výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev přípravky, sk.A

Pardubice (20. 6. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 7 09.57 190.00
2 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 09.73 163.00
3 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 09.77 156.00
4 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.83 146.00
5 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 09.96 126.00
6 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.02 117.00
7 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 10.34 75.00
8 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 11.42 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 09.46 210.00
2 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.83 146.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 09.94 129.00
4 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.15 99.00
5 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.23 89.00
6 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 11.53 0.00
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 DNS
Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 09.19 264.00
2 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 09.96 126.00
3 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 10.31 79.00
4 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 10.48 60.00
5 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.75 34.00
6 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 11.30 3.00
7 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 1 11.41 0.00
8 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 12.19 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 09.54 196.00
2 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 10.36 73.00
3 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 10.64 44.00
4 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 10.65 43.00
5 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.65 0.00
6 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 4 11.78 0.00
7 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 12.08 0.00
8 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 3 12.95 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.06 112.00
2 Lukáš MerglLukáš Mergl 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 10.09 108.00
3 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.28 83.00
4 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 10.41 67.00
5 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 10.63 45.00
6 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.74 35.00
MS Tomáš NovosadTomáš Novosad 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.26 85.00
2 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 10.49 59.00
3 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 10.73 36.00
4 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 10.79 31.00
5 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 10.93 20.00
6 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 11.10 11.00
7 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 11.53 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.53 197.00
2 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 09.73 163.00
3 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 09.95 128.00
4 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.18 95.00
5 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 10.26 85.00
6 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.99 17.00
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.41
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (st, 20.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 09.34 233.00
2 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.73 163.00
3 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 09.97 125.00
4 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 10.07 110.00
5 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.86 0.00
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.04
Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 09.19 264.00
2 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 09.34 233.00
3 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.41
4 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 09.46 210.00
5 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.53 197.00
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 09.54 196.00
7 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 7 09.57 190.00
8 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 09.73 163.00
8 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 09.73 163.00
8 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 09.73 163.00
11 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 09.77 156.00
12 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.83 146.00
12 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.83 146.00
14 Tomáš NovosadTomáš Novosad 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.91
15 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 09.94 129.00
16 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 09.95 128.00
17 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 09.96 126.00
17 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 09.96 126.00
19 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 09.97 125.00
20 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 10.02 117.00
21 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.04
22 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 10.06 112.00
23 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 10.07 110.00
24 Lukáš MerglLukáš Mergl 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 10.09 108.00
25 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 3 10.15 99.00
26 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.18 95.00
27 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.23 89.00
28 Martin PokornýMartin Pokorný 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.26 85.00
28 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 10.26 85.00
30 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 10.28 83.00
31 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 10.31 79.00
32 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 10.34 75.00
33 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 10.36 73.00
34 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 10.41 67.00
35 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 10.48 60.00
36 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 10.49 59.00
37 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 10.63 45.00
38 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 7 10.64 44.00
39 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 10.65 43.00
40 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 10.73 36.00
41 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 10.74 35.00
42 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.75 34.00
43 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 3 10.79 31.00
44 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 10.93 20.00
45 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.99 17.00
46 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 11.10 11.00
47 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 11.30 3.00
48 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 1 11.41 0.00
49 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 5 11.42 0.00
