výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (9. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.35
2 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.51
3 184 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.56
4 230 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.72
5 236 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.01
6 238 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.11
7 14 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.29
214 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.44
2 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.55
3 212 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.56
4 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.67
5 183 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.70
6 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.90
7 5 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.50
193 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.45
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.53
3 202 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.67
4 203 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.81
5 187 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.96
6 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 12.09
7 195 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.12
8 231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 12.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.35
2 191 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.44
3 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.45
4 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.51
5 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.53
6 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.55
7 184 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.56
7 212 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.56
9 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.67
9 202 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.67
11 183 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.70
12 230 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.72
13 203 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.81
14 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.90
15 187 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.96
16 236 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.01
17 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 12.09
18 238 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.11
19 195 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.12
20 14 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.29
21 5 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.50
22 231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 12.73
214 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
193 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.32 11.00
2 191 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.38 9.00
3 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.43 8.00
4 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.50 7.00
5 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.52 6.00
6 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.64 4.00
2 203 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.68 3.00
3 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.71 2.00
230 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
212 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
184 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.77
2 288 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 13.33
3 258 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.38
4 269 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.42
5 102 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.53
6 36 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.22
MS Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.51
219 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.48
2 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.90
3 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.10
4 28 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.17
5 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.53
6 42 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.67
7 214 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 14.26
8 77 Martina BartošováMartina Bartošová 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.97
2 84 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.05
3 30 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.30
4 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 13.61
5 218 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.63
6 96 Anna MarkováAnna Marková 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.74
108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.48
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.51
3 39 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.77
4 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.90
5 204 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.97
6 84 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.05
7 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.10
8 28 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.17
9 30 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.30
10 288 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 13.33
11 258 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.38
12 269 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.42
13 102 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.53
13 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.53
15 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 13.61
16 218 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.63
17 42 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.67
18 36 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.22
19 214 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 14.26
20 77 Martina BartošováMartina Bartošová 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.33
21 96 Anna MarkováAnna Marková 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.74
219 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.50 11.00
2 204 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.88 9.00
3= 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.91 7.50
3= 84 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.91 7.50
5 39 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 12.93 6.00
6 288 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 13.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:15) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.32 4.00
2 30 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.34 3.00
3 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.39 2.00
4 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 13.51 1.00
