výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev přípravky,sk.A

Pardubice (6. 6. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 09.64
2 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.86
3 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 10.09
4 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.18
5 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 10.26
6 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.59
7 Jakub ČermákJakub Čermák 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 10.70
8 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 11.41
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 09.19
2 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 4 09.43
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 09.60
4 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 2 09.83
5 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.94
6 Moris GersersonMoris Gerserson 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.25
7 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 11.33
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 09.99
2 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 10.20
3 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 10.25
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 10.35
5 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.97
6 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 8 11.58
7 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 7 11.70
Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.22
2 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 09.40
3 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.70
4 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.78
5 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 11.37
6 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.51
7 Teodor KlementsTeodor Klements 12 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 12.43
Matyáš JoskaMatyáš Joska 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.43
2= Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.75
2= Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.75
4 Aleš KupaAleš Kupa 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.39
5 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 10.65
6 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 10.78
7 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.51
8 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 12.24
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.33
2 Matyáš MurphyMatyáš Murphy 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 8 09.94
3 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 10.11
4 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.25
5 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 7 10.44
6 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.66
7 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 3 10.84
8 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 11.97
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.42
2 Antonín ProcházkaAntonín Procházka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 10.07
3 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.35
4 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 5 10.43
5 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 10.82
6 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 10.87
7 Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 11.50
8 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.79
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.44
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.71
3 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 09.76
4 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 09.92
5 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 10.50
6 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.98
7 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.26
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.42
2 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.72
3 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 6 09.93
4 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.01
5 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.42
6 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.76
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.06
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (st, 6.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 09.39
2 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 10.00
3 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.26
4 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.36
5 Petr ZákoutskýPetr Zákoutský 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 11.21
6 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.65
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.27
Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 09.19
2 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.22
3 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.27
4 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.33
5 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 09.39
6 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 09.40
7 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.42
7 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.42
9 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 4 09.43
9 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.43
11 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.44
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 09.60
13 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 09.64
14 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.70
15 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.71
16 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.72
17 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.75
17 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.75
19 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 09.76
20 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 2 09.83
21 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.86
22 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 09.92
23 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 6 09.93
24 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.94
24 Matyáš MurphyMatyáš Murphy 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 8 09.94
26 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 09.99
27 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 10.00
28 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.01
29 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.06
30 Antonín ProcházkaAntonín Procházka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 10.07
31 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 10.09
32 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 10.11
33 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.18
34 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 10.20
35 Moris GersersonMoris Gerserson 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.25
35 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 10.25
35 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.25
38 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 10.26
38 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.26
40 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 10.35
40 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.35
42 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.36
43 Aleš KupaAleš Kupa 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.39
44 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.42
45 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 5 10.43
46 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 7 10.44