50 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 11.53 0.00
50 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 11.53 0.00
52 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.65 0.00
53 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 4 11.78 0.00
54 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 11.86 0.00
55 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 12.08 0.00
56 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 12.19 0.00
57 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 3 12.95 0.00
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 DNS
Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 DNS
Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 6 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 20.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 10.17 302.00
2 Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.25 287.00
3 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.38 263.00
4 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 10.51 240.00
5 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 1 10.57 229.00
6 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.81 190.00
7 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 10.86 182.00
8 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 13.58 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 20.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 1 09.84 369.00
2 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 10.32 274.00
3 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 10.74 201.00
4 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 10.89 178.00
5 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 11.02 158.00
6 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 11.12 144.00
7 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 12.25 27.00
Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 20.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 08.84 608.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 09.51 442.00
3 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 2 09.85 367.00
4 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.85 367.00
5 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 6 10.19 299.00
6 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 10.41 258.00
7 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.47 247.00
8 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.74 201.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 20.6.2018 - 14:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 09.60 422.00
2 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.29 280.00
3 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.48 245.00
4 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 11.11 145.00
5 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 11.13 143.00
6 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.16 138.00
7 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 4 11.54 91.00
Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 20.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.71 397.00
2 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.80 378.00
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.99 338.00
4 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.39 261.00
5 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 11.03 157.00
6 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 11.24 128.00
7 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 11.28 122.00
MS Tereza SamkováTereza Samková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 20.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.73 393.00
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 6 10.23 291.00
3 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 10.28 281.00
4 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 10.52 238.00
5 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 11.03 157.00
6 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.26 125.00
7 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 11.33 116.00
8 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 12.11 37.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 08.84 608.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 09.51 442.00
3 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 09.60 422.00
4 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.71 397.00
5 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.73 393.00
6 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.80 378.00
7 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 1 09.84 369.00
8 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 2 09.85 367.00
8 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.85 367.00
10 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.99 338.00
11 Tereza SamkováTereza Samková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.09
12 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 8 10.17 302.00
13 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 6 10.19 299.00
14 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 6 10.23 291.00
15 Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 10.25 287.00
16 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 10.28 281.00
17 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1 10.29 280.00
18 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 10.32 274.00
19 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 4 10.38 263.00
20 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.39 261.00
21 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 10.41 258.00
22 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.47 247.00
23 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 10.48 245.00
24 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 10.51 240.00
25 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 10.52 238.00
26 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 1 10.57 229.00
27 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 10.74 201.00
27 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.74 201.00
29 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 10.81 190.00
30 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 10.86 182.00
31 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 3 10.89 178.00
32 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 11.02 158.00
33 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 11.03 157.00
33 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 11.03 157.00
35 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 7 11.11 145.00
36 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 5 11.12 144.00
37 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 2 11.13 143.00
38 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 6 11.16 138.00
39 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 11.24 128.00
40 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.26 125.00
41 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 11.28 122.00
42 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 11.33 116.00
43 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 4 11.54 91.00
44 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 12.11 37.00
45 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 12.25 27.00
46 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 2 13.58 0.00
Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 DNS
Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 20.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 13 2:01.50 487.00
2 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 11 2:01.92 481.00
3 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 10 2:06.07 423.00
4 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 9 2:08.94 385.00
5 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 19 2:10.89 360.00
6 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 15 2:13.04 334.00
7 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:13.85 324.00
8 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 16 2:14.50 316.00
9 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 2:15.80 301.00
10 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 18 2:19.66 258.00
11 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 2:21.04 244.00
12 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 2:21.63 237.00
13 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 17 2:24.26 211.00
14 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 20 2:25.47 199.00
15 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 2:25.54 199.00
16 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:25.71 197.00
17 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 2:26.98 185.00
18 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 2:36.93 105.00
Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 DNS
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 12 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (st, 20.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 2 2:06.52 417.00
2 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:11.92 347.00
3 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 17 2:14.39 318.00
4 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 10 2:16.25 296.00
5 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 16 2:17.52 282.00
6 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 2:18.87 267.00
7 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 15 2:21.11 243.00
8 Lukáš MerglLukáš Mergl 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 2:24.62 208.00
9 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 11 2:26.33 191.00
10 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 2:29.31 164.00
11 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 2:30.77 152.00
12 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 9 2:38.02 97.00
13 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 20 2:38.07 97.00
14 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 2:39.88 85.00
15 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 14 2:44.49 58.00
16 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 12 2:47.71 42.00
17 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 2:53.46 19.00
18 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 4:20.36 0.00
MS Tomáš NovosadTomáš Novosad 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:16.32
Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 18 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 03 (st, 20.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 16 2:02.58 471.00
2 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 9 2:05.01 437.00
3 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 2:08.21 395.00
4 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 14 2:11.07 358.00
5 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 10 2:12.57 339.00
6 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 2:17.09 286.00
7 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:17.37 283.00
8 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 20 2:17.76 279.00
9 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 19 2:18.97 266.00
10 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 2:19.02 265.00
11 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:19.21 263.00
12 Martin PokornýMartin Pokorný 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 2:19.51 260.00
13 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 11 2:21.37 240.00
14 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:29.11 166.00
15 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 2:31.28 148.00
16 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 2:47.91 41.00
17 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 18 2:51.14 27.00
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:16.96
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:16.67
Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 17 DNS
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 13 2:01.50 487.00
2 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 11 2:01.92 481.00
3 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 16 2:02.58 471.00
4 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 9 2:05.01 437.00
5 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 10 2:06.07 423.00
6 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 2 2:06.52 417.00
7 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 2:08.21 395.00
8 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 9 2:08.94 385.00
9 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 19 2:10.89 360.00
10 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 14 2:11.07 358.00
11 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:11.92 347.00
12 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 10 2:12.57 339.00
13 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 15 2:13.04 334.00
14 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:13.85 324.00
15 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 17 2:14.39 318.00
16 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 16 2:14.50 316.00
17 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 2 2:15.80 301.00
18 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 10 2:16.25 296.00
19 Tomáš NovosadTomáš Novosad 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:16.32
20 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:16.67
21 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:16.96
22 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 4 2:17.09 286.00
23 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 2:17.37 283.00
24 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 16 2:17.52 282.00
25 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 20 2:17.76 279.00
26 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 2:18.87 267.00
27 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 19 2:18.97 266.00
28 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 1 2:19.02 265.00
29 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:19.21 263.00
30 Martin PokornýMartin Pokorný 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 2:19.51 260.00
31 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 18 2:19.66 258.00
32 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 6 2:21.04 244.00
33 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 15 2:21.11 243.00
34 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 11 2:21.37 240.00
35 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 5 2:21.63 237.00
36 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 17 2:24.26 211.00
37 Lukáš MerglLukáš Mergl 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 2:24.62 208.00
38 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 20 2:25.47 199.00