5 258 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.69
6 269 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.79
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.37 11.00
2 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 22.58 9.00
3 191 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.97 8.00
4 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 23.05 7.00
5 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.25 5.00
6 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.54 4.00
7 187 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 24.15
8 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 24.75
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 23.11 6.00
2 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.68 2.50
3 46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 23.77 1.00
4 236 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.17
5 238 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.27
6 186 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.31
7 274 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.26
183 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 15:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.68 2.50
2 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.97
3 234 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.06
4 14 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 25.10
5 231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.20
6 295 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 25.53
7 4 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 26.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.37 11.00
2 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 22.58 9.00
3 191 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.97 8.00
4 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 23.05 7.00
5 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 23.11 6.00
6 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.25 5.00
7 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.54 4.00
8 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.68 2.50
8 201 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 23.68 2.50
10 46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 23.77 1.00
11 187 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 24.15
12 236 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.17
13 238 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.27
14 186 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.31
15 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 24.75
16 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.97
17 234 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.06
18 14 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 25.10
19 231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.20
20 274 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.26
21 295 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 25.53
22 4 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 26.13
183 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.43 11.00
2 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.09 9.00
3 257 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 26.11 8.00
4 89 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.20 7.00
5 93 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 26.37 4.50
6 110 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 26.37 4.50
7 34 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 27.56
83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 26.35 6.00
2 84 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 26.43 3.00
3 204 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.51 2.00
4 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.78 1.00
5 39 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.01
6 30 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 27.21
7 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.29
8 114 Anna ČinkováAnna Činková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 27.52
2 27 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.55
3 218 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.57
4 36 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 27.80
5 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 28.15
6 269 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 28.57
7 122 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 28.60
113 Natálie FridrichNatálie Fridrich 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.43 11.00
2 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.09 9.00
3 257 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 26.11 8.00
4 89 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.20 7.00
5 33 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 26.35 6.00
6 93 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 26.37 4.50
6 110 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 26.37 4.50
8 84 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 26.43 3.00
9 204 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.51 2.00
10 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.78 1.00
11 39 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.01
12 30 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 27.21
13 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.29
14 288 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 27.52
15 27 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.55
16 34 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 27.56
17 218 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.57
18 36 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 27.80
19 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 28.15
20 114 Anna ČinkováAnna Činková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.22
21 269 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 28.57
22 122 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 28.60
83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
113 Natálie FridrichNatálie Fridrich 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.93 11.00
2 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.07 9.00
3 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 50.51 8.00
4 237 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 52.37 6.00
5 20 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 52.74 5.00
MS Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.50
Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.91 7.00
2 188 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 53.33 4.00
3 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 53.91 1.00
MS Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 53.37
228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
199 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