47 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 10.50
48 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.59
49 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 10.65
50 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.66
51 Jakub ČermákJakub Čermák 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 10.70
52 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.76
53 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.78
53 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 10.78
55 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 10.82
56 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 3 10.84
57 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 10.87
58 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 10.97
59 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.98
60 Petr ZákoutskýPetr Zákoutský 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 11.21
61 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.26
62 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 11.33
63 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 11.37
64 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 11.41
65 Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 11.50
66 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.51
66 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.51
68 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 8 11.58
69 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.65
70 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 7 11.70
71 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.79
72 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 11.97
73 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 12.24
74 Teodor KlementsTeodor Klements 12 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 12.43
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 DNS
Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 6 DNS
Matyáš JoskaMatyáš Joska 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 DNS
Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.35
2 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 10.49
3 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.79
4 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.91
5 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 11.02
6 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 14.55
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 DNS
Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.41
2 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.99
3 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 11.09
4 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 11.25
5 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 11.49
6 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 3 11.54
7 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.81
Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 10.00
2 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 10.36
3 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 10.51
4 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.60
5 Adéla KňavováAdéla Kňavová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 10.92
6 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 12.22
Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 08.74
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 09.52
3 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.70
4 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 09.97
5 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 10.05
6 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.39
7 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.73
8 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 11.27
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 10.41
2 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.44
3 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 10.52
4 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.70
5 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 11.05
6 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 11.25
7 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 11.61
Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.68
2 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.89
3 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 10.34
4 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 10.35
5 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 10.41
6 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 11.04
7 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 11.14
8 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 11.53
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.82
2 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.90
3 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 10.04
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.09
5 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.52
6 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.75
7 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 7 11.46
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (st, 6.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.87
2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.08
3 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 10.14
4 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 10.26
5 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.29
6 Kateřina ValentováKateřina Valentová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.55
7 Daniela VeselkováDaniela Veselková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 10.70
8 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 08.74
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 09.52
3 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.68
4 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 09.70
5 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.82
6 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.87
7 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.89
8 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.90
9 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 09.97
10 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 10.00
11 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 10.04
12 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 10.05
13 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.08
14 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.09
15 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 10.14
16 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 10.26
17 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.29
18 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 10.34
19 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.35
19 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 10.35
21 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 10.36
22 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.39
23 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.41
23 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 10.41
23 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 10.41
26 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.44
27 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 10.49
28 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 10.51
29 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 10.52
29 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.52
31 Kateřina ValentováKateřina Valentová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.55
32 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.60
33 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.70
33 Daniela VeselkováDaniela Veselková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 10.70
35 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.73
