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 22 2:28.48
15 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 16 2:30.02
16 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:34.39
17 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 20 2:34.65
18 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:35.36
19 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:36.65
20 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:37.43
21 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 2:39.23
MS Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:22.75
MS Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:18.30
Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 DNS
Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 DNS
Petr MunzarPetr Munzar 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 DNS
Celkem 26 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:03.79
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 10 2:05.14
3 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 14 2:05.24
4 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:11.31
5 Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 2:13.50
6 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:16.43
7 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:17.88
8 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:18.53
9 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:21.28
10 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:22.79
11 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:23.82
12 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 2:24.96
13 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 12 2:26.04
14 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:28.41
15 Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 20 2:31.21
16 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:31.66
17 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:31.83
18 Tomáš VolnýTomáš Volný 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 2:36.43
19 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:39.31
20 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:45.49
21 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:57.99
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:14.13
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:08.26
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 DNS
Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 DNS
Celkem 25 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym BačaJáchym Bača 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:55.87
2 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 15 2:02.11
3 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:03.79
4 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:04.70
5 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 2:05.08
6 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 10 2:05.14
7 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 14 2:05.24
8 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:07.50
9 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 24 2:07.66
10 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:08.04
11 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:08.26
12 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 2:08.40
13 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:09.06
14 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:09.53
15 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 2:10.75
16 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:11.11
17 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:11.31
18 Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 12 2:12.26
19 Martin PavlíčekMartin Pavlíček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 24 2:13.40
20 Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 2:13.50
21 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:14.13
22 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:14.59
23 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:15.07
24 Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 13 2:15.20
25 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:15.88
26 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:16.43
27 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:17.81
28 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:17.88
29 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:18.30
30 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:18.44
31 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 2:18.48
32 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:18.53
33 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:18.93
34 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:19.66
35 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 21 2:20.33
36 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 19 2:20.55
37 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 12 2:21.27
38 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:21.28
39 Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:22.19
40 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:22.75
41 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:22.79
42 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:23.40
43 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:23.82
44 Jakub PekárekJakub Pekárek 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 25 2:24.06
45 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 16 2:24.53
46 Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 22 2:24.59
47 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 2:24.96
48 Adam HozaAdam Hoza 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:25.29
49 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 12 2:26.04
50 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:26.58
51 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:27.26
52 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:27.53
53 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:27.74
54 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:28.41
55 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 22 2:28.48
56 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 16 2:30.02
57 Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 20 2:31.21
58 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:31.66
59 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:31.83
60 Tomáš HolýTomáš Holý 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:32.79
61 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:34.39
62 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 20 2:34.65
63 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:35.36
64 Tomáš VolnýTomáš Volný 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 2:36.43
65 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:36.65
66 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:37.43
67 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 2:39.23
68 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:39.31
69 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:45.49
70 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:57.99
71 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 4:01.71
Viktor BořekViktor Bořek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 DNS
Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 DNS
Petr MunzarPetr Munzar 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 DNS
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 DNS
Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 16 2:15.86
2 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 15 2:17.43
3 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:19.08
4 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:20.19
5 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 13 2:23.69
6 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 2:23.72