204 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 53.41 3.00
2 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 53.63 2.00
3 274 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 54.19
4 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 54.99
5 205 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 55.48
231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.50
2 229 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.93 11.00
3 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.07 9.00
4 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 50.51 8.00
5 289 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.91 7.00
6 237 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 52.37 6.00
7 20 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 52.74 5.00
8 188 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 53.33 4.00
9 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 53.37
10 296 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 53.41 3.00
11 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 53.63 2.00
12 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 53.91 1.00
13 274 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 54.19
14 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 54.99
15 205 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 55.48
Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
199 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
204 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.11 11.00
2 257 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 58.95 9.00
3 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.39 8.00
4 34 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.99 7.00
5 110 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.47 6.00
6= 33 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 61.03 4.50
6= 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 61.03 4.50
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 56.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 61.21 3.00
2 36 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.47 2.00
3 27 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.67 1.00
4 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 61.78
5 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 62.83
6 266 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 64.75
7 287 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 66.92
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 56.66
2 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.11 11.00
3 257 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 58.95 9.00
4 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.39 8.00
5 34 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.99 7.00
6 110 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.47 6.00
7 33 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 61.03 4.50
7 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 61.03 4.50
9 112 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 61.21 3.00
10 36 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.47 2.00
11 27 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.67 1.00
12 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 61.78
13 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 62.83
14 266 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 64.75
15 287 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 66.92

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:57.17 11.00
2 284 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.30 9.00
3 289 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:59.38 8.00
4 221 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.76 7.00
5 228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:01.10 5.00
6 18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:02.30 4.00
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:00.87
MS Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 1:56.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 238 Lukáš MuhaLukáš Muha 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.26 6.00
2 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:05.75 3.00
3 46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 2:07.01 2.00
4 185 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:07.93 1.00
5 205 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:08.41
6 171 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:09.44
7 136 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:10.02
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 1:56.88
2 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:57.17 11.00
3 284 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:57.30 9.00
4 289 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:59.38 8.00
5 221 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.76 7.00
6 238 Lukáš MuhaLukáš Muha 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.26 6.00
7 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:00.87
8 228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:01.10 5.00
9 18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:02.30 4.00
10 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:05.75 3.00
11 46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 2:07.01 2.00
12 185 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:07.93 1.00
13 205 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:08.41
14 171 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:09.44
15 136 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:10.02
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 2:21.19 11.00
2 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:22.81 9.00
3 296 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 2:24.03 8.00
4 290 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:25.51 7.00
5 30 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:28.67 6.00
6 287 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:44.35 5.00
7 95 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:46.62 4.00
8 294 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:50.10 3.00
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:21.04
29 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 4:13.31 11.00
2 145 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 4:14.74 9.00
3 227 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24 4:15.24 8.00
4 11 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 4:15.93 7.00
5 233 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 4:15.95 6.00
6 288 Marek VoborskýMarek Voborský 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 4:16.25 5.00
7 238 Lukáš MuhaLukáš Muha 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26 4:18.72 4.00
8 215 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 4:19.01 3.00