36 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.75
37 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.79
38 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.91
39 Adéla KňavováAdéla Kňavová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 10.92
40 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.99
41 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 11.02
42 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 11.04
43 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 11.05
44 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 11.09
45 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.13
46 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 11.14
47 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 11.25
47 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 11.25
49 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 11.27
50 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 7 11.46
51 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 11.49
52 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 11.53
53 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 3 11.54
54 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 11.61
55 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 11.81
56 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 12.22
57 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 14.55
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 DNS
Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 DNS
Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 DNS
Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 DNS
Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 13 2:03.49
2 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 10 2:05.31
3 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 5 2:06.30
4 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 9 2:06.32
5 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:07.41
6 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 15 2:11.17
7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 2:19.39
8 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 16 2:22.44
9 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 19 2:24.85
10 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 20 2:26.22
11 Moris GersersonMoris Gerserson 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 12 2:26.52
12 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:28.63
13 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 18 2:29.97
14 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 2:30.59
15 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 2:31.76
16 Jakub ČermákJakub Čermák 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 2:32.08
17 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 2:32.15
18 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 17 2:32.21
19 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 3:19.02
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 11 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 19 2:04.20
2 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:05.32
3 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:07.79
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 2:12.18
5 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 6 2:13.35
6 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 10 2:13.40
7 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 2:15.19
8 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:16.76
9 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:19.09
10 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 15 2:20.02
11 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 18 2:25.25
12 Aleš KupaAleš Kupa 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 16 2:28.95
13 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 17 2:30.25
14 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 12 2:33.34
15 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 9 2:37.93
16 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 13 2:38.83
17 Teodor KlementsTeodor Klements 12 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 2:48.55
Matyáš JoskaMatyáš Joska 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 DNS
Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 DNS
Celkem 19 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 15 2:09.24
2 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:11.54
3 Antonín ProcházkaAntonín Procházka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 13 2:16.45
4 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 2:17.84
5 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:19.77
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:20.38
7 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 2:25.30
8 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 11 2:26.92
9 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 2:27.19
10 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 9 2:27.33
11 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 14 2:28.28
12 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 12 2:28.61
13 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 7 2:28.67
14 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 16 2:30.66
15 Matyáš MurphyMatyáš Murphy 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 5 2:31.06
16 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 18 2:31.23
17 Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 10 2:32.31
18 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 19 2:39.11
19 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 17 2:51.32
Celkem 19 závodníků
Běh 04 (st, 6.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 15 2:04.31
2 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:05.05
3 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:05.58
4 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 2:07.34
5 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 2:11.75
6 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:15.03
7 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 20 2:17.09
8 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:18.09
9 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 8 2:18.12
10 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 2:20.80
11 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 2:23.37
12 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:23.38
13= Petr ZákoutskýPetr Zákoutský 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 19 2:25.34
13= Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:25.34
15 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:26.47
16 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 7 2:29.44
17 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:31.01
18 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 17 2:47.04
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:07.79
Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 18 DNS
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 13 2:03.49
2 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 19 2:04.20
3 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 15 2:04.31
4 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 11 2:05.05
5 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 10 2:05.31
6 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:05.32
7 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:05.58
8 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 5 2:06.30
9 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 9 2:06.32
10 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 2:07.34
11 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:07.41
12 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:07.79