39 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 2:25.54 199.00
40 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:25.71 197.00
41 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 11 2:26.33 191.00
42 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 2:26.98 185.00
43 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:29.11 166.00
44 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 8 2:29.31 164.00
45 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 2:30.77 152.00
46 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 2:31.28 148.00
47 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 2:36.93 105.00
48 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 9 2:38.02 97.00
49 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 20 2:38.07 97.00
50 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 4 2:39.88 85.00
51 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 14 2:44.49 58.00
52 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 12 2:47.71 42.00
53 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 2 2:47.91 41.00
54 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 18 2:51.14 27.00
55 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 7 2:53.46 19.00
56 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 4:20.36 0.00
Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 DNS
Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 12 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 18 DNS
Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 17 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 20.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 22 2:03.14 463.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 24 2:07.53 403.00
3 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 20 2:11.58 352.00
4 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 2:13.94 323.00
5 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:14.17 320.00
6 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 15 2:15.61 303.00
7 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 2:16.76 290.00
8 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 2:21.46 239.00
9 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 18 2:21.83 235.00
10 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 10 2:23.83 215.00
11 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 16 2:27.72 179.00
12 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 12 2:28.82 169.00
13 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 11 2:29.97 159.00
14 Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 2:31.84 143.00
15 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 19 2:32.18 140.00
16 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 9 2:32.21 140.00
17 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23 2:35.18 117.00
18 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 2:36.73 106.00
19 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:36.79 106.00
20 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 2:39.43 88.00
21 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 17 2:43.71 62.00
22 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 13 2:45.08 55.00
23 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 2:50.27 31.00
Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 21 DNS
Celkem 24 závodníků
Běh 02 (st, 20.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 19 2:08.35 393.00
2 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 2:14.04 322.00
3 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 23 2:14.69 314.00
4 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:16.44 294.00
5 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:17.35 284.00
6 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:17.39 283.00
7 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 2:18.73 268.00
8 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 2:18.94 266.00
9 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 14 2:19.51 260.00
10 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 16 2:20.80 246.00
11 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:21.42 240.00
12 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 10 2:22.29 231.00
13 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 2:34.87 119.00
14 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 22 2:35.51 115.00
15 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 20 2:36.43 108.00
16 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 2:36.72 106.00
17 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 2:38.19 96.00
18 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 2:39.32 88.00
19 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 4 2:40.17 83.00
20 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 12 2:41.72 73.00
21 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 24 2:49.17 35.00
22 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 17 3:02.54 1.00
MS Tereza SamkováTereza Samková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:37.80
Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 DNS
Celkem 24 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 22 2:03.14 463.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 24 2:07.53 403.00
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 19 2:08.35 393.00
4 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 20 2:11.58 352.00
5 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 7 2:13.94 323.00
6 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 2:14.04 322.00
7 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1 2:14.17 320.00
8 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 23 2:14.69 314.00
9 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 15 2:15.61 303.00
10 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 2:16.44 294.00
11 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 14 2:16.76 290.00
12 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 2:17.35 284.00
13 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:17.39 283.00
14 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 2:18.73 268.00
15 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 8 2:18.94 266.00
16 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 14 2:19.51 260.00
17 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 16 2:20.80 246.00
18 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 2:21.42 240.00
19 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 2:21.46 239.00
20 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 18 2:21.83 235.00
21 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 10 2:22.29 231.00
22 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 10 2:23.83 215.00
23 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 16 2:27.72 179.00
24 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 12 2:28.82 169.00
25 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 11 2:29.97 159.00
26 Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 2:31.84 143.00
27 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 19 2:32.18 140.00
28 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 9 2:32.21 140.00
29 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 2:34.87 119.00
30 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23 2:35.18 117.00
31 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 22 2:35.51 115.00