9 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 4:23.42 2.00
10 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 4:23.77 1.00
11 2 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 4:24.52
12 224 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 4:27.77
13 276 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 4:28.93
14 232 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 4:29.77
15 194 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 17 4:31.10
16 17 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 4:34.49
17 147 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 18 4:36.66
18 124 Jakub VomáčkoJakub Vomáčko 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19 4:38.80
19 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22 4:40.17
20 231 Lukáš KlímaLukáš Klíma 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23 4:40.32
21 181 Ondřej DoktorOndřej Doktor 93 AC PardubiceAC Pardubice 21 4:52.33
22 32 Jakub BerkaJakub Berka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20 4:52.48
MS Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:11.74
10 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 25 DNS
126 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNS
286 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Celkem 26 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 5:06.68 11.00
2 111 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 5:07.56 9.00
3 202 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 5:15.55 8.00
4 43 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 5:29.15 7.00
5 268 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 5:59.38 6.00
6 215 Lenka BroučkováLenka Broučková 86 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 6:03.23 5.00
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 5:15.28
286 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 DNS
29 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 DNS
289 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.39 11.00
2 257 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14.95 9.00
3 103 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.49 8.00
4 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.92 7.00
5 101 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.30 6.00
6 121 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.66 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.75 4.00
2 261 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 17.59 3.00
3 42 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 18.01 2.00
4 254 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.04 1.00
282 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.39 11.00
2 257 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14.95 9.00
3 103 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.49 8.00
4 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.92 7.00
5 101 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.30 6.00
6 121 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.66 5.00
7 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.75 4.00
8 261 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 17.59 3.00
9 42 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 18.01 2.00
10 254 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.04 1.00
282 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.43 11.00
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 16.02 9.00
3 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 16.57 8.00
4 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 17.16 6.00
5 218 Radek HykešRadek Hykeš 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 17.29 5.00
6 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.73 7.00
2 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 18.07 4.00
3 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 19.33 2.00
4 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 19.98 1.00
5 142 Daniel StojanovDaniel Stojanov 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 20.74
36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.43 11.00
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 16.02 9.00
3 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 16.57 8.00
4 182 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.73 7.00
5 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 17.16 6.00
6 218 Radek HykešRadek Hykeš 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 17.29 5.00
7 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 18.07 4.00
8 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.09 3.00
9 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 19.33 2.00
10 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 19.98 1.00
11 142 Daniel StojanovDaniel Stojanov 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 20.74
36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DQ

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.51 11.00
2 184 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 58.31 9.00
3 296 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.70 8.00
4 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 61.18 7.00
5 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 65.00 4.00
MS Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 56.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 61.64 6.00
2 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 63.52 5.00
3 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 66.86 3.00
4 295 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 68.16 2.00
5 142 Daniel StojanovDaniel Stojanov 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 82.10 1.00
226 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.51 11.00
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 56.80
3 184 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 58.31 9.00
4 296 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.70 8.00
5 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 61.18 7.00
6 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 61.64 6.00
7 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 63.52 5.00
8 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 65.00 4.00
9 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 66.86 3.00
10 295 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 68.16 2.00
11 142 Daniel StojanovDaniel Stojanov 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 82.10 1.00
226 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 290 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 72.37 11.00
2 294 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 73.00 9.00
3 261 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 76.96 8.00
4 286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 77.34 7.00
5 263 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 78.59 6.00