12 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:07.79
14 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 15 2:09.24
15 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 15 2:11.17
16 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:11.54
17 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 2:11.75
18 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 2:12.18
19 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 6 2:13.35
20 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 10 2:13.40
21 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:15.03
22 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 2:15.19
23 Antonín ProcházkaAntonín Procházka 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 13 2:16.45
24 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:16.76
25 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 20 2:17.09
26 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 2:17.84
27 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:18.09
28 Vítek SvatoňVítek Svatoň 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 8 2:18.12
29 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:19.09
30 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 2:19.39
31 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:19.77
32 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 15 2:20.02
33 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:20.38
34 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 2:20.80
35 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 16 2:22.44
36 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 2:23.37
37 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:23.38
38 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 19 2:24.85
39 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 18 2:25.25
40 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 2:25.30
41 Petr ZákoutskýPetr Zákoutský 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 19 2:25.34
41 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:25.34
43 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 20 2:26.22
44 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:26.47
45 Moris GersersonMoris Gerserson 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 12 2:26.52
46 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 11 2:26.92
47 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 2:27.19
48 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 9 2:27.33
49 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 14 2:28.28
50 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 12 2:28.61
51 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:28.63
52 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 7 2:28.67
53 Aleš KupaAleš Kupa 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 16 2:28.95
54 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC Pardubice DAC Pardubice D 7 2:29.44
55 Jan HlavničkaJan Hlavnička 07 AC Pardubice DAC Pardubice D 18 2:29.97
56 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 17 2:30.25
57 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 2:30.59
58 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 16 2:30.66
59 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:31.01
60 Matyáš MurphyMatyáš Murphy 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 5 2:31.06
61 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 18 2:31.23
62 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 2:31.76
63 Jakub ČermákJakub Čermák 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 8 2:32.08
64 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 2:32.15
65 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 17 2:32.21
66 Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 10 2:32.31
67 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 12 2:33.34
68 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 9 2:37.93
69 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 13 2:38.83
70 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 19 2:39.11
71 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 17 2:47.04
72 Teodor KlementsTeodor Klements 12 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 2:48.55
73 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 17 2:51.32
74 Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 3:19.02
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 11 DNS
Matyáš JoskaMatyáš Joska 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 DNS
Tibor IvaničTibor Ivanič 09 AC Pardubice DAC Pardubice D 2 DNS
Tomáš VokolekTomáš Vokolek 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 18 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:05.24
2 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:16.55
3 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 2:17.11
4 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 20 2:17.51
5 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 18 2:17.83
6 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 9 2:19.81
7 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:21.16
8 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 21 2:21.58
9 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 2:27.71
10 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 2:30.34
11 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 10 2:30.81
12 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 15 2:33.75
13 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 2:35.05
14 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 11 2:36.93
15 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 17 2:45.57
16 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 16 2:51.01
17 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 2:54.99
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 DNS
Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 12 DNS
Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 DNS
Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 19 DNS
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 2:03.81
2 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 2:13.83
3 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 14 2:14.20
4 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 2:14.78
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 10 2:15.15
6 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 12 2:15.19
7 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 20 2:17.62
8 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:18.45
9 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 17 2:18.82
10 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 16 2:24.25
11 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 2:28.44
12 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:36.24
13 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:38.20
14 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 18 2:41.63
15 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 15 2:42.13
16 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 19 2:45.25
17 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:48.46
18 Adéla KňavováAdéla Kňavová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 2:50.26
19 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 2:51.34
Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 13 DNS
Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 21 DNS
Celkem 21 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:03.01
2 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 2:08.31
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 11 2:13.14
4 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:14.62
5 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 20 2:17.21
6 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 2:18.05
7 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 2:19.21
