4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D
Praha - Stromovka (21. 6. 2018)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Václav DlabačVáclav Dlabač | 05 | SK Jeseniova A | 1 | DNS | ||||||||||||||
1 | 5 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 2:53.00 | 21.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 8 | 3:06.13 | 18.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Eliáš HavliceEliáš Havlice | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 3:15.00 | 17.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Matěj Oliver SýkoraMatěj Oliver Sýkora | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 3:17.78 | 16.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Adam Ahsan MahmoudAdam Ahsan Mahmoud | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 3:21.76 | 15.00 | ||||||||||||
6 | 6 | Filip KoudelkaFilip Koudelka | 06 | SK Jeseniova C | 5 | 3:32.10 | 13.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Miroslav GottwaldMiroslav Gottwald | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 3:45.45 | 12.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Petr BeranPetr Beran | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 4 | Adam KloudaAdam Klouda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 2:48.85 | 24.00 | ||||||||||||
2 | 3 | Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára | 05 | SK Jeseniova A | 3 | 2:51.82 | 23.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Sebastian GregorSebastian Gregor | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 2:51.87 | 22.00 | ||||||||||||
4 | 7 | Petr MartínekPetr Martínek | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 3:01.06 | 20.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Albert KuklaAlbert Kukla | 05 | SK Jeseniova B | 6 | 3:03.96 | 19.00 | ||||||||||||
6 | 1 | David GottwaldDavid Gottwald | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | 3:22.81 | 14.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Adam KloudaAdam Klouda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 2:48.85 | 24.00 | ||
2 | 3 | Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára | 05 | SK Jeseniova A | 3 | 2:51.82 | 23.00 | ||
3 | 2 | Sebastian GregorSebastian Gregor | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 2:51.87 | 22.00 | ||
4 | 5 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 2:53.00 | 21.00 | ||
5 | 7 | Petr MartínekPetr Martínek | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 3:01.06 | 20.00 | ||
6 | 6 | Albert KuklaAlbert Kukla | 05 | SK Jeseniova B | 6 | 3:03.96 | 19.00 | ||
7 | 1 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 8 | 3:06.13 | 18.00 | ||
8 | 4 | Eliáš HavliceEliáš Havlice | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 3:15.00 | 17.00 | ||
9 | 8 | Matěj Oliver SýkoraMatěj Oliver Sýkora | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 3:17.78 | 16.00 | ||
10 | 7 | Adam Ahsan MahmoudAdam Ahsan Mahmoud | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 3:21.76 | 15.00 | ||
11 | 1 | David GottwaldDavid Gottwald | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | 3:22.81 | 14.00 | ||
12 | 6 | Filip KoudelkaFilip Koudelka | 06 | SK Jeseniova C | 5 | 3:32.10 | 13.00 | ||
13 | 3 | Miroslav GottwaldMiroslav Gottwald | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 3:45.45 | 12.00 | ||
2 | Václav DlabačVáclav Dlabač | 05 | SK Jeseniova A | 1 | DNS | ||||
5 | Petr BeranPetr Beran | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 5 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elisabetta Clau PamioElisabetta Clau Pamio | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 9 | DNS | |||||||||||||||
1 | 6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 2:40.39 | 24.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova A | 1 | 2:51.88 | 23.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Stella KollárováStella Kollárová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 2:53.26 | 22.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Zdena PoborskáZdena Poborská | 05 | SK Jeseniova A | 3 | 3:05.03 | 20.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Kateřina BezováKateřina Bezová | 05 | SK Jeseniova A | 5 | 3:05.42 | 18.00 | ||||||||||||
6 | 7 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 7 | 3:06.96 | 17.00 | ||||||||||||
7 | 8 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 05 | SK Jeseniova C | 8 | 3:09.11 | 15.00 | ||||||||||||
8 | 2 | Anna ŠilhanováAnna Šilhanová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 3:14.22 | 14.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Kristýna UrbanováKristýna Urbanová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | DNS | ||||||||||||||
6 | Julie KracíkováJulie Kracíková | 05 | SK Jeseniova C | 6 | DNS | ||||||||||||||
8 | Leontýna JelenováLeontýna Jelenová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 8 | DNS | ||||||||||||||
9 | Klára BrandejsováKlára Brandejsová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 9 | DNS | ||||||||||||||
Magdalena KlírováMagdalena Klírová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 10 | DNS | |||||||||||||||
1 | 2 | Lola BláhováLola Bláhová | 07 | SK Jeseniova C | 2 | 2:53.82 | 21.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Emma PreislerováEmma Preislerová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 7 | 3:05.34 | 19.00 | ||||||||||||
3 | 1 | Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková | 05 | SK Jeseniova B | 1 | 3:08.15 | 16.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Karolína GrymováKarolína Grymová | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 3:15.74 | 13.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | SK Jeseniova B | 5 | 3:19.59 | 12.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 2:40.39 | 24.00 | ||
2 | 1 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova A | 1 | 2:51.88 | 23.00 | ||
3 | 4 | Stella KollárováStella Kollárová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 2:53.26 | 22.00 | ||
4 | 2 | Lola BláhováLola Bláhová | 07 | SK Jeseniova C | 2 | 2:53.82 | 21.00 | ||
5 | 3 | Zdena PoborskáZdena Poborská | 05 | SK Jeseniova A | 3 | 3:05.03 | 20.00 | ||
6 | 7 | Emma PreislerováEmma Preislerová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 7 | 3:05.34 | 19.00 | ||
7 | 5 | Kateřina BezováKateřina Bezová | 05 | SK Jeseniova A | 5 | 3:05.42 | 18.00 | ||
8 | 7 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 7 | 3:06.96 | 17.00 | ||
9 | 1 | Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková | 05 | SK Jeseniova B | 1 | 3:08.15 | 16.00 | ||
10 | 8 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 05 | SK Jeseniova C | 8 | 3:09.11 | 15.00 | ||
11 | 2 | Anna ŠilhanováAnna Šilhanová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 3:14.22 | 14.00 | ||
12 | 4 | Karolína GrymováKarolína Grymová | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 3:15.74 | 13.00 | ||
13 | 5 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | SK Jeseniova B | 5 | 3:19.59 | 12.00 | ||
Elisabetta Clau PamioElisabetta Clau Pamio | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 9 | DNS | |||||
3 | Kristýna UrbanováKristýna Urbanová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | DNS | ||||
6 | Julie KracíkováJulie Kracíková | 05 | SK Jeseniova C | 6 | DNS | ||||
8 | Leontýna JelenováLeontýna Jelenová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. C | 8 | DNS | ||||
9 | Klára BrandejsováKlára Brandejsová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 9 | DNS | ||||
Magdalena KlírováMagdalena Klírová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 10 | DNS |