6 91 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 80.18 5.00
7 51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 96.81 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 232 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 10:13.92 11.00
2 229 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:14.68 9.00
3 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 10:15.32 8.00
4 235 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 10:28.67 7.00
5 6 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 10:31.05 6.00
6 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 10:54.01 5.00
7 126 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11:06.35 4.00
8 32 Jakub BerkaJakub Berka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11:08.84 3.00
9 10 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 11:27.36 2.00
10 154 Václav KošňarVáclav Košňar 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12:10.03 1.00
11 31 Adam BártaAdam Bárta 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 12:40.10
MS Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 09:47.74
MS Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10:02.07
185 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 9 DNS
223 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 DNS
12 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11:31.87 11.00
2 37 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12:00.51 9.00
3 268 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13:39.58 8.00
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10:58.69
296 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Procházka, Lietavec, Kešner, Pecha Procházka, Lietavec, Kešner, Pecha AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:28.36 11.00
2 169 Voleský, Nechvíl, Baar, Brychta Voleský, Nechvíl, Baar, Brychta TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 3:31.64 9.00
3 38 Havlík, Stenzl, Pálka, Borek Havlík, Stenzl, Pálka, Borek AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 3:34.57 8.00
4 Dymák, Randák, Šulc, Mrklovský Dymák, Randák, Šulc, Mrklovský Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:45.43 6.00
5 12 Scholaster, Boháč, Horák, Podešva Scholaster, Boháč, Horák, Podešva TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 3:45.71 5.00
6 220 Janoušek, Toula, Hrdý, Pražan Janoušek, Toula, Hrdý, Pražan Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:45.81 4.00
7 145 Pokorný, Stojanov, Doležal, Zikmund Pokorný, Stojanov, Doležal, Zikmund AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 3:46.59 3.00
8 187 Kašpar, Doktor, Zelenka, Plecháček Kašpar, Doktor, Zelenka, Plecháček AC PardubiceAC Pardubice 3 3:49.58 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Matuška, Svoboda, Sekanina, Nárovec Matuška, Svoboda, Sekanina, Nárovec AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 3:42.71 7.00
2 272 Tláskal, Stehno, Podaný, Perner Tláskal, Stehno, Podaný, Perner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:48.16 2.00
3 238 Muha, Marčík, Pernica, Štros Muha, Marčík, Pernica, Štros Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:49.98
4 Jílek, Berka, Bárta, Částka Jílek, Berka, Bárta, Částka AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 4:15.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Procházka, Lietavec, Kešner, Pecha Procházka, Lietavec, Kešner, Pecha AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:28.36 11.00
2 169 Voleský, Nechvíl, Baar, Brychta Voleský, Nechvíl, Baar, Brychta TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 3:31.64 9.00
3 38 Havlík, Stenzl, Pálka, Borek Havlík, Stenzl, Pálka, Borek AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 3:34.57 8.00
4 42 Matuška, Svoboda, Sekanina, Nárovec Matuška, Svoboda, Sekanina, Nárovec AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 3:42.71 7.00
5 Dymák, Randák, Šulc, Mrklovský Dymák, Randák, Šulc, Mrklovský Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:45.43 6.00
6 12 Scholaster, Boháč, Horák, Podešva Scholaster, Boháč, Horák, Podešva TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 3:45.71 5.00
7 220 Janoušek, Toula, Hrdý, Pražan Janoušek, Toula, Hrdý, Pražan Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:45.81 4.00
8 145 Pokorný, Stojanov, Doležal, Zikmund Pokorný, Stojanov, Doležal, Zikmund AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 3:46.59 3.00
9 272 Tláskal, Stehno, Podaný, Perner Tláskal, Stehno, Podaný, Perner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:48.16 2.00
10 187 Kašpar, Doktor, Zelenka, Plecháček Kašpar, Doktor, Zelenka, Plecháček AC PardubiceAC Pardubice 3 3:49.58 1.00
11 238 Muha, Marčík, Pernica, Štros Muha, Marčík, Pernica, Štros Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:49.98
12 Jílek, Berka, Bárta, Částka Jílek, Berka, Bárta, Částka AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 4:15.21

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Chrpová, Petráková, Vošahlíková, Kačerovská Chrpová, Petráková, Vošahlíková, Kačerovská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:08.63 11.00
2 34 Slavíková, Grodlová, Tillmann, Řežábková Slavíková, Grodlová, Tillmann, Řežábková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 4:17.00 9.00
3 35 Bartoňková, Štorková, Všetečková, Kühwegová Bartoňková, Štorková, Všetečková, Kühwegová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 4:19.18 8.00
4 283 Giger, Zdražilová, Šaclová, Brázdová Giger, Zdražilová, Šaclová, Brázdová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:22.42 7.00
5 287 Roháčková, Šírová, Vyhnálková, Pulgretová Roháčková, Šírová, Vyhnálková, Pulgretová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 4:30.64 6.00
6 91 Šilarová, Štěrbová, Veselková, Hynková Šilarová, Štěrbová, Veselková, Hynková AC PardubiceAC Pardubice 1 4:33.92 5.00
7 258 Hubálková, Petrová, Kotková, Szelkeová Hubálková, Petrová, Kotková, Szelkeová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 4:43.36 4.00
8 280 Drimlová, Vomelová, Bojanovská, Jíchová Drimlová, Vomelová, Bojanovská, Jíchová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 4:44.08 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.881.911.941.972.002.032.062.092.122.15 Body
1 213 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.97 ----oxxoxooxoxxoxxx 11.00
2 133 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.91 ----oxxoooxxx 9.00
3 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 1.91 --ooxooxxoxoxxx 8.00
4 192 Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.88 -o-ooxoxxoxxx 7.00
5 190 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.85 ---xoooxxx 6.00
6 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 1.85 o-xoxoxooxxx 5.00
7 13 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 1.80 oooooxxx 4.00