8 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 2:19.54
9 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:20.10
10 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 2:20.64
11 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 2:21.25
12 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 2:23.74
13 Kateřina ValentováKateřina Valentová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 15 2:26.63
14 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 19 2:27.35
15 Daniela VeselkováDaniela Veselková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 17 2:28.49
16 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:34.28
17 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 12 2:40.69
18 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:43.78
19 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 9 2:53.04
Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 18 DNS
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:03.01
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 2:03.81
3 Aneta BrandýskáAneta Brandýská 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:05.24
4 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 2:08.31
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 11 2:13.14
6 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 2:13.83
7 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 14 2:14.20
8 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:14.62
9 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 2:14.78
10 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 10 2:15.15
11 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 12 2:15.19
12 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:16.55
13 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 2:17.11
14 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 20 2:17.21
15 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 20 2:17.51
16 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 20 2:17.62
17 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 18 2:17.83
18 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 2:18.05
19 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:18.45
20 Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 17 2:18.82
21 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 2:19.21
22 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 2:19.54
23 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 9 2:19.81
24 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:20.10
25 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 2:20.64
26 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:21.16
27 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 2:21.25
28 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 21 2:21.58
29 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 2:23.74
30 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 16 2:24.25
31 Kateřina ValentováKateřina Valentová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 15 2:26.63
32 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 19 2:27.35
33 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 2:27.71
34 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 2:28.44
35 Daniela VeselkováDaniela Veselková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 17 2:28.49
36 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 2:30.34
37 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 10 2:30.81
38 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 15 2:33.75
39 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:34.28
40 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 2:35.05
41 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:36.24
42 Ela DoležalováEla Doležalová 07 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 11 2:36.93
43 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:38.20
44 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 12 2:40.69
45 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 18 2:41.63
46 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 15 2:42.13
47 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:43.78
48 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 19 2:45.25
49 Nikola HornáNikola Horná 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 17 2:45.57
50 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:48.46
51 Adéla KňavováAdéla Kňavová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 3 2:50.26
52 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 16 2:51.01
53 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 2:51.34
54 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 9 2:53.04
55 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 2:54.99
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 DNS
Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 12 DNS
Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 DNS
Alexandra HudcováAlexandra Hudcová 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 19 DNS
Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 13 DNS
Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 21 DNS
Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 18 DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.89 3,68x3,893,890.00.00.0
2 Vilém KalášekVilém Kalášek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.80 3,663,753,803,800.00.00.0
3 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 3.80 3,643,803,503,800.00.00.0
4 Dominik HanzlDominik Hanzl
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 3.75 3,643,483,753,750.00.00.0
5 Jakub HájekJakub Hájek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 3.59 3,343,513,593,590.00.00.0
6 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 3.57 3,353,573,523,570.00.00.0
7 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.55 3,493,523,553,550.00.00.0
8 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.55 3,253,313,553,550.00.00.0
9 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.50 3,423,503,273,500.00.00.0
10 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
07 3.46 3,053,463,323,460.00.00.0
11 Patrik LazarákPatrik Lazarák
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.43 3,433,11x3,430.00.00.0
12 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.42 3,423,083,303,420.00.00.0
13 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.41 3,303,413,243,410.00.00.0
14 Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.40 3,403,103,353,400.00.00.0
15 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3.37 3,373,313,343,370.00.00.0
16 Jan HromádkoJan Hromádko
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.37 3,373,113,163,370.00.00.0
17 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.34 3,24x3,343,340.00.00.0
18 Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 3.34 2,49x3,343,340.00.00.0
19 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.32 3,323,203,053,320.00.00.0
20 Vítek SvatoňVítek Svatoň
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 3.30 2,923,303,273,300.00.00.0
21 Lukáš MarekLukáš Marek
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.30 3,113,302,993,300.00.00.0
22 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.30 x3,302,853,300.00.00.0
23 Martin KopeckýMartin Kopecký
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 3.29 3,083,213,293,290.00.00.0
24 Martin JonášMartin Jonáš
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 3.26 3,262,423,233,260.00.00.0
25 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.26 2,51x3,263,260.00.00.0
26 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.25 2,753,253,193,250.00.00.0
27 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.20 3,15x3,203,200.00.00.0
28 Antonín ProcházkaAntonín Procházka