32 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 20 2:36.43 108.00
33 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 2:36.72 106.00
34 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 8 2:36.73 106.00
35 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 2:36.79 106.00
36 Tereza SamkováTereza Samková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:37.80
37 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 6 2:38.19 96.00
38 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 1 2:39.32 88.00
39 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 2 2:39.43 88.00
40 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 4 2:40.17 83.00
41 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 12 2:41.72 73.00
42 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 17 2:43.71 62.00
43 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 13 2:45.08 55.00
44 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 24 2:49.17 35.00
45 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 5 2:50.27 31.00
46 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 17 3:02.54 1.00
Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 21 DNS
Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 20.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém KalášekVilém Kalášek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 4.10 4,104,003,804,100.00.00.0 222.00
2 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 3.78 3,563,603,783,780.00.00.0 171.00
3 Jakub HájekJakub Hájek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 3.76 x3,373,763,760.00.00.0 168.00
4 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.73 3,603,733,413,730.00.00.0 164.00
5 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.63 3,503,63x3,630.00.00.0 149.00
6 Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.57 x3,493,573,570.00.00.0 140.00
7 Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 3.56 3,223,563,503,560.00.00.0 139.00
8 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.50 3,503,433,423,500.00.00.0 130.00
9 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.47 3,473,403,433,470.00.00.0 126.00
10 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.46 3,453,463,273,460.00.00.0 125.00
11 Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 3.41 3,233,413,303,410.00.00.0 118.00
12 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 3.37 3,293,153,373,370.00.00.0 112.00
13 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
07 3.35 3,353,073,013,350.00.00.0 110.00
14 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.35 3,353,02x3,350.00.00.0 110.00
15 Pavel IpserPavel Ipser
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 3.31 2,962,813,313,310.00.00.0 104.00
16 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.29 3,233,273,293,290.00.00.0 102.00
17 Jan HromádkoJan Hromádko
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.28 3,183,283,263,280.00.00.0 100.00
18 Lukáš MerglLukáš Mergl
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 3.28 3,242,953,283,280.00.00.0 100.00
19 Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice BAC Pardubice B
09 3.27 2,783,063,273,270.00.00.0 99.00
20 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.25 3,123,253,143,250.00.00.0 96.00
21 Jan ČepekJan Čepek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 3.22 3,012,873,223,220.00.00.0 93.00
22 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.16 3,163,093,103,160.00.00.0 85.00
23 Tomáš SlejškaTomáš Slejška
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.14 3,142,873,123,140.00.00.0 83.00
24 Jakub BartošJakub Bartoš
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 3.10 2,872,853,103,100.00.00.0 78.00
25 Jan HerzánJan Herzán
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 3.09 2,75x3,093,090.00.00.0 76.00
26 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.07 2,973,073,073,070.00.00.0 74.00
27 Ondřej CachOndřej Cach
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 3.07 2,553,072,413,070.00.00.0 74.00
28 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 3.05 3,003,05x3,050.00.00.0 72.00
29 Martin PokornýMartin Pokorný
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 3.04 x3,04x3,040.00.00.0 70.00
30 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.02 2,922,993,023,020.00.00.0 68.00
31 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 3.00 3,00xx3,000.00.00.0 66.00
32 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2.93 2,932,602,712,930.00.00.0 58.00
33 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 2.91 2,652,682,912,910.00.00.0 56.00
34 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 2.89 2,682,892,752,890.00.00.0 53.00
35 Tomáš PáleníkTomáš Páleník
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 2.84 2,842,68x2,840.00.00.0 48.00
36 Jakub NezvalJakub Nezval
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 2.83 2,832,742,682,830.00.00.0 47.00
37 Ondřej KrálOndřej Král
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 2.83 2,83xx2,830.00.00.0 47.00
38 Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.80 2,762,742,802,800.00.00.0 44.00
39 Štěpán NečilŠtěpán Nečil
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 2.79 2,752,682,792,790.00.00.0 43.00
40 Jakub KorecJakub Korec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.78 2,482,672,782,780.00.00.0 42.00
41 Šimon KůrkaŠimon Kůrka
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
08 2.76 2,472,662,762,760.00.00.0 40.00
42 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 2.71 2,432,292,712,710.00.00.0 35.00
43 Jan PetříkJan Petřík
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 2.70 2,592,332,702,700.00.00.0 34.00
44 Matěj RenskýMatěj Renský
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 2.70 2,532,482,702,700.00.00.0 34.00
45 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
10 2.60 2,432,602,592,600.00.00.0 25.00
46 Matouš KubecMatouš Kubec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.59 x2,592,212,590.00.00.0 24.00
47 Marek RuferMarek Rufer
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 2.58 xx2,582,580.00.00.0 23.00
48 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 2.56 2,512,412,562,560.00.00.0 21.00
49 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2.53 2,32x2,532,530.00.00.0 19.00
50 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 2.45 2,202,432,452,450.00.00.0 13.00
51 Patrik HorákPatrik Horák
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.33 2,182,302,332,330.00.00.0 5.00
52 Štěpán TyčŠtěpán Tyč
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.31 2,31x2,292,310.00.00.0 4.00
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.42
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.58
MS Tomáš NovosadTomáš Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.45
Tobiáš TušlTobiáš Tušl
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Vojtěch DymákVojtěch Dymák
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS xxx0.00.00.00.0 0.00
Dominik HanzlDominik Hanzl
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Matyáš KramlMatyáš Kraml
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 60 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 20.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 4.05 3,904,05x4,050.00.00.0 319.00