7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:24.44
8 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:25.97
9 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 9 2:25.99
10 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 10 2:26.36
11 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:28.71
12 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:36.14
13 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 20 2:39.34
14 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 2:47.25
15 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:49.79
16 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:50.76
17 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:51.99
18 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:54.30
19 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:54.54
20 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:56.12
21 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:58.96
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:03.16
2 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 18 2:06.85
3 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:09.40
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 9 2:12.19
5 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 21 2:12.69
6 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:13.25
7 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:14.99
8 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 2:15.77
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:21.12
10 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:21.73
11 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:23.57
12 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 10 2:23.96
13 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:26.75
14 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:34.46
15 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:36.36
16 Viktorie KembickáViktorie Kembická 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:37.26
17 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:40.16
18 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 2:43.72
19 Natálie VojtěchováNatálie Vojtěchová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:51.69
MS Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:24.24
Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 DNS
Celkem 21 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:04.29
2 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:07.34
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:09.28
4 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:12.24
5 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 2:12.50
6 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:16.89
7 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:17.22
8 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:18.22
9 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:20.69
10 Aneta HorálkováAneta Horálková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:22.55
11 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:25.72
12 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:42.82
13 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:46.09
14 Nikola BurianováNikola Burianová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:51.13
MS Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:15.37
MS Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:25.77
MS Barbora KutílkováBarbora Kutílková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:51.13
MS Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:16.77
Nikita HolušováNikita Holušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Tereza JiroutováTereza Jiroutová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:03.16
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:04.29
3 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 18 2:06.85
4 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:07.34
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:09.28
6 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:09.40
7 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 9 2:12.19
8 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:12.24
9 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 2:12.50
10 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 21 2:12.69
11 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:13.25
12 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:14.99
13 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:15.37
14 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 2:15.77
15 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 16 2:15.86
16 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:16.77
17 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:16.89
18 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:17.22
19 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 15 2:17.43
20 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:18.22
21 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:19.08
22 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 2:20.19
23 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:20.69
24 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:21.12
25 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:21.73
26 Aneta HorálkováAneta Horálková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:22.55
27 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:23.57
28 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 13 2:23.69
29 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 2:23.72
30 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 10 2:23.96
31 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:24.24
32 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:24.44
33 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:25.72
34 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:25.77
35 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:25.97
36 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 9 2:25.99
37 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 10 2:26.36
38 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:26.75
39 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:28.71
40 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:34.46
41 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:36.14
42 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:36.36
43 Viktorie KembickáViktorie Kembická 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:37.26
44 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 20 2:39.34
45 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:40.16
46 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:42.82
47 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 2:43.72
48 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:46.09
49 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 2:47.25
50 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:49.79
51 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:50.76
52 Nikola BurianováNikola Burianová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:51.13
52 Barbora KutílkováBarbora Kutílková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:51.13
54 Natálie VojtěchováNatálie Vojtěchová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:51.69
55 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:51.99
56 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:54.30
57 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:54.54
58 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:56.12
59 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:58.96
Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 DNS
Nikita HolušováNikita Holušová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Tereza JiroutováTereza Jiroutová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.82 3,82xx3,820.00.00.0