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 3.20 3,202,772,463,200.00.00.0
29 Jakub BartošJakub Bartoš
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 3.13 3,132,962,943,130.00.00.0
30 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.08 2,983,082,833,080.00.00.0
31 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.07 3,073,022,933,070.00.00.0
32 Radim TáborskýRadim Táborský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3.05 3,052,542,883,050.00.00.0
33 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 3.04 3,042,702,793,040.00.00.0
34 Aleš KupaAleš Kupa
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.01 2,722,703,013,010.00.00.0
35 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 2.99 2,992,912,902,990.00.00.0
36 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 2.99 2,992,84x2,990.00.00.0
37 Ondřej CachOndřej Cach
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.97 x2,702,972,970.00.00.0
38 Tomáš SlejškaTomáš Slejška
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 2.96 2,512,902,962,960.00.00.0
39 Matyáš MurphyMatyáš Murphy
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 2.96 2,96xx2,960.00.00.0
40 Jakub ČermákJakub Čermák
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 2.91 2,232,912,492,910.00.00.0
41 Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice BAC Pardubice B
09 2.90 2,742,902,802,900.00.00.0
42 Jan PetříkJan Petřík
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 2.90 2,902,692,442,900.00.00.0
43 Petr ZákoutskýPetr Zákoutský
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.85 2,012,852,522,850.00.00.0
44 Jan HerzánJan Herzán
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 2.81 2,592,762,812,810.00.00.0
45 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.80 x2,602,802,800.00.00.0
46 Moris GersersonMoris Gerserson
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 2.79 2,792,732,382,790.00.00.0
47 Jiří StříteskýJiří Stříteský
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 2.78 2,782,652,422,780.00.00.0
48 Jan ČepekJan Čepek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 2.77 2,772,722,732,770.00.00.0
49 Šimon KůrkaŠimon Kůrka
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
08 2.77 2,442,772,502,770.00.00.0
50 Marek RuferMarek Rufer
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 2.77 xx2,772,770.00.00.0
51 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.75 2,752,522,592,750.00.00.0
52 Tomáš PáleníkTomáš Páleník
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.75 x2,432,752,750.00.00.0
53 Jan HlavničkaJan Hlavnička
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 2.75 2,75x2,192,750.00.00.0
54 Štěpán NečilŠtěpán Nečil
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 2.72 2,692,72x2,720.00.00.0
55 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2.63 2,632,392,562,630.00.00.0
56 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý
AC Pardubice DAC Pardubice D
09 2.60 2,592,602,412,600.00.00.0
57 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 2.59 2,562,582,592,590.00.00.0
58 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 2.53 2,532,52x2,530.00.00.0
59 Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.53 2,512,53x2,530.00.00.0
60 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 2.50 2,29x2,502,500.00.00.0
61 Matěj RenskýMatěj Renský
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 2.44 2,292,442,442,440.00.00.0
62 Jakub KorecJakub Korec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.43 xx2,432,430.00.00.0
63 Jakub NezvalJakub Nezval
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 2.41 x2,412,382,410.00.00.0
64 Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 2.36 2,362,00-2,360.00.00.0
65 Patrik HorákPatrik Horák
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.25 xx2,252,250.00.00.0
66 Matouš KubecMatouš Kubec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.21 xx2,212,210.00.00.0
67 Matyáš KramlMatyáš Kraml
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.20 x2,202,182,200.00.00.0
68 Štěpán TyčŠtěpán Tyč
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.17 2,17xx2,170.00.00.0
69 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
10 2.16 x2,162,112,160.00.00.0
70 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
10 2.07 2,07xx2,070.00.00.0
71 Adam PtáčekAdam Ptáček
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
08 2.01 x2,01x2,010.00.00.0
72 Teodor KlementsTeodor Klements
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
12 2.00 --2,002,000.00.00.0
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.36
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3.55
Tibor IvaničTibor Ivanič
AC Pardubice DAC Pardubice D
09 DNS ---00.00.00.0
Matyáš JoskaMatyáš Joska
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vojtěch DymákVojtěch Dymák
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš VokolekTomáš Vokolek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 78 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 4.01 3,644,013,914,010.00.00.0
2 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 3.91 2,93x3,913,910.00.00.0
3 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.65 3,653,533,573,650.00.00.0
4 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.53 3,533,44x3,530.00.00.0
5 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.39 3,39x3,273,390.00.00.0
6 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.36 3,363,113,083,360.00.00.0
7 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.34 3,34xx3,340.00.00.0
8 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.30 3,153,263,303,300.00.00.0
9 Sylva PrýglováSylva Prýglová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.27 3,203,273,273,270.00.00.0
10 Nella RaušováNella Raušová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.24 3,203,193,243,240.00.00.0
11 Beata KociánováBeata Kociánová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.17 3,173,10x3,170.00.00.0
12 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.15 3,072,953,153,150.00.00.0
13 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 3.13 2,832,913,133,130.00.00.0
14 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.10 3,102,843,023,100.00.00.0
15 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
10 3.09 2,602,683,093,090.00.00.0
16 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.06 3,032,913,063,060.00.00.0
17 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.06 2,712,823,063,060.00.00.0
18 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.05 3,052,662,943,050.00.00.0
19 Veronika JelínkováVeronika Jelínková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 3.02 3,022,932,973,020.00.00.0
20 Rozálie KonečnáRozálie Konečná
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.01 2,872,933,013,010.00.00.0
21 Hana ProkopováHana Prokopová
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 3.01 3,01x2,873,010.00.00.0
22 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 2.99 2,992,922,932,990.00.00.0
23 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 2.98 2,702,982,642,980.00.00.0
24 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 2.92 2,91x2,922,920.00.00.0
25 Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.91 x2,602,912,910.00.00.0
26 Anna BurianováAnna Burianová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 2.90 2,902,712,792,900.00.00.0
27 Adéla RenskáAdéla Renská
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 2.89 x2,532,892,890.00.00.0
28 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 2.87 2,872,832,722,870.00.00.0
29 Justýna BláhováJustýna Bláhová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 2.87 2,872,622,782,870.00.00.0
30 Aneta BrandýskáAneta Brandýská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.87 2,872,442,492,870.00.00.0