8 277 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 1.80 --ooxxoxxx 3.00
9 196 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.75 oooxoxxx 2.00
10 153 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.70 oooxxx 1.00
11 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 1.70 oxooxxx
12 197 Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC PardubiceAC Pardubice
70 1.70 -xoxoxxx
13 186 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.70 -oxxoxxx
14 160 Jiří KusýJiří Kusý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.65 xoxoxxx
15 200 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 1.65 -xxoxxx
16 16 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.60 xoxxx
225 Jan PatkaJan Patka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.571.601.631.671.71 Body
1 103 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.67 ---oooxxoxoxxx 11.00
2 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.60 -oooxoxoxxx 9.00
3 101 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.57 o-oxoxxoxxx 8.00
4 254 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.52 oxo-oxxx 7.00
5 32 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.52 oooxoxxx 6.00
6 93 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.52 -oxoxoxxx 5.00
7 35 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.52 oooxxoxxx 4.00
8= 85 Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.47 oooxxx 2.50
8= 33 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.47 oooxxx 2.50
10= 40 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.42 ooxxx 0.50
10= 295 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 1.42 ooxxx 0.50
12 291 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.37 oxxx
MS Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.52
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.853.053.253.453.653.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.95 Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 4.45 ---------o-o-xxx 11.00
2 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 4.45 -----ooxooxooxoxxx 9.00
3 222 Marek PěknýMarek Pěkný
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 4.25 ---ooo-o-xxoxxx 8.00
4 212 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.15 -----ooxxooxxx 7.00
5 196 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.85 -oxxooxxoxxoxxx 6.00
6 182 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 3.65 -ooooxxx 5.00
7 201 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.65 xoxooxoxoxxx 4.00
8 195 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.65 --ooxxoxxx 3.00
9 277 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 3.45 ooooxxx 2.00
10 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3.45 ooxxoxxoxxx 1.00
11 164 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 3.25 --oxxx
12 128 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
66 2.85 oxxx
13 198 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.85 xxoxxx
188 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 NM xxx
218 Radek HykešRadek Hykeš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.242.442.642.842.943.043.143.243.343.443.543.643.743.843.944.04 Body
1 292 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 3.14 ---o-xxooxxx 11.00
2 63 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.04 --oo-xoxxx 9.00
3 114 Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2.64 oooxxx 8.00
4 81 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.64 -xooxxx 7.00
5 115 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.64 xxoooxxx 6.00
6 60 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 2.44 ooxxx 5.00
7 65 Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.44 oxoxxx 4.00
MS Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 3.14
113 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 184 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.68 -0.8 m/s 6,62  +0.56,67  -1.96,68  -0.86,686,55  -1.46,18  -1.66,41  -1.4 11.00
2 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 6.57 -1.6 m/s 6,33  -0.54,54  -0.86,30  -1.46,335,90  -1.76,28  -1.76,57  -1.6 9.00
3 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 6.55 +0.4 m/s 6,55  +0.4--6,55--- 8.00
4 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.42 -1.5 m/s 5,96  +0.06,36  -1.6-6,36-6,42  -1.56,42  -1.9 7.00
5 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 6.35 -1.0 m/s 6,30  +0.86,35  -1.0-6,356,25  -2.4-- 6.00
6 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 6.32 -0.4 m/s 5,95  -1.05,96  -1.96,28  -1.56,286,02  -1.25,92  -1.56,32  -0.4 5.00
7 201 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.26 -0.4 m/s 6,26  -0.45,90  -2.5-6,26--- 4.00
8 187 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.25 -1.9 m/s 6,15  +0.06,25  -1.96,25  -1.46,25x6,19  -1.26,08  -0.8 3.00
9 13 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 6.06 +0.0 m/s 6,06  +0.05,70  -1.55,79  -0.46,060.00.00.0 2.00
10 218 Radek HykešRadek Hykeš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 5.90 -1.7 m/s 5,74  -0.85,85  -1.25,90  -1.75,900.00.00.0 1.00
11 5 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.72 +0.4 m/s 5,34  +0.05,72  +0.45,43  -2.45,720.00.00.0
12 198 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.47 +0.0 m/s 5,47  +0.05,22  +0.05,30  -1.25,470.00.00.0
13 277 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 5.43 +0.0 m/s 5,43  +0.0x5,43  -2.15,430.00.00.0
14 186 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.39 -2.2 m/s 5,14  +0.05,39  -2.2x5,390.00.00.0
15 190 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.31 -0.8 m/s 3,72  +0.03,46  -0.95,31  -0.85,310.00.00.0
16 4 Jan DolečekJan Doleček
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.28 -0.3 m/s x5,28  -0.35,10  -1.75,280.00.00.0
17 16 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.18 +0.0 m/s 5,18  +0.05,14  -0.75,03  +0.05,180.00.00.0
34 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.61 +0.8 m/s 5,36  +1.0x5,61  +0.85,61xxx 11.00
2 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.50 +0.0 m/s x5,41  +0.05,10  +0.05,414,88  +0.0-5,50  +0.0 9.00
3 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.49 +0.0 m/s x5,49  +0.05,42  -1.25,495,43  -0.73,32  -2.1x 8.00
4 80 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.44 +1.0 m/s 5,44  +1.05,44  +0.05,17  +0.05,44x4,99  -1.05,31  -0.6 7.00
5 39 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.23 +1.1 m/s 4,88  +0.04,82  +0.7-4,884,99  +0.05,04  +0.55,23  +1.1 6.00
6 115 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 5.22 +0.8 m/s 4,89  +1.24,96  -0.64,92  +0.54,96xx5,22  +0.8 5.00
7 32 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.10 +0.5 m/s x5,10  +0.55,03  -1.35,105,01  +0.03,64  -1.1x 4.00