2 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.75 3,753,663,663,750.00.00.0 252.00
3 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.67 3,063,593,673,670.00.00.0 235.00
4 Nela BlažkováNela Blažková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 3.49 2,943,253,493,490.00.00.0 198.00
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 3.41 2,952,893,413,410.00.00.0 182.00
6 Sylva PrýglováSylva Prýglová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 3.34 3,343,152,903,340.00.00.0 168.00
7 Martina KmentováMartina Kmentová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 3.28 3,283,043,083,280.00.00.0 157.00
Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.25 3,253,003,083,250.00.00.0 151.00
8 Nela RozinkováNela Rozinková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.25 3,253,112,953,250.00.00.0 151.00
9 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 3.24 3,113,243,083,240.00.00.0 150.00
10 Rozálie KonečnáRozálie Konečná
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.18 3,053,18x3,180.00.00.0 139.00
11 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.11 2,943,063,113,110.00.00.0 126.00
12 Anna BurianováAnna Burianová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 3.10 3,08x3,103,100.00.00.0 124.00
13 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3.07 xx3,073,070.00.00.0 119.00
14 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.02 3,023,002,923,020.00.00.0 110.00
15 Beata KociánováBeata Kociánová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 3.00 3,002,97x3,000.00.00.0 107.00
16 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
10 3.00 3,002,922,953,000.00.00.0 107.00
17 Veronika JelínkováVeronika Jelínková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.99 2,902,992,962,990.00.00.0 105.00
18 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 2.98 2,882,652,982,980.00.00.0 104.00
19 Veronika SrnskáVeronika Srnská
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 2.98 xx2,982,980.00.00.0 104.00
20 Justýna BláhováJustýna Bláhová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 2.96 2,812,962,772,960.00.00.0 100.00
21 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.91 2,602,912,712,910.00.00.0 92.00
22 Nella RaušováNella Raušová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2.90 2,90xx2,900.00.00.0 91.00
23 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 2.87 2,842,872,792,870.00.00.0 86.00
24 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.87 2,872,792,862,870.00.00.0 86.00
25 Nela NekolováNela Nekolová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 2.84 2,842,732,792,840.00.00.0 81.00
26 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 2.84 2,842,592,642,840.00.00.0 81.00
27 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 2.83 x2,632,832,830.00.00.0 80.00
28 Nikita HolušováNikita Holušová
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.78 2,282,782,622,780.00.00.0 72.00
29 Kateřina PacákováKateřina Pacáková
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 2.77 2,772,442,232,770.00.00.0 70.00
30 Ema DvořákováEma Dvořáková
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.70 2,612,702,612,700.00.00.0 60.00
31 Veronika RozováVeronika Rozová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 2.70 2,70x2,612,700.00.00.0 60.00
32 Adéla RenskáAdéla Renská
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 2.69 2,69x2,502,690.00.00.0 59.00
33 Valerie KubouškováValerie Kuboušková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2.61 2,612,422,532,610.00.00.0 48.00
34 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.59 2,592,522,382,590.00.00.0 45.00
35 Stela MošnerováStela Mošnerová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 2.58 2,56x2,582,580.00.00.0 44.00
36 Tereza JiroutováTereza Jiroutová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 2.57 x2,57x2,570.00.00.0 43.00
37 Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 2.53 2,532,222,412,530.00.00.0 37.00
38 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 2.48 2,482,292,452,480.00.00.0 31.00
39 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 2.46 2,462,442,232,460.00.00.0 29.00
40 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 2.45 2,372,322,452,450.00.00.0 28.00
41 Tereza HornáTereza Horná
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 2.12 2,122,082,062,120.00.00.0 0.00
42 Veronika StehnováVeronika Stehnová
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 2.07 x2,07x2,070.00.00.0 0.00
43 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 2.02 x2,02x2,020.00.00.0 0.00
MS Tereza SamkováTereza Samková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 2.53
Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS xxx0.00.00.00.0 0.00
Nela HanušováNela Hanušová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Nela BubeníčkováNela Bubeníčková
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 48 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 20.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 47.03 0.0 283.00
2 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 38.50 0.0 212.00
3 Vilém KalášekVilém Kalášek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 38.16 0.0 209.00
4 Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 36.72 0.0 197.00
5 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 36.52 0.0 196.00
6 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 36.10 0.0 192.00
7 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 35.08 0.0 184.00
8 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 34.48 0.0 179.00
9 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 34.04 0.0 176.00
10 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 32.72 0.0 165.00
11 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AAC Pardubice A
09 31.85 0.0 158.00
12 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 31.63 0.0 156.00
13 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 31.04 0.0 152.00
14 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 30.16 0.0 145.00
15 Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice BAC Pardubice B
09 29.29 0.0 138.00
16 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
07 29.28 0.0 138.00
17 Jan HromádkoJan Hromádko
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 28.80 0.0 134.00
18 Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 28.75 0.0 133.00
19 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 28.59 0.0 132.00
20 Jan HerzánJan Herzán
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 28.57 0.0 132.00
21 Ondřej KrálOndřej Král
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 27.61 0.0 125.00
22 Matěj RenskýMatěj Renský
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 27.33 0.0 122.00
23 Jakub HájekJakub Hájek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 26.80 0.0 118.00
24 Jakub KorecJakub Korec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 26.64 0.0 117.00
25 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 25.91 0.0 111.00
26 Tomáš SlejškaTomáš Slejška
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 25.64 0.0 109.00
27 Jakub NezvalJakub Nezval
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 25.59 0.0 109.00
28 Jan PetříkJan Petřík
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 25.30 0.0 107.00
29 Jakub BartošJakub Bartoš