31 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.86 2,862,612,772,860.00.00.0
32 Barbora DolečkováBarbora Dolečková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.86 2,86x2,382,860.00.00.0
33 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.84 2,842,582,692,840.00.00.0
34 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 2.83 2,832,512,302,830.00.00.0
35 Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 2.83 2,252,222,832,830.00.00.0
36 Adéla KňavováAdéla Kňavová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.82 2,822,702,692,820.00.00.0
37 Nela NekolováNela Nekolová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 2.80 2,282,582,802,800.00.00.0
38 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.79 2,692,792,712,790.00.00.0
39 Daniela VeselkováDaniela Veselková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.76 2,762,692,502,760.00.00.0
40 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2.74 2,672,652,742,740.00.00.0
41 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 2.73 2,702,732,522,730.00.00.0
42 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 2.70 2,702,522,692,700.00.00.0
43 Barbora KošťálováBarbora Košťálová
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 2.69 2,692,492,642,690.00.00.0
44 Nela HanušováNela Hanušová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 2.66 2,622,662,622,660.00.00.0
45 Kateřina ValentováKateřina Valentová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.65 x2,652,592,650.00.00.0
46 Valerie KubouškováValerie Kuboušková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2.62 x2,622,102,620.00.00.0
47 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.54 2,542,502,332,540.00.00.0
48 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 2.52 2,522,282,422,520.00.00.0
49 Nikola HornáNikola Horná
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 2.47 2,472,402,382,470.00.00.0
50 Tereza JiroutováTereza Jiroutová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 2.47 2,47x2,342,470.00.00.0
51 Ela DoležalováEla Doležalová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
07 2.46 2,462,102,212,460.00.00.0
52 Veronika StehnováVeronika Stehnová
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.28 x2,28x2,280.00.00.0
53 Tereza HornáTereza Horná
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.16 2,162,112,042,160.00.00.0
Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela BlažkováNela Blažková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Alexandra HudcováAlexandra Hudcová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela BubeníčkováNela Bubeníčková
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 NM xxx0.00.00.00.0
Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 NM xxx0.00.00.00.0
Stela MošnerováStela Mošnerová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 NM xxx0.00.00.00.0
Veronika RozováVeronika Rozová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 62 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 44.32 0.0
2 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 39.63 0.0
3 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 36.81 0.0
4 Vilém KalášekVilém Kalášek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 35.70 0.0
5 Aleš KupaAleš Kupa
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 35.56 0.0
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 34.10 0.0
7 Jakub NezvalJakub Nezval
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 33.62 0.0
8 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 33.30 0.0
9 Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 32.41 0.0
10 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 32.40 0.0
11 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 31.66 0.0
12 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 31.52 0.0
13 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 31.40 0.0
14 Jakub HájekJakub Hájek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 31.30 0.0
15 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 30.66 0.0
16 Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 30.55 0.0
17 Lukáš MarekLukáš Marek
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 30.49 0.0
18 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 30.22 0.0
19 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 30.14 0.0
20 Jan HlavničkaJan Hlavnička
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 29.55 0.0
21 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 29.10 0.0
22 Patrik LazarákPatrik Lazarák
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 28.91 0.0
23 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 28.60 0.0
24 Patrik HorákPatrik Horák
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 28.30 0.0
25 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
07 28.20 0.0
26 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 28.06 0.0
27 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 27.70 0.0
28 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 27.24 0.0
29 Jan HromádkoJan Hromádko
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 26.70 0.0
30 Tomáš SlejškaTomáš Slejška
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 26.69 0.0
31 Moris GersersonMoris Gerserson
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 26.62 0.0
32 Vítek SvatoňVítek Svatoň
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 25.86 0.0
33 Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice BAC Pardubice B
09 25.40 0.0
34 Jan HerzánJan Herzán
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 25.30 0.0
35 Matěj RenskýMatěj Renský
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 25.05 0.0
36 Radim TáborskýRadim Táborský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 24.64 0.0
37 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 24.34 0.0
38 Dominik HanzlDominik Hanzl
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 24.00 0.0
39 Adam PtáčekAdam Ptáček
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
08 23.83 0.0
40 Jakub KorecJakub Korec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 23.80 0.0
41 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 23.44 0.0
42 Jan PetříkJan Petřík
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 23.38 0.0
43 Jan ČepekJan Čepek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 23.20 0.0
44 Matyáš MurphyMatyáš Murphy
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 22.50 0.0
45 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 22.23 0.0
46 Petr ZákoutskýPetr Zákoutský
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 22.21 0.0
47 Jiří StříteskýJiří Stříteský
AC Pardubice DAC Pardubice D
08 21.32 0.0
48 Štěpán NečilŠtěpán Nečil
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 20.77 0.0
49 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 19.65 0.0
50 Martin JonášMartin Jonáš
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 19.59 0.0
51 Matouš KubecMatouš Kubec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 19.42 0.0
52 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice DAC Pardubice D
07 19.33 0.0
53 Marek RuferMarek Rufer
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 19.03 0.0
54 Tomáš PáleníkTomáš Páleník
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 18.94 0.0
55 Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 18.62 0.0
56 Jakub ČermákJakub Čermák
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 18.50 0.0
57 Ondřej CachOndřej Cach
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 18.00 0.0
58 Vojtěch Jakub NovotnýVojtěch Jakub Novotný
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 17.93 0.0
59 Jakub BartošJakub Bartoš
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 17.10 0.0