8 208 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.03 +1.1 m/s 4,47  -1.44,78  +0.74,96  +0.64,964,51  -0.74,91  +0.05,03  +1.1 3.00
9 291 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.88 +0.0 m/s 4,69  -0.84,88  +0.04,74  -0.54,880.00.00.0 2.00
10 89 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.87 -1.6 m/s 4,87  -1.6-4,87  -0.64,870.00.00.0 1.00
11 214 Markéta StránskáMarkéta Stránská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.87 +1.0 m/s 4,63  -0.4x4,87  +1.04,870.00.00.0
12 35 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.86 +0.7 m/s 4,86  +0.74,86  -1.2x4,860.00.00.0
13 251 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 4.85 -0.6 m/s 4,72  +0.04,85  -0.64,74  -0.64,850.00.00.0
14 92 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.82 +0.6 m/s 4,76  -1.44,82  +0.6x4,820.00.00.0
15 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.76 -0.7 m/s x4,76  -0.74,73  -1.54,760.00.00.0
16 81 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.75 -1.5 m/s 4,75  -1.5x4,60  -1.04,750.00.00.0
17 114 Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.69 -1.1 m/s 4,56  +1.14,69  -1.13,11  +0.04,690.00.00.0
18 35 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.53 +0.0 m/s 4,53  +0.0--4,530.00.00.0
MS Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.43 +1.2 m/s
83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 13.40 -0.9 m/s 13,40  -0.9x-13,4013,01  +4.7-- 11.00
2 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 13.06 +4.1 m/s 12.39 +2.0 m/s 11,75  -0.312,36  -0.712,39  +2.012,3912,59  +2.913,06  +4.113,03  +3.1 9.00
3 125 Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ JičínAC TJ Jičín
89 12.75 +3.4 m/s 12.30 -0.6 m/s 12,20  -1.612,30  -0.612,63  +3.012,63x12,75  +3.4x 8.00
4 226 Jiří PražanJiří Pražan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 12.51 +4.0 m/s 12.36 -0.8 m/s 12,31  +1.012,22  -0.812,36  -0.812,3612,27  +2.412,49  +2.812,51  +4.0 7.00
5 289 Jiří LietavecJiří Lietavec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 12.36 +0.0 m/s 12,21  +1.6x12,36  +0.012,3612,10  +1.3x12,27  +5.4 6.00
6 213 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11.93 +1.7 m/s 11,92  +0.0x11,93  +1.711,930.00.00.0 5.00
7 13 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 11.78 -0.4 m/s 11,37  +0.611,78  -0.4-11,7811,53  +2.611,60  +2.011,78  +1.8 4.00
8 223 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 11.24 +0.8 m/s x11,24  +0.8-11,24--- 3.00
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 11.06 +1.6 m/s 10,45  -0.410,72  +0.010,77  +0.610,7710,42  -1.809,11  -1.311,06  +1.6 11.00
2 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 11.05 -0.9 m/s 11,05  -0.910,80  -1.3x11,0510,80  -1.1xx 9.00
3 118 Linda DufkováLinda Dufková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 10.72 -1.4 m/s x10,72  -1.410,62  -0.610,7210,64  +0.010,43  +1.910,69  +1.8 8.00
4 291 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 10.21 +0.4 m/s 10,04  +0.010,21  +0.410,03  +0.710,2109,88  -0.810,08  -1.610,17  +1.5 7.00
5 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 09.91 -0.5 m/s 09,55  -1.3x09,91  -0.509,91x09,55  -0.509,66  +0.0 6.00
6 251 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 09.85 -0.4 m/s xx09,70  +0.009,7009,85  -0.409,68  -1.0x 5.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 282 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 10.90 10,3810,10x10,3810,44x10,90 11.00
2 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 10.62 09,6109,96x09,9609,0310,62x 9.00
3 121 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 10.41 09,9210,3910,1110,3910,2910,4110,29 8.00
4 90 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 10.39 09,9310,3909,2310,3909,9310,1210,21 7.00
5 216 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
93 09.85 09,8009,3809,8509,8509,85xx 6.00
6 79 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 09.70 09,70x08,9909,70x09,20x 5.00
7 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 09.53 09,4309,5308,7609,53x09,53x 4.00
8 88 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 09.48 09,4809,19x09,48x09,43x 3.00
9 276 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 09.38 09,3809,26x09,380.00.00.0 2.00
10 279 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 09.13 07,9608,9909,1309,130.00.00.0 1.00
11 256 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
97 08.59 08,2708,59x08,590.00.00.0
12 60 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 08.43 08,0607,7908,4308,430.00.00.0
13 74 Vladimíra JonášováVladimíra Jonášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 08.41 08,4108,0808,3608,410.00.00.0
14 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 07.34 07,3406,2305,3807,340.00.00.0
15 70 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 06.12 05,8005,6806,1206,120.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
73 13.67 13,3013,6713,3613,67xx13,02 11.00
2 219 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 13.09 11,27x11,3611,3612,7312,8713,09 9.00
3 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 12.88 12,88x12,7512,88x12,68x 8.00
4 15 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 12.65 12,0712,0912,2312,23xx12,65 7.00
5 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 12.26 11,5511,8811,9711,9711,9712,26x 6.00
6 8 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 12.00 11,7911,4512,0012,00x11,86x 5.00
7 213 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 11.67 10,9811,67x11,67x11,63x 4.00
8 218 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 11.35 11,3211,3211,1011,32x11,3511,12 3.00
9 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 11.15 10,7710,8611,1511,150.00.00.0 2.00
10 278 Josef KrálJosef Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
68 10.75 10,6010,7510,7510,750.00.00.0 1.00
11 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 10.17 09,6909,9510,1710,17---
MS Filip SedlákFilip Sedlák
AC PardubiceAC Pardubice
84 08.54
211 Jakub HaldaJakub Halda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
294 David LangDavid Lang
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
83 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 280 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 36.99 0.0 11.00
2 41 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 34.78 0.0 9.00
3 279 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 33.21 0.0 8.00
4 277 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 32.94 0.0 7.00
5 216 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
93 30.23 0.0 6.00
6 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 29.47 0.0 5.00
7 281 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 29.12 0.0 4.00
8 217 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 28.65 0.0 3.00
9 31 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 27.46 0.0 2.00