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 25.25 0.0 106.00
30 Marek RuferMarek Rufer
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 23.89 0.0 96.00
31 Štěpán NečilŠtěpán Nečil
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 23.86 0.0 96.00
32 Martin PokornýMartin Pokorný
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 23.34 0.0 92.00
33 Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 23.06 0.0 90.00
34 Jan ČepekJan Čepek
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 22.24 0.0 83.00
35 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 21.95 0.0 81.00
36 Lukáš MerglLukáš Mergl
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 21.35 0.0 77.00
37 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 20.63 0.0 71.00
38 Petr MunzarPetr Munzar
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 19.52 0.0 63.00
39 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 19.03 0.0 59.00
40 Matouš KubecMatouš Kubec
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 18.61 0.0 56.00
41 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 18.55 0.0 56.00
42 Pavel IpserPavel Ipser
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
08 17.86 0.0 51.00
43 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice CAC Pardubice C
10 17.85 0.0 51.00
44 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 17.60 0.0 49.00
45 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 17.27 0.0 47.00
46 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 16.67 0.0 42.00
47 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
10 16.65 0.0 42.00
48 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 15.91 0.0 37.00
49 Tomáš PáleníkTomáš Páleník
AC Pardubice CAC Pardubice C
08 15.70 0.0 36.00
50 Štěpán TyčŠtěpán Tyč
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 15.41 0.0 34.00
51 Ondřej CachOndřej Cach
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 14.69 0.0 29.00
52 Šimon KůrkaŠimon Kůrka
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
08 13.33 0.0 20.00
53 Patrik HorákPatrik Horák
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 11.09 0.0 5.00
54 Matyáš KramlMatyáš Kraml
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 10.91 0.0 4.00
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 29.60
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 30.09
MS Tomáš NovosadTomáš Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 29.98
Tobiáš TušlTobiáš Tušl
AC Pardubice CAC Pardubice C
07 DNS 0.0 0.00
Vojtěch DymákVojtěch Dymák
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.0 0.00
Dominik HanzlDominik Hanzl
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 DNS 0.0 0.00
Celkem 60 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 20.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sylva PrýglováSylva Prýglová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 34.88 0.0 293.00
2 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 27.75 0.0 209.00
3 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 26.41 0.0 193.00
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 26.18 0.0 191.00
5 Nela RozinkováNela Rozinková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 25.24 0.0 180.00
6 Nella RaušováNella Raušová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 23.98 0.0 165.00
7 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 23.75 0.0 163.00
8 Anna BurianováAnna Burianová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 23.43 0.0 159.00
9 Veronika SrnskáVeronika Srnská
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 23.25 0.0 157.00
10 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 22.65 0.0 150.00
11 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 21.27 0.0 135.00
12 Nela NekolováNela Nekolová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 21.09 0.0 133.00
13 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 20.70 0.0 128.00
14 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 20.41 0.0 125.00
15 Nikita HolušováNikita Holušová
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 20.32 0.0 124.00
16 Justýna BláhováJustýna Bláhová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 19.87 0.0 119.00
17 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
07 19.81 0.0 118.00
18 Veronika JelínkováVeronika Jelínková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 19.64 0.0 117.00
19 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC Pardubice AAC Pardubice A
08 18.25 0.0 101.00
20 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 18.25 0.0 101.00
21 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
10 18.19 0.0 101.00
22 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 17.94 0.0 98.00
23 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
08 17.62 0.0 94.00
24 Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 17.39 0.0 92.00
25 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 16.80 0.0 86.00
26 Martina KmentováMartina Kmentová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 16.59 0.0 83.00
27 Nela BlažkováNela Blažková
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 16.57 0.0 83.00
28 Beata KociánováBeata Kociánová
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 16.45 0.0 82.00
29 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová
AC Pardubice BAC Pardubice B
08 16.20 0.0 79.00
30 Tereza JiroutováTereza Jiroutová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
09 16.06 0.0 78.00
31 Valerie KubouškováValerie Kuboušková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 15.90 0.0 76.00
32 Rozálie KonečnáRozálie Konečná
Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A
07 15.69 0.0 74.00
33 Tereza HornáTereza Horná
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 15.03 0.0 67.00
34 Adéla RenskáAdéla Renská
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
09 14.90 0.0 65.00
35 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 14.21 0.0 58.00
36 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 13.75 0.0 53.00
37 Kateřina PacákováKateřina Pacáková
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
08 13.70 0.0 53.00
38 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 13.34 0.0 49.00
39 Veronika StehnováVeronika Stehnová
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 13.17 0.0 47.00
40 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
10 12.56 0.0 41.00
41 Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 12.33 0.0 39.00
42 Nela HanušováNela Hanušová
Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B
08 12.08 0.0 37.00
43 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 11.99 0.0 36.00
44 Ema DvořákováEma Dvořáková
Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D
09 10.69 0.0 23.00
45 Veronika RozováVeronika Rozová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
07 10.47 0.0 21.00
46 Stela MošnerováStela Mošnerová
Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E
11 07.63 0.0 0.00
MS Tereza SamkováTereza Samková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 12.08
Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 DNS 0.0 0.00
Celkem 48 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1112
2 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0983
3 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0955
4 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 0894