60 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 15.42 0.0
61 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 15.34 0.0
62 Štěpán TyčŠtěpán Tyč
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 15.16 0.0
63 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
10 15.10 0.0
64 Antonín ProcházkaAntonín Procházka
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 14.28 0.0
65 Martin KopeckýMartin Kopecký
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 13.70 0.0
66 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý
AC Pardubice DAC Pardubice D
09 13.20 0.0
67 Šimon OtčenášekŠimon Otčenášek
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 12.60 0.0
68 Šimon KůrkaŠimon Kůrka
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
08 12.20 0.0
69 Daniel RoštlapilDaniel Roštlapil
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
10 10.73 0.0
70 Matyáš KramlMatyáš Kraml
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 10.50 0.0
71 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 08.70 0.0
72 Teodor KlementsTeodor Klements
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
12 06.21 0.0
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 26.63
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 29.08
Tibor IvaničTibor Ivanič
AC Pardubice DAC Pardubice D
09 DNS 0.0
Matyáš JoskaMatyáš Joska
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.0
Vojtěch DymákVojtěch Dymák
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.0
Tomáš VokolekTomáš Vokolek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 DNS 0.0
Celkem 78 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sylva PrýglováSylva Prýglová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 31.10 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 25.79 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Lucie LičartovskáLucie Ličartovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 25.70 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 24.72 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 23.30 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 23.00 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Nella RaušováNella Raušová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 22.80 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Kristýna PřikrylováKristýna Přikrylová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 22.30 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 21.40 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Nikola HornáNikola Horná
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 20.90 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Natálie KrpálkováNatálie Krpálková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 20.46 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 20.40 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kateřina ŠvíglerováKateřina Švíglerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20.10 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jolana MaixnerováJolana Maixnerová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 19.80 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Aneta BrandýskáAneta Brandýská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 19.77 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 19.70 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 19.30 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 19.25 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 19.22 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Nela NekolováNela Nekolová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 19.20 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 19.00 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Anna BurianováAnna Burianová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 18.49 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 18.39 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 18.15 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 17.40 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 17.31 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Justýna BláhováJustýna Bláhová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 17.22 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 16.93 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 16.73 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 16.71 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Tereza JiroutováTereza Jiroutová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 16.66 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Adéla KňavováAdéla Kňavová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 16.56 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Beata KociánováBeata Kociánová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 15.70 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Adéla RenskáAdéla Renská
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 15.60 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Barbora KošťálováBarbora Košťálová
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 15.53 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Veronika JelínkováVeronika Jelínková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 15.22 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Hana ProkopováHana Prokopová
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 14.70 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Valerie KubouškováValerie Kuboušková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 14.61 0.00.00.00.00.00.00.0
39= Daniela VeselkováDaniela Veselková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 14.40 0.00.00.00.00.00.00.0
39= Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 14.40 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Kateřina ValentováKateřina Valentová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 14.30 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 13.40 0.00.00.00.00.00.00.0
43= Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 13.00 0.00.00.00.00.00.00.0
43= Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 13.00 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Nela HanušováNela Hanušová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 12.84 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová
AC Pardubice CAC Pardubice C
09 12.80 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Tereza HornáTereza Horná
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 12.67 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Rozálie KonečnáRozálie Konečná
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 12.38 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Veronika StehnováVeronika Stehnová
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 12.30 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Barbora DolečkováBarbora Dolečková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 12.11 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
10 11.90 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Veronika RozováVeronika Rozová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 10.20 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 09.56 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 09.50 0.00.00.00.00.00.00.0
55 Ela DoležalováEla Doležalová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
07 09.43 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 09.00 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Stela MošnerováStela Mošnerová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 07.30 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela BlažkováNela Blažková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Alexandra HudcováAlexandra Hudcová
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 62 závodníků