10 26 Eliška DrábkováEliška Drábková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 26.67 0.0 1.00
11 38 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.12 0.0
12 212 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 24.77 0.0
13 79 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 24.66 0.0
14 29 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 22.45 0.0
15 34 Lenka GötzováLenka Götzová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
92 18.10 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 43.44 0.0 11.00
2 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 42.58 0.0 9.00
3 189 Tomáš KuthanTomáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
92 42.33 0.0 8.00
4 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 41.07 0.0 7.00
5 15 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 39.54 0.0 6.00
6 218 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 36.72 0.0 5.00
7 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 35.90 0.0 4.00
8 238 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 35.65 0.0 3.00
9 8 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 35.01 0.0 2.00
10 213 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 33.30 0.0 1.00
11 38 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 31.05 0.0
12 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 30.07 0.0
13 282 Tomáš VolenecTomáš Volenec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 27.17 0.0
14 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 26.30 0.0
15 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 24.78 0.0
MS Filip SedlákFilip Sedlák
AC PardubiceAC Pardubice
84 22.70
211 Jakub HaldaJakub Halda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 DNS 0.0
19 Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
62 DNS 0.0
Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
93 50.86 0.0 11.00
2 277 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 46.62 0.0 9.00
3 212 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 40.12 0.0 8.00
4 217 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 39.49 0.0 7.00
5 34 Lenka GötzováLenka Götzová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
92 36.20 0.0 6.00
6 276 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 35.39 0.0 5.00
7 26 Eliška DrábkováEliška Drábková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 34.35 0.0 4.00
8 281 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 33.82 0.0 3.00
9 29 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 31.70 0.0 2.00
10 31 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 29.55 0.0 1.00
11 280 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 29.52 0.0
12 41 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 29.33 0.0
102 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 NM 0.0
Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 49.70 0.0 11.00
2 218 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 47.77 0.0 9.00
3 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 47.15 0.0 8.00
4 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 45.96 0.0 7.00
5 293 Aleš KuklíkAleš Kuklík
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
72 44.60 0.0 6.00
6 219 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 43.86 0.0 5.00
7 238 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 43.28 0.0 4.00
8 15 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 35.50 0.0 3.00
9 150 Luboš NovákLuboš Novák
AC TJ JičínAC TJ Jičín
74 34.10 0.0 2.00
10 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 33.64 0.0 1.00
11 283 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 25.62 0.0
223 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 DNS 0.0
19 Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
62 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 207 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 36.84 0.0 11.00
2 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 36.17 0.0 9.00
3 90 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 34.89 0.0 8.00
4 41 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 34.12 0.0 7.00
5 276 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 33.69 0.0 6.00
6 121 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 32.18 0.0 5.00
7 80 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 31.66 0.0 4.00
8 256 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
97 30.95 0.0 3.00
9 282 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 30.75 0.0 2.00
10 280 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 30.45 0.0 1.00
11 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 27.69 0.0
12 279 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 27.10 0.0
13 31 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 25.48 0.0
14 208 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 23.05 0.0
15 38 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.68 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 292 Karel DvořákKarel Dvořák
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 42.55
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 60.35 0.0 11.00
2 225 Jan PatkaJan Patka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 48.35 0.0 9.00
3 238 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 46.35 0.0 8.00
4 177 Štěpán KozákŠtěpán Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
96 44.49 0.0 7.00
5 278 Josef KrálJosef Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
68 43.10 0.0 6.00
6 153 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 42.90 0.0 5.00
7 182 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 42.24 0.0 4.00
8 16 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 42.11 0.0 3.00
9 222 Marek PěknýMarek Pěkný
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 40.59 0.0 2.00
10 43 Jiří NárovecJiří Nárovec
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 39.95 0.0 1.00
11 282 Tomáš VolenecTomáš Volenec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 38.05 0.0
12 200 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 37.16 0.0
13 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 31.77 0.0
14 160 Jiří KusýJiří Kusý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 30.91 0.0
15 181 Ondřej DoktorOndřej Doktor
AC PardubiceAC Pardubice
93 26.36 0.0
MS 204 Marek ZelenkaMarek Zelenka
AC PardubiceAC Pardubice
00 38.94
MS Filip SedlákFilip Sedlák
AC PardubiceAC Pardubice
84 25.12
MS Ondřej HorejšOndřej Horejš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 37.89
294 David LangDavid Lang
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
83 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 00:00 11.00
2 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 00:00 9.00
3 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 00:00 8.00
Celkem 3 závodníků