5 Ondřej DoubravaOndřej Doubrava 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 0885
6 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 0862
7 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AAC Pardubice A 0831
8 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0810
9 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0786
10 Tomáš SlejškaTomáš Slejška 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0757
11 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0755
12 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0747
13 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 0739
14 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0720
15 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0713
16 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0682
17 Karel BrusenbauchKarel Brusenbauch 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0675
18 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0659
19 Štěpán StrojvusŠtěpán Strojvus 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0639
20 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0598
21 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0543
22 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0542
23 Jan ČepekJan Čepek 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0531
24 Ondřej KrálOndřej Král 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0512
25 Martin PokornýMartin Pokorný 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0507
26 Lukáš MerglLukáš Mergl 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 0493
27 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0486
28 Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 0470
29 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0468
30 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0456
31 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0456
32 Pavel IpserPavel Ipser 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0433
33 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0432
34 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 0417
35 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0417
36 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0413
37 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC Pardubice CAC Pardubice C 0387
38 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC Pardubice BAC Pardubice B 0378
39 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice CAC Pardubice C 0369
40 Ondřej CachOndřej Cach 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 0325
41 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0321
42 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0315
43 Jakub KorecJakub Korec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0311
44 Kryštof OndráčekKryštof Ondráček 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 0261
45 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0244
46 Patrik HorákPatrik Horák 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0224
47 Jan PetříkJan Petřík 08 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0213
48 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC Pardubice CAC Pardubice C 0201
49 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0200
50 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0152
51 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0111
52 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0092
53 Štěpán TyčŠtěpán Tyč 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0065
54 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0023
55 Vojtěch DymákVojtěch Dymák 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 0000
MS Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
MS Tomáš NovosadTomáš Novosad 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
Dominik HanzlDominik Hanzl 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B DNF
Tobiáš TušlTobiáš Tušl 07 AC Pardubice CAC Pardubice C DNF
Celkem 60 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 1431
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1355
3 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1070
4 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 1007
5 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0984
6 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0968
7 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 08 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0960
8 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0944
9 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0936
10 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0917
11 Beata KociánováBeata Kociánová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0840
12 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0795
13 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0770
14 Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0768
15 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0763
16 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0754
17 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 0753
18 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 0747
19 Nela BlažkováNela Blažková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0711
20 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0698
21 Veronika SrnskáVeronika Srnská 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0664
22 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC Pardubice AAC Pardubice A 0663
23 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0620
24 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0604
25 Rozálie KonečnáRozálie Konečná 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0580
26 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0579
27 Lucie FelcmanováLucie Felcmanová 07 Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 0525
28 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0523
29 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0490
30 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0477
31 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0442
32 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0441
33 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC Pardubice BAC Pardubice B 0425
34 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0424
35 Nela HanušováNela Hanušová 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0374
36 Kateřina PacákováKateřina Pacáková 08 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0372
37 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0357
38 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0320
39 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 0318
40 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0307
41 Veronika RozováVeronika Rozová 07 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 0282
42 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0223
43 Veronika StehnováVeronika Stehnová 09 Hvězda Pardubice z.s. DHvězda Pardubice z.s. D 0198
44 Tereza HornáTereza Horná 10 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0149
45 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0084
46 Vanessa StrnadováVanessa Strnadová 11 Hvězda Pardubice z.s. EHvězda Pardubice z.s. E 0074
MS Tereza SamkováTereza Samková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
Tereza NovákováTereza Nováková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B DNF
Celkem 48 závodníků