2 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.75 3,653,493,753,750.00.00.0
3 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 3.71 3,713,563,633,710.00.00.0
4 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.59 3,423,363,593,590.00.00.0
5 Dominik HanzlDominik Hanzl
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.58 3,333,333,583,580.00.00.0
6 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.56 3,463,463,563,560.00.00.0
7 Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 3.54 3,113,173,543,540.00.00.0
8 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 3.45 3,253,453,303,450.00.00.0
9 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.44 3,373,393,443,440.00.00.0
10 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.39 3,333,303,393,390.00.00.0
11 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.29 3,173,123,293,290.00.00.0
12 Petr DušekPetr Dušek
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 3.29 -2,763,293,290.00.00.0
13 Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.28 3,093,283,073,280.00.00.0
14 Lukáš MarekLukáš Marek
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.28 2,553,282,713,280.00.00.0
15 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.27 3,122,923,273,270.00.00.0
16 Tomáš VokolekTomáš Vokolek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.25 3,252,662,663,250.00.00.0
17 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.22 3,083,223,023,220.00.00.0
18 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3.16 3,023,163,013,160.00.00.0
19 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.13 3,033,093,133,130.00.00.0
20 Marek RuferMarek Rufer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 3.12 2,953,122,953,120.00.00.0
21 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.11 3,113,093,033,110.00.00.0
22 Martin JonášMartin Jonáš
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 3.11 xx3,113,110.00.00.0
23 Martin PavlíčekMartin Pavlíček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.09 3,092,753,093,090.00.00.0
24 Vítek SvatoňVítek Svatoň
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 3.09 2,683,09x3,090.00.00.0
25 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.08 x3,082,813,080.00.00.0
26 Radim TáborskýRadim Táborský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3.06 2,482,893,063,060.00.00.0
27 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.02 3,02x-3,020.00.00.0
28 Štěpán NečilŠtěpán Nečil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.00 2,623,002,853,000.00.00.0
29 Patrik LazarákPatrik Lazarák
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.00 x3,002,273,000.00.00.0
30 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.99 2,992,79x2,990.00.00.0
31 Matěj RenskýMatěj Renský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.96 2,43x2,962,960.00.00.0
32 Jan HromádkoJan Hromádko
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.94 2,942,89x2,940.00.00.0
33 Jan PetříkJan Petřík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.90 2,802,902,742,900.00.00.0
34 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.89 2,822,832,892,890.00.00.0
35 Tobiáš TušlTobiáš Tušl
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 2.88 2,882,54-2,880.00.00.0
36 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.86 x2,86x2,860.00.00.0
37 Jan HlavničkaJan Hlavnička
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 2.84 2,512,842,762,840.00.00.0
38 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 2.82 2,662,822,792,820.00.00.0
39 Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice BAC Pardubice B
09 2.81 2,812,662,642,810.00.00.0
40 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 2.79 2,792,582,782,790.00.00.0
41 Jan HerzánJan Herzán
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.79 2,682,79x2,790.00.00.0
42 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.78 2,77x2,782,780.00.00.0
43 Václav HorákVáclav Horák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.77 2,592,732,772,770.00.00.0
44 Tomáš HolýTomáš Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.75 2,572,752,732,750.00.00.0
45 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 2.74 xx2,742,740.00.00.0
46 Vojtěch DymákVojtěch Dymák
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.72 2,72x2,712,720.00.00.0
47 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2.71 2,712,332,542,710.00.00.0
48 Jakub PekárekJakub Pekárek
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 2.68 x2,672,682,680.00.00.0
49 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 2.68 2,682,002,492,680.00.00.0
50 Jan ČepekJan Čepek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.66 2,602,422,662,660.00.00.0
51 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.62 2,62xx2,620.00.00.0
52 Jakub NezvalJakub Nezval
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 2.61 2,602,612,542,610.00.00.0
53 Tomáš VolnýTomáš Volný
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.60 2,602,482,492,600.00.00.0
54 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.59 xx2,592,590.00.00.0
55 Jakub KorecJakub Korec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.51 2,512,352,282,510.00.00.0
56 Tibor IvaničTibor Ivanič
AC Pardubice DAC Pardubice D
09 2.49 2,492,12x2,490.00.00.0
57 Pavel IpserPavel Ipser
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.47 2,242,472,452,470.00.00.0
58 Matouš KubecMatouš Kubec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.46 2,452,432,462,460.00.00.0
59 Matyáš KramlMatyáš Kraml
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.36 x2,202,362,360.00.00.0
60 Adam PtáčekAdam Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.22 2,22xx2,220.00.00.0
61 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.15 2,11x2,152,150.00.00.0
MS Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.94
MS Jáchym BačaJáchym Bača
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.62
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.61
MS Ondřej KrálOndřej Král
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.82
MS Martin KopeckýMartin Kopecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.25
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.24
Štěpán TyčŠtěpán Tyč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktor BořekViktor Bořek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Šimon KůrkaŠimon Kůrka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kryštof OndráčekKryštof Ondráček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 NM xxx0.00.00.00.0
Tomáš PtáčekTomáš Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 77 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.76 3,473,503,763,760.00.00.0
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.61 3,44x3,613,610.00.00.0
3 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.61 3,613,423,283,610.00.00.0
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.49 3,33x3,493,490.00.00.0
5 Sylva PrýglováSylva Prýglová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.35 3,352,993,063,350.00.00.0
6 Nella RaušováNella Raušová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.33 3,193,333,173,330.00.00.0
7 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.31 3,312,803,113,310.00.00.0
8 Nela RozinkováNela Rozinková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.30 3,253,303,273,300.00.00.0
9 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.30 2,702,253,303,300.00.00.0
10 Beata KociánováBeata Kociánová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.29 3,093,293,063,290.00.00.0
11 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.25 3,25x3,123,250.00.00.0
12 Rozálie KonečnáRozálie Konečná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.25 x3,25x3,250.00.00.0
13 Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.21 3,213,002,453,210.00.00.0
14 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.20 xx3,203,200.00.00.0
15 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.11 2,903,113,003,110.00.00.0
16 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.11 2,683,11x3,110.00.00.0
17 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.09 3,092,772,863,090.00.00.0
18 Veronika SrnskáVeronika Srnská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.05 x2,393,053,050.00.00.0
19 Veronika JelínkováVeronika Jelínková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 3.00 3,00x2,823,000.00.00.0
20 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.99 x2,992,892,990.00.00.0
21 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.99 2,812,992,662,990.00.00.0
22 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.92 x2,922,772,920.00.00.0
23 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.90 2,812,90x2,900.00.00.0
24 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.89 2,662,892,652,890.00.00.0
25 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.89 2,552,552,892,890.00.00.0
26 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.86 2,402,562,862,860.00.00.0
27 Barbora KošťálováBarbora Košťálová
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 2.85 2,512,702,852,850.00.00.0
28 Anna BurianováAnna Burianová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.82 xx2,822,820.00.00.0
29 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.78 2,782,672,682,780.00.00.0
30 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.77 2,772,352,732,770.00.00.0
31 Aneta HorálkováAneta Horálková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.77 2,662,772,652,770.00.00.0
32 Kateřina PacákováKateřina Pacáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.76 2,762,762,622,760.00.00.0
33 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.74 2,712,652,742,740.00.00.0
34 Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.73 2,542,732,722,730.00.00.0
35 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.73 x2,732,672,730.00.00.0
36 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2.73 xx2,732,730.00.00.0
37 Aneta BrandýskáAneta Brandýská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.69 2,352,692,272,690.00.00.0
38 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 2.66 2,492,442,662,660.00.00.0
39 Ema DvořákováEma Dvořáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.65 x2,512,652,650.00.00.0
40 Nela NekolováNela Nekolová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 2.64 2,502,632,642,640.00.00.0
41 Nikola HornáNikola Horná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.60 2,602,412,462,600.00.00.0
42 Ela DoležalováEla Doležalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.60 2,602,412,432,600.00.00.0
43 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.58 x2,572,582,580.00.00.0
44 Adéla RenskáAdéla Renská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.57 2,502,492,572,570.00.00.0
45 Nela HanušováNela Hanušová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.57 2,44x2,572,570.00.00.0
46 Natálie VojtěchováNatálie Vojtěchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.55 2,392,232,552,550.00.00.0
47 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.48 2,362,482,422,480.00.00.0
48 Viktorie KembickáViktorie Kembická
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.44 2,222,142,442,440.00.00.0
49 Nikola BurianováNikola Burianová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 2.40 x2,402,352,400.00.00.0
50 Tereza HornáTereza Horná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.30 2,152,212,302,300.00.00.0
51 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.27 2,272,172,212,270.00.00.0
52 Barbora StrnadováBarbora Strnadová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2.25 2,092,251,992,250.00.00.0
MS Justýna BláhováJustýna Bláhová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.09
MS Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.18
MS Barbora KutílkováBarbora Kutílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 2.77
MS Jolana MaixnerováJolana Maixnerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.11
MS Lucie FelcmanováLucie Felcmanová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.70
Nikita HolušováNikita Holušová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza JiroutováTereza Jiroutová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika StehnováVeronika Stehnová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 NM xxx0.00.00.00.0
Stela MošnerováStela Mošnerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 NM xxx0.00.00.00.0
Nela BubeníčkováNela Bubeníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 62 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 44.97 0.0
2 Vilém KalášekVilém Kalášek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 38.52 0.0
3 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 38.30 0.0
4 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 37.09 0.0
5 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 36.73 0.0
6 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 36.48 0.0
7 Lukáš MarekLukáš Marek
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 36.15 0.0
8 Patrik LazarákPatrik Lazarák
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 34.42 0.0
9 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 33.69 0.0
10 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 33.60 0.0
11 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 33.11 0.0
12 Tomáš VokolekTomáš Vokolek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 32.97 0.0
13 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 32.88 0.0
14 Jakub NezvalJakub Nezval
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 32.35 0.0
15 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 32.09 0.0
16 Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 31.87 0.0
17 Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice BAC Pardubice B
09 31.86 0.0
18 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 31.83 0.0
19 Vojtěch DymákVojtěch Dymák
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 31.56 0.0
20 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 31.23 0.0
21 Martin PavlíčekMartin Pavlíček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 31.07 0.0
22 Jan HlavničkaJan Hlavnička
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 30.47 0.0
23 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 29.09 0.0
24 Vítek SvatoňVítek Svatoň
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 28.90 0.0
25 Jan HromádkoJan Hromádko
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 28.87 0.0
26 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 28.15 0.0
27 Petr DušekPetr Dušek
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 27.96 0.0
28 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 27.40 0.0
29 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 27.22 0.0
30 Tibor IvaničTibor Ivanič
AC Pardubice DAC Pardubice D
09 26.84 0.0
31 Jan HerzánJan Herzán
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 26.76 0.0
32 Jan PetříkJan Petřík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 26.00 0.0
33 Jakub PekárekJakub Pekárek
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 25.87 0.0
34 Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 25.68 0.0
35 Radim TáborskýRadim Táborský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 25.44 0.0
36 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 25.36 0.0
37 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 24.91 0.0
38 Jakub KorecJakub Korec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 24.77 0.0
39 Dominik HanzlDominik Hanzl
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 24.47 0.0
40 Štěpán NečilŠtěpán Nečil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 24.29 0.0
41 Adam PtáčekAdam Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 24.02 0.0
42 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 23.88 0.0
43 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 23.71 0.0
44 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 23.07 0.0
45 Martin JonášMartin Jonáš
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 22.75 0.0
46 Jan ČepekJan Čepek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 22.58 0.0
47 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 20.57 0.0
48 Matěj RenskýMatěj Renský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 20.45 0.0
49 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 20.27 0.0
50 Marek RuferMarek Rufer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 20.20 0.0
51 Václav HorákVáclav Horák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 19.87 0.0
52 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 18.33 0.0
53 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 18.29 0.0
54 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 18.25 0.0
55 Tomáš HolýTomáš Holý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 17.68 0.0
56 Matouš KubecMatouš Kubec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 17.25 0.0
57 Tobiáš TušlTobiáš Tušl
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 16.52 0.0
58 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 16.17 0.0
59 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 16.12 0.0
60 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 15.84 0.0
61 Pavel IpserPavel Ipser
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 15.22 0.0
62 Tomáš VolnýTomáš Volný
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 15.05 0.0
63 Štěpán TyčŠtěpán Tyč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 14.33 0.0
64 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 11.85 0.0
65 Matyáš KramlMatyáš Kraml
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 11.49 0.0
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 26.24
MS Jáchym BačaJáchym Bača
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 34.61
MS Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 19.84
MS Ondřej KrálOndřej Král
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 27.02
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 24.02
MS Martin KopeckýMartin Kopecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 13.67
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 DNS 0.0
Šimon KůrkaŠimon Kůrka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.0
Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 DNS 0.0
Viktor BořekViktor Bořek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 DNS 0.0
Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 DNS 0.0
Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.0
Celkem 77 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sylva PrýglováSylva Prýglová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 28.44 0.0
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 26.92 0.0
3 Aneta HorálkováAneta Horálková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 26.22 0.0
4 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 25.01 0.0
5 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 24.38 0.0
6 Nela RozinkováNela Rozinková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 24.33 0.0
7 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 24.15 0.0
8 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 24.14 0.0
9 Nella RaušováNella Raušová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 23.84 0.0
10 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 23.47 0.0
11 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 22.54 0.0
12 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 21.85 0.0
13 Nikola HornáNikola Horná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 21.50 0.0
14 Aneta BrandýskáAneta Brandýská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 21.33 0.0
15 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 21.21 0.0
16 Nela NekolováNela Nekolová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 21.16 0.0
17 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 20.48 0.0
18 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 20.23 0.0
19 Veronika SrnskáVeronika Srnská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 19.37 0.0
20 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 19.24 0.0
21 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 18.34 0.0
22 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17.80 0.0
23 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 17.60 0.0
24 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 17.27 0.0
25 Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 17.10 0.0
26 Beata KociánováBeata Kociánová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 16.99 0.0
27 Rozálie KonečnáRozálie Konečná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 16.78 0.0
28 Veronika JelínkováVeronika Jelínková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 16.75 0.0
29 Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 16.42 0.0
30 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 16.17 0.0
31 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 16.12 0.0
32 Tereza HornáTereza Horná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 16.02 0.0
33 Barbora KošťálováBarbora Košťálová
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 15.75 0.0
34 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 15.64 0.0
35 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 15.31 0.0
36 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 15.19 0.0
37 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 12.94 0.0
38 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 12.76 0.0
39 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 12.63 0.0
40 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 12.57 0.0
41 Ema DvořákováEma Dvořáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 12.36 0.0
42 Viktorie KembickáViktorie Kembická
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 11.71 0.0
43 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 11.01 0.0
44 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10.87 0.0
45 Nela HanušováNela Hanušová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10.79 0.0
46 Adéla RenskáAdéla Renská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 10.76 0.0
47 Barbora StrnadováBarbora Strnadová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 10.31 0.0
48 Ela DoležalováEla Doležalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 10.29 0.0
49 Kateřina PacákováKateřina Pacáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 09.99 0.0
50 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 09.70 0.0
51 Nikola BurianováNikola Burianová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 09.41 0.0
52 Anna BurianováAnna Burianová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 08.71 0.0
53 Stela MošnerováStela Mošnerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 06.11 0.0
MS Barbora KutílkováBarbora Kutílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 08.86
MS Justýna BláhováJustýna Bláhová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 16.10
MS Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 20.41
MS Jolana MaixnerováJolana Maixnerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 22.49
MS Lucie FelcmanováLucie Felcmanová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 23.20
Natálie VojtěchováNatálie Vojtěchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 DNS 0.0
Veronika StehnováVeronika Stehnová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 DNS 0.0
Nikita HolušováNikita Holušová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.0
Tereza JiroutováTereza Jiroutová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 DNS 0.0
Celkem 62 